24. XCO Samobor 2017 UCI Class 1

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:24. XCO Samobor 2017 UCI Class 1 Datum:18.06.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca No.laps Time Zaostanek
MASTER A -W-Ž
1 . 320 Podpečan Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10059078842 3 1h22'50" 00"
REKREATIVCI-M
1 . 522 Perica Ante Moški CRO BK AKS 10028438461 2 40'57" 00"
2 . 523 Šukurma Nenad Moški CRO BK Dugo Selo 2001 10028428357 2 41'46" 49"
3 . 520 Drešar Lovro Moški CRO BBK Šišmiš 10011154879 2 46'01" 05'04"
4 . 521 JALŠOVEC Božidar Moški CRO BK Maraton Kreidler CRO19750623 2 50'03" 09'06"
5 . 524 TRNINIĆ Alan Moški CRO BK Vid Ročić 10028449171 2 50'59" 10'02"
6 . 525 VRLEC Filip Moški CRO Individual jednodnevna 2 51'35" 10'38"
ELITE W-Ž
1 . 101 Žakelj Tanja Ženski SLO UNIOR TOOLS TEAM 10004604450 5 1h22'39" 00"
2 . 100 Benko Barbara Ženski HUN Focus XC Team 10005872625 5 1h25'03" 02'24"
3 . 102 Crnogorac Jovana Ženski SRB SERBIA NATIONAL TEAM 10007299232 5 1h35'24" 12'45"
4 . 105 Gaspardino Giulia Ženski ITA Piemonte F.C.I. 10010905713 4 ' '
5 . 104 Rakić Milica Ženski SRB SERBIA NATIONAL TEAM 10007913362 4 ' '
6 . 105 Jerbić Lucija Ženski CRO BK Biker 10010905713 4 -- --
ELITE M-M
1 . 2 Braidot Luca Moški ITA CS CARABINIERI 10006120074 6 1h21'49" 00"
2 . 1 Parti András Moški HUN Hungarian National Team 10004031140 6 1h23'24" 01'35"
3 . 4 ANTONIADIS Dimitrios Moški B.T. Kronos Nikeas 10007693595 6 1h24'02" 02'13"
4 . 19 Pellizzon Moreno Moški ITA Team Rudy Project XCR 10008625304 6 1h24'46" 02'57"
5 . 3 Braidot Daniele Moški ITA CS CARABINIERI 10006444723 6 1h24'56" 03'07"
6 . 11 Valter Attila Moški HUN Hungarian National Team 10009820727 6 1h26'03" 04'14"
7 . 20 DE GIOELE COSMO Moški ITA Team Trek selle San marco - tone 10009823858 6 1h26'21" 04'32"
8 . 5 DINA Márton Moški HUN Hungarian National Team 10008816775 6 1h26'39" 04'50"
9 . 15 Pettiná Nicholas Moški ITA CS CARABINIERI 10006447248 6 1h26'53" 05'04"
10 . 7 Turk Filip Moški CRO BBK Šišmiš 10005873029 6 1h27'09" 05'20"
11 . 26 Valerio Domenico Moški ITA DAMIL GT TREVISAN SABY 10012390621 6 1h27'37" 05'48"
12 . 24 SETTI Mattia Moški ITA Giant Liv 10007885373 6 1h29'05" 07'16"
13 . 27 Clerici Davide Moški ITA Piemonte F.C.I. 10009823757 6 1h29'27" 07'38"
14 . 41 TALON Thomas Moški FRA Jollywear Chullanka Levens 10006819282 6 1h29'42" 07'53"
15 . 6 Naglič Rok Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009079180 6 1h30'34" 08'45"
16 . 42 Cerutti Gregorio Moški ITA Piemonte F.C.I. 10009823656 6 1h31'37" 09'48"
17 . 33 STEIBLÉ Eddy Moški FRA Team Vosges VTT 10015159868 6 1h32'02" 10'13"
18 . 18 Sibille Vincent Moški FRA Team Vosges VTT 10008151519 6 1h32'02" ' '
19 . 16 Dimic Gregor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10007708046 6 1h32'50" 11'01"
20 . 34 Rolland Bastien Moški FRA SC Briançon 10012287961 6 1h33'16" 11'27"
21 . 9 Krajnc Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10008196783 6 1h34'10" 12'21"
22 . 37 Almonti Andrea Moški ITA Piemonte F.C.I. 10014349213 6 1h35'22" 13'33"
23 . 22 Tancik Mitja Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10004224029 6 1h36'08" 14'19"
24 . 12 Meštrić Matija Moški CRO BK Maraton Kreidler 10010720201 6 1h37'49" 16'00"
25 . 13 Dina Dániel Moški HUN Cube-Csömör UCI MTB Team 10009659968 5 1 Lap
26 . 17 Tomašev Alen Moški CRO BK CRIKVENICA 10008595392 5
27 . 28 Tomac Silvije Moški CRO BK Ciklus 10007823032 5
28 . 32 TRATNIK Miha Moški SLO MBK SportR.Si 10010728281 5
29 . 21 Skuzin Matej Moški CRO BBK POŽEGA 10008607015 5
30 . 38 Zorman Tadej Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017648526 4 2 Laps
