Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 20. XCO Kamnik, C1 2017

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:20. XCO Kamnik, C1 2017 Datum:23.04.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Time u0160t.krogov Zaostanek Najbolju0161i krog
ELITE M-M
1 . 1 Braidot Luca Moški ITA cs carabinieri 10006120074 -- 6 -- 00:13:08
2 . 2 Braidot Daniele Moški ITA cs carabinieri 10006444723 -- 6 -- 00:13:20
3 . 3 Parti András Moški HUN NELLA TREK TEAM 10004031140 -- 6 -- 00:13:22
4 . 16 Fumarola Denis Moški ITA ASD SIXS BOSCARO 10007707137 -- 6 -- 00:13:06
5 . 30 Logar Tadej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10007928520 -- 6 -- 00:14:10
6 . 12 Dina Dániel Moški HUN Cube-Csömör UCI MTB Team 10009659968 -- 6 -- 00:14:18
7 . 47 Gehbauer Robert Moški AUT RC ARBÖ ASKÖ Klagenfurt 10003343147 -- 6 -- 00:14:01
8 . 15 Belak Jure Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009164359 -- 6 -- 00:14:20
9 . 28 Wetzelberger Philipp Moški AUT RC Friedberg-Pinggau 10008145859 -- 6 -- 00:14:39
10 . 18 Tavčar Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10010825685 -- 6 -- 00:15:09
11 . 23 Shevtsov Artem Moški UKR BPS MTB TEAM 10007673387 -- 6 -- 00:14:56
12 . 10 Zöger Manfred Moški AUT Picher Racing Team 10006838379 -- 5 -- 00:15:31
13 . 38 Laposse Lorenzo Moški ITA ASD SIXS BOSCARO 10031798402 -- 5 -- 00:16:05
14 . 13 Valter Attila Moški HUN Cube-Csömör UCI MTB Team 10009820727 -- 5 -- 00:14:07
DNF 4 Turk Filip Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10005873029 -- 2 -- 00:14:30
DNF 21 Unal Isac Moški TUR SALCANO CAPPADOCI 10007402696 -- 3 -- 00:17:07
DNF 8 Buruczki Szilárd Moški HUN Cube-Csömör UCI MTB Team 10093514010 -- 1 -- 01:51:06
DNS 11 Hribovšek Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604571 -- 1 -- 01:51:11
DNS 5 Michałek Mariusz Moški POL JBG-2 Professional MTB Team 10009830124 -- 1 -- 01:51:04
DNS 39 Griessner Markus Moški AUT ASVÖ ÖAMTC SC Hermagor 10015011136 -- 1 -- 01:51:14
DNS 42 Szatmáry András Moški HUN Waberer's evopro MTB Team 10006448056 -- 1 -- 01:51:17
U23 M-M
1 . 40 Bouwmeester Marc Moški MIJNBADLIVGIANT OFFROAD TEAM 10009822545 -- 6 -- 00:13:05
2 . 9 Naglič Rok Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009079180 -- 6 -- 00:14:15
3 . 25 Pellizzon Moreno Moški ITA Team Rudy Project XCR 10008625304 -- 6 -- 00:13:49
4 . 7 Krajnc Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10008196783 -- 6 -- 00:14:09
5 . 27 Agostinelli Alessio Moški ITA SUPERBIKE BRAVI PLATFORM TEAM 10011133459 -- 6 -- 00:13:55
6 . 14 Sibille Vincent Moški FRA TEAM VOSGES VTT 10008151519 -- 6 -- 00:14:08
7 . 20 Bscherer Moritz Moški AUT KTM PRO TEAM 10008814755 -- 6 -- 00:13:50
8 . 44 Olivetti Simone Moški ITA TEAM UCI PIEMONTE FCI 10009824060 -- 6 -- 00:14:33
9 . 17 Zupančič Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10008745037 -- 6 -- 00:14:52
10 . 24 Palumby Zsombor Moški HUN Waberer's evopro MTB Team 10008821223 -- 6 -- 00:15:34
11 . 33 Tratnik Bajc Miha Moški SLO MBK SportR.Si 10010728281 -- 5 -- 00:15:32
12 . 26 ICEN Izzet Sahin Moški TUR SALCANO CAPPADOCI 10011179737 -- 5 -- 00:15:25
13 . 22 Konyaev Oleksandr Moški UKR BPS MTB TEAM 10009442225 -- 5 -- 00:14:52
14 . 29 Borsos Benedek Moški HUN Waberer's evopro MTB Team 10010834173 -- 5 -- 00:16:49
15 . 43 Mihalkovits Lukas Moški AUT RADWELT MK FACTORY RACING 10013974246 -- 5 -- 00:16:09
16 . 34 Čibej Simon Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10010186802 -- 5 -- 00:15:42
17 . 31 Dragar Blaž Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10010904194 -- 5 -- 00:18:16
