Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 11. češnjiški tek 2016 -TPOK

Tek Tekma:11. češnjiški tek 2016 -TPOK Datum:16.10.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub u010cas u0160t. krogov Zaostanek Licenca
KP - MLAJšE DEKLICE-Ž
1 . 13 Viriant Maša Ženski SLO KGT PAPEŽ -- 1 --
2 . 10 Dolinšek Viktorija Ženski SLO KGT PAPEŽ -- 1 --
3 . 11 Plankar Ula Ženski SLO OŠ ŠMARTNO -- 1 --
4 . 45 Osolnik Lejla Ženski SLO -- 1 --
5 . 62 Bajde Lucija Ženski SLO OŠ ŠMARTNO -- 1 --
6 . 77 ZAKONŠEK Jerca Ženski SLO ŠD MOTNIK -- 1 --
KP - MLAJšI DEčKI-M
1 . 1 Romšak Nik Moški SLO KGT PAPEŽ -- 1 --
2 . 4 Kukovič Kris Moški SLO KGT PAPEŽ -- 1 --
3 . 2 Petek Nejc Moški SLO KGT PAPEŽ -- 1 --
4 . 71 Jeras Jakob Moški SLO KGT PAPEŽ -- 1 --
5 . 3 Petek Jošt Moški SLO ŠD ŠMARTNO -- 1 --
KP - DEKLICE-Ž
1 . 81 POLJANŠEK Manca Ženski SLO -- 1 --
2 . 55 Uršič Tjaša Ženski SLO KGT PAPEŽ -- 1 --
KP - DEčKI-M
1 . 59 Močnik Martin Moški SLO AK DOMŽALE -- 1 --
2 . 9 Poljanšek Izak Moški SLO KGT PAPEŽ -- 1 --
3 . 8 Prelovšek Aleš Moški SLO KGT PAPEŽ -- 1 --
KP- STAREJšI DEčKI-M
1 . 53 Uršič Nejc Moški SLO KGT PAPEŽ -- 1 --
2 . 64 Hribar Jernej Moški SLO KGT PAPEŽ -- 1 -- SLO20020719
3 . 6 Podbregar Rok Moški SLO KGT PAPEŽ -- 1 --
4 . 7 Šimenc Luka Moški SLO STEBLJEVEK -- 1 --
5 . 5 Šimenc Martin Moški SLO -- 1 --
KP - STAREJšE DEKLICE-Ž
1 . 14 Mali Nuša Ženski SLO -- 1 --
KP - MLADINKE-Ž
1 . 33 Orehek Karmen Ženski SLO KGT PAPEŽ -- 1 --
KP - MLADINCI-M
1 . 51 Mekiš Marino Moški SLO KGT PAPEŽ -- 1 --
KP - ČLANICE-Ž
1 . 35 Godec Andreja Ženski SLO AD ŠTAJERSKA -- 1 -- SLO19770918
2 . 52 Podpečan Ana Ženski SLO -- 1 --
3 . 36 Dobrotinšek Anita Ženski SLO -- 1 --
4 . 60 Koncilija Tanja Ženski SLO ŠD Suhadole -- 1 --
5 . 73 Hribar Barbara Ženski SLO -- 1 --
KP - ČLANI A-M
1 . 19 Lamovec Peter Moški SLO SALOMON TEAM -- 1 --
2 . 61 Koncilija Miha Moški SLO ŠD Suhadole -- 1 -- SLO19810404
3 . 56 Sitar Denis Moški SLO ŠKD MEKINJE -- 1 --
4 . 21 Osolnik Gregor Moški SLO / -- 1 --
5 . 18 Bajde Matej Moški SLO -- 1 --
6 . 20 Slatnar Andrej Moški SLO ŠKD MEKINJE -- 1 --
7 . 17 Škrbinc Sašo Moški SLO ŠD ŠMARTNO -- 1 --
8 . 68 volkar danilo Moški SLO -- 1 --
9 . 72 PETEK Miha Moški SLO -- 1 --
10 . 16 Dolinšek David Moški SLO KGT PAPEŽ -- 1 --
KP - ČLANI B-M
1 . 50 Volkar Franci Moški SLO ŠKD MEKINJE -- 1 --
2 . 47 Janjatovič Mirko Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- 1 --
3 . 23 Petek Tomo Moški SLO ŠD ŠMARTNO -- 1 --
4 . 43 Spruk Marko Moški SLO KGT PAPEŽ -- 1 --
5 . 49 Železnik Franci Moški SLO ŠD Češnjice -- 1 --
6 . 78 ZAKONŠEK Tadej Moški SLO ŠD MOTNIK -- 1 --
7 . 22 Šimenc Janko Moški SLO STEBLJEVEK -- 1 --
KP - VETERANI A-M
1 . 46 Teraž Franci Moški SLO KGT PAPEŽ -- 1 --
2 . 27 GALIN BOJAN Moški SLO ŠKD MEKINJE -- 1 --
3 . 26 Bajec Herman Moški SLO ŠKD MEKINJE -- 1 --
4 . 29 Škrbinc Miran Moški SLO ŠD ŠMARTNO -- 1 --
5 . 28 Slatnar Vladislav Moški SLO ŠKD MEKINJE -- 1 --
6 . 25 Sršen Rajko Moški SLO KOMENDA-MOSTA -- 1 --
KP - VETERANI B-M
1 . 42 URH IVAN Moški SLO KGT PAPEŽ -- 1 --
2 . 30 Klemenc Tone Moški SLO KGT PAPEŽ -- 1 --
3 . 31 Ručigaj Zdravc Moški SLO AK DOMŽALE -- 1 --
4 . 32 Petek Tone Moški SLO ŠKD MEKINJE -- 1 --
5 . 69 Povše Brane Moški SLO ŠKD MEKINJE -- 1 --
6 . 70 Horvat Miha Moški SLO ŠKD MEKINJE -- 1 -- SLO19960401
7 . 57 US Mirko Moški SLO Krašnja -- 1 --
KP - VETERANKE-Ž
1 . 38 Milič Marinka Ženski SLO ŠKD MEKINJE -- 1 --
2 . 37 Petač Jolanda Ženski SLO -- 1 --
3 . 54 Meglič Jana Ženski SLO Tržič -- 1 --

Komentarji