Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XCO Završnica C2 2017

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XCO Završnica C2 2017 Datum:29.04.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Time Št. krogov Zaostanek Naj. Krog
ELITE M-M
1 . 7 Fumarola Denis Moški ITA ASD SIXS BOSCARO 10007707137 01:30:00,42 6 00:00:53 00:14:36
2 . 3 Hribovšek Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604571 01:31:17,41 6 00:02:10 00:14:51
3 . 10 Shevtsov Artem Moški UKR BPS MTB TEAM 10007673387 01:34:39,57 6 00:05:32 00:15:11
4 . 11 Dimic Gregor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10007708046 01:35:23,39 6 00:06:16 00:15:11
5 . 20 Laposse Lorenzo Moški ITA ASD SIXS BOSCARO 10031798402 01:41:40,37 6 00:12:33 00:16:29
6 . 14 Tancik Mitja Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10004224029 01:42:00,48 6 00:12:53 00:16:19
7 . 8 Unal Isac Moški TUR SALCANO CAPPADOCI 10007402696 01:47:29,46 6 00:18:22 00:16:48
8 . 27 Galić Jurica Moški CRO BK MONTES 10028402590 01:29:29,43 5 -1 00:17:25
9 . 16 Vodopivec Luka Moški SLO MBK SportR.Si 10006955385 01:32:25,69 5 -1 00:18:10
10 . 29 žídek Pavol Moški SVK TOP SPORT TEAM 10016257483 01:35:57,56 5 -1 00:18:05
11 . 35 Golian Erik Moški SVK TOP SPORT TEAM 10015294759 01:41:21,02 5 -1 00:19:54
DNF 5 Belak Jure Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009164359 00:17:08,90 1 -5 00:17:08
DNS 4 Osicki Kornel Moški POL OK Racing Dabrowa Gornicza 10005354279 01:40:32,40 1 -5 01:40:32
DNS 18 Gehbauer Robert Moški AUT RC ARBÖ ASKÖ Klagenfurt 10003343147 01:40:34,37 1 -5 01:40:34
DNS 26 Ramšak Borut Moški SLO GANESHA TEAM 10005531711 01:40:38,04 1 -5 01:40:38
DNS 28 Eric Polansek Moški AUT RSC MCDonalds Klopeiner See 10009026236 01:40:41,59 1 -5 01:40:41
U23 M-M
1 . 17 Bouwmeester Marc Moški MIJNBADLIVGIANT OFFROAD TEAM 10009822545 01:29:07,49 6 -- 00:14:39
2 . 15 Naspi Alessandro Moški ITA SUPERBIKE BRAVI PLATFORM TEAM 10008728465 01:30:34,38 6 00:01:27 00:14:52
3 . 2 Naglič Rok Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009079180 01:31:10,01 6 00:02:03 00:14:57
4 . 1 Krajnc Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10008196783 01:33:54,63 6 00:04:47 00:15:17
6 . 33 Prudek Dominik Moški CZE MORAVEC TEAM 10010777185 01:36:31,18 6 00:07:24 00:15:35
7 . 6 Zupančič Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10008745037 01:37:24,89 6 00:08:17 00:15:52
8 . 9 Konyaev Oleksandr Moški UKR BPS MTB TEAM 10009442225 01:41:33,38 6 00:12:26 00:15:50
9 . 32 Molinari Rudy Moški ITA CAPRIVESI 10010602282 01:42:37,58 6 00:13:30 00:16:39
10 . 21 Čibej Simon Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10010186802 01:43:00,33 6 00:13:53 00:16:45
11 . 12 ICEN Izzet Sahin Moški TUR SALCANO CAPPADOCI 10011179737 01:43:25,48 6 00:14:18 00:16:26
12 . 22 Dragar Blaž Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10010904194 01:45:46,80 6 00:16:39 00:17:22
13 . 34 Gašparík Branislav Moški SVK TOP SPORT TEAM 10015293446 01:33:20,97 5 -1 00:18:09
14 . 24 Štirn Andraž Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10060303769 01:34:28,11 5 -1 00:17:57
15 . 23 Lakota Luka Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10015720246 01:40:59,25 5 -1 00:19:15