31 . 31 Štirn Andraž Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10060303769 2 4 Laps
DNF 29 Toljan Josip Moški CRO BBK ORLOV KRUG 10059240914 2
DNF 25 Vodopivec Luka Moški SLO MBK SportR.Si 10006955385 4
U19 M-M
1 . 153 Govekar Matevž Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017582444 4 1h00'57" 00"
2 . 155 Vujević Marko Moški CRO BGK Tuškanac 10011042725 4 1h02'46" 01'49"
3 . 154 Ivartnik David Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10016125222 4 1h03'35" 02'38"
4 . 163 Pohl Ronald Moški AUT HAIBIKE RACING TEAM 10051118273 4 1h04'14" 03'17"
5 . 152 Lozar Matjaž Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017583757 4 1h06'29" 05'32"
6 . 164 Štajnar Mihael Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564458 4 1h09'21" 08'24"
7 . 156 Veselinovic Dusan Moški SRB SERBIA NATIONAL TEAM 10015330832 4 1h10'29" 09'32"
8 . 158 Novosad Emil Moški CRO BGK Tuškanac 10028403301 4 1h12'23" 11'26"
9 . 168 Antolašić Patrik Moški CRO BK Mura Avantura 10058281927 4 1h12'39" 11'42"
10 . 166 Jagodič Tilen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017574562 4 1h16'43" 15'46"
11 . 165 Bosman Luka Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10015720145 4 1h21'23" 20'26"
12 . 161 Bilić Anthony Moški CRO Adrenalina MTB Team 10011182868 4 1h28'05" 27'08"
13 . 167 Pandurević Darijo Moški CRO BGK TUŠKANAC 10058667503 3 1 Lap
14 . 162 Keržan Žiga Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649334 2 2 Laps
DNF 150 Meštrić Josip Moški CRO BK Maraton Kreidler 10011042422 2
DNF 157 ZIAKAS Vasileios Moški CUBE DEPEND SPORTS 10011169431 2 ' '
DNF 159 Brajković Karlo Moški CRO BBK GROŽNJAN 10011183070 2
DNF 151 Klemenčič Miha Moški SLO MBK SportR.Si 10017578000 3
U19 W-Ž
1 . 201 Movrin Vita Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017590124 3 1h00'41" 00"
2 . 202 Žufić Ania Ženski CRO BK Maraton Kreidler 10015304257 3 1h01'20" 39"
3 . 200 Filipović Ema Ženski CRO BK Biker 10011044240 3 1h06'47" 06'06"
4 . 203 Mosser Nina Ženski AUT ASVÖ ÖAMTC SC HERMAGOR 10053587632 3 1h09'11" 08'30"
5 . 205 Vilim Ivana Ženski SRB Serbia national team 10015331539 2 1 Lap
6 . 204 OKMAŽIĆ Ana Ženski CRO BK MAKARSKA 10014378212 2
U17 M-M
1 . 272 Pečnik Teo Moški SLO KK RAVNE 10017651051 3 46'53" 00"
2 . 273 Smolnikar Jakob Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649435 3 47'24" 31"
3 . 265 CHIANDUSSI MICHELE Moški ITA ASD GS. DONI 2004 10029981468 3 49'44" 02'51"
4 . 276 Žle Blaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017622860 3 50'48" 03'55"
5 . 274 Starman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572542 3 50'57" 04'04"
6 . 251 Hunjak Stjepan Moški CRO BK Maraton Kreidler 10028437350 3 51'10" 04'17"
7 . 258 Okmažić Luka Moški CRO BK Makarska 10028416233 3 51'34" 04'41"
8 . 270 KRANJEC Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554556 3 51'52" 04'59"
9 . 267 Hribar Jernej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564559 3 51'57" 05'04"
10 . 253 Kocen Timotej Moški CRO BK Maraton Kreidler 10028427650 3 52'12" 05'19"
11 . 250 Budimlić Mirko Moški CRO BK Maraton Kreidler 10028440077 3 53'21" 06'28"
12 . 271 Lukić Siniša Moški BIH BK Kozara 10056388710 3 54'35" 07'42"
13 . 266 Golmajer Ažbe Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564761 3 56'13" 09'20"
14 . 268 Jereb Jan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017651253 3 57'16" 10'23"
15 . 255 Kukuljan Roko Moški CRO BK Grobnik 10028429064 3 1h02'32" 15'39"
16 . 263 Žgalin Andrej Moški CRO BK Dugo Selo 2001 10058279301 3 1h03'49" 16'56"
17 . 252 Kernjus Deni Moški CRO BK Novigrad 10028435431 3 1h03'59" 17'06"
18 . 254 Kotarski Martin Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10028452508 2 1 Lap
