Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XCO Kočevje C2 2017

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XCO Kočevje C2 2017 Datum:03.06.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Time Št. krogov Zaostanek Najhitrejši krog
ELITE W-Ž
1 . 91 Crnogorac Jovana Ženski CRO SALCANO CAPPADOCI 10007299232 -- 6 -- 00:12:21
2 . 94 Težak Gorana Ženski SLO ADRENALINA MTB TEAM 10008142829 -- 6 -- 00:13:39
3 . 93 Perše Tina Ženski ITA CALCIT BIKE TEAM 10007545570 -- 6 -- 00:13:55
4 . 97 LIRUSSI ANNA Ženski CRO TEAM CUBE CRAZY VICTORIA BIKE 10011075461 -- 5 -- 00:14:40
5 . 95 Horvat Majda Ženski BICIKLISTIčKI KLUB „MURA AVANTURA“ 10011047775 -- 5 -- 00:16:00
DNS 96 Pereira Ilda Ženski AUT TORCATENSE CASA MYZE TEAM 10007538500 -- 1 -- 01:25:06
DNS 92 Tanovic Lejla Ženski PRT SMF TEAM 10009167490 -- 1 -- 01:25:04
ELITE M-M
1 . 4 Hribovšek Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604571 -- 7 -- 00:10:49
2 . 8 Dimic Gregor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10007708046 -- 7 -- 00:10:56
3 . 27 Dal Piva Lorenzo Moški ITA Team Rudy Project XCR 10008832943 -- 7 -- 00:11:18
4 . 2 Turk Filip Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10005873029 -- 7 -- 00:10:56
5 . 11 Logar Tadej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10007928520 -- 7 -- 00:11:39
6 . 9 Tancik Mitja Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10004224029 -- 7 -- 00:11:58
7 . 23 Rolland Bastien Moški FRA SC BRIANCON 10012287961 -- 7 -- 00:11:24
8 . 17 Galić Jurica Moški CRO BK MONTES 10028402590 -- 7 -- 00:12:32
9 . 10 Skuzin Matej Moški CRO BBK POŽEGA 10008607015 -- 7 -- 00:12:09
10 . 12 Vodopivec Luka Moški SLO MBK SportR.Si 10006955385 -- 6 -- 00:12:49
11 . 30 Drzic Adriano Moški CRO BBK TUREK KARLOVAC 10007463930 -- 6 -- 00:14:15
DNS 6 Tavčar Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10010825685 -- 4 -- 00:11:48
U23 M-M
1 . 1 Naglič Rok Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009079180 -- 7 -- 00:10:34
2 . 26 Lenzi Alberto Moški ITA Team Rudy Project XCR 10014349011 -- 7 -- 00:11:18
3 . 3 Krajnc Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10008196783 -- 7 -- 00:10:57
4 . 5 Zupančič Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10008745037 -- 7 -- 00:11:18
5 . 29 Meštrić Matija Moški CRO BK Maraton Kreidler 10010720201 -- 7 -- 00:11:38
6 . 20 Tauceri Federico Moški ITA ASD SALESE FACTORY TEAM 10011183171 -- 7 -- 00:11:27
7 . 22 Roccon Andrea Moški ITA ASD MTB CLUB LA PERLA VERDE 10014349415 -- 7 -- 00:11:59
8 . 13 Čibej Simon Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10010186802 -- 7 -- 00:11:45
9 . 7 Tomašev Alen Moški CRO BK CRIKVENICA 10008595392 -- 7 -- 00:12:09
10 . 21 Mihalkovits Lukas Moški AUT RADWELT MK FACTORY RACING 10013974246 -- 7 -- 00:12:26
11 . 18 Štirn Andraž Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10060303769 -- 6 -- 00:12:24
12 . 19 Lakota Luka Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10015720246 -- 6 -- 00:13:15
13 . 28 Dalla Pria Andrea Moški ITA Team Rudy Project XCR 10014209672 -- 6 -- 00:11:54
