Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: Ultramaraton Slo24ultra 2016

Cestno kolesarstvo Tekma:Ultramaraton Slo24ultra 2016 Datum:12.07.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Št. krogov Zaostanek Najhitrejši krog Več
12H SOLO M-M
1 . 42 Rosenstein Erik
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 11:43:14 42 -- 00:15:23 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 11:43:14
Št. krogov: 42
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:15:23
2 . 44 ROBERT FERČAK
Moški SLO 12:08:49 36 -6 00:17:16 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 12:08:49
Št. krogov: 36
Zaostanek: -6
Najhitrejši krog: 00:17:16
3 . 48 MATEJ ŠÖMEN
Moški SLO 11:50:56 33 -9 00:15:23 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 11:50:56
Št. krogov: 33
Zaostanek: -9
Najhitrejši krog: 00:15:23
4 . 41 DEJAN KLAMPFER
Moški SLO 11:43:19 32 -10 00:18:35 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 11:43:19
Št. krogov: 32
Zaostanek: -10
Najhitrejši krog: 00:18:35
5 . 47 Koter Boštjan
Moški SLO 11:50:56 32 -10 00:15:23 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 11:50:56
Št. krogov: 32
Zaostanek: -10
Najhitrejši krog: 00:15:23
6 . 45 SILVO VIDMAR
Moški SLO 12:15:38 26 -16 00:20:48 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 12:15:38
Št. krogov: 26
Zaostanek: -16
Najhitrejši krog: 00:20:48
7 . 43 SAŠO KOVAČEC
Moški SLO 11:51:34 25 -17 00:19:00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 11:51:34
Št. krogov: 25
Zaostanek: -17
Najhitrejši krog: 00:19:00
24H SOLO M-M
1 . 22 Poglavc Alojz
JB TEAM
Moški SLO JB TEAM 23:58:54 83 -- 00:15:17 >
Klub JB TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 23:58:54
Št. krogov: 83
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:15:17
2 . 3 Sernec Žiga
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 24:12:51 83 00:13:57 00:15:20 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 24:12:51
Št. krogov: 83
Zaostanek: 00:13:57
Najhitrejši krog: 00:15:20
3 . 2 Baloh Marko
CVS MOBILE
Moški SLO CVS MOBILE 24:12:51 82 -1 00:15:23 >
Klub CVS MOBILE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 24:12:51
Št. krogov: 82
Zaostanek: -1
Najhitrejši krog: 00:15:23
4 . 23 Praznik Boris
JB TEAM
Moški SLO JB TEAM 23:58:54 72 -11 00:15:19 >
Klub JB TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 23:58:54
Št. krogov: 72
Zaostanek: -11
Najhitrejši krog: 00:15:19
5 . 19 DEJAN JUG
Moški SLO 23:40:18 70 -13 00:16:44 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 23:40:18
Št. krogov: 70
Zaostanek: -13
Najhitrejši krog: 00:16:44
6 . 18 MITJA BEZJAK
Moški SLO 24:07:40 70 -13 00:15:18 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 24:07:40
Št. krogov: 70
Zaostanek: -13
Najhitrejši krog: 00:15:18
7 . 9 CHRIS HOPKINSON
Moški 23:57:31 69 -14 00:15:26 >
Klub
Država
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 23:57:31
Št. krogov: 69
Zaostanek: -14
Najhitrejši krog: 00:15:26
8 . 13 Novak Tomaž
ŠD Biciklus
Moški SLO ŠD Biciklus 23:39:27 66 -17 00:15:24 >
Klub ŠD Biciklus
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 23:39:27
Št. krogov: 66
Zaostanek: -17
Najhitrejši krog: 00:15:24
9 . 8 BOŠTJAN NEMEC
Moški SLO 23:59:55 66 -17 00:15:22 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 23:59:55
Št. krogov: 66
Zaostanek: -17
Najhitrejši krog: 00:15:22
10 . 25 ROMAN KERN
Moški SLO 23:51:09 64 -19 00:16:38 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 23:51:09
Št. krogov: 64
Zaostanek: -19
