Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: AXA KUP / MTB KUP IŽ 2016 - 3. kolo Kanegra Sea & Hills (BBK Grožnjan)

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:AXA KUP / MTB KUP IŽ 2016 - 3. kolo Kanegra Sea & Hills (BBK Grožnjan) Datum:09.07.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Št. krogov Čas vožnje
ELITE-M
1 . 55 Pilski Milo Moški CRO BGK Tuškanac 7 --
2 . 41 Vodopivec Luka Moški CRO MBK sportR.si 7 --
JUNIOR-M
1 . 92 Brajković Karlo Moški CRO BBK GROŽNJAN 7 1:08:22
MLAđI JUNIOR-M
1 . 2 Škira Toni Moški CRO BBK IstraBike 6 --
2 . 1 Bertović Noa Moški CRO BBK IstraBike 6 --
3 . 100 Losinskiy Nikita Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 6 1:05:02
4 . 39 Baldaš Paolo Moški CRO BK Poreč 6 1:05:46
DNF 112 Pilat Noel Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 2 DNF
KADET-M
1 . 205 Ruba Marko Moški CRO KBBXS Adrenalina 3 --
2 . 202 Kernjus Deni Moški CRO Bk Novigrad 3 --
MLAđI KADET-M
1 . 211 Rosanda Dante Moški CRO BK Montes 3 --
2 . 210 Peruško Ivan Moški CRO BK AXA 3 --
3 . 219 ZUPANIČ Filip Moški SLO KD Melamin 3 --
4 . 217 Lipovac Noah Moški CRO Vergo Bike Akademija 3 --
SPORT-M
1 . 56 Margić Marijo Moški CRO BK Vid Ročić 7 1:04:19
2 . 57 Vrbanc Nikola Moški CRO BK Vid Ročić 6 --
3 . 52 Dagri Alberto Moški CRO A.S.D. Gruppo Generali Trieste 6 1:00:17
DNF 30 BRAJKOVIĆ Benjamin Moški CRO BK Poreč 4 DNF
DNF 110 PETROVIĆ Ivan Moški CRO BK AXA 3 DNF
VETERAN A-M
1 . 46 Babić Dalibor Moški CRO BK BUZET 7 --
2 . 15 ČOTAR Martin Moški CRO BBK GROŽNJAN 7 1:00:10
3 . 44 Galić Jurica Moški CRO Bike Akademija 7 1:01:10
4 . 37 Kernjus Ivan Moški CRO Bk Novigrad 7 1:04:49
5 . 107 LUKAČIĆ Ivan Moški CRO KBBXS Adrenalina 7 1:04:51
6 . 16 Delton Massimo Moški CRO KBBXS Adrenalina 7 1:04:58
7 . 28 Svitić Dean Moški CRO KBBXS Adrenalina 7 1:04:58
8 . 9 Grubišić Luka Moški CRO Individual 7 1:05:00
9 . 113 Bobolanović Tihomir Moški CRO Individual 7 1:06:51
10 . 101 Macan Ronald Moški CRO BK AXA 6 --
11 . 74 Zec Milko Moški CRO BBK GROŽNJAN 6 --
12 . 14 Sobot Filip Moški CRO KBBXS Adrenalina 6 1:01:23
13 . 106 Vošćon Kristijan Moški CRO Individual 6 1:01:44
14 . 26 Žufić Alen Moški CRO BBK GROŽNJAN 6 1:03:41
15 . 8 CEROVAC Alen Moški CRO Individual 5 --
16 . 32 Đurđević Andrej Moški CRO BBK GROŽNJAN 5 --
17 . 18 Tončić Marko Moški CRO Individual 5 1:00:58
18 . 114 Kiš Albert Moški CRO BK Poreč 5 1:01:43
19 . 7 Sabadin Viktor Moški CRO BK Bujština 5 1:09:27
20 . 116 Škerlić Damir Moški CRO Individual 4 --
21 . 53 VUČIĆ Goran Moški CRO Individual 4 1:06:05
DNF 49 Dejak Janez Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4 DNF
DNF 13 Horvat Bojan Moški CRO Bk Poreč 2 DNF
