Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: Novomeški tekaški kros 2016

Tek Tekma:Novomeški tekaški kros 2016 Datum:26.11.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Št. krogov Čas Zaostanek Več
čLANI-M
1 . 151 Puhar Rok
AK Triglav Kranj
Moški SLO AK Triglav Kranj 4 27:37 - >
Klub AK Triglav Kranj
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 4
Čas: 27:37
Zaostanek: -
2 . 152 Vimpolšek Boštjan
Šd Posavje
Moški SLO Šd Posavje 4 28:01 +00:24 >
Klub Šd Posavje
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 4
Čas: 28:01
Zaostanek: +00:24
3 . 153 Puš Sebastjan
Ak Krka Novo Mesto
Moški SLO Ak Krka Novo Mesto 4 29:49 +02:12 >
Klub Ak Krka Novo Mesto
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 4
Čas: 29:49
Zaostanek: +02:12
čLANICE-Ž
1 . 155 Race Petra
Ad Mass Lj
Ženski SLO Ad Mass Lj 3 25:49 - >
Klub Ad Mass Lj
Država SLO
Spol: Ženski
Št. krogov: 3
Čas: 25:49
Zaostanek: -
2 . 157 Ljubi Klara
Ak Krka Novo Mesto
Ženski SLO Ak Krka Novo Mesto 3 27:34 +01:45 >
Klub Ak Krka Novo Mesto
Država SLO
Spol: Ženski
Št. krogov: 3
Čas: 27:34
Zaostanek: +01:45
3 . 156 Škedelj Breda
Ak Krka Novo Mesto
Ženski SLO Ak Krka Novo Mesto 3 28:09 +02:20 >
Klub Ak Krka Novo Mesto
Država SLO
Spol: Ženski
Št. krogov: 3
Čas: 28:09
Zaostanek: +02:20
DNS 154 Godec Andreja
Ad Štajerska
Ženski SLO Ad Štajerska DNS >
Klub Ad Štajerska
Država SLO
Spol: Ženski
Št. krogov:
Čas: DNS
Zaostanek:
MLAJšE MLADINKE-Ž
1 . 161 Česnik Tina
Ak Velenje
Ženski SLO Ak Velenje 2 15:56 - >
Klub Ak Velenje
Država SLO
Spol: Ženski
Št. krogov: 2
Čas: 15:56
Zaostanek: -
2 . 158 Arzenšek Urška
Ad Kladivar Celje
Ženski SLO Ad Kladivar Celje 2 17:32 +01:36 >
Klub Ad Kladivar Celje
Država SLO
Spol: Ženski
Št. krogov: 2
Čas: 17:32
Zaostanek: +01:36
3 . 162 Bračič Živa
Ak Velenje
Ženski SLO Ak Velenje 2 18:03 +02:07 >
Klub Ak Velenje
Država SLO
Spol: Ženski
Št. krogov: 2
Čas: 18:03
Zaostanek: +02:07
4 . 160 Breznik Maša
Ak Krka Novo Mesto
Ženski SLO Ak Krka Novo Mesto 2 20:41 +04:45 >
Klub Ak Krka Novo Mesto
Država SLO
Spol: Ženski
Št. krogov: 2
Čas: 20:41
Zaostanek: +04:45
DNF 159 Košak Julija
Ak Krka Novo Mesto
Ženski SLO Ak Krka Novo Mesto DNF >
Klub Ak Krka Novo Mesto
Država SLO
Spol: Ženski
Št. krogov:
Čas: DNF
Zaostanek:
MLAJšE PIONIRKE-Ž
1 . 164 CIMERMANČIČ Marija Klara
Dolenjske Toplice
Ženski SLO Dolenjske Toplice 1 04:04 - >
Klub Dolenjske Toplice
Država SLO
Spol: Ženski
Št. krogov: 1
Čas: 04:04
Zaostanek: -
2 . 163 Vidic Luna
Ak Koper
Ženski SLO Ak Koper 1 04:07 +00:03 >
Klub Ak Koper
Država SLO
Spol: Ženski
Št. krogov: 1
Čas: 04:07
Zaostanek: +00:03
3 . 170 Ilar Lina
Ak Krka Novo Mesto
Ženski SLO Ak Krka Novo Mesto 1 04:10 +00:06 >
Klub Ak Krka Novo Mesto
Država SLO
Spol: Ženski
Št. krogov: 1
Čas: 04:10
Zaostanek: +00:06
4 . 260 Pešec Lea
Ak Krka Novo Mesto
Ženski SLO Ak Krka Novo Mesto 1 04:18 +00:14 >
Klub Ak Krka Novo Mesto
Država SLO
Spol: Ženski
Št. krogov: 1
Čas: 04:18
Zaostanek: +00:14
5 . 295 Grobler Tinka
Ak Krka Novo Mesto
Ženski SLO Ak Krka Novo Mesto 1 04:21 +00:17 >
Klub Ak Krka Novo Mesto
Država SLO
Spol: Ženski
Št. krogov: 1
Čas: 04:21
Zaostanek: +00:17
6 . 165 Moroz Nuša
Kd Sloga 1902 Idrija
Ženski SLO Kd Sloga 1902 Idrija 1 04:39 +00:35 >
Klub Kd Sloga 1902 Idrija
Država SLO
Spol: Ženski
Št. krogov: 1
Čas: 04:39
Zaostanek: +00:35
7 . 168 Kalan Neja
Kk Sava Kranj
Ženski SLO Kk Sava Kranj 1 04:40 +00:36 >
Klub Kk Sava Kranj
Država SLO
Spol: Ženski
Št. krogov: 1
Čas: 04:40
Zaostanek: +00:36
MLAJšI čLANI-M
1 . 173 Šturm Matej
Ad Slovenska Bistrica
Moški SLO Ad Slovenska Bistrica 4 27:53 - >
Klub Ad Slovenska Bistrica
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 4
Čas: 27:53
Zaostanek: -
2 . 172 Svenšek Rob
Atletski Klub Bc
Moški SLO Atletski Klub Bc 4 28:22 +00:29 >
Klub Atletski Klub Bc
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 4
Čas: 28:22
Zaostanek: +00:29
3 . 174 Samide Jan
Moški SLO 4 28:43 +00:50 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 4
Čas: 28:43
Zaostanek: +00:50
4 . 176 Pregrat Matjaž
Ak Krka Novo Mesto
Moški SLO Ak Krka Novo Mesto 4 29:29 +01:36 >
Klub Ak Krka Novo Mesto
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 4
Čas: 29:29
Zaostanek: +01:36
5 . 175 Rezai Bashir
Tk. Šmarnogorska Naveza
Moški SLO Tk. Šmarnogorska Naveza 4 30:48 +02:55 >
Klub Tk. Šmarnogorska Naveza
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 4
Čas: 30:48
Zaostanek: +02:55
MLAJšI MLADINCI-M
1 . 178 Hočevar Kristjan
Moški SLO 2 13:58 - >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 2
Čas: 13:58
Zaostanek: -
2 . 179 Cimermančič Matevz
Dolenjske Toplice
Moški SLO Dolenjske Toplice 2 14:18 +00:20 >
Klub Dolenjske Toplice
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 2
Čas: 14:18
Zaostanek: +00:20
3 . 180 Grže Jaka
Atletski Klub Postojna
Moški SLO Atletski Klub Postojna 2 14:25 +00:27 >
Klub Atletski Klub Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 2
Čas: 14:25
Zaostanek: +00:27
4 . 185 Čop Jakob
Ak Krka Novo Mesto
Moški SLO Ak Krka Novo Mesto 2 15:05 +01:07 >
Klub Ak Krka Novo Mesto
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 2
Čas: 15:05
Zaostanek: +01:07
5 . 181 Žnidaršič Jošt
Ak Krka Novo Mesto
Moški SLO Ak Krka Novo Mesto 2 15:16 +01:18 >
Klub Ak Krka Novo Mesto
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 2
Čas: 15:16
Zaostanek: +01:18
6 . 182 Seničar Andraž
Ak Krka Novo Mesto
Moški SLO Ak Krka Novo Mesto 2 15:20 +01:22 >
Klub Ak Krka Novo Mesto
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 2
Čas: 15:20
Zaostanek: +01:22
7 . 188 Tome Jakob
Konjiška Atletska Šola Kaš
Moški SLO Konjiška Atletska Šola Kaš 2 15:24 +01:26 >
Klub Konjiška Atletska Šola Kaš
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 2
Čas: 15:24
Zaostanek: +01:26
8 . 186 Subašič Alen
Ak Velenje
Moški SLO Ak Velenje 2 15:43 +01:45 >
Klub Ak Velenje
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 2
Čas: 15:43
Zaostanek: +01:45
9 . 177 Ušeničnik Urh
Atletski Klub Bc
Moški SLO Atletski Klub Bc 2 16:03 +02:05 >
Klub Atletski Klub Bc
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 2
Čas: 16:03
Zaostanek: +02:05
10 . 187 Majcenovič Teodor
Ak Velenje
Moški SLO Ak Velenje 2 16:40 +02:42 >
Klub Ak Velenje
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 2
Čas: 16:40
Zaostanek: +02:42
11 . 184 Gimpelj Jakob
Ak Krka Novo Mesto
Moški SLO Ak Krka Novo Mesto 2 18:06 +04:08 >
Klub Ak Krka Novo Mesto
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 2
Čas: 18:06
Zaostanek: +04:08
12 . 183 Rom Matevž
Ak Krka Novo Mesto
Moški SLO Ak Krka Novo Mesto 2 20:07 +06:09 >
Klub Ak Krka Novo Mesto
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 2
Čas: 20:07
Zaostanek: +06:09
MLAJšI PIONIRJI-M
1 . 200 Motoh Andrej
Atletski Klub Asfalt Kovač Šentjur
Moški SLO Atletski Klub Asfalt Kovač Šentjur 1 03:48 - >
Klub Atletski Klub Asfalt Kovač Šentjur
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Čas: 03:48