Najhitrejši krog: 00:16:38
11 . 14 DANIEL HORVAT
Moški SLO 24:19:40 61 -22 00:17:14 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 24:19:40
Št. krogov: 61
Zaostanek: -22
Najhitrejši krog: 00:17:14
12 . 10 SANDI MRAMOR
Moški SLO 24:00:08 56 -27 00:18:56 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 24:00:08
Št. krogov: 56
Zaostanek: -27
Najhitrejši krog: 00:18:56
13 . 11 MATJAŽ MRVA
Moški SLO 24:00:00 54 -29 00:20:45 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 24:00:00
Št. krogov: 54
Zaostanek: -29
Najhitrejši krog: 00:20:45
14 . 15 SLUGA PŠENIČNIK Silvo
Moški SLO 14:35:10 49 -34 00:15:20 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 14:35:10
Št. krogov: 49
Zaostanek: -34
Najhitrejši krog: 00:15:20
15 . 12 IVO ČUČEK
Moški SLO 23:36:30 49 -34 00:19:03 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 23:36:30
Št. krogov: 49
Zaostanek: -34
Najhitrejši krog: 00:19:03
16 . 24 MIRAN REBERC
Moški SLO 24:00:29 39 -44 00:21:47 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 24:00:29
Št. krogov: 39
Zaostanek: -44
Najhitrejši krog: 00:21:47
17 . 16 GREGOR ŠTUMPFEL
Moški SLO 17:14:54 37 -46 00:17:52 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 17:14:54
Št. krogov: 37
Zaostanek: -46
Najhitrejši krog: 00:17:52
18 . 26 TONE ŠTEBE
Moški SLO 14:38:56 33 -50 00:17:21 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 14:38:56
Št. krogov: 33
Zaostanek: -50
Najhitrejši krog: 00:17:21
19 . 1 KORNEL BOROS
Moški SLO 09:04:44 21 -62 00:17:22 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 09:04:44
Št. krogov: 21
Zaostanek: -62
Najhitrejši krog: 00:17:22
20 . 21 Smolko Franc
KK TONDACH
Moški SLO KK TONDACH 05:35:46 15 -68 00:17:39 >
Klub KK TONDACH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 05:35:46
Št. krogov: 15
Zaostanek: -68
Najhitrejši krog: 00:17:39
24H SOLO W-Ž
1 . 32 ANNA MEI
Ženski ITA 23:59:05 62 -- 00:15:25 >
Klub
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 23:59:05
Št. krogov: 62
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:15:25
2 . 31 WILLGOSCH SABINE
Ženski AUT 24:05:10 52 -10 00:19:01 >
Klub
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 24:05:10
Št. krogov: 52
Zaostanek: -10
Najhitrejši krog: 00:19:01
3 . 33 ROMANA ČUČEK
Ženski SLO 23:36:29 46 -16 00:21:21 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 23:36:29
Št. krogov: 46
Zaostanek: -16
Najhitrejši krog: 00:21:21
24H TEAM-M
1 . 51 Vida Gregor
KAVITEC ŠPICA ŠPORT
Moški SLO KAVITEC ŠPICA ŠPORT 24:00:30 86 -- 00:15:20 >
Klub KAVITEC ŠPICA ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 24:00:30
Št. krogov: 86
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:15:20
2 . 53 Horvat Matej
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 24:12:04 81 -5 00:15:19 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 24:12:04
Št. krogov: 81
Zaostanek: -5
Najhitrejši krog: 00:15:19
3 . 50 PREKMURJE TEAM Matej
Moški SLO 24:11:12 80 -6 00:15:22 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 24:11:12
Št. krogov: 80
Zaostanek: -6
Najhitrejši krog: 00:15:22
4 . 52 vučko alan
KK TONDACH
Moški SLO KK TONDACH 24:08:56 79 -7 00:15:26 >
Klub KK TONDACH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 24:08:56
Št. krogov: 79
Zaostanek: -7
Najhitrejši krog: 00:15:26
5 . 54 OKNA-VRATA ARCONT Thomas
Moški SLO 24:22:07 72 -14 00:17:27 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 24:22:07
Št. krogov: 72
Zaostanek: -14
Najhitrejši krog: 00:17:27

Komentarji

 

Mobile content