16 . 13 ERMIS Oguzhan Moški TUR Serbia national team 10015616172 01:45:23,72 5 -1 00:19:46
17 . 25 Zorman Tadej Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017648526 01:45:32,32 5 -1 00:20:23
DNF 30 Cerutti Gregorio Moški ITA TEAM UCI PIEMONTE FCI 10009823656 01:40:43,92 1 -5 01:40:44
DNF 31 Almonti Andrea Moški ITA TEAM UCI PIEMONTE FCI 10014349213 01:40:44,92 1 -5 01:40:45
DNS 19 Tratnik Bajc Miha Moški SLO MBK SportR.Si 10010728281 01:40:36,14 1 -5 01:40:36
U23+ELITE W-Ž
1 . 41 Žakelj Tanja Ženski SLO Rajd Trek / Unior Tools Team 10004604450 01:32:48,84 5 -- 00:17:30
2 . 42 Popova Iryna Ženski UKR BPS MTB TEAM 10006877785 01:36:02,63 5 00:03:14 00:18:30
3 . 46 Gaspardino Giulia Ženski ITA TEAM UCI PIEMONTE FCI 10007678037 01:40:20,88 5 00:07:32 00:19:29
4 . 43 Perše Tina Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10007545570 01:43:44,03 5 00:10:56 00:19:44
5 . 44 Wieltschnig Julia Ženski AUT ASVÖ ÖAMTC SC Hermagor 10008821425 01:47:46,37 5 00:14:58 00:20:54
DNS 45 Rakić Milica Ženski SRB SALCANO CAPPADOCI 10007913362 01:57:50,62 1 -4 01:57:51
U19 M-M
1 . 55 Lozar Matjaž Moški SLO MBK SportR.Si 10017583757 01:04:19,86 4 -- 00:15:52
2 . 51 Klemenčič Miha Moški SLO MBK SportR.Si 10017578000 01:04:47,83 4 00:00:28 00:15:52
3 . 54 Govekar Matevž Moški SLO MBK SportR.Si 10017582444 01:05:21,23 4 00:01:02 00:16:10
4 . 52 Lukan Pavlo Moški UKR BPS MTB TEAM 10011083040 01:06:58,43 4 00:02:39 00:16:34
5 . 63 Merlino Gabriele Moški ITA ASD LIBERTAS CERESETTO 10023491360 01:07:22,20 4 00:03:03 00:16:34
6 . 56 MARTINUZZI Christian Moški ITA ASD LIBERTAS CERESETTO 10029882953 01:07:28,80 4 00:03:09 00:16:22
7 . 57 Guasco Mattia Moški ITA TEAM UCI PIEMONTE FCI 10031204880 01:08:21,43 4 00:04:02 00:16:49
8 . 58 Polzer David Moški AUT RSC MCDonalds Klopeiner See 10055885926 01:10:04,17 4 00:05:45 00:17:15
9 . 65 Maurel Côme Moški FRA CLIC VTT CHAMBERY 10027733088 01:10:10,67 4 00:05:51 00:17:14
10 . 66 Pettigiani Martino Moški ITA TEAM UCI PIEMONTE FCI 10015778042 01:11:38,46 4 00:07:19 00:17:19
11 . 60 Štajnar Mihael Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564458 01:11:58,72 4 00:07:39 00:17:15
12 . 59 Keržan Žiga Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649334 01:12:23,41 4 00:08:04 00:18:02
13 . 62 Jagodič Tilen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017574562 01:16:42,83 4 00:12:23 00:18:29
14 . 61 Hirci Jernej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017652667 01:17:05,94 4 00:12:46 00:19:09
15 . 64 Bosman Luka Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10015720145 01:19:08,68 4 00:14:49 00:19:19
DNF 53 Reho Tom Moški UKR BPS MTB TEAM 10011221264 00:17:04,43 1 -3 00:17:04
U19 W-Ž
1 . 73 Movrin Vita Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017590124 00:57:39,25 3 -- 00:19:04
2 . 72 Świerczyńska Patrycja Ženski POL OK Racing Dabrowa Gornicza 10011057374 00:57:55,19 3 00:00:16 00:19:04
3 . 74 Doroshenko Julia Ženski UKR BPS MTB TEAM 10016105721 01:08:36,22 3 00:10:57 00:22:32
DNS 71 Druml Corina Ženski AUT ASVÖ ÖAMTC SC Hermagor 10011150233 01:15:19,04 1 -2 01:15:20
DNS 75 Mosser Nina Ženski AUT ASVÖ ÖAMTC SC Hermagor 10053587632 01:15:20,23 1 -2 01:15:21
AMATERKE-Ž
