Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: GP Adria Mobil C1.2 2017

Cestno kolesarstvo Tekma:GP Adria Mobil C1.2 2017 Datum:02.04.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Code Time Zaostanek
ELITE-M
1 . 86 ANTONIO PARRINELLO Moški ITA GM Europa Ovini 10007132716 GME 04:16:01 --
2 . 102 NICOLA GAFFURINI Moški ITA Sangemini - Mg. K Vis 10007855667 SAN '' - '' --
3 . 191 STANISLAU BAZHKOU Moški Minsk Cycling Club 10006492112 MCC '' - '' --
4 . 106 FRANCESCO BONGIORNO Manuel Moški ITA Sangemini - Mg. K Vis 10006569611 SAN '' - '' --
5 . 85 DAVIDE PACCHIARDO Moški ITA GM Europa Ovini 10006689546 GME '' - '' --
6 . 141 KIRILL POZDNYAKOV Moški SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT 10005961137 BCP '' - '' --
7 . 168 MARTINEZ TAMAYO Juan Moški Bicicletas Strongman 10006836662 BSM '' - '' --
8 . 208 MARCO ZAMPARELLA Moški ITA Amore & Vita - Selle Smp Presented By Fondriest 10004563731 AMO 04:17:15 --
9 . 108 PAOLO TOTÒ Moški ITA Sangemini - Mg. K Vis 10009318549 SAN '' - '' --
10 . 104 DAVIDE ORRICO Moški ITA Sangemini - Mg. K Vis 10007881737 SAN 04:17:30 --
11 . 204 PIERPAOLO FICARA Moški ITA Amore & Vita - Selle Smp Presented By Fondriest 10006688940 AMO '' - '' --
12 . 103 MICHELE GAZZARA Moški ITA Sangemini - Mg. K Vis 10010970478 SAN 04:17:35 --
13 . 13 Golčer Jure Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10002618980 ADR '' - '' --
14 . 161 CEPEDA CAICEDO Jonathan Moški Bicicletas Strongman 10048832511 BSM '' - '' --
15 . 173 DAVIDE MUCELLI Moški ITA Meridiana Kamen Team 10005598803 MKT '' - '' --
16 . 2 CLEMENS FANKHAUSER Moški AUT Tirol cycling team 10002883712 TIR 04:18:19 --
17 . 1 FILIPPO FORTIN Moški ITA Tirol cycling team 10006547884 TIR '' - '' --
18 . 134 JIRÍ POLNICKÝ Moški CZE Elkov - Author Cycling Team 10004771976 ELA '' - '' --
19 . 95 ALESSANDRO PESSOT Moški ITA Cycling Team Friuli 10013373149 OE3 '' - '' --
20 . 122 CHRISTOFFER LISSON Moški BHS - Almeborg Bornholm 10009377355 ABB '' - '' --
21 . 146 Rumac Josip Moški CRO Synergy Baku Cycling Project 10007822729 BCP '' - '' --
22 . 228 FABIO TOMMASSINI Moški ITA D'Amico Utensilnord 10011019988 AZT '' - '' --
23 . 66 PEREZ TIVANI German Moški Unieuro Trevigiani - Hemus 1896 10008697648 UNI '' - '' --
24 . 11 Rogina Radoslav Moški CRO ADRIA MOBIL (ADR) 10001299174 ADR '' - '' --
25 . 92 FELIX BARKER Moški Cycling Team Friuli 10054768406 OE3 '' - '' --
26 . 14 Grošelj Žiga Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10007973178 ADR '' - '' --
27 . 176 Maltar Bruno Moški CRO Meridiana Kamen Team 10007822628 MKT '' - '' --
28 . 36 STEFAN PÖLL Moški AUT WSA - Greenlife 10005862824 WSA '' - '' --
29 . 23 DENNIS PAULUS Moški AUT Hrinkow Advarics Cycleang 10008652986 HAC '' - '' --
30 . 35 HANS-JÖRG LEOPOLD Moški AUT WSA - Greenlife 10002727401 WSA '' - '' --
31 . 195 YAUHEN SOBAL Moški Minsk Cycling Club 10002670110 MCC '' - '' --