18 . 36 Lakota Luka Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10015720246 -- 5 -- 00:16:49
19 . 37 Štirn Andraž Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10060303769 -- 5 -- 00:16:56
20 . 35 Zorman Tadej Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017648526 -- 4 -- 00:20:11
DNF 6 Roman Aleksandar Moški SRB Serbia national team 10008819203 -- 1 -- 00:14:17
DNF 45 Cerutti Gregorio Moški ITA TEAM UCI PIEMONTE FCI 10009823656 -- 2 -- 00:15:09
DNF 32 Almonti Andrea Moški ITA TEAM UCI PIEMONTE FCI 10014349213 -- 2 -- 00:17:08
DNS 19 Tomašev Alen Moški CRO BK CRIKVENICA 10008595392 -- 1 -- 01:51:12
DNS 41 Garino Cristiano Moški ITA TEAM UCI PIEMONTE FCI 10015633451 -- 1 -- 01:51:17
U23+ELITE W-Ž
1 . 51 Žakelj Tanja Ženski SLO Rajd Trek / Unior Tools Team 10004604450 -- 5 -- 00:16:13
2 . 52 Popova Iryna Ženski UKR BPS MTB TEAM 10006877785 -- 5 -- 00:17:49
3 . 53 Crnogorac Jovana Ženski SRB SALCANO CAPPADOCI 10007299232 -- 5 -- 00:17:47
4 . 61 Pellizzaro Jessica Ženski ITA Team Rudy Project XCR 10009164965 -- 5 -- 00:17:49
5 . 55 Perše Tina Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10007545570 -- 5 -- 00:18:20
6 . 54 Tanovic Lejla Ženski SMF team 10009167490 -- 5 -- 00:19:24
7 . 56 Wieltschnig Julia Ženski AUT ASVÖ ÖAMTC SC Hermagor 10008821425 -- 5 -- 00:19:14
8 . 60 Campanari Angela Ženski ITA SUPERBIKE BRAVI PLATFORM TEAM 10010647954 -- 5 -- 00:19:12
9 . 58 Gaspardino Giulia Ženski ITA TEAM UCI PIEMONTE FCI 10007678037 -- 4 -- 00:18:13
10 . 62 Savic Popovic Teodora Ženski SRB Serbia national team 10010898235 -- 4 -- 00:22:37
11 . 59 Göltl-zelenij Linda Ženski HUN PCCC 10010833971 -- 4 -- 00:23:40
DNS 63 Jerbić Lucija Ženski CRO BK Biker 10010905713 -- 1 -- 00:32:57
DNS 57 Rakić Milica Ženski SRB SALCANO CAPPADOCI 10007913362 -- 2 -- 00:23:38
U19 M-M
1 . 79 Avondetto Simone Moški ITA TEAM UCI PIEMONTE FCI 10029925086 -- 4 -- 00:14:10
2 . 71 Klemenčič Miha Moški SLO MBK SportR.Si 10017578000 -- 4 -- 00:14:30
3 . 82 Govekar Matevž Moški SLO MBK SportR.Si 10017582444 -- 4 -- 00:15:10
4 . 88 Olivetti Mattia Moški ITA TEAM UCI PIEMONTE FCI 10029846072 -- 4 -- 00:15:27
5 . 85 Polzer David Moški AUT RSC MCDonalds Klopeiner See 10055885926 -- 4 -- 00:15:06
6 . 72 Lozar Matjaž Moški SLO MBK SportR.Si 10017583757 -- 4 -- 00:16:03
7 . 80 Reho Tom Moški UKR BPS MTB TEAM 10011221264 -- 4 -- 00:16:19
8 . 83 Štajnar Mihael Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564458 -- 4 -- 00:16:13
9 . 73 Lukan Pavlo Moški UKR BPS MTB TEAM 10011083040 -- 4 -- 00:16:55
10 . 89 Guasco Mattia Moški ITA TEAM UCI PIEMONTE FCI 10031204880 -- 4 -- 00:16:34
11 . 86 Veselinovic Dusan Moški SRB Serbia national team 10015330832 -- 4 -- 00:16:53
12 . 74 Keržan Žiga Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649334 -- 4 -- 00:16:27
13 . 77 Hirci Jernej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017652667 -- 4 -- 00:16:52
14 . 75 Jagodič Tilen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017574562 -- 4 -- 00:17:43
15 . 87 Sylvester Balázs Moški HUN Femat-ZKSE 10023646762 -- 4 -- 00:17:07
16 . 78 Bosman Luka Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10015720145 -- 4 -- 00:16:26
17 . 81 Kostovic Dusan Moški SRB Serbia national team 10016134922 -- 4 -- 00:17:28
18 . 84 Mancu Benjamin Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059002050 -- 2 -- 00:29:14
U19 W-Ž
1 . 202 Movrin Vita Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017590124 -- 3 -- 00:18:36
2 . 201 Filipović Ema Ženski CRO BK Biker 10011044240 -- 3 -- 00:21:53