14 . 24 Toljan Josip Moški CRO BBK ORLOV KRUG 10059240914 -- 6 -- 00:13:15
15 . 15 Tratnik Bajc Miha Moški SLO MBK SportR.Si 10010728281 -- 6 -- 00:11:44
17 . 25 Mašić Amor Moški BK KOZARA 10016268092 -- 5 -- 00:13:08
DNF 31 Pedić Zvonko Moški CRO Bk Luks Racing Team 10010905612 -- 3 -- 00:13:01
DNS 16 Zorman Tadej Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017648526 -- 1 -- 01:34:51
DNS 14 Molinari Rudy Moški ITA CAPRIVESI 10010602282 -- 1 -- 01:34:49
U19 M-M
1 . 36 Klemenčič Miha Moški SLO MBK SportR.Si 10017578000 -- 6 -- 00:11:32
2 . 38 Govekar Matevž Moški SLO MBK SportR.Si 10017582444 -- 6 -- 00:11:42
3 . 37 Lozar Matjaž Moški SLO MBK SportR.Si 10017583757 -- 6 -- 00:11:42
4 . 39 Ivartnik david Moški AUT ENERGIJATEAM.COM 10016125222 -- 6 -- 00:11:46
5 . 40 Holland Michael Moški CRO Naturfreunde Wilhelmsburg 10048897175 -- 6 -- 00:12:03
6 . 35 Meštrić Josip Moški AUT BK Maraton Kreidler 10011042422 -- 6 -- 00:11:57
7 . 50 Zangerle Emanuel Moški AUT HAIBIKE RACING TEAM HAIMING 10035126411 -- 6 -- 00:12:16
8 . 44 Polzer David Moški ITA RSC MCDonalds Klopeiner See 10055885926 -- 6 -- 00:12:23
9 . 41 MARTINUZZI Christian Moški ITA ASD LIBERTAS CERESETTO 10029882953 -- 6 -- 00:12:20
10 . 45 Keržan Žiga Moški ROU ENERGIJATEAM.COM 10017649334 -- 6 -- 00:12:41
11 . 53 Vlad Pacurar Moški AUT ACS SPORT COMPETITION 10054063134 -- 6 -- 00:12:52
12 . 46 Štajnar Mihael Moški AUT CALCIT BIKE TEAM 10017564458 -- 6 -- 00:12:19
13 . 51 Pohl Ronald Moški CRO HAIBIKE RACING TEAM HAIMING 10051118273 -- 6 -- 00:12:31
14 . 43 Brajković Karlo Moški CRO BBK GROŽNJAN 10011183070 -- 6 -- 00:13:09
15 . 54 Antolašić Patrik Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 10058281927 -- 6 -- 00:13:30
16 . 55 MARIETTI Enrico Moški SLO G.S. LAGORAI BIKE 10029543352 -- 6 -- 00:13:20
17 . 47 Jagodič Tilen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017574562 -- 6 -- 00:13:25
18 . 48 Hirci Jernej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017652667 -- 6 -- 00:13:26
19 . 49 Bosman Luka Moški CRO KK ZAVRŠNICA 10015720145 -- 5 -- 00:14:07
DNF 42 Merlino Gabriele Moški ITA ASD LIBERTAS CERESETTO 10023491360 -- 1 -- 01:34:15
DNS 52 Vinko Nikola Moški ITA Biciklistički klub „Mura Avantura“ 10028411482 -- 4 -- 00:15:09
U19 W-Ž
1 . 101 Druml Corina Ženski SLO ASVÖ ÖAMTC SC Hermagor 10011150233 -- 5 -- 00:12:51
2 . 103 Movrin Vita Ženski CRO ENERGIJATEAM.COM 10017590124 -- 5 -- 00:13:18
3 . 104 Žufić Ania Ženski CRO BK Maraton Kreidler 10015304257 -- 5 -- 00:14:35
4 . 102 Filipović Ema Ženski AUT BK Biker 10011044240 -- 5 -- 00:14:36
5 . 105 Mosser Nina Ženski SLO ASVÖ ÖAMTC SC Hermagor 10053587632 -- 5 -- 00:15:07
AMATERKE-Ž
1 . 185 Strnad Andreja Ženski SLO SCOTT TEAM 10017652566 -- 3 -- 00:18:21
AMATERJI-M
1 . 170 Rimahazi Matija Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017605278 -- 5 -- 00:11:50
2 . 172 Marinčič Anže Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017641452 -- 5 -- 00:13:04
3 . 171 Čibej Aleš Moški SLO KK RAVNE 10015836646 -- 5 -- 00:13:21
4 . 173 Blatnik Žiga Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017655192 -- 5 -- 00:13:33
