Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 28. mekinjski kros 2016 - TPOK

Tek Tekma: 28. mekinjski kros 2016 - TPOK Datum:27.04.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas
KP - MLAJšE DEKLICE-Ž
1 . 462 Viriant Maša Ženski SLO KGT Papež 2005 0:01:34
2 . 461 Plankar Ula Ženski SLO OŠ Šmartno 2006 0:01:42
3 . 464 Dolinšek Viktorija Ženski SLO KGT Papež 2006 0:01:43
4 . 463 Potokar Lara Ženski SLO KGT Papež 2005 0:01:47
5 . 465 Osolnik Lejla Ženski SLO / 2006 0:01:50
6 . 443 Šerkezi Maruša Tereza Ženski SLO Zdrav življ. slog OŠ Stranje 2007 0:01:51
6 . 459 VEHOVAR Ana Ženski SLO TK Utrip 2005 0:01:51
8 . 466 MALI Jera Ženski SLO AD Kamnik 2006 0:01:54
9 . 414 TRUNK Nina Ženski SLO ŠKD Mekinje 2007 0:01:57
10 . 420 PODBEVŠEK Ana Ženski SLO 2007 0:02:00
11 . 417 ŠPUR Manca Ženski SLO 2008 0:02:01
12 . 441 Matijaš Ema Ženski SLO 2008 0:02:03
13 . 421 PUNGERČAR Anja Ogrin Ženski SLO 2008 0:02:07
14 . 442 Strgar Taja Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2008 0:02:19
KP - MLAJšI DEčKI-M
1 . 365 Trojer Pavel Moški SLO SK Ihan 2005 0:01:33
2 . 320 NOVAK Tilen Moški SLO / 2005 0:01:37
3 . 361 Romšak Nik Moški SLO KGT Papež 2006 0:01:38
4 . 362 Mežnar Matic Moški SLO TK Trisport Exoterm 2005 0:01:39
5 . 364 Belaj Nik Moški SLO TK Trisport Exoterm 2006 0:01:40
6 . 343 Česen Nal Moški SLO 2007 0:01:41
6 . 317 Jeras Jakob Moški SLO KGT Papež 2006 0:01:41
8 . 316 PAVLIN Marcel Moški SLO TK Utrip 2007 0:01:44
9 . 363 DEŽMAN ANŽE Moški SLO TK Trisport Exoterm 2006 0:01:49
10 . 355 Pestotrnik Alen Moški SLO 2008 0:01:51
11 . 346 Petek Nejc Moški SLO KGT Papež 2007 0:01:53
12 . 341 Mali Pisek Urša Moški SLO 2007 0:01:54
13 . 349 Bičanič Tilen Moški SLO KGT Papež 2007 0:01:55
14 . 347 Golob Grega Moški SLO KGT Papež 2007 0:01:58
15 . 350 Mali Urban Moški SLO Brez kluba 2008 0:01:59
16 . 353 Dežman Luka Moški SLO TK Trisport Exoterm 2008 0:02:01
17 . 345 Potokar Nik Moški SLO KGT Papež 2007 0:02:02
18 . 321 MALI Lovro Moški SLO AD Kamnik 2008 0:02:03
19 . 354 Černelič Matic Moški SLO TK Trisport Exoterm 2007 0:02:05
20 . 319 ROK Natty Florjan Moški SLO 2008 0:02:06
21 . 352 Prezelj Jaka Moški SLO TK Trisport Exoterm 2008 0:02:08
22 . 357 GAŠPERIČ Jakob Moški SLO TK Utrip 2008 0:02:12
23 . 344 Cankar Nik Moški SLO 2008 0:02:16
KP - DEKLICE-Ž
1 . 481 PoliČnik Lana Ženski SLO KGT Papež 2004 0:03:53