19 . 262 Vranješ Mateo Moški CRO BK Ciklus 10051924888 2
20 . 257 Markovina Filip Moški CRO BBK ORLOV KRUG CRO20020324 2
21 . 256 Margetić Ivan Moški CRO BK Grobnik 10028415526 2
DNF 269 Klemenčič Jakob Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017582545 ' '
DNF 261 Posel Lovro Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 10028436643
DNF 264 Dolenšek Anže Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017647617 1
DNF 275 Vovk Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572441 1
DNF 260 Pilat Noel Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 10028426135 1
U17 W-Ž
1 . 225 Homar Tamara Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643169 2 39'27" 00"
2 . 220 bošnjak larisa Ženski CRO BBK Šišmiš 10058285361 2 41'20" 01'53"
3 . 226 Janežič Ana Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643977 2 41'20" ' '
4 . 221 Filipović Jana Ženski CRO BK Biker 10028428963 2 43'22" 03'55"
5 . 227 KISS Emma Ženski HUN VKE-Nelson Pepperl+Fuchs MTB 10023620086 2 45'51" 06'24"
6 . 223 Samirić Nikolina Ženski CRO BK AKS 10028439976 2 1h15'36" 36'09"
U15 M-M
1 . 411 Gnezda Nace Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017654586 5 25'26" --
2 . 419 Rus Jure Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017582848 5 25'27" 01"
3 . 420 Smrdel Miha Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017582747 5 26'51" 01'25"
4 . 402 Rosanda Dante Moški CRO BK Montes 10028439370 5 27'27" 02'01"
5 . 414 Jereb Tine Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017649637 5 27'45" 02'19"
6 . 421 Štern Nejc Moški SLO KK RAVNE 10017650445 5 28'15" 02'49"
7 . 401 Peruško Ivan Moški CRO BK AXA 10028453417 5 28'23" 02'57"
8 . 415 Kavčič Jernej Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017613665 5 28'25" 02'59"
9 . 413 Janežič Luka Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644078 5 29'16" 03'50"
10 . 423 Zupanic Filip Moški SLO KD KM 10060635387 5 29'16" ' '
11 . 418 Prelovšek Jure Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017613968 5 29'33" 04'07"
12 . 400 Krobot Mihael Moški CRO BK Mura Avantura 10028449373 5 29'55" 04'29"
13 . 416 Markelj Tim Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651859 5 29'58" 04'32"
14 . 408 Auer Nal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017575976 5 31'15" 05'49"
15 . 409 Chiandussi Alessandro Moški ITA ASD GS. DONI 2004 10030448381 4 31'59" 06'33"
16 . 404 ŠOIĆ Leon Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10044104769 4 1 Lap
17 . 417 Mrak Matevž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017613362 4
18 . 422 Zupan Benjamin Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017645290 3
19 . 407 Ahačič Gašper Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017625385 3 2 Laps
20 . 406 Živković Sebastian Moški CRO BK Grobnik 10028451696
U15 W-Ž
1 . 453 BOKROS Anna Ženski HUN VKE-Nelson Pepperl+Fuchs MTB 10023662930 4 23'44" 00"
2 . 455 Moroz Nuša Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653273 4 25'14" 01'30"
3 . 454 Mlakar Daša Ženski SLO MBK SPORTR.SI 10017582949 4 26'33" 02'49"
4 . 451 Nadu Anja Ženski CRO BK Montes 10028452609 4 27'20" 03'36"
5 . 452 Trstenjak Ida Ženski CRO BK Mura Avantura 10028441087 4 29'34" 05'50"
6 . 456 Movrin Ema Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644179 3 1 Lap
U14 M-M
1 . 552 Okmažić Ivan Moški CRO BK Makarska 10028417849 5 25'26" 00"
2 . 553 Posel Roko Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 10062966623 4 1 Lap
3 . 555 Svilokos Jakov Moški CRO BK MONTES CRO20040812 4
4 . 550 GREINER Ivan Moški CRO BGK TUŠKANAC CRO20040109 3 2 Laps
5 . 554 Trstenjak David Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 10028415627 3
