Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 16.Kamniški kros 2013 UCI C1

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:16.Kamniški kros 2013 UCI C1 Datum:30.06.2013
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Vožnje Nahitrejši krog Število Krogov Zaostanek Licenca Več
ELITE-M
1 . 1 Gehbauer Alexander
TX Active Bianchi
Moški AUT TX Active Bianchi 1:29.52 0:10.48 8 0:00.00 AUT19900424     >
Klub TX Active Bianchi
Država AUT
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:29.52
Nahitrejši krog: 0:10.48
Število Krogov: 8
Zaostanek: 0:00.00
Licenca: AUT19900424    
2 . 47 Rysenko Sergii
Ukraine National Team
Moški Ukraine National Team 1:30.31 0:10.48 8 0:00.39 UKR19800315 >
Klub Ukraine National Team
Država
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:30.31
Nahitrejši krog: 0:10.48
Število Krogov: 8
Zaostanek: 0:00.39
Licenca: UKR19800315
3 . 17 Parti András
WABERERS AREUS CUBE MTB TEAM
Moški HUN WABERERS AREUS CUBE MTB TEAM 1:32.03 0:11.01 8 0:02.11 HUN19820918 >
Klub WABERERS AREUS CUBE MTB TEAM
Država HUN
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:32.03
Nahitrejši krog: 0:11.01
Število Krogov: 8
Zaostanek: 0:02.11
Licenca: HUN19820918
4 . 2 Schuermans Jens
Versluys pro mountainbike team
Moški Versluys pro mountainbike team 1:32.37 0:11.12 8 0:02.45 BEL19930213 >
Klub Versluys pro mountainbike team
Država
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:32.37
Nahitrejši krog: 0:11.12
Število Krogov: 8
Zaostanek: 0:02.45
Licenca: BEL19930213
5 . 28 Bogár Gábor
WABERERS AREUS CUBE MTB TEAM
Moški HUN WABERERS AREUS CUBE MTB TEAM 1:33.28 0:11.15 8 0:03.36 HUN19900724 >
Klub WABERERS AREUS CUBE MTB TEAM
Država HUN
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:33.28
Nahitrejši krog: 0:11.15
Število Krogov: 8
Zaostanek: 0:03.36
Licenca: HUN19900724
6 . 11 Rabensteiner Fabian
Focus XC Italy Team
Moški ITA Focus XC Italy Team 1:34.18 0:10.52 8 0:04.26 ITA19900806 >
Klub Focus XC Italy Team
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:34.18
Nahitrejši krog: 0:10.52
Število Krogov: 8
Zaostanek: 0:04.26
Licenca: ITA19900806
7 . 120 Fonseca Andrey
Bi&esse Carrera
Moški CRI Bi&esse Carrera 1:35.53 0:10.53 8 0:06.01 CRC19930408 >
Klub Bi&esse Carrera
Država CRI
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:35.53
Nahitrejši krog: 0:10.53
Število Krogov: 8
Zaostanek: 0:06.01
Licenca: CRC19930408
8 . 115 Bats Didier
Toka Print MTB Team
Moški Toka Print MTB Team 1:36.38 0:11.25 8 0:06.46 BEL19930123 >
Klub Toka Print MTB Team
Država
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:36.38
Nahitrejši krog: 0:11.25
Število Krogov: 8
Zaostanek: 0:06.46
Licenca: BEL19930123
9 . 26 Lamastra Giuseppe
Arcobaleno Carraro - Trentino Mtb
Moški ITA Arcobaleno Carraro - Trentino Mtb 1:37.33 0:11.41 8 0:07.41 ITA19841205 >
Klub Arcobaleno Carraro - Trentino Mtb
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:37.33
Nahitrejši krog: 0:11.41
Število Krogov: 8
Zaostanek: 0:07.41
Licenca: ITA19841205
10 . 121 Ferrazzo Nicolò
Team Rudy Project Pedali di Marca
Moški ITA Team Rudy Project Pedali di Marca 1:38.01 0:11.21 8 0:08.09 ITA19911013 >
Klub Team Rudy Project Pedali di Marca
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:38.01
Nahitrejši krog: 0:11.21
Število Krogov: 8
Zaostanek: 0:08.09
Licenca: ITA19911013
11 . 113 Zwiehoff Ben
Bergamont Racing Team
Moški DEU Bergamont Racing Team 1:38.18 0:11.22 8 0:08.26 GER19940222 >
Klub Bergamont Racing Team
Država DEU
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:38.18
Nahitrejši krog: 0:11.22
Število Krogov: 8
Zaostanek: 0:08.26
Licenca: GER19940222
12 . 116 Frey Martin
Team Bulls
Moški DEU Team Bulls 1:38.48 0:11.36 8 0:08.56 GER19940124 >
Klub Team Bulls
Država DEU
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:38.48
Nahitrejši krog: 0:11.36
Število Krogov: 8
Zaostanek: 0:08.56
Licenca: GER19940124
13 . 4 Gehbauer Robert
RC ARBÖ ASKÖ Klagenfurt
Moški AUT RC ARBÖ ASKÖ Klagenfurt 1:39.13 0:11.39 8 0:09.21 AUT19870717     >
Klub RC ARBÖ ASKÖ Klagenfurt
Država AUT
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:39.13
Nahitrejši krog: 0:11.39
Število Krogov: 8
Zaostanek: 0:09.21
Licenca: AUT19870717    
14 . 24 Dei Tos Andrea
G.S. Cicli Olympia
Moški ITA G.S. Cicli Olympia 1:39.32 0:11.53 8 0:09.40 ITA19860810 >
Klub G.S. Cicli Olympia
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:39.32
Nahitrejši krog: 0:11.53
Število Krogov: 8
Zaostanek: 0:09.40
Licenca: ITA19860810
15 . 16 Pechenin Evgeniy
Forward-Udmurtia Team
Moški RUS Forward-Udmurtia Team 1:39.44 0:11.50 8 0:09.52 RUS19840414 >
Klub Forward-Udmurtia Team
Država RUS
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:39.44
Nahitrejši krog: 0:11.50
Število Krogov: 8
Zaostanek: 0:09.52
Licenca: RUS19840414
16 . 3 Hribovšek Boštjan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1:39.50 0:11.51 8 0:09.58 SLO19841105 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:39.50
Nahitrejši krog: 0:11.51
Število Krogov: 8
Zaostanek: 0:09.58
Licenca: SLO19841105
17 . 303 Ruslan Boredsrkii
Primorsky district
Moški RUS Primorsky district 1:40.10 0:11.28 8 0:10.18 RUS19940506 >
Klub Primorsky district
Država RUS
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:40.10
Nahitrejši krog: 0:11.28
Število Krogov: 8
Zaostanek: 0:10.18
Licenca: RUS19940506
18 . 9 Simčić Đani
BGK TUŠKANAC
Moški CRO BGK TUŠKANAC 1:40.37 0:11.51 8 0:10.45 CRO19860927 >
Klub BGK TUŠKANAC
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:40.37
Nahitrejši krog: 0:11.51
Število Krogov: 8
Zaostanek: 0:10.45
Licenca: CRO19860927
19 . 485 Michael Mayer
Fahrwerk - Racing team-ARBO
Moški AUT Fahrwerk - Racing team-ARBO 1:41.35 0:11.19 8 0:11.43 AUT19940502 >
Klub Fahrwerk - Racing team-ARBO
Država AUT
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:41.35
Nahitrejši krog: 0:11.19
Število Krogov: 8
Zaostanek: 0:11.43
Licenca: AUT19940502
20 . 110 Pesse Michael
CICLI LUCCHINI.COM
Moški ITA CICLI LUCCHINI.COM 1:42.24 0:12.07 8 0:12.32 ITA19910620 >
Klub CICLI LUCCHINI.COM
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:42.24
Nahitrejši krog: 0:12.07
Število Krogov: 8
Zaostanek: 0:12.32
Licenca: ITA19910620
21 . 45 Shevtsov Artem
Ukraine National Team
Moški Ukraine National Team 1:42.35 0:11.44 8 0:12.43 UKR19940701 >
Klub Ukraine National Team
Država
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:42.35
Nahitrejši krog: 0:11.44
Število Krogov: 8
Zaostanek: 0:12.43
Licenca: UKR19940701
22 . 244 Ramšak Borut
Ganesha Team
Moški SLO Ganesha Team 1:28.53 0:12.26 7 -1 SLO19760507 >
Klub Ganesha Team
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:28.53
Nahitrejši krog: 0:12.26
Število Krogov: 7
Zaostanek: -1
Licenca: SLO19760507
23 . 35 Csielka Márk
WABERERS AREUS CUBE MTB TEAM
Moški HUN WABERERS AREUS CUBE MTB TEAM 1:30.51 0:11.58 7 -1 HUN19910702 >
Klub WABERERS AREUS CUBE MTB TEAM
Država HUN
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:30.51
Nahitrejši krog: 0:11.58
Število Krogov: 7
Zaostanek: -1
Licenca: HUN19910702
24 . 302 Alexey Lomilov
Primorsky district
Moški RUS Primorsky district 1:31.28 0:12.33 7 -1 RUS19940201 >
Klub Primorsky district
Država RUS
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:31.28
Nahitrejši krog: 0:12.33
Število Krogov: 7
Zaostanek: -1
Licenca: RUS19940201
25 . 31 Finetto Davide
KM Bottechia PRO Team
Moški ITA KM Bottechia PRO Team 1:32.04 0:11.54 7 -1 ITA19881209 >
Klub KM Bottechia PRO Team
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:32.04
Nahitrejši krog: 0:11.54
Število Krogov: 7
Zaostanek: -1
Licenca: ITA19881209
26 . 36 Camacho Luis
Bi&esse Carrera
Moški CRI Bi&esse Carrera 1:32.08 0:11.49 7 -1 CRC19940628 >
Klub Bi&esse Carrera
Država CRI
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:32.08
Nahitrejši krog: 0:11.49
Število Krogov: 7
Zaostanek: -1
Licenca: CRC19940628
27 . 44 Shepel Mykola
Ukraine National Team
Moški Ukraine National Team 1:32.28 0:12.04 7 -1 UKR19921004 >