2 . 460 MARADIN Manca Ženski SLO TK Utrip 2004 0:04:02
3 . 482 Močnik Eva Ženski SLO AK Domžale 2003 0:04:08
4 . 457 Uršič Tjaša Ženski SLO KGT Papež 2003 0:04:15
5 . 458 Smolnikar Alja Ženski SLO TK Utrip 2003 0:04:35
KP - DEčKI-M
1 . 383 Prelovšek Aleš Moški SLO KGT Papež 2003 0:03:17
2 . 384 Poljanšek Izak Moški SLO KGT Papež 2004 0:03:20
3 . 387 Močnik Martin Moški SLO AK Domžale 2003 0:03:24
4 . 375 MARADIN Jan Moški SLO TK Utrip 2003 0:03:28
5 . 382 Poženel Natan Maj Moški SLO ŠKTD Lom 2003 0:03:29
6 . 388 PODGORŠEK Žiga Moški SLO TK Utrip 2003 0:03:38
7 . 385 Grčar Žan Moški SLO KGT Papež 2004 0:03:41
8 . 389 PODGORŠEK Nejc Moški SLO TK Utrip 2003 0:03:44
9 . 374 ALJOŠA David Pavlin Moški SLO TK Utrip 2004 0:03:45
10 . 396 PAVLINIČ Gal Moški SLO ŠKD Mekinje 2004 0:03:50
11 . 386 Golob David Moški SLO KGT Papež 2004 0:04:07
12 . 399 Černelič Maks Moški SLO TK Trisport Exoterm 2004 0:04:10
13 . 376 NOVAK Maj Moški SLO / 2004 0:04:29
14 . 381 Golob Lovro Moški SLO ŠKD Mekinje 2004 0:04:31
KP- STAREJšI DEčKI-M
1 . 103 Planko Lovro Moški SLO TK Trisport Exoterm 2001 0:06:28
2 . 104 Trojer Drejc Moški SLO AK Domžale 2002 0:06:35
3 . 102 Podbregar Rok Moški SLO KGT Papež 2002 0:07:25
KP - STAREJšE DEKLICE-Ž
1 . 192 Mali Nuša Ženski SLO ŠKD Sela pri Kamniku 2001 0:07:37
2 . 199 MOHAR Neža Gradišek Ženski SLO TK Utrip 2002 0:07:47
3 . 193 Dobovšek Hana Ženski SLO KGT Papež 2002 0:07:48
4 . 194 Ćirović Tjaša Ženski SLO AD Kamnik 2002 0:08:20
KP - MLADINCI-M
1 . 111 Bojanc Klemen Moški SLO TK Trisport Exoterm 1998 0:19:55
2 . 113 Hren Tine Moški SLO TK Šmarnogorska naveza 1999 0:20:11
3 . 112 Habjan Tine Moški SLO KGT Papež 2000 0:20:55
4 . 114 Mekiš Marino Moški SLO KGT Papež 1998 0:22:35
KP - ČLANICE-Ž
1 . 171 Flerin Mojca Ženski SLO Kamniški orientacijski klub 1980 0:22:55
2 . 153 Pristov Nina Ženski SLO AD Kronos 1993 0:23:44
3 . 154 Kosmatin Katja Ženski SLO AK Domžale 1989 0:23:51
4 . 152 Vrhovnik Klara Ženski SLO 1996 0:26:43
5 . 155 Čelesnik Tamara Ženski SLO ŠKD Mekinje 1989 0:26:49
6 . 151 Vrhovnik Tjaša Ženski SLO 1990 0:26:56
7 . 181 Žibert Darinka Ženski SLO ŠKD Mekinje 1973 0:29:23
KP - ČLANI A-M
1 . 59 Lamovec Peter Moški SLO Salomon 1984 0:36:12
2 . 33 Bregar Gašper Moški SLO KGT Papež 1990 0:36:37
3 . 34 Božič Aljaž Moški SLO KGT Papež 1996 0:39:43
4 . 36 Breznik Miha Moški SLO AK Domžale 1992 0:41:56