DNF 10 ŠUFLAJ Igor Moški CRO BBK GROŽNJAN 2 DNF
VETERAN B-M
1 . 59 Nemeček Dejan Moški CRO ProAdventure -ZipvitSport 7 1:03:14
2 . 71 Glavic Relvis Moški CRO BK Novigrad 7 1:06:22
3 . 102 Udović Denis Moški CRO individual 6 --
4 . 67 Zuccon Gianfranco Moški CRO Individual 6 --
5 . 96 Kliba Kristian Moški CRO KBBXS Adrenalina 6 --
6 . 47 Zidarić Goran Moški CRO BK Buzet 6 --
7 . 70 Zuccon Claudio Moški CRO Individual 6 --
8 . 34 Dorotić Igor Moški CRO BK Ciklus 6 --
9 . 80 Perica Ante Moški CRO BBK Team Rodeo 6 1:01:45
10 . 88 Peruško Serđo Moški CRO BK AXA 6 1:07:34
11 . 118 Davide Davor Moški CRO Individual 5 1:06:33
12 . 72 Bilić Loris Moški CRO KBBXS Adrenalina 4 --
VETERAN C-M
1 . 58 Vesel Peter Moški CRO UNI TEAM 7 --
2 . 50 Marassi Giovanni Moški CRO GS Azzida 7 1:05:06
3 . 66 Kliba Valter Moški CRO KBBXS Adrenalina 7 1:05:40
4 . 63 Zupan Tine Moški CRO SCOTT TEAM 6 1:00:13
5 . 3 Bukovac Denis Moški CRO BK Novigrad 6 1:01:35
6 . 31 Gašparini Korado Moški CRO BK Novigrad 6 1:06:33
7 . 23 PETROVIĆ Igor Moški CRO BK AXA 5 --
DNF 38 Radmanović Dario Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 2 DNF
VETERAN D-M
1 . 48 Gomojić Ćiro Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 5 --
DO 23-M
1 . 4 Grujić Matko Moški CRO KBBXS Adrenalina 7 1:04:33
2 . 60 Bažon Sandi Moški CRO BBK GROŽNJAN 7 1:08:19
DO 13-M
1 . 207 Ivančić Giani Moški CRO KBBXS Adrenalina 3 --
2 . 218 Antolović Noa Moški CRO Vergo Bike Akademija 3 --
3 . 204 UNUKIĆ Juraj Moški CRO KBBXS Adrenalina 2 --
DO 11-M
1 . 315 ZUPANIČ JURIJ Moški SLO KD Melamin 10 --
2 . 313 Privrat Leon Moški CRO KBBXS Adrenalina 10 --
3 . 303 Turčić Marko Moški CRO BBK GROŽNJAN 10 --
4 . 316 KOBAL Anej Moški CRO Individual 9 --
5 . 317 CUSSIGH Aljaž Moški CRO Individual 9 --
DO 9-M
1 . 314 Privrat Luka Moški CRO KBBXS Adrenalina 9 --
2 . 318 Dejak Lenart Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 9 --
3 . 323 Antolović Erik Moški CRO Vergo Bike Akademija 9 --
4 . 302 MAJCAN Tino Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 9 --
5 . 304 UNUKIĆ Jakov Moški CRO KBBXS Adrenalina 8 --
6 . 309 HAJNC Sebastijan Moški CRO KBBXS Adrenalina 8 --
DO 7-M
1 . 319 Dejak Urban Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 7 --
2 . 320 TOMAŽ Martin Fakin Moški CRO Individual 7 --
3 . 310 CURIĆ Rene Moški CRO Individual 6 --
U15 žENE-Ž
1 . 216 Nadu Anja Ženski CRO Bike Akademija 3 --
ŽENE-Ž
1 . 54 Horvat Majda Ženski CRO BK Mura Avantura 6 1:08:43
DNF 27 Žufić Danijela Ženski CRO BBK GROŽNJAN 1 DNF
DO 11 ž-Ž
1 . 322 Lipovac Amelie Ženski CRO Vergo Bike Akademija 10 --
2 . 321 Nadu Lena Ženski CRO Vergo Bike Akademija 9 --
DO 13 ž-Ž
1 . 208 Brčić Nina Ženski CRO BBK GROŽNJAN 2 --

Komentarji