Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 3. Tek Občine Mengeš

Tek Tekma:3. Tek Občine Mengeš Datum:05.11.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Zaostanek
10M1-M
1 . 203 MATIC BARTOL Moški SLO 00:39:55 --
2 . 121 Mišvelj Saš Moški SLO 00:43:40 00:03:45
3 . 124 Bela Kočar Luka Moški SLO TK UTRIP 00:45:17 00:05:22
4 . 123 Jeretina Marko Moški SLO RADENSKA AS 00:46:08 00:06:13
5 . 201 Sitar Gašper Moški SLO CENTER ZDRAVJA IN ZABAVE 00:51:22 00:11:27
6 . 120 vrhovnik žiga Moški SLO 00:51:22 00:11:27
7 . 196 Bašelj Jaša Moški SLO RADENSKA AS 01:01:18 00:21:23
10M2-M
1 . 126 Grbić Dino Moški SLO KAVARNA BAZEN 00:36:25 --
2 . 199 Jenčič Boštjan Moški SLO 00:36:35 00:00:10
3 . 128 Polajnar Klemen Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 00:37:30 00:01:05
4 . 125 Ogrinc Aljaž Moški SLO TURBO RUDI RUNNERS 00:50:26 00:14:01
5 . 187 HUSEIN ABAZOVIĆ Moški SLO 00:53:58 00:17:33
10M3-M
1 . 136 Florjanič Marko Moški SLO ŠD SUHADOLE 00:37:07 --
2 . 185 JOŽE ŠUŠTAR Moški SLO ŠD Dobrepolje 00:37:30 00:00:23
3 . 133 Kališnik Tomaž Moški SLO 00:37:42 00:00:35
4 . 140 Mehle Jure Moški SLO KD MENGEŠ 00:41:25 00:04:18
5 . 142 Banić Luka Moški SLO AD HITROST 00:41:25 00:04:18
6 . 197 Jovičić Dejan Moški SLO PROFESOR 00:43:05 00:05:58
7 . 154 Gregorc Miha Moški SLO 00:43:50 00:06:43
8 . 192 Kobler Luka Moški SLO Salvia Melliflua 00:43:58 00:06:51
9 . 150 PETERLIN ANDREJ Moški SLO TK MENGEš 00:44:09 00:07:02
10 . 163 Kosirnik Janez Moški SLO CZR DOMžALE 00:46:07 00:09:00
11 . 183 Krusic Matevz Moški SLO Trisport Kamnik 00:46:14 00:09:07
12 . 164 Bolhar Marjan Moški SLO CZR DOMžALE 00:46:18 00:09:11
13 . 141 Šuštar Sebastjan Moški SLO AD HITROST 00:46:40 00:09:33
14 . 200 Jeras Tomaž Moški SLO 00:46:59 00:09:52
15 . 132 Rejc Rok Moški SLO 00:47:28 00:10:21
16 . 134 Gregorc Matija Moški SLO 00:48:07 00:11:00
17 . 129 Vrhovnik Alen Moški SLO 00:48:30 00:11:23
18 . 144 Jarc Andrej Moški SLO CZR DOMžALE 00:49:54 00:12:47
19 . 137 Fabčič Tadej Moški SLO ŠOLA TEKA MODRIH NOVIC 00:51:43 00:14:36
20 . 193 ALEŠ ŠINKOVEC Moški SLO 00:52:30 00:15:23
21 . 143 Zupančič Miha Moški SLO ŠD MEDOKA 00:53:01 00:15:54
22 . 130 Vrhovnik David Moški SLO 00:55:38 00:18:31
10M4-M
1 . 153 Marolt Jože Moški SLO TAJMA TAPETNIšTVO-IBIS AG 00:37:47 --
2 . 184 GORAZD MILAVEC Moški SLO ŠD Turjak 00:41:14 00:03:27
3 . 155 Gorjup Uroš Moški SLO 00:42:51 00:05:04
4 . 162 Osolnik Damjan Moški SLO KD LPP 00:42:54 00:05:07
5 . 156 Cimerman Stane Moški SLO ŠD LOKA PRI MENGšU 00:43:39 00:05:52
6 . 182 TOMAŽ FRANKO Moški SLO 00:44:41 00:06:54
7 . 159 Jeretina Primož Moški SLO KD MENGEŠ 00:45:07 00:07:20
