Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 19. MTB Croatia Cup Vodice 2017

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:19. MTB Croatia Cup Vodice 2017 Datum:30.04.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Št. krogov Time
REKREATIVCI-M
1 . 558 Perica Ante Moški CRO BK Aks 10028438461 2 --
2 . 552 JAKUBOWSKI Tomasz Moški POL Individual 2 --
3 . 553 RAKIĆ Jurica Moški CRO BBK Orlov Krug 10028408957 2 --
4 . 557 BALETA Leo Moški CRO Individual 2 --
5 . 563 JURIČIN Oliver Moški CRO Individual 2 --
6 . 554 Peruško Serđo Moški CRO BK Axa CRO19700824 2 --
7 . 556 ERCEG Antonijo Moški CRO BK Faust Vrančić 10058283240 2 --
8 . 561 Čanak Luka Moški CRO BBK Šišmiš 10028410573 2 --
9 . 564 KURSAR Krste Moški CRO Individual 2 --
10 . 560 BILAĆ Tomislav Moški CRO BK Aks CRO19800211 2 --
11 . 555 BASTAŠIĆ Sebastian Moški CRO Individual 2 --
12 . 559 ĐULA Josip Moški CRO BK Kamešnica 10058281523 2 --
DNS 551 BAKOTIC Boris Moški CRO Individual --
ELITE W-Ž
1 . 101 Tanovic Lejla Ženski BIH SMF team 10009167490 4 --
2 . 102 Težak Gorana Ženski CRO Adrenalina MTB Team 10008142829 4 --
3 . 103 Horvat Majda Ženski CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 10011047775 4 --
ELITE M-M
1 . 30 Parti András Moški HUN Nella Trek Team 10004031140 6 --
2 . 31 DINA Márton Moški HUN Nella Trek Team 10008816775 6 --
3 . 20 Hribovšek Boštjan Moški SLO Calcit Bike Team 10017604571 6 --
4 . 1 Grick Matthias Moški AUT KTM Ebner JCT Graz 10006907289 6 --
5 . 2 Turk Filip Moški CRO BKK ŠIŠMIŠ 10005873029 6 --
6 . 17 Naspi Alessandro Moški ITA SUPERBIKE BRAVI PLATFORM TEAM 10008728465 6 --
7 . 13 Agostinelli Alessio Moški ITA SUPERBIKE BRAVI PLATFORM TEAM 10011133459 6 --
8 . 3 Krajnc Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10008196783 6 --
9 . 15 VANDEN ROB HAESEVELDE Moški Mountainsports Stevens MTB Team 10009444851 6 --
10 . 7 Belak Jure Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009164359 6 --
11 . 8 Pilski Milo Moški CRO BGK TUŠKANAC 10007455240 6 --
12 . 5 Simčić Đani Moški CRO Adrenalina MTB Team 10003346480 6 --
13 . 9 Tomašev Alen Moški CRO BK CRIKVENICA 10008595392 6 --
14 . 12 ICEN Izzet Sahin Moški SALCANO CAPPADOCI 10011179737 6 --
15 . 18 Skuzin Matej Moški CRO Bk Luks Racing Team 10008607015 5 --
16 . 29 Olivér Csonka Moški HUN CUBE-Csömör 10008615095 5 --
17 . 11 UNAL Isak Moški Salcano Cappadocia 10007402696 5 --
18 . 22 Gašparík Branislav Moški SVK Top Sport Team 10015293446 5 --
19 . 27 JEFTINIĆ Saša Moški CRO BGK TUŠKANAC 10010663213 5 --
20 . 24 Toljan Josip Moški CRO BKK ORLOV KRUG 10059240914 5 --
21 . 25 PETKOVIĆ Carlo Moški CRO BKK ORLOV KRUG 10014990625 5 --
22 . 23 žídek Pavol Moški SVK Top Sport Team 10016257483 4 --
23 . 14 ERMIS Oguzhan Moški Serbia national team 10015616172 3 --
24 . 16 Popović Eugen Moški CRO BGK TUŠKANAC 10009421714 3 --
25 . 28 SATINOVIĆ Antonio Moški CRO BGK TUŠKANAC 10007058348 3 --
26 . 21 Golian Erik Moški SVK Top Sport Team 10015294759 3 --
27 . 19 ČAUŠEVIĆ Edin Moški BIH BBK Daj krug Bihać 10054506405 3 --
DNF 10 DELANOVIC Ferhad Moški BIH BBK Daj krug Bihać 10016229801 2 --
U19 M-M
1 . 205 PATROIS Natan Moški FRA Team Grande Region Est VTT CX 10023520056 4 --
2 . 206 HYON François Moški FRA Team Grande Region Est VTT CX 10023514396 4 --
3 . 201 Meštrić Josip Moški CRO BK Maraton Kreidler 10011042422 4 --
4 . 203 Vujević Marko Moški CRO BGK TUŠKANAC 10011042725 4 --
