Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: VZPON NA AREH 2016

Cestno kolesarstvo Tekma:VZPON NA AREH 2016 Datum:25.09.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca u010cas vou017enje Zaostanek
ŽENSKE A-Ž
1 . 68 Novak Katarina Ženski SLO TEAM NOVAK -- --
2 . 67 Leskovar Andreja Ženski SLO BikeRepublic SLO19880623 -- --
3 . 69 Bohinc Saša Ženski SLO JB TEAM SLO19840118 -- --
ŽENSKE B-Ž
1 . 71 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR SLO19791031 -- --
2 . 86 Kačičnik Nataša Ženski SLO ANDbyANDRAŽ -- --
3 . 70 Černivec Jasmina Ženski SLO -- --
ŽENSKE C-Ž
1 . 72 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M SLO19600514 -- --
AMATERJI -M
1 . 9 Porenta Primož Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19880430 -- --
2 . 8 Trenta Aljaž Moški SLO KK PANTAL SLO19890421 -- --
3 . 3 Mesarič Mitja Moški SLO KK TBP LENART SLO19890927 -- --
4 . 10 Kočnik Simon Moški SLO BikeRepublic SLO19880101 -- --
5 . 6 Četina Nejc Moški SLO BikeRepublic -- --
6 . 2 Osvald Florjan Moški SLO ŠD TURBO M SLO19980702 -- --
7 . 4 Strmšek Simon Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 SLO19880519 -- --
MASTER A-M
1 . 13 Plank Marko Moški SLO BikeRepublic SLO19851009 -- --
2 . 83 Feguš Jernej Moški SLO BikeRepublic -- --
3 . 16 Kregar Matjaž Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19850305 -- --
4 . 18 Bogša Uroš Moški SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19841112 -- --
5 . 12 Marič Robi Moški SLO KD ALPE SiS SLO19860218 -- --
6 . 14 Artenjak Andrej Moški SLO -- --
7 . 75 PRIMOŽ CMOK Moški SLO ŠENTJUR POWER -- --
8 . 11 Kramberger Miha Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 SLO19831203 -- --
9 . 77 UROŠ KOVAČIČ Moški SLO ŠENTJUR POWER -- --
10 . 17 Ferlič Denis Moški SLO TK Maribor - -- --
11 . 76 GREGOR MLINARIČ Moški SLO ŠENTJUR POWER -- --
MASTER B-M
1 . 23 Murshed Alen Moški SLO -- --
2 . 19 Moretti Andrej Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19800313 -- --
3 . 81 Paher Marko Moški SLO -- --
4 . 22 Ribič Zoran Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 SLO19800127 -- --
5 . 25 Zvonar Rajko Moški SLO ŠENTJUR POWER -- --
6 . 20 Krumpestar Matej Moški SLO KD ALPE SiS SLO19771223 -- --
7 . 27 Zupančič Leon Moški SLO -- --
8 . 28 Hanžič Tadej Moški SLO ŠD PULZ -- --
9 . 24 Zndiarsic Zmago Moški SLO -- --
10 . 26 Bauman Jože Moški SLO 0 -- --
MASTER C-M
1 . 29 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SiS SLO19761119 -- --
2 . 32 Verčič Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19750517 -- --
3 . 35 Konc Gorazd Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19740604 -- --
4 . 34 Kampuš Boris Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19720512 -- --
5 . 31 Kitin Marko Moški SLO KD ALPE SiS SLO19751126 -- --
6 . 84 Kurnik Miran Moški SLO KK TONDACH SLO19720623 -- --
7 . 30 Šimenc Simon Moški SLO -- --
8 . 78 GAŠPER KURNIK Moški SLO Giant -- --
9 . 36 Plavčak Sašo Moški SLO -- --
MASTER D-M
1 . 40 Grudnik Igor Moški SLO KD ALPE SiS SLO19670118 -- --
2 . 37 Jeretina Primož Moški SLO KD MENGEŠ SLO19690704 -- --
3 . 89 Robič Iztok Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 SLO19670623 -- --
4 . 39 Štabuc Roman Moški SLO -- --
5 . 85 DAVORIN PLAVČAK Moški SLO -- --
MASTER E-M
1 . 42 Dolar Tomaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA -- --
2 . 47 Žbontar Sašo Moški SLO ŠD TURBO M SLO19630922 -- --
3 . 87 Roskar Milan Moški SLO ŠD TURBO M -- --
MASTER F-M
1 . 50 Čuk Tomislav Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19601109 -- --
2 . 49 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19570501 -- --
3 . 48 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19570402 -- --
4 . 51 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19590313 -- --
MASTER G-M
1 . 54 Car Ljubo Moški SLO KD BRANIK MARIBOR SLO19550221 -- --
2 . 56 Colnarič Slavko Moški SLO ŠD TURBO M SLO19560612 -- --
3 . 58 Papič Milivoj Moški SLO ŠD TURBO M SLO19560618 -- --
4 . 53 Klemenc Tone Moški SLO KD ALPE SiS SLO19550614 -- --
5 . 88 RADO MAROT Moški SLO ŠENTJUR POWER -- --
6 . 57 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M SLO19560417 -- --
7 . 82 Frangež Franc Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 SLO19530105 -- --
8 . 52 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19561215 -- --
9 . 55 Blažič Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19540714 -- --
10 . 80 Keršič Emil Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 SLO19541015 -- --
11 . 79 STANISLAV ŠALAMUN Moški SLO -- --
MASTER H-M
1 . 62 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19481206 -- --
2 . 61 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19490131 -- --
3 . 59 Mikulin Zvezdan Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19500403 -- --
4 . 60 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19471107 -- --
MASTER I-M
1 . 63 Končina Rafael Moški SLO KD HRASTNIK SLO19450917 -- --
2 . 64 Bahar Milan Moški SLO KK Postojna SLO19380218 -- --
3 . 65 Učanjšek Edvard Moški SLO KD HRASTNIK SLO19340512 -- --

Komentarji