3 . 203 Doroshenko Julia Ženski UKR BPS MTB TEAM 10016105721 -- 3 -- 00:23:04
AMATERKE-Ž
1 . 166 Strnad Andreja Ženski SLO SCOTT TEAM 10017652566 -- 3 -- 00:25:38
AMATERJI-M
1 . 170 Rimahazi Matija Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017605278 -- 4 -- 00:14:58
2 . 163 Loiacono Stefano Moški ITA TEAM UCI PIEMONTE FCI 10012771446 -- 4 -- 00:16:02
3 . 156 Čibej Aleš Moški SLO KK RAVNE 10015836646 -- 4 -- 00:16:40
4 . 160 Prešeren Jure Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10004070243 -- 4 -- 00:17:43
5 . 157 Marinčič Anže Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017641452 -- 4 -- 00:16:59
6 . 158 Razingar Matej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056474188 -- 4 -- 00:16:49
7 . 159 Blatnik Žiga Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017655192 -- 4 -- 00:17:32
8 . 165 Maretič Žiga Moški SLO ŠD Koloka 10017587700 -- 4 -- 00:17:29
9 . 164 Želimorski Luka Moški SLO ŠD 2Simpl 10058947688 -- 3 -- 00:20:05
DNS 162 Pevec Evgen Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017642563 -- 1 -- 01:52:02
DNS 161 Draksler Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576077 -- 1 -- 01:52:00
VETERANI 1-M
1 . 126 Mikelj Uroš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10007459280 -- 4 -- 00:16:17
2 . 167 Rode Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10060490392 -- 4 -- 00:15:38
3 . 128 Pirc Tomaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017574461 -- 4 -- 00:15:38
4 . 137 Jurak Primož Moški SLO ŠD 2Simpl 10007400979 -- 4 -- 00:15:32
5 . 129 Podgornik Tadej Moški SLO MBK SportR.Si 10017595174 -- 4 -- 00:16:24
6 . 138 Rauter Samo Moški SLO Rajd Funsports 10004085805 -- 4 -- 00:16:09
7 . 130 Holc Andrej Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553344 -- 4 -- 00:16:39
8 . 133 Korošec Martin Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017574158 -- 4 -- 00:18:55
9 . 169 Spruk Miha Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572946 -- 4 -- 00:18:46
10 . 134 Okorn Žiga Moški SLO KD KM 10052991181 -- 4 -- 00:18:46
11 . 131 Jeram Damjan Moški SLO MBK SportR.Si 10017652465 -- 4 -- 00:19:25
12 . 132 Kavčič Jure Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056474996 -- 4 -- 00:19:27
DNF 127 Budin Matjaž Moški SLO MBK SportR.Si 10003509360 -- 2 -- 00:16:25
DNF 135 Jazbec Matic Moški SLO ŠD 2Simpl 10017641654 -- 1 -- 00:15:36
DNS 136 Bitenc Janez Moški SLO ŠD 2Simpl 10017641755 -- 1 -- 01:52:48
DNS 125 Čretnik Marko Moški SLO GANESHA TEAM 10059836149 -- 1 -- 01:52:46
VETERANI 2-M
1 . 139 Blaznik Robert Moški SLO MBK SportR.Si 10003481270 -- 4 -- 00:15:09
2 . 140 Boškin Aleš Moški SLO MBK SportR.Si 10003492586 -- 4 -- 00:15:26
3 . 141 Miklič Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10003953136 -- 4 -- 00:15:07
4 . 143 Rijavec Aleš Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017614372 -- 4 -- 00:17:32
5 . 150 Tomšič Valter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059002656 -- 4 -- 00:17:02
6 . 146 Cornacchini Igor Moški SLO SCOTT TEAM 10017646910 -- 4 -- 00:18:23
7 . 148 Gábor Dervalics Moški HUN Femat-ZKSE 10023598868 -- 3 -- 00:20:49
DNF 142 Dakskobler Matej Moški SLO KK PANTAL 10017599117 -- 2 -- 00:16:42
DNS 149 Utranker Damjan Moški SLO ŠD 2Simpl 10017642058 -- 1 -- 01:51:49
DNS 147 Ločnikar Bojan Moški SLO BikeRepublic 10017586080 -- 1 -- 01:51:47
DNS 145 Starman Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604470 -- 1 -- 01:51:45
DNS 144 Škarja Marko Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643775 -- 1 -- 01:51:42
VETERANI 3-M
1 . 151 Zupan Tine Moški SLO SCOTT TEAM 10017647819 -- 4 -- 00:17:42
2 . 154 Braidot Mauro Moški ITA CAPRIVESI 10029544564 -- 4 -- 00:18:13
3 . 152 Kemperl Bojan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572643 -- 4 -- 00:18:25
DNS 153 Boben Aleš Moški SLO MTB TRBOVLJE 10016197566 -- 1 -- 01:51:55
VETERANKE-Ž
DNS 155 Podpečan Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10059078842 -- 1 00:57:36 01:51:58
U17 M-M
1 . 113 Žle Blaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017622860 -- 3 -- 00:15:22
2 . 117 Pečnik Teo Moški SLO KK RAVNE 10017651051 -- 3 -- 00:15:29
3 . 115 Klemenčič Jakob Moški SLO MBK SportR.Si 10017582545 -- 3 -- 00:15:13
4 . 114 Smolnikar Jakob Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649435 -- 3 -- 00:15:25
5 . 109 Starman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572542 -- 3 -- 00:16:06
6 . 112 Kranjec Žagar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554556 -- 3 -- 00:16:33
7 . 108 Hribar Jernej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564559 -- 3 -- 00:17:13
8 . 110 Golmajer Ažbe Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564761 -- 3 -- 00:16:35
9 . 111 Dolenšek Anže Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017647617 -- 3 -- 00:16:47
10 . 107 Jereb Jan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017651253 -- 3 -- 00:19:22
11 . 104 Bertović Noa Moški CRO BK AXA 10028451700 -- 3 -- 00:19:22
12 . 101 Vovk Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572441 -- 3 -- 00:18:21
13 . 105 Kalan Vrhovnik Gal Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017645593 -- 3 -- 00:21:44
14 . 102 Kranjec Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572037 -- 3 -- 00:20:46
15 . 103 Kotarski Martin Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10028452508 -- 2 -- 00:23:14
DNS 116 Rupnik Robi Moški SLO MBK SportR.Si 10017583959 -- 1 -- 01:48:22
DNS 106 Lazar Rok Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017613867 -- 1 -- 01:48:20
U17 W-Ž
1 . 215 Janežič Ana Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643977 -- 3 -- 00:19:54
2 . 210 Nitelli Erika Ženski ITA TEAM UCI PIEMONTE FCI 10030379572 -- 3 -- 00:20:47
3 . 216 Homar Tamara Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643169 -- 3 -- 00:22:29
4 . 214 Logbinyuk Oleksandra Ženski UKR BPS MTB TEAM 10034884921 -- 3 -- 00:24:32
5 . 212 Filipović Jana Ženski CRO BK Biker 10028428963 -- 3 -- 00:23:46
6 . 211 bošnjak larisa Ženski CRO BBK ŠIŠMIŠ 10058285361 -- 3 -- 00:25:24
DNS 213 Dečman Nika Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572744 -- 1 -- 01:54:11
U15 M-M
1 . 231 Rus Jure Moški SLO MBK SportR.Si 10017582848 -- 2 -- 00:16:08
2 . 232 Smrdel Miha Moški SLO MBK SportR.Si 10017582747 -- 2 -- 00:16:14
3 . 228 Štern Nejc Moški SLO KK RAVNE 10017650445 -- 2 -- 00:17:37
4 . 226 Jereb Tine Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017649637 -- 2 -- 00:17:37
5 . 230 Rosanda Dante Moški CRO BK MONTES 10028439370 -- 2 -- 00:17:35
6 . 229 Janežič Luka Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644078 -- 2 -- 00:18:33
7 . 227 Kavčič Jernej Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017613665 -- 2 -- 00:18:06
8 . 237 Zupanič Filip Moški SLO KD Melamin 10060635387 -- 2 -- 00:18:37
9 . 241 Krobot Mihael Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 10028449373 -- 2 -- 00:18:59
10 . 239 Markelj Tim Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651859 -- 2 -- 00:19:24
11 . 235 Šen Tilen Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017613564 -- 2 -- 00:20:34
12 . 222 Novak David Svit Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653475 -- 2 -- 00:19:45