1 . 142 Strnad Andreja Ženski SLO SCOTT TEAM 10017652566 01:21:02,87 3 -- 00:26:34
AMATERJI-M
1 . 260 Rimahazi Matija Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017605278 01:08:32,71 4 -- 00:16:19
2 . 131 Čibej Aleš Moški SLO KK RAVNE 10015836646 01:12:15,98 4 00:03:43 00:17:55
3 . 132 Marinčič Anže Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017641452 01:13:04,54 4 00:04:32 00:18:09
4 . 133 Razingar Matej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056474188 01:13:46,44 4 00:05:14 00:18:02
5 . 134 Blatnik Žiga Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017655192 01:14:31,00 4 00:05:59 00:18:14
6 . 137 Draksler Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576077 01:18:23,62 4 00:09:51 00:19:14
7 . 138 Pevec Evgen Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017642563 01:21:49,89 4 00:13:17 00:19:40
8 . 135 Želimorski Luka Moški SLO ŠD 2Simpl 10058947688 01:23:09,45 4 00:14:37 00:19:58
9 . 139 Debeljak Miha Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017612251 01:25:17,48 4 00:16:45 00:21:01
10 . 257 Zupan Andrej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 01:28:12,38 4 00:19:40 00:20:56
11 . 140 Rauh Jernej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056478434 01:31:52,86 3 -1 00:29:02
VETERANI 1-M
1 . 109 Budin Matjaž Moški SLO MBK SportR.Si 10003509360 01:07:57,47 4 -- 00:16:29
2 . 102 Jazbec Matic Moški SLO ŠD 2Simpl 10017641654 01:08:55,68 4 00:00:58 00:16:42
3 . 100 Mikelj Uroš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10007459280 01:09:33,88 4 00:01:36 00:17:09
4 . 103 Jurak Primož Moški SLO ŠD 2Simpl 10007400979 01:10:14,46 4 00:02:17 00:17:13
5 . 104 Pirc Tomaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017574461 01:12:49,41 4 00:04:52 00:17:49
6 . 105 Podgornik Tadej Moški SLO MBK SportR.Si 10017595174 01:13:32,51 4 00:05:35 00:18:15
7 . 110 Grilc Rok Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10003714171 01:14:28,54 4 00:06:31 00:17:50
8 . 111 Križan Borut Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017648728 01:14:34,25 4 00:06:37 00:18:25
9 . 106 Holc Andrej Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553344 01:15:56,27 4 00:07:59 00:18:42
10 . 112 Petrič Dejan Moški SLO MBK SportR.Si 10056062142 01:19:39,15 4 00:11:42 00:19:31
11 . 108 Kavčič Jure Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056474996 01:20:28,41 4 00:12:31 00:19:52
12 . 107 Korošec Martin Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017574158 01:21:08,02 4 00:13:11 00:19:59
13 . 113 Bitenc Janez Moški SLO ŠD 2Simpl 10017641755 01:24:41,13 4 00:16:44 00:20:40
14 . 114 Černe Aljaž Moški SLO SCOTT TEAM 10017650849 01:09:44,70 3 -1 00:23:04
VETERANI 2-M
1 . 115 Blaznik Robert Moški SLO MBK SportR.Si 10003481270 01:07:28,64 4 -- 00:16:30
2 . 116 Boškin Aleš Moški SLO MBK SportR.Si 10003492586 01:08:02,31 4 00:00:34 00:16:34
3 . 117 Miklič Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10003953136 01:11:13,49 4 00:03:45 00:17:25
4 . 118 Rijavec Aleš Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017614372 01:14:18,19 4 00:06:50 00:18:16
5 . 121 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017561832 01:14:36,12 4 00:07:08 00:18:04
