Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: AXA KUP / MTB KUP IŽ 2016 - 6. kolo Bale pod zvijezdama (AXA)

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:AXA KUP / MTB KUP IŽ 2016 - 6. kolo Bale pod zvijezdama (AXA) Datum:20.08.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Št. krogov Čas Več
ELITE-M
1 . 230 Goszczyński Mateusz
WKK
Moški CRO WKK 8 1:05:22 >
Klub WKK
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 8
Čas: 1:05:22
JUNIOR-M
1 . 68 Bilić Anthony
KBBXS Adrenalina
Moški CRO KBBXS Adrenalina 8 1:02:09 >
Klub KBBXS Adrenalina
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 8
Čas: 1:02:09
2 . 92 Brajković Karlo
BBK GROŽNJAN
Moški CRO BBK GROŽNJAN 8 1:07:38 >
Klub BBK GROŽNJAN
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 8
Čas: 1:07:38
3 . 109 Fatorić Davide
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 7 1:04:43 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 7
Čas: 1:04:43
4 . 24 Stančić Igor
KBBXS Adrenalina
Moški CRO KBBXS Adrenalina 6 1:03:38 >
Klub KBBXS Adrenalina
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 6
Čas: 1:03:38
DNF5 . 45 Okret Antonio
BK AXA
Moški CRO BK AXA 1 DNF >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Čas: DNF
MLAđI JUNIOR-M
1 . 2 Škira Toni
BBK IstraBike
Moški CRO BBK IstraBike 7 1:04:23 >
Klub BBK IstraBike
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 7
Čas: 1:04:23
2 . 1 Bertović Noa
BBK IstraBike
Moški CRO BBK IstraBike 7 1:05:12 >
Klub BBK IstraBike
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 7
Čas: 1:05:12
SPORT-M
1 . 110 PETROVIĆ Ivan
BK AXA
Moški CRO BK AXA 7 1:09:08 >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 7
Čas: 1:09:08
2 . 84 MATEŠIĆ Nikola
BK AXA
Moški CRO BK AXA 6 1:08:07 >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 6
Čas: 1:08:07
DNF3 . 81 GULIĆ Marko
Individual
Moški CRO Individual 3 DNF >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 3
Čas: DNF
VETERAN A-M
1 . 15 ČOTAR Martin
BBK GROŽNJAN
Moški CRO BBK GROŽNJAN 8 1:03:43 >
Klub BBK GROŽNJAN
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 8
Čas: 1:03:43
2 . 37 Kernjus Ivan
Bk Novigrad
Moški CRO Bk Novigrad 8 1:04:42 >
Klub Bk Novigrad
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 8
Čas: 1:04:42
3 . 9 Grubišić Luka
Individual
Moški CRO Individual 8 1:04:50 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 8
Čas: 1:04:50
4 . 65 Križmanić Simon
KBBXS Adrenalina
Moški CRO KBBXS Adrenalina 8 1:06:14 >
Klub KBBXS Adrenalina
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 8
Čas: 1:06:14
5 . 107 LUKAČIĆ Ivan
KBBXS Adrenalina
Moški CRO KBBXS Adrenalina 8 1:06:33 >
Klub KBBXS Adrenalina
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 8
Čas: 1:06:33
6 . 228 Kučan Tomaž
KD Rajd
Moški CRO KD Rajd 8 1:06:35 >
Klub KD Rajd
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 8
Čas: 1:06:35
7 . 16 Delton Massimo
KBBXS Adrenalina
Moški CRO KBBXS Adrenalina 8 1:08:51 >
Klub KBBXS Adrenalina
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 8
Čas: 1:08:51
8 . 113 Bobolanović Tihomir
Individual
Moški CRO Individual 8 1:09:11 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 8
Čas: 1:09:11
9 . 20 ŠESTAN Daniel
BK Fažana
Moški CRO BK Fažana 8 1:09:51 >
Klub BK Fažana
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 8
Čas: 1:09:51
10 . 26 ŽUFIĆ Alen
BBK GROŽNJAN
Moški CRO BBK GROŽNJAN 8 1:11:00 >
Klub BBK GROŽNJAN
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 8
Čas: 1:11:00
11 . 106 Vošćon Kristijan
Individual
Moški CRO Individual 7 1:02:31 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 7
Čas: 1:02:31
12 . 83 ZANINIĆ Petar
BK AXA
Moški CRO BK AXA 7 1:05:23 >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 7
Čas: 1:05:23
13 . 115 Štokovac Alen
Individual
Moški CRO Individual 7 1:08:02 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 7
Čas: 1:08:02
14 . 32 Đurđević Andrej
BBK GROŽNJAN
Moški CRO BBK GROŽNJAN 7 1:08:30 >
Klub BBK GROŽNJAN
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 7
Čas: 1:08:30
15 . 116 Škerlić Damir
Individual
Moški CRO Individual 7 1:10:23 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 7
Čas: 1:10:23
16 . 18 Tončić Marko
Individual
Moški CRO Individual 6 1:02:12 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 6
Čas: 1:02:12
17 . 99 Vigini Manuel
BBK GROŽNJAN
Moški CRO BBK GROŽNJAN 5 1:02:31 >
Klub BBK GROŽNJAN
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 5
Čas: 1:02:31
VETERAN B-M
1 . 34 Dorotić Igor
BK Ciklus
Moški CRO BK Ciklus 8 1:08:28 >
Klub BK Ciklus
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 8
Čas: 1:08:28
2 . 71 Glavić Relvis
BK Novigrad
Moški CRO BK Novigrad 8 1:08:51 >
Klub BK Novigrad
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 8
Čas: 1:08:51
3 . 75 Prevc Uroš
KK Sava Kranj
Moški CRO KK Sava Kranj 8 1:08:53 >
Klub KK Sava Kranj
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 8
Čas: 1:08:53
4 . 96 Kliba Kristian
KBBXS Adrenalina
Moški CRO KBBXS Adrenalina 8 1:09:00 >
Klub KBBXS Adrenalina
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 8
Čas: 1:09:00
5 . 67 Zuccon Gianfranco
Individual
Moški CRO Individual 8 1:09:19 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 8
Čas: 1:09:19
6 . 12 Bonas Drago
Individual
Moški CRO Individual 8 1:10:15 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 8
Čas: 1:10:15
7 . 70 Zuccon Claudio
Individual
Moški CRO Individual 7 1:02:21 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 7
Čas: 1:02:21
8 . 11 ČakareviĆ Rade
Individual
Moški CRO Individual 7 1:02:53 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 7
Čas: 1:02:53
9 . 72 Bilić Loris
KBBXS Adrenalina
Moški CRO KBBXS Adrenalina 7 1:05:10 >
Klub KBBXS Adrenalina
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 7
Čas: 1:05:10
10 . 226 VITASOVIĆ Vedran
BK AXA
Moški CRO BK AXA 7 1:07:33 >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 7
Čas: 1:07:33
11 . 88 Peruško Serđo
BK AXA
Moški CRO BK AXA 7 1:08:32 >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 7
Čas: 1:08:32
12 . 17 Jan Andro
BK AXA
Moški CRO BK AXA 6 1:02:51 >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 6
Čas: 1:02:51
13 . 232 MEMEDOVIĆ Boban
BK AXA
Moški CRO BK AXA 5 1:15:36 >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 5
Čas: 1:15:36
DNF14 . 229 STANČIĆ Dragan
KBBXS Adrenalina
Moški CRO KBBXS Adrenalina 4 DNF >
Klub KBBXS Adrenalina
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 4
Čas: DNF
VETERAN C-M
1 . 66 Kliba Valter
KBBXS Adrenalina
Moški CRO KBBXS Adrenalina 8 1:06:17 >
Klub KBBXS Adrenalina
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 8
Čas: 1:06:17
2 . 50 Marassi Giovanni
GS Azzida
Moški CRO GS Azzida 8 1:06:39 >
Klub GS Azzida
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 8
Čas: 1:06:39
3 . 78 BRAJKOVIĆ Veljko
MTB Istra Pazin
Moški CRO MTB Istra Pazin 8 1:11:04 >
Klub MTB Istra Pazin
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 8
Čas: 1:11:04
4 . 3 Bukovac Denis
BK Novigrad
Moški CRO BK Novigrad 7 1:02:50 >
Klub BK Novigrad
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 7
Čas: 1:02:50
5 . 105 HEK Mauro
BK MTB ISTRA PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 7 1:03:41 >
Klub BK MTB ISTRA PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 7
Čas: 1:03:41
6 . 19 HRELJA Robert
KBBXS Adrenalina
Moški CRO KBBXS Adrenalina 7 1:05:35 >
Klub KBBXS Adrenalina
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 7
Čas: 1:05:35
7 . 31 Gašparini Korado
BK Novigrad
Moški CRO BK Novigrad 7 1:08:35 >
Klub BK Novigrad
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 7
Čas: 1:08:35
8 . 23 PETROVIĆ Igor
BK AXA
Moški CRO BK AXA 7 1:09:59 >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 7
Čas: 1:09:59
9 . 224 JOKSIMOVIĆ Vlado
Individual
Moški CRO Individual 7 1:11:01 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 7
Čas: 1:11:01
10 . 225 Pušić Željko
individul
Moški CRO individul 6 1:05:13 >
Klub individul
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 6
Čas: 1:05:13
11 . 227 Srblin Aldo
BK AXA
Moški CRO BK AXA 6 1:10:37 >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 6
Čas: 1:10:37
DO 23-M
1 . 60 Bažon Sandi
BBK GROŽNJAN
Moški CRO BBK GROŽNJAN 8 1:01:50 >
Klub BBK GROŽNJAN
Država CRO
Spol: Moški
Št. krogov: 8
Čas: 1:01:50
ŽENE-Ž
1 . 97 Zuccon Nina
Individual
Ženski CRO Individual 6 1:12:42 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Ženski
Št. krogov: 6
Čas: 1:12:42
2 . 94 Marušić Romina
Individual
Ženski CRO Individual 5 1:10:42 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Ženski
Št. krogov: 5
Čas: 1:10:42

Komentarji

 

Mobile content