Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XC Kočevje DP 2013

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XC Kočevje DP 2013 Datum:07.07.2013
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Vožnje Število Krogov Zaostanek
ELITE-M
1 . 5 Budin Matjaž Moški SLO ORBEA GEAX SLO19860222 01:14:34.509 9 -
2 . 1 Hribovšek Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19841105 01:15:23.496 9 48.987
3 . 2 Pristovnik Blaž Moški SLO ORBEA GEAX SLO19860624 01:18:15.773 9 2:52.277
4 . 8 Halzer Miha Moški SLO Energijateam.com SLO19850413 01:19:14.520 9 58.747
5 . 10 Rauter Samo Moški SLO Ganesha Team SLO19820314 01:21:59.582 9 2:45.062
6 . 11 Vodopivec Luka Moški SLO ORBEA GEAX SLO19870307 01:22:12.917 9 13.335
7 . 4 Belak Jure Moški SLO Energijateam.com SLO19841102 01:16:56.933 8 1 Lp.
8 . 7 Nejc Valentinčič Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19900622 01:17:32.474 8 35.541
9 . 16 Blaž Podričnik Moški SLO ORBEA GEAX SLO19880118 01:19:03.926 8 1:31.452
10 . 17 Gams Primož Moški SLO ORBEA GEAX SLO19900611 01:23:09.472 7 1 Lp.
11 . 18 Ramšak Borut Moški SLO Ganesha Team SLO19760507 00:55:49.281 6 1 Lp.
12 . 51 Lavtar Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19780111 01:13:42.406 6 17:53.125
U23-M
1 . 3 Korošec Rok Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19931124 01:13:09.709 9 -
2 . 6 Ferenčak Urban Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19920109 01:14:14.714 9 1:05.005
3 . 12 Tepina Rok Moški SLO Energijateam.com SLO19941021 01:17:50.631 8 1 Lp.
4 . 9 Dimic Gregor Moški SLO Energijateam.com SLO19940328 01:13:39.625 7 1 Lp.
5 . 20 Rogina Domen Moški SLO Ganesha Team SLO19910503 01:20:12.429 7 6:32.804
6 . 14 Uršič Blaž Moški SLO KK PANTAL SLO19920113 00:53:01.048 6 1 Lp.
U23-ELITE-ž-Ž
1 . 103 Pintarič Blaža Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19800311 00:59:44.573 7 -
2 . 102 Žakelj Tanja Ženski SLO Rajd Trek / Unior Tools T… SLO19880915 00:59:49.588 7 5.015
3 . 101 Perše Tina Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19941014 01:04:20.431 6 1 Lp.
4 . 104 Homovec Nina Ženski SLO ORBEA GEAX SLO19850621 01:07:59.620 6 3:39.189
U19-M
1 . 301 Krajnc Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19950903 00:57:20.586 7 -
2 . 303 Zupančič Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19960605 00:58:13.920 7 53.334
3 . 304 Naglič Rok Moški SLO KK RAVNE SLO19960309 01:00:05.286 7 1:51.366
4 . 302 Kadivec Blaž Moški SLO Energijateam.com SLO19950517 01:02:07.449 7 2:02.163
5 . 306 Pušnik Luka Moški SLO KK RAVNE SLO19950104 01:03:08.087 7 1:00.638
6 . 307 Štucin Jan Moški SLO Pedal racing team SLO19960312 00:59:21.117 6 1 Lp.
7 . 305 Pirnat Tomaž Moški SLO KK RAVNE SLO19960311 01:04:27.160 6 5:06.043
8 . 308 Erjavec Simon Moški SLO Energijateam.com SLO19960426 00:59:27.800 5 1 Lp.
AMATERJI-M
1 . 504 Modic Aleš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19851006 00:55:16.427 6 -
2 . 501 Podgornik Tadej Moški SLO ORBEA GEAX SLO19860525 00:58:27.402 6 3:10.975
3 . 503 Pevec Evgen Moški SLO Energijateam.com SLO19780212 00:59:32.079 6 1:04.677
4 . 514 Slabanja Matic Moški SLO Energijateam.com SLO19911114 00:59:47.986 6 15.907
5 . 502 Korošec Martin Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19850722 01:00:30.535 6 42.549
6 . 505 Globočnik Uroš Moški SLO Energijateam.com SLO19880317 01:01:47.980 6 1:17.445
7 . 513 Vrbnjak Blaž Moški SLO Kolesarsko društvo HRASTNIK SLO19870529 5 1 Lp.