6 . 120 Tomšič Valter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059002656 01:18:07,66 4 00:10:39 00:19:04
7 . 256 Starman Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604470 01:25:39,96 4 00:18:11 00:21:13
DNF 123 Ločnikar Bojan Moški SLO BikeRepublic 10017586080 00:19:51,41 1 -3 00:19:51
DNF 122 Ažman Urban Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10060657922 00:21:05,48 1 -3 00:21:05
VETERANI 3-M
1 . 124 Zupan Tine Moški SLO SCOTT TEAM 10017647819 01:16:46,15 4 -- 00:18:50
2 . 125 Kemperl Bojan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572643 01:19:28,01 4 00:02:42 00:19:28
3 . 126 Vovk Janez Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576178 01:05:35,57 3 -1 00:21:29
VETERANKE-Ž
1 . 128 Utranker Martina Ženski SLO ŠD 2Simpl 10058948294 01:16:37,50 3 -- 00:24:48
2 . 129 Kranjec Mira Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572845 01:18:32,10 3 00:01:55 00:25:35
U17 M-M
1 . 96 Žle Blaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017622860 00:50:37,57 3 -- 00:16:27
2 . 98 Chiandussi Michele Moški ITA A.S.D. G.S. DONI 2004 10029981468 00:50:58,30 3 00:00:21 00:16:44
3 . 95 Klemenčič Jakob Moški SLO MBK SportR.Si 10017582545 00:51:10,06 3 00:00:33 00:16:43
4 . 97 Pečnik Teo Moški SLO KK RAVNE 10017651051 00:51:29,20 3 00:00:52 00:16:45
5 . 94 Smolnikar Jakob Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649435 00:53:07,15 3 00:02:30 00:17:32
6 . 92 Starman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572542 00:54:50,31 3 00:04:13 00:18:08
7 . 89 Hribar Jernej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564559 00:54:54,03 3 00:04:17 00:17:59
8 . 93 Kranjec Žagar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554556 00:55:01,83 3 00:04:24 00:18:02
9 . 99 Casasola Manuel Moški ITA ASD LIBERTAS CERESETTO 10030379471 00:56:27,70 3 00:05:50 00:18:28
10 . 90 Golmajer Ažbe Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564761 00:58:05,86 3 00:07:28 00:18:29
11 . 91 Dolenšek Anže Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017647617 00:59:17,06 3 00:08:40 00:18:53
12 . 88 Jereb Jan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017651253 01:00:31,91 3 00:09:54 00:19:34
13 . 86 Vovk Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572441 01:03:01,25 3 00:12:24 00:20:32
14 . 85 Kranjec Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572037 01:11:17,14 3 00:20:40 00:23:12
DNS 84 Rupnik Robi Moški SLO MBK SportR.Si 10017583959 01:38:29,87 1 -2 01:38:29
DNS 87 Kalan Vrhovnik Gal Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017645593 01:38:32,43 1 -2 01:38:32
U17 W-Ž
1 . 78 Homar Tamara Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643169 01:02:40,49 3 -- 00:20:21
2 . 77 Janežič Ana Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643977 01:02:52,31 3 00:00:12 00:20:40
3 . 79 Logbinyuk Oleksandra Ženski UKR BPS MTB TEAM 1003488492 01:05:55,19 3 00:03:15 00:21:41
U15 M-M
1 . 165 Rus Jure Moški SLO MBK SportR.Si 10017582848 00:37:02,79 2 -- 00:17:54
2 . 161 Rosanda Dante Moški CRO BK MONTES 10028439370 00:38:09,06 2 00:01:07 00:18:45
3 . 160 Janežič Luka Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644078 00:38:32,18 2 00:01:30 00:19:13
