Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Trofej Porec (1.2) 2016

Cestno kolesarstvo Tekma:Trofej Porec (1.2) 2016 Datum:05.03.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Code Čas vožnje Zaostanek
ELITE-M
1 . 74 Mugerli Matej Moški SLO Synergy Baku Cycling Project SLO19810617 BCP 03:23:25 --
2 . 85 Tratnik Jan Moški SLO Amplatz - BMC SLO19900223 AMP 03:23:26 00:00:01
3 . 148 DANIEL AUER Moški AUT Team Felbermayer Simplon Wels AUT19941026 RSW 03:23:32 00:00:07
4 . 191 JONAS BOKELOH Moški DEU Klein Constantia GER19960316 KLC '' - '' 00:00:07
5 . 134 DANIEL TUREK Moški CZE Cycling Academy Team CZE19930119 CAT 03:23:36 00:00:11
6 . 149 MARKUS EIBEGGER Moški AUT Team Felbermayer Simplon Wels AUT19841016 RSW '' - '' 00:00:11
7 . 79 MADS PEDERSEN Moški Stölting Service Group DEN19951218 SSG '' - '' 00:00:11
8 . 192 CORTINA GARCIA Ivan Moški Klein Constantia ESP19951120 KLC 03:23:41 00:00:16
9 . 76 MATIJA KVASINA Moški CRO Synergy Baku Cycling Project CRO19811204 BCP '' - '' 00:00:16
10 . 141 FLORIAN BISSINGER Moški DEU WSA - Greenlife GER19880130 WSA '' - '' 00:00:16
11 . 171 PATRICK SCHELLING Moški Team Voralberg SUI19900501 VOL 03:23:48 00:00:23
12 . 184 GREGORY HABEAUX Moški Wallonie Bruxelles - Group Protect BEL19821020 WBC '' - '' 00:00:23
13 . 116 Fajt Kristjan Moški SLO Adria Mobil SLO19820507 ADR '' - '' 00:00:23
14 . 190 MICHAL SCHLEGEL Moški CZE Klein Constantia CZE19950531 KLC 03:23:55 00:00:30
15 . 183 ANTOINE WARNIER Moški Wallonie Bruxelles - Group Protect BEL19930624 WBC '' - '' 00:00:30
16 . 175 SERGIO SOUSA Ferreira Moški PRT Team Voralberg POR19831011 VOL '' - '' 00:00:30
17 . 194 FRANTIŠEK SISR Moški CZE Klein Constantia CZE19930317 KLC '' - '' 00:00:30
18 . 84 Bajc Andi Moški SLO Amplatz - BMC SLO19881114 AMP 03:24:00 00:00:35
19 . 90 FILIPPO FORTIN Moški ITA GM Europa Ovini ITA19890201 GME 03:24:16 00:00:51
20 . 64 MICHAL PALUTA Moški POL CCC Sprandi Polkowice POL19951004 CCC 03:24:22 00:00:57
21 . 120 VITALIY BUTS Moški Kolss BDC Team UKR19861024 KLS '' - '' 00:00:57
22 . 136 MIHKEL RÄIM Moški Cycling Academy Team EST19930703 CAT '' - '' 00:00:57
23 . 10 PATRICK BOSMAN Moški AUT Tirol Cycling Team AUT19940116 TIR '' - '' 00:00:57
24 . 129 MARTIJN TUSVELD Moški Rabobank Development Team NED19930909 RDT '' - '' 00:00:57
25 . 22 SERGEY NIKOLAEV Moški Russian National Team RUS19880205 RUS '' - '' 00:00:57
26 . 132 EMANUEL PIASKOWY Moški POL Cycling Academy Team POL19910302 CAT 03:24:32 00:01:07
27 . 23 MAMYR STASH Moški Russian National Team RUS19930504 RUS 03:24:41 00:01:16
28 . 115 Per David Moški SLO Adria Mobil SLO19950213 ADR '' - '' 00:01:16
29 . 78 IOANNIS TAMOURIDIS Moški Synergy Baku Cycling Project GRE19800603 BCP '' - '' 00:01:16
30 . 187 TOM DERNIES Moški Wallonie Bruxelles - Group Protect BEL19901122 WBC '' - '' 00:01:16
31 . 186 THOMAS DERUETTE Moški Wallonie Bruxelles - Group Protect BEL19950706 WBC 03:24:53 00:01:28
32 . 193 PRZEMYSLAW KASPERKIEWICZ Moški POL Klein Constantia POL19940301 KLC '' - '' 00:01:28
33 . 188 THOMAS WERTZ Moški Wallonie Bruxelles - Group Protect BEL19921106 WBC '' - '' 00:01:28
34 . 2 EMANUEL KIŠERLOVSKI Moški CRO Meridiana Kamen Team CRO19840803 MKT '' - '' 00:01:28
35 . 25 BRUNO MALTAR Moški CRO Radenska-Ljubljana CRO19941006 RAR '' - '' 00:01:28
36 . 117 Rogina Radoslav Moški CRO Adria Mobil CRO19790303 ADR 03:25:30 00:02:05
37 . 80 MICHAEL SVENDGAARD Carbel Moški Stölting Service Group DEN19950207 SSG '' - '' 00:02:05
38 . 82 ALEX KIRSCH Moški Stölting Service Group LUX19920612 SSG '' - '' 00:02:05
39 . 73 MAKSYM AVERIN Moški Synergy Baku Cycling Project AZE19851128 BCP '' - '' 00:02:05
40 . 47 CHRISTIAN KOCH Moški DEU LKT Team Brandenburg GER19961029 LKT '' - '' 00:02:05
41 . 146 MARKUS KOPFAUF Moški AUT WSA - Greenlife AUT19960709 WSA '' - '' 00:02:05
42 . 13 CHRISTIAN RAILENAU Moški Gaiaplast-Maglificio L.B.-Bibanese MDA19930124 OE2 '' - '' 00:02:05
43 . 77 Rumac Josip Moški CRO Synergy Baku Cycling Project CRO19941026 BCP '' - '' 00:02:05
44 . 32 Svab Jernej Moški SLO Sava SLO19950826 OE1 '' - '' 00:02:05
45 . 101 NICKLAS BOJE-PEDERSEN Moški Team Giant Scatto U23 DEN19940908 GSU '' - '' 00:02:05
46 . 26 Jenko Robert Moški SLO Radenska-Ljubljana SLO19900415 RAR '' - '' 00:02:05
47 . 91 IVAN BALYKIN Moški GM Europa Ovini RUS19901126 GME '' - '' 00:02:05
48 . 34 Grošelj Matic Moški SLO Sava SLO19960405 OE1 '' - '' 00:02:05
49 . 131 WOJCIECH MIGDAL Moški POL Cycling Academy Team POL19910327 CAT '' - '' 00:02:05
50 . 48 FABIAN SCHORMAIR Moški DEU LKT Team Brandenburg GER19941023 LKT '' - '' 00:02:05
51 . 89 ANDREAS UMHALLER Moški AUT Amplatz - BMC AUT19920220 AMP '' - '' 00:02:05
52 . 40 DANIEL CRISTA Moški Tusnad Cycling Team ROU19910119 TCT '' - '' 00:02:05
53 . 128 JAN MAAS Moški Rabobank Development Team NED19960219 RDT '' - '' 00:02:05
54 . 56 JONATHAN DINKLER Moški DEU P&S Team Thüringen GER19950508 OE3 '' - '' 00:02:05
55 . 27 Korošec Rok Moški SLO Radenska-Ljubljana SLO19931124 RAR '' - '' 00:02:05
56 . 20 ROMAN KUSTADINCHEV Moški Russian National Team RUS19950803 RUS '' - '' 00:02:05
57 . 6 MICHELE VIOLA Moški ITA Meridiana Kamen Team ITA19920324 MKT '' - '' 00:02:05
58 . 119 Bozic Jon Moški SLO Adria Mobil SLO19961116 ADR '' - '' 00:02:05
59 . 124 MATTEO SPREAFICO Moški ITA Kolss BDC Team ITA19930215 KLS '' - '' 00:02:05
60 . 21 PETR RIKUNOV Moški Russian National Team RUS19970224 RUS '' - '' 00:02:05
61 . 103 TOMAS BUCHACEK Moški CZE Whirlpool - Author CZE19780307 WHI '' - '' 00:02:05
62 . 30 Finkšt Tilen Moški SLO Radenska-Ljubljana SLO19970706 RAR '' - '' 00:02:05
63 . 96 EMIL VINJEBO Moški Team Giant Scatto U23 DEN19940324 GSU '' - '' 00:02:05
64 . 176 FRANCESC ZURITA Moški Team Voralberg ESP19920110 VOL '' - '' 00:02:05
65 . 142 HANS-JÖRG LEOPOLD Moški AUT WSA - Greenlife AUT19830425 WSA '' - '' 00:02:05
66 . 173 ZSOLT DER Moški HUN Team Voralberg HUN19830325 VOL '' - '' 00:02:05
67 . 29 Penko Izidor Moški SLO Radenska-Ljubljana SLO19960725 RAR '' - '' 00:02:05
68 . 121 MYKHAYLO KONONENKO Moški Kolss BDC Team UKR19871030 KLS '' - '' 00:02:05
69 . 189 ROMAN LEHKY Moški CZE Klein Constantia CZE19960630 KLC '' - '' 00:02:05
70 . 50 KANSTANTSIN KLIMIANKOU Moški Minsk Cycling Club BLR19890803 MCC '' - '' 00:02:05
71 . 109 TOMÁŠ KOUDELA Moški CZE SKC Tufo Prostejov CZE19920401 SKC '' - '' 00:02:05
72 . 75 ELCHIN ASADOV Moški Synergy Baku Cycling Project AZE19870212 BCP '' - '' 00:02:05
73 . 168 RYU SUZUKI Moški Bridgestone Anchor Cycling Team JPN19920929 BGT '' - '' 00:02:05
74 . 182 THOMAS MOSES Moški JLT Condor GBR19920503 JLT '' - '' 00:02:05
75 . 46 MARCEL FRANZ Moški DEU LKT Team Brandenburg GER19960220 LKT '' - '' 00:02:05
76 . 123 OLEKSANDR POLIVODA Moški Kolss BDC Team UKR19870331 KLS '' - '' 00:02:05
77 . 83 SVEN REUTTER Moški DEU Stölting Service Group GER19960813 SSG '' - '' 00:02:05
78 . 98 MARIUS THERKILDSEN Moški Team Giant Scatto U23 DEN19960605 GSU '' - '' 00:02:05
79 . 152 JANNIK STEIMLE Moški DEU Team Felbermayer Simplon Wels GER19960404 RSW '' - '' 00:02:05
80 . 147 DANIEL SCHORN Moški AUT Team Felbermayer Simplon Wels AUT19881021 RSW '' - '' 00:02:05
81 . 151 DANIEL BIEDERMANN Moški AUT Team Felbermayer Simplon Wels AUT19930324 RSW '' - '' 00:02:05
82 . 118 Katrašnik Gašper Moški SLO Adria Mobil SLO19950620 ADR '' - '' 00:02:05
83 . 87 MAXIMILIAN KUEN Moški AUT Amplatz - BMC AUT19920526 AMP '' - '' 00:02:05
84 . 145 HELMUT TRETTWER Moški DEU WSA - Greenlife GER19830929 WSA '' - '' 00:02:05
85 . 43 JASPER FRAHM Moški DEU LKT Team Brandenburg GER19960307 LKT '' - '' 00:02:05
86 . 122 SERGIY LAGKUTI Moški Kolss BDC Team UKR19850424 KLS '' - '' 00:02:05
87 . 133 GUILLAUME BOIVIN Moški Cycling Academy Team CAN19890525 CAT '' - '' 00:02:05
88 . 178 JONATHAN MOULD Moški JLT Condor GBR19910404 JLT '' - '' 00:02:05
89 . 62 ALAN BANASZEK Moški POL CCC Sprandi Polkowice POL19971030 CCC '' - '' 00:02:05
90 . 63 MATEUSZ TACIAK Moški POL CCC Sprandi Polkowice POL19840619 CCC '' - '' 00:02:05
91 . 33 Logar Tadej Moški SLO Sava SLO19940117 OE1 '' - '' 00:02:05
92 . 105 BARTOSZ WARCHOL Moški POL Whirlpool - Author POL19920116 WHI '' - '' 00:02:05
93 . 167 SHO HATSUYAMA Moški Bridgestone Anchor Cycling Team JPN19880817 BGT '' - '' 00:02:05
94 . 125 ANDRIY VASYLYUK Moški Kolss BDC Team UKR19870829 KLS '' - '' 00:02:05