13 . 236 Mrak Matevž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017613362 -- 2 -- 00:20:48
14 . 224 Auer Nal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017575976 -- 2 -- 00:21:24
15 . 220 Dečman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564963 -- 2 -- 00:21:17
16 . 219 Zupan Benjamin Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017645290 -- 2 -- 00:24:18
17 . 238 Jukič Mirza Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017567185 -- 2 -- 00:31:02
18 . 223 Jagodič David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017573047 -- 1 -- 00:34:32
DNF 225 Prelovšek Jure Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017613968 -- 1 -- 00:39:26
DNS 242 Ahačič Gašper Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017625385 -- 1 -- 01:55:16
DNS 221 Tušar Lenart Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017613463 -- 1 -- 01:55:15
DNS 233 Gnezda Nace Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017654586 -- 1 -- 00:52:31
DNS 240 Lipovac Noah Moški CRO BK MONTES 10028444424 -- 1 -- 00:47:45
U15 W-Ž
1 . 254 Moroz Nuša Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653273 -- 2 -- 00:21:51
2 . 255 Mlakar Daša Ženski SLO MBK SportR.Si 10017582949 -- 2 -- 00:21:55
3 . 253 Nadu Anja Ženski CRO BK MONTES 10028452609 -- 2 -- 00:22:04
4 . 252 Movrin Ema Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644179 -- 2 -- 00:23:40
5 . 251 Čuk Špela Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017654687 -- 2 -- 00:24:10
U13 M-M
1 . 333 Pahor Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649233 -- 6 -- 00:02:23
2 . 334 Marolt Jaka Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651556 -- 6 -- 00:02:37
3 . 335 Gladek Marcel Moški SLO MBK SportR.Si 10017588811 -- 6 -- 00:02:37
4 . 336 Boltar Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604672 -- 6 -- 00:02:43
5 . 340 Terpin Tine Moški SLO MBK SportR.Si 10017583252 -- 6 -- 00:02:37
6 . 342 Vovk Ambrož Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017575673 -- 6 -- 00:02:44
7 . 337 Svetličič Jošt Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653576 -- 6 -- 00:02:41
8 . 352 Utranker Filip Moški SLO ŠD 2Simpl 10017641957 -- 6 -- 00:02:51
9 . 341 Kerec Matej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056478434 -- 6 -- 00:02:55
10 . 338 Antolović Noa Moški CRO BK MONTES 10028421081 -- 6 -- 00:02:53
11 . 344 Kavčič Blaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056528550 -- 6 -- 00:03:01
12 . 343 Štriker Tine Moški SLO KK RAVNE 10017644785 -- 6 -- 00:02:49
13 . 353 Inkret Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576481 -- 6 -- 00:03:02
14 . 354 Koseljnik Nace Moški SLO KK RAVNE / -- 6 -- 00:02:57
15 . 339 Starman Gal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572340 -- 5 -- 00:02:59
16 . 357 Arbajter Jakob Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10060377127 -- 5 -- 00:03:05
17 . 345 Gombač Jure Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644381 -- 5 -- 00:02:58
18 . 356 Kern Domen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM / -- 5 -- 00:02:58
19 . 370 Mali Marko Moški SLO ENERGIJATEAM.COM -- 5 -- 00:03:20
20 . 346 Korošec Klas Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649031 -- 5 -- 00:03:10
21 . 350 Lipovšek Matic Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017627510 -- 5 -- 00:03:23
22 . 347 AVBELJ URBAN Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10059518372 -- 5 -- 00:03:23
23 . 355 Aralica Marin Moški CRO BK MONTES 10028411785 -- 5 -- 00:03:21