Zaostanek: -
2 . 195 Kobal Gaber
Atletski Klub Postojna
Moški SLO Atletski Klub Postojna 1 03:52 +00:04 >
Klub Atletski Klub Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Čas: 03:52
Zaostanek: +00:04
3 . 297 VIDIC Rok
Moški SLO 1 04:02 +00:14 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Čas: 04:02
Zaostanek: +00:14
4 . 198 Dežan Jan
Ak Krka Novo Mesto
Moški SLO Ak Krka Novo Mesto 1 04:05 +00:17 >
Klub Ak Krka Novo Mesto
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Čas: 04:05
Zaostanek: +00:17
5 . 199 Butara Primož
Ak Krka Novo Mesto
Moški SLO Ak Krka Novo Mesto 1 04:12 +00:24 >
Klub Ak Krka Novo Mesto
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Čas: 04:12
Zaostanek: +00:24
6 . 299 Ravbar Anže
Moški SLO 1 04:22 +00:34 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Čas: 04:22
Zaostanek: +00:34
7 . 298 Husak Vito
Ak Krka Novo Mesto
Moški SLO Ak Krka Novo Mesto 1 04:23 +00:35 >
Klub Ak Krka Novo Mesto
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Čas: 04:23
Zaostanek: +00:35
REKREATIVNE TEKMOVALKE-M
1 . 201 TOMŠIČ POLEGEK Nina
Moški SLO 3 38:15 - >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 3
Čas: 38:15
Zaostanek: -
REKREATIVNI TEKMOVALCI-M
1 . 208 Porenta Primož
Šd Bam.bi A2u Team
Moški SLO Šd Bam.bi A2u Team 4 30:39 - >
Klub Šd Bam.bi A2u Team
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 4
Čas: 30:39
Zaostanek: -
2 . 209 Hočevar Boštjan
Ak Krka Novo Mesto
Moški SLO Ak Krka Novo Mesto 4 32:35 +01:56 >
Klub Ak Krka Novo Mesto
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 4
Čas: 32:35
Zaostanek: +01:56
3 . 202 Rizmal Jurij
Moški SLO 4 32:38 +01:59 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 4
Čas: 32:38
Zaostanek: +01:59
4 . 283 KLEMEN Kolainar
Moški SLO 4 34:25 +03:46 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 4
Čas: 34:25
Zaostanek: +03:46
5 . 203 Kovač Matjaž
Tk Ajdovščina
Moški SLO Tk Ajdovščina 4 36:04 +05:25 >
Klub Tk Ajdovščina
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 4
Čas: 36:04
Zaostanek: +05:25
6 . 204 Kastelic Urban
Moški SLO 4 42:17 +11:38 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 4
Čas: 42:17
Zaostanek: +11:38
DNF 206 Cvelbar Igor
Akademski Alpinistični Odsek
Moški SLO Akademski Alpinistični Odsek DNS >
Klub Akademski Alpinistični Odsek
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov:
Čas: DNS
Zaostanek:
DNF 207 Bašelj Slavko
Moški SLO DNS >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov:
Čas: DNS
Zaostanek:
STAREJšE MLADINKE-M
1 . 211 Železnik Ingrid
Ak Krka Novo Mesto
Moški SLO Ak Krka Novo Mesto 2 21:28 - >
Klub Ak Krka Novo Mesto
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 2
Čas: 21:28
Zaostanek: -
STAREJšE MLADINKE-Ž
DNF 212 Gyorke Kaja
Ak Velenje
Ženski SLO Ak Velenje DNF >
Klub Ak Velenje
Država SLO
Spol: Ženski
Št. krogov:
Čas: DNF
Zaostanek:
STAREJšE PIONIRKE-Ž
1 . 216 Jerele Anja
Ak Krka Novo Mesto
Ženski SLO Ak Krka Novo Mesto 1 08:45 - >
Klub Ak Krka Novo Mesto
Država SLO
Spol: Ženski
Št. krogov: 1
Čas: 08:45
Zaostanek: -
2 . 214 Sušnik Tjaša
Kk Sava Kranj
Ženski SLO Kk Sava Kranj 1 08:54 +00:09 >
Klub Kk Sava Kranj
Država SLO
Spol: Ženski
Št. krogov: 1
Čas: 08:54
Zaostanek: +00:09
3 . 294 Kolar Ela
Ak Krka Novo Mesto
Ženski SLO Ak Krka Novo Mesto 1 10:57 +02:12 >
Klub Ak Krka Novo Mesto
Država SLO
Spol: Ženski
Št. krogov: 1
Čas: 10:57
Zaostanek: +02:12
STAREJšI MLADINCI-M
1 . 225 Amon Ambrož
Atletski Klub Asfalt Kovač Šentjur
Moški SLO Atletski Klub Asfalt Kovač Šentjur 2 13:45 - >
Klub Atletski Klub Asfalt Kovač Šentjur
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 2
Čas: 13:45
Zaostanek: -
2 . 219 Kokalj Jan
Moški SLO 2 13:50 +00:05 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 2
Čas: 13:50
Zaostanek: +00:05
3 . 217 Vilhar Klemen
Ak Olimpija
Moški SLO Ak Olimpija 2 14:36 +00:51 >
Klub Ak Olimpija
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 2
Čas: 14:36
Zaostanek: +00:51
4 . 223 Berisha Armend
Ak Velenje
Moški SLO Ak Velenje 2 14:42 +00:57 >
Klub Ak Velenje
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 2
Čas: 14:42
Zaostanek: +00:57
5 . 218 Pintar Martin
Atletski Klub Bc
Moški SLO Atletski Klub Bc 2 14:54 +01:09 >
Klub Atletski Klub Bc
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 2
Čas: 14:54
Zaostanek: +01:09
6 . 222 Iskra Simon
Ak Krka Novo Mesto
Moški SLO Ak Krka Novo Mesto 2 15:02 +01:17 >
Klub Ak Krka Novo Mesto
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 2
Čas: 15:02
Zaostanek: +01:17
7 . 224 Begič David
Ak Velenje
Moški SLO Ak Velenje 2 15:02 +01:17 >
Klub Ak Velenje
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 2
Čas: 15:02
Zaostanek: +01:17
DNF 221 Pugelj Rok
Ak Krka Novo Mesto
Moški SLO Ak Krka Novo Mesto DNF >
Klub Ak Krka Novo Mesto
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov:
Čas: DNF
Zaostanek:
DNS 220 Kranjec Franek
-
Moški SLO - DNS >
Klub -
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov:
Čas: DNS
Zaostanek:
STAREJšI PIONIRJI-M
1 . 227 Rizmal Matija
Ak Radeče
Moški SLO Ak Radeče 1 06:47 - >
Klub Ak Radeče
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Čas: 06:47
Zaostanek: -
2 . 234 Tome Martin
Konjiška Atletska Šola Kaš
Moški SLO Konjiška Atletska Šola Kaš 1 06:52 +00:05 >
Klub Konjiška Atletska Šola Kaš
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Čas: 06:52
Zaostanek: +00:05
3 . 228 Medved Jakob
Športno Društvo Tek Je Lek
Moški SLO Športno Društvo Tek Je Lek 1 07:20 +00:33 >
Klub Športno Društvo Tek Je Lek
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Čas: 07:20
Zaostanek: +00:33
4 . 226 Dekleva Jan
Ak Koper
Moški SLO Ak Koper 1 07:21 +00:34 >
Klub Ak Koper
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Čas: 07:21
Zaostanek: +00:34
5 . 233 Sušec Matevž
Ak Velenje
Moški SLO Ak Velenje 1 07:34 +00:47 >
Klub Ak Velenje
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Čas: 07:34
Zaostanek: +00:47
6 . 232 Butara Jan
Ak Krka Novo Mesto
Moški SLO Ak Krka Novo Mesto 1 07:38 +00:51 >
Klub Ak Krka Novo Mesto
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Čas: 07:38
Zaostanek: +00:51
7 . 231 Čopič Aljaž
Ak Krka Novo Mesto
Moški SLO Ak Krka Novo Mesto 1 07:46 +00:59 >
Klub Ak Krka Novo Mesto
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Čas: 07:46
Zaostanek: +00:59
8 . 300 Luznar Aljaž
Šd Tabor Žiri
Moški SLO Šd Tabor Žiri 1 08:04 +01:17 >
Klub Šd Tabor Žiri
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Čas: 08:04
Zaostanek: +01:17
9 . 230 Pernek Nik
Ak Krka Novo Mesto
Moški SLO Ak Krka Novo Mesto 1 08:35 +01:48 >
Klub Ak Krka Novo Mesto
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Čas: 08:35
Zaostanek: +01:48
10 . 229 Saje Vito
Ak Krka Novo Mesto
Moški SLO Ak Krka Novo Mesto 1 09:28 +02:41 >
Klub Ak Krka Novo Mesto
Država SLO
Spol: Moški
Št. krogov: 1
Čas: 09:28
Zaostanek: +02:41

Komentarji

 

Mobile content