4 . 164 Smrdel Miha Moški SLO MBK SportR.Si 10017582747 00:38:46,33 2 00:01:44 00:19:15
5 . 152 Zupanič Filip Moški SLO KD KM 10060635387 00:39:46,07 2 00:02:44 00:19:40
6 . 162 Štern Nejc Moški SLO KK RAVNE 10017650445 00:41:21,18 2 00:04:19 00:20:35
7 . 159 Jereb Tine Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017649637 00:41:30,91 2 00:04:28 00:20:39
8 . 151 Markelj Tim Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651859 00:41:54,15 2 00:04:52 00:20:52
9 . 158 Kavčič Jernej Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017613665 00:42:36,05 2 00:05:34 00:21:15
10 . 154 Mrak Matevž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017613362 00:43:39,24 2 00:06:37 00:21:34
11 . 157 Novak David Svit Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653475 00:46:15,11 2 00:09:13 00:22:46
12 . 155 Jagodič David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017573047 00:49:21,07 2 00:12:19 00:23:49
13 . 156 Šen Tilen Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017613564 00:50:04,57 2 00:13:02 00:24:51
14 . 150 Lipovac Noah Moški CRO BK MONTES 10028444424 00:52:26,01 2 00:15:24 00:26:03
15 . 153 Dečman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564963 00:41:05,95 1 -1 00:41:05
U15 W-Ž
1 . 170 Moroz Nuša Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653273 00:43:50,67 2 -- 00:21:48
2 . 169 Mlakar Daša Ženski SLO MBK SportR.Si 10017582949 00:45:03,93 2 00:01:13 00:22:15
3 . 168 Nadu Anja Ženski CRO BK MONTES 10028452609 00:46:16,18 2 00:02:26 00:23:00
4 . 167 Movrin Ema Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644179 00:52:30,49 2 00:08:40 00:25:15
5 . 166 Čuk Špela Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017654687 00:53:52,31 2 00:10:02 00:26:51
U13 M-M
1 . 171 Pahor Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649233 00:21:27,90 3 -- 00:06:52
2 . 174 Boltar Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604672 00:22:30,06 3 00:01:03 00:07:03
3 . 176 Terpin Tine Moški SLO MBK SportR.Si 10017583252 00:22:36,64 3 00:01:09 00:07:07
4 . 172 Marolt Jaka Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651556 00:22:41,51 3 00:01:14 00:07:04
5 . 173 Gladek Marcel Moški SLO MBK SportR.Si 10017588811 00:22:52,34 3 00:01:25 00:07:20
6 . 179 Starman Gal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572340 00:23:35,79 3 00:02:08 00:07:34
7 . 175 Svetličič Jošt Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653576 00:23:52,38 3 00:02:25 00:07:32
8 . 177 Kerec Matej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056478434 00:24:33,99 3 00:03:06 00:07:50
9 . 178 Utranker Filip Moški SLO ŠD 2Simpl 10017641957 00:25:09,07 3 00:03:42 00:08:00
10 . 180 Štriker Tine Moški SLO KK RAVNE 10017644785 00:25:24,06 3 00:03:57 00:08:06
11 . 185 Pohar Ažbe Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651758 00:26:08,29 3 00:04:41 00:08:26
12 . 181 Kavčič Blaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056528550 00:26:17,77 3 00:04:50 00:08:25
13 . 183 Korošec Klas Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649031 00:26:53,58 3 00:05:26 00:08:19
14 . 182 Gombač Jure Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644381 00:26:59,78 3 00:05:32 00:08:37