5 . 175 Prešeren Jure Moški CRO KK ZAVRŠNICA 10004070243 -- 5 -- 00:13:49
6 . 178 Grujić Matko Moški SLO Adrenalina MTB Team 10013837638 -- 5 -- 00:13:38
7 . 176 Draksler Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576077 -- 5 -- 00:14:03
8 . 177 Debeljak Miha Moški CRO ENERGIJATEAM.COM 10017612251 -- 5 -- 00:14:25
9 . 184 Jerković Marko Moški CRO BK CRIKVENICA 10006976607 -- 5 -- 00:14:48
10 . 183 Vrbanc Nikola Moški SLO BK VID ROČIĆ 10028443212 -- 5 -- 00:14:30
11 . 174 Želimorski Luka Moški CRO ŠD 2Simpl 10058947688 -- 4 -- 00:14:42
12 . 179 Pijević Ivan Moški CRO BBK POŽEGA -- 4 -- 00:16:53
13 . 181 Drešar Lovro Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ CRO19981014 -- 4 -- 00:17:14
14 . 180 Franić Filip Moški CRO BBK POŽEGA -- 4 -- 00:16:59
DNF 182 Bastašić Sebastijan Moški SLO BK Biker -- 1 -- 01:22:39
VETERANI 1-M
1 . 124 Budin Matjaž Moški SLO MBK SportR.Si 10003509360 -- 5 -- 00:12:01
2 . 122 Jazbec Matic Moški SLO ŠD 2Simpl 10017641654 -- 5 -- 00:12:03
3 . 121 Mikelj Uroš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10007459280 -- 5 -- 00:12:12
4 . 129 Križan Borut Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017648728 -- 5 -- 00:12:01
5 . 142 Rudolf Borut Moški SLO MBK SportR.Si 10004119652 -- 5 -- 00:12:12
6 . 123 Pirc Tomaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017574461 -- 5 -- 00:12:37
7 . 132 Vene Uroš Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017564054 -- 5 -- 00:12:43
8 . 125 Podgornik Tadej Moški CRO MBK SportR.Si 10017595174 -- 5 -- 00:12:30
9 . 190 Vidovic Sasa Moški SLO Adrenalina MTB Team CRO19821205 -- 5 -- 00:13:02
10 . 127 Kavčič Jure Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056474996 -- 5 -- 00:13:22
11 . 128 Grilc Rok Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10003714171 -- 5 -- 00:13:25
12 . 189 VASILENKO Mikhail Moški RUS MTB klub Kranj 100147090022 -- 5 -- 00:13:47
13 . 139 Šafran Branimir Moški CRO BK Maraton Kreidler 10006976506 -- 5 -- 00:13:37
14 . 136 Mudrovčić Hrvoje Moški CRO BK BARKAN OTOČAC 10028419869 -- 5 -- 00:14:10
15 . 134 Okorn Žiga Moški SLO KD KM 10052991181 -- 5 -- 00:13:48
16 . 131 Jeram Damjan Moški CRO MBK SportR.Si 10017652465 -- 5 -- 00:13:59
17 . 141 Škrinjar Goran Moški CRO BK CIKLUS 10028407644 -- 5 -- 00:14:13
18 . 140 Plevnjak Marko Moški CRO BK CIKLUS 10028442505 -- 5 -- 00:13:55
19 . 138 Pavliš Marko Moški SLO BK CIKLUS 10058284149 -- 4 -- 00:15:14
20 . 135 Černe Aljaž Moški SLO SCOTT TEAM 10017650849 -- 4 -- 00:16:17
DNF 126 Korošec Martin Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017574158 -- 1 -- 00:14:13
DNF 133 Bitenc Janez Moški SLO ŠD 2Simpl 10017641755 -- 2 -- 00:10:54
DNS 130 Čretnik Marko Moški SLO GANESHA TEAM 10059836149 -- 1 -- 01:23:19
DNS 137 Tušar Matej Moški SLO MBK SportR.Si 10017591033 -- 1 -- 01:23:24
VETERANI 2-M
1 . 143 Blaznik Robert Moški SLO MBK SportR.Si 10003481270 -- 5 -- 00:12:08
2 . 144 Boškin Aleš Moški SLO MBK SportR.Si 10003492586 -- 5 -- 00:12:22
3 . 148 Utranker Damjan Moški SLO ŠD 2Simpl 10017642058 -- 5 -- 00:12:10
