Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 24. tek ob Savi 2016

Tek Tekma:24. tek ob Savi 2016 Datum:25.09.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Zaostanek
DEčKI DO 15 LET 1,5KM-M
1 . 261 Kranjec Žan Moški SLO KGT PAPEŽ 00:06:08 --
2 . 259 Marinič Alen Moški SLO 00:06:53 00:00:45
3 . 260 Furlan Matic Moški SLO 00:07:03 00:00:55
4 . 256 Sojer Tristan Moški SLO MLADI SUKAR 00:07:09 00:01:01
5 . 258 Primon Filip Moški SLO 00:08:23 00:02:15
6 . 240 TEO CIMPERMAN Moški SLO 00:09:00 00:02:52
7 . 257 Škerget Taj Moški SLO 00:10:54 00:04:46
8 . 280 TIL GORENC Moški SLO 00:13:23 00:07:15
DEčKI DO 15 LET 4KM-M
1 . 288 Faganel Tjaš Moški SLO 00:19:27 --
2 . 274 NAN ALIČ Moški SLO 00:21:20 00:01:53
3 . 126 GREGOR LEČNIK Moški SLO 00:23:18 00:03:51
4 . 272 GAL LAVRENČIČ Moški SLO 00:26:39 00:07:12
DEKLICE DO 15 LET 1,5KM-Ž
1 . 269 LISJAK MAŠERA Nina Ženski SLO 00:06:55 --
2 . 263 Marinšek Počivavšek Rebeka Ženski SLO 00:07:54 00:00:59
3 . 250 AJDA NJEGOVAN Ženski SLO 00:07:54 00:00:59
4 . 264 Furlan Maja Ženski SLO 00:07:59 00:01:04
5 . 265 Faganel Kaja Ženski SLO 00:09:09 00:02:14
6 . 266 Marinič Mija Ženski SLO BREZ KLUBA 00:10:06 00:03:11
7 . 247 MILA MANFREDA Ženski SLO 00:10:18 00:03:23
8 . 246 BELA MANFREDA Ženski SLO 00:10:18 00:03:23
9 . 267 Krapež Tjaša Ženski SLO BREZ KLUBA 00:10:54 00:03:59
10 . 271 INJA LAVRENČIČ Ženski SLO 00:13:06 00:06:11
11 . 262 Škerget Gaja Ženski SLO 00:13:26 00:06:31
DEKLICE DO 15 LET 4KM-Ž
1 . 283 Kranjec Zoja Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:20:52 --
2 . 270 KATJA KOS Ženski SLO 00:22:00 00:01:08
3 . 284 Deželak Tia Ženski SLO 00:23:18 00:02:26
4 . 285 Krapež Kaja Ženski SLO 00:26:14 00:05:22
5 . 287 Žibert Eva Ženski SLO 00:30:31 00:09:39
6 . 286 Marčec Nika Ženski SLO 00:30:32 00:09:40
MOšKI 30-49 LET 10KM-M
1 . 273 Trojer Andrej Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 00:37:05 --
2 . 189 Sojer Uroš Moški SLO RBK NOTRANJE GORICE 00:39:13 00:02:08
3 . 188 Spirovski Kiril Moški SLO 00:45:13 00:08:08
4 . 241 Pšenica Jože Moški SLO 00:45:57 00:08:52
5 . 191 Mišvelj Tony Moški SLO 00:45:58 00:08:53
6 . 186 Vogrič Andrej Moški SLO 00:46:59 00:09:54
7 . 192 Martinič Rok Moški SLO 00:47:53 00:10:48
8 . 194 Kaplanović Oliver Moški SLO 00:50:15 00:13:10
9 . 275 Alič Gregor Moški SLO 00:50:58 00:13:53
10 . 245 Manfreda Rok Moški SLO 00:52:43 00:15:38
11 . 190 NUČIČ BOŠTJAN Moški SLO 00:56:23 00:19:18