15 . 191 Pintar Ažbe Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017652869 00:27:59,10 3 00:06:32 00:08:57
16 . 187 Kern Domen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 621 825 39 00:28:55,59 3 00:07:28 00:09:11
17 . 189 Golmajer Juš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564660 00:30:08,31 3 00:08:41 00:09:41
18 . 188 Aralica Marin Moški CRO BK MONTES 10028411785 00:31:39,50 3 00:10:12 00:10:01
19 . 186 Keržan Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017648425 00:22:07,04 2 -1 00:10:48
U13 W-Ž
1 . 192 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554455 00:23:11,43 3 -- 00:07:26
2 . 193 Klemenčič Ivana Ženski SLO MBK SportR.Si 10017579010 00:25:11,41 3 00:02:00 00:08:03
3 . 194 Smrdel Tina Ženski SLO MBK SportR.Si 10017582646 00:25:49,26 3 00:02:38 00:08:20
4 . 196 Kranjec Zoja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564862 00:27:43,49 3 00:04:32 00:09:00
5 . 195 Čoga Spasovski Dora Ženski CRO BK MONTES 10028447555 00:20:34,47 2 -1 00:10:01
6 . 197 Mlinar Lucija Ženski SLO KK RAVNE 10055771849 00:21:35,69 2 -1 00:10:16
7 . 198 Lipovac Amelie Ženski CRO BK MONTES 10028408149 00:28:38,79 2 -1 00:10:54
U11 M-M
1 . 216 Lopatič Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017565064 00:15:31,90 2 -- 00:07:28
2 . 213 Rudolf Jernej Moški SLO MBK SportR.Si 10017578202 00:15:40,39 2 00:00:09 00:07:19
3 . 215 Boškin Filip Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017650950 00:16:51,93 2 00:01:20 00:07:55
4 . 219 ZUPANIČ JURIJ Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017614069 00:17:17,94 2 00:01:46 00:08:04
5 . 217 Tominšek Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017577390 00:17:28,68 2 00:01:57 00:08:13
6 . 218 Pečnik Tian Moški SLO KK RAVNE 10017650647 00:17:28,73 2 00:01:57 00:08:15
7 . 220 Utranker Jaka Moški SLO ŠD 2Simpl 10017641856 00:18:30,44 2 00:02:59 00:09:07
8 . 222 Štajnar Gašper Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059001545 00:18:35,65 2 00:03:04 00:08:40
9 . 221 Ažman Juš Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017652768 00:19:55,18 2 00:04:24 00:09:31
10 . 228 Zupan Urban Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056529863 00:20:08,67 2 00:04:37 00:09:24
11 . 225 Kobal Ažbe Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017642260 00:20:23,90 2 00:04:52 00:09:37
12 . 226 Korošec Aljaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017617204 00:20:49,22 2 00:05:18 00:10:03
13 . 223 Kunc Ambrož Moški SLO MBK SportR.Si 10017578404 00:20:49,69 2 00:05:18 00:09:47
14 . 227 Prelec Žiga Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576582 00:21:22,47 2 00:05:51 00:10:05
15 . 224 Pagon Tim Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017618618 00:21:28,47 2 00:05:57 00:10:31
U11 W-Ž
1 . 201 Terpin Eva Ženski SLO MBK SportR.Si 10017578505 00:17:24,72 2 -- 00:08:01
2 . 202 Tancik Meta Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017646102 00:18:08,82 2 00:00:44 00:08:41
3 . 205 Janežič Meta Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643876 00:19:02,48 2 00:01:38 00:08:58
4 . 206 Mikuž Nika Ženski SLO MBK SportR.Si 10017578303 00:20:07,33 2 00:02:43 00:09:36