24 . 349 Mavrović Mirko Moški CRO BK MONTES 10059089552 -- 5 -- 00:03:22
25 . 351 Keržan Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017648425 -- 5 -- 00:03:28
26 . 369 MARK BORISZ Ivan Moški HUN -- 5 -- 00:03:35
DNS 348 Golmajer Juš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564660 -- 1 -- 00:55:39
U13 W-Ž
1 . 358 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554455 -- 6 -- 00:02:38
2 . 359 Klemenčič Ivana Ženski SLO MBK SportR.Si 10017579010 -- 6 -- 00:02:58
3 . 360 Smrdel Tina Ženski SLO MBK SportR.Si 10017582646 -- 6 -- 00:02:58
4 . 363 Bruchner Regina Ženski HUN Femat-ZKSE 10023585431 -- 5 -- 00:03:05
5 . 362 Čoga Spasovski Dora Ženski CRO BK MONTES 10028447555 -- 5 -- 00:03:15
6 . 364 Vitkovics Vanda Ženski HUN Femat-ZKSE 10057781365 -- 5 -- 00:03:10
7 . 365 Pušec Mirta Ženski CRO BK MONTES 10058281725 -- 5 -- 00:03:16
8 . 361 Kranjec Zoja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564862 -- 5 -- 00:03:10
DNS 366 Lipovac Amelie Ženski CRO BK MONTES 10028408149 -- 1 -- 00:55:10
U11 M-M
1 . 303 Boškin Filip Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017650950 -- 5 -- 00:02:52
2 . 301 Rudolf Jernej Moški SLO MBK SportR.Si 10017578202 -- 5 -- 00:02:52
3 . 302 Lopatič Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017565064 -- 5 -- 00:02:52
4 . 316 Tominšek Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017577390 -- 5 -- 00:02:53
5 . 305 ZUPANIČ JURIJ Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017614069 -- 5 -- 00:03:03
6 . 317 Kálmán Dániel Ákos Moški HUN Femat-ZKSE 10023615945 -- 5 -- 00:03:04
7 . 318 Pečnik Tian Moški SLO KK RAVNE 10017650647 -- 5 -- 00:03:06
8 . 306 Štajnar Gašper Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059001545 -- 5 -- 00:02:54
9 . 304 Ažman Juš Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017652768 -- 5 -- 00:03:11
10 . 319 Utranker Jaka Moški SLO ŠD 2Simpl 10017641856 -- 5 -- 00:03:13
11 . 308 Auer Nik Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576986 -- 5 -- 00:03:05
12 . 310 Pagon Tim Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017618618 -- 5 -- 00:03:03
13 . 307 Kunc Ambrož Moški SLO MBK SportR.Si 10017578404 -- 5 -- 00:03:27
14 . 309 Kobal Ažbe Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017642260 -- 5 -- 00:03:26
15 . 314 Antolović Erik Moški CRO BK MONTES 10028409563 -- 4 -- 00:03:25
16 . 312 Korošec Aljaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017617204 -- 4 -- 00:03:38
17 . 368 Rupnik Ožbe Moški SLO MBK SportR.Si 10050452512 -- 4 -- 00:03:51
18 . 313 Prelec Žiga Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576582 -- 4 -- 00:03:36
19 . 315 Benda Gal Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017648930 -- 4 -- 00:03:51
DNS 311 Juteršek Nejc Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017567589 -- 1 -- 00:24:03
U11 W-Ž
1 . 320 Terpin Eva Ženski SLO MBK SportR.Si 10017578505 -- 5 -- 00:02:53
2 . 321 Tancik Meta Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017646102 -- 5 -- 00:03:03
3 . 332 Szabó Léna Ženski HUN Femat-ZKSE 10023647974 -- 4 -- 00:03:22
4 . 322 Gnezda Hana Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017610534 -- 4 -- 00:03:19
5 . 327 Nadu Lena Ženski CRO BK MONTES 10028426337 -- 4 -- 00:03:22
6 . 323 Janežič Meta Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643876 -- 4 -- 00:03:19
7 . 324 Mikuž Nika Ženski SLO MBK SportR.Si 10017578303 -- 4 -- 00:03:28
8 . 331 Szücs Júlia Ženski HUN Femat-ZKSE 10058524023 -- 4 -- 00:03:27
9 . 330 Križan Mia Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643573 -- 4 -- 00:03:44