95 . 65 PIOTR BROZYNA Moški POL CCC Sprandi Polkowice POL19950217 CCC '' - '' 00:02:05
96 . 45 LEON BERGER Moški DEU LKT Team Brandenburg GER19950523 LKT '' - '' 00:02:05
97 . 44 ROBERT KESSLER Moški DEU LKT Team Brandenburg GER19951030 LKT '' - '' 00:02:05
98 . 16 ENRICO MAGUOLO Moški ITA Gaiaplast-Maglificio L.B.-Bibanese ITA19960611 OE2 '' - '' 00:02:05
99 . 150 STEPHAN RABITSCH Moški AUT Team Felbermayer Simplon Wels AUT19910628 RSW '' - '' 00:02:05
100 . 72 DUŠAN RAJOVIĆ Moški SRB National Team - Srbija SRB19971119 SRB '' - '' 00:02:05
101 . 24 EVGENY KOBERNIAK Moški Russian National Team RUS19950124 RUS '' - '' 00:02:05
102 . 55 KONRAD GeßNER Moški DEU P&S Team Thüringen GER19951225 OE3 '' - '' 00:02:05
103 . 99 MADS CORELL Moški Team Giant Scatto U23 DEN19960211 GSU '' - '' 00:02:05
104 . 130 BOB OLIESLAGERS Moški Rabobank Development Team NED19970317 RDT '' - '' 00:02:05
105 . 102 ALOIS KANKOVSKY Moški CZE Whirlpool - Author CZE19830719 WHI '' - '' 00:02:05
106 . 81 JONAS TENBROCK Moški DEU Stölting Service Group GER19951216 SSG '' - '' 00:02:05
107 . 35 Čotar Luka Moški SLO Sava SLO19960421 OE1 '' - '' 00:02:05
108 . 160 QUENTIN VALOGNES Moški FRA Novo Nordisk Development FRA19960619 OE5 '' - '' 00:02:05
109 . 153 FABIAN GIGER Moški Swiss National Team SUI19870718 SUI '' - '' 00:02:05
110 . 1 ANTONIO SANTORO Moški ITA Meridiana Kamen Team ITA19890913 MKT '' - '' 00:02:05
111 . 49 SIARHEI PAPOK Moški Minsk Cycling Club BLR19880106 MCC '' - '' 00:02:05
112 . 154 MATHIAS FLÜCKIGER Moški Swiss National Team SUI19880927 SUI '' - '' 00:02:05
113 . 106 JIRI ŠORM Moški CZE Whirlpool - Author CZE19970510 WHI '' - '' 00:02:05
114 . 143 JAN SOKOL Moški AUT WSA - Greenlife AUT19900926 WSA '' - '' 00:02:05
115 . 61 PATRYK STOSZ Moški POL CCC Sprandi Polkowice POL19940715 CCC '' - '' 00:02:05
116 . 107 MICHAEL KUKRLE Moški CZE Whirlpool - Author CZE19941117 WHI '' - '' 00:02:05
117 . 28 Ručigaj Žiga Moški SLO Radenska-Ljubljana SLO19951110 RAR '' - '' 00:02:05
118 . 108 TOMAS MEDEK Moški CZE SKC Tufo Prostejov CZE19930209 SKC '' - '' 00:02:05
119 . 180 ALISTAIR SLATER Moški JLT Condor GBR19930211 JLT '' - '' 00:02:05
120 . 170 HIROSHI TSUBAKI Moški Bridgestone Anchor Cycling Team JPN19910518 BGT '' - '' 00:02:05
121 . 86 PETER KUSZTOR Moški HUN Amplatz - BMC HUN19841227 AMP '' - '' 00:02:05
122 . 3 DAVIDE MUCELLI Moški ITA Meridiana Kamen Team ITA19861119 MKT '' - '' 00:02:05
123 . 11 DENNIS PAULUS Moški AUT Tirol Cycling Team AUT19940922 TIR '' - '' 00:02:05
124 . 41 ANDREI NECHITA Moški Tusnad Cycling Team ROU19880529 TCT '' - '' 00:02:05
125 . 15 ALESSIO GNAN Moški ITA Gaiaplast-Maglificio L.B.-Bibanese ITA19940802 OE2 03:30:45 00:07:20