6 . 403 Rakulj Luka Moški CRO BK MONTES 20041211 3
U13 M-M
1 . 619 Pahor Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649233 5 14'12" 00"
2 . 625 Vovk Ambrož Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017575673 5 14'33" 21"
3 . 618 Marolt Jaka Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651556 5 14'36" 24"
4 . 609 Gladek Marcel Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017588811 5 15'14" 01'02"
5 . 623 Terpin Tine Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017583252 5 15'26" 01'14"
6 . 624 Utranker Filip Moški SLO ŠD 2SIMPL 10017641957 5 15'39" 01'27"
7 . 608 Boltar Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604672 5 15'41" 01'29"
8 . 622 Svetličič Jošt Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653576 5 15'51" 01'39"
9 . 613 Kerec Matej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056478434 5 15'58" 01'46"
10 . 600 Antolović Noa Moški CRO BK Montes 10028421081 5 15'59" 01'47"
11 . 620 Starman Gal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572340 5 16'35" 02'23"
12 . 615 KISS Gyögy Moški HUN VKE-Nelson Pepperl+Fuchs MTB 10023620187 5 16'41" 02'29"
13 . 621 Štriker Tine Moški SLO KK RAVNE 10017644785 5 16'55" 02'43"
14 . 617 KOŠELNIK Nace Moški SLO KK RAVNE 5 17'01" 02'49"
15 . 612 Kavčič Blaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056528550 5 17'02" 02'50"
16 . 611 GombaČ Jure Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644381 5 17'47" 03'35"
17 . 607 Arbajter Jakob Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10060377127 4 1 Lap
18 . 616 Korošec Klas Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649031 4
19 . 601 Aralica Marin Moški CRO BK MONTES 10028411785 4
20 . 602 MavroviĆ Mirko Moški CRO BK MONTES 10059089552 4
21 . 610 Golmajer Juš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564660 4
22 . 603 Medić Frane Moški CRO BK CRIKVENICA 10044105880 4
23 . 605 Sever Gabrijel Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 10058280715 4
24 . 606 Vorkapić Erik Moški CRO BK Grobnik 10044105072 4
25 . 614 Keržan Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017648425 4
26 . 604 Pečnjak Filip Moški CRO BGK TUŠKANAC 10044106284 4
U13 W-Ž
1 . 653 KRANJEC Hana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554455 5 15'26" 00"
2 . 652 Klemenčič Ivana Ženski SLO MBK SPORTR.SI 10017579010 5 16'43" 01'17"
3 . 656 Smrdel Tina Ženski SLO MBK SPORTR.SI 10017582646 5 18'07" 02'41"
4 . 654 Kranjec Zoja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564862 5 19'23" 03'57"
5 . 655 OROSZ Lili Ženski HUN VKE-Nelson Pepperl+Fuchs MTB 10058240400 5 19'55" 04'29"
6 . 651 Pusec Mirta Ženski CRO BK MONTES 10058281725 4 1 Lap
7 . 650 Čoga Spasovski Dora Ženski CRO BK MONTES 10028447555 4
U11 M-M
1 . 818 Zupanič Jurij Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017614069 4 12'12" 00"
2 . 815 Rudolf Jernej Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017578202 4 12'19" 07"
3 . 807 Boškin Filip Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017650950 4 12'50" 38"
4 . 806 Ažman Juš Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017652768 4 13'03" 51"
5 . 813 Pečnik Tian Moški SLO KK RAVNE 10017650647 4 13'15" 01'03"
6 . 811 Lopatič Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017565064 4 13'35" 01'23"
7 . 816 Tominšek Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017577390 4 13'48" 01'36"
8 . 817 Zupan Urban Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056529863 4 14'11" 01'59"
9 . 809 Kobal Ažbe Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017642260 4 14'47" 02'35"
10 . 805 Auer Nik Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576986 4 14'47" ' '
