Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: AXA KUP / MTB KUP IŽ 2016 - 4. kolo Marići (AXA)

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:AXA KUP / MTB KUP IŽ 2016 - 4. kolo Marići (AXA) Datum:24.07.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Št. krogov Čas
JUNIOR-M
1 . 68 Bilić Anthony Moški CRO KBBXS Adrenalina 5 1:00:53
2 . 109 Fatorić Davide Moški CRO BK NOVIGRAD 5 1:08:47
3 . 45 Okret Antonio Moški CRO BK AXA 4 1:05:10
4 . 92 Brajković Karlo Moški CRO BBK GROŽNJAN 2 --
MLAđI JUNIOR-M
1 . 2 Škira Toni Moški CRO BBK IstraBike 5 1:03:07
2 . 100 Losinskiy Nikita Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 5 1:07:31
3 . 1 Bertović Noa Moški CRO BBK IstraBike 5 1:07:59
KADET-M
1 . 202 Kernjus Deni Moški CRO Bk Novigrad 2 --
2 . 205 Ruba Marko Moški CRO KBBXS Adrenalina 2 --
MLAđI KADET-M
1 . 211 Rosanda Dante Moški CRO BK Montes 2 --
2 . 210 Peruško Ivan Moški CRO BK AXA 2 --
3 . 203 Sergo Antonio Moški CRO MTB Istra Pazin 2 --
SPORT-M
1 . 81 GULIĆ Marko Moški CRO Individual 5 1:05:10
2 . 108 Agatic Vedran Moški CRO Individual 5 1:07:41
3 . 84 MATEŠIĆ Nikola Moški CRO BK AXA 2 --
4 . 52 Dagri Alberto Moški CRO A.S.D. Gruppo Generali Trieste 2 --
5 . 98 MATEŠIĆ Roko Moški CRO Individual 2 --
VETERAN A-M
1 . 73 Sikošek Gregor Moški SLO JB Team Novo mesto 5 --
2 . 15 ČOTAR Martin Moški CRO BBK GROŽNJAN 5 --
3 . 85 MATARUGA Aleksandar Moški CRO 5 --
4 . 37 Kernjus Ivan Moški CRO Bk Novigrad 5 --
5 . 9 Grubišić Luka Moški CRO Individual 5 1:00:05
6 . 65 Križmanić Simon Moški CRO KBBXS Adrenalina 5 1:00:05
7 . 16 Delton Massimo Moški CRO KBBXS Adrenalina 5 1:00:55
8 . 107 LUKAČIĆ Ivan Moški CRO KBBXS Adrenalina 5 1:00:55
9 . 113 Bobolanović Tihomir Moški CRO Individual 5 1:01:18
10 . 101 Macan Ronald Moški CRO BK AXA 5 1:01:59
11 . 28 Svitić Dean Moški CRO KBBXS Adrenalina 5 1:02:19
12 . 74 Zec Milko Moški CRO BBK GROŽNJAN 5 1:02:53
13 . 26 Žufić Alen Moški CRO BBK GROŽNJAN 5 1:05:22
14 . 106 Vošćon Kristijan Moški CRO Individual 5 1:07:30
15 . 116 Škerlić Damir Moški CRO Individual 4 1:00:49
16 . 32 Đurđević Andrej Moški CRO BBK GROŽNJAN 4 1:01:30
17 . 83 ZANINIĆ Petar Moški CRO BK AXA 4 1:02:44
18 . 115 Štokovac Alen Moški CRO Individual 4 1:02:45
19 . 61 ORZAN Michele Moški CRO BBK Grožnjan 4 1:02:46
20 . 18 Tončić Marko Moški CRO Individual 4 1:07:50
21 . 99 Vigini Manuel Moški CRO BBK GROŽNJAN 3 1:02:06
22 . 77 DESPINIĆ Željko Moški CRO BK Buzet 1 --
VETERAN B-M
1 . 75 Prevc Uroš Moški SLO KK Sava Kranj 5 1:01:13
2 . 12 Bonas Drago Moški CRO Individual 5 1:02:54
3 . 67 Zuccon Gianfranco Moški CRO Individual 5 1:02:56
4 . 96 Kliba Kristian Moški CRO KBBXS Adrenalina 5 1:03:54
5 . 47 Zidarić Goran Moški CRO BK Buzet 5 1:04:34
6 . 70 Zuccon Claudio Moški CRO Individual 5 1:04:58
7 . 11 ČakareviĆ Rade Moški CRO Individual 5 1:05:28
8 . 103 Crljenica Manuel Moški CRO BK Pula 5 1:06:28
9 . 80 Perica Ante Moški CRO BBK Team Rodeo 5 1:06:38
10 . 72 Bilić Loris Moški CRO KBBXS Adrenalina 5 1:07:49
11 . 88 Peruško Serđo Moški CRO BK AXA 5 1:08:01
12 . 119 BASTIANIĆ Mario Moški CRO BBK GROŽNJAN 4 --
13 . 17 Jan Andro Moški CRO BK AXA 4 1:02:50
14 . 71 Glavić Relvis Moški CRO BK Novigrad 2 1:11:36
VETERAN C-M
1 . 50 Marassi Giovanni Moški CRO GS Azzida 5 1:00:25
2 . 66 Kliba Valter Moški CRO KBBXS Adrenalina 5 1:00:54
3 . 105 HEK Mauro Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 5 1:02:52
4 . 38 Radmanović Dario Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 5 1:03:43
5 . 78 BRAJKOVIĆ Veljko Moški CRO MTB Istra Pazin 5 1:04:24
6 . 19 HRELJA Robert Moški CRO KBBXS Adrenalina 5 1:05:43
7 . 3 Bukovac Denis Moški CRO BK Novigrad 5 1:06:21
8 . 23 PETROVIĆ Igor Moški CRO BK AXA 4 1:00:24
9 . 111 SAGADIN Zoran Moški CRO Triatlon Klub Pula 4 1:09:05
10 . 21 Sulimanović Vedran Moški CRO Bike Spirit 3 --
DO 23-M
1 . 4 Grujić Matko Moški CRO KBBXS Adrenalina 5 --
DO 13-M
1 . 207 Ivančić Giani Moški CRO KBBXS Adrenalina 2 --
2 . 222 Žufić Vid Moški CRO BBK GROŽNJAN 2 --
3 . 204 UNUKIĆ Juraj Moški CRO KBBXS Adrenalina 2 --
DO 11-M
1 . 313 Privrat Leon Moški CRO KBBXS Adrenalina 5 --
2 . 301 Sergo Mateo Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 5 --
3 . 303 Turčić Marko Moški CRO BBK GROŽNJAN 5 --
4 . 324 MAJCAN Nino Moški CRO MTB Istra Pazin 5 --
DO 9-M
1 . 314 Privrat Luka Moški CRO KBBXS Adrenalina 5 --
2 . 304 UNUKIĆ Jakov Moški CRO KBBXS Adrenalina 5 --
3 . 309 HAJNC Sebastijan Moški CRO KBBXS Adrenalina 5 --
4 . 302 MAJCAN Tino Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 4 --
U15 žENE-Ž
1 . 220 Prevc Eva Ženski SLO KK Sava Kranj 2 --
ŽENE-Ž
1 . 76 DESPINIĆ Nataša Ženski CRO BK AXA 1 --
DO 13 ž-Ž
1 . 221 Žufić Nikolina Ženski CRO KBBXS Adrenalina 2 --
2 . 208 Brčić Nina Ženski CRO BBK GROŽNJAN 2 --

Komentarji