126 . 110 MAREK ŠIPOŠ Moški CZE SKC Tufo Prostejov CZE19960127 SKC '' - '' 00:07:20
127 . 179 GRAHAM BRIGGS Moški JLT Condor GBR19830714 JLT 03:33:44 00:10:19
DNF128 . 174 MANUEL SCHREIBER Moški AUT Team Voralberg AUT19900317 VOL 03:44:59 --
DNF129 . 4 Jabuka David Moški CRO Meridiana Kamen Team CRO19970218 MKT '' - '' --
DNF130 . 5 JOSIP ČERKEZ Moški BIH Meridiana Kamen Team BIH19931026 MKT -- DNF
DNF131 . 7 MARCEL NEUHAUSER Moški AUT Tirol Cycling Team AUT19970225 TIR -- DNF
DNF132 . 8 FLORIAN SCHIPFLINGER Moški AUT Tirol Cycling Team AUT19950304 TIR -- DNF
DNF133 . 9 MARTIN WEISS Moški AUT Tirol Cycling Team AUT19910415 TIR -- DNF
DNF134 . 12 MARIO STOCK Moški AUT Tirol Cycling Team AUT19950917 TIR -- DNF
DNF135 . 14 ANDREA CALZA Moški ITA Gaiaplast-Maglificio L.B.-Bibanese ITA19930704 OE2 -- DNF
DNF136 . 17 FABIO BARONTI Moški ITA Gaiaplast-Maglificio L.B.-Bibanese ITA19950723 OE2 -- DNF
DNF137 . 18 NICOLA GENUIN Moški ITA Gaiaplast-Maglificio L.B.-Bibanese ITA19970413 OE2 -- DNF
DNF138 . 19 RUSLAN GILIAZOV Moški Russian National Team RUS19940623 RUS -- DNF
DNF139 . 31 Grošelj Žiga Moški SLO Sava SLO19930831 OE1 -- DNF
DNF140 . 36 Poljanec Miha Moški SLO Sava SLO19950330 OE1 -- DNF
DNF141 . 37 CAROL-EDUARD NOVAK Moški Tusnad Cycling Team ROU19760728 TCT -- DNF
DNF142 . 38 SZABOLCS SEBESTYEN Moški Tusnad Cycling Team ROU19920323 TCT -- DNF
DNF143 . 42 SZABO NORBERT Moški Tusnad Cycling Team ROU19930810 TCT -- DNF
DNF144 . 51 ANTON MUZYCHKIN Moški Minsk Cycling Club BLR19941226 MCC -- DNF
DNF145 . 52 ALEH AHIYEVICH Moški Minsk Cycling Club BLR19930628 MCC -- DNF
DNF146 . 53 ANDREI PIASHKUN Moški Minsk Cycling Club BLR19921206 MCC -- DNF
DNF147 . 54 ANTON IVASHKIN Moški Minsk Cycling Club BLR19960414 MCC -- DNF
DNF148 . 57 SANDRO KUHMEL Moški DEU P&S Team Thüringen GER19800611 OE3 -- DNF
DNF149 . 58 HALVARD SCHOMMARTZ Moški DEU P&S Team Thüringen GER19940711 OE3 -- DNF
DNF150 . 59 YANNIK STEHLIN Moški DEU P&S Team Thüringen GER19960922 OE3 -- DNF
DNF151 . 60 TONI FRANZ Moški DEU P&S Team Thüringen GER19970105 OE3 -- DNF
DNF152 . 66 KAMIL MALECKI Moški POL CCC Sprandi Polkowice POL19960102 CCC -- DNF
DNF153 . 67 Stević Ivan Moški SRB National Team - Srbija SRB19800312 SRB -- DNF
DNF154 . 68 MARKO DANILOVIĆ Moški SRB National Team - Srbija SRB19930423 SRB -- DNF
DNF155 . 69 STEFAN STEFANOVIĆ Moški SRB National Team - Srbija SRB19940506 SRB -- DNF
DNF156 . 70 DUŠAN KALABA Moški SRB National Team - Srbija SRB19960525 SRB -- DNF
DNF157 . 71 NIKOLA KOZOMARA Moški SRB National Team - Srbija SRB19911216 SRB -- DNF
DNF158 . 88 JÁNOS PELIKÁN Moški HUN Amplatz - BMC HUN19950419 AMP -- DNF
DNF159 . 92 FEDERICO BORELLA Moški ITA GM Europa Ovini ITA19891013 GME -- DNF
DNF160 . 93 FEDERICO BURCHIO Moški ITA GM Europa Ovini ITA19960321 GME -- DNF