12 . 187 Strahovnik Vojko Moški SLO 00:56:26 00:19:21
13 . 196 Robida Anže Moški SLO ROBIDA 00:57:05 00:20:00
14 . 277 IGOR MERHAR Moški SLO 00:58:33 00:21:28
15 . 195 Orlič Alan Moški SLO ZD LJUBLJANA 01:00:05 00:23:00
16 . 193 Kranjec Gregor Moški SLO 01:03:48 00:26:43
MOšKI 30-49 LET 20KM-M
1 . 66 Koncilija Miha Moški SLO RADENSKA AS 01:21:54 --
2 . 290 Miklavžin Primož Moški SLO DIJAšKI DOM BEžIGRAD LJUBLJANA 01:22:19 00:00:25
3 . 67 Marinič Luka Moški SLO GIBIT 01:28:59 00:07:05
4 . 76 ALEŠ MRKUN Moški SLO 01:31:02 00:09:08
5 . 75 Lavrenčič Bojan Moški SLO 01:31:54 00:10:00
6 . 65 Cunder Aleš Moški SLO VAITAPU NINJA 01:34:16 00:12:22
7 . 78 ANŽE MANFREDA Moški SLO 01:34:19 00:12:25
8 . 60 Šubic Žiga Moški SLO 01:39:08 00:17:14
9 . 64 Hostnik Aleš Moški SLO PRIPRAVE 01:43:58 00:22:04
10 . 62 Omerčević Dušan Moški SLO 01:49:19 00:27:25
11 . 59 Ulbl Mladen Moški SLO 02:00:03 00:38:09
MOšKI 50-64 LET 10KM-M
1 . 239 TOMAŽ ROJŠEK Moški SLO 00:48:58 --
2 . 199 Žnidaršič Viktor Moški SLO KK ČRNOMELJ 00:51:37 00:02:39
3 . 198 Šuligoj Aleš Moški SLO 01:00:18 00:11:20
MOšKI 50-64 LET 20KM-M
1 . 68 Majer Tomaž Moški SLO TEKAšKA SKUPINA JESENICE 01:23:36 --
2 . 71 Hudmal Roman Moški SLO 01:28:40 00:05:04
3 . 79 Koder Franci Moški SLO 01:30:37 00:07:01
4 . 69 Lazar Aleš Moški SLO 01:37:41 00:14:05
5 . 70 KOKOLE MIRAN Moški SLO ŠD IZLAKE 01:41:22 00:17:46
6 . 74 Mlinarič Marjan Moški SLO KLUB POLET 01:42:42 00:19:06
7 . 77 Gnezda Stanislav Moški SLO 01:48:17 00:24:41
MOšKI 65 LET IN VEč 10KM-M
1 . 238 Lešnik Štefan Moški SLO 00:44:41 --
2 . 113 Bernik Edvard Moški SLO 00:48:56 00:04:15
3 . 118 Jelenc Vid Moški SLO KD MENGEŠ 00:52:13 00:07:32
4 . 200 Sušnik Alojz Moški SLO 00:59:29 00:14:48
5 . 244 Bevcer Jože Moški SLO 01:04:34 00:19:53
MOšKI DO 29 LET 10KM-M
1 . 181 Maver Marko Moški SLO EY SLOVENIJA 00:41:29 --
2 . 179 Rahovsky Šuligoj Lev Moški SLO 00:43:22 00:01:53
3 . 119 ŽIGA KOBE Moški SLO 00:44:05 00:02:36
4 . 174 Mišvelj Saš Moški SLO 00:44:47 00:03:18
5 . 176 Ščetinec Matic Moški SLO 00:46:38 00:05:09
6 . 180 Ollivero Thierry Moški SLO 00:47:06 00:05:37
7 . 248 DOMEN ŠKRLEP Moški SLO 00:48:38 00:07:09
8 . 183 Klemenčič Klemen Moški SLO EY SLOVENIJA 00:48:49 00:07:20
9 . 175 Šmuc Maks Moški SLO 00:49:55 00:08:26
10 . 184 Bravhar Klemen Moški SLO / 00:58:18 00:16:49
11 . 182 Lukežič Anže Moški SLO 01:12:50 00:31:21
MOšKI NAD 15 LET 4KM-M
1 . 294 Tesovnik Anže Moški SLO AD MASS LJ 00:18:02 --