32 . 227 NICOLAS SAMPARISI Moški ITA D'Amico Utensilnord 10007095734 AZT '' - '' --
33 . 46 Pogačar Tadej Moški SLO ROG LJUBLJANA 10014972740 ROG '' - '' --
34 . 81 ADRIANO BROGI Moški ITA GM Europa Ovini 10009845076 GME '' - '' --
35 . 56 Drinovec Matej Moški SLO KK KRANJ 10010968862 OE1 '' - '' --
36 . 183 Pavlič Marko Moški SLO mebloJOGI KULT Solkan 10007974087 OE5 '' - '' --
37 . 165 AYALA MILLAN Jonathan Moški Bicicletas Strongman 10008930953 BSM '' - '' --
38 . 4 Kuen Maximilian Moški AUT Amplatz BMC 10007510612 TIR '' - '' --
39 . 71 VIKTOR FILUTAS Moški HUN Mugen Race - Veloki - Szuper Beton 10009520532 OE2 '' - '' --
40 . 167 GUARIN SANCHEZ Oscar Moški Bicicletas Strongman 10005453808 BSM '' - '' --
41 . 211 NEBOJŠA JOVANOVIĆ Moški SRB Serbia national team 10002538350 SRB '' - '' --
42 . 51 Primožič Jaka Moški SLO KK KRANJ 10014992241 OE1 '' - '' --
43 . 174 Repse Uros Moški SLO Meridiana Kamen Team 10008692190 MKT '' - '' --
44 . 203 PAGALDAI ELORZA Mikel Moški Amore & Vita - Selle Smp Presented By Fondriest 10007075223 AMO '' - '' --
45 . 163 PORRAS CALDERON Steven Moški Bicicletas Strongman 10010035440 BSM '' - '' --
46 . 205 REDI HALILAJ Moški Amore & Vita - Selle Smp Presented By Fondriest 10006918003 AMO '' - '' --
47 . 172 MATTEO RABOTTINI Moški ITA Meridiana Kamen Team 10006919013 MKT '' - '' --
48 . 221 FEDERICO CANUTI Moški ITA D'Amico Utensilnord 10005462801 AZT '' - '' --
49 . 201 MARCO BERNARDINETTI Moški ITA Amore & Vita - Selle Smp Presented By Fondriest 10011643418 AMO '' - '' --
50 . 236 LUCA CHIRICO Moški ITA Torku Sekerspor 10007518086 TRK '' - '' --
51 . 166 ALARCON BECERRA Carlos Moški Bicicletas Strongman 10005611735 BSM '' - '' --
52 . 131 TOMÁŠ BUCHÁČEK Moški CZE Elkov - Author Cycling Team 10002058202 ELA '' - '' --
53 . 202 BESMIR BANUSHI Moški Amore & Vita - Selle Smp Presented By Fondriest 10005360949 AMO 04:18:57 --
54 . 164 ARCHILA GOMEZ Camilo Moški Bicicletas Strongman 10035467123 BSM 04:19:03 --
55 . 125 SIMON BIGUM Moški BHS - Almeborg Bornholm 10007360462 ABB 04:19:09 --
56 . 123 MATHIAS BREGNHØJ Moški BHS - Almeborg Bornholm 10014046186 ABB '' - '' --
57 . 5 ENRICO SALVADOR Moški ITA Tirol cycling team 10008950050 TIR 04:19:15 --
58 . 128 CHRISTIANSEN MUNK Steffen Moški BHS - Almeborg Bornholm 10009375234 ABB '' - '' --
DNF59 . 31 Salzmann Jodok Moški AUT WSA - Greenlife 10008145960 WSA -- DNF
DNF60 . 42 Penko Izidor Moški SLO ROG LJUBLJANA 10009800721 ROG -- DNF
DNF61 . 43 Grošelj Matic Moški SLO KK KRANJ 10014881602 ROG -- DNF
DNF62 . 44 Finkšt Tilen Moški SLO ROG LJUBLJANA 10010969468 ROG -- DNF
DNF63 . 48 Prah Aljaž Moški SLO ROG LJUBLJANA 10017647112 ROG -- DNF
DNF64 . 54 Čotar Luka Moški SLO KK KRANJ 10013815713 OE1 -- DNF
DNF65 . 55 Kvasina Filip Moški CRO KK Kranj 10009979260 OE1 -- DNF
DNF66 . 91 NICOLA VENCHIARUTTI Moški ITA Cycling Team Friuli 10015083177 OE3 -- DNF
DNF67 . 96 DANIEL FAVARO Moški ITA Cycling Team Friuli 10014401147 OE3 -- DNF