5 . 56 Sitar Denis Moški SLO ŠKD Mekinje 1978 0:42:50
6 . 30 Mlakar Gregor Moški SLO ŠKD Mekinje 1988 0:43:23
7 . 35 Kotnik Gregor Moški SLO TK Trisport Exoterm 1990 0:46:45
8 . 54 Mali Klemen Moški SLO Brez kluba 1982 0:47:41
9 . 32 Pintar Denis Moški SLO 1994 0:47:58
10 . 31 Sladič Matej Moški SLO 1996 0:48:37
11 . 62 Slatnar Andrej Moški SLO ŠKD Mekinje 1985 0:49:57
12 . 51 Osolnik Gregor Moški SLO 1979 0:50:00
13 . 52 Gregorc Marko Moški SLO 1985 0:51:09
14 . 57 Škrbinc Sašo Moški SLO ŠD Šmartno 1982 0:51:39
15 . 64 SUŠNIK Grega Moški SLO 1986 0:51:42
16 . 61 ŠERKEZI Matjaž Moški SLO GRS Kamnik 1980 0:51:50
17 . 60 Tonič Bojan Moški SLO ŠKD Mekinje 1978 0:56:29
18 . 53 Dolinšek David Moški SLO KGT Papež 1981 1:02:37
KP - ČLANI B-M
1 . 80 Volkar Franci Moški SLO ŠKD Mekinje 1976 0:39:54
2 . 75 Trojer Andrej Moški SLO ŠD Nanos Podnanos 1971 0:40:14
3 . 72 Juvan Miha Moški SLO TopAtlet 1975 0:42:36
4 . 81 Spruk Marko Moški SLO KGT Papež 1973 0:47:57
5 . 76 Ferbežar Gregor Moški SLO ŠKD Mekinje 1973 0:50:41
6 . 73 Grčar Jože Moški SLO ŠD Elektro Lj 1969 0:51:47
7 . 71 Vrhovnik Tomi Moški SLO 1967 0:54:26
8 . 49 Lemark Ervin Moški SLO Tekaški forum 1967 0:57:14
9 . 74 Bičanič Drago Moški SLO 1972 0:58:59
KP - VETERANI A-M
1 . 5 Teraž Franci Moški SLO KGT Papež 1962 0:42:00
2 . 1 Kveder Lado Moški SLO ŠKD Mekinje 1963 0:43:38
3 . 6 GALIN BOJAN Moški SLO ŠKD Mekinje 1958 0:45:09
4 . 14 Detiček Edvard Moški SLO TopAtlet 1962 0:47:36
5 . 15 Kožuh Bojan Moški SLO KGT Papež 1962 0:47:48
6 . 2 Savić Miro Moški SLO Acroni - team 1960 0:49:26
7 . 13 Slatnar Vladislav Moški SLO ŠKD Mekinje 1959 0:51:30
8 . 8 Škrbinc Miran Moški SLO ŠD Šmartno 1960 0:52:12
9 . 9 Sršen Rajko Moški SLO Komenda Mosta 1962 0:54:55
10 . 12 Hren Tibor Moški SLO TK Šmarnogorska naveza 1960 0:57:53
11 . 3 Podgornik Ivan Moški SLO 1959 0:59:14
12 . 4 Koglar Drago Moški SLO Vodice 1957 1:01:37
KP - VETERANI B-M
1 . 26 Lešnik Štefan Moški SLO 1951 0:51:48
2 . 27 Klemenc Tone Moški SLO KGT Papež 1955 0:53:30
3 . 25 Ručigaj Zdravc Moški SLO AK Domžale 1952 0:55:53
4 . 28 Petek Tone Moški SLO ŠKD Mekinje 1946 0:56:28
5 . 24 Jelenc Vid Moški SLO KD Mengeš 1950 1:02:36
6 . 21 Povše Brane Moški SLO Upokojenci Kamnik 1952 1:03:42
KP - VETERANKE-Ž
1 . 142 Milič Marinka Ženski SLO ŠKD Mekinje 1961 0:27:13
2 . 141 Petač Jolanda Ženski SLO 1963 0:30:26

Komentarji