Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: GP Izola C1.2 2017

Cestno kolesarstvo Tekma:GP Izola C1.2 2017 Datum:26.02.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub UCI ID code Time Zaostanek Licenca Več
ELITE-M
1 . 56 FILIPPO FORTIN
Tirol cycling team
Moški ITA Tirol cycling team 10006547884 TIR 03:49:23.00 -- >
Klub Tirol cycling team
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10006547884
code: TIR
Time: 03:49:23.00
Zaostanek: 00:00:00
Licenca:
2 . 112 Kump Marko
UAE TEAM EMIRATES
Moški SLO UAE TEAM EMIRATES 10004611726 SLOVENIJA '' - '' -- 100 046 117 26 >
Klub UAE TEAM EMIRATES
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10004611726
code: SLOVENIJA
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
Licenca: 100 046 117 26
3 . 31 Mugerli Matej
Amplatz BMC
Moški SLO Amplatz BMC 10002070023 AMP '' - '' -- 100 020 700 23 >
Klub Amplatz BMC
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10002070023
code: AMP
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
Licenca: 100 020 700 23
4 . 101 REDONDO VIEJO Jose
Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
Moški Unieuro Trevigiani - Hemus 1896 10009994923 UNI '' - '' -- >
Klub Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10009994923
code: UNI
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
Licenca:
5 . 48 LUKAS SCHLEMMER
TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
Moški AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 10008694012 RSW '' - '' -- >
Klub TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10008694012
code: RSW
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
Licenca:
6 . 126 Rumac Josip
Synergy Baku Cycling Project
Moški CRO Synergy Baku Cycling Project 10007822729 BCP '' - '' -- 10007822729 >
Klub Synergy Baku Cycling Project
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10007822729
code: BCP
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
Licenca: 10007822729
7 . 45 STEPHAN RABITSCH
TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
Moški AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 10007168684 RSW '' - '' -- >
Klub TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10007168684
code: RSW
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
Licenca:
8 . 3 Katrašnik Gašper
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10008678349 ADR '' - '' -- 100 086 783 49 >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10008678349
code: ADR
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
Licenca: 100 086 783 49
9 . 90 PAOLO TOTÒ
Sangemini - Mg. K Vis
Moški ITA Sangemini - Mg. K Vis 10009318549 SAN '' - '' -- >
Klub Sangemini - Mg. K Vis
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10009318549
code: SAN
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
Licenca:
10 . 108 DAVIDE MUCELLI
Meridiana Kamen Team
Moški ITA Meridiana Kamen Team 10005598803 MKT '' - '' -- >
Klub Meridiana Kamen Team
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10005598803
code: MKT
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
Licenca:
11 . 79 MARCO ZAMPARELLA
AMORE & VITA - SELLE SMP presented by FONDRIEST
Moški ITA AMORE & VITA - SELLE SMP presented by FONDRIEST 10004563731 AMO '' - '' -- >
Klub AMORE & VITA - SELLE SMP presented by FONDRIEST
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10004563731
code: AMO
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
Licenca:
12 . 54 THERY SCHIR
Team Voralberg
Moški Team Voralberg 10007224258 VOL '' - '' -- >
Klub Team Voralberg
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10007224258
code: VOL
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
Licenca:
13 . 130 JIRÍ POLNICKÝ
Elkov - Author Cycling Team
Moški CZE Elkov - Author Cycling Team 10004771976 ELA '' - '' -- >
Klub Elkov - Author Cycling Team
Država CZE
Spol: Moški
UCI ID: 10004771976
code: ELA
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
Licenca:
14 . 78 IVAN BALYKIN
Torku Sekerspor
Moški Torku Sekerspor 10006067332 TRK '' - '' -- >
Klub Torku Sekerspor
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10006067332
code: TRK
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
Licenca:
15 . 77 AHMET ORKEN
Torku Sekerspor
Moški Torku Sekerspor 10007508790 TRK '' - '' -- >
Klub Torku Sekerspor
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10007508790
code: TRK
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
Licenca:
16 . 6 ANDREA BORSO
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški ITA ADRIA MOBIL (ADR) 10013183290 ADR '' - '' -- >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10013183290
code: ADR
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
Licenca:
17 . 36 PETER KUSZTOR
Amplatz BMC
Moški HUN Amplatz BMC 10003214724 AMP '' - '' -- >
Klub Amplatz BMC
Država HUN
Spol: Moški
UCI ID: 10003214724
code: AMP
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
Licenca:
18 . 52 GIAN FRIESECKE
Team Voralberg
Moški Team Voralberg 10008673093 VOL '' - '' -- >
Klub Team Voralberg
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10008673093
