49. VN Kranja – Memorial Filipa Majcna 2017

Cestno kolesarstvo Tekma:49. VN Kranja – Memorial Filipa Majcna 2017 Datum:30.07.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje
ELITE-M
1 . 105 Mugerli Matej Moški SLO AMPLATZ BMC 10002070023 03:30:21
2 . 72 Jerman Žiga Moški SLO ROG LJUBLJANA 10014992039 03:30:21
3 . 192 EIBEGGER Markus                            Moški AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 10002727195 03:30:21
4 . 41 BAIS Mattia Moški ITA CYCLING TEAM FRIULI 10013879771 03:30:21
5 . 181 PEÁK Barnabás Moški HUN KONTENT - DKSI 10010199835 03:30:21
6 . 54 KOPFAUF Markus Moški AUT CONTINENTAL TEAM WSA GREENLIFE 10008821324 03:30:21
7 . 18 TOTÒ Paolo Moški ITA SANGEMINI MG.K.VIS. 10009318549 03:30:21
8 . 163 Obal Primož Moški SLO MEBLO JOGI KULT SOLKAN 10015547565 03:30:21
9 . 55 LEOPOLD Hans-Jörg Moški AUT CONTINENTAL TEAM WSA GREENLIFE 10002727401 03:30:21
10 . 1 Čotar Luka Moški SLO KK KRANJ 10013815713 03:30:21
11 . 196 ZIMMERMANN Georg                      Moški DEU TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 10010966842 03:30:21
12 . 61 JOVANOVIĆ Nebojša Moški SRB DARE VIATOR PARTIZAN 10002538350 03:30:21
13 . 14 GAZZARA Michele Moški ITA SANGEMINI MG.K.VIS. 10010970478 03:30:21
14 . 71 Pogačar Tadej Moški SLO ROG LJUBLJANA 10014972740 03:30:21
15 . 44 GIURATO Alberto Moški ITA CYCLING TEAM FRIULI 10015077723 03:30:21
16 . 33 DANILOVIČ Marko Moški SRB NATIONAL TEAM SERBIA 10007298727 03:30:21
17 . 11 BERNARDINI Simone Moški ITA SANGEMINI MG.K.VIS. 10006626801 03:30:49
18 . 101 Bajc Andi Moški SLO AMPLATZ BMC 10004610312 03:30:49
19 . 197 ZOIDL Ricardo                                  Moški AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 10004640725 03:31:05
20 . 74 Ručigaj Žiga Moški SLO ROG LJUBLJANA 10008693507 03:31:05
21 . 22 Per Gorazd Moški SLO SLOVENIA NATIONAL TEAM 10010968761 03:31:05
22 . 108 Korošec Rok Moški SLO AMPLATZ BMC 10007386128 03:31:05
23 . 31 Rajović Dušan Moški SRB NATIONAL TEAM SERBIA 10009436262 03:31:05
24 . 21 Katrašnik Gašper Moški SLO SLOVENIA NATIONAL TEAM 10008678349 03:31:05
25 . 195 RABITSCH Stephan                           Moški AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 10007168684 03:31:05
26 . 104 KUSZTOR Peter Moški HUN AMPLATZ BMC 10003214724 03:31:05
27 . 161 Jenko Robert Moški SLO MEBLO JOGI KULT SOLKAN 10006686718 03:31:05
28 . 193 LEHNER Daniel                                Moški AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 10008653188 03:31:05
29 . 194 NEUHAUSER Marcel                          Moški AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 10010966438 03:31:05
30 . 23 Horvat Žiga Moški SLO SLOVENIA NATIONAL TEAM 10014992140 03:31:05
31 . 53 Kolb Stefan Moški AUT CONTINENTAL TEAM WSA GREENLIFE 10035052750 03:31:05
32 . 12 BONGIORNO MANUEL Francesco Moški ITA SANGEMINI MG.K.VIS. 10006569611 03:31:05
33 . 45 DONEGA Matteo Moški ITA CYCLING TEAM FRIULI 10010185889 03:31:05
34 . 73 Penko Izidor Moški SLO ROG LJUBLJANA 10009800721 03:31:39
35 . 102 ČANECKY Marek Moški SVK AMPLATZ BMC 10004611625 03:31:39
36 . 62 KASTRANTAS Charalampos Moški GRC DARE VIATOR PARTIZAN 10006897892 03:31:39
