Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 1. kolo MTB ZLIK - Kočevje 2016/2017

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:2. kolo MTB ZLIK - Kočevje 2016/2017 Datum:13.11.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Št.krogov Time
SENIORKE 30+ GOD. (30+ W)-Ž
1 . 78 Valković Zujić Petra Ženski CRO Individual 2 1:04:42,3
U7 - (DO 7 GODINA)-M
1 . 302 Križan Bor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 2 0:11:06,0
U7W - (DO 7 GODINA)-Ž
1 . 304 Smola Ema Ženski SLO KD Melamin 4 0:24:18,1
U9 - (DO 9 GODINA)-M
1 . 310 Dejak Lenart Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 7 0:21:42,8
2 . 308 Antolović Erik Moški CRO BK Montes 7 0:22:38,9
U9W - (DO 9 GODINA)-Ž
1 . 301 Križan Mia Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 6 0:24:35,0
U11 - (DO 11 GODINA)-M
1 . 305 ZUPANIČ JURIJ Moški SLO KD Melamin 8 0:21:12,0
2 . 300 Turčić Marko Moški CRO BBK Grožnjan 7 0:22:04,5
3 . 303 Resman Gal Moški SLO KD Melamin 6 0:23:28,0
U11W - (DO 11 GODINA)-Ž
1 . 309 Pušec Mirta Ženski CRO BK Montes 7 0:21:43,0
2 . 307 Nadu Lena Ženski CRO BK Montes 7 0:23:06,2
3 . 306 Lipovac Amelie Ženski CRO BK Montes 6 0:22:37,7
U13 (DO 13 GODINA)-M
1 . 204 Rus Jure Moški SLO MBK sportR.si 3 37:58
2 . 200 Gladek Marcel Moški SLO MBK SPORTR.SI 3 45:50
3 . 207 Antolović Noa Moški CRO BK Montes 3 58:03
4 . 202 Vorkapić Erik Moški CRO BK Grobnik 2 48:24
5 . 209 Rakulj Luka Moški CRO BK Montes 1 35:15
U15 (DO 15 GODINA)-M
1 . 210 Merlić Ivan Moški CRO BK Montes 3 52:26
2 . 206 Lipovac Noah Moški CRO BK Montes 3 55:06
3 . 203 Živković Sebastian Moški CRO BK Grobnik 2 44:59
DNF4 . 201 Rosanda Dante Moški CRO BK Montes 2 DNF
U15W (DO 15 GODINA)-Ž
1 . 205 Nadu Anja Ženski CRO BK Montes 3 59:31
2 . 208 ČOGA Spasovski Dora Ženski CRO BK Montes 1 30:09
KADETI (15 DO 16GODINA) -M
1 . 75 Matek Lovro Moški CRO BK Rijeka 5 1:08:12,2
2 . 2 Škira Toni Moški CRO BBK IstraBike Labin 5 1:11:23,5
3 . 128 Štefanič Andrej Moški SLO KD Melamin 4 1:13:17,6
SENIORI (20 DO 29 GODINA) -M
1 . 67 Debeljak Miha Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 1:11:47,9
2 . 6 Marinčič Anže Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 3 0:42:22,7
MASTER A (30 DO 39 GODINA)-M
1 . 7 Tancik Mitja Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 0:57:50,4
2 . 4 Križan Borut Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 1:05:08,2
3 . 1 Dejak Janez Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 1:05:21,9
4 . 77 Okorn Žiga Moški CRO KD KM 5 1:08:20,7
5 . 58 Brodanac Tomislav Moški CRO BBK Grožnjan 4 0:58:25,9
6 . 74 Zec Milko Moški CRO BBK Grožnjan 4 1:00:31,6
7 . 116 Pavliš Marko Moški CRO Individual 4 1:04:04,8
8 . 139 Tončić Marko Moški CRO Individual 4 1:11:10,4
9 . 76 Andrijasevic Antun Moški CRO Skiguru 4 1:15:57,5
10 . 99 Vigini Manuel Moški CRO BBK Grožnjan 2 0:58:00,1
DNF11 . 98 Vene Uroš Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 2 DNF
DNF12 . 80 Galić Jurica Moški CRO BK Montes 2 DNF
MASTER B (40 DO 49 GODINA)-M
1 . 119 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 5 1:02:52,7
2 . 121 Škarja Marko Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 1:05:52,6
3 . 120 Jordan Dejan Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 5 1:10:46,3
4 . 3 Rijavec Aleš Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 1:11:21,3
5 . 45 Dorotić Igor Moški CRO BK Ciklus 5 1:12:44,0
6 . 5 Habuš Ivan Moški CRO BK Ciklus 4 1:00:59,5
7 . 54 Milat Erik Moški CRO Individual 4 1:05:00,3
8 . 73 Zujić Boris Moški CRO Individual 4 1:14:59,6
9 . 8 Rešeta Tomaž Moški CRO Individual 3 1:13:59,7
DNF10 . 115 Oražem Aleš Moški SLO KD Alpe SiS -- DNF
DNF11 . 9 TOMAŽ Čestnik Moški SLO Individual -- DNF
MASTER C (50 DO 59 GODINA)-M
1 . 53 Vrban Milan Moški CRO BK Crikvenica 4 1:01:55,4

Komentarji