Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: LIDLOV NOČNI KRITERIJ PO ULICAH KOMENDE

Cestno kolesarstvo Tekma:LIDLOV NOČNI KRITERIJ PO ULICAH KOMENDE Datum:14.05.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca u010cas vou017enje u0160t. krogov Zaostanek Najhitreju0161i krog
DEČKI C (U13)-M
1 . 409 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050511 0:21:19 12 0:00:00 0:01:38
2 . 420 Badovinac Jošt Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040124 0:21:23 12 0:00:04 0:01:39
3 . 404 Kenda Jan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040924 0:21:23 12 0:00:04 0:01:38
4 . 407 Turk Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20041223 0:21:23 12 0:00:04 0:01:39
5 . 441 Petek Aljaž Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040802 0:21:24 12 0:00:05 0:01:39
6 . 447 Božnar Prosen Enej Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050426 0:21:25 12 0:00:06 0:01:39
7 . 448 Podlesnik Grega Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20040729 0:21:25 12 0:00:06 0:01:40
8 . 403 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20050523 0:21:25 12 0:00:06 0:01:41
9 . 449 Klopčič Leon Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20041030 0:21:26 12 0:00:07 0:01:40
10 . 413 Omrzel Jakob Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20060321 0:21:27 12 0:00:08 0:01:41
11 . 426 Svenšek Jan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20040616 0:21:27 12 0:00:08 0:01:41
12 . 443 Košir Vid Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20041023 0:21:27 12 0:00:08 0:01:41
13 . 446 Dolinšek Jaka Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040805 0:21:27 12 0:00:08 0:01:41
14 . 442 Križnar Žan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20041020 0:21:31 12 0:00:12 0:01:43
15 . 434 Poljanec Jon Moški SLO RADENSKA AS SLO20040926 0:21:47 12 0:00:28 0:01:44
16 . 408 Tisovec Kristian Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20060322 0:21:47 12 0:00:28 0:01:45
17 . 444 Kalan Žiga Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040718 0:21:53 12 0:00:34 0:01:46
18 . 431 Hanžel Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20040115 0:21:53 12 0:00:34 0:01:44
19 . 430 Kirbiš Primož Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20040922 0:21:53 12 0:00:34 0:01:43
20 . 427 Rutnik Matevž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20041215 0:21:55 12 0:00:36 0:01:43
21 . 410 Pšeničnik Matic Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20060210 0:21:55 12 0:00:36 0:01:45
22 . 445 Flajs Maj Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050128 0:22:18 12 0:00:59 0:01:47
23 . 435 Muha Luka Moški SLO RADENSKA AS SLO20040529 0:22:38 12 0:01:19 0:01:48
24 . 414 Mihalič Erik Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040215 0:22:38 12 0:01:19 0:01:50
25 . 440 Sušnik Nejc Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050519 0:23:00 12 0:01:41 0:01:50
26 . 428 Majnik Jure Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20050306 0:23:08 12 0:01:49 0:01:49
27 . 412 Peterlin Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20060817 0:21:49 11 -- 0:01:53
28 . 418 Eržen Žak Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20051019 0:21:55 11 -- 0:01:55
29 . 429 Krevs Marcel Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20050802 0:22:30 11 -- 0:01:55
30 . 438 Čuk Enej Moški SLO RADENSKA AS SLO20050901 0:22:35 11 -- 0:01:53
31 . 437 Debevec Jakob Moški SLO RADENSKA AS SLO20040702 0:22:36 11 -- 0:01:55
32 . 436 Jeraj Nikolas Moški SLO RADENSKA AS SLO20040613 0:17:59 9 -- 0:01:55
33 . 419 Bevc Žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20070430 0:16:23 8 -- 0:01:59
34 . 432 Šteblaj Jan Moški SLO RADENSKA AS SLO20050224 0:16:28 8 -- 0:01:58