4 . 156 Martinjaš Aljoša Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10003924440 -- 5 -- 00:12:21
5 . 159 Konič Sebastjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017574259 -- 5 -- 00:12:52
6 . 151 Bohorc Bojan Moški SLO MTB-CLUB WEHRHEIM 10011881167 -- 5 -- 00:13:01
7 . 147 Tomšič Valter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059002656 -- 5 -- 00:13:25
8 . 146 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017561832 -- 5 -- 00:13:16
9 . 145 Rijavec Aleš Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017614372 -- 5 -- 00:13:28
10 . 157 Nemeček Dejan Moški SLO ZipVit 10017606591 -- 5 -- 00:13:44
11 . 194 Škarja Marko Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643775 -- 5 -- 00:14:02
12 . 153 Ažman Urban Moški CRO KK ZAVRŠNICA 10060657922 -- 5 -- 00:14:23
13 . 152 Orel Daniel Moški CRO BK Ciklus CRO19750308 -- 5 -- 00:14:42
14 . 155 KovaČ Tihomir Moški CRO BK OSIJEK 2010 -- 5 -- 00:14:29
15 . 158 Habuš Ivan Moški CRO BK Ciklus CRO19760131 -- 5 -- 00:14:27
16 . 193 TOMAŠIĆ Denis Moški CRO BBK TUREK KARLOVAC 10028420980 -- 5 -- 00:15:04
17 . 150 Marčelja Marko Moški CRO BK CRIKVENICA 10058276873 -- 4 -- 00:15:23
18 . 154 Popović Alen Moški SLO BK Biker 10059037214 -- 4 -- 00:15:23
19 . 149 Auer Sandi Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017631146 -- 4 -- 00:16:17
VETERANI 3-M
1 . 169 Vesel Peter Moški FRA UNI Team 10017567791 -- 5 -- 00:13:02
2 . 167 Rolland Christian Moški SLO SC BRIANCON 10012200762 -- 5 -- 00:12:56
3 . 160 Zupan Tine Moški SLO SCOTT TEAM 10017647819 -- 5 -- 00:13:29
4 . 164 Boben Aleš Moški SLO MTB TRBOVLJE 10016197566 -- 5 -- 00:14:46
5 . 162 Vovk Janez Moški CRO CALCIT BIKE TEAM 10017576178 -- 4 -- 00:15:08
6 . 166 Pavičić Krešimir Moški CRO BBK POŽEGA CRO19670712 -- 4 -- 00:15:26
7 . 165 Gomojić Ćiro Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 10059367721 -- 4 -- 00:18:38
DNF 168 Vrban Milan Moški SLO BK CRIKVENICA 10028429973 -- 1 -- 00:18:02
DNF 161 Kemperl Bojan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572643 -- 1 -- 00:21:33
VETERANKE-Ž
1 . 188 Podpečan Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10059078842 -- 4 -- 00:17:32
2 . 187 Kranjec Mira Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572845 -- 4 -- 00:17:04
3 . 186 Utranker Martina Ženski SLO ŠD 2Simpl 10058948294 -- 4 -- 00:17:42
U17 M-M
1 . 73 Chiandussi Michele Moški SLO A.S.D. G.S. DONI 2004 10029981468 -- 4 -- 00:12:03
2 . 74 Klemenčič Jakob Moški SLO MBK SportR.Si 10017582545 -- 4 -- 00:12:03
3 . 72 Smolnikar Jakob Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649435 -- 4 -- 00:12:08
4 . 75 Žle Blaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017622860 -- 4 -- 00:12:47
5 . 70 Kranjec Žagar Matic Moški CRO CALCIT BIKE TEAM 10017554556 -- 4 -- 00:12:47
6 . 64 Hunjak Stjepan Moški SLO BK Maraton Kreidler 10028437350 -- 4 -- 00:13:03
7 . 62 Budimlić Mirko Moški CRO BK Maraton Kreidler 10028440077 -- 4 -- 00:12:59
8 . 80 Okmažić Luka Moški CRO BK MAKARSKA 10028416233 -- 4 -- 00:12:58
9 . 69 Hribar Jernej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564559 -- 4 -- 00:13:13
