Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 16.Kamniški kros 2013 UCI C1

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:16.Kamniški kros 2013 UCI C1 Datum:30.06.2013
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Vožnje Nahitrejši krog Število Krogov Zaostanek Licenca
ELITE-M
1 . 1 Gehbauer Alexander Moški AUT TX Active Bianchi 1:29.52 0:10.48 8 0:00.00 AUT19900424    
2 . 47 Rysenko Sergii Moški Ukraine National Team 1:30.31 0:10.48 8 0:00.39 UKR19800315
3 . 17 Parti András Moški HUN WABERERS AREUS CUBE MTB TEAM 1:32.03 0:11.01 8 0:02.11 HUN19820918
4 . 2 Schuermans Jens Moški Versluys pro mountainbike team 1:32.37 0:11.12 8 0:02.45 BEL19930213
5 . 28 Bogár Gábor Moški HUN WABERERS AREUS CUBE MTB TEAM 1:33.28 0:11.15 8 0:03.36 HUN19900724
6 . 11 Rabensteiner Fabian Moški ITA Focus XC Italy Team 1:34.18 0:10.52 8 0:04.26 ITA19900806
7 . 120 Fonseca Andrey Moški CRI Bi&esse Carrera 1:35.53 0:10.53 8 0:06.01 CRC19930408
8 . 115 Bats Didier Moški Toka Print MTB Team 1:36.38 0:11.25 8 0:06.46 BEL19930123
9 . 26 Lamastra Giuseppe Moški ITA Arcobaleno Carraro - Trentino Mtb 1:37.33 0:11.41 8 0:07.41 ITA19841205
10 . 121 Ferrazzo Nicolò Moški ITA Team Rudy Project Pedali di Marca 1:38.01 0:11.21 8 0:08.09 ITA19911013
11 . 113 Zwiehoff Ben Moški DEU Bergamont Racing Team 1:38.18 0:11.22 8 0:08.26 GER19940222
12 . 116 Frey Martin Moški DEU Team Bulls 1:38.48 0:11.36 8 0:08.56 GER19940124
13 . 4 Gehbauer Robert Moški AUT RC ARBÖ ASKÖ Klagenfurt 1:39.13 0:11.39 8 0:09.21 AUT19870717    
14 . 24 Dei Tos Andrea Moški ITA G.S. Cicli Olympia 1:39.32 0:11.53 8 0:09.40 ITA19860810
15 . 16 Pechenin Evgeniy Moški RUS Forward-Udmurtia Team 1:39.44 0:11.50 8 0:09.52 RUS19840414
16 . 3 Hribovšek Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1:39.50 0:11.51 8 0:09.58 SLO19841105
17 . 303 Ruslan Boredsrkii Moški RUS Primorsky district 1:40.10 0:11.28 8 0:10.18 RUS19940506
18 . 9 Simčić Đani Moški CRO BGK TUŠKANAC 1:40.37 0:11.51 8 0:10.45 CRO19860927
19 . 485 Michael Mayer Moški AUT Fahrwerk - Racing team-ARBO 1:41.35 0:11.19 8 0:11.43 AUT19940502
20 . 110 Pesse Michael Moški ITA CICLI LUCCHINI.COM 1:42.24 0:12.07 8 0:12.32 ITA19910620
21 . 45 Shevtsov Artem Moški Ukraine National Team 1:42.35 0:11.44 8 0:12.43 UKR19940701
22 . 244 Ramšak Borut Moški SLO Ganesha Team 1:28.53 0:12.26 7 -1 SLO19760507
23 . 35 Csielka Márk Moški HUN WABERERS AREUS CUBE MTB TEAM 1:30.51 0:11.58 7 -1 HUN19910702
24 . 302 Alexey Lomilov Moški RUS Primorsky district 1:31.28 0:12.33 7 -1 RUS19940201
25 . 31 Finetto Davide Moški ITA KM Bottechia PRO Team 1:32.04 0:11.54 7 -1 ITA19881209
26 . 36 Camacho Luis Moški CRI Bi&esse Carrera 1:32.08 0:11.49 7 -1 CRC19940628
27 . 44 Shepel Mykola Moški Ukraine National Team 1:32.28 0:12.04 7 -1 UKR19921004