code: VOL
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
Licenca:
19 . 106 Maltar Bruno
ROG LJUBLJANA
Moški CRO ROG LJUBLJANA 10007822628 MKT '' - '' -- 10007822628 >
Klub ROG LJUBLJANA
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10007822628
code: MKT
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
Licenca: 10007822628
20 . 86 NICOLA GAFFURINI
Sangemini - Mg. K Vis
Moški ITA Sangemini - Mg. K Vis 10007855667 SAN '' - '' -- >
Klub Sangemini - Mg. K Vis
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10007855667
code: SAN
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
Licenca:
21 . 80 MARCO BERNARDINETTI
AMORE & VITA - SELLE SMP presented by FONDRIEST
Moški ITA AMORE & VITA - SELLE SMP presented by FONDRIEST 10011643418 AMO '' - '' -- >
Klub AMORE & VITA - SELLE SMP presented by FONDRIEST
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10011643418
code: AMO
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
Licenca:
22 . 61 FLORIAN BISSINGER
WSA Greenlife
Moški DEU WSA Greenlife 10007411184 WSA '' - '' -- >
Klub WSA Greenlife
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10007411184
code: WSA
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
Licenca:
23 . 13 Primožič Jaka
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10014992241 OE1 '' - '' -- 100 149 922 41 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10014992241
code: OE1
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
Licenca: 100 149 922 41
24 . 66 STEFAN PÖLL
WSA Greenlife
Moški AUT WSA Greenlife 10005862824 WSA '' - '' -- >
Klub WSA Greenlife
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10005862824
code: WSA
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
Licenca:
25 . 34 HERMANN PERNSTEINER
Amplatz BMC
Moški AUT Amplatz BMC 10006838480 AMP '' - '' -- >
Klub Amplatz BMC
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10006838480
code: AMP
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
Licenca:
26 . 84 REDI HALILAJ
AMORE & VITA - SELLE SMP presented by FONDRIEST
Moški AMORE & VITA - SELLE SMP presented by FONDRIEST 10006918003 AMO '' - '' -- >
Klub AMORE & VITA - SELLE SMP presented by FONDRIEST
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10006918003
code: AMO
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
Licenca:
27 . 73 LUCA CHIRICO
Torku Sekerspor
Moški ITA Torku Sekerspor 10007518086 TRK '' - '' -- >
Klub Torku Sekerspor
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10007518086
code: TRK
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
Licenca:
28 . 65 HANS-JORG LEOPOLD
WSA Greenlife
Moški AUT WSA Greenlife 10002727401 WSA '' - '' -- >
Klub WSA Greenlife
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10002727401
code: WSA
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
Licenca:
29 . 145 ANTONIJO BARAC
CCN Metalac
Moški BIH CCN Metalac 10009544174 OE8 '' - '' -- >
Klub CCN Metalac
Država BIH
Spol: Moški
UCI ID: 10009544174
code: OE8
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
Licenca:
30 . 57 SEBASTIAN SCHÖNBERGER
Tirol cycling team
Moški AUT Tirol cycling team 10008653087 TIR '' - '' -- >
Klub Tirol cycling team
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10008653087
code: TIR
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
Licenca:
31 . 8 Penko Izidor
ROG LJUBLJANA
Moški SLO ROG LJUBLJANA 10009800721 ROG '' - '' -- 100 098 007 21 >
Klub ROG LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10009800721
code: ROG
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
Licenca: 100 098 007 21
32 . 59 MATTHIAS KRIZEK
Tirol cycling team
Moški AUT Tirol cycling team 10004635166 TIR '' - '' -- >
Klub Tirol cycling team
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10004635166
code: TIR
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
Licenca:
33 . 105 MATTEO RABOTTINI
Meridiana Kamen Team
Moški ITA Meridiana Kamen Team 10006919013 MKT '' - '' -- >
Klub Meridiana Kamen Team
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10006919013
code: MKT
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
Licenca:
34 . 12 Jerman Žiga
ROG LJUBLJANA
Moški SLO ROG LJUBLJANA 10014992039 ROG '' - '' -- 100 149 920 39 >
Klub ROG LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10014992039
code: ROG
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
Licenca: 100 149 920 39
35 . 111 Polanc Jan
SLOVENIJA National Team
Moški SLO SLOVENIJA National Team 10006881526 SLOVENIJA '' - '' -- 100 068 815 26 >
Klub SLOVENIJA National Team
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10006881526
code: SLOVENIJA
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
Licenca: 100 068 815 26
36 . 87 MICHELE GAZZARA
Sangemini - Mg. K Vis
Moški ITA Sangemini - Mg. K Vis 10010970478 SAN '' - '' -- >
Klub Sangemini - Mg. K Vis
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10010970478
code: SAN
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
Licenca:
37 . 42 DENNIS PAULUS
Hrinkow Advarcis Cycling
Moški AUT Hrinkow Advarcis Cycling 10008652986 HAC '' - '' -- >
Klub Hrinkow Advarcis Cycling
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10008652986
code: HAC
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
Licenca:
38 . 88 DAVIDE ORRICO
Sangemini - Mg. K Vis
Moški ITA Sangemini - Mg. K Vis 10007881737 SAN '' - '' -- >
Klub Sangemini - Mg. K Vis
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10007881737
code: SAN
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
Licenca:
39 . 44 MATIJA KVASINA
TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
Moški CRO TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 10002082450 RSW '' - '' -- >
Klub TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10002082450
code: RSW
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
Licenca:
40 . 41 JAMES McLAUGHLIN
Hrinkow Advarcis Cycling
Moški Hrinkow Advarcis Cycling 10007862539 HAC '' - '' -- >
Klub Hrinkow Advarcis Cycling
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10007862539
code: HAC
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
Licenca:
41 . 2 Rogina Radoslav
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški CRO ADRIA MOBIL (ADR) 10001299174 ADR '' - '' -- 10001299174 >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10001299174
code: ADR
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
Licenca: 10001299174
42 . 125 ISMAIL ILIASOV
SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT
Moški SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT 10009596819 BCP '' - '' -- >
Klub SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10009596819
code: BCP
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
Licenca:
43 . 33 Bajc Andi
Amplatz BMC
Moški SLO Amplatz BMC 10004610312 AMP '' - '' -- 100 046 103 12 >
Klub Amplatz BMC
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10004610312
code: AMP
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
Licenca: 100 046 103 12
44 . 4 Grošelj Žiga
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10007973178 ADR '' - '' -- 100 079 731 78 >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10007973178
code: ADR
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
Licenca: 100 079 731 78
45 . 132 JOSEF ČERNÝ
Elkov - Author Cycling Team
Moški CZE Elkov - Author Cycling Team 10007523241 ELA '' - '' -- >
Klub Elkov - Author Cycling Team
Država CZE
Spol: Moški
UCI ID: 10007523241
code: ELA
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
Licenca:
46 . 49 FABIAN LIENHARD
Team Voralberg
Moški Team Voralberg 10007156762 VOL '' - '' -- >
Klub Team Voralberg
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10007156762
code: VOL
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
Licenca:
47 . 50 SEBASTIAN BALDAUF
Team Voralberg
Moški DEU Team Voralberg 10048575459 VOL 03:49:40.00 00:00:17 >
Klub Team Voralberg
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10048575459
code: VOL
Time: 03:49:40.00
Zaostanek: 00:00:17
Licenca:
48 . 58 MARKUS FREIBERGER
Tirol cycling team
Moški AUT Tirol cycling team 10009782937 TIR '' - '' 00:00:17 >
Klub Tirol cycling team
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10009782937
code: TIR
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:17
Licenca:
49 . 46 RICCARDO ZOIDL
TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
Moški AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 10004640725 RSW '' - '' 00:00:17 >
Klub TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10004640725
code: RSW
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:17
Licenca:
50 . 43 MARKUS EIBEGGER
TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
Moški AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 10002727195 RSW '' - '' 00:00:17 >
Klub TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10002727195
code: RSW
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:17
Licenca:
51 . 1 Golčer Jure
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10002618980 ADR '' - '' 00:00:17 100 026 189 80 >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10002618980
code: ADR
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:17
Licenca: 100 026 189 80
52 . 99 SIMONE RAVANELLI
Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
Moški ITA Unieuro Trevigiani - Hemus 1896 10010086970 UNI '' - '' 00:00:17 >
Klub Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10010086970
code: UNI
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:17
Licenca:
53 . 32 MAREK ČANECKY
Amplatz BMC
Moški SVK Amplatz BMC 10004611625 AMP '' - '' 00:00:17 >
Klub Amplatz BMC
Država SVK
Spol: Moški
UCI ID: 10004611625
code: AMP
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:17
Licenca:
54 . 100 PEREZ TIVANI Nicolas
Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
Moški Unieuro Trevigiani - Hemus 1896 10008697648 UNI '' - '' 00:00:17 >
Klub Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10008697648
code: UNI
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:17
Licenca:
55 . 26 Pavlič Marko
mebloJOGI KULT Solkan
Moški SLO mebloJOGI KULT Solkan 10007974087 OE3 03:50:10.00 00:00:47 100 079 740 87 >