10 . 67 Dolenšek Anže Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017647617 -- 4 -- 00:13:37
11 . 82 Lukić Siniša Moški BK KOZARA 10056388710 -- 4 -- 00:13:33
12 . 78 Posel Lovro Moški SLO Biciklistički klub „Mura Avantura“ CRO20021015 -- 4 -- 00:13:46
13 . 66 Jereb Jan Moški CRO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017651253 -- 4 -- 00:13:51
14 . 63 Kocen Timotej Moški SLO BK Maraton Kreidler 10028427650 -- 4 -- 00:14:14
15 . 71 Starman Jaka Moški CRO CALCIT BIKE TEAM 10017572542 -- 4 -- 00:13:20
16 . 83 Kovac Luka Moški SLO BK OSIJEK 2010 CRO20020726 -- 4 -- 00:14:30
17 . 65 Vovk Peter Moški CRO CALCIT BIKE TEAM 10017572441 -- 4 -- 00:14:27
18 . 84 Pilat Noel Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 10028426135 -- 4 -- 00:15:41
19 . 77 Kukuljan Roko Moški SLO BK Grobnik 10028429064 -- 4 -- 00:15:09
20 . 68 Golmajer Ažbe Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564761 -- 4 -- 00:13:54
21 . 79 Terčič Lenart Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017626601 -- 2 -- 00:22:58
DNS 81 Rupnik Robi Moški SRB MBK SportR.Si 10017583959 -- 1 -- 01:33:48
DNS 61 Lazar Rok Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017613867 -- 1 -- 01:33:46
U17 W-Ž
1 . 115 Janežič Ana Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643977 -- 4 -- 00:14:32
2 . 114 Homar Tamara Ženski CRO ENERGIJATEAM.COM 10017643169 -- 4 -- 00:14:39
3 . 111 Škiljić Karmen Ženski CRO BBK PAKOŠTANE 10028452710 -- 4 -- 00:15:06
4 . 113 bošnjak larisa Ženski CRO BBK ŠIŠMIŠ 10058285361 -- 4 -- 00:15:05
5 . 112 Horvat Laura Ženski SLO BK Maraton Kreidler 10028426539 -- 4 -- 00:18:20
U15 M-M
1 . 224 okmažić ivan Moški SLO BK MAKARSKA 10028417849 -- 3 -- 00:12:22
2 . 218 Rus Jure Moški SLO MBK SportR.Si 10017582848 -- 3 -- 00:12:13
3 . 205 Gnezda Nace Moški CRO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017654586 -- 3 -- 00:12:45
4 . 216 Rosanda Dante Moški SLO BK MONTES 10028439370 -- 3 -- 00:12:45
5 . 217 Smrdel Miha Moški CRO MBK SportR.Si 10017582747 -- 3 -- 00:13:16
6 . 223 Peruško Ivan Moški SLO BK AXA CRO20030502 -- 3 -- 00:13:20
7 . 215 Janežič Luka Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644078 -- 3 -- 00:13:23
8 . 209 Zupanič Filip Moški SLO KD KM 10060635387 -- 3 -- 00:13:13
9 . 212 Jereb Tine Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017649637 -- 3 -- 00:13:45
10 . 204 Markelj Tim Moški CRO KK ZAVRŠNICA 10017651859 -- 3 -- 00:14:27
11 . 219 Krobot Mihael Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 10028449373 -- 3 -- 00:14:02
12 . 225 Trstenjak Matija Moški SLO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 10028452306 -- 3 -- 00:13:44
13 . 207 Mrak Matevž Moški ITA KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017613362 -- 3 -- 00:14:13
14 . 228 Chiandussi Alessandro Moški SLO A.S.D. G.S. DONI 2004 10030448381 -- 3 -- 00:14:58
15 . 202 Auer Nal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017575976 -- 3 -- 00:14:47
16 . 208 Novak David Svit Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653475 -- 3 -- 00:15:00
17 . 201 Zupan Benjamin Moški CRO KK ZAVRŠNICA 10017645290 -- 3 -- 00:16:40
18 . 221 Lipovac Noah Moški SLO BK MONTES 10028444424 -- 3 -- 00:16:00
19 . 222 Skok Aleš Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653879 -- 3 -- 00:16:39
20 . 220 Prelovšek Jure Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 139 68 -- 3 -- 00:14:43
21 . 211 Kavčič Jernej Moški CRO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017613665 -- 2 -- 00:13:59
22 . 231 Svilokos Jakov Moški CRO BK MONTES CRO20040812 -- 2 -- 00:17:57
23 . 227 Trstenjak David Moški SLO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 10028415627 -- 2 -- 00:19:15
24 . 206 Jagodič David Moški CRO CALCIT BIKE TEAM 10017573047 -- 2 -- 00:19:28
25 . 230 Rakulj Luka Moški CRO BK MONTES -- 2 -- 00:21:57
DSQ 226 Vinko Marko Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 10028451393 -- 3 -- 00:11:19
DSQ 229 Posel Roko Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ CRO20040526 -- 3 -- 00:11:21
U15 W-Ž
1 . 237 Moroz Nuša Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653273 -- 3 -- 00:14:27
2 . 236 Mlakar Daša Ženski CRO MBK SportR.Si 10017582949 -- 3 -- 00:14:51
3 . 235 Nadu Anja Ženski SLO BK MONTES 10028452609 -- 3 -- 00:16:28
4 . 233 Movrin Ema Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644179 -- 3 -- 00:16:25
5 . 232 Brčić Nina Ženski CRO BBK GROŽNJAN Cro20040613 -- 2 -- 00:21:33
U13 M-M
1 . 238 Pahor Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649233 -- 4 -- 00:04:40
2 . 242 Terpin Tine Moški SLO MBK SportR.Si 10017583252 -- 4 -- 00:04:58
3 . 241 Gladek Marcel Moški SLO MBK SportR.Si 10017588811 -- 4 -- 00:04:59
4 . 239 Marolt Jaka Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651556 -- 4 -- 00:05:02
5 . 250 Vovk Ambrož Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017575673 -- 4 -- 00:05:04
6 . 246 Utranker Filip Moški SLO ŠD 2Simpl 10017641957 -- 4 -- 00:05:16
7 . 240 Boltar Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604672 -- 4 -- 00:05:18
8 . 247 Štriker Tine Moški SLO KK RAVNE 10017644785 -- 4 -- 00:05:21
9 . 244 Kerec Matej Moški CRO KK ZAVRŠNICA 10056478434 -- 4 -- 00:05:26
10 . 249 Antolović Noa Moški SLO BK MONTES 10028421081 -- 4 -- 00:05:32
11 . 257 Inkret Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576481 -- 4 -- 00:05:53
12 . 251 Gombač Jure Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644381 -- 4 -- 00:05:40
13 . 248 Kavčič Blaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056528550 -- 4 -- 00:05:53
14 . 259 KOŠELJNIK Nace Moški SLO KK RAVNE -- 4 -- 00:06:06
15 . 252 Korošec Klas Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649031 -- 4 -- 00:06:06
16 . 254 Golmajer Juš Moški CRO CALCIT BIKE TEAM 10017564660 -- 4 -- 00:06:15
17 . 255 Aralica Marin Moški SLO BK MONTES 10028411785 -- 3 -- 00:06:28
18 . 256 AVBELJ URBAN Moški CRO ENERGIJATEAM.COM 10059518372 -- 3 -- 00:06:47
19 . 258 Mavrović Mirko Moški CRO BK MONTES CRO20061029 -- 3 -- 00:06:45
20 . 261 Sever Gabrijel Moški SLO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 10058280715 -- 3 -- 00:06:56
21 . 243 Svetličič Jošt Moški CRO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653576 -- 3 -- 00:05:07