5 . 204 Budimir Kristijan Moški CRO BK FORTICA 10011204692 4 --
6 . 211 Novosad Emil Moški CRO BGK TUŠKANAC 10028403301 4 --
7 . 208 PLANDER Ivor Moški CRO BK Osijek 2010 10028441794 4 --
8 . 215 Antolašić Patrik Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 10058281927 4 --
9 . 209 IVAN Deronja Moški BIH BK Livno 10058365688 4 --
10 . 207 BARAĆ Filip Moški CRO BK KAIROS 10059306588 4 --
11 . 202 DURATBEGOVIC Dino Moški BIH BBK Daj krug Bihać 10016134821 4 --
12 . 213 Pandurević Darijo Moški CRO BGK TUŠKANAC 10058667503 3 --
13 . 214 MAŠIĆ Amar Moški BIH BBK Daj krug Bihać 10054506102 3 --
14 . 210 Fatorić Davide Moški CRO BK NOVIGRAD 10028429771 2 --
DNF 212 MATOTEK Andrijan Moški CRO BK Ciklus 10058280614 --
U19 W-Ž
1 . 251 Filipović Ema Ženski CRO BK Biker 10011044240 3 --
2 . 253 Žufić Ania Ženski CRO BK Maraton Kreidler 10015304257 3 --
3 . 252 OKMAŽIĆ Ana Ženski CRO BK MAKARSKA 10014378212 3 --
U17 M-M
1 . 313 Hunjak Stjepan Moški CRO BK Maraton Kreidler 10028437350 2 --
2 . 311 Budimlić Mirko Moški CRO BK Maraton Kreidler CRO20010611 2 --
3 . 301 Okmažić Luka Moški CRO BK MAKARSKA 10028416233 2 --
4 . 310 Kocen Timotej Moški CRO BK Maraton Kreidler 10028427650 2 --
5 . 308 Posel Lovro Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 10028436643 2 --
6 . 304 Kukuljan Roko Moški CRO BK Grobnik 10028429064 2 --
7 . 307 Žgalin Andrej Moški CRO BK DUGO SELO 10058279301 2 --
8 . 305 Bertović Noa Moški CRO BK AXA CRO20011125 2 --
9 . 314 Pilat Noel Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 10028426135 2 --
10 . 309 Kotarski Martin Moški CRO BKK ŠIŠMIŠ 10028452508 2 --
11 . 306 DERVIŠEVIĆ Irfan Moški BIH BBK Daj krug Bihać 10054506607 2 --
DNF 312 MARKOVINA Filip Moški CRO BKK ORLOV KRUG CRO20020324 1 --
DNF 303 Kernjus Deni Moški CRO BK NOVIGRAD 10028435431 --
U17 W-Ž
1 . 354 Filipović Jana Ženski CRO BK Biker CRO20020324 2 --
2 . 355 Škiljić Karmen Ženski CRO BBK PAKOŠTANE 10028452710 2 --
3 . 352 bošnjak larisa Ženski CRO BKK ŠIŠMIŠ 10058285361 2 --
4 . 353 Horvat Laura Ženski CRO BK Maraton Kreidler 11028426539 2 --
DNF 351 Samirić Nikolina Ženski CRO BK AKS 10028439976 1 --
U15 M-M
1 . 604 Peruško Ivan Moški CRO BK AXA 10028453417 5 --
2 . 605 Krobot Mihael Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 10028449373 5 --
3 . 602 ŠOIĆ Leon Moški CRO BKK ŠIŠMIŠ 10044104769 5 --
4 . 607 Bašić Petar Moški CRO BK KAMEŠNICA 10058283947 5 --
5 . 601 Vinko Marko Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 10028451393 5 --
6 . 608 BEČKO Petar Moški CRO BK KAMEŠNICA 10028448262 4 --
7 . 606 Živković Sebastian Moški CRO BK Grobnik 10028451696 4 --
U15 W-Ž
1 . 652 Trstenjak Ida Ženski CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 10028441087 5 --
2 . 651 Brčić Nina Ženski CRO Bbk groznjan 10028445030 5 --
U14 M-M
1 . 703 okmažić ivan Moški CRO BK MAKARSKA 10028417849 5 --
2 . 701 Trstenjak Matija Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 10028452306 5 --
3 . 707 Fantina Vijeko Moški CRO BKK ORLOV KRUG 10028447656 5 --
4 . 708 LACO Boris Moški CRO BK KAMEŠNICA 10058284755 5 --
5 . 706 BRALA Luciano Moški CRO BK FAUST VRANČIĆ 10058282634 5 --
6 . 705 Ivančić Giani Moški CRO Adrenalina MTB Team 10028426236 5 --
7 . 702 Posel Roko Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ CRO20040526 5 --
8 . 710 Trstenjak David Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 10028415627 5 --
9 . 704 KLARIĆ Ante Moški CRO BKK ORLOV KRUG 10028431791 4 --