2 . 289 Cvetko Grega Moški SLO 00:19:21 00:01:19
3 . 281 ROMAN FAGANEL Moški SLO 00:19:56 00:01:54
4 . 291 Počivavšek Tadej Moški SLO 0 00:22:14 00:04:12
5 . 292 SmoliČ Jure Moški SLO 00:24:39 00:06:37
ŽENSKE 30-49 LET 10KM-Ž
1 . 279 PETRA RACE Ženski SLO 00:42:33 --
2 . 242 MAJA MIKLAVŽIN Ženski SLO 00:42:39 00:00:06
3 . 243 SAŠA DREMELJ Ženski SLO 00:52:21 00:09:48
4 . 159 GREGORKA MIRA Ženski SLO 00:53:26 00:10:53
5 . 158 Kokalj Andreja Ženski SLO 0 00:53:29 00:10:56
6 . 166 Robida Anja Ženski SLO ROBIDA 00:54:15 00:11:42
7 . 157 Koncilija Tanja Ženski SLO 00:54:25 00:11:52
8 . 155 Primon Mojca Ženski SLO 0 00:55:35 00:13:02
9 . 278 BRIGITA MERHAR Ženski SLO 00:56:48 00:14:15
10 . 162 Bojc Nina Ženski SLO 01:00:58 00:18:25
11 . 156 Nediževec Martina Ženski SLO 01:03:48 00:21:15
12 . 161 Cimperman TjaŠa Ženski SLO 01:06:31 00:23:58
13 . 164 Antončič Anita Ženski SLO 01:20:12 00:37:39
ŽENSKE 30-49 LET 20KM-Ž
1 . 55 jovanovic beti Ženski SLO 01:43:03 --
2 . 52 Wallas Polona Ženski SLO 01:47:27 00:04:24
3 . 54 Joželj Melita Ženski SLO 02:09:28 00:26:25
4 . 53 Rudolf Tanja Ženski SLO 02:09:29 00:26:26
ŽENSKE 50-65 LET 10KM-Ž
1 . 167 Markovič Kocen Blanka Ženski SLO 00:49:50 --
2 . 171 Robida Mira Ženski SLO ROBIDA 00:50:15 00:00:25
3 . 168 Cvišič Dragica Ženski SLO LJUBLJANSKI TEKAčI 00:52:52 00:03:02
4 . 170 Kastelic Zvonka Ženski SLO GIBIT 00:53:44 00:03:54
5 . 249 JUDITA VEK Ženski SLO 01:08:48 00:18:58
ŽENSKE 50-65 LET 20KM-Ž
1 . 57 KOKOLE ROZALIJA Ženski SLO ŠD IZLAKE 01:49:32 --
2 . 56 Slapar Slavka Ženski SLO KOMENDA 01:51:37 00:02:05
3 . 58 Jurcan Nives Ženski SLO 02:10:03 00:20:31
ŽENSKE 65 LET IN VEč 10KM-Ž
1 . 173 ŠVARA MARIJA MIJA Ženski SLO LJUBLJANSKI TEKAčI 01:03:27 --
2 . 172 Trontelj Marija Ženski SLO 01:09:19 00:05:52
ŽENSKE DO 29 LET 10KM-Ž
1 . 152 Ocenic Elena Ženski SLO 00:58:25 --
2 . 151 Polovšak Urška Ženski SLO 00:59:38 00:01:13
3 . 154 smolej manca Ženski SLO / 01:02:05 00:03:40
4 . 153 Kurtović Dijana Ženski SLO 01:12:51 00:14:26
ŽENSKE DO 29 LET 20KM-Ž
1 . 51 KOKOLE LIZA Ženski SLO ŠD IZLAKE 01:50:38 --
ŽENSKE NAD 15 LET 4KM-Ž
1 . 297 Rošič - Alt Nana Ženski SLO 00:21:34 --
2 . 299 Smolič Manca Ženski SLO 00:25:04 00:03:30
3 . 298 Smolič Mateja Ženski SLO 00:27:20 00:05:46
4 . 295 Malus Helena Ženski SLO 00:31:50 00:10:16
5 . 296 Petek Katja Ženski SLO 00:31:50 00:10:16
6 . 282 NATAŠA RAKAR Ženski SLO 00:35:05 00:13:31

Komentarji