Klub Ukraine National Team
Država
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:32.28
Nahitrejši krog: 0:12.04
Število Krogov: 7
Zaostanek: -1
Licenca: UKR19921004
28 . 107 Scherer Julian
The Austrian Musketeers
Moški AUT The Austrian Musketeers 1:32.38 0:12.25 7 -1 AUT19920131 >
Klub The Austrian Musketeers
Država AUT
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:32.38
Nahitrejši krog: 0:12.25
Število Krogov: 7
Zaostanek: -1
Licenca: AUT19920131
29 . 8 Vidovic Sasa
BK Keindl-Sport
Moški CRO BK Keindl-Sport 1:33.07 0:12.48 7 -1 CRO19821295 >
Klub BK Keindl-Sport
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:33.07
Nahitrejši krog: 0:12.48
Število Krogov: 7
Zaostanek: -1
Licenca: CRO19821295
30 . 108 Rigo Paolo
BGK TUŠKANAC
Moški CRO BGK TUŠKANAC 1:33.53 0:12.43 7 -1 CRO19940201 >
Klub BGK TUŠKANAC
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:33.53
Nahitrejši krog: 0:12.43
Število Krogov: 7
Zaostanek: -1
Licenca: CRO19940201
31 . 37 Korolev Anton
Forward-Udmurtia Team
Moški RUS Forward-Udmurtia Team 1:33.54 0:12.05 7 -1 RUS19921216 >
Klub Forward-Udmurtia Team
Država RUS
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:33.54
Nahitrejši krog: 0:12.05
Število Krogov: 7
Zaostanek: -1
Licenca: RUS19921216
32 . 114 Hochmüller Stephan
RC ARBÖ Griffen
Moški AUT RC ARBÖ Griffen 1:34.06 0:12.45 7 -1 AUT19921128 >
Klub RC ARBÖ Griffen
Država AUT
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:34.06
Nahitrejši krog: 0:12.45
Število Krogov: 7
Zaostanek: -1
Licenca: AUT19921128
33 . 12 Pristovnik Blaž
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 1:34.16 0:12.23 7 -1 SLO19860624 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:34.16
Nahitrejši krog: 0:12.23
Število Krogov: 7
Zaostanek: -1
Licenca: SLO19860624
34 . 5 Halzer Miha
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 1:34.17 0:13.07 7 -1 SLO19850413 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:34.17
Nahitrejši krog: 0:13.07
Število Krogov: 7
Zaostanek: -1
Licenca: SLO19850413
35 . 52 Andrey Myshakov
Primorsky district
Moški RUS Primorsky district 1:35.09 0:12.27 7 -1 RUS19940108 >
Klub Primorsky district
Država RUS
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:35.09
Nahitrejši krog: 0:12.27
Število Krogov: 7
Zaostanek: -1
Licenca: RUS19940108
36 . 245 Curk Benjamin
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL 1:35.30 0:12.55 7 -1 SLO19850907 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:35.30
Nahitrejši krog: 0:12.55
Število Krogov: 7
Zaostanek: -1
Licenca: SLO19850907
37 . 111 Oliva Vittorio
Bi&esse Leecougan Infotre
Moški ITA Bi&esse Leecougan Infotre 1:35.33 0:12.59 7 -1 ITA19910723 >
Klub Bi&esse Leecougan Infotre
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:35.33
Nahitrejši krog: 0:12.59
Število Krogov: 7
Zaostanek: -1
Licenca: ITA19910723
38 . 124 Edelsbrunner Martin
Bikeclub Giant Stattegg
Moški AUT Bikeclub Giant Stattegg 1:35.43 0:13.13 7 -1 AUT19910603 >
Klub Bikeclub Giant Stattegg
Država AUT
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:35.43
Nahitrejši krog: 0:13.13
Število Krogov: 7
Zaostanek: -1
Licenca: AUT19910603
39 . 10 Rauter Samo
Ganesha Team
Moški SLO Ganesha Team 1:36.15 0:12.18 7 -1 SLO19820314 >
Klub Ganesha Team
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:36.15
Nahitrejši krog: 0:12.18
Število Krogov: 7
Zaostanek: -1
Licenca: SLO19820314
40 . 20 Belokrylov Alexey
Forward-Udmurtia Team
Moški RUS Forward-Udmurtia Team 1:36.43 0:13.12 7 -1 RUS19830930 >
Klub Forward-Udmurtia Team
Država RUS
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:36.43
Nahitrejši krog: 0:13.12
Število Krogov: 7
Zaostanek: -1
Licenca: RUS19830930
41 . 18 Nemet Tomislav
BK Osijek 2010
Moški CRO BK Osijek 2010 1:37.11 0:12.44 7 -1 CRO19791113 >
Klub BK Osijek 2010
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:37.11
Nahitrejši krog: 0:12.44
Število Krogov: 7
Zaostanek: -1
Licenca: CRO19791113
42 . 7 Vodopivec Luka
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 1:37.18 0:13.34 7 -1 SLO19870307 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:37.18
Nahitrejši krog: 0:13.34
Število Krogov: 7
Zaostanek: -1
Licenca: SLO19870307
43 . 15 Pilski Milo
BGK TUŠKANAC
Moški CRO BGK TUŠKANAC 1:37.41 0:13.26 7 -1 CRO19880229 >
Klub BGK TUŠKANAC
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:37.41
Nahitrejši krog: 0:13.26
Število Krogov: 7
Zaostanek: -1
Licenca: CRO19880229
44 . 112 Muzafarov Ruslan
Forward-Udmurtia Team
Moški RUS Forward-Udmurtia Team 1:37.58 0:12.46 7 -1 RUS19940526 >
Klub Forward-Udmurtia Team
Država RUS
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:37.58
Nahitrejši krog: 0:12.46
Število Krogov: 7
Zaostanek: -1
Licenca: RUS19940526
45 . 43 Meggyesi Gergo
Rose-Hungary
Moški HUN Rose-Hungary 1:38.24 0:13.10 7 -1 HUN19930818 >
Klub Rose-Hungary
Država HUN
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:38.24
Nahitrejši krog: 0:13.10
Število Krogov: 7
Zaostanek: -1
Licenca: HUN19930818
46 . 27 Hochmüller Christoph
RC ARBÖ Griffen
Moški AUT RC ARBÖ Griffen 1:39.55 0:14.07 7 -1 AUT19900813 >
Klub RC ARBÖ Griffen
Država AUT
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:39.55
Nahitrejši krog: 0:14.07
Število Krogov: 7
Zaostanek: -1
Licenca: AUT19900813
47 . 103 Fuchs Andreas
TEAM PROTEK
Moški AUT TEAM PROTEK 1:40.36 0:12.51 7 -1 AUT19930817 >
Klub TEAM PROTEK
Država AUT
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:40.36
Nahitrejši krog: 0:12.51
Število Krogov: 7
Zaostanek: -1
Licenca: AUT19930817
48 . 14 Plank Christoph
MTB Club Oberwart
Moški AUT MTB Club Oberwart 1:41.25 0:13.11 7 -1 AUT19830315 >
Klub MTB Club Oberwart
Država AUT
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:41.25
Nahitrejši krog: 0:13.11
Število Krogov: 7
Zaostanek: -1
Licenca: AUT19830315
49 . 40 Nejc Valentinčič
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1:44.28 0:13.35 7 -1 SLO19900622 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:44.28
Nahitrejši krog: 0:13.35
Število Krogov: 7
Zaostanek: -1
Licenca: SLO19900622
50 . 30 Belak Jure
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 1:44.58 0:13.08 7 -1 SLO19841102 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:44.58
Nahitrejši krog: 0:13.08
Število Krogov: 7
Zaostanek: -1
Licenca: SLO19841102
51 . 29 Katalenić Tomislav
UNI TEAM - CULT
Moški CRO UNI TEAM - CULT 1:30.09 0:13.06 6 -2 CRO19841106 >
Klub UNI TEAM - CULT
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:30.09
Nahitrejši krog: 0:13.06
Število Krogov: 6
Zaostanek: -2
Licenca: CRO19841106
52 . 109 Ponomarev Sergey
Forward-Udmurtia Team
Moški RUS Forward-Udmurtia Team 1:32.14 0:14.12 6 -2 RUS19940223 >
Klub Forward-Udmurtia Team
Država RUS
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:32.14
Nahitrejši krog: 0:14.12
Število Krogov: 6
Zaostanek: -2
Licenca: RUS19940223
53 . 23 ČonkaŠ Velimir
Biciklistički klub „Mura Avantura“
Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 1:32.25 0:14.44 6 -2 CRO19810410 >
Klub Biciklistički klub „Mura Avantura“
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:32.25
Nahitrejši krog: 0:14.44
Število Krogov: 6
Zaostanek: -2
Licenca: CRO19810410
54 . 122 Eric Polansek
RSC MCDonalds Klopeiner See
Moški AUT RSC MCDonalds Klopeiner See 1:32.37 0:13.43 6 -2 AUT19920621 >
Klub RSC MCDonalds Klopeiner See
Država AUT
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:32.37
Nahitrejši krog: 0:13.43
Število Krogov: 6
Zaostanek: -2
Licenca: AUT19920621
55 . 13 Blaž Podričnik
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 1:36.37 0:14.06 6 -2 SLO19880118 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:36.37
Nahitrejši krog: 0:14.06
Število Krogov: 6
Zaostanek: -2
Licenca: SLO19880118
56 . 105 Tašić Mario
BK Dugo Selo
Moški CRO BK Dugo Selo 1:55.59 0:14.26 6 -2 CRO19930316 >
Klub BK Dugo Selo
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:55.59
Nahitrejši krog: 0:14.26
Število Krogov: 6
Zaostanek: -2
Licenca: CRO19930316
57 . 25 Lavtar Boštjan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1:37.26 0:16.18 5 -3 SLO19780111 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:37.26
Nahitrejši krog: 0:16.18
Število Krogov: 5
Zaostanek: -3
Licenca: SLO19780111
U23-M
1 . 101 Korošec Rok
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1:38.12 0:10.59 8 0:08.20 SLO19931124 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:38.12
Nahitrejši krog: 0:10.59
Število Krogov: 8
Zaostanek: 0:08.20
Licenca: SLO19931124
2 . 102 Ferenčak Urban
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1:39.53 0:11.31 8 0:10.01 SLO19920109 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:39.53
Nahitrejši krog: 0:11.31
Število Krogov: 8
Zaostanek: 0:10.01
Licenca: SLO19920109
3 . 246 Uršič Blaž
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL 1:39.47 0:13.20 7 -1 SLO19920113 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:39.47
Nahitrejši krog: 0:13.20
Število Krogov: 7
Zaostanek: -1
Licenca: SLO19920113
4 . 106 Rogina Domen
Ganesha Team
Moški SLO Ganesha Team 1:43.02 0:13.44 7 -1 SLO19910503 >
Klub Ganesha Team
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:43.02
Nahitrejši krog: 0:13.44
Število Krogov: 7
Zaostanek: -1
Licenca: SLO19910503
5 . 33 Drašler Aleš
UNI TEAM - CULT
Moški SLO UNI TEAM - CULT 1:30.18 0:14.08 6 -2 SLO19931027 >
Klub UNI TEAM - CULT
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:30.18
Nahitrejši krog: 0:14.08
Število Krogov: 6
Zaostanek: -2
Licenca: SLO19931027
6 . 104 Tepina Rok
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 1:35.15 0:13.52 6 -2 SLO19941021 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:35.15
Nahitrejši krog: 0:13.52
Število Krogov: 6
Zaostanek: -2
Licenca: SLO19941021
7 . 34 Dimic Gregor
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 1:37.09 0:13.53 6 -2 SLO19940328 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:37.09
Nahitrejši krog: 0:13.53
Število Krogov: 6
Zaostanek: -2
Licenca: SLO19940328
U23-ELITE-ž-Ž
1 . 304 PINTARIČ Blaža
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 1:25.16 0:13.37 6 0:00.00 SLO19800311 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 1:25.16
Nahitrejši krog: 0:13.37
Število Krogov: 6
Zaostanek: 0:00.00
Licenca: SLO19800311
2 . 481 Belomoina Yana
Ukraine National Team
Ženski Ukraine National Team 1:27.34 0:13.36 6 0:02.18 UKR19921102 >
Klub Ukraine National Team
Država
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 1:27.34
Nahitrejši krog: 0:13.36
Število Krogov: 6
Zaostanek: 0:02.18
Licenca: UKR19921102
3 . 310 Konovalova Anna
Forward-Udmurtia Team
Ženski RUS Forward-Udmurtia Team 1:29.53 0:14.21 6 0:04.37 RUS19921120 >
Klub Forward-Udmurtia Team
Država RUS
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 1:29.53
Nahitrejši krog: 0:14.21
Število Krogov: 6
Zaostanek: 0:04.37
Licenca: RUS19921120
4 . 309 Benko Barbara
Focus XC Team
Ženski HUN Focus XC Team 1:30.25 0:13.42 6 0:05.09 HUN19900121 >
Klub Focus XC Team
Država HUN
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 1:30.25
Nahitrejši krog: 0:13.42
Število Krogov: 6
Zaostanek: 0:05.09
Licenca: HUN19900121
5 . 478 Rabensteiner Lisa
MTB-Pro Team Colnago Sudtirol
Ženski ITA MTB-Pro Team Colnago Sudtirol 1:31.05 0:14.01 6 0:05.49 ITA19931104 >
Klub MTB-Pro Team Colnago Sudtirol
Država ITA
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 1:31.05
Nahitrejši krog: 0:14.01
Število Krogov: 6
Zaostanek: 0:05.49
Licenca: ITA19931104
6 . 480 Tereshchuk Marta
Ukraine National Team
Ženski Ukraine National Team 1:36.57 0:14.40 6 0:11.41 UKR19920308 >
Klub Ukraine National Team
Država
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 1:36.57
Nahitrejši krog: 0:14.40
Število Krogov: 6
Zaostanek: 0:11.41
Licenca: UKR19920308
7 . 475 Perše Tina
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 1:41.20 0:16.11 6 0:16.04 SLO19941014 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 1:41.20
Nahitrejši krog: 0:16.11
Število Krogov: 6
Zaostanek: 0:16.04
Licenca: SLO19941014
8 . 479 Ruszkowski Ivana
BGK TUŠKANAC
Ženski CRO BGK TUŠKANAC 1:25.44 0:28.52 3 -3 CRO19620511 >
Klub BGK TUŠKANAC
Država CRO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 1:25.44
Nahitrejši krog: 0:28.52
Število Krogov: 3
Zaostanek: -3
Licenca: CRO19620511
U19-M
1 . 53 Arsenty Vavilov
Primorsky district
Moški RUS Primorsky district 1:16.24 0:12.42 6 0:00.00 RUS19960527 >
Klub Primorsky district
Država RUS
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:16.24
Nahitrejši krog: 0:12.42
Število Krogov: 6
Zaostanek: 0:00.00
Licenca: RUS19960527
2 . 201 Krajnc Gregor
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1:17.10 0:12.09 6 0:00.46 SLO19950903 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:17.10
Nahitrejši krog: 0:12.09
Število Krogov: 6
Zaostanek: 0:00.46
Licenca: SLO19950903
3 . 202 Zupančič Peter
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1:17.47 0:12.25 6 0:01.23 SLO19960605 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:17.47
Nahitrejši krog: 0:12.25
Število Krogov: 6
Zaostanek: 0:01.23
Licenca: SLO19960605
4 . 211 Antonov Stanislav
Forward-Udmurtia Team
Moški RUS Forward-Udmurtia Team 1:18.33 0:12.21 6 0:02.09 RUS19960909 >
Klub Forward-Udmurtia Team
Država RUS
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:18.33
Nahitrejši krog: 0:12.21
Število Krogov: 6
Zaostanek: 0:02.09
Licenca: RUS19960909
5 . 217 Bažon Sandi
BK Keindl-Sport
Moški CRO BK Keindl-Sport 1:18.42 0:12.45 6 0:02.18 CRO19961207 >
Klub BK Keindl-Sport
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:18.42
Nahitrejši krog: 0:12.45
Število Krogov: 6
Zaostanek: 0:02.18
Licenca: CRO19961207
6 . 214 Filipozzi Kevin
Focus XC Italy Team
Moški ITA Focus XC Italy Team 1:20.55 0:12.51 6 0:04.31 ITA19950211 >
Klub Focus XC Italy Team
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:20.55
Nahitrejši krog: 0:12.51
Število Krogov: 6
Zaostanek: 0:04.31
Licenca: ITA19950211
7 . 212 Kadivec Blaž
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 1:21.19 0:13.17 6 0:04.55 SLO19950517 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:21.19
Nahitrejši krog: 0:13.17
Število Krogov: 6
Zaostanek: 0:04.55
Licenca: SLO19950517
8 . 210 Naglič Rok
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 1:21.41 0:12.23 6 0:05.17 SLO19960309 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:21.41
Nahitrejši krog: 0:12.23
Število Krogov: 6
Zaostanek: 0:05.17
Licenca: SLO19960309
9 . 55 Aleksandr Gubkin
Primorsky district
Moški RUS Primorsky district 1:22.45 0:12.55 6 0:06.21 RUS19960710 >
Klub Primorsky district
Država RUS
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:22.45
Nahitrejši krog: 0:12.55
Število Krogov: 6
Zaostanek: 0:06.21
Licenca: RUS19960710
10 . 215 Biondani Simone
Focus XC Italy Team
Moški ITA Focus XC Italy Team 1:23.01 0:13.14 6 0:06.37 ITA19951011 >
Klub Focus XC Italy Team
Država ITA
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:23.01
Nahitrejši krog: 0:13.14
Število Krogov: 6
Zaostanek: 0:06.37
Licenca: ITA19951011
11 . 206 Tomasev Alen
BK Crikvenica
Moški CRO BK Crikvenica 1:23.02 0:13.15 6 0:06.38 CRO19950121 >
Klub BK Crikvenica
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:23.02
Nahitrejši krog: 0:13.15
Število Krogov: 6
Zaostanek: 0:06.38
Licenca: CRO19950121
12 . 56 Mikhail Fedorov
Primorsky district
Moški RUS Primorsky district 1:24.07 0:13.05 6 0:07.43 RUS19960222 >
Klub Primorsky district
Država RUS
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:24.07
Nahitrejši krog: 0:13.05
Število Krogov: 6
Zaostanek: 0:07.43
Licenca: RUS19960222
13 . 38 Prykhodko Kostyantyn
Ukraine National Team
Moški Ukraine National Team 1:24.08 0:12.50 6 0:07.44 UKR19961022 >
Klub Ukraine National Team
Država
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:24.08
Nahitrejši krog: 0:12.50
Število Krogov: 6
Zaostanek: 0:07.44
Licenca: UKR19961022
14 . 207 Pušnik Luka
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 1:25.07 0:13.10 6 0:08.43 SLO19950104 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:25.07
Nahitrejši krog: 0:13.10
Število Krogov: 6
Zaostanek: 0:08.43
Licenca: SLO19950104
15 . 41 Meggyesi Bercel
Rose-Hungary
Moški HUN Rose-Hungary 1:25.30 0:13.16 6 0:09.06 HUN19950120 >
Klub Rose-Hungary
Država HUN
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:25.30
Nahitrejši krog: 0:13.16
Število Krogov: 6
Zaostanek: 0:09.06
Licenca: HUN19950120
16 . 81 Mikhail Smirnov
Primorsky district
Moški RUS Primorsky district 1:29.47 0:13.39 6 0:13.23 RUS19961110 >
Klub Primorsky district
Država RUS
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:29.47
Nahitrejši krog: 0:13.39
Število Krogov: 6
Zaostanek: 0:13.23
Licenca: RUS19961110
17 . 204 Vukadin Tomislav
BK Dugo Selo
Moški CRO BK Dugo Selo 1:30.21 0:13.48 6 0:13.57 CRO19961007 >
Klub BK Dugo Selo
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:30.21
Nahitrejši krog: 0:13.48
Število Krogov: 6
Zaostanek: 0:13.57
Licenca: CRO19961007
18 . 216 Bertetić Marko
BK Keindl-Sport
Moški CRO BK Keindl-Sport 1:17.29 0:14.10 5 -1 CRO19960210 >
Klub BK Keindl-Sport
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:17.29
Nahitrejši krog: 0:14.10
Število Krogov: 5
Zaostanek: -1
Licenca: CRO19960210
19 . 205 Vodenik Žiga
Kolesarsko društvo HRASTNIK
Moški SLO Kolesarsko društvo HRASTNIK 1:23.41 0:15.45 5 -1 SLO19950625 >
Klub Kolesarsko društvo HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:23.41
Nahitrejši krog: 0:15.45
Število Krogov: 5
Zaostanek: -1
Licenca: SLO19950625
20 . 209 Pirnat Tomaž
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 1:24.49 0:15.44 5 -1 SLO19960311 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:24.49
Nahitrejši krog: 0:15.44
Število Krogov: 5
Zaostanek: -1
Licenca: SLO19960311
21 . 213 Grujić Matko
ADRENALINA
Moški CRO ADRENALINA 1:29.14 0:15.17 5 -1 CRO19950111 >
Klub ADRENALINA
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:29.14
Nahitrejši krog: 0:15.17
Število Krogov: 5
Zaostanek: -1
Licenca: CRO19950111
22 . 208 Popović Eugen
KK Jastrebarsko
Moški CRO KK Jastrebarsko 1:07.48 0:15.19 4 -2 CRO19961120 >
Klub KK Jastrebarsko
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:07.48
Nahitrejši krog: 0:15.19
Število Krogov: 4
Zaostanek: -2
Licenca: CRO19961120
AMATERJI-M
1 . 461 Vrhovnik Mohor
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1:10.00 0:12.58 5 0:00.00 SLO19870619 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:10.00
Nahitrejši krog: 0:12.58
Število Krogov: 5
Zaostanek: 0:00.00
Licenca: SLO19870619
2 . 468 Modic Aleš
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1:12.09 0:13.33 5 0:02.09 SLO19851006 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:12.09
Nahitrejši krog: 0:13.33
Število Krogov: 5
Zaostanek: 0:02.09
Licenca: SLO19851006
3 . 469 Pečnik Matej
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 1:14.42 0:14.13 5 0:04.42 SLO19760416 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:14.42
Nahitrejši krog: 0:14.13
Število Krogov: 5
Zaostanek: 0:04.42
Licenca: SLO19760416
4 . 466 Globočnik Uroš
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 1:16.28 0:14.10 5 0:06.28 SLO19880317 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:16.28
Nahitrejši krog: 0:14.10
Število Krogov: 5
Zaostanek: 0:06.28
Licenca: SLO19880317
5 . 470 Podgornik Tadej
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 1:17.27 0:14.40 5 0:07.27 SLO19860525 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:17.27
Nahitrejši krog: 0:14.40
Število Krogov: 5
Zaostanek: 0:07.27
Licenca: SLO19860525
6 . 467 Korošec Martin
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1:19.07 0:14.42 5 0:09.07 SLO19850722 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:19.07
Nahitrejši krog: 0:14.42
Število Krogov: 5
Zaostanek: 0:09.07
Licenca: SLO19850722
7 . 472 Svitić Dean
ADRENALINA
Moški CRO ADRENALINA 1:19.30 0:14.27 5 0:09.30 CRO19860521 >
Klub ADRENALINA
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:19.30
Nahitrejši krog: 0:14.27
Število Krogov: 5
Zaostanek: 0:09.30
Licenca: CRO19860521
8 . 471 Ružman Ivan
Biciklistički klub „Mura Avantura“
Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 1:05.26 0:15.18 4 -1 CRO19881207 >
Klub Biciklistički klub „Mura Avantura“
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:05.26
Nahitrejši krog: 0:15.18
Število Krogov: 4
Zaostanek: -1
Licenca: CRO19881207
9 . 484 Križan Borut
MOTOKROS KLUB ZAI
Moški SLO MOTOKROS KLUB ZAI 1:06.01 0:15.16 4 -1 >
Klub MOTOKROS KLUB ZAI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:06.01
Nahitrejši krog: 0:15.16
Število Krogov: 4
Zaostanek: -1
Licenca:
10 . 355 Sebastian Nicoletti
BK-BUZET
Moški CRO BK-BUZET 1:13.03 0:16.54 4 -1 >
Klub BK-BUZET
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:13.03
Nahitrejši krog: 0:16.54
Število Krogov: 4
Zaostanek: -1
Licenca:
11 . 474 Svetek Robert Franc
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 1:16.12 0:17.48 4 -1 SLO19690221 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:16.12
Nahitrejši krog: 0:17.48
Število Krogov: 4
Zaostanek: -1
Licenca: SLO19690221
12 . 473 Vrtačnik Blaž
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 1:17.31 0:23.38 4 -1 / >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:17.31
Nahitrejši krog: 0:23.38
Število Krogov: 4
Zaostanek: -1
Licenca: /
13 . 464 Belaj Vojko
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 1:22.42 0:18.38 4 -1 SLO19760529 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:22.42
Nahitrejši krog: 0:18.38
Število Krogov: 4
Zaostanek: -1
Licenca: SLO19760529
14 . 465 Brajković Robert Pierino
BK MTB ISTRA PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 0:27.09 0:27.09 1 -4 CRO19690629 >
Klub BK MTB ISTRA PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:27.09
Nahitrejši krog: 0:27.09
Število Krogov: 1
Zaostanek: -4
Licenca: CRO19690629
VETERANI 1-M
1 . 425 Tancik Mitja
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 1:05.38 0:12.20 5 0:00.00 SLO19820924 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:05.38
Nahitrejši krog: 0:12.20
Število Krogov: 5
Zaostanek: 0:00.00
Licenca: SLO19820924
2 . 438 Boškin Aleš
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ 1:07.13 0:13.04 5 0:01.35 SLO19761203 >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:07.13
Nahitrejši krog: 0:13.04
Število Krogov: 5
Zaostanek: 0:01.35
Licenca: SLO19761203
3 . 437 Černe Mitja
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ 1:07.15 0:12.44 5 0:01.37 SLO19780404 >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:07.15
Nahitrejši krog: 0:12.44
Število Krogov: 5
Zaostanek: 0:01.37
Licenca: SLO19780404
4 . 440 Mikelj Uroš
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1:07.21 0:12.54 5 0:01.43 SLO19801126 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:07.21
Nahitrejši krog: 0:12.54
Število Krogov: 5
Zaostanek: 0:01.43
Licenca: SLO19801126
5 . 423 Visočnik Matevž
Ganesha Team
Moški SLO Ganesha Team 1:09.12 0:12.58 5 0:03.34 SLO19790214 >
Klub Ganesha Team
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:09.12
Nahitrejši krog: 0:12.58
Število Krogov: 5
Zaostanek: 0:03.34
Licenca: SLO19790214
6 . 429 Miklič Gregor
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1:09.37 0:13.24 5 0:03.59 SLO19760120 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:09.37
Nahitrejši krog: 0:13.24
Število Krogov: 5
Zaostanek: 0:03.59
Licenca: SLO19760120
7 . 424 Tancik Jaka
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 1:10.42 0:13.23 5 0:05.04 SLO19780217 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:10.42
Nahitrejši krog: 0:13.23
Število Krogov: 5
Zaostanek: 0:05.04
Licenca: SLO19780217
8 . 432 Babić Dalibor
BK-BUZET
Moški CRO BK-BUZET 1:13.28 0:13.41 5 0:07.50 CRO06051978 >
Klub BK-BUZET
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:13.28
Nahitrejši krog: 0:13.41
Število Krogov: 5
Zaostanek: 0:07.50
Licenca: CRO06051978
9 . 434 Dejak Janez
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 1:14.46 0:13.48 5 0:09.08 SLO19820317 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:14.46
Nahitrejši krog: 0:13.48
Število Krogov: 5
Zaostanek: 0:09.08
Licenca: SLO19820317
10 . 306 Slavić Paulo
BK Opatija-2010
Moški CRO BK Opatija-2010 1:17.31 0:14.02 5 0:11.53 CRO19781218 >
Klub BK Opatija-2010
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:17.31
Nahitrejši krog: 0:14.02
Število Krogov: 5
Zaostanek: 0:11.53
Licenca: CRO19781218
11 . 427 Orel Daniel
BK Keindl-Sport
Moški CRO BK Keindl-Sport 1:18.39 0:15.14 5 0:13.01 CRO19750308 >
Klub BK Keindl-Sport
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:18.39
Nahitrejši krog: 0:15.14
Število Krogov: 5
Zaostanek: 0:13.01
Licenca: CRO19750308
12 . 431 Kučan Tomaž
Rajd Trek
Moški SLO Rajd Trek 1:19.19 0:14.41 5 0:13.41 SLO19801205 >
Klub Rajd Trek
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:19.19
Nahitrejši krog: 0:14.41
Število Krogov: 5
Zaostanek: 0:13.41
Licenca: SLO19801205
13 . 441 Balenović Goran
BKK OTOK KRK
Moški CRO BKK OTOK KRK 1:21.04 0:14.55 5 0:15.26 CRO19770908 >
Klub BKK OTOK KRK
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:21.04
Nahitrejši krog: 0:14.55
Število Krogov: 5
Zaostanek: 0:15.26
Licenca: CRO19770908
14 . 436 Černe Aljaž
SCOTT TEAM
Moški SLO SCOTT TEAM 1:23.12 0:15.02 5 0:17.34 SLO19810730 >
Klub SCOTT TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:23.12
Nahitrejši krog: 0:15.02
Število Krogov: 5
Zaostanek: 0:17.34
Licenca: SLO19810730
15 . 426 Starman Jan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1:07.38 0:15.35 4 -1 SLO19760226 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:07.38
Nahitrejši krog: 0:15.35
Število Krogov: 4
Zaostanek: -1
Licenca: SLO19760226
16 . 356 Vladimir Hunjak
Biciklistički klub „Mura Avantura“
Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 1:11.58 0:17.01 4 -1 >
Klub Biciklistički klub „Mura Avantura“
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:11.58
Nahitrejši krog: 0:17.01
Število Krogov: 4
Zaostanek: -1
Licenca:
17 . 422 Klančič Borut
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 1:12.15 0:17.08 4 -1 SLO19790517 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:12.15
Nahitrejši krog: 0:17.08
Število Krogov: 4
Zaostanek: -1
Licenca: SLO19790517
18 . 428 Movrin Karel
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 1:13.10 0:15.57 4 -1 SLO19741018 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:13.10
Nahitrejši krog: 0:15.57
Število Krogov: 4
Zaostanek: -1
Licenca: SLO19741018
19 . 482 Habuš Ivan
BK Ciklus
Moški CRO BK Ciklus 1:18.18 0:18.20 4 -1 CRO19760131 >
Klub BK Ciklus
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:18.18
Nahitrejši krog: 0:18.20
Število Krogov: 4
Zaostanek: -1
Licenca: CRO19760131
VETERANI 2-M
1 . 450 Vesel Peter
UNI TEAM - CULT
Moški SLO UNI TEAM - CULT 1:06.53 0:12.27 5 0:00.00 SLO19651208  >
Klub UNI TEAM - CULT
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:06.53
Nahitrejši krog: 0:12.27
Število Krogov: 5
Zaostanek: 0:00.00
Licenca: SLO19651208 
2 . 443 Martinjaš Aljoša
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1:07.50 0:12.39 5 0:00.57 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:07.50
Nahitrejši krog: 0:12.39
Število Krogov: 5
Zaostanek: 0:00.57
Licenca:
3 . 449 Urbančič Milan
SCOTT TEAM
Moški SLO SCOTT TEAM 1:10.04 0:13.16 5 0:03.11 SLO19690906 >
Klub SCOTT TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:10.04
Nahitrejši krog: 0:13.16
Število Krogov: 5
Zaostanek: 0:03.11
Licenca: SLO19690906
4 . 447 Škarja Marko
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 1:10.52 0:14.07 5 0:03.59 SLO19731206 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:10.52
Nahitrejši krog: 0:14.07
Število Krogov: 5
Zaostanek: 0:03.59
Licenca: SLO19731206
5 . 444 Nemeček Dejan
UNI TEAM - CULT
Moški SLO UNI TEAM - CULT 1:15.04 0:14.09 5 0:08.11 SLO19710605 >
Klub UNI TEAM - CULT
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:15.04
Nahitrejši krog: 0:14.09
Število Krogov: 5
Zaostanek: 0:08.11
Licenca: SLO19710605
6 . 439 Hartman Matej
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1:15.55 0:13.36 5 0:09.02 SLO19690616 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:15.55
Nahitrejši krog: 0:13.36
Število Krogov: 5
Zaostanek: 0:09.02
Licenca: SLO19690616
7 . 305 Krešimir Franić
BK Opatija-2010
Moški CRO BK Opatija-2010 1:17.21 0:15.13 5 0:10.28 CRO19720808 >
Klub BK Opatija-2010
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:17.21
Nahitrejši krog: 0:15.13
Število Krogov: 5
Zaostanek: 0:10.28
Licenca: CRO19720808
8 . 448 Tomšič Valter
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1:18.49 0:15.18 5 0:11.56 SLO19700927 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:18.49
Nahitrejši krog: 0:15.18
Število Krogov: 5
Zaostanek: 0:11.56
Licenca: SLO19700927
9 . 123 Siniša Radulović
BK Keindl-Sport
Moški CRO BK Keindl-Sport 1:06.04 0:15.59 4 -1 CRO19720629 >
Klub BK Keindl-Sport
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:06.04
Nahitrejši krog: 0:15.59
Število Krogov: 4
Zaostanek: -1
Licenca: CRO19720629
10 . 446 Šinigoj Jernej
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 1:07.33 0:16.17 4 -1 SLO19660706 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:07.33
Nahitrejši krog: 0:16.17
Število Krogov: 4
Zaostanek: -1
Licenca: SLO19660706
11 . 445 Novak Rajko
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1:11.06 0:21.44 4 -1 SLO19690128 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:11.06
Nahitrejši krog: 0:21.44
Število Krogov: 4
Zaostanek: -1
Licenca: SLO19690128
12 . 442 Gulin Primož
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ 1:16.59 0:28.06 4 -1 SLO19691201 >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:16.59
Nahitrejši krog: 0:28.06
Število Krogov: 4
Zaostanek: -1
Licenca: SLO19691201
13 . 451 Žavbi Iztok
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1:19.33 0:15.38 4 -1 SLO19691126 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:19.33
Nahitrejši krog: 0:15.38
Število Krogov: 4
Zaostanek: -1
Licenca: SLO19691126
VETERANI 3-M
1 . 126 Zupan Tine
SCOTT TEAM
Moški SLO SCOTT TEAM 1:13.26 0:14.06 5 0:00.00 SLO19600123 >
Klub SCOTT TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:13.26
Nahitrejši krog: 0:14.06
Število Krogov: 5
Zaostanek: 0:00.00
Licenca: SLO19600123
2 . 125 Vrban Milan
BK Crikvenica
Moški CRO BK Crikvenica 1:06.54 0:15.29 4 -1 CRO19630727 >
Klub BK Crikvenica
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:06.54
Nahitrejši krog: 0:15.29
Število Krogov: 4
Zaostanek: -1
Licenca: CRO19630727
3 . 266 Kemperl Bojan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1:07.42 0:16.14 4 -1 SLO19611212 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:07.42
Nahitrejši krog: 0:16.14
Število Krogov: 4
Zaostanek: -1
Licenca: SLO19611212
4 . 267 Podsednik Richard
BGK TUŠKANAC
Moški CRO BGK TUŠKANAC 1:24.18 0:27.18 3 -2 CRO19580820 >
Klub BGK TUŠKANAC
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:24.18
Nahitrejši krog: 0:27.18
Število Krogov: 3
Zaostanek: -2
Licenca: CRO19580820
U17-M
1 . 252 Govekar Blaž
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 0:53.43 0:12.54 4 0:00.00 SLO19980528 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:53.43
Nahitrejši krog: 0:12.54
Število Krogov: 4
Zaostanek: 0:00.00
Licenca: SLO19980528
2 . 260 Tratnik Bajc Miha
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:56.28 0:13.25 4 0:02.45 SLO19970204 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:56.28
Nahitrejši krog: 0:13.25
Število Krogov: 4
Zaostanek: 0:02.45
Licenca: SLO19970204
3 . 263 Zorko Marin
BK Keindl-Sport
Moški CRO BK Keindl-Sport 0:56.46 0:13.21 4 0:03.03 CRO19970803 >
Klub BK Keindl-Sport
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:56.46
Nahitrejši krog: 0:13.21
Število Krogov: 4
Zaostanek: 0:03.03
Licenca: CRO19970803
4 . 264 Zupan Ciril
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 0:56.49 0:14.10 4 0:03.06 SLO19980313 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:56.49
Nahitrejši krog: 0:14.10
Število Krogov: 4
Zaostanek: 0:03.06
Licenca: SLO19980313
5 . 258 Tratnik Aljaž
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:58.37 0:13.56 4 0:04.54 SLO19980813 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:58.37
Nahitrejši krog: 0:13.56
Število Krogov: 4
Zaostanek: 0:04.54
Licenca: SLO19980813
6 . 256 Svetek Domen
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 1:01.49 0:14.15 4 0:08.06 SLO19971201 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:01.49
Nahitrejši krog: 0:14.15
Število Krogov: 4
Zaostanek: 0:08.06
Licenca: SLO19971201
7 . 254 Mrak Nejc
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 1:05.56 0:15.26 4 0:12.13 SLO19981018 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:05.56
Nahitrejši krog: 0:15.26
Število Krogov: 4
Zaostanek: 0:12.13
Licenca: SLO19981018
8 . 253 Košir Luka
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 1:06.23 0:16.05 4 0:12.40 SLO19980219 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:06.23
Nahitrejši krog: 0:16.05
Število Krogov: 4
Zaostanek: 0:12.40
Licenca: SLO19980219
9 . 261 Žgalin Matej
BK Dugo Selo
Moški CRO BK Dugo Selo 1:06.40 0:15.20 4 0:12.57 CRO19980524 >
Klub BK Dugo Selo
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:06.40
Nahitrejši krog: 0:15.20
Število Krogov: 4
Zaostanek: 0:12.57
Licenca: CRO19980524
10 . 255 Ruszkowski Jan
BGK TUŠKANAC
Moški CRO BGK TUŠKANAC 1:08.01 0:15.50 4 0:14.18 CRO19970410 >
Klub BGK TUŠKANAC
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:08.01
Nahitrejši krog: 0:15.50
Število Krogov: 4
Zaostanek: 0:14.18
Licenca: CRO19970410
11 . 257 Tomas Filip
BK Festung
Moški CRO BK Festung 1:13.24 0:15.02 3 -1 CRO19971025 >
Klub BK Festung
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:13.24
Nahitrejši krog: 0:15.02
Število Krogov: 3
Zaostanek: -1
Licenca: CRO19971025
MLADINKE-M
1 . 483 Hordiiuk Dina
Ukraine National Team
Moški Ukraine National Team 1:06.12 0:14.59 4 -- UKR19950119 >
Klub Ukraine National Team
Država
Spol: Moški
Čas Vožnje: 1:06.12
Nahitrejši krog: 0:14.59
Število Krogov: 4
Zaostanek: 0
Licenca: UKR19950119
MLADINKE-Ž
2 . 301 Anastasia Suntsova
Primorsky district
Ženski RUS Primorsky district 1:10.13 0:16.35 4 00:04:01 RUS19960108 >
Klub Primorsky district
Država RUS
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 1:10.13
Nahitrejši krog: 0:16.35
Število Krogov: 4
Zaostanek: 0.00278935185185
Licenca: RUS19960108
3 . 352 Gorlova Alisa
Forward-Udmurtia Team
Ženski RUS Forward-Udmurtia Team 1:11.52 0:16.16 4 00:05:40 RUS19960918  >
Klub Forward-Udmurtia Team
Država RUS
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 1:11.52
Nahitrejši krog: 0:16.16
Število Krogov: 4
Zaostanek: 0.00393518518519
Licenca: RUS19960918 
4 . 354 Sitar Tamara
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 1:30.49 0:19.05 4 00:24:37 SLO19970509 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 1:30.49
Nahitrejši krog: 0:19.05
Število Krogov: 4
Zaostanek: 0.0170949074074
Licenca: SLO19970509
5 . 353 Jagodič Eva
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 1:11.12 0:20.44 3 -1 SLO19980711 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 1:11.12
Nahitrejši krog: 0:20.44
Število Krogov: 3
Zaostanek: -1
Licenca: SLO19980711
6 . 351 Černilogar Katja
Kolesarski klub ČRN TRN
Ženski SLO Kolesarski klub ČRN TRN 1:37.07 0:31.12 3 -1 SLO19981026 >
Klub Kolesarski klub ČRN TRN
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 1:37.07
Nahitrejši krog: 0:31.12
Število Krogov: 3
Zaostanek: -1
Licenca: SLO19981026
U15-M
1 . 133 Govekar Matevž
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 0:25.30 0:03.54 6 0:00.00 SLO20000417 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:25.30
Nahitrejši krog: 0:03.54
Število Krogov: 6
Zaostanek: 0:00.00
Licenca: SLO20000417
2 . 132 Brajković Karlo
BK MTB ISTRA PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 0:26.13 0:04.19 6 0:00.43 CRO19990209 >
Klub BK MTB ISTRA PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:26.13
Nahitrejši krog: 0:04.19
Število Krogov: 6
Zaostanek: 0:00.43
Licenca: CRO19990209
3 . 453 Polzer David
RSC MCDonalds Klopeiner See
Moški AUT RSC MCDonalds Klopeiner See 0:26.24 0:03.58 6 0:00.54 AUT20001123 >
Klub RSC MCDonalds Klopeiner See
Država AUT
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:26.24
Nahitrejši krog: 0:03.58
Število Krogov: 6
Zaostanek: 0:00.54
Licenca: AUT20001123
4 . 138 Mihalič Anže
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 0:26.43 0:04.12 6 0:01.13 SLO19990621 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:26.43
Nahitrejši krog: 0:04.12
Število Krogov: 6
Zaostanek: 0:01.13
Licenca: SLO19990621
5 . 136 Ivartnik david
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 0:26.51 0:04.13 6 0:01.21 SLO19990417 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:26.51
Nahitrejši krog: 0:04.13
Število Krogov: 6
Zaostanek: 0:01.21
Licenca: SLO19990417
6 . 139 Nemeček Bine
UNI TEAM - CULT
Moški SLO UNI TEAM - CULT 0:27.41 0:04.18 6 0:02.11 SLO19990927 >
Klub UNI TEAM - CULT
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:27.41
Nahitrejši krog: 0:04.18
Število Krogov: 6
Zaostanek: 0:02.11
Licenca: SLO19990927
7 . 140 Šinigoj Tomaž
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 0:28.09 0:04.17 6 0:02.39 SLO20000108 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:28.09
Nahitrejši krog: 0:04.17
Število Krogov: 6
Zaostanek: 0:02.39
Licenca: SLO20000108
8 . 141 Skala Tilen
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 0:28.24 0:04.16 6 0:02.54 SLO20000213 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:28.24
Nahitrejši krog: 0:04.16
Število Krogov: 6
Zaostanek: 0:02.54
Licenca: SLO20000213
9 . 135 Ivaninić Nino
BK MTB ISTRA PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 0:30.00 0:04.51 6 0:04.30 CRO20000403 >
Klub BK MTB ISTRA PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:30.00
Nahitrejši krog: 0:04.51
Število Krogov: 6
Zaostanek: 0:04.30
Licenca: CRO20000403
10 . 137 Jagodič Tilen
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:26.07 0:04.55 5 0:00.37 SLO20001021 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:26.07
Nahitrejši krog: 0:04.55
Število Krogov: 5
Zaostanek: 0:00.37
Licenca: SLO20001021
11 . 131 Bosman Luka
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 0:29.07 0:04.52 5 0:03.37 SLO19990112 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:29.07
Nahitrejši krog: 0:04.52
Število Krogov: 5
Zaostanek: 0:03.37
Licenca: SLO19990112
U15-Ž
1 . 176 Movrin Vita
Energijateam.com
Ženski SLO Energijateam.com 0:26.10 0:04.33 5 0:00.00 SLO20000612 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 0:26.10
Nahitrejši krog: 0:04.33
Število Krogov: 5
Zaostanek: 0:00.00
Licenca: SLO20000612
2 . 172 Filipović Ema
BGK TUŠKANAC
Ženski CRO BGK TUŠKANAC 0:26.49 0:04.58 5 0:00.39 CRO19990107 >
Klub BGK TUŠKANAC
Država CRO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 0:26.49
Nahitrejši krog: 0:04.58
Število Krogov: 5
Zaostanek: 0:00.39
Licenca: CRO19990107
3 . 177 Movrin Ana
Energijateam.com
Ženski SLO Energijateam.com 0:27.24 0:05.05 5 0:01.14 SLO19990528 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 0:27.24
Nahitrejši krog: 0:05.05
Število Krogov: 5
Zaostanek: 0:01.14
Licenca: SLO19990528
4 . 174 Kranjec Katja
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 0:27.25 0:04.56 5 0:01.15 SLO19990603 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 0:27.25
Nahitrejši krog: 0:04.56
Število Krogov: 5
Zaostanek: 0:01.15
Licenca: SLO19990603
5 . 173 Janežič Šana
Energijateam.com
Ženski SLO Energijateam.com 0:29.28 0:05.07 5 0:03.18 SLO20000420 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 0:29.28
Nahitrejši krog: 0:05.07
Število Krogov: 5
Zaostanek: 0:03.18
Licenca: SLO20000420
6 . 175 Lahajnar Klara
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:29.30 0:04.47 5 0:03.20 SLO20002806 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 0:29.30
Nahitrejši krog: 0:04.47
Število Krogov: 5
Zaostanek: 0:03.20
Licenca: SLO20002806
7 . 421 Prusnik Lotrič Ema
Energijateam.com
Ženski SLO Energijateam.com 0:31.41 0:05.35 5 0:05.31 SLO20000522 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 0:31.41
Nahitrejši krog: 0:05.35
Število Krogov: 5
Zaostanek: 0:05.31
Licenca: SLO20000522
U13-M
1 . 91 Pečnik Teo
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 0:17.47 0:04.11 4 0:00.00 SLO20020331 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:17.47
Nahitrejši krog: 0:04.11
Število Krogov: 4
Zaostanek: 0:00.00
Licenca: SLO20020331
2 . 413 Kranjec Žagar Matic
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:17.49 0:04.14 4 0:00.02 SLO20020603 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:17.49
Nahitrejši krog: 0:04.14
Število Krogov: 4
Zaostanek: 0:00.02
Licenca: SLO20020603
3 . 96 Smolnikar Jakob
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 0:18.21 0:04.15 4 0:00.34 SLO20010227 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:18.21
Nahitrejši krog: 0:04.15
Število Krogov: 4
Zaostanek: 0:00.34
Licenca: SLO20010227
4 . 415 Kocen Timotej
Biciklistički klub „Mura Avantura“
Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 0:18.32 0:04.25 4 0:00.45 CRO20010925 >
Klub Biciklistički klub „Mura Avantura“
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:18.32
Nahitrejši krog: 0:04.25
Število Krogov: 4
Zaostanek: 0:00.45
Licenca: CRO20010925
5 . 419 Dolenšek Anže
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 0:18.53 0:04.29 4 0:01.06 SLO20020117 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:18.53
Nahitrejši krog: 0:04.29
Število Krogov: 4
Zaostanek: 0:01.06
Licenca: SLO20020117
6 . 414 Kranjec Žan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:18.54 0:04.17 4 0:01.07 SLO20010504 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:18.54
Nahitrejši krog: 0:04.17
Število Krogov: 4
Zaostanek: 0:01.07
Licenca: SLO20010504
7 . 416 Hunjak Stjepan
Biciklistički klub „Mura Avantura“
Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 0:19.34 0:04.34 4 0:01.47 CRO20011118 >
Klub Biciklistički klub „Mura Avantura“
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:19.34
Nahitrejši krog: 0:04.34
Število Krogov: 4
Zaostanek: 0:01.47
Licenca: CRO20011118
8 . 412 Lahajnar Matej
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:19.48 0:04.13 4 0:02.01 SLO20010910 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:19.48
Nahitrejši krog: 0:04.13
Število Krogov: 4
Zaostanek: 0:02.01
Licenca: SLO20010910
9 . 100 Žnidar Aljaž
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 0:20.08 0:04.33 4 0:02.21 SLO20020430 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:20.08
Nahitrejši krog: 0:04.33
Število Krogov: 4
Zaostanek: 0:02.21
Licenca: SLO20020430
10 . 99 Prelovšek Gašper
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 0:20.18 0:04.48 4 0:02.31 SLO20010221 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:20.18
Nahitrejši krog: 0:04.48
Število Krogov: 4
Zaostanek: 0:02.31
Licenca: SLO20010221
11 . 409 Peternel Sergej
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 0:20.29 0:04.18 4 0:02.42 SLO20010606 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:20.29
Nahitrejši krog: 0:04.18
Število Krogov: 4
Zaostanek: 0:02.42
Licenca: SLO20010606
12 . 74 Trstenjak Matija
Biciklistički klub „Mura Avantura“
Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 0:20.42 0:04.41 4 0:02.55 CRO20041022 >
Klub Biciklistički klub „Mura Avantura“
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:20.42
Nahitrejši krog: 0:04.41
Število Krogov: 4
Zaostanek: 0:02.55
Licenca: CRO20041022
13 . 97 Sladič Kristjan
Kolesarsko društvo HRASTNIK
Moški SLO Kolesarsko društvo HRASTNIK 0:21.27 0:04.46 4 0:03.40 SLO20011219 >
Klub Kolesarsko društvo HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:21.27
Nahitrejši krog: 0:04.46
Število Krogov: 4
Zaostanek: 0:03.40
Licenca: SLO20011219
14 . 410 Belaj Žan
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 0:21.33 0:05.00 4 0:03.46 SLO20021212 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:21.33
Nahitrejši krog: 0:05.00
Število Krogov: 4
Zaostanek: 0:03.46
Licenca: SLO20021212
15 . 92 Žgalin Andrej
BK Dugo Selo
Moški CRO BK Dugo Selo 0:23.53 0:05.26 4 0:06.06 CRO20020206 >
Klub BK Dugo Selo
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:23.53
Nahitrejši krog: 0:05.26
Število Krogov: 4
Zaostanek: 0:06.06
Licenca: CRO20020206
16 . 93 Vovk Peter
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:24.20 0:05.39 4 0:06.33 SLO20021121 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:24.20
Nahitrejši krog: 0:05.39
Število Krogov: 4
Zaostanek: 0:06.33
Licenca: SLO20021121
17 . 95 Starman Jaka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:16.27 0:05.06 3 -1 SLO20021209 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:16.27
Nahitrejši krog: 0:05.06
Število Krogov: 3
Zaostanek: -1
Licenca: SLO20021209
18 . 94 Udir Maks
Pedal racing team
Moški SLO Pedal racing team 0:24.53 0:06.50 3 -1 >
Klub Pedal racing team
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:24.53
Nahitrejši krog: 0:06.50
Število Krogov: 3
Zaostanek: -1
Licenca:
U13-Ž
1 . 127 Filipović Jana
BGK TUŠKANAC
Ženski CRO BGK TUŠKANAC 0:22.05 0:06.31 3 0:00.00 CRO20020324 >
Klub BGK TUŠKANAC
Država CRO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 0:22.05
Nahitrejši krog: 0:06.31
Število Krogov: 3
Zaostanek: 0:00.00
Licenca: CRO20020324
U11-M
1 . 65 Koncilja Urban
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:14.16 0:04.36 3 0:00.00 SLO20030624 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:14.16
Nahitrejši krog: 0:04.36
Število Krogov: 3
Zaostanek: 0:00.00
Licenca: SLO20030624
2 . 71 Smrdel Miha
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 0:14.17 0:04.38 3 0:00.01 SLO20040117 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:14.17
Nahitrejši krog: 0:04.38
Število Krogov: 3
Zaostanek: 0:00.01
Licenca: SLO20040117
3 . 61 Car Mark
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:14.18 0:04.37 3 0:00.02 SLO20040603 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:14.18
Nahitrejši krog: 0:04.37
Število Krogov: 3
Zaostanek: 0:00.02
Licenca: SLO20040603
4 . 69 Rus Jure
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 0:15.14 0:04.55 3 0:00.58 SLO20040814 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:15.14
Nahitrejši krog: 0:04.55
Število Krogov: 3
Zaostanek: 0:00.58
Licenca: SLO20040814
5 . 63 Gnezda Nace
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:15.25 0:04.57 3 0:01.09 SLO20030219 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:15.25
Nahitrejši krog: 0:04.57
Število Krogov: 3
Zaostanek: 0:01.09
Licenca: SLO20030219
6 . 62 Felc Maj
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:15.34 0:04.59 3 0:01.18 SLO20030608 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:15.34
Nahitrejši krog: 0:04.59
Število Krogov: 3
Zaostanek: 0:01.18
Licenca: SLO20030608
7 . 67 Novak David Svit
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:15.36 0:05.05 3 0:01.20 SLO20031219 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:15.36
Nahitrejši krog: 0:05.05
Število Krogov: 3
Zaostanek: 0:01.20
Licenca: SLO20031219
8 . 70 Skok Aleš
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:16.17 0:05.12 3 0:02.01 SLO20041231 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:16.17
Nahitrejši krog: 0:05.12
Število Krogov: 3
Zaostanek: 0:02.01
Licenca: SLO20041231
9 . 68 Prelovšek Jure
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 0:16.20 0:05.06 3 0:02.04 SLO20030711 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:16.20
Nahitrejši krog: 0:05.06
Število Krogov: 3
Zaostanek: 0:02.04
Licenca: SLO20030711
10 . 73 Tratnik Jakob
