Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 3. VZPON NA SVETO GORO 2016

Cestno kolesarstvo Tekma:3. VZPON NA SVETO GORO 2016 Datum:17.09.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Time Zaostanek Več
MTB1 - DO 35 LET-M
1 . 75 Persoglia Manuel
Moški ITA 00:32:19 -- >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:32:19
Zaostanek: 00:00:00
2 . 81 Torroni Andrea
KI.CO.SYS TEAM
Moški ITA KI.CO.SYS TEAM 7828775 00:32:40 -- >
Klub KI.CO.SYS TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 7828775
Time: 00:32:40
Zaostanek: 00:00:00
3 . 71 Pahor Patrik
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ 00:37:43 -- >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:37:43
Zaostanek: 00:00:00
MTB2 - NAD 35 LET-M
1 . 78 ANDREA PANTAROTTO
WILD PURCIT TEAM
Moški ITA WILD PURCIT TEAM 728860M 00:27:06 -- >
Klub WILD PURCIT TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 728860M
Time: 00:27:06
Zaostanek: 00:00:00
ŽENSKE A-Ž
1 . 72 MAJA ŠKRLJ
Ženski SLO 00:28:58 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Time: 00:28:58
Zaostanek: 00:00:00
2 . 70 LUCIJA MIKLAVEC
Ženski SLO 00:32:54 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Time: 00:32:54
Zaostanek: 00:00:00
3 . 3 Bohinc Saša
JB TEAM
Ženski SLO JB TEAM SLO19840118 00:35:07 -- >
Klub JB TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19840118
Time: 00:35:07
Zaostanek: 00:00:00
4 . 2 Komel Tadeja
KD BRDA DOBROVO
Ženski SLO KD BRDA DOBROVO SLO19840410 00:38:13 -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19840410
Time: 00:38:13
Zaostanek: 00:00:00
ŽENSKE B-Ž
1 . 4 Saksida Katarina
KD BRDA DOBROVO
Ženski SLO KD BRDA DOBROVO SLO19710119 00:42:41 -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19710119
Time: 00:42:41
Zaostanek: 00:00:00
ŽENSKE C-Ž
1 . 6 Škerlj Ivanka
KD BRDA DOBROVO
Ženski SLO KD BRDA DOBROVO SLO19630428 00:31:12 -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19630428
Time: 00:31:12
Zaostanek: 00:00:00
2 . 7 Rakoš Ivica
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M SLO19600514 00:37:27 -- >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19600514
Time: 00:37:27
Zaostanek: 00:00:00
AMATERJI -M
1 . 12 Kravos Matej
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19880813 00:21:16 -- >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19880813
Time: 00:21:16
Zaostanek: 00:00:00
2 . 84 Marinko Matjaž
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 465 00:22:10 -- >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 465
Time: 00:22:10
Zaostanek: 00:00:00
3 . 86 MIHA LAVRENČIČ
Moški ITA 00:22:23 -- >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:22:23
Zaostanek: 00:00:00
4 . 15 Trenta Aljaž
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL SLO19890421 00:22:26 -- >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19890421
Time: 00:22:26
Zaostanek: 00:00:00
5 . 14 Bavec Timotej
MEBLOJOGI
Moški SLO MEBLOJOGI SLO19990620 00:23:11 -- >
Klub MEBLOJOGI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990620
Time: 00:23:11
Zaostanek: 00:00:00
6 . 16 Koren Gašper
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID 00:23:47 -- >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:23:47
Zaostanek: 00:00:00
7 . 77 Mugerli Aljaž
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19980923 00:25:28 -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980923
Time: 00:25:28
Zaostanek: 00:00:00
8 . 9 Rijavec Matej
KK DJAK
Moški SLO KK DJAK SLO19980815 00:25:36 -- >
Klub KK DJAK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980815
Time: 00:25:36
Zaostanek: 00:00:00
9 . 10 Likar Anej
Moški SLO 00:26:01 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:26:01
Zaostanek: 00:00:00
10 . 8 Sanković Alex
Moški SLO SLO19940914 00:28:26 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19940914
Time: 00:28:26
Zaostanek: 00:00:00
11 . 18 Roth Timotej
KK DJAK-ŠD SENG
Moški SLO KK DJAK-ŠD SENG 00:30:13 -- >
Klub KK DJAK-ŠD SENG
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:30:13
Zaostanek: 00:00:00
12 . 11 Bone Tomaž
Moški SLO 00:34:46 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:34:46
Zaostanek: 00:00:00
MASTER A-M
1 . 22 Obid Andraž