Klub mebloJOGI KULT Solkan
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10007974087
code: OE3
Time: 03:50:10.00
Zaostanek: 00:00:47
Licenca: 100 079 740 87
56 . 23 Novak Simon
KK Bled
Moški SLO KK Bled 10003329306 OE2 03:50:22.00 00:00:59 >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10003329306
code: OE2
Time: 03:50:22.00
Zaostanek: 00:00:59
Licenca:
57 . 11 Pogačar Tadej
ROG LJUBLJANA
Moški SLO ROG LJUBLJANA 10014972740 ROG 03:50:35.00 00:01:12 100 149 727 40 >
Klub ROG LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10014972740
code: ROG
Time: 03:50:35.00
Zaostanek: 00:01:12
Licenca: 100 149 727 40
58 . 157 BARNABAS PEAK
Kontenet-Dksi
Moški HUN Kontenet-Dksi 10010199835 OE0 03:57:00.00 00:07:37 >
Klub Kontenet-Dksi
Država HUN
Spol: Moški
UCI ID: 10010199835
code: OE0
Time: 03:57:00.00
Zaostanek: 00:07:37
Licenca:
59 . 102 MATTIA VIEL
Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
Moški ITA Unieuro Trevigiani - Hemus 1896 10009026034 UNI '' - '' 00:07:37 >
Klub Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10009026034
code: UNI
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:07:37
Licenca:
60 . 53 PATRICK JAGER
Team Voralberg
Moški AUT Team Voralberg 10007631456 VOL '' - '' 00:07:37 >
Klub Team Voralberg
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10007631456
code: VOL
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:07:37
Licenca:
61 . 71 LUKAS BAUMANN
Union Raiffeisen Radteam Tirol
Moški AUT Union Raiffeisen Radteam Tirol 10014563219 OE4 '' - '' 00:07:37 >
Klub Union Raiffeisen Radteam Tirol
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10014563219
code: OE4
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:07:37
Licenca:
62 . 91 VIKTOR FILUTAS
Mugen Race - Veloki - Szuper Beton
Moški HUN Mugen Race - Veloki - Szuper Beton 10009520532 OE5 '' - '' 00:07:37 >
Klub Mugen Race - Veloki - Szuper Beton
Država HUN
Spol: Moški
UCI ID: 10009520532
code: OE5
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:07:37
Licenca:
63 . 127 TOMÁŠ BUCHÁČEK
Elkov - Author Cycling Team
Moški CZE Elkov - Author Cycling Team 10002058202 ELA '' - '' 00:07:37 >
Klub Elkov - Author Cycling Team
Država CZE
Spol: Moški
UCI ID: 10002058202
code: ELA
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:07:37
Licenca:
64 . 67 DANIEL REITER
Union Raiffeisen Radteam Tirol
Moški AUT Union Raiffeisen Radteam Tirol 10007168179 OE4 '' - '' 00:07:37 >
Klub Union Raiffeisen Radteam Tirol
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10007168179
code: OE4
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:07:37
Licenca:
65 . 154 THOMAS ZANOTTO
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli 10014405288 OE9 '' - '' 00:07:37 >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10014405288
code: OE9
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:07:37
Licenca:
66 . 51 ZSOLT DER
Team Voralberg
Moški HUN Team Voralberg 10002735279 VOL '' - '' 00:07:37 >
Klub Team Voralberg
Država HUN
Spol: Moški
UCI ID: 10002735279
code: VOL
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:07:37
Licenca:
67 . 156 MATTIA BAIS
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli 10013879771 OE9 '' - '' 00:07:37 >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10013879771
code: OE9
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:07:37
Licenca:
68 . 18 Drinovec Matej
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10010968862 OE1 '' - '' 00:07:37 100 109 688 62 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10010968862
code: OE1
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:07:37
Licenca: 100 109 688 62
69 . 39 ANDREAS WALZEL
Hrinkow Advarcis Cycling
Moški AUT Hrinkow Advarcis Cycling 10009075847 HAC '' - '' 00:07:37 >
Klub Hrinkow Advarcis Cycling
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10009075847
code: HAC
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:07:37
Licenca:
70 . 139 STEFAN BRANDLMEIER
Team Veloclub Ratisbona
Moški DEU Team Veloclub Ratisbona 10013842486 OE7 '' - '' 00:07:37 >
Klub Team Veloclub Ratisbona
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10013842486
code: OE7
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:07:37
Licenca:
71 . 129 MARTIN HUNAL
Elkov - Author Cycling Team
Moški CZE Elkov - Author Cycling Team 10007176869 ELA '' - '' 00:07:37 >
Klub Elkov - Author Cycling Team
Država CZE
Spol: Moški
UCI ID: 10007176869
code: ELA
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:07:37
Licenca:
72 . 10 Grošelj Matic
ROG LJUBLJANA
Moški SLO ROG LJUBLJANA 10014881602 ROG '' - '' 00:07:37 100 148 816 02 >
Klub ROG LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10014881602
code: ROG
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:07:37
Licenca: 100 148 816 02
73 . 29 Obal Primož
mebloJOGI KULT Solkan
Moški SLO mebloJOGI KULT Solkan 10015547565 OE3 '' - '' 00:07:37 100 155 475 65 >
Klub mebloJOGI KULT Solkan
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10015547565
code: OE3
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:07:37
