Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Axa kup / MTB kup IŽ 2016 - 1. kolo XC Režanci

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:Axa kup / MTB kup IŽ 2016 - 1. kolo XC Režanci Datum:04.06.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Št. krogov Čas vožnje
JUNIOR-M
1 . 62 Grbić Loris Moški CRO BK Poreč 6 1:15:11
2 . 109 Fatorić Davide Moški CRO BK NOVIGRAD 5 1:11:34
3 . 24 Stančić Igor Moški CRO KBBXS Adrenalina 5 1:21:39
4 . 45 Okret Antonio Moški CRO BK AXA 2 --
MLAđI JUNIOR-M
1 . 2 Škira Toni Moški CRO BBK IstraBike 6 1:20:02
2 . 1 Bertović Noa Moški CRO BBK IstraBike 5 1:06:00
KADET-M
1 . 212 Kukuljan Roko Moški CRO BK Grobnik 2 --
2 . 205 Ruba Marko Moški CRO KBBXS Adrenalina 2 --
3 . 202 Kernjus Deni Moški CRO Bk Novigrad 2 --
MLAđI KADET-M
1 . 210 Peruško Ivan Moški CRO BK AXA 2 --
2 . 211 Rosanda Dante Moški CRO BK Montes 2 --
3 . 203 Sergo Antonio Moški CRO MTB Istra Pazin 2 --
SPORT-M
1 . 104 VIDAS Goran Moški CRO BBK Istra Bike Labin 6 1:08:32
2 . 108 Agatic Vedran Moški CRO Individual 6 1:16:48
3 . 6 Zorko Marin Moški CRO BK Buzet 5 1:01:50
4 . 81 GULIĆ Marko Moški CRO Individual 5 1:06:11
5 . 110 PETROVIĆ Ivan Moški CRO BK AXA 4 1:05:46
VETERAN A-M
1 . 15 ČOTAR Martin Moški CRO BBK GROŽNJAN 6 1:05:27
2 . 65 Križmanić Simon Moški CRO KBBXS Adrenalina 6 1:07:55
3 . 10 ŠUFLAJ Igor Moški CRO BBK GROŽNJAN 6 1:08:27
4 . 107 LUKAČIĆ Ivan Moški CRO KBBXS Adrenalina 6 1:09:25
5 . 16 Delton Massimo Moški CRO KBBXS Adrenalina 6 1:09:25
6 . 9 Grubišić Luka Moški CRO Individual 6 1:11:14
7 . 20 ŠESTAN Daniel Moški CRO BK Fažana 6 1:12:28
8 . 101 Macan Ronald Moški CRO BK AXA 6 1:12:38
9 . 113 Bobolanović Tihomir Moški CRO Individual 6 1:13:08
10 . 74 Zec Milko Moški CRO BBK GROŽNJAN 6 1:18:27
11 . 117 Kazalac Marijan Moški CRO BK AXA 5 1:06:09
12 . 25 Milosevic Manuel Moški CRO Individual 5 1:06:33
13 . 83 ZANINIĆ Petar Moški CRO BK AXA 5 1:06:41
14 . 106 Vošćon Kristijan Moški CRO Individual 5 1:06:56
15 . 116 Škerlić Damir Moški CRO Individual 5 1:15:09
16 . 115 Štokovac Alen Moški CRO Individual 5 1:16:33
17 . 8 CEROVAC Alen Moški CRO Individual 5 1:18:37
18 . 114 Kiš Albert Moški CRO BK Poreč 5 1:21:00
19 . 7 Sabadin Viktor Moški CRO BK Bujština 4 1:08:24
20 . 61 ORZAN Michele Moški CRO BBK Grožnjan 4 1:13:04
21 . 18 Tončić Marko Moški CRO Individual 4 1:14:44
22 . 14 Sobot Filip Moški CRO KBBXS Adrenalina 2 --
VETERAN B-M
1 . 71 Glavic Relvis Moški CRO BK Novigrad 6 1:09:20
2 . 96 Kliba Kristian Moški CRO KBBXS Adrenalina 6 1:09:51