U13 M-M
1 . 753 Antolović Noa Moški CRO BK MONTES 10028421081 4 --
2 . 755 Medić Frane Moški CRO BK CRIKVENICA 10044105880 4 --
3 . 754 Vorkapić Erik Moški CRO BK Grobnik 10044105072 4 --
4 . 751 Pečnjak Filip Moški CRO BGK TUŠKANAC 10044106284 4 --
5 . 756 Marcelja Lovro Moški CRO BK CRIKVENICA 10058276873 4 --
6 . 752 BARANOVIĆ Vice Moški CRO BK FORTICA 10051926003 4 --
U11 M-M
1 . 852 Turčić Marko Moški CRO Bbk groznjan 10028439067 1 --
2 . 851 Pečnjak Fran Moški CRO BGK TUŠKANAC 10028430074 1 --
3 . 853 Antolović Erik Moški CRO BK MONTES 10028409563 1 --
U9 M-M
1 . 901 MAŽAR Filip Moški CRO BK DUGO SELO 10058658106 1 --
U9 W-Ž
1 . 911 KLARIĆ Maša Ženski CRO BKK ORLOV KRUG 10059526355 1 --
SPORT-M
1 . 505 Grujić Matko Moški CRO Adrenalina MTB Team 10013837638 4 --
2 . 506 Ružman Ivan Moški CRO BK Maraton Kreidler 10028411684 4 --
3 . 562 SURWILO Armand Moški POL Individual 4 --
4 . 509 BORLINIĆ Matija Moški CRO BGK TUŠKANAC CRO19960302 4 --
5 . 507 Vrbanc Nikola Moški CRO BK VID ROČIĆ 10028443212 4 --
6 . 512 Margić Marijo Moški CRO BK VID ROČIĆ 10058283442 4 --
7 . 504 RADAKOVIĆ Ivan Moški CRO BK FAUST VRANČIĆ CRO19881122 4 --
8 . 511 RZEPKA Sabina Moški POL Individual 4 --
9 . 510 Kovač Dario Moški CRO BK CRIKVENICA 10028405927 3 --
10 . 502 PIJEVIĆ Ivan Moški CRO Individual 3 --
11 . 501 FRANIĆ Filip Moški CRO Individual 3 --
12 . 503 FIIPOVIĆ Dino Moški CRO Individual 2 --
MASTER A-M
1 . 401 Katalenić Tomislav Moški CRO KK Jastrebarsko - WD40 Bike CRO19841106 4 --
2 . 402 Nemet Tomislav Moški CRO BK Osijek 2010 CRO19791113 4 --
3 . 414 Juras Tonko Moški CRO BKK ORLOV KRUG 10002300395 4 --
4 . 409 Grubišić Luka Moški CRO Adrenalina MTB Team 10058277479 4 --
5 . 407 Barešić Tomislav Moški CRO BKK ORLOV KRUG 10028419970 4 --
6 . 410 Kernjus Ivan Moški CRO BK NOVIGRAD 10028427953 4 --
7 . 411 Mudrovčić Hrvoje Moški CRO BK BARKAN OTOČAC CRO19800229 4 --
8 . 406 ČANJEVAC Dženis Moški CRO BKK ORLOV KRUG CRO19790410 4 --
9 . 413 Macan Ronald Moški CRO BK AXA 10028408452 4 --
10 . 404 Knežević Nikola Moški CRO BKK ORLOV KRUG 10028421889 4 --
11 . 408 Svitić Dean Moški CRO Adrenalina MTB Team 10028431387 4 --
12 . 415 Đurić Goran Moški CRO BK Biker CRO19821217 4 --
13 . 416 ROCA Roko Moški CRO BKK ORLOV KRUG 10028424721 4 --
14 . 412 ERCEG Goran Moški BIH BK Livno 10058454415 3 --
DNF 405 PEJDO Marin Moški CRO BKK ORLOV KRUG CRO19780531 1 --
DNF 403 TALAJIĆ Dalibor Moški CRO BK Metković 10058282937 1 --
MASTER B-M
1 . 459 ČIŽMEK Alen Moški CRO BGK TUŠKANAC CRO19740404 4 --
2 . 454 Glavić Relvis Moški CRO BK NOVIGRAD 10028453215 4 --
3 . 460 Habuš Ivan Moški CRO BK Ciklus 10028445434 4 --
4 . 458 Bašić Ivan Moški CRO BK KAMEŠNICA 10028427448 4 --
5 . 453 DIVIĆ Nikša Moški CRO Individual 4 --
6 . 455 Fržop Joško Moški CRO BKK ORLOV KRUG CRO19690901 4 --
7 . 461 Popović Alen Moški CRO BK Biker 10059037214 4 --
8 . 451 MIKLETIĆ Robert Moški CRO BK DUGO SELO 10058276671 4 --
9 . 457 POLJIČAK Bepo Moški CRO BKK ORLOV KRUG 10028433411 4 --
10 . 456 FRANIN GRGO PEČARICA Moški CRO BKK ORLOV KRUG 10028428458 4 --
MASTER C-M
1 . 471 Vrban Milan Moški CRO BK CRIKVENICA 10028429973 3 --
2 . 472 Pavičić Krešimir Moški CRO Bk Luks Racing Team CRO19670712 3 --
3 . 473 Bukovac Denis Moški CRO BK NOVIGRAD 10028430882 3 --
MASTER D-M
1 . 481 Gršo MATAIJA Moški CRO BK CRIKVENICA 10028442707 3 --
2 . 482 Gomojić Ćiro Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 10059367721 3 --

Komentarji