28 . 107 Scherer Julian Moški AUT The Austrian Musketeers 1:32.38 0:12.25 7 -1 AUT19920131
29 . 8 Vidovic Sasa Moški CRO BK Keindl-Sport 1:33.07 0:12.48 7 -1 CRO19821295
30 . 108 Rigo Paolo Moški CRO BGK TUŠKANAC 1:33.53 0:12.43 7 -1 CRO19940201
31 . 37 Korolev Anton Moški RUS Forward-Udmurtia Team 1:33.54 0:12.05 7 -1 RUS19921216
32 . 114 Hochmüller Stephan Moški AUT RC ARBÖ Griffen 1:34.06 0:12.45 7 -1 AUT19921128
33 . 12 Pristovnik Blaž Moški SLO ORBEA GEAX 1:34.16 0:12.23 7 -1 SLO19860624
34 . 5 Halzer Miha Moški SLO Energijateam.com 1:34.17 0:13.07 7 -1 SLO19850413
35 . 52 Andrey Myshakov Moški RUS Primorsky district 1:35.09 0:12.27 7 -1 RUS19940108
36 . 245 Curk Benjamin Moški SLO KK PANTAL 1:35.30 0:12.55 7 -1 SLO19850907
37 . 111 Oliva Vittorio Moški ITA Bi&esse Leecougan Infotre 1:35.33 0:12.59 7 -1 ITA19910723
38 . 124 Edelsbrunner Martin Moški AUT Bikeclub Giant Stattegg 1:35.43 0:13.13 7 -1 AUT19910603
39 . 10 Rauter Samo Moški SLO Ganesha Team 1:36.15 0:12.18 7 -1 SLO19820314
40 . 20 Belokrylov Alexey Moški RUS Forward-Udmurtia Team 1:36.43 0:13.12 7 -1 RUS19830930
41 . 18 Nemet Tomislav Moški CRO BK Osijek 2010 1:37.11 0:12.44 7 -1 CRO19791113
42 . 7 Vodopivec Luka Moški SLO ORBEA GEAX 1:37.18 0:13.34 7 -1 SLO19870307
43 . 15 Pilski Milo Moški CRO BGK TUŠKANAC 1:37.41 0:13.26 7 -1 CRO19880229
44 . 112 Muzafarov Ruslan Moški RUS Forward-Udmurtia Team 1:37.58 0:12.46 7 -1 RUS19940526
45 . 43 Meggyesi Gergo Moški HUN Rose-Hungary 1:38.24 0:13.10 7 -1 HUN19930818
46 . 27 Hochmüller Christoph Moški AUT RC ARBÖ Griffen 1:39.55 0:14.07 7 -1 AUT19900813
47 . 103 Fuchs Andreas Moški AUT TEAM PROTEK 1:40.36 0:12.51 7 -1 AUT19930817
48 . 14 Plank Christoph Moški AUT MTB Club Oberwart 1:41.25 0:13.11 7 -1 AUT19830315
49 . 40 Nejc Valentinčič Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1:44.28 0:13.35 7 -1 SLO19900622
50 . 30 Belak Jure Moški SLO Energijateam.com 1:44.58 0:13.08 7 -1 SLO19841102
51 . 29 Katalenić Tomislav Moški CRO UNI TEAM - CULT 1:30.09 0:13.06 6 -2 CRO19841106
52 . 109 Ponomarev Sergey Moški RUS Forward-Udmurtia Team 1:32.14 0:14.12 6 -2 RUS19940223
53 . 23 ČonkaŠ Velimir Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 1:32.25 0:14.44 6 -2 CRO19810410
54 . 122 Eric Polansek Moški AUT RSC MCDonalds Klopeiner See 1:32.37 0:13.43 6 -2 AUT19920621
55 . 13 Blaž Podričnik Moški SLO ORBEA GEAX 1:36.37 0:14.06 6 -2 SLO19880118
56 . 105 Tašić Mario Moški CRO BK Dugo Selo 1:55.59 0:14.26 6 -2 CRO19930316
57 . 25 Lavtar Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1:37.26 0:16.18 5 -3 SLO19780111
U23-M
1 . 101 Korošec Rok Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1:38.12 0:10.59 8 0:08.20 SLO19931124
2 . 102 Ferenčak Urban Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1:39.53 0:11.31 8 0:10.01 SLO19920109
3 . 246 Uršič Blaž Moški SLO KK PANTAL 1:39.47 0:13.20 7 -1 SLO19920113
4 . 106 Rogina Domen Moški SLO Ganesha Team 1:43.02 0:13.44 7 -1 SLO19910503
5 . 33 Drašler Aleš Moški SLO UNI TEAM - CULT 1:30.18 0:14.08 6 -2 SLO19931027
6 . 104 Tepina Rok Moški SLO Energijateam.com 1:35.15 0:13.52 6 -2 SLO19941021
7 . 34 Dimic Gregor Moški SLO Energijateam.com 1:37.09 0:13.53 6 -2 SLO19940328
U23-ELITE-ž-Ž
1 . 304 Pintarič Blaža Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 1:25.16 0:13.37 6 0:00.00 SLO19800311
2 . 481 Belomoina Yana Ženski Ukraine National Team 1:27.34 0:13.36 6 0:02.18 UKR19921102
3 . 310 Konovalova Anna Ženski RUS Forward-Udmurtia Team 1:29.53 0:14.21 6 0:04.37 RUS19921120
4 . 309 Benko Barbara Ženski HUN Focus XC Team 1:30.25 0:13.42 6 0:05.09 HUN19900121
5 . 478 Rabensteiner Lisa Ženski ITA MTB-Pro Team Colnago Sudtirol 1:31.05 0:14.01 6 0:05.49 ITA19931104
6 . 480 Tereshchuk Marta Ženski Ukraine National Team 1:36.57 0:14.40 6 0:11.41 UKR19920308
7 . 475 Perše Tina Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 1:41.20 0:16.11 6 0:16.04 SLO19941014
8 . 479 Ruszkowski Ivana Ženski CRO BGK TUŠKANAC 1:25.44 0:28.52 3 -3 CRO19620511
U19-M
1 . 53 Arsenty Vavilov Moški RUS Primorsky district 1:16.24 0:12.42 6 0:00.00 RUS19960527
2 . 201 Krajnc Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1:17.10 0:12.09 6 0:00.46 SLO19950903
3 . 202 Zupančič Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1:17.47 0:12.25 6 0:01.23 SLO19960605
4 . 211 Antonov Stanislav Moški RUS Forward-Udmurtia Team 1:18.33 0:12.21 6 0:02.09 RUS19960909
5 . 217 Bažon Sandi Moški CRO BK Keindl-Sport 1:18.42 0:12.45 6 0:02.18 CRO19961207
6 . 214 Filipozzi Kevin Moški ITA Focus XC Italy Team 1:20.55 0:12.51 6 0:04.31 ITA19950211
7 . 212 Kadivec Blaž Moški SLO Energijateam.com 1:21.19 0:13.17 6 0:04.55 SLO19950517
8 . 210 Naglič Rok Moški SLO KK RAVNE 1:21.41 0:12.23 6 0:05.17 SLO19960309
9 . 55 Aleksandr Gubkin Moški RUS Primorsky district 1:22.45 0:12.55 6 0:06.21 RUS19960710
10 . 215 Biondani Simone Moški ITA Focus XC Italy Team 1:23.01 0:13.14 6 0:06.37 ITA19951011
11 . 206 Tomašev Alen Moški CRO BK Crikvenica 1:23.02 0:13.15 6 0:06.38 CRO19950121
12 . 56 Mikhail Fedorov Moški RUS Primorsky district 1:24.07 0:13.05 6 0:07.43 RUS19960222
13 . 38 Prykhodko Kostyantyn Moški Ukraine National Team 1:24.08 0:12.50 6 0:07.44 UKR19961022
14 . 207 Pušnik Luka Moški SLO KK RAVNE 1:25.07 0:13.10 6 0:08.43 SLO19950104
15 . 41 Meggyesi Bercel Moški HUN Rose-Hungary 1:25.30 0:13.16 6 0:09.06 HUN19950120
16 . 81 Mikhail Smirnov Moški RUS Primorsky district 1:29.47 0:13.39 6 0:13.23 RUS19961110
17 . 204 Vukadin Tomislav Moški CRO BK Dugo Selo 1:30.21 0:13.48 6 0:13.57 CRO19961007
18 . 216 Bertetić Marko Moški CRO BK Keindl-Sport 1:17.29 0:14.10 5 -1 CRO19960210
19 . 205 Vodenik Žiga Moški SLO Kolesarsko društvo HRASTNIK 1:23.41 0:15.45 5 -1 SLO19950625
20 . 209 Pirnat Tomaž Moški SLO KK RAVNE 1:24.49 0:15.44 5 -1 SLO19960311
21 . 213 Grujić Matko Moški CRO ADRENALINA 1:29.14 0:15.17 5 -1 CRO19950111
22 . 208 Popović Eugen Moški CRO KK Jastrebarsko 1:07.48 0:15.19 4 -2 CRO19961120
AMATERJI-M
1 . 461 Vrhovnik Mohor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1:10.00 0:12.58 5 0:00.00 SLO19870619
2 . 468 Modic Aleš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1:12.09 0:13.33 5 0:02.09 SLO19851006
3 . 469 Pečnik Matej Moški SLO KK RAVNE 1:14.42 0:14.13 5 0:04.42 SLO19760416
4 . 466 Globočnik Uroš Moški SLO Energijateam.com 1:16.28 0:14.10 5 0:06.28 SLO19880317
5 . 470 Podgornik Tadej Moški SLO ORBEA GEAX 1:17.27 0:14.40 5 0:07.27 SLO19860525
6 . 467 Korošec Martin Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1:19.07 0:14.42 5 0:09.07 SLO19850722
7 . 472 Svitić Dean Moški CRO ADRENALINA 1:19.30 0:14.27 5 0:09.30 CRO19860521
8 . 471 Ružman Ivan Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 1:05.26 0:15.18 4 -1 CRO19881207
9 . 484 Križan Borut Moški SLO MOTOKROS KLUB ZAI 1:06.01 0:15.16 4 -1
10 . 355 Sebastian Nicoletti Moški CRO BK-BUZET 1:13.03 0:16.54 4 -1
11 . 474 Svetek Robert Franc Moški SLO Energijateam.com 1:16.12 0:17.48 4 -1 SLO19690221
12 . 473 Vrtačnik Blaž Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 1:17.31 0:23.38 4 -1 /
13 . 464 Belaj Vojko Moški SLO KK RAVNE 1:22.42 0:18.38 4 -1 SLO19760529
14 . 465 Brajković Robert Pierino Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 0:27.09 0:27.09 1 -4 CRO19690629
VETERANI 1-M
1 . 425 Tancik Mitja Moški SLO Energijateam.com 1:05.38 0:12.20 5 0:00.00 SLO19820924
2 . 438 Boškin Aleš Moški SLO DEŠ FLEŠ 1:07.13 0:13.04 5 0:01.35 SLO19761203
3 . 437 Černe Mitja Moški SLO DEŠ FLEŠ 1:07.15 0:12.44 5 0:01.37 SLO19780404
4 . 440 Mikelj Uroš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1:07.21 0:12.54 5 0:01.43 SLO19801126
5 . 423 Visočnik Matevž Moški SLO Ganesha Team 1:09.12 0:12.58 5 0:03.34 SLO19790214
6 . 429 Miklič Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1:09.37 0:13.24 5 0:03.59 SLO19760120
7 . 424 Tancik Jaka Moški SLO Energijateam.com 1:10.42 0:13.23 5 0:05.04 SLO19780217
8 . 432 Babić Dalibor Moški CRO BK-BUZET 1:13.28 0:13.41 5 0:07.50 CRO06051978
9 . 434 Dejak Janez Moški SLO Energijateam.com 1:14.46 0:13.48 5 0:09.08 SLO19820317
10 . 306 Slavić Paulo Moški CRO BK Opatija-2010 1:17.31 0:14.02 5 0:11.53 CRO19781218
11 . 427 Orel Daniel Moški CRO BK Keindl-Sport 1:18.39 0:15.14 5 0:13.01 CRO19750308
12 . 431 Kučan Tomaž Moški SLO Rajd Trek 1:19.19 0:14.41 5 0:13.41 SLO19801205
13 . 441 Balenović Goran Moški CRO BKK OTOK KRK 1:21.04 0:14.55 5 0:15.26 CRO19770908
14 . 436 Černe Aljaž Moški SLO SCOTT TEAM 1:23.12 0:15.02 5 0:17.34 SLO19810730
15 . 426 Starman Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1:07.38 0:15.35 4 -1 SLO19760226
16 . 356 Vladimir Hunjak Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 1:11.58 0:17.01 4 -1
17 . 422 Klančič Borut Moški SLO Brez kluba 1:12.15 0:17.08 4 -1 SLO19790517
18 . 428 Movrin Karel Moški SLO Energijateam.com 1:13.10 0:15.57 4 -1 SLO19741018
19 . 482 Habuš Ivan Moški CRO BK Ciklus 1:18.18 0:18.20 4 -1 CRO19760131
VETERANI 2-M
1 . 450 Vesel Peter Moški SLO UNI TEAM - CULT 1:06.53 0:12.27 5 0:00.00 SLO19651208 
2 . 443 Martinjaš Aljoša Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1:07.50 0:12.39 5 0:00.57
3 . 449 Urbančič Milan Moški SLO SCOTT TEAM 1:10.04 0:13.16 5 0:03.11 SLO19690906
4 . 447 Škarja Marko Moški SLO Energijateam.com 1:10.52 0:14.07 5 0:03.59 SLO19731206
5 . 444 Nemeček Dejan Moški SLO UNI TEAM - CULT 1:15.04 0:14.09 5 0:08.11 SLO19710605
6 . 439 Hartman Matej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1:15.55 0:13.36 5 0:09.02 SLO19690616
7 . 305 Krešimir Franić Moški CRO BK Opatija-2010 1:17.21 0:15.13 5 0:10.28 CRO19720808
8 . 448 Tomšič Valter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1:18.49 0:15.18 5 0:11.56 SLO19700927
9 . 123 Siniša Radulović Moški CRO BK Keindl-Sport 1:06.04 0:15.59 4 -1 CRO19720629
10 . 446 Šinigoj Jernej Moški SLO KK RAVNE 1:07.33 0:16.17 4 -1 SLO19660706
11 . 445 Novak Rajko Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1:11.06 0:21.44 4 -1 SLO19690128
12 . 442 Gulin Primož Moški SLO DEŠ FLEŠ 1:16.59 0:28.06 4 -1 SLO19691201
13 . 451 Žavbi Iztok Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1:19.33 0:15.38 4 -1 SLO19691126
VETERANI 3-M
1 . 126 Zupan Tine Moški SLO SCOTT TEAM 1:13.26 0:14.06 5 0:00.00 SLO19600123
2 . 125 Vrban Milan Moški CRO BK Crikvenica 1:06.54 0:15.29 4 -1 CRO19630727
3 . 266 Kemperl Bojan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1:07.42 0:16.14 4 -1 SLO19611212
4 . 267 Podsednik Richard Moški CRO BGK TUŠKANAC 1:24.18 0:27.18 3 -2 CRO19580820
U17-M
1 . 252 Govekar Blaž Moški SLO ORBEA GEAX 0:53.43 0:12.54 4 0:00.00 SLO19980528
2 . 260 Tratnik Bajc Miha Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:56.28 0:13.25 4 0:02.45 SLO19970204
3 . 263 Zorko Marin Moški CRO BK Keindl-Sport 0:56.46 0:13.21 4 0:03.03 CRO19970803
4 . 264 Zupan Ciril Moški SLO Energijateam.com 0:56.49 0:14.10 4 0:03.06 SLO19980313
5 . 258 Tratnik Aljaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:58.37 0:13.56 4 0:04.54 SLO19980813
6 . 256 Svetek Domen Moški SLO Energijateam.com 1:01.49 0:14.15 4 0:08.06 SLO19971201
7 . 254 Mrak Nejc Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 1:05.56 0:15.26 4 0:12.13 SLO19981018
8 . 253 Košir Luka Moški SLO Energijateam.com 1:06.23 0:16.05 4 0:12.40 SLO19980219
9 . 261 Žgalin Matej Moški CRO BK Dugo Selo 1:06.40 0:15.20 4 0:12.57 CRO19980524
10 . 255 Ruszkowski Jan Moški CRO BGK TUŠKANAC 1:08.01 0:15.50 4 0:14.18 CRO19970410
11 . 257 Tomas Filip Moški CRO BK Festung 1:13.24 0:15.02 3 -1 CRO19971025
MLADINKE-M
1 . 483 Hordiiuk Dina Moški Ukraine National Team 1:06.12 0:14.59 4 -- UKR19950119
MLADINKE-Ž
2 . 301 Anastasia Suntsova Ženski RUS Primorsky district 1:10.13 0:16.35 4 00:04:01 RUS19960108
3 . 352 Gorlova Alisa Ženski RUS Forward-Udmurtia Team 1:11.52 0:16.16 4 00:05:40 RUS19960918 
4 . 354 Sitar Tamara Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 1:30.49 0:19.05 4 00:24:37 SLO19970509
5 . 353 Jagodič Eva Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 1:11.12 0:20.44 3 -1 SLO19980711
6 . 351 Černilogar Katja Ženski SLO Kolesarski klub ČRN TRN 1:37.07 0:31.12 3 -1 SLO19981026
U15-M
1 . 133 Govekar Matevž Moški SLO ORBEA GEAX 0:25.30 0:03.54 6 0:00.00 SLO20000417
2 . 132 Brajković Karlo Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 0:26.13 0:04.19 6 0:00.43 CRO19990209
3 . 453 Polzer David Moški AUT RSC MCDonalds Klopeiner See 0:26.24 0:03.58 6 0:00.54 AUT20001123
4 . 138 Mihalič Anže Moški SLO Energijateam.com 0:26.43 0:04.12 6 0:01.13 SLO19990621
5 . 136 Ivartnik david Moški SLO Energijateam.com 0:26.51 0:04.13 6 0:01.21 SLO19990417
6 . 139 Nemeček Bine Moški SLO UNI TEAM - CULT 0:27.41 0:04.18 6 0:02.11 SLO19990927
7 . 140 Šinigoj Tomaž Moški SLO KK RAVNE 0:28.09 0:04.17 6 0:02.39 SLO20000108
8 . 141 Skala Tilen Moški SLO Energijateam.com 0:28.24 0:04.16 6 0:02.54 SLO20000213
9 . 135 Ivaninić Nino Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 0:30.00 0:04.51 6 0:04.30 CRO20000403
10 . 137 Jagodič Tilen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:26.07 0:04.55 5 0:00.37 SLO20001021
11 . 131 Bosman Luka Moški SLO KK RAVNE 0:29.07 0:04.52 5 0:03.37 SLO19990112
U15-Ž
1 . 176 Movrin Vita Ženski SLO Energijateam.com 0:26.10 0:04.33 5 0:00.00 SLO20000612
2 . 172 Filipović Ema Ženski CRO BGK TUŠKANAC 0:26.49 0:04.58 5 0:00.39 CRO19990107
3 . 177 Movrin Ana Ženski SLO Energijateam.com 0:27.24 0:05.05 5 0:01.14 SLO19990528
4 . 174 Kranjec Katja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 0:27.25 0:04.56 5 0:01.15 SLO19990603
5 . 173 Janežič Šana Ženski SLO Energijateam.com 0:29.28 0:05.07 5 0:03.18 SLO20000420
6 . 175 Lahajnar Klara Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:29.30 0:04.47 5 0:03.20 SLO20002806
7 . 421 Prusnik Lotrič Ema Ženski SLO Energijateam.com 0:31.41 0:05.35 5 0:05.31 SLO20000522
U13-M
1 . 91 Pečnik Teo Moški SLO KK RAVNE 0:17.47 0:04.11 4 0:00.00 SLO20020331
2 . 413 Kranjec Žagar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:17.49 0:04.14 4 0:00.02 SLO20020603
3 . 96 Smolnikar Jakob Moški SLO Energijateam.com 0:18.21 0:04.15 4 0:00.34 SLO20010227
4 . 415 Kocen Timotej Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 0:18.32 0:04.25 4 0:00.45 CRO20010925
5 . 419 Dolenšek Anže Moški SLO KK ZAVRŠNICA 0:18.53 0:04.29 4 0:01.06 SLO20020117
6 . 414 Kranjec Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:18.54 0:04.17 4 0:01.07 SLO20010504
7 . 416 Hunjak Stjepan Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 0:19.34 0:04.34 4 0:01.47 CRO20011118
8 . 412 Lahajnar Matej Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:19.48 0:04.13 4 0:02.01 SLO20010910
9 . 100 Žnidar Aljaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 0:20.08 0:04.33 4 0:02.21 SLO20020430
10 . 99 Prelovšek Gašper Moški SLO Energijateam.com 0:20.18 0:04.48 4 0:02.31 SLO20010221
11 . 409 Peternel Sergej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 0:20.29 0:04.18 4 0:02.42 SLO20010606
12 . 74 Trstenjak Matija Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 0:20.42 0:04.41 4 0:02.55 CRO20041022
13 . 97 Sladič Kristjan Moški SLO Kolesarsko društvo HRASTNIK 0:21.27 0:04.46 4 0:03.40 SLO20011219
14 . 410 Belaj Žan Moški SLO KK RAVNE 0:21.33 0:05.00 4 0:03.46 SLO20021212
15 . 92 Žgalin Andrej Moški CRO BK Dugo Selo 0:23.53 0:05.26 4 0:06.06 CRO20020206
16 . 93 Vovk Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:24.20 0:05.39 4 0:06.33 SLO20021121
17 . 95 Starman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:16.27 0:05.06 3 -1 SLO20021209
18 . 94 Udir Maks Moški SLO Pedal racing team 0:24.53 0:06.50 3 -1
U13-Ž
1 . 127 Filipović Jana Ženski CRO BGK TUŠKANAC 0:22.05 0:06.31 3 0:00.00 CRO20020324
U11-M
1 . 65 Koncilja Urban Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:14.16 0:04.36 3 0:00.00 SLO20030624
2 . 71 Smrdel Miha Moški SLO ORBEA GEAX 0:14.17 0:04.38 3 0:00.01 SLO20040117
3 . 61 Car Mark Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:14.18 0:04.37 3 0:00.02 SLO20040603
4 . 69 Rus Jure Moški SLO ORBEA GEAX 0:15.14 0:04.55 3 0:00.58 SLO20040814
5 . 63 Gnezda Nace Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:15.25 0:04.57 3 0:01.09 SLO20030219
6 . 62 Felc Maj Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:15.34 0:04.59 3 0:01.18 SLO20030608
7 . 67 Novak David Svit Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:15.36 0:05.05 3 0:01.20 SLO20031219
8 . 70 Skok Aleš Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:16.17 0:05.12 3 0:02.01 SLO20041231
9 . 68 Prelovšek Jure Moški SLO Energijateam.com 0:16.20 0:05.06 3 0:02.04 SLO20030711
10 . 73 Tratnik Jakob Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:18.41 0:05.07 3 0:04.25 SLO20030724
11 . 64 Jagodič David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:21.34 0:06.18 3 0:07.18 SLO20040422
12 . 66 Langus Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:22.07 0:10.24 2 0:07.51 SLO20031229
U11-Ž
1 . 76 Mlakar Daša Ženski SLO ORBEA GEAX 0:19.03 0:05.34 3 0:00.00 SLO20040920
2 . 75 Čuk Špela Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:20.36 0:05.39 3 0:01.33 SLO20040512
3 . 78 Škarja Eva Ženski SLO Energijateam.com 0:15.26 0:07.16 2 -1 SLO20040702
4 . 77 Movrin Ema Ženski SLO Energijateam.com 0:18.06 0:08.58 2 -1 SLO20040817
U9-M
1 . 196 Pahor Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:08.36 0:01.18 6 0:00.00 SLO20050121
2 . 403 Svetličič Jošt Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:09.18 0:01.27 6 0:00.42 SLO20051114
3 . 191 Felc Vit Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:09.22 0:01.29 6 0:00.46 SLO20050724
4 . 404 Vovk Ambrož Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:09.36 0:01.31 6 0:01.00 SLO20050609
5 . 187 Babnik Gašper Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:09.53 0:01.36 6 0:01.17 SLO20052707
6 . 193 Kerec Matej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 0:09.55 0:01.25 6 0:01.19 SLO20050720
7 . 402 Starman Gal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:09.57 0:01.39 6 0:01.21 SLO20050717
8 . 188 Bojkovič Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:10.03 0:01.35 6 0:01.27 SLO20050402
9 . 189 Boltar Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:08.39 0:01.37 5 0:00.03 SLO20060213
10 . 401 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:09.20 0:01.53 5 0:00.44 SLO20050523
11 . 194 Kobal Marcel Moški SLO Energijateam.com 0:09.34 0:02.01 5 0:00.58 -
12 . 190 Čuk Staš Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:07.34 0:02.08 4 -1 SLO20050528
U9-Ž
1 . 406 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 0:10.09 0:01.59 6 0:00.00 SLO20050609
2 . 405 Kranjec Zoja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 0:09.37 0:02.05 5 -1 SLO20050303
3 . 408 Langus Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 0:09.21 0:02.27 4 -2 SLO20060723
U7-M
1 . 181 Brecelj Job Moški SLO Energijateam.com 0:06.13 0:01.04 5 0:00.00 SLO20070318
2 . 182 Lopatič Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:06.41 0:01.00 5 0:00.28 SLO20070309
3 . 49 Matic Surla Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:06.45 0:01.24 5 0:00.32
4 . 183 Udovičić Mario Moški CRO ADRENALINA 0:06.47 0:01.02 5 0:00.34 CRO20070612
5 . 50 Pečnik Tian Moški SLO KK RAVNE 0:06.58 0:01.17 5 0:00.45
U7-Ž
1 . 184 Gnezda Hana Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:06.52 0:01.12 5 0:00.00 SLO20070104
2 . 185 Novak Ivana Rosa Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:07.13 0:01.22 5 0:00.21 SLO20070809
3 . 186 Škarja Sabina Ženski SLO Energijateam.com 0:07.16 0:01.15 5 0:00.24 SLO20070625
4 . 80 Meta Tancik Ženski SLO Energijateam.com 0:08.11 0:01.26 5 0:01.19
5 . 486 Ajda Jakšič Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 0:11.23 0:11.23 1 -4

Komentarji