37 . 48 VENCHIARUTTI Nicola Moški ITA CYCLING TEAM FRIULI 10015083177 03:31:39
38 . 5 Logar Tadej Moški SLO KK KRANJ 10007928520 03:31:39
39 . 91 HNIK Karel Moški CZE TOPFOREX LAPIERRE 10006120781 03:31:39
40 . 2 Drinovec Matej Moški SLO KK KRANJ 10010968862 03:31:39
41 . 83 KNAPP Daniel Moški AUT UNION RAIFFEISEN RADTEAM TIROL 10014640920 03:31:39
42 . 132 Veber Matic Moški SLO KOLESARSKI KLUB BLED 10013807023 03:31:39
43 . 56 PÖLL Stefan Moški AUT CONTINENTAL TEAM WSA GREENLIFE 10005862824 03:31:39
44 . 165 Roškar Tim Moški SLO MEBLO JOGI KULT SOLKAN 10015084793 03:31:39
45 . 131 Pajek Luka Moški SLO KOLESARSKI KLUB BLED 10014894736 03:31:39
46 . 76 Prah Aljaž Moški SLO ROG LJUBLJANA 10017647112 03:31:39
47 . 162 Pavlič Marko Moški SLO MEBLO JOGI KULT SOLKAN 10007974087 03:31:39
48 . 103 FIDLER Gerd Moški AUT AMPLATZ BMC 10009781927 03:31:39
49 . 75 Finkšt Tilen Moški SLO ROG LJUBLJANA 10010969468 03:31:39
50 . 166 Čibej Simon Moški SLO MEBLO JOGI KULT SOLKAN 10010186802 03:31:39
51 . 25 Lavrič Martin Moški SLO SLOVENIA NATIONAL TEAM 10015081662 03:31:39
52 . 154 BITTNER Jakub Moški CZE TEAM FORMAN CINELLI 10016046915 03:31:39
53 . 111 KISS Gergely Moški HUN EPRONEX-BIKE HUNGARY 10002083662 03:31:39
54 . 15 SCARTEZZINI Michele Moški ITA SANGEMINI MG.K.VIS. 10006891630 03:31:39
55 . 24 Golčer Jure Moški SLO SLOVENIA NATIONAL TEAM 10002618980 03:31:39
56 . 77 Grošelj Matic Moški SLO ROG LJUBLJANA 10014881602 03:31:39
57 . 115 Sangulin Robert Moški CRO EPRONEX-BIKE HUNGARY 10009698263 03:34:06
58 . 4 Kvasina Filip Moški CRO KK KRANJ 10009979260 03:34:06
59 . 17 PRANDINI Paolo Moški ITA SANGEMINI MG.K.VIS. 10014118736 03:34:06
60 . 13 GAFFURINI Nicola Moški ITA SANGEMINI MG.K.VIS. 10007855667 03:34:06
61 . 16 SALVIETTI Niccolo Moški ITA SANGEMINI MG.K.VIS. 10010970579 03:35:10
62 . 117 SOLYMOSI Márton Moški HUN EPRONEX-BIKE HUNGARY 10006066524 03:35:10
DNF 6 Majoli Fran Moški CRO KK KRANJ 10015080046 --
DNF 7 Primožič Jaka Moški SLO KK KRANJ 10014992241 --
DNF 32 MILENIĆ Jovan Moški SRB NATIONAL TEAM SERBIA 10016237275 --
DNF 34 Žarković Đolai Dimitrije Moški SRB NATIONAL TEAM SERBIA 10010184576 --
DNF 36 ANTONIJEVIČ Goran Moški SRB NATIONAL TEAM SERBIA 10009717562 --
DNF 191 AUER Daniel                                   Moški AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 10008651976 --
DNF 185 HARTMANN József Moški HUN KONTENT - DKSI 10007217689 --
DNF 184 HAJDU Barna Moški HUN KONTENT - DKSI 10014561805 --
DNF 183 SZARKA Gergely Moški HUN KONTENT - DKSI 10011151950 --
DNF 182 SZÖLLŐSI Ferenc Moški HUN KONTENT - DKSI 10010785370 --
DNF 175 BRBOT Branimir Moški CRO REGIONAL KLUB "RODA" 10014062960 --
DNF 177 MARENZI Lorenco Moški CRO REGIONAL KLUB "RODA" 10015259696 --
DNF 174 Benger Janko Moški CRO REGIONAL KLUB "RODA" 10007058449 --
DNF 173 Dovranić Dario Moški CRO REGIONAL KLUB "RODA" 10016289415 --
DNF 171 Radotić Bruno Moški CRO REGIONAL KLUB "RODA" 10002773473 --
DNF 172 Gunjevic Bojan Moški CRO REGIONAL KLUB "RODA" 10010087273 --
DNF 164 Kramberger Luka Moški SLO MEBLO JOGI KULT SOLKAN 10017583858 --
DNF 155 LANT Antonín Moški CZE TEAM FORMAN CINELLI 10013583519 --