10 . 326 Inkret Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576380 -- 4 -- 00:03:29
11 . 328 Ahačič Nastja Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM / -- 4 -- 00:03:47
12 . 329 Krapež Kaja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604874 -- 4 -- 00:03:46
DNS 325 Novak Ivana Rosa Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653374 -- 1 -- 00:23:07
U9 M-M
1 . 261 Majnik Maks Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017577491 -- 8 -- 00:01:14
2 . 262 Dejak Lenart Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017614271 -- 8 -- 00:01:22
3 . 269 Zupanc Anclin Kristjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059916678 -- 8 -- 00:01:20
4 . 276 Kutoša Filip Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644583 -- 8 -- 00:01:22
5 . 265 Močnik Tomaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017605379 -- 8 -- 00:01:17
6 . 267 Boškin Aljaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017654182 -- 8 -- 00:01:28
7 . 268 Cigale Amadej Moški SLO MBK SportR.Si 10017588407 -- 8 -- 00:01:24
8 . 263 Mlakar Jakob Moški SLO MBK SportR.Si 10017578606 -- 8 -- 00:01:22
9 . 271 Rojc Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059916476 -- 8 -- 00:01:28
10 . 270 Klemenčič Urban Moški SLO MBK SportR.Si 10017588508 -- 7 -- 00:01:27
11 . 280 Plut Lan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017567387 -- 7 -- 00:01:36
12 . 277 Antler Jurij Moški SLO KK DJAK / -- 7 -- 00:01:36
13 . 266 Kunc Lovro Moški SLO MBK SportR.Si 10017578707 -- 7 -- 00:01:27
14 . 257 Szép Damján Moški HUN 10058523316 -- 7 -- 00:01:30
15 . 274 Krapež Jakob Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017602854 -- 7 -- 00:01:40
16 . 278 Kokalj David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576279 -- 6 -- 00:01:52
17 . 273 Arbajter Jošt Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017567488 -- 6 -- 00:01:48
18 . 272 Lampe Urban Moški SLO MBK SportR.Si 10050453421 -- 6 -- 00:01:40
19 . 367 Rupnik Luka Moški SLO MBK SportR.Si 10050449882 -- 6 -- 00:02:07
DNS 279 Travnik Tristan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM / -- 1 -- 00:16:01
U9 W-Ž
1 . 284 Szücs Borbála Ženski HUN Femat-ZKSE 10058525740 -- 7 -- 00:01:37
2 . 281 Šoštarko Tajda Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017566781 -- 7 -- 00:01:45
3 . 287 Ravnikar Bolčina Ula Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017626496 -- 7 -- 00:01:39
4 . 282 Kobal NeŽa Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10059518271 -- 6 -- 00:01:46
5 . 285 Kálmán Luca Ženski HUN Femat-ZKSE 10058524831 -- 6 -- 00:01:49
6 . 283 Mrak Metka Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10052075644 -- 5 -- 00:02:14
DNS 286 Križan Ela Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643472 -- 1 -- 00:16:04
U7 M-M
1 . 288 Rupnik Lan Moški SLO MBK SportR.Si 10050455340 -- 7 -- 00:01:13
2 . 290 Šekoranja Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059002252 -- 7 -- 00:01:19
3 . 289 Mlakar Tine Moški SLO MBK SportR.Si 10017588710 -- 7 -- 00:01:12
4 . 264 Dejak Urban Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10059016396 -- 7 -- 00:01:16
5 . 291 Križan Bor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643674 -- 6 -- 00:01:28
U7 W-Ž
1 . 294 Utranker Neža Ženski SLO ŠD 2Simpl 10058948092 -- 7 -- 00:01:17
2 . 292 Vrhovnik Papler Neža Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10059003262 -- 7 -- 00:01:18
DNF 293 Pevec Kaja Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM / -- 1 -- 00:11:40

Komentarji