8 . 146 Vrhovnik Tomi Moški SLO 00:46:52 00:09:05
9 . 158 Skok Robert Moški SLO KD MENGEŠ 00:47:42 00:09:55
10 . 157 Stopar Janez Moški SLO KD MENGEŠ 00:47:50 00:10:03
11 . 151 Ornik Frenk Moški SLO 00:49:18 00:11:31
12 . 149 Požar Robert Moški SLO KD MENGEŠKA GODBA 00:53:48 00:16:01
13 . 148 Reven Albin Moški SLO 0 00:54:15 00:16:28
14 . 161 Štalec Vladimir Moški SLO AK ŽELEZNIKI 00:54:51 00:17:04
15 . 174 Hribar Rajko Moški SLO ŠD ELEKTRO LJUBLJANA 00:56:17 00:18:30
10M5-M
1 . 165 Vrhunc Matjaž Moški SLO TOPATLET 00:40:09 --
2 . 170 Kemperle Martin Moški SLO KK PRO M TEAM RACING NOŽICE 00:41:12 00:01:03
3 . 194 Jesenko Andrej Moški SLO 00:41:18 00:01:09
4 . 168 Božič Ivan Moški SLO 00:42:10 00:02:01
5 . 171 Adler Fredi Moški SLO AK DOMŽALE 00:42:35 00:02:26
6 . 172 GALIN BOJAN Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:43:21 00:03:12
7 . 181 VINKO ŠTEMPIHAR Moški SLO 00:44:51 00:04:42
8 . 186 JANEZ FRANKO Moški SLO 00:48:17 00:08:08
9 . 173 Sršen Rajko Moški SLO KOMENDA-MOSTA 00:49:04 00:08:55
10 . 195 ANDREJ KOKALJ Moški SLO TK Ljubljana 00:49:07 00:08:58
11 . 166 Rašić Djordje Moški SLO 00:53:14 00:13:05
12 . 167 Korošec Tone Moški SLO 00:54:04 00:13:55
13 . 176 Knavs Anton Moški SLO KLJUKA 00:54:28 00:14:19
14 . 188 RIFET MURIĆ Moški SLO 00:59:29 00:19:20
10M6-M
1 . 180 Ručigaj Zdravc Moški SLO AK DOMŽALE 00:49:56 --
2 . 179 Jelenc Vid Moški SLO KD MENGEŠ 00:51:41 00:01:45
3 . 175 Povše Brane Moški SLO UPOKOJENCI KAMNIK 00:54:17 00:04:21
4 . 191 Sušnik Alojz Moški SLO 01:01:44 00:11:48
10Ž1-Ž
1 . 100 Škoda Nika Ženski SLO 00:51:35 --
10Ž2-Ž
1 . 101 Vrhovnik Tjaša Ženski SLO 00:48:40 --
2 . 102 Mušič Lucija Ženski SLO TK MENGEš 00:50:55 00:02:15
10Ž3-Ž
1 . 198 Matić Maja Ženski SLO Top4 00:42:55 --
2 . 220 TEJA KRALJ Ženski SLO 00:51:05 00:08:10
3 . 219 RENATA KOSEC Ženski SLO 00:51:09 00:08:14
4 . 110 Kotnik Turk Brigita Ženski SLO 00:52:29 00:09:34
5 . 202 Rajk Veronika Ženski SLO 01:05:19 00:22:24
10Ž4-Ž
1 . 115 Jeretina Saša Ženski SLO KD MENGEŠ 00:53:12 --
2 . 189 KATJA AHAČIČ Ženski SLO ŠD Sonček 00:54:10 00:00:58
3 . 190 KATARINA PRAZNIK Ženski SLO TSK Jub Dol 00:58:41 00:05:29
10Ž5-Ž
1 . 116 Meglič Jana Ženski SLO 01:10:36 --
2 . 117 Jerič Maja Ženski SLO 01:15:39 00:05:03
10Ž6-Ž
1 . 119 Rink Marjetka Ženski SLO 01:03:11 --
2 . 118 Srna Notka Ženski SLO 01:06:56 00:03:45
5M1-M
1 . 59 TIM CERAR Moški SLO 00:22:54 --
2 . 26 Jagodič Tilen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:25:21 00:02:27
3 . 52 Drolc Jakob Moški SLO 00:27:41 00:04:47
4 . 60 Sitar Matic Moški SLO CENTER ZDRAVJA IN ZABAVE 00:37:09 00:14:15
5M2-M
1 . 39 Osolnik Gregor Moški SLO / 00:21:28 --
