Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 2. kolo MTB ZLIK - Ronjgi 2016/2017

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:4. kolo MTB ZLIK - Ronjgi 2016/2017 Datum:11.12.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Št.krogov Time
U11 - (DO 11 GODINA)-M
1 . 311 ZUPANIČ JURIJ Moški SLO KD Melamin 1 33:46
2 . 300 Turčić Marko Moški CRO BBK Grožnjan 1 39:28
U13 (DO 13 GODINA)-M
1 . 204 Rus Jure Moški SLO MBK sportR.si 2 25:32
2 . 200 Gladek Marcel Moški SLO MBK SPORTR.SI 2 30:20
3 . 213 Marcelja Lovro Moški CRO BK Crikvenica 2 58:15
4 . 202 Vorkapić Erik Moški CRO BK Grobnik 1 DNF
U15 (DO 15 GODINA)-M
1 . 214 Zupanič Filip Moški SLO KD Melamin 2 25:17
2 . 212 Šnajder Eugen Moški CRO BK Rijeka 2 27:25
3 . 211 Vuletić Ivan Moški CRO BK Rijeka 2 31:32
4 . 203 Živković Sebastian Moški CRO BK Grobnik 2 42:01
KADETI (15 DO 16GODINA) -M
1 . 14 Jurišević Carlo Moški CRO BK Rijeka 5 1:02:35,6
2 . 2 Škira Toni Moški CRO BBK IstraBike Labin 5 1:05:26,3
3 . 11 Bertović Noa Moški CRO BBK IstraBike Labin 4 0:58:47,2
4 . 27 Jotanović Marin Moški CRO BK Rijeka 4 1:02:48,2
JUNIORI (17 DO 19 GODINA)-M
1 . 55 Bilić Anthony Moški CRO KBBXS Adrenalina 5 0:55:16,1
SENIORI (20 DO 29 GODINA) -M
1 . 40 Tomašev Alen Moški CRO BK Crikvenica 5 0:56:14,1
2 . 12 Franković Mateo Moški CRO BK Meridiana 5 0:58:52,6
3 . 6 Marinčič Anže Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 1:02:37,0
4 . 94 Grujić Matko Moški CRO KBBXS Adrenalina 5 1:03:34,5
5 . 16 Dagri Alberto Moški ITA A.S.D. Gruppo Generali Trieste 5 1:04:41,1
6 . 35 Brajković Benjamin Moški CRO BK Poreč 5 1:05:38,7
7 . 49 Velić Luka Moški CRO Adrion Oros 4 1:00:27,7
8 . 42 Pijević Ivan Moški CRO Individual 4 1:09:45,1
9 . 56 Lencović Anton Moški CRO Individual 4 1:13:05,1
10 . 59 Vujnović Luka Moški CRO Individual 3 1:05:10,4
11 . 15 Grabar Kristian Moški CRO BK Grobnik 2 0:57:05,2
12 . 34 Prenkpalaj Patrik Moški CRO Individual -- DNF
MASTER A (30 DO 39 GODINA)-M
1 . 46 Sikošek Gregor Moški SLO JB TEAM Novo mesto 5 0:55:16,5
2 . 23 Mataruga Aleksandar Moški CRO Individual 5 0:55:57,1
3 . 39 Vidovic Sasa Moški CRO BK Grobnik 5 0:56:22,2
4 . 98 Vene Uroš Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 5 0:57:24,3
5 . 38 Posavec Matej Moški CRO Individual 5 0:59:17,5
6 . 77 Okorn Žiga Moški SLO KD KM 5 1:00:24,4
7 . 28 Bubnič Dario Moški CRO Individual 5 1:02:10,1
8 . 24 Roce Toni Moški CRO Individual 5 1:03:13,5
9 . 22 Dundović Saša Moški CRO BBK Team Rodeo 5 1:04:42,7
10 . 51 Babić Đulijano Moški CRO Individual 5 1:05:18,0
11 . 21 Bebic Dalibor Moški CRO BBK Team Rodeo 5 1:08:28,9
12 . 31 STEFANO Schillaci Moški CRO Individual 4 0:55:37,7
13 . 60 Grbac Dorjan Moški CRO Individual 4 0:57:59,0
14 . 148 Krišto Goran Moški CRO BBK Team Rodeo 4 0:58:10,3
15 . 50 Žufić Alen Moški CRO BBK Grožnjan 4 0:58:25,7
16 . 52 Ilijević Dimitri Moški CRO BBK Team Rodeo 4 0:59:44,6
17 . 30 Vukelić Hrvoje Moški CRO Individual 4 0:59:54,8
18 . 13 Brnelić Hrvoje Moški CRO BK Grobnik 4 1:00:41,1
19 . 44 Ružić Igor Moški CRO BBK Team Rodeo 4 1:01:15,5
20 . 17 Brnelić Dalibor Moški CRO BK Grobnik 4 1:01:30,0
21 . 48 Požarić Dorian Moški CRO Individual 4 1:02:14,0
22 . 139 Tončić Marko Moški CRO Individual 4 1:05:06,3
23 . 76 Andrijasevic Antun Moški CRO Skiguru 4 1:09:17,4
24 . 65 Sokolić Danijel Moški CRO Individual 4 1:09:18,9
25 . 25 Gergorić Vedran Moški CRO Individual 4 1:10:01,2
26 . 29 Perković Marko Moški CRO Individual 4 1:13:24,0
27 . 57 Franić Filip Moški CRO Individual 3 1:02:00,8
28 . 116 Pavliš Marko Moški CRO Individual 3 1:02:39,5
29 . 41 Horvat Bojan Moški CRO Bk Poreč 3 1:06:33,3
30 . 20 Pikulić Davor Moški CRO Individual 1 DNF
31 . 26 Bobolanović Tihomir Moški CRO Individual -- DNS
MASTER B (40 DO 49 GODINA)-M
1 . 119 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 5 0:56:44,5
2 . 37 Dorotić Igor Moški CRO BK Ciklus 5 1:00:40,0
3 . 120 Jordan Dejan Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 5 1:03:20,6
4 . 18 Perica Ante Moški CRO BBK Team Rodeo 5 1:04:43,3
5 . 103 Udović Denis Moški CRO BBK Team Rodeo 5 1:05:29,6
6 . 36 VELEPIČ Marko Moški CRO BK CRIKVENICA 5 1:05:30,8
7 . 5 Habuš Ivan Moški CRO BK Ciklus 4 0:55:42,5
8 . 54 Milat Erik Moški CRO Individual 4 0:58:19,4
9 . 72 Bilić Loris Moški CRO KBBXS Adrenalina 4 0:59:31,2
10 . 62 Živković Branko Moški CRO Drenovski Pedalaši 4 1:01:40,5
11 . 32 ANDREA Carli Moški CRO Individual 4 1:02:03,6
12 . 68 Zujić Boris Moški CRO Individual 4 1:02:11,4
13 . 43 SINIŠA Galić Moški CRO BBK Team Rodeo 4 1:04:19,5
14 . 63 Vranjes Ljubo Moški CRO BK Kvarner 3 0:55:29,0
MASTER C (50 DO 59 GODINA)-M
1 . 10 Marassi Giovanni Moški CRO GS Azzida 5 1:04:24,2
2 . 53 Vrban Milan Moški CRO BK Crikvenica 5 1:09:42,5
3 . 69 Gržić Ildo Moški CRO BBK Kvarner 4 0:57:54,1
4 . 64 Bukovac Denis Moški CRO BK Novigrad 4 0:59:58,6
5 . 61 Grbac Vigor Moški CRO Individual 4 1:07:12,4
6 . 47 Vivoda Davor Moški CRO BM&C 4 1:11:46,0
SENIORKE - (31 GODINA I STARIJE)-Ž
1 . 70 ŠAROTAR Jasmina Ženski CRO BK Ciklus 4 1:00:32,7
2 . 33 Majstorovic Mirna Ženski CRO Individual 3 0:55:53,3
3 . 66 ZUJIĆ VALKOVIĆ Petra Ženski CRO Individual 2 1:01:46,5

Komentarji