11 . 804 Turčić Marko Moški CRO BBK Grožnjan 10028439067 4 15'12" 03'00"
12 . 812 Pagon Tim Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017618618 4 15'37" 03'25"
13 . 800 Antolović Erik Moški CRO BK Montes 10028409563 4 15'59" 03'47"
14 . 801 Pečnjak Fran Moški CRO BGK TUŠKANAC 10028430074 3 1 Lap
15 . 814 Prelec Žiga Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576582 3
16 . 808 Juteršek Nejc Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017567589 3
17 . 810 Korošec Aljaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017617204 3
18 . 803 RADULOVIĆ Jurica Moški CRO BBK ORLOV KRUG 10028410674 3
U11 W-Ž
1 . 837 Terpin Eva Ženski SLO MBK SPORTR.SI 10017578505 4 13'13" 00"
2 . 832 Gnezda Hana Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017610534 4 15'10" 01'57"
3 . 835 Mikuž Nika Ženski SLO MBK SPORTR.SI 10017578303 4 15'50" 02'37"
4 . 833 Janežič Meta Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643876 4 15'50" ' '
5 . 830 Nadu Lena Ženski CRO BK MONTES 10028426337 3 1 Lap
6 . 836 Tancik Meta Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017646102 3
7 . 831 Ahačič Nastja Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10061638329 3
8 . 834 Križan Mia Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643573 3
U9 M-M
1 . 861 Majnik Maks Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017577491 13'37" 00"
2 . 855 Dejak Lenart Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017614271 14'05" 28"
3 . 859 Kutoša Filip Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644583 14'07" 30"
4 . 853 Boškin Aljaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017654182 14'07" ' '
5 . 854 Cigale Amadej Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017588407 14'47" 01'10"
6 . 851 Milun Toni Moški CRO BK Montes 10058282230 15'06" 01'29"
7 . 862 Mlakar Jakob Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017578606 15'08" 01'31"
8 . 864 Zupanc Anclin Kristjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059916678 13'40" 1 Lap
9 . 858 Kunc Lovro Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017578707 13'47" ' '
10 . 856 Klemenčič Urban Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017588508 13'51" ' '
11 . 863 Rojc Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059916476 13'55" ' '
12 . 857 Kokalj David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576279 14'21" 2 Laps
13 . 860 Lampe Urban Moški SLO MBK SPORTR.SI 10050453421 14'21" ' '
14 . 852 Arbajter Jošt Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017567488 14'31" ' '
15 . 850 MAŽAR Filip Moški CRO BK Dugo Selo 2001 10058658106 14'11" 4 Laps
U9 M-Ž
1 . 869 Šoštarko Tajda Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017566781 13'56" 00"
2 . 867 Kobal NeŽa Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10059518271 15'06" 01'10"
3 . 866 RADULOVIĆ Gita Ženski CRO BBK Orlov Krug 10059248085 16'07" 2 Laps
4 . 865 KLARIĆ Maša Ženski CRO BBK Orlov Krug 10059526355 16'34" ' '
U7 M-M
1 . 904 Rupnik Lan Moški SLO MBK SPORTR.SI 10050455340 13'42" 00"
2 . 905 Šekoranja Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059002252 14'10" 28"
3 . 902 Mlakar Tine Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017588710 14'12" 30"
4 . 900 Dejak Urban Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10059016396 13'42" 1 Lap
5 . 901 Križan Bor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643674 13'43" ' '
U7 W-Ž
1 . 906 Utranker Neža Ženski SLO ŠD 2SIMPL 10058948092 14'57" 00"
SPORT-M
1 . 504 Čibej Aleš Moški SLO KK RAVNE 10015836646 3 51'17" 00"
2 . 321 Prešeren Jure Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10004070243 3 53'12" 01'55"