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 311 Polovič Nino Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030614 0:24:59 15 0:00:00 0:00:46
2 . 313 Jordan Adam Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030121 0:25:54 15 0:00:55 0:01:32
3 . 310 Špoljar Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030304 0:25:54 15 0:00:55 0:01:23
4 . 346 Dalvai Andrea Moški ITA VELOCE CLUB BORGO ITA20030207 0:25:54 15 0:00:55 0:01:33
5 . 317 Gregorič David Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030404 0:25:55 15 0:00:56 0:01:34
6 . 336 Rojko Nik Moški SLO KK TBP LENART SLO20030107 0:25:56 15 0:00:57 0:01:34
7 . 347 Cetto Maurizio Moški ITA VELOCE CLUB BORGO ITA2003008 0:25:56 15 0:00:57 0:01:34
8 . 315 Hočevar Tin Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20031007 0:25:56 15 0:00:57 0:01:20
9 . 345 Giovannini Emil Moški ITA VELOCE CLUB BORGO ITA20030613 0:25:57 15 0:00:58 0:01:34
10 . 308 Gnezda Nace Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20030219 0:25:57 15 0:00:58 0:01:34
11 . 342 Thomas Casasola Moški ITA Team Isonzo ITA20030713 0:25:57 15 0:00:58 0:01:34
12 . 349 Casagranda Niccolo Moški ITA VELOCE CLUB BORGO ITA20030220 0:25:57 15 0:00:58 0:01:36
13 . 330 JOVAN TIM Moški SLO RADENSKA AS SLO20030711 0:25:58 15 0:00:59 0:01:36
14 . 325 Tomšič Dan Andrej Moški SLO RADENSKA AS SLO20030205 0:25:58 15 0:00:59 0:01:35
15 . 318 Žnidar Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030224 0:25:58 15 0:00:59 0:01:34
16 . 348 Cetto Davide Moški ITA VELOCE CLUB BORGO ITA20030915 0:25:59 15 0:01:00 0:01:35
17 . 322 Majnik Andrej Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030509 0:26:00 15 0:01:01 0:01:36
18 . 332 Krč Aljaž Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20030423 0:26:00 15 0:01:01 0:01:35
19 . 306 Skok Aleš Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031231 0:26:02 15 0:01:03 0:01:37
20 . 352 Juras Josip Moški CRO Biciklistički klub FORTICA cro20030918 0:26:02 15 0:01:03 0:01:38
21 . 309 Turk Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20031030 0:26:21 15 0:01:22 0:01:41
21 . 340 Rinnofner Markus Moški AUT RC RAPSO Knittelfeld AUT20030302 0:26:21 15 0:01:22 0:01:42
23 . 329 Levstik Kristjan Moški SLO RADENSKA AS SLO20030516 0:26:32 15 0:01:33 0:01:42
24 . 333 Jenčič Lan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20030718 0:26:32 15 0:01:33 0:01:42
25 . 307 Novak David Svit Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031219 0:26:33 15 0:01:34 0:01:43
26 . 326 Skukan Gašper Moški SLO RADENSKA AS SLO20030131 0:26:33 15 0:01:34 0:01:42
27 . 327 PAVRIČ MARK Moški SLO RADENSKA AS SLO20030212 0:25:40 14 -- 0:01:36
28 . 335 Urbanc Jan Moški SLO KK TBP LENART SLO20030129 0:25:43 14 -- 0:01:43
29 . 324 Weisseisen Jan Moški SLO RADENSKA AS SLO20030525 0:26:14 14 -- 0:01:46
30 . 320 Poropat Žan Aljaž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030925 0:26:14 14 -- 0:01:46
31 . 341 Rauszig Dominic Moški AUT RC RAPSO Knittelfeld AUT20030725 0:26:21 14 -- 0:01:43
32 . 328 Oven Martin Moški SLO RADENSKA AS SLO20031203 0:26:24 14 -- 0:01:47
33 . 321 Markovič Luka Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030422 0:26:26 14 -- 0:01:50
34 . 338 Kovačev Mario Moški SLO KK TBP LENART SLO20030912 0:26:13 12 -- 0:01:46
35 . 351 Andreaus Marco Moški ITA VELOCE CLUB BORGO ITA20030925 0:25:56 10 -- 0:01:34
DNF 323 Jeromel Vid Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030425 0:05:15 1 -- 0:05:15
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 383 Marbler Stefan Moški AUT SC Mirnock AUT20020912 0:27:06 18 0:00:00 0:01:27
2 . 355 Glivar Gal Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020501 0:27:05 17 -- 0:00:31
3 . 385 Trentin Riccardo Moški ITA VELOCE CLUB BORGO ITA20020530 0:27:05 17 -- 0:01:26
4 . 370 Vandur Gaber Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020528 0:27:05 17 -- 0:01:25