Licenca: 100 155 475 65
74 . 75 NAZIM BAKIRCI
Torku Sekerspor
Moški Torku Sekerspor 10005828165 TRK '' - '' 00:07:37 >
Klub Torku Sekerspor
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10005828165
code: TRK
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:07:37
Licenca:
75 . 35 Korošec Rok
Amplatz BMC
Moški SLO Amplatz BMC 10007386128 AMP '' - '' 00:07:37 1000 738 61 28 >
Klub Amplatz BMC
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10007386128
code: AMP
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:07:37
Licenca: 1000 738 61 28
76 . 9 Finkšt Tilen
ROG LJUBLJANA
Moški SLO ROG LJUBLJANA 10010969468 ROG '' - '' 00:07:37 100 109 694 68 >
Klub ROG LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10010969468
code: ROG
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:07:37
Licenca: 100 109 694 68
77 . 55 BENJAMIN BRKIC
Tirol cycling team
Moški AUT Tirol cycling team 10009782735 TIR '' - '' 00:07:37 >
Klub Tirol cycling team
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10009782735
code: TIR
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:07:37
Licenca:
78 . 128 PAVEL CAMRDA
Elkov - Author Cycling Team
Moški CZE Elkov - Author Cycling Team 10009808704 ELA '' - '' 00:07:37 >
Klub Elkov - Author Cycling Team
Država CZE
Spol: Moški
UCI ID: 10009808704
code: ELA
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:07:37
Licenca:
79 . 38 FLORIAN GAUGL
Hrinkow Advarcis Cycling
Moški AUT Hrinkow Advarcis Cycling 10007167977 HAC '' - '' 00:07:37 >
Klub Hrinkow Advarcis Cycling
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10007167977
code: HAC
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:07:37
Licenca:
80 . 47 DANIEL LEHNER
TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
Moški AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 10008653188 RSW '' - '' 00:07:37 >
Klub TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10008653188
code: RSW
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:07:37
Licenca:
81 . 131 MICHAEL KUKRLE
Elkov - Author Cycling Team
Moški CZE Elkov - Author Cycling Team 10008680470 ELA '' - '' 00:07:37 >
Klub Elkov - Author Cycling Team
Država CZE
Spol: Moški
UCI ID: 10008680470
code: ELA
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:07:37
Licenca:
82 . 98 MARCO MOLTENI
Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
Moški ITA Unieuro Trevigiani - Hemus 1896 10010971084 UNI '' - '' 00:07:37 >
Klub Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10010971084
code: UNI
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:07:37
Licenca:
83 . 103 EMANUEL KIŠERLOVSKI
Meridiana Kamen Team
Moški CRO Meridiana Kamen Team 10002725579 MKT '' - '' 00:07:37 >
Klub Meridiana Kamen Team
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10002725579
code: MKT
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:07:37
Licenca:
84 . 37 MARCHI DE Mattia
Hrinkow Advarcis Cycling
Moški ITA Hrinkow Advarcis Cycling 10010079290 HAC '' - '' 00:07:37 >
Klub Hrinkow Advarcis Cycling
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10010079290
code: HAC
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:07:37
Licenca:
85 . 109 Lavrič Martin
SLOVENIJAvenian National Team
Moški SLO SLOVENIJAvenian National Team 10015081662 SLOVENIJA 04:00:25.00 00:11:02 100 150 816 62 >
Klub SLOVENIJAvenian National Team
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10015081662
code: SLOVENIJA
Time: 04:00:25.00
Zaostanek: 00:11:02
Licenca: 100 150 816 62
DNF86 . 5 Per Gorazd
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10010968761 ADR DNF 100 109 687 61 >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10010968761
code: ADR
Time:
Zaostanek: DNF
Licenca: 100 109 687 61
DNF87 . 7 Prah Aljaž
ROG LJUBLJANA
Moški SLO ROG LJUBLJANA 10017647112 ROG DNF 100 176 471 12 >
Klub ROG LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10017647112
code: ROG
Time:
Zaostanek: DNF
Licenca: 100 176 471 12
DNF88 . 14 Logar Tadej
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10007928520 OE1 DNF 100 079 285 20 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10007928520
code: OE1
Time:
Zaostanek: DNF
Licenca: 100 079 285 20
DNF89 . 15 Svab Jernej
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10013780650 OE1 DNF 100 137 806 50 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10013780650
code: OE1
Time:
Zaostanek: DNF
Licenca: 100 137 806 50
DNF90 . 16 Čotar Luka
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10013815713 OE1 DNF 100 138 157 13 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10013815713
code: OE1
Time:
Zaostanek: DNF
Licenca: 100 138 157 13
DNF91 . 19 Pajek Luka
KK Bled
Moški SLO KK Bled 10014894736 OE2 DNF 100 148 947 36 >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10014894736
code: OE2
Time:
Zaostanek: DNF
Licenca: 100 148 947 36
DNF92 . 20 Veber Matic
KK Bled
Moški SLO KK Bled 10013807023 OE2 DNF 100 138 070 23 >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10013807023
code: OE2
Time:
Zaostanek: DNF
Licenca: 100 138 070 23