DNF 153 FIERLA Ondřej Moški CZE TEAM FORMAN CINELLI 10013451254 --
DNF 152 FIERLA Jan Moški CZE TEAM FORMAN CINELLI 10016047218 --
DNF 145 RADOSLAVOV Kiril Moški BGR REGIONAL TEAM LEVSKI-DRAG 10013996878 --
DNF 151 HUDEČEK Petr Moški CZE TEAM FORMAN CINELLI 10011998274 --
DNF 136 Sanković Alex Moški SLO KOLESARSKI KLUB BLED 10016009125 --
DNF 144 ASENOV Dean Moški BGR REGIONAL TEAM LEVSKI-DRAG 10052873670 --
DNF 143 MIHAYLOV Doncho Moški BGR REGIONAL TEAM LEVSKI-DRAG 10023466102 --
DNF 141 ANGELOV Velko Moški BGR REGIONAL TEAM LEVSKI-DRAG 10010591875 --
DNF 135 Kranjc Martin Moški SLO KOLESARSKI KLUB BLED 10013819854 --
DNF 134 Šmid Jakob Moški SLO KOLESARSKI KLUB BLED 10014431560 --
DNF 133 Černe Gregor Matija Moški SLO KOLESARSKI KLUB BLED 10014860077 --
DNF 125 MOLNÁR István Moški HUN KŐBÁNYA CYCLING TEAM 10005508570 --
DNF 126 FILUTÁS Viktor Moški HUN KŐBÁNYA CYCLING TEAM 100 09 2032 --
DNF 124 PÁPÁI Ádám Moški HUN KŐBÁNYA CYCLING TEAM 10009004210 --
DNF 123 Bence Lóki Moški HUN KŐBÁNYA CYCLING TEAM 1001003995 --
DNF 122 MÓRICZ Dániel Moški HUN KŐBÁNYA CYCLING TEAM 10009500627 --
DNF 121 BERTALAN KÁROLY Balázs Moški HUN KŐBÁNYA CYCLING TEAM 10014543314 --
DNF 116 SIMON Péter Moški HUN EPRONEX-BIKE HUNGARY 10007157974 --
DNF 118 CSER Gábor Moški HUN EPRONEX-BIKE HUNGARY 10006275173 --
DNF 114 POPOVICS Gergely Moški HUN EPRONEX-BIKE HUNGARY 10015001739 --
DNF 113 Dolleschall Patrick Moški AUT EPRONEX-BIKE HUNGARY 10012631707 --
DNF 112 KRIVÁN András Moški HUN EPRONEX-BIKE HUNGARY 10010785269 --
DNF 106 PELIKÁN Janos Moški HUN AMPLATZ BMC 10008689665 --
DNF 109 UMHALLER Thomas Moški AUT AMPLATZ BMC 10009399785 --
DNF 100 CAPEK Tomas Moški CZE TOPFOREX LAPIERRE 10010182556 --
DNF 88 SPRENGER Michael Moški AUT UNION RAIFFEISEN RADTEAM TIROL 10010994831 --
DNF 85 BAUMANN Lukas Moški AUT UNION RAIFFEISEN RADTEAM TIROL 10014563219 --
DNF 82 REITER Daniel Moški AUT UNION RAIFFEISEN RADTEAM TIROL 10007168179 --
DNF 84 KOLLER Jan Moški AUT UNION RAIFFEISEN RADTEAM TIROL 10035076392 --
DNF 81 DÜRAGER Alexander Moški AUT UNION RAIFFEISEN RADTEAM TIROL 10003177540 --
DNF 65 Ilić Ognjen Moški SRB DARE VIATOR PARTIZAN 10015213725 --
DNF 64 KLISURIĆ Stevan Moški SRB DARE VIATOR PARTIZAN 10012124475 --
DNF 63 KALABA Dušan Moški SRB DARE VIATOR PARTIZAN 10010125669 --
DNF 46 FERRONATO Filippo Moški ITA CYCLING TEAM FRIULI 10015004567 --
DNF 142 DOBREV Denis Moški BGR REGIONAL TEAM LEVSKI-DRAG 10014420446 --
DNF 89 RUMPL Clemens Moški AUT UNION RAIFFEISEN RADTEAM TIROL 10035063056 --
DNF 92 OKROUHLICKY Tomas Moški CZE TOPFOREX LAPIERRE 10006235868 --
DNF 93 LEHKY Roman Moški CZE TOPFOREX LAPIERRE 10008624694 --
DNF 94 PETRUS Jiri Moški CZE TOPFOREX LAPIERRE 10009338656 --
DNF 95 NEUMAN Dominik Moški CZE TOPFOREX LAPIERRE 10009488806 --
DNF 98 KALOJIROS Tomas Moški CZE TOPFOREX LAPIERRE 10007650048 --
DNF 99 SIRUCEK Vaclav Moški CZE TOPFOREX LAPIERRE 10009745753 --
DNF 42 BUTTAZZONI Alex Moški ITA CYCLING TEAM FRIULI 10004709938 --
DNF 51 Dallinger Christian Moški AUT CONTINENTAL TEAM WSA GREENLIFE 10010966741 --
DNF 43 FAVARO Daniel Moški ITA CYCLING TEAM FRIULI 10014401147 --

 

Opombe:

Leteči cilj 1 / Intermediate sprint no.1
Place No. UCI Code Competitor Team
1 56 10005862824 PÖLL Stefan CONTINENTAL TEAM WSA GREENLIFE
2 104 10003214724 KUSZTOR Peter AMPLATZ BMC
3 196 10010966842 ZIMMERMANN Georg                      TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
4 14 10010970478 GAZZARA Michele SANGEMINI MG.K.VIS.

Leteči cilj 2 / Intermediate sprint no.2
Place No. UCI Code Competitor Team
1 77 10014881602 GROŠELJ Matic ROG LJUBLJANA
2 196 10010966842 ZIMMERMANN Georg                      TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
3 106 10008689665 PELIKÁN Janos AMPLATZ BMC
4 41 10013879771 BAIS Mattia CYCLING TEAM FRIULI

Leteči cilj 3 / Intermediate sprint no.3
Place No. UCI Code Competitor Team
1 72 10014992039 JERMAN Žiga ROG LJUBLJANA
2 195 10007168684 RABITSCH Stephan                           TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
3 91 10006120781 HNIK Karel TOPFOREX LAPIERRE
4 55 10002727401 LEOPOLD Hans-Jörg CONTINENTAL TEAM WSA GREENLIFE

Leteči cilji skupno / Intermediate sprints
Place No. UCI Code Competitor Team
1 72 10014992039 JERMAN Žiga ROG LJUBLJANA

Komentarji