5 . 380 Miholjević Fran Moški CRO BK Rijeka CRO20020802 0:27:07 17 -- 0:01:27
6 . 384 Vettorazzi Patrick Moški ITA VELOCE CLUB BORGO ITA20020126 0:27:07 17 -- 0:01:26
7 . 356 Colnar Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020216 0:27:07 17 -- 0:01:27
8 . 361 PAULIČ GAŠPER Moški SLO RADENSKA AS SLO20020927 0:27:08 17 -- 0:01:27
9 . 379 Hollegger Thomas Moški AUT RC RAPSO Knittelfeld AUT20020505 0:27:08 17 -- 0:01:27
10 . 382 Gojković Oliver Moški CRO BK Zadar CRO20021103 0:27:08 17 -- 0:01:27
11 . 369 Durkov Gregor Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20020320 0:27:31 17 -- 0:01:32
12 . 371 Bedek Drejc Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020608 0:27:31 17 -- 0:01:32
13 . 360 Praprotnik Čurič Vid Moški SLO RADENSKA AS SLO20020804 0:27:31 17 -- 0:01:32
14 . 373 Ornik Tomaž Moški SLO KK TBP LENART SLO20020112 0:27:53 17 -- 0:01:33
15 . 358 Muršec Miha Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20020325 0:27:55 17 -- 0:01:35
16 . 372 Strmšek Miha Moški SLO KK TBP LENART SLO20020926 0:28:03 17 -- 0:01:35
17 . 363 DRAŠLER ANŽE Moški SLO RADENSKA AS SLO20020628 0:28:54 17 -- 0:01:37
18 . 359 Klasinc Enej Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20021024 0:28:54 17 -- 0:01:37
19 . 387 Libardi Antonio Francesco Moški ITA VELOCE CLUB BORGO ITA20021109 0:28:55 17 -- 0:01:35
20 . 353 Piskule Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20021213 0:28:55 17 -- 0:01:37
21 . 386 Loss Giacomo Moški ITA VELOCE CLUB BORGO ITA20020903 0:27:12 16 -- 0:01:37
22 . 366 Ziherl Luka Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20021224 0:27:12 16 -- 0:01:37
23 . 367 Rutar Tim Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20021125 0:28:04 16 -- 0:01:41
24 . 388 Paškalin Bruno Moški CRO BK Fortica CRO20020314 0:28:07 16 -- 0:01:41
25 . 378 Lube Bernhard Moški AUT RC RAPSO Knittelfeld AUT20020822 0:24:11 15 -- 0:01:30
26 . 357 Vidovič Filip Teo Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20021103 0:28:36 15 -- 0:01:44
27 . 374 Mokič Tino Moški SLO KK TBP LENART SLO20020607 0:28:55 15 -- 0:01:40
28 . 376 Brus Matej Moški SLO KK TBP LENART SLO20020913 0:28:55 15 -- 0:01:41
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 392 Kalan Neja Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20040921 0:21:23 12 0:00:00 0:01:39
2 . 390 Moroz Nuša Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040221 0:21:24 12 0:00:01 0:01:39
3 . 391 Čuk Špela Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040512 0:22:40 12 0:01:17 0:01:50
4 . 389 Novak Ivana Rosa Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20070809 0:23:18 10 -- 0:02:12
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 398 Čemažar Klara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20030815 0:21:23 12 0:00:00 0:01:39
2 . 396 Prevc Eva Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20030829 0:21:24 12 0:00:01 0:01:38
3 . 397 Hamler Tajda Ženski SLO KK TBP LENART SLO20031219 0:22:37 12 0:01:14 0:01:49
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 400 Ahačič Ana Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20021025 0:25:56 15 0:00:00 0:01:34
2 . 401 Hellebart Lena Ženski AUT RC RAPSO Knittelfeld AUT20020206 0:26:34 14 -- 0:01:48
3 . 393 Klicnik Verena Ženski AUT RC RAPSO Knittelfeld AUT20040919 0:25:53 13 -- 0:01:53
4 . 394 Bleyer Laura Ženski AUT RC RAPSO Knittelfeld AUT20051009 0:24:54 11 -- 0:02:11
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 283 Debenec Sara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20000228 0:27:53 16 0:00:00 0:01:39
2 . 285 Čargonja Dorotea Ženski CRO BK RIJEKA CRO20000818 0:28:04 16 0:00:11 0:01:40
3 . 284 Puvača Irina Ženski CRO BK RIJEKA CRO20010714 0:28:04 16 0:00:11 0:01:41
4 . 286 Šintić Tea Ženski CRO BK Zadar CRO20010306 0:27:33 15 -- 0:01:44

Komentarji