DNF68 . 112 BJØRNAR ØVERLAND Vevatne Moški Team Fixit.No 10010975532 FIX -- DNF
DNF69 . 127 SØREN SIGGAARD Moški BHS - Almeborg Bornholm 10009413731 ABB -- DNF
DNF70 . 135 MICHAEL KUKRLE Moški CZE Elkov - Author Cycling Team 10008680470 ELA -- DNF
DNF71 . 136 JOSEF ČERNÝ Moški CZE Elkov - Author Cycling Team 10007523241 ELA -- DNF
DNF72 . 138 JIRÍ ŠORM Moški CZE Elkov - Author Cycling Team 10048004270 ELA -- DNF
DNF73 . 151 Pajek Luka Moški SLO KK Bled 10014894736 OE4 -- DNF
DNF74 . 152 Veber Matic Moški SLO KK Bled 10013807023 OE4 -- DNF
DNF75 . 177 Jabuka David Moški CRO KK Bled 10009416458 MKT -- DNF
DNF76 . 181 Furlan Jernej Moški SLO mebloJOGI KULT Solkan 10017647011 OE5 -- DNF
DNF77 . 184 Obal Primož Moški SLO mebloJOGI KULT Solkan 10015547565 OE5 -- DNF
DNF78 . 223 MONROY CARO Sebastian Moški D'Amico Utensilnord 10010983515 AZT -- DNF
DNF79 . 3 PATRICK GAMPER Moški AUT Tirol cycling team 10010966236 TIR -- DNF
DNF80 . 12 Katrašnik Gašper Moški SLO KK KRANJ 10008678349 ADR -- DNF
DNF81 . 15 DUSAN RAJOVIC Moški SRB Adria Mobil 10009436262 ADR -- DNF
DNF82 . 16 Horvat Žiga Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10014992140 ADR -- DNF
DNF83 . 17 Bozic Jon Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10009640770 ADR -- DNF
DNF84 . 18 Per Gorazd Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10010968761 ADR -- DNF
DNF85 . 21 DANIEL EICHINGER Moški AUT Hrinkow Advarics Cycleang 10015603442 HAC -- DNF
DNF86 . 22 NILS FRIEDL Moški AUT Hrinkow Advarics Cycleang 10010196603 HAC -- DNF
DNF87 . 24 PAUL REDTENBACHER Moški AUT Hrinkow Advarics Cycleang 10009399078 HAC -- DNF
DNF88 . 25 ANDREAS WALZEL Moški AUT Hrinkow Advarics Cycleang 10009075847 HAC -- DNF
DNF89 . 26 FLORIAN GAUGL Moški AUT Hrinkow Advarics Cycleang 10007167977 HAC -- DNF
DNF90 . 32 Friedrich Marco Moški AUT Pro Energetic Köflach 10010196704 WSA -- DNF
DNF91 . 33 Kolb Stefan Moški AUT WSA - Greenlife 10035052750 WSA -- DNF
DNF92 . 34 MARKUS KOPFAUF Moški AUT WSA - Greenlife 10008821324 WSA -- DNF
DNF93 . 41 Ručigaj Žiga Moški SLO ROG LJUBLJANA 10008693507 ROG -- DNF
DNF94 . 45 Jerman Žiga Moški SLO ROG LJUBLJANA 10014992039 ROG -- DNF
DNF95 . 47 Merčun Matej Moški SLO ROG LJUBLJANA 10015156030 ROG -- DNF
DNF96 . 52 Logar Tadej Moški SLO KK KRANJ 10007928520 OE1 -- DNF
DNF97 . 53 Katrašnik Matic Moški SLO KK KRANJ 10015081460 OE1 -- DNF
DNF98 . 58 Zupan Miha Moški SLO KK KRANJ 10015083278 OE1 -- DNF
DNF99 . 61 YORDAN ANDREEV Moški Unieuro Trevigiani - Hemus 1896 10010590461 UNI -- DNF
DNF100 . 62 RICCARDO CENGHIALTA Moški ITA Unieuro Trevigiani - Hemus 1896 10014405086 UNI -- DNF
DNF101 . 63 STANIMIR CHOLAKOV Moški Unieuro Trevigiani - Hemus 1896 10009398472 UNI -- DNF
DNF102 . 64 TEODOR KOLEV Moški Unieuro Trevigiani - Hemus 1896 10015795927 UNI -- DNF
DNF103 . 65 KRISTIYAN MITEV Moški Unieuro Trevigiani - Hemus 1896 10015376201 UNI -- DNF