3 . 309 Blatnik Žiga Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017655192 3 53'12" ' '
4 . 506 Razingar Matej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056474188 3 54'13" 02'56"
5 . 500 BORLINIĆ Matija Moški CRO BGK Tuškanac 10013837739 3 55'19" 04'02"
6 . 505 Marinčič Anže Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017641452 3 55'23" 04'06"
7 . 503 Vrbanc Nikola Moški CRO BK Vid Ročić 10028443212 3 58'03" 06'46"
8 . 502 RADAKOVIĆ Ivan Moški CRO BK Faust Vrančić 10058284351 3 1h00'17" 09'00"
9 . 501 Jerković Marko Moški CRO BK Crikvenica 10006976607 3 1h02'21" 11'04"
10 . 507 Želimorski Luka Moški SLO ŠD 2SIMPL 10058947688 3 1h05'16" 13'59"
MASTER A-M
1 . 310 Budin Matjaž Moški SLO MBK SPORTR.SI 10003509360 4 1h04'06" 00"
2 . 317 Mikelj Uroš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10007459280 4 1h07'25" 03'19"
3 . 311 Černe Mitja Moški SLO DEŠ FLEŠ 10017611241 4 1h08'16" 04'10"
4 . 300 BAREŠIĆ Tomislav Moški CRO BBK Orlov Krug 10028419970 4 1h10'45" 06'39"
5 . 319 Pirc Tomaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017574461 4 1h11'32" 07'26"
6 . 307 Škrinjar Goran Moški CRO BK Ciklus 10028407644 4 1h13'21" 09'15"
7 . 316 Križan Borut Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017648728 4 1h14'34" 10'28"
8 . 305 Plevnjak Marko Moški CRO BK Ciklus 10028442505 4 1h14'51" 10'45"
9 . 306 Šafran Branimir Moški CRO BK Maraton Kreidler 10006976506 4 1h16'16" 12'10"
10 . 314 Jeram Damjan Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017652465 4 1h17'57" 13'51"
11 . 318 Petric Dejan Moški SLO MBK SPORTR.SI 10056062142 4 1h17'57" ' '
12 . 301 ČonkaŠ Velimir Moški CRO BK Maraton Kreidler 10009717259 4 1h18'00" 13'54"
13 . 315 Kavčič Jure Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056474996 4 1h18'58" 14'52"
14 . 312 Holc Andrej Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553344 4 1h19'43" 15'37"
15 . 302 Đurić Goran Moški CRO BK Biker 10028415223 4 1h20'26" 16'20"
16 . 303 Kernjus Ivan Moški CRO BK Novigrad 10028427953 4 1h20'45" 16'39"
DNF 304 Pavliš Marko Moški CRO BK CIKLUS 10058284149
DNF 313 Jazbec Matic Moški SLO ŠD 2Simpl 10017641654
MASTER B-M
1 . 347 Blaznik Robert Moški SLO MBK SPORTR.SI 10003481270 4 1h04'20" 00"
2 . 348 Boškin Aleš Moški SLO MBK SPORTR.SI 10003492586 4 1h05'36" 01'16"
3 . 352 Utranker Damjan Moški SLO ŠD 2SIMPL 10017642058 4 1h08'38" 04'18"
4 . 350 Nemeček Dejan Moški SLO PROADVENTURE-ZIPVITSPORT 10017606591 4 1h12'37" 08'17"
5 . 341 FRANIĆ Krešimir Moški CRO BK Opatija 2010 10028404513 4 1h13'55" 09'35"
6 . 351 Škarja Marko Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643775 4 1h16'56" 12'36"
7 . 343 Orel Daniel Moški CRO BK Ciklus 10028420374 4 1h17'41" 13'21"
8 . 342 Habuš Ivan Moški CRO BK Ciklus 10028445434 4 1h25'19" 20'59"
9 . 345 RADULOVIĆ Siniša Moški CRO BBK ORLOV KRUG 10028451292 3 1 Lap
10 . 340 Balenović Goran Moški CRO BK CRIKVENICA 10028442707 3
DNF 349 MARJANOVIĆ Željko Moški AUT 4sports Wels Austria 1 ' '
DNF11 . 346 Ažman Urban Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10060657922 3
DNF12 . 344 Popović Alen Moški CRO BK Biker 10059037214 3
MASTER C-M
1 . 372 Rolland Christian Moški FRA SC Briançon 10012200762 3 50'47" 00"
2 . 374 Zupan Tine Moški SLO SCOTT TEAM 10017647819 3 55'55" 05'08"
3 . 371 Pavičić Krešimir Moški CRO BBK Požega 10028416334 3 1h06'09" 15'22"
4 . 373 Vovk Janez Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576178 3 1h07'52" 17'05"
5 . 370 Bukovac Denis Moški CRO BK Novigrad 10028430882 3 1h14'49" 24'02"
MASTER D-M
1 . 391 MATAIJA Gršo Moški CRO BK Crikvenica 10028442707 3 1h23'39" 00"
2 . 390 Gomojić Čiro Moški CRO BK MTB Istra-Pazin 10059367721 3 1h29'36" 05'57"

Komentarji