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:18.41 0:05.07 3 0:04.25 SLO20030724 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:18.41
Nahitrejši krog: 0:05.07
Število Krogov: 3
Zaostanek: 0:04.25
Licenca: SLO20030724
11 . 64 Jagodič David
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:21.34 0:06.18 3 0:07.18 SLO20040422 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:21.34
Nahitrejši krog: 0:06.18
Število Krogov: 3
Zaostanek: 0:07.18
Licenca: SLO20040422
12 . 66 Langus Luka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:22.07 0:10.24 2 0:07.51 SLO20031229 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:22.07
Nahitrejši krog: 0:10.24
Število Krogov: 2
Zaostanek: 0:07.51
Licenca: SLO20031229
U11-Ž
1 . 76 Mlakar Daša
ORBEA GEAX
Ženski SLO ORBEA GEAX 0:19.03 0:05.34 3 0:00.00 SLO20040920 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 0:19.03
Nahitrejši krog: 0:05.34
Število Krogov: 3
Zaostanek: 0:00.00
Licenca: SLO20040920
2 . 75 Čuk Špela
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:20.36 0:05.39 3 0:01.33 SLO20040512 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 0:20.36
Nahitrejši krog: 0:05.39
Število Krogov: 3
Zaostanek: 0:01.33
Licenca: SLO20040512
3 . 78 Škarja Eva
Energijateam.com
Ženski SLO Energijateam.com 0:15.26 0:07.16 2 -1 SLO20040702 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 0:15.26
Nahitrejši krog: 0:07.16
Število Krogov: 2
Zaostanek: -1
Licenca: SLO20040702
4 . 77 Movrin Ema
Energijateam.com
Ženski SLO Energijateam.com 0:18.06 0:08.58 2 -1 SLO20040817 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 0:18.06
Nahitrejši krog: 0:08.58
Število Krogov: 2
Zaostanek: -1
Licenca: SLO20040817
U9-M
1 . 196 Pahor Žan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:08.36 0:01.18 6 0:00.00 SLO20050121 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:08.36
Nahitrejši krog: 0:01.18
Število Krogov: 6
Zaostanek: 0:00.00
Licenca: SLO20050121
2 . 403 Svetličič Jošt
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:09.18 0:01.27 6 0:00.42 SLO20051114 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:09.18
Nahitrejši krog: 0:01.27
Število Krogov: 6
Zaostanek: 0:00.42
Licenca: SLO20051114
3 . 191 Felc Vit
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:09.22 0:01.29 6 0:00.46 SLO20050724 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:09.22
Nahitrejši krog: 0:01.29
Število Krogov: 6
Zaostanek: 0:00.46
Licenca: SLO20050724
4 . 404 Vovk Ambrož
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:09.36 0:01.31 6 0:01.00 SLO20050609 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:09.36
Nahitrejši krog: 0:01.31
Število Krogov: 6
Zaostanek: 0:01.00
Licenca: SLO20050609
5 . 187 Babnik Gašper
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:09.53 0:01.36 6 0:01.17 SLO20052707 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:09.53
Nahitrejši krog: 0:01.36
Število Krogov: 6
Zaostanek: 0:01.17
Licenca: SLO20052707
6 . 193 Kerec Matej
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 0:09.55 0:01.25 6 0:01.19 SLO20050720 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:09.55
Nahitrejši krog: 0:01.25
Število Krogov: 6
Zaostanek: 0:01.19
Licenca: SLO20050720
7 . 402 Starman Gal
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:09.57 0:01.39 6 0:01.21 SLO20050717 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:09.57
Nahitrejši krog: 0:01.39
Število Krogov: 6
Zaostanek: 0:01.21
Licenca: SLO20050717
8 . 188 Bojkovič Luka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:10.03 0:01.35 6 0:01.27 SLO20050402 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:10.03
Nahitrejši krog: 0:01.35
Število Krogov: 6
Zaostanek: 0:01.27
Licenca: SLO20050402
9 . 189 Boltar Jan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:08.39 0:01.37 5 0:00.03 SLO20060213 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:08.39
Nahitrejši krog: 0:01.37
Število Krogov: 5
Zaostanek: 0:00.03
Licenca: SLO20060213
10 . 401 Skok Marcel
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:09.20 0:01.53 5 0:00.44 SLO20050523 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:09.20
Nahitrejši krog: 0:01.53
Število Krogov: 5
Zaostanek: 0:00.44
Licenca: SLO20050523
11 . 194 Kobal Marcel
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 0:09.34 0:02.01 5 0:00.58 - >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:09.34
Nahitrejši krog: 0:02.01
Število Krogov: 5
Zaostanek: 0:00.58
Licenca: -
12 . 190 Čuk Staš
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:07.34 0:02.08 4 -1 SLO20050528 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:07.34
Nahitrejši krog: 0:02.08
Število Krogov: 4
Zaostanek: -1
Licenca: SLO20050528
U9-Ž
1 . 406 Kranjec Žagar Hana
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 0:10.09 0:01.59 6 0:00.00 SLO20050609 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 0:10.09
Nahitrejši krog: 0:01.59
Število Krogov: 6
Zaostanek: 0:00.00
Licenca: SLO20050609
2 . 405 Kranjec Zoja
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 0:09.37 0:02.05 5 -1 SLO20050303 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 0:09.37
Nahitrejši krog: 0:02.05
Število Krogov: 5
Zaostanek: -1
Licenca: SLO20050303
3 . 408 Langus Ana
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 0:09.21 0:02.27 4 -2 SLO20060723 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 0:09.21
Nahitrejši krog: 0:02.27
Število Krogov: 4
Zaostanek: -2
Licenca: SLO20060723
U7-M
1 . 181 Brecelj Job
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 0:06.13 0:01.04 5 0:00.00 SLO20070318 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:06.13
Nahitrejši krog: 0:01.04
Število Krogov: 5
Zaostanek: 0:00.00
Licenca: SLO20070318
2 . 182 Lopatič Žan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:06.41 0:01.00 5 0:00.28 SLO20070309 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:06.41
Nahitrejši krog: 0:01.00
Število Krogov: 5
Zaostanek: 0:00.28
Licenca: SLO20070309
3 . 49 Matic Surla
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:06.45 0:01.24 5 0:00.32 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:06.45
Nahitrejši krog: 0:01.24
Število Krogov: 5
Zaostanek: 0:00.32
Licenca:
4 . 183 Udovičić Mario
ADRENALINA
Moški CRO ADRENALINA 0:06.47 0:01.02 5 0:00.34 CRO20070612 >
Klub ADRENALINA
Država CRO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:06.47
Nahitrejši krog: 0:01.02
Število Krogov: 5
Zaostanek: 0:00.34
Licenca: CRO20070612
5 . 50 Pečnik Tian
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 0:06.58 0:01.17 5 0:00.45 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 0:06.58
Nahitrejši krog: 0:01.17
Število Krogov: 5
Zaostanek: 0:00.45
Licenca:
U7-Ž
1 . 184 Gnezda Hana
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:06.52 0:01.12 5 0:00.00 SLO20070104 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 0:06.52
Nahitrejši krog: 0:01.12
Število Krogov: 5
Zaostanek: 0:00.00
Licenca: SLO20070104
2 . 185 Novak Ivana Rosa
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:07.13 0:01.22 5 0:00.21 SLO20070809 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 0:07.13
Nahitrejši krog: 0:01.22
Število Krogov: 5
Zaostanek: 0:00.21
Licenca: SLO20070809
3 . 186 Škarja Sabina
Energijateam.com
Ženski SLO Energijateam.com 0:07.16 0:01.15 5 0:00.24 SLO20070625 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 0:07.16
Nahitrejši krog: 0:01.15
Število Krogov: 5
Zaostanek: 0:00.24
Licenca: SLO20070625
4 . 80 Meta Tancik
Energijateam.com
Ženski SLO Energijateam.com 0:08.11 0:01.26 5 0:01.19 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 0:08.11
Nahitrejši krog: 0:01.26
Število Krogov: 5
Zaostanek: 0:01.19
Licenca:
5 . 486 Ajda Jakšič
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 0:11.23 0:11.23 1 -4 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 0:11.23
Nahitrejši krog: 0:11.23
Število Krogov: 1
Zaostanek: -4
Licenca:

Komentarji

 

Mobile content