8 . 511 Križan Borut Moški SLO 00:52:50.668 5 37.528
9 . 515 Potočin Mitja Moški SLO Kolesarsko društvo HRASTNIK SLO19871105 5 3:10.003
10 . 506 Svetek Robert Franc Moški SLO Energijateam.com SLO19690221 00:58:19.458 5 2:18.787
11 . 507 Belaj Vojko Moški SLO KK RAVNE SLO19760529 01:02:26.397 5 4:06.939
12 . 509 Makuc Aleš Moški SLO Pedal racing team SLO19830909 01:02:28.967 5 2.57
13 . 512 Pahor Patrik Moški SLO DEŠ FLEŠ SLO19850403 01:02:33.009 5 4.042
VETERANI 1-M
1 . 601 Tancik Mitja Moški SLO Energijateam.com SLO19820924 00:50:42.918 6 -
2 . 607 Čretnik Marko Moški SLO Ganesha Team SLO09800708 00:51:34.657 6 51.739
3 . 611 Mikelj Uroš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19801126 00:52:36.325 6 1:01.668
4 . 610 Černe Mitja Moški SLO DEŠ FLEŠ SLO19780404 00:52:53.688 6 17.363
5 . 602 Visočnik Matevž Moški SLO Ganesha Team SLO19790214 00:52:55.554 6 1.866
6 . 608 Boškin Aleš Moški SLO DEŠ FLEŠ slo19761203 00:52:56.176 6 0.622
7 . 603 Miklič Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19760120 00:54:37.651 6 1:41.475
8 . 614 Blaznik Robert Moški SLO ORBEA GEAX SLO19750305 00:55:44.998 6 1:07.347
9 . 605 Dejak Janez Moški SLO Energijateam.com SLO19820317 00:58:18.165 6 2:33.167
10 . 606 Kučan Tomaž Moški SLO Rajd Trek SLO19801205 01:00:58.351 6 2:40.186
11 . 609 Černe Aljaž Moški SLO SCOTT TEAM SLO19810730 00:52:11.262 5 1 Lp.
12 . 612 Starman Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19760226 00:55:05.856 5 2:54.594
VETERANI 2-M
1 . 630 Vesel Peter Moški SLO UNI TEAM - CULT SLO19651208 00:52:33.574 6 -
2 . 621 Martinjaš Aljoša Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19730327 00:55:10.554 6 2:36.980
3 . 622 Škarja Marko Moški SLO Energijateam.com SLO19731206 00:55:18.798 6 8.244
4 . 623 Urbančič Milan Moški SLO SCOTT TEAM SLO19690906 00:57:50.623 6 2:31.825
5 . 624 Novak Rajko Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19690128 00:59:02.561 6 1:11.938
6 . 625 Nemeček Dejan Moški SLO UNI TEAM - CULT SLO19710605 00:59:12.999 6 10.438
7 . 626 Tomšič Valter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19700927 00:59:54.151 6 41.152
8 . 629 Cornacchini Igor Moški SLO SCOTT TEAM SLO19720521 01:00:03.933 6 9.782
9 . 628 Sušnik Andrej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19710827 00:56:00.787 5 1 Lp.
VETERANI 3-M
1 . 631 Zupan Tine Moški SLO SCOTT TEAM SLO19600123 00:58:00.737 6 -
2 . 635 Modic Miran Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19630414 00:54:17.025 5 1 Lp.
3 . 633 Boben Aleš Moški SLO MTB TRBOWLE/SPECIALIZED SLO19621215 5 3:10.841
4 . 632 Kemperl Bojan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:59:22.803 5 1:54.937
5 . 634 Rauter Mirko Moški SLO Ganesha Team SLO19610213 00:53:19.288 4 1 Lp.
U17-M
1 . 251 Govekar Blaž Moški SLO ORBEA GEAX SLO19980528 00:48:55.429 6 -
2 . 258 Čibej Simon Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19971210 00:50:00.460 6 1:05.031
3 . 252 Tratnik Bajc Miha Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19970204 00:50:34.516 6 34.056
4 . 254 Tratnik Aljaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19980813 00:52:18.342 6 1:43.826
5 . 253 Zupan Ciril Moški SLO Energijateam.com SLO19980313 00:54:09.167 6 1:50.825
6 . 255 Svetek Domen Moški SLO Energijateam.com SLO19971201 00:55:44.187 6 1:35.020
7 . 257 Mrak Nejc Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19981018 00:58:54.691 6 3:10.504
8 . 256 Košir Luka Moški SLO Energijateam.com SLO19980219 00:50:48.498 5 1 Lp.
