Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Ciklokros Črne njive 16/17 CX PSLO

Cestno kolesarstvo - ciklokros Tekma:Ciklokros Črne njive 16/17 CX PSLO Datum:17.12.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Št.krogov Zaostanek Najboljši krog Tip kolesa
MOšKI OD 19 DO 40 LET-M
1 . 13 Kravos Matej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19880813 00:55:26 10 -- 00:05:12 CX
2 . 2 Stibilj Jernej Moški SLO PICIBICI SLO19810228 00:58:27 10 00:03:01 00:05:26 CX
3 . 14 Krebelj Matej Moški SLO PICIBICI SLO19870518 00:59:05 10 00:03:39 00:05:40 CX
4 . 18 Ločnikar Martin Moški SLO - 00:59:19 10 00:03:53 00:05:45 CX
5 . 59 Čeh Bor Moški SLO PICIBICI SLO19841001 00:55:41 9 -1 00:05:58 CX
6 . 3 Udovič Aleš Moški SLO KD ŠENČUR SLO19790525 00:56:38 9 -1 00:05:11 CX
7 . 5 T. Černic Jan Moški SLO PICIBICI 00:57:43 9 -1 00:05:57 CX
8 . 17 Ličan Marko Moški SLO 00:58:13 9 -1 00:05:56 CX
9 . 4 Bandel Mitja Moški SLO PICIBICI SLO19850515 01:00:14 9 -1 00:06:18 CX
10 . 11 Jakša Uroš Moški SLO PICIBICI SLO19810106 01:00:58 9 -1 00:06:03 CX
11 . 8 Miklič Blaž Moški SLO OSM FILMA 01:02:01 9 -1 00:06:07 CX
12 . 19 Krevs David Moški SLO PICIBICI 00:55:56 8 -2 00:06:16 CX
13 . 12 Blažina Andrej Moški SLO PICIBICI 00:56:53 8 -2 00:06:46 CX
14 . 20 Sabadin Viktor Moški CRO BK UMAG CRO19810519 00:56:08 7 -3 00:07:03 CX
DNF 7 Obal Primož Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19900925 00:47:41 8 -2 00:04:58 CX
DNF 10 Nerad Primož Moški SLO TK OLIMPIJA 00:57:48 8 -2 00:05:54 CX
DNF 6 Polajnar Klemen Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19950920 00:27:40 5 -5 00:05:15 CX
DNF 1 Kerkez Vladimir Moški SLO KD ŠENČUR SLO19840301 00:21:28 4 -6 00:05:11 CX
DNF 16 Jenko Robert Moški SLO RADENSKA LJUBLJANA SLO19900415 00:21:41 3 -7 00:05:39 CX
DNS 9 Jančar Željko Moški SLO TK TELEMACH LJUBLJANA 01:03:05 1 -9 01:03:05 CX
MOšKI NAD 40 LET-M
1 . 58 Kurnik Miran Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19720623 00:57:08 10 -- 00:05:30 CX
2 . 25 Kovač Matjaž Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19730329 00:59:44 10 00:02:36 00:05:49 CX
3 . 21 Oter Mitja Moški SLO KK Postojna SLO19750501 00:55:31 9 -1 00:06:00 CX
4 . 26 Zupan Tine Moški SLO SCOTT TEAM SLO19600123 00:58:09 9 -1 00:05:52 CX
DNF 22 Dakskobler Matej Moški SLO KK PANTAL SLO19760901 00:22:00 4 -6 00:05:19 CX
DNS 27 Slejko Simon Moški SLO Rajd Funsports SLO19710622 01:03:50 1 -9 01:03:50 CX
ŽENSKE NAD 15 LET-Ž
1 . 31 Lagler Tina Ženski SLO OSM FILMA 00:41:36 5 00:07:55 00:07:46 CX
DEčKI DO 15 LET-M
1 . 46 Petek Aljaž Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040802 00:24:48 7 -1 00:03:22 CX
2 . 41 Novak David Svit Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031219 00:25:08 7 -1 00:03:21 CX

Komentarji