22 . 260 Vorkapić Erik Moški CRO BK Grobnik 10044105072 -- 3 -- 00:07:25
23 . 253 Keržan Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017648425 -- 3 -- 00:07:27
DNF 245 Starman Gal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572340 -- 1 -- 00:11:27
U13 W-Ž
1 . 326 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554455 -- 4 -- 00:05:20
2 . 327 Klemenčič Ivana Ženski SLO MBK SportR.Si 10017579010 -- 4 -- 00:05:53
3 . 321 Smrdel Tina Ženski SLO MBK SportR.Si 10017582646 -- 4 -- 00:06:02
4 . 322 Kranjec Zoja Ženski CRO CALCIT BIKE TEAM 10017564862 -- 4 -- 00:06:21
5 . 324 Lipovac Amelie Ženski SLO BK MONTES 10028408149 -- 4 -- 00:06:33
6 . 325 Mlinar Lucija Ženski CRO KK RAVNE 10055771849 -- 3 -- 00:06:57
7 . 323 Čoga Spasovski Dora Ženski CRO BK MONTES CRO20051202 -- 3 -- 00:07:09
U11 M-M
1 . 262 Rudolf Jernej Moški SLO MBK SportR.Si 10017578202 -- 3 -- 00:05:22
2 . 266 ZUPANIČ JURIJ Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017614069 -- 3 -- 00:05:23
3 . 263 Lopatič Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017565064 -- 3 -- 00:05:09
4 . 264 Boškin Filip Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017650950 -- 3 -- 00:05:15
5 . 267 Pečnik Tian Moški SLO KK RAVNE 10017650647 -- 3 -- 00:05:39
6 . 269 Ažman Juš Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017652768 -- 3 -- 00:05:38
7 . 268 Utranker Jaka Moški SLO ŠD 2Simpl 10017641856 -- 3 -- 00:05:51
8 . 274 Auer Nik Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576986 -- 3 -- 00:06:23
9 . 272 Kobal Ažbe Moški CRO ENERGIJATEAM.COM 10017642260 -- 3 -- 00:06:26
10 . 278 Turčić Marko Moški SLO BBK GROŽNJAN 10028439067 -- 3 -- 00:06:31
11 . 270 Štajnar Gašper Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059001545 -- 3 -- 00:06:25
12 . 276 Zupan Urban Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056529863 -- 3 -- 00:06:55
13 . 271 Kunc Ambrož Moški SLO MBK SportR.Si 10017578404 -- 3 -- 00:06:59
14 . 265 Tominšek Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017577390 -- 3 -- 00:06:56
15 . 277 Antolović Erik Moški SLO BK MONTES 10028409563 -- 3 -- 00:06:55
16 . 273 Korošec Aljaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017617204 -- 3 -- 00:07:00
17 . 275 Prelec Žiga Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576582 -- 3 -- 00:06:52
18 . 279 Rupnik Ožbe Moški SLO MBK SportR.Si 10050452512 -- 2 -- 00:08:27
19 . 191 CRNKOVIČ Gal Moški SLO -- 2 -- 00:08:42
U11 W-Ž
1 . 280 Terpin Eva Ženski SLO MBK SportR.Si 10017578505 -- 3 -- 00:05:54
2 . 281 Tancik Meta Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017646102 -- 3 -- 00:06:10
3 . 283 Janežič Meta Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643876 -- 3 -- 00:06:33
4 . 282 Gnezda Hana Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017610534 -- 3 -- 00:06:52
5 . 287 Inkret Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576380 -- 3 -- 00:07:01
6 . 284 Mikuž Nika Ženski SLO MBK SportR.Si 10017578303 -- 3 -- 00:07:02
7 . 288 Bolčina Ravnikar Zoja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017626500 -- 3 -- 00:07:25
8 . 290 Krapež Kaja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604874 -- 3 -- 00:07:52
9 . 286 Novak Ivana Rosa Ženski CRO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653374 -- 2 -- 00:08:09
10 . 285 Nadu Lena Ženski SLO BK MONTES 10028426337 -- 2 -- 00:08:30
U9 M-M
1 . 292 Majnik Maks Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017577491 -- 5 -- 00:01:56
2 . 291 Dejak Lenart Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017614271 -- 5 -- 00:01:58
3 . 294 Zupanc Anclin Kristjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059916678 -- 5 -- 00:02:05
4 . 297 Kutoša Filip Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644583 -- 5 -- 00:02:10
5 . 296 Cigale Amadej Moški SLO MBK SportR.Si 10017588407 -- 5 -- 00:02:13
6 . 295 Boškin Aljaž Moški CRO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017654182 -- 5 -- 00:02:17
7 . 307 Milun Toni Moški SLO BK MONTES CRO19740208 -- 5 -- 00:02:18
8 . 304 Plut Lan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017567387 -- 5 -- 00:02:27
9 . 298 Kunc Lovro Moški SLO MBK SportR.Si 10017578707 -- 5 -- 00:02:26
10 . 299 Klemenčič Urban Moški SLO MBK SportR.Si 10017588508 -- 5 -- 00:02:25
11 . 306 Krapež Jakob Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017602854 -- 5 -- 00:02:31
12 . 300 Rojc Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059916476 -- 5 -- 00:02:27
13 . 305 Antler Jurij Moški SLO KK DJAK 10062189007 -- 4 -- 00:02:26
14 . 301 Lampe Urban Moški SLO MBK SportR.Si 10050453421 -- 4 -- 00:02:38
15 . 302 Kokalj David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576279 -- 4 -- 00:02:57
16 . 303 Rupnik Luka Moški SLO MBK SportR.Si 10050449882 -- 4 -- 00:03:07
DNF 293 Mlakar Jakob Moški SLO MBK SportR.Si 10017578606 -- 1 -- 00:17:15
U9 W-Ž
1 . 308 Šoštarko Tajda Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017566781 -- 5 -- 00:02:22
2 . 311 Ravnikar Bolčina Ula Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017626496 -- 4 -- 00:02:43
3 . 309 Kobal NeŽa Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10059518271 -- 4 -- 00:02:54
4 . 312 Križan Ela Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM -- 4 -- 00:02:54
5 . 192 JANEŽIČ Neža Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM -- 3 -- 00:03:16
6 . 310 Mrak Metka Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10052075644 -- 3 -- 00:03:31
U7 M-M
1 . 313 Rupnik Lan Moški SLO MBK SportR.Si 10050455340 -- 8 -- 00:00:38
2 . 316 Dejak Urban Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10059016396 -- 8 -- 00:00:55
3 . 317 Mlečnik Aljaž Moški SLO MBK SportR.Si 10060808068 -- 8 -- 00:00:56
4 . 315 Šekoranja Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059002252 -- 8 -- 00:00:57
5 . 319 Vene Val Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE -- 7 -- 00:00:49
6 . 314 Mlakar Tine Moški SLO MBK SportR.Si 10017588710 -- 7 -- 00:00:58
7 . 318 Križan Bor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643674 -- 7 -- 00:00:55
U7 W-Ž
1 . 320 Utranker Neža Ženski SLO ŠD 2Simpl 10058948092 -- 8 -- 00:00:56

Komentarji