MLADINKE-Ž
1 . 351 Jagodič Eva Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO1998071 01:09:05.110 5
U15-M
1 . 201 Govekar Matevž Moški SLO ORBEA GEAX SLO20000417 00:35:07.552 4 -
2 . 205 Anže Skok Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20000915 00:35:32.374 4 24.822
3 . 203 Ivartnik david Moški SLO Energijateam.com SLO19990417 00:37:20.302 4 1:47.928
4 . 206 Nemeček Bine Moški SLO UNI TEAM - CULT SLO19990927 00:38:09.744 4 49.442
5 . 202 Mihalič Anže Moški SLO Energijateam.com SLO19990621 00:39:48.021 4 1:38.277
6 . 204 Šinigoj Tomaž Moški SLO KK RAVNE SLO20000108 00:43:06.069 4 3:18.048
7 . 208 Bosman Luka Moški SLO KK RAVNE SLO19990112 00:44:23.929 4 1:17.860
8 . 209 Jagodič Tilen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20001021 00:46:06.745 4 1:42.816
9 . 207 Skala Tilen Moški SLO Energijateam.com SLO20000213 00:47:52.992 4 1:46.247
U15-Ž
1 . 215 Lahajnar Klara Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20002806 00:35:20.244 3 -
2 . 213 Kranjec Katja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19990603 00:38:26.152 3 3:05.908
3 . 214 Janežič Šana Ženski SLO Energijateam.com SLO20000420 00:41:22.928 3 2:56.776
U13-M
1 . 151 Pečnik Teo Moški SLO KK RAVNE SLO20020331 00:15:26.136 4 -
2 . 153 Smolnikar Jakob Moški SLO Energijateam.com SLO20010227 00:15:40.496 4 14.36
3 . 152 Kranjec Žagar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20020603 00:15:42.906 4 2.41
4 . 157 Peternel Sergej Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20010606 00:15:43.909 4 1.003
5 . 154 Lahajnar Matej Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20010910 00:16:14.501 4 30.592
6 . 155 Kranjec Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20010504 00:16:24.542 4 10.041
7 . 156 Žnidar Aljaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20020430 00:17:21.981 4 57.439
8 . 159 Govekar Martin Moški SLO ORBEA GEAX SLO20020821 00:17:32.316 4 10.335
9 . 160 Belaj Žan Moški SLO KK RAVNE SLO20021212 00:17:53.332 4 21.016
10 . 163 Sladič Kristjan Moški SLO Kolesarsko društvo HRASTNIK SLO20011219 4 3.675
11 . 158 Prelovšek Gašper Moški SLO Energijateam.com SLO20010221 00:18:11.687 4 14.68
12 . 162 Žle Blaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM - 00:18:43.198 4 31.511
13 . 164 Vovk Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20021121 00:18:44.925 4 1.727
14 . 161 Starman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20021209 00:19:48.651 4 1:03.726
U13-Ž
1 . 171 Čibej Barbara Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20010507 00:20:43.959 4
U11-M
1 . 103 Car Mark Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20040603 00:13:19.179 3 -
2 . 102 Koncilja Urban Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20030624 00:13:20.772 3 1.593
3 . 104 Felc Maj Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20030608 00:13:52.405 3 31.633
4 . 101 Smrdel Miha Moški SLO ORBEA GEAX SLO20040117 00:14:06.508 3 14.103
5 . 107 Rus Jure Moški SLO ORBEA GEAX SLO20040814 00:14:18.832 3 12.324
6 . 108 Tratnik Jakob Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20030724 00:14:25.295 3 6.463
7 . 105 Gnezda Nace Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20030219 00:14:40.430 3 15.135
8 . 106 Novak David Svit Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031219 00:15:26.703 3 46.273
9 . 109 Prelovšek Jure Moški SLO Energijateam.com SLO20030711 00:15:27.867 3 1.164
10 . 112 Skok Aleš Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20041231 00:15:32.998 3 5.131
11 . 114 Zupanic Filip Moški SLO 00:17:47.012 3 2:14.014
12 . 111 Jagodič David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20040422 00:17:49.403 3 2.391
13 . 113 Čibej Jure Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040603 00:17:58.079 3 8.676
14 . 110 Langus Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20031229 00:21:35.701 3 3:37.622
U11-Ž
1 . 119 Mlakar Daša Ženski SLO ORBEA GEAX SLO20040920 00:16:27.057 3 -
2 . 118 Čuk Špela Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040512 00:17:40.144 3 1:13.087
3 . 120 Škarja Eva Ženski SLO Energijateam.com SLO20040702 00:21:29.537 3 3:49.393
U9-M
1 . 51 Pahor Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050121 00:11:24.827 6 -
2 . 55 Starman Gal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050717 00:12:39.059 6 1:14.232
3 . 53 Svetličič Jošt Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20051114 00:12:51.884 6 12.825
4 . 52 Kerec Matej Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20050720 00:12:54.235 6 2.351
5 . 57 Vovk Ambrož Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050609 00:12:56.100 6 1.865
6 . 56 Babnik Gašper Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20052707 00:11:26.832 5 1 Lp.
7 . 54 Felc Vit Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20050724 00:11:45.333 5 18.501
8 . 58 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20050523 00:12:20.667 5 35.334
U9-Ž
1 . 66 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050609 00:13:39.736 6 -
2 . 67 Kranjec Zoja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050303 00:11:58.836 5 1 Lp.
3 . 68 Langus Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20060723 00:12:38.433 4 1 Lp.
U7-M
1 . 2 Brecelj Job Moški SLO Energijateam.com SLO20070318 00:06:48.032 6 -
2 . 1 Lopatič Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20070309 00:07:39.771 6 51.739
3 . 8 Pečnik Tian Moški SLO KK Ravne 00:08:00.547 6 20.776
U7-Ž
1 . 3 Gnezda Hana Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20070104 00:07:33.823 6 -
2 . 4 Novak Ivana Rosa Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20070809 00:07:49.864 6 16.041
3 . 5 Škarja Sabina Ženski SLO Energijateam.com SLO20070625 00:07:02.228 5 1 Lp.
4 . 7 Meta Tancik Ženski SLO Energijateam.com 00:07:34.780 5 32.552

Komentarji