Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: AXA KUP / MTB KUP IŽ 2016 - 2. KOLO XC Višnjan

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:AXA KUP / MTB KUP IŽ 2016 - 2. KOLO XC Višnjan Datum:02.07.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Št. krogov Čas vožnje
ELITE-M
1 . 41 Vodopivec Luka Moški SLO MBK sportR.si 5 --
JUNIOR-M
1 . 92 Brajković Karlo Moški CRO BBK GROŽNJAN 5 --
2 . 109 Fatorić Davide Moški CRO BK NOVIGRAD 3 --
3 . 40 PAHOVIĆ Franko Moški CRO Individual -- DNS
MLAđI JUNIOR-M
1 . 100 Losinskiy Nikita Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 4 --
2 . 1 Bertović Noa Moški CRO BBK IstraBike 4 --
3 . 39 Baldaš Paolo Moški CRO BK Poreč 4 --
4 . 112 Pilat Noel Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 4 1:00:50
KADET-M
1 . 202 Kernjus Deni Moški CRO Bk Novigrad 3 --
2 . 205 Ruba Marko Moški CRO KBBXS Adrenalina 3 --
MLAđI KADET-M
1 . 211 Rosanda Dante Moški CRO BK Montes 3 --
2 . 210 Peruško Ivan Moški CRO BK AXA 3 --
3 . 214 Katalinić Ante Moški CRO Individual 1 --
SPORT-M
1 . 108 Agatic Vedran Moški CRO Individual 4 --
2 . 81 GULIĆ Marko Moški CRO Individual 4 --
3 . 110 PETROVIĆ Ivan Moški CRO BK AXA 3 --
4 . 29 SIROTIĆ SANJIN Moški CRO BK Buzet 1 --
5 . 30 BRAJKOVIĆ Benjamin Moški CRO BK Poreč -- DNS
VETERAN A-M
1 . 46 Babić Dalibor Moški CRO BK BUZET 5 --
2 . 44 Galić Jurica Moški CRO Bike Akademija 5 --
3 . 15 ČOTAR Martin Moški CRO BBK GROŽNJAN 5 --
4 . 65 Križmanić Simon Moški CRO KBBXS Adrenalina 5 --
5 . 37 Kernjus Ivan Moški CRO Bk Novigrad 5 --
6 . 10 ŠUFLAJ Igor Moški CRO BBK GROŽNJAN 5 --
7 . 9 Grubišić Luka Moški CRO Individual 5 --
8 . 16 Delton Massimo Moški CRO KBBXS Adrenalina 5 1:00:02
9 . 107 LUKAČIĆ Ivan Moški CRO KBBXS Adrenalina 5 1:00:02
10 . 101 Macan Ronald Moški CRO BK AXA 4 --
11 . 28 Svitić Dean Moški CRO KBBXS Adrenalina 4 --
12 . 20 ŠESTAN Daniel Moški CRO BK Fažana 4 --
13 . 113 Bobolanović Tihomir Moški CRO Individual 4 --
14 . 74 Zec Milko Moški CRO BBK GROŽNJAN 4 --
15 . 14 Sobot Filip Moški CRO KBBXS Adrenalina 4 --
16 . 26 Žufić Alen Moški CRO BBK GROŽNJAN 4 --
17 . 35 Ružić Igor Moški CRO BBK Team RODEO 4 1:00:51
18 . 116 Škerlić Damir Moški CRO Individual 3 --
19 . 18 Tončić Marko Moški CRO Individual 3 --
20 . 61 ORZAN Michele Moški CRO BBK Grožnjan 3 --
21 . 115 Štokovac Alen Moški CRO Individual 3 --
22 . 33 Privrat Nenad Moški CRO KBBXS Adrenalina 2 --
23 . 99 Vigini Manuel Moški CRO BBK GROŽNJAN 2 --
VETERAN B-M
1 . 71 Glavić Relvis Moški CRO BK Novigrad 5 1:00:55
2 . 96 Kliba Kristian Moški CRO KBBXS Adrenalina 4 --
3 . 34 Dorotić Igor Moški CRO BK Ciklus 4 --
4 . 12 Bonas Drago Moški CRO Individual 4 --
5 . 67 Zuccon Gianfranco Moški CRO Individual 4 --
6 . 80 Perica Ante Moški CRO BBK Team Rodeo 4 --
7 . 70 Zuccon Claudio Moški CRO Individual 4 --
8 . 72 Bilić Loris Moški CRO KBBXS Adrenalina 4 --
9 . 11 ČakareviĆ Rade Moški CRO Individual 4 --
10 . 103 Crljenica Manuel Moški CRO BK Pula 4 --
11 . 88 Peruško Serđo Moški CRO BK AXA 4 --
12 . 119 BASTIANIĆ Mario Moški CRO BBK GROŽNJAN 4 1:00:25
13 . 36 BERTETIĆ Robert Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 3 --
14 . 17 Jan Andro Moški CRO BK AXA 3 --
15 . 118 Davide Davor Moški CRO Individual 2 --
16 . 120 Duić Tomislav Moški CRO Team Mamils -- DNF
VETERAN C-M
1 . 66 Kliba Valter Moški CRO KBBXS Adrenalina 4 --
2 . 3 Bukovac Denis Moški CRO BK Novigrad 4 --
3 . 38 Radmanović Dario Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 4 --
4 . 31 Gašparini Korado Moški CRO BK Novigrad 4 1:00:24
5 . 43 Radović Bazilio Moški CRO BBK IstraBike 3 --
6 . 23 PETROVIĆ Igor Moški CRO BK AXA 3 --
7 . 42 LIZZOL Alessandro Moški CRO Team Mamils 3 --
8 . 5 Zorko Damir Moški CRO BK Buzet 1 --
DO 23-M
1 . 60 Bažon Sandi Moški CRO BBK GROŽNJAN 5 --
2 . 4 Grujić Matko Moški CRO KBBXS Adrenalina 5 --
DO 13-M
1 . 215 Gladek Marcel Moški CRO MBK sportR.si 3 --
2 . 207 Ivančić Giani Moški CRO KBBXS Adrenalina 3 --
3 . 204 UNUKIĆ Juraj Moški CRO KBBXS Adrenalina 2 --
DO 11-M
1 . 313 Privrat Leon Moški CRO KBBXS Adrenalina 10 --
2 . 303 Turčić Marko Moški CRO BBK GROŽNJAN 10 --
DO 9-M
1 . 314 Privrat Luka Moški CRO KBBXS Adrenalina 10 --
2 . 304 UNUKIĆ Jakov Moški CRO KBBXS Adrenalina 10 --
3 . 309 HAJNC Sebastijan Moški CRO KBBXS Adrenalina 9 --
DO 7-M
1 . 310 CURIĆ Rene Moški CRO Individual 7 --
U15 žENE-Ž
1 . 201 Duić Mia Ženski CRO Adrenalina 2 --
ŽENE-Ž
1 . 27 Žufić Danijela Ženski CRO BBK GROŽNJAN 1 --
DO 13 ž-Ž
1 . 208 Brčić Nina Ženski CRO BBK GROŽNJAN 2 --

Komentarji