Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Tradicionalni ciklokros Trzin 16/17 CX PSLO

Cestno kolesarstvo - ciklokros Tekma:Tradicionalni ciklokros Trzin 16/17 CX PSLO Datum:10.12.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca u010cas u0160t.krogov Zaostanek Najbolju0161i krog Tip kolesa
MOšKI OD 19 DO 40 LET-M
1 . 214 Obal Primož Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19900925 00:51:11 8 -- 00:06:11 CX
2 . 207 Zupančič Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19960605 00:51:38 8 00:00:27 00:06:16 CX
3 . 202 Udovič Aleš Moški SLO KD ŠENČUR SLO19790525 00:53:57 8 00:02:46 00:06:37 CX
4 . 200 Kerkez Vladimir Moški SLO KD ŠENČUR SLO19840301 00:54:35 8 00:03:24 00:06:36 CX
5 . 222 Reščič Miha Moški CK BARRIåR SWE19811015 00:54:45 8 00:03:34 00:06:39 CX
6 . 276 Pogačar Tadej Moški SLO RADENSKA AS SLO 00:55:00 8 00:03:49 00:06:36 CX
7 . 210 Polajnar Klemen Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19950920 00:55:37 8 00:04:26 00:06:34 CX
8 . 217 Bitenc Jure Moški SLO KD ŠENČUR 00:57:33 8 00:06:22 00:06:58 CX
9 . 201 Stibilj Jernej Moški SLO PICIBICI SLO19810228 00:59:59 8 00:08:48 00:06:43 CX
10 . 204 Bandel Mitja Moški SLO PICIBICI SLO19850515 00:52:29 7 -1 00:07:23 CX
11 . 205 T. Černic Jan Moški SLO PICIBICI 00:52:39 7 -1 00:07:23 CX
12 . 215 Nerad Primož Moški SLO TK OLIMPIJA 00:53:52 7 -1 00:07:31 CX
13 . 212 Miklič Blaž Moški SLO OSM FILMA 00:54:59 7 -1 00:07:38 CX
14 . 208 Lajlar Jure Moški SLO PICIBICI 00:55:39 7 -1 00:07:39 CX
15 . 213 Jakša Uroš Moški SLO PICIBICI SLO19810106 00:57:54 7 -1 00:07:47 CX
16 . 209 Čeh Bor Moški SLO PICIBICI SLO19841001 00:51:35 6 -2 00:07:42 CX
17 . 211 Jančar Željko Moški SLO TK TELEMACH LJUBLJANA 00:52:29 6 -2 00:07:55 CX
DNF 223 Sikošek Gregor Moški SLO JB TEAM SLO19841117 00:44:17 5 -3 00:07:18 CX
MOšKI NAD 40 LET-M
1 . 226 Hajdinjak Dušan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19730206 00:53:11 8 -- 00:06:29 CX
2 . 224 Kurnik Miran Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19720623 00:55:02 8 00:01:51 00:06:43 CX
3 . 225 Oter Mitja Moški SLO KK Postojna SLO19750501 00:52:18 7 -1 00:07:17 CX
4 . 232 Vrankar Gregor Moški SLO SLO19771003 00:53:50 7 -1 00:07:28 CX
5 . 230 Štajer Andrej Moški SLO KK TROPOVCI 00:55:39 7 -1 00:07:46 CX
6 . 233 Slejko Simon Moški SLO Rajd Funsports SLO19710622 00:58:48 7 -1 00:08:00 CX
ŽENSKE NAD 15 LET-Ž
1 . 250 Petje Urška Ženski SLO TK Gorenjska 00:38:06 4 -- 00:08:41 CX
2 . 251 Lagler Tina Ženski SLO OSM FILMA 00:38:41 4 00:00:35 00:09:01 CX
DEčKI DO 15 LET-M
1 . 268 Petek Aljaž Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040802 00:34:35 4 00:04:25 00:08:26 CX
2 . 260 Novak David Svit Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031219 00:36:42 4 00:06:32 00:08:35 CX

Komentarji