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS SLO19831129 00:22:39 -- >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19831129
Time: 00:22:39
Zaostanek: 00:00:00
2 . 19 Kregar Matjaž
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19850305 00:23:38 -- >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19850305
Time: 00:23:38
Zaostanek: 00:00:00
3 . 83 GULJA Simon
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 435 00:24:49 -- >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 435
Time: 00:24:49
Zaostanek: 00:00:00
4 . 80 Černigoj Uroš
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 444 00:27:10 -- >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 444
Time: 00:27:10
Zaostanek: 00:00:00
MASTER B-M
1 . 73 DIEGO PALAMIN
IZVIR VIPAVA
Moški ITA IZVIR VIPAVA 22SLO03 00:22:02 -- >
Klub IZVIR VIPAVA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 22SLO03
Time: 00:22:02
Zaostanek: 00:00:00
2 . 24 Bratuš Dean
MBK sportR.si
Moški SLO MBK sportR.si SLO19780923 00:22:23 -- >
Klub MBK sportR.si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19780923
Time: 00:22:23
Zaostanek: 00:00:00
3 . 27 Moretti Andrej
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19800313 00:24:05 -- >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19800313
Time: 00:24:05
Zaostanek: 00:00:00
4 . 31 Ukmar Miha
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL 00:31:14 -- >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:31:14
Zaostanek: 00:00:00
5 . 69 TOMISLAV ŠTRUKEJL
ŠKTD LOM
Moški SLO ŠKTD LOM 00:33:50 -- >
Klub ŠKTD LOM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:33:50
Zaostanek: 00:00:00
6 . 25 Mikuš Tomaž
KK DJAK
Moški SLO KK DJAK SLO19810214 00:34:06 -- >
Klub KK DJAK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19810214
Time: 00:34:06
Zaostanek: 00:00:00
MASTER C-M
1 . 36 Kampuš Boris
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19720512 00:23:57 -- >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19720512
Time: 00:23:57
Zaostanek: 00:00:00
2 . 38 Konc Gorazd
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19740604 00:24:20 -- >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19740604
Time: 00:24:20
Zaostanek: 00:00:00
3 . 87 Zotti Ivan
ASB BIKE RUN GORICA
Moški ITA ASB BIKE RUN GORICA 161078147 00:24:31 -- >
Klub ASB BIKE RUN GORICA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 161078147
Time: 00:24:31
Zaostanek: 00:00:00
4 . 35 PERIC MARKO
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19761031 00:24:38 -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19761031
Time: 00:24:38
Zaostanek: 00:00:00
5 . 85 Kovač Matjaž
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19730329 00:25:38 -- >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19730329
Time: 00:25:38
Zaostanek: 00:00:00
6 . 37 Nanut Darijo
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL 00:28:46 -- >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:28:46
Zaostanek: 00:00:00
MASTER D-M
1 . 43 Likar Robert
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19690616 00:23:33 -- >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19690616
Time: 00:23:33
Zaostanek: 00:00:00
2 . 74 Volarič Milko
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID SLO19700119 00:24:25 -- >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19700119
Time: 00:24:25
Zaostanek: 00:00:00
3 . 76 MATJAŽ ROT
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID 00:24:49 -- >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:24:49
Zaostanek: 00:00:00
4 . 44 Jeretina Primož
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ SLO19690704 00:25:01 -- >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19690704
Time: 00:25:01
Zaostanek: 00:00:00
5 . 41 Iskra Tomi
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19690511 00:25:13 -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19690511
Time: 00:25:13
Zaostanek: 00:00:00
6 . 40 Pretner Marjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19690806 00:26:03 -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19690806
Time: 00:26:03
Zaostanek: 00:00:00
7 . 39 Vodopivec Borut
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19690414 00:26:10 -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19690414
Time: 00:26:10
Zaostanek: 00:00:00
8 . 79 SREČKO MAVRI
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID 00:26:54 -- >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:26:54
Zaostanek: 00:00:00
MASTER E-M
1 . 50 Čibej Bruno
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19650712 00:25:10 -- >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19650712
Time: 00:25:10
Zaostanek: 00:00:00
2 . 49 Danevčič Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19660606 00:26:12 -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19660606
Time: 00:26:12
Zaostanek: 00:00:00
3 . 45 Prpar Vlado
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19650430 00:27:04 -- >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19650430
Time: 00:27:04
Zaostanek: 00:00:00
4 . 48 Hvala Oskar
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19640821 00:28:01 -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19640821
Time: 00:28:01
Zaostanek: 00:00:00
5 . 47 Škerlj Igor
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19640406 00:29:17 -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19640406
Time: 00:29:17
Zaostanek: 00:00:00
MASTER F-M
1 . 53 Čuk Tomislav
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19601109 00:25:43 -- >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19601109
Time: 00:25:43
Zaostanek: 00:00:00
2 . 52 OBID DARKO
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS SLO19610628 00:27:33 -- >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19610628
Time: 00:27:33
Zaostanek: 00:00:00
3 . 51 Čuden Marjan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19570501 00:29:13 -- >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19570501
Time: 00:29:13
Zaostanek: 00:00:00
4 . 54 Bratina Marjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19590313 00:30:08 -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19590313
Time: 00:30:08
Zaostanek: 00:00:00
MASTER G-M
1 . 55 Popovič Ivan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19540626 00:27:33 -- >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19540626
Time: 00:27:33
Zaostanek: 00:00:00
2 . 59 Papič Milivoj
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M SLO19560618 00:27:50 -- >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19560618
Time: 00:27:50
Zaostanek: 00:00:00
3 . 60 Colnarič Slavko
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M SLO19560612 00:28:42 -- >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19560612
Time: 00:28:42
Zaostanek: 00:00:00
4 . 58 Rakoš Dragan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M SLO19560417 00:34:22 -- >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19560417
Time: 00:34:22
Zaostanek: 00:00:00
5 . 57 Blažič Jožef
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19540714 00:37:48 -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19540714
Time: 00:37:48
Zaostanek: 00:00:00
6 . 56 Kirič Avgust
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19561215 00:38:07 -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19561215
Time: 00:38:07
Zaostanek: 00:00:00
MASTER H-M
1 . 64 Cigoj Zorko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19481206 00:29:47 -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19481206
Time: 00:29:47
Zaostanek: 00:00:00
2 . 65 Mihovilović Ivan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19490131 00:32:05 -- >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19490131
Time: 00:32:05
Zaostanek: 00:00:00
3 . 63 Mikulin Zvezdan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19500403 00:33:25 -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19500403
Time: 00:33:25
Zaostanek: 00:00:00
4 . 62 Saksida Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19471107 00:34:32 -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19471107
Time: 00:34:32
Zaostanek: 00:00:00
MASTER I-M
1 . 68 Mikuž Franc
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19430801 00:34:51 -- >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19430801
Time: 00:34:51
Zaostanek: 00:00:00
2 . 82 Zuccon Sergio
KD BRDA DOBROVO
Moški ITA KD BRDA DOBROVO / 00:40:21 -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: /
Time: 00:40:21
Zaostanek: 00:00:00

Komentarji

 

Mobile content