DNF161 . 94 ANDREA RUSCETTA Moški ITA GM Europa Ovini ITA19900117 GME -- DNF
DNF162 . 97 SIMON GAAL Moški Team Giant Scatto U23 DEN19940930 GSU -- DNF
DNF163 . 100 JOAKIM BUKDAL Moški Team Giant Scatto U23 DEN19940904 GSU -- DNF
DNF164 . 104 JAN KOVAR Moški CZE Whirlpool - Author CZE19960606 WHI -- DNF
DNF165 . 111 PETR HAMPL Moški CZE SKC Tufo Prostejov CZE19930209 SKC -- DNF
DNF166 . 112 MATEJ ŠTIBINGR Moški CZE SKC Tufo Prostejov CZE19971201 SKC -- DNF
DNF167 . 113 MARTIN SPUDIL Moški CZE SKC Tufo Prostejov CZE19970804 SKC -- DNF
DNF168 . 126 LENNARD HOFSTEDE Moški Rabobank Development Team NED19941229 RDT -- DNF
DNF169 . 135 LUBOS MALOVEC Moški SVK Cycling Academy Team SVK19940210 CAT -- DNF
DNF170 . 137 PAUL RENGER Moški DEU Veloclub Ratisbona GER19960604 OE4 -- DNF
DNF171 . 138 CHRISTOPHER MUCHE Moški DEU Veloclub Ratisbona GER19920228 OE4 -- DNF
DNF172 . 139 MICHAEL HOCHEDER Moški DEU Veloclub Ratisbona GER19960214 OE4 -- DNF
DNF173 . 140 NATHAN SAUTER - Moški DEU Veloclub Ratisbona GER19940621 OE4 -- DNF
DNF174 . 144 MICHAEL TAFERNER Moški AUT WSA - Greenlife AUT19930617 WSA -- DNF
DNF175 . 155 FLORIAN CHENAUX Moški Swiss National Team SUI19930123 SUI -- DNF
DNF176 . 156 LEO l'HOMME Moški Swiss National Team SUI19960125 SUI -- DNF
DNF177 . 157 ARNAUD HERTLING Moški Swiss National Team SUI19970307 SUI -- DNF
DNF178 . 158 ULISSE FIESCHI Moški Swiss National Team SUI19941015 SUI -- DNF
DNF179 . 159 JUSTIN McQUERRY Moški Novo Nordisk Development USA19951119 OE5 -- DNF
DNF180 . 161 REID McCLURE Moški Novo Nordisk Development CAN19951110 OE5 -- DNF
DNF181 . 162 FABIO CALABRIA Moški AUT Novo Nordisk Development AUS19870827 OE5 -- DNF
DNF182 . 163 FRANCISCO CARRATALA Moški Novo Nordisk Development ESP19970602 OE5 -- DNF
DNF183 . 164 EMANUEL MINI Moški Novo Nordisk Development ARG19860614 OE5 -- DNF
DNF184 . 165 THOMAS LEBAS Moški FRA Bridgestone Anchor Cycling Team FRA19851214 BGT -- DNF
DNF185 . 166 DAMIEN MONIER Moški FRA Bridgestone Anchor Cycling Team FRA19820827 BGT -- DNF
DNF186 . 169 KAZUO INOUE Moški Bridgestone Anchor Cycling Team JPN19810217 BGT -- DNF
DNF187 . 172 MICHAEL KUCHER Moški AUT Team Voralberg AUT19930326 VOL -- DNF
DNF188 . 177 CHRISTOPHER LAWLESS Moški JLT Condor GBR19951104 JLT -- DNF
DNF189 . 185 FLORENT DELFOSSE Moški Wallonie Bruxelles - Group Protect BEL19930828 WBC -- DNF
DNF190 . 39 VLAD-NICOLAE DOBRE Moški Tusnad Cycling Team ROU19951208 TCT -- DNS
DNF191 . 95 MATTEO ROTONDI Moški ITA GM Europa Ovini ITA19960926 GME -- DNS
DNF192 . 114 Novak Domen Moški SLO Adria Mobil SLO19950712 ADR -- DNS
DNF193 . 127 JEROEN MEIJERS Moški Rabobank Development Team NED19930112 RDT -- DNS
DNF194 . 181 GEORGE ATKINS Moški JLT Condor GBR19910818 JLT -- DNS

Komentarji