2 . 37 Gregorc Marko Moški SLO 00:21:59 00:00:31
3 . 38 Škrbinc Sašo Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:23:05 00:01:37
4 . 36 Hribar Marko Moški SLO VARSTVO MAVRICA 00:23:27 00:01:59
5 . 64 Kompan Alojz Moški SLO 00:24:40 00:03:12
6 . 33 Vodlan Tomaž Moški SLO 00:28:39 00:07:11
7 . 40 Koščak Robert Moški SLO CZR DOMžALE 00:29:14 00:07:46
8 . 34 Pestotnik David Moški SLO 00:29:45 00:08:17
9 . 61 DIMITRIJ LEDERER Moški SLO 00:30:14 00:08:46
10 . 32 Zadravec Anže Moški SLO TURBO RUDI RUNNERS 00:34:59 00:13:31
5M3-M
1 . 42 Iglič Robert Moški SLO 00:22:59 --
2 . 49 Mesar Tomaž Moški SLO 00:23:04 00:00:05
3 . 48 Klemenčič Pavle Moški SLO KD MENGEŠ 00:23:30 00:00:31
4 . 41 Varlec Grega Moški SLO 00:25:36 00:02:37
5 . 45 Kočar Klemen Moški SLO TK UTRIP 00:25:40 00:02:41
6 . 51 Drolc Roman Moški SLO 00:25:57 00:02:58
7 . 43 Božičnik Matej Moški SLO 0 00:26:40 00:03:41
8 . 46 Jeraj Jani Moški SLO CZR DOMžALE 00:29:12 00:06:13
9 . 50 Jerič Franc Moški SLO 00:30:14 00:07:15
5M4-M
1 . 57 Lešnik Štefan Moški SLO 00:22:50 --
2 . 78 Dobrin Marislav Moški SLO 00:38:23 00:15:33
5Ž1-Ž
1 . 2 Jeretina Katja Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 00:26:42 --
2 . 3 Kranjec Zoja Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:28:40 00:01:58
3 . 63 LIZA PRAZNIK Ženski SLO 00:31:06 00:04:24
4 . 1 Narat Nina Ženski SLO 00:32:42 00:06:00
5Ž2-M
4 . 10 MIKELI URŠA Moški SLO VESELI POLŽKI 00:38:42 00:07:49
5Ž2-Ž
1 . 62 LIZA MUŠIČ Ženski SLO TK MENGEš 00:30:53 --
2 . 7 Dolinšek Valerija Ženski SLO 00:31:24 00:00:31
3 . 5 Pestotnik Urška Ženski SLO 00:33:35 00:02:42
5 . 8 Bergant Angelca Ženski SLO 00:42:44 00:11:51
5Ž3-Ž
1 . 15 Božičnik Petra Ženski SLO IQ 00:27:01 --
2 . 56 CVETKA ZAJC Ženski SLO 00:29:05 00:02:04
3 . 53 Drolc Tina Ženski SLO 00:29:57 00:02:56
4 . 19 Škrbinc Štefka Ženski SLO ŠD ŠMARTNO 00:30:28 00:03:27
5 . 14 Cestnik Andreja Ženski SLO 00:32:38 00:05:37
6 . 58 MILKA ZUPAN Ženski SLO 00:33:12 00:06:11
7 . 20 Sitar Špela Ženski SLO CENTER ZDRAVJA IN ZABAVE 00:37:10 00:10:09
8 . 17 Habjan Nika Ženski SLO KD MENGEŠ 00:38:07 00:11:06
9 . 23 MALIN JURJEC NATAŠA Ženski SLO VESELI POLŽKI 00:38:09 00:11:08
10 . 13 Muc Marjeta Ženski SLO 00:38:14 00:11:13
11 . 11 Sicherl Zorana Ženski SLO 00:38:15 00:11:14
12 . 54 JULIJA AVBELJ Ženski SLO CENTER ZDRAVJA IN ZABAVE 00:41:20 00:14:19
13 . 16 V. Jerič Nataša Ženski SLO KD MENGEŠ 00:44:07 00:17:06
14 . 21 URANKAR MIKELI BRIGITA Ženski SLO VESELI POLŽKI 00:44:18 00:17:17
15 . 22 ROM TINA Ženski SLO VESELI POLŽKI 00:44:20 00:17:19
16 . 24 Gnidica Vesna Ženski SLO VESELI POLŽKI 00:44:21 00:17:20

Komentarji