DNF104 . 67 MATTIA VIEL Moški ITA Unieuro Trevigiani - Hemus 1896 10009026034 UNI -- DNF
DNF105 . 72 MÁTÉ KOVÁCS Moški HUN Mugen Race - Veloki - Szuper Beton 10023621908 OE2 -- DNF
DNF106 . 73 Bence Lóki Moški HUN Top Cycles 10010039985 OE2 -- DNF
DNF107 . 74 ZOLTAN LENGYEL Moški HUN Mugen Race - Veloki - Szuper Beton 10009065541 OE2 -- DNF
DNF108 . 75 ISTVAN MOLNAR Moški HUN Mugen Race - Veloki - Szuper Beton 10005508570 OE2 -- DNF
DNF109 . 76 DANIEL MORICZ Moški HUN Mugen Race - Veloki - Szuper Beton 10009500627 OE2 -- DNF
DNF110 . 77 BALAZS BERTALAN Moški HUN Mugen Race - Veloki - Szuper Beton 10014543314 OE2 -- DNF
DNF111 . 78 DÁVID PUSKÁS Moški HUN Mugen Race - Veloki - Szuper Beton 10005990540 OE2 -- DNF
DNF112 . 82 FRANCESCO CANEPA Moški ITA GM Europa Ovini 10014476626 GME -- DNF
DNF113 . 83 MIRKO IAFRATI Moški ITA GM Europa Ovini 10014972235 GME -- DNF
DNF114 . 84 SEBASTIAN LANDER Moški GM Europa Ovini 10006281338 GME -- DNF
DNF115 . 87 ANDREA RUSCETTA Moški ITA GM Europa Ovini 10009884987 GME -- DNF
DNF116 . 88 MARCO TIZZA Moški ITA GM Europa Ovini 10009788189 GME -- DNF
DNF117 . 93 FILIPPO FERRONATO Moški ITA Cycling Team Friuli 10015004567 OE3 -- DNF
DNF118 . 94 THOMAS ZANOTTO Moški ITA Cycling Team Friuli 10014405288 OE3 -- DNF
DNF119 . 97 REALDO RAMALIU Moški Cycling Team Friuli 10009635013 OE3 -- DNF
DNF120 . 98 ALBERTO GIURIATO Moški ITA Cycling Team Friuli 10015077723 OE3 -- DNF
DNF121 . 101 SIMONE BERNARDINI Moški ITA Sangemini - Mg. K Vis 10006626801 SAN -- DNF
DNF122 . 105 PAOLO PRANDINI Moški ITA Sangemini - Mg. K Vis 10014118736 SAN -- DNF
DNF123 . 107 MICHELE SCARTEZZINI Moški ITA Sangemini - Mg. K Vis 10006891630 SAN -- DNF
DNF124 . 111 MATTI MANNINEN Moški Team Fixit.No 10007913665 FIX -- DNF
DNF125 . 113 JAN JENSEN William Moški Team Fixit.No 10009375638 FIX -- DNF
DNF126 . 114 HENRIK SANDAL Moški Team Fixit.No 10009776267 FIX -- DNF
DNF127 . 115 ANDREAS JACOBSEN S Moški Team Fixit.No 10010117080 FIX -- DNF
DNF128 . 116 MARIUS BLÅLID Moški Team Fixit.No 10013853503 FIX -- DNF
DNF129 . 117 KRISTOFFER MADSEN Moški Team Fixit.No 10009989768 FIX -- DNF
DNF130 . 121 EMIL TOUDAL Moški BHS - Almeborg Bornholm 10009767173 ABB -- DNF
DNF131 . 124 ALEXANDER SALBY Moški BHS - Almeborg Bornholm 10015124708 ABB -- DNF
DNF132 . 132 ALOIS KAŇKOVSKÝ Moški CZE Elkov - Author Cycling Team 10002510563 ELA -- DNF
DNF133 . 133 MARTIN HUNAL Moški CZE Elkov - Author Cycling Team 10007176869 ELA -- DNF
DNF134 . 137 VOJTECH HAČECKÝ Moški CZE Elkov - Author Cycling Team 10004627587 ELA -- DNF
DNF135 . 142 KANAN GAHRAMANLI Moški SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT 10009737972 BCP -- DNF
DNF136 . 143 ELCHIN ASADOV Moški SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT 10005675692 BCP -- DNF
DNF137 . 144 MUSA MIKAYILZADE Moški SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT 10010197007 BCP -- DNF
DNF138 . 145 ISMAIL ILIASOV Moški SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT 10009596819 BCP -- DNF
DNF139 . 147 ENVER ASANOV Moški SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT 10009596718 BCP -- DNF
DNF140 . 148 ELGUN ALIZADA Moški SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT 10009802741 BCP -- DNF
DNF141 . 153 Černe Gregor Matija Moški SLO KK Bled 10014860077 OE4 -- DNF
DNF142 . 154 Sanković Alex Moški SLO KK Bled 10016009125 OE4 -- DNF
DNF143 . 155 Novak Simon Moški SLO KK Bled 10003329306 OE4 -- DNF
DNF144 . 162 ROBERTO GONZÁLEZ Moški Bicicletas Strongman 10009724939 BSM -- DNF
DNF145 . 171 EMANUEL KISERLOVSKI Moški CRO Meridiana Kamen Team 10002725579 MKT -- DNF
DNF146 . 175 GIANFRANCO VISCONTI Raffaele Moški ITA Meridiana Kamen Team 10006747241 MKT -- DNF
DNF147 . 178 MATEO FRANKOVIC Moški CRO Meridiana Kamen Team 10009065642 MKT -- DNF
DNF148 . 182 Jenko Robi Moški SLO mebloJOGI KULT Solkan 10006686718 OE5 -- DNF
DNF149 . 185 KRAMBERGER LUKA Moški SLO mebloJOGI KULT Solkan 10017583858 OE5 -- DNF
DNF150 . 186 ROŠKAR TIM Moški SLO mebloJOGI KULT Solkan 10015084793 OE5 -- DNF
DNF151 . 187 Čibej Simon Moški SLO mebloJOGI KULT Solkan 10010186802 OE5 -- DNF
DNF152 . 192 OLEKSANDR GOLOVASH Moški Minsk Cycling Club 10006876977 MCC -- DNF
DNF153 . 193 ALEH AHIYEVICH Moški Minsk Cycling Club 10007769377 MCC -- DNF
DNF154 . 194 RAMAN RAMANAU Moški Minsk Cycling Club 10007891336 MCC -- DNF
DNF155 . 206 SANDOVAL MARTINS Uri Moški Amore & Vita - Selle Smp Presented By Fondriest 10005987308 AMO -- DNF
DNF156 . 207 YOVCHO YOVCHEV Moški Amore & Vita - Selle Smp Presented By Fondriest 10006600529 AMO -- DNF
DNF157 . 212 Žarković Đolai Dimitrije Moški SRB BK Spartak 10010184576 SRB -- DNF
DNF158 . 213 MARKO DANILOVIĆ Moški SRB Serbia national team 10007298727 SRB -- DNF
DNF159 . 214 STEFAN STEFANOVIĆ Moški SRB Serbia national team 10008695830 SRB -- DNF
DNF160 . 215 DUŠAN KALABA Moški SRB Serbia national team 10010125669 SRB -- DNF
DNF161 . 216 Ilić Ognjen Moški SRB BK Partizan Beograd 10015213725 SRB -- DNF
DNF162 . 217 STEFAN KLISURIĆ Moški SRB Serbia national team 10012124475 SRB -- DNF
DNF163 . 222 ETTORE CARLINI Moški ITA D'Amico Utensilnord 10006197674 AZT -- DNF
DNF164 . 224 NICOLA GENOVESE Moški ITA D'Amico Utensilnord 10011020089 AZT -- DNF
DNF165 . 225 FRANCESCO PETRINI Moški ITA D'Amico Utensilnord 10014725994 AZT -- DNF
DNF166 . 226 ANGELO RAFFAELE Moški ITA D'Amico Utensilnord 10009656029 AZT -- DNF
DNF167 . 231 SERKAN BALKAN Moški Torku Sekerspor 10009712310 TRK -- DNF
DNF168 . 232 AHMET AKDILEK Moški Torku Sekerspor 10009267524 TRK -- DNF
DNF169 . 233 MUHAMMET ATALAY Moški Torku Sekerspor 10007593868 TRK -- DNF
DNF170 . 234 FERITCAN SAMLI Moški Torku Sekerspor 10008683100 TRK -- DNF
DNF171 . 235 IVAN BALYKIN Moški Torku Sekerspor 10006067332 TRK -- DNF
DNF172 . 126 MORTEN HULGAARD Moški BHS - Almeborg Bornholm 10015063171 ABB -- DNS

Komentarji