3 . 12 Bonas Drago Moški CRO Individual 6 1:14:38
4 . 80 Perica Ante Moški CRO BBK Team Rodeo 6 1:15:43
5 . 88 Peruško Serđo Moški CRO BK AXA 6 1:17:04
6 . 67 Zuccon Gianfranco Moški CRO Individual 6 1:17:06
7 . 103 Crljenica Manuel Moški CRO BK Pula 6 1:18:35
8 . 70 Zuccon Claudio Moški CRO Individual 5 1:06:32
9 . 11 ČakareviĆ Rade Moški CRO Individual 5 1:08:12
10 . 119 BASTIANIĆ Mario Moški CRO BBK GROŽNJAN 5 1:09:16
11 . 72 Bilić Loris Moški CRO KBBXS Adrenalina 5 1:11:30
12 . 17 Jan Andro Moški CRO BK AXA 5 1:12:55
13 . 120 Duić Tomislav Moški CRO Team Mamils 4 1:01:12
14 . 22 Jurcan Marino Moški CRO TK Pula 4 1:09:26
15 . 118 Davide Davor Moški CRO Individual 4 1:16:25
VETERAN C-M
1 . 105 HEK Mauro Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 6 1:09:58
2 . 66 Kliba Valter Moški CRO KBBXS Adrenalina 6 1:09:58
3 . 19 HRELJA Robert Moški CRO KBBXS Adrenalina 6 1:13:56
4 . 3 Bukovac Denis Moški CRO BK Novigrad 6 1:15:03
5 . 64 SELAKOVIĆ Damir Moški CRO Individual 6 1:17:27
6 . 51 ZORKO Davor Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 5 1:05:30
7 . 5 Zorko Damir Moški CRO BK Buzet 5 1:19:44
8 . 111 SAGADIN Zoran Moški CRO Triatlon Klub Pula 4 1:17:38
9 . 21 Sulimanović Vedran Moški CRO Bike Spirit 1 --
DO 23-M
1 . 4 Grujić Matko Moški CRO KBBXS Adrenalina 6 1:05:33
DO 13-M
1 . 206 ALAN Giorgio Kaltak Moški CRO Girelli Cicli 2 --
2 . 207 Ivančić Giani Moški CRO KBBXS Adrenalina 2 --
3 . 204 UNUKIĆ Juraj Moški CRO KBBXS Adrenalina 2 --
4 . 209 ŠOBOT Logan Moški CRO KBBXS Adrenalina 2 --
DO 11-M
1 . 301 Sergo Mateo Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 4 --
2 . 313 Privrat Leon Moški CRO KBBXS Adrenalina 4 --
3 . 303 Turčić Marko Moški CRO BBK GROŽNJAN 4 --
4 . 312 JURCAN Ivor Moški CRO TK Pula 4 --
DO 9-M
1 . 314 Privrat Luka Moški CRO KBBXS Adrenalina 4 --
2 . 304 UNUKIĆ Jakov Moški CRO KBBXS Adrenalina 4 --
3 . 308 RAVNIĆ Fran Moški CRO KBBXS Adrenalina 4 --
4 . 309 HAJNC Sebastijan Moški CRO KBBXS Adrenalina 4 --
5 . 302 MAJCAN Tino Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 4 --
6 . 306 ČEKE Jan Moški CRO KBBXS Adrenalina 4 --
7 . 307 BAN David Moški CRO Individual 3 --
8 . 305 ZANINIĆ Viktor Moški CRO BK AXA 3 --
DO 7-M
1 . 310 CURIĆ Rene Moški CRO Individual 3 --
U15 žENE-Ž
1 . 201 Duić Mia Ženski CRO Adrenalina 2 --
2 . 213 FORNAŽAR Emma Ženski CRO TK Pula 1 --
ŽENE-Ž
1 . 82 CINDRIĆ Silvia Ženski CRO BBK Grožnjan 2 1:06:01
DO 11 ž-Ž
1 . 311 FORNAŽAR Nicole Ženski CRO TK Pula 4 --
DO 13 ž-Ž
1 . 208 Brčić Nina Ženski CRO BBK GROŽNJAN 2 --

Komentarji