5 . 204 Gnezda Hana Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017610534 00:21:37,43 2 00:04:13 00:10:33
6 . 208 Novak Ivana Rosa Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653374 00:22:11,70 2 00:04:47 00:10:37
7 . 212 Bolčina Ravnikar Zoja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017626500 00:23:12,45 2 00:05:48 00:11:18
8 . 207 Nadu Lena Ženski CRO BK MONTES 10028426337 00:24:19,93 2 00:06:55 00:11:51
9 . 211 Ahačič Nastja Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 00:26:30,14 2 00:09:06 00:13:10
U9 M-M
1 . 229 Dejak Lenart Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017614271 00:13:36,06 5 -- 00:02:33
2 . 240 Kutoša Filip Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644583 00:13:46,37 5 00:00:10 00:02:39
3 . 230 Mlakar Jakob Moški SLO MBK SportR.Si 10017578606 00:14:12,86 5 00:00:36 00:02:34
4 . 233 Boškin Aljaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017654182 00:14:36,14 5 00:01:00 00:02:45
5 . 231 Močnik Tomaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017605379 00:14:50,12 5 00:01:14 00:02:37
6 . 235 Cigale Amadej Moški SLO MBK SportR.Si 10017588407 00:15:01,51 5 00:01:25 00:02:42
7 . 236 Zupanc Anclin Kristjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059916678 00:15:02,57 5 00:01:26 00:02:43
8 . 232 Kunc Lovro Moški SLO MBK SportR.Si 10017578707 00:15:04,73 5 00:01:28 00:02:57
9 . 237 Klemenčič Urban Moški SLO MBK SportR.Si 10017588508 00:15:07,56 5 00:01:31 00:02:58
10 . 238 Rojc Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059916476 00:15:35,74 5 00:01:59 00:03:02
11 . 241 Kokalj David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576279 00:14:40,96 4 -1 00:03:03
12 . 239 Lampe Urban Moški SLO MBK SportR.Si 10050453421 00:14:45,95 4 -1 00:03:24
U9 W-Ž
1 . 245 Šoštarko Tajda Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017566781 00:15:50,75 5 -- 00:02:50
2 . 244 Ravnikar Bolčina Ula Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017626496 00:13:41,37 4 -1 00:03:11
3 . 242 Kobal NeŽa Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10059518271 00:14:57,49 4 -1 00:03:30
4 . 243 Mrak Metka Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10052075644 00:16:01,03 4 -1 00:03:54
5 . 258 NEŽA JANEŽIČ Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 00:16:04,40 4 -1 00:03:46
6 . 259 MIJA ŠTRUKELJ Ženski SLO ŠKTD LOM 00:13:22,29 3 -2 00:04:14
U7 M-M
1 . 246 Rupnik Lan Moški SLO MBK SportR.Si 10050455340 00:09:30,54 4 -- 00:02:16
2 . 247 Mlakar Tine Moški SLO MBK SportR.Si 10017588710 00:10:15,49 4 00:00:45 00:02:19
3 . 248 Šekoranja Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059002252 00:10:25,85 4 00:00:55 00:02:21
4 . 249 Dejak Urban Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10059016396 00:10:32,32 4 00:01:02 00:02:35
5 . 251 Mlečnik Aljaž Moški SLO MBK SportR.Si 10060808068 00:10:57,36 4 00:01:27 00:02:34
6 . 250 Križan Bor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643674 00:11:26,50 4 00:01:56 00:02:35
U7 W-Ž
1 . 252 Utranker Neža Ženski SLO ŠD 2Simpl 10058948092 00:09:54,46 4 -- 00:02:16
2 . 253 Vrhovnik Papler Neža Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10059003262 00:10:56,50 4 00:01:02 00:02:23

Komentarji