DNF93 . 21 černe Gregor Matija
KK Bled
Moški SLO KK Bled 10014860077 OE2 DNF 100 148 600 77 >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10014860077
code: OE2
Time:
Zaostanek: DNF
Licenca: 100 148 600 77
DNF94 . 27 Jenko Robi
mebloJOGI KULT Solkan
Moški SLO mebloJOGI KULT Solkan 10006686718 OE3 DNF 100 066 867 18 >
Klub mebloJOGI KULT Solkan
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10006686718
code: OE3
Time:
Zaostanek: DNF
Licenca: 100 066 867 18
DNF95 . 30 Čibej Simon
mebloJOGI KULT SOLKAN
Moški SLO mebloJOGI KULT SOLKAN 10010186802 OE3 DNF 100 101 868 02 >
Klub mebloJOGI KULT SOLKAN
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10010186802
code: OE3
Time:
Zaostanek: DNF
Licenca: 100 101 868 02
DNF96 . 40 DOMINIK HRINKOW
Hrinkow Advarcis Cycling
Moški AUT Hrinkow Advarcis Cycling 10005722778 HAC DNF >
Klub Hrinkow Advarcis Cycling
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10005722778
code: HAC
Time:
Zaostanek: DNF
Licenca:
DNF97 . 60 ENRICO SALVADOR
Tirol cycling team
Moški ITA Tirol cycling team 10008950050 TIR DNF >
Klub Tirol cycling team
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10008950050
code: TIR
Time:
Zaostanek: DNF
Licenca:
DNF98 . 63 MARCO FRIEDERICH
WSA Greenlife
Moški AUT WSA Greenlife 10010196704 WSA DNF >
Klub WSA Greenlife
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10010196704
code: WSA
Time:
Zaostanek: DNF
Licenca:
DNF99 . 68 CHRISTIAN HAAS
Union Raiffeisen Radteam Tirol
Moški AUT Union Raiffeisen Radteam Tirol 10008969046 OE4 DNF >
Klub Union Raiffeisen Radteam Tirol
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10008969046
code: OE4
Time:
Zaostanek: DNF
Licenca:
DNF100 . 69 MICHAEL SPRENGER
Union Raiffeisen Radteam Tirol
Moški AUT Union Raiffeisen Radteam Tirol 10010994831 OE4 DNF >
Klub Union Raiffeisen Radteam Tirol
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10010994831
code: OE4
Time:
Zaostanek: DNF
Licenca:
DNF101 . 70 DANIEL KNAPP
Union Raiffeisen Radteam Tirol
Moški AUT Union Raiffeisen Radteam Tirol 10014640920 OE4 DNF >
Klub Union Raiffeisen Radteam Tirol
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10014640920
code: OE4
Time:
Zaostanek: DNF
Licenca:
DNF102 . 74 MUHAMMET ATALAY
Torku Sekerspor
Moški Torku Sekerspor 10007593868 TRK DNF >
Klub Torku Sekerspor
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10007593868
code: TRK
Time:
Zaostanek: DNF
Licenca:
DNF103 . 76 MUSTAFA SAYAR
Torku Sekerspor
Moški Torku Sekerspor 10006915979 TRK DNF >
Klub Torku Sekerspor
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10006915979
code: TRK
Time:
Zaostanek: DNF
Licenca:
DNF104 . 81 YOVCHO YOVCHEV
AMORE & VITA - SELLE SMP presented by FONDRIEST
Moški AMORE & VITA - SELLE SMP presented by FONDRIEST 10006600529 AMO DNF >
Klub AMORE & VITA - SELLE SMP presented by FONDRIEST
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10006600529
code: AMO
Time:
Zaostanek: DNF
Licenca:
DNF105 . 82 SANDOVAL MARTINS Uri
AMORE & VITA - SELLE SMP presented by FONDRIEST
Moški AMORE & VITA - SELLE SMP presented by FONDRIEST 10005987308 AMO DNF >
Klub AMORE & VITA - SELLE SMP presented by FONDRIEST
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10005987308
code: AMO
Time:
Zaostanek: DNF
Licenca:
DNF106 . 83 PAGALDAI ELORZA Mikel
AMORE & VITA - SELLE SMP presented by FONDRIEST
Moški AMORE & VITA - SELLE SMP presented by FONDRIEST 10007075223 AMO DNF >
Klub AMORE & VITA - SELLE SMP presented by FONDRIEST
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10007075223
code: AMO
Time:
Zaostanek: DNF
Licenca:
DNF107 . 89 NICCOLO' SALVIETTI
Sangemini - Mg. K Vis
Moški ITA Sangemini - Mg. K Vis 10010970579 SAN DNF >
Klub Sangemini - Mg. K Vis
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10010970579
code: SAN
Time:
Zaostanek: DNF
Licenca:
DNF108 . 96 DANIEL MORICZ
Mugen Race - Veloki - Szuper Beton
Moški HUN Mugen Race - Veloki - Szuper Beton 10009500627 OE5 DNF >
Klub Mugen Race - Veloki - Szuper Beton
Država HUN
Spol: Moški
UCI ID: 10009500627
code: OE5
Time:
Zaostanek: DNF
Licenca:
DNF109 . 97 ANDREA CACCIOTTI
Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
Moški ITA Unieuro Trevigiani - Hemus 1896 10009787684 UNI DNF >
Klub Unieuro Trevigiani - Hemus 1896
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10009787684
code: UNI
Time:
Zaostanek: DNF
Licenca:
DNF110 . 104 MATEO FRANKOVIĆ
Meridiana Kamen Team
Moški CRO Meridiana Kamen Team 10009065642 MKT DNF >
Klub Meridiana Kamen Team
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10009065642
code: MKT
Time:
Zaostanek: DNF
Licenca:
DNF111 . 107 Repse Uros
Meridiana Kamen Team
Moški SLO Meridiana Kamen Team 10050211931 MKT DNF 100 086 921 90 >
Klub Meridiana Kamen Team
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10050211931
code: MKT
Time:
Zaostanek: DNF
Licenca: 100 086 921 90
DNF112 . 110 Paulič Jaka
ROG LJUBLJANA
Moški SLO ROG LJUBLJANA 10015156535 SLOVENIJA DNF 100 151 565 35 >
Klub ROG LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10015156535
code: SLOVENIJA
Time:
Zaostanek: DNF
Licenca: 100 151 565 35
DNF113 . 118 MIKHAIL SHEMETAU
Belarus National Team
Moški Belarus National Team 10009492240 BLR DNF >
Klub Belarus National Team
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10009492240
code: BLR
Time:
Zaostanek: DNF
Licenca:
DNF114 . 119 ALEH AHIYEVICH
Belarus National Team
Moški Belarus National Team 10007769377 BLR DNF >
Klub Belarus National Team
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10007769377
code: BLR
Time:
Zaostanek: DNF
Licenca:
DNF115 . 121 ENVER ASANOV
SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT
Moški SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT 10009596718 BCP DNF >
Klub SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10009596718
code: BCP
Time:
Zaostanek: DNF
Licenca:
DNF116 . 123 ELGUN ALIZADA
SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT
Moški SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT 10009802741 BCP DNF >
Klub SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10009802741
code: BCP
Time:
Zaostanek: DNF
Licenca:
DNF117 . 124 SAMIR JABRAYILOV
SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT
Moški SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT 10008714725 BCP DNF >
Klub SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10008714725
code: BCP
Time:
Zaostanek: DNF
Licenca:
DNF118 . 137 Mahmic Nedzad
BK Bihać
Moški BIH BK Bihać 10009544275 OE6 DNF BIH19970928 >
Klub BK Bihać
Država BIH
Spol: Moški
UCI ID: 10009544275
code: OE6
Time:
Zaostanek: DNF
Licenca: BIH19970928
DNF119 . 142 MARCEL WEBER
Team Veloclub Ratisbona
Moški DEU Team Veloclub Ratisbona 10006788465 OE7 DNF >
Klub Team Veloclub Ratisbona
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10006788465
code: OE7
Time:
Zaostanek: DNF
Licenca:
DNF120 . 147 Žarković Đolai Dimitrije
BK Spartak
Moški SRB BK Spartak 10010184576 OE8 DNF SRB19980315 >
Klub BK Spartak
Država SRB
Spol: Moški
UCI ID: 10010184576
code: OE8
Time:
Zaostanek: DNF
Licenca: SRB19980315
DNF121 . 148 SRECKO ĐOLIĆ
CCN Metalac
Moški SRB CCN Metalac 10008609035 OE8 DNF >
Klub CCN Metalac
Država SRB
Spol: Moški
UCI ID: 10008609035
code: OE8
Time:
Zaostanek: DNF
Licenca:
DNF122 . 151 MATTEO DONEGÀ
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli 10010185889 OE9 DNF >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10010185889
code: OE9
Time:
Zaostanek: DNF
Licenca:
DNF123 . 162 Zoltán Vigh
Cycling Team Friuli
Moški HUN Cycling Team Friuli 10004840583 OE0 DNF HUN19870823 >
Klub Cycling Team Friuli
Država HUN
Spol: Moški
UCI ID: 10004840583
code: OE0
Time:
Zaostanek: DNF
Licenca: HUN19870823
DNF124 . 17 Zupan Miha
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10015083278 OE1 DNF 100 150 832 78 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10015083278
code: OE1
Time:
Zaostanek: DNF
Licenca: 100 150 832 78
DNF125 . 22 Sanković Alex
KK Bled
Moški SLO KK Bled 10016009125 OE2 DNF 100 160 091 25 >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10016009125
code: OE2
Time:
Zaostanek: DNF
Licenca: 100 160 091 25
DNF126 . 25 Roškar Tim
mebloJOGI KULT Solkan
Moški SLO mebloJOGI KULT Solkan 10015084793 OE3 DNF 100 150 847 93 >
Klub mebloJOGI KULT Solkan
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10015084793
code: OE3
Time:
Zaostanek: DNF
Licenca: 100 150 847 93
DNF127 . 28 Jerkič Žan
mebloJOGI KULT Solkan
Moški SLO mebloJOGI KULT Solkan 10009800923 OE3 DNF >
Klub mebloJOGI KULT Solkan
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10009800923
code: OE3
Time:
Zaostanek: DNF
Licenca:
DNF128 . 62 Dallinger Christian
LRV Steiermark
Moški AUT LRV Steiermark 10010966741 WSA DNF AUT19970913 >
Klub LRV Steiermark
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10010966741
code: WSA
Time:
Zaostanek: DNF
Licenca: AUT19970913
DNF129 . 72 ALEXANDER DÜRAGER
Union Raiffeisen Radteam Tirol
Moški AUT Union Raiffeisen Radteam Tirol 10003177540 OE4 DNF >
Klub Union Raiffeisen Radteam Tirol
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10003177540
code: OE4
Time:
Zaostanek: DNF
Licenca:
DNF130 . 85 ALESSANDRO MARINOZZI
Sangemini - Mg. K Vis
Moški ITA Sangemini - Mg. K Vis 10015393375 SAN DNF >
Klub Sangemini - Mg. K Vis
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10015393375
code: SAN
Time:
Zaostanek: DNF
Licenca:
DNF131 . 92 MÁTÉ KOVÁCS
Mugen Race - Veloki - Szuper Beton
Moški HUN Mugen Race - Veloki - Szuper Beton 10023621908 OE5 DNF >
Klub Mugen Race - Veloki - Szuper Beton
Država HUN
Spol: Moški
UCI ID: 10023621908
code: OE5
Time:
Zaostanek: DNF
Licenca:
DNF132 . 93 Bence Lóki
Top Cycles
Moški HUN Top Cycles 10010039985 OE5 DNF HUN19941219 >
Klub Top Cycles
Država HUN
Spol: Moški
UCI ID: 10010039985
code: OE5
Time:
Zaostanek: DNF
Licenca: HUN19941219
DNF133 . 94 ZOLTAN LENGYEL
Mugen Race - Veloki - Szuper Beton
Moški HUN Mugen Race - Veloki - Szuper Beton 10009065541 OE5 DNF >
Klub Mugen Race - Veloki - Szuper Beton
Država HUN
Spol: Moški
UCI ID: 10009065541
code: OE5
Time:
Zaostanek: DNF
Licenca:
DNF134 . 95 BALAZS BERTALAN
Mugen Race - Veloki - Szuper Beton
Moški HUN Mugen Race - Veloki - Szuper Beton 10014543314 OE5 DNF >
Klub Mugen Race - Veloki - Szuper Beton
Država HUN
Spol: Moški
UCI ID: 10014543314
code: OE5
Time:
Zaostanek: DNF
Licenca:
DNF135 . 115 YAUHENI AKHRAMENKA
Belarus National Team
Moški Belarus National Team 10009050181 BLR DNF >
Klub Belarus National Team
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10009050181
code: BLR
Time:
Zaostanek: DNF
Licenca:
DNF136 . 116 HARDZEI TSISHCHANKA
Belarus National Team
Moški Belarus National Team 10009032805 BLR DNF >
Klub Belarus National Team
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10009032805
code: BLR
Time:
Zaostanek: DNF
Licenca:
DNF137 . 122 MAKSYM AVERIN
SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT
Moški SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT 10005426728 BCP DNF >
Klub SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10005426728
code: BCP
Time:
Zaostanek: DNF
Licenca:
DNF138 . 133 NEDIM ALAGIC
BK Bihać
Moški BIH BK Bihać 10009083628 OE6 DNF >
Klub BK Bihać
Država BIH
Spol: Moški
UCI ID: 10009083628
code: OE6
Time:
Zaostanek: DNF
Licenca:
DNF139 . 134 MUJO KURTOVIC
BK Bihać
Moški BIH BK Bihać 10008941966 OE6 DNF >
Klub BK Bihać
Država BIH
Spol: Moški
UCI ID: 10008941966
code: OE6
Time:
Zaostanek: DNF
Licenca:
DNF140 . 135 ÐULAGA TREJIC
BK Bihać
Moški BIH BK Bihać 10009025428 OE6 DNF >
Klub BK Bihać
Država BIH
Spol: Moški
UCI ID: 10009025428
code: OE6
Time:
Zaostanek: DNF
Licenca:
DNF141 . 138 Brezovšek Žiga
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10053778501 OE6 DNF 100 537 785 01 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10053778501
code: OE6
Time:
Zaostanek: DNF
Licenca: 100 537 785 01
DNF142 . 140 JONAS SONNLEITNER
Team Veloclub Ratisbona
Moški DEU Team Veloclub Ratisbona 10015870392 OE7 DNF >
Klub Team Veloclub Ratisbona
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10015870392
code: OE7
Time:
Zaostanek: DNF
Licenca:
DNF143 . 141 LUDWIG REITER
Team Veloclub Ratisbona
Moški DEU Team Veloclub Ratisbona 10015303247 OE7 DNF >
Klub Team Veloclub Ratisbona
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10015303247
code: OE7
Time:
Zaostanek: DNF
Licenca:
DNF144 . 143 BENJAMIN HERDEN
Team Veloclub Ratisbona
Moški DEU Team Veloclub Ratisbona 10036349621 OE7 DNF >
Klub Team Veloclub Ratisbona
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10036349621
code: OE7
Time:
Zaostanek: DNF
Licenca:
DNF145 . 144 CHRISTOPH SETESCAK
Team Veloclub Ratisbona
Moški DEU Team Veloclub Ratisbona 10015301328 OE7 DNF >
Klub Team Veloclub Ratisbona
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10015301328
code: OE7
Time:
Zaostanek: DNF
Licenca:
DNF146 . 146 DEJAN ĐOLIĆ
CCN Metalac
Moški SRB CCN Metalac 10009133138 OE8 DNF >
Klub CCN Metalac
Država SRB
Spol: Moški
UCI ID: 10009133138
code: OE8
Time:
Zaostanek: DNF
Licenca:
DNF147 . 149 JOVAN MILENIĆ
CCN Metalac
Moški SRB CCN Metalac 10016237275 OE8 DNF >
Klub CCN Metalac
Država SRB
Spol: Moški
UCI ID: 10016237275
code: OE8
Time:
Zaostanek: DNF
Licenca:
DNF148 . 150 Ramšak Borut
METALAC QUICK KRALJEVO
Moški SLO METALAC QUICK KRALJEVO 10005531711 OE8 DNF 100 055 317 11 >
Klub METALAC QUICK KRALJEVO
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10005531711
code: OE8
Time:
Zaostanek: DNF
Licenca: 100 055 317 11
DNF149 . 152 ALESSANDRO PESSOT
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli 10013373149 OE9 DNF >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10013373149
code: OE9
Time:
Zaostanek: DNF
Licenca:
DNF150 . 153 DANIEL FAVARO
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli 10014401147 OE9 DNF >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10014401147
code: OE9
Time:
Zaostanek: DNF
Licenca:
DNF151 . 155 ALBERTO GIURIATO
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli 10015077723 OE9 DNF >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10015077723
code: OE9
Time:
Zaostanek: DNF
Licenca:
DNF152 . 158 ZORAN ZSIVITY
Kontenet-Dksi
Moški HUN Kontenet-Dksi 10006959934 OE0 DNF >
Klub Kontenet-Dksi
Država HUN
Spol: Moški
UCI ID: 10006959934
code: OE0
Time:
Zaostanek: DNF
Licenca:
DNF153 . 159 FERENC SZOLLOSI
Kontenet-Dksi
Moški HUN Kontenet-Dksi 10010785370 OE0 DNF >
Klub Kontenet-Dksi
Država HUN
Spol: Moški
UCI ID: 10010785370
code: OE0
Time:
Zaostanek: DNF
Licenca:
DNF154 . 160 ANDRAS SZENTPÉTERI
Kontenet-Dksi
Moški HUN Kontenet-Dksi 10023649590 OE0 DNF >
Klub Kontenet-Dksi
Država HUN
Spol: Moški
UCI ID: 10023649590
code: OE0
Time:
Zaostanek: DNF
Licenca:
DNF155 . 161 BARNA HAJDU
Kontenet-Dksi
Moški HUN Kontenet-Dksi 10014561805 OE0 DNF >
Klub Kontenet-Dksi
Država HUN
Spol: Moški
UCI ID: 10014561805
code: OE0
Time:
Zaostanek: DNF
Licenca:
DNF156 . 24 Šmid Jakob
KK Bled
Moški SLO KK Bled 10014431560 OE2 DNS 100 144 315 60 >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10014431560
code: OE2
Time:
Zaostanek: DNS
Licenca: 100 144 315 60
DNF157 . 64 MARKUS KOPFAUF
WSA Greenlife
Moški AUT WSA Greenlife 10008821324 WSA DNS >
Klub WSA Greenlife
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10008821324
code: WSA
Time:
Zaostanek: DNS
Licenca:

Komentarji

 

Mobile content