Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 3. kolo MTB ZLIK - Šijana 2016/2017

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:5. kolo MTB ZLIK - Šijana 2016/2017 Datum:18.12.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Št.krogov Time
MASTER EBIKE-B (40-49 GOD.) -M
1 . 118 Davide Davor Moški CRO Individual 6 1:10:39,9
U7 - (DO 7 GODINA)-M
1 . 316 CURIĆ Rene Moški CRO Individual 4 0:11:55,2
2 . 317 CURIĆ Patrik Moški CRO Individual 2 0:10:51,2
U9 - (DO 9 GODINA)-M
1 . 314 Privrat Luka Moški CRO Adrenalina MTB Team 6 0:10:34,1 CRO20080528
2 . 310 Dejak Lenart Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 6 0:10:35,8 SLO20090923
3 . 315 RAVNIĆ Fran Moški CRO Adrenalina MTB Team 5 0:10:34,2
4 . 318 ČEKE Jan Moški CRO Adrenalina MTB Team 5 0:12:10,8
U11 - (DO 11 GODINA)-M
1 . 311 ZUPANIČ JURIJ Moški SLO KD Melamin 6 0:09:44,8 SLO20071026
2 . 313 Privrat Leon Moški CRO Adrenalina MTB Team 6 0:10:25,3 CRO20061115
3 . 300 Turčić Marko Moški CRO Bbk groznjan 6 0:10:32,8 CRO 20070512
4 . 312 Žufić Matia Moški CRO Adrenalina MTB Team 5 0:10:05,6 CRO20060929
U13 (DO 13 GODINA)-M
1 . 221 Ivančić Giani Moški CRO Adrenalina MTB Team 4 43:11 CRO20040417
2 . 217 žufić Vid Moški CRO Bbk groznjan 4 50:11
3 . 202 Vorkapić Erik Moški CRO BK Grobnik 4 59:24 CRO20060914
4 . 215 UNUKIĆ Juraj Moški CRO chiptiming.hr 3 56:40
U15 (DO 15 GODINA)-M
1 . 214 Zupanič Filip Moški SLO KD Melamin 4 40:06
2 . 218 Peruško Ivan Moški CRO BK AXA 4 40:07 CRO20030502
3 . 212 Šnajder Eugen Moški CRO BK Rijeka 4 42:40 CRO20021202
4 . 222 Šestan Dylan Moški CRO BK Fažana 4 51:08
5 . 203 Živković Sebastian Moški CRO BK Grobnik 3 43:51 CRO20030423
6 . 220 Kernjus Deni Moški CRO Bk Novigrad 2 15:05
U15W (DO 15 GODINA)-Ž
1 . 216 Mastrangelo Alessia Ženski CRO Cycling Team Friuli 4 54:14 ITA2004
2 . 219 Žufić Nikolina Ženski CRO Adrenalina MTB Team 3 40:56 CRO20040123
KADETI (15 DO 16GODINA) -M
1 . 75 Matek Lovro Moški CRO BK Rijeka 7 1:17:17,5 CRO20001101
2 . 2 Škira Toni Moški CRO BBK Istra Bike Labin 7 1:18:39,3 CRO20000204
3 . 14 Jurišević Carlo Moški CRO BK Rijeka 7 1:18:53,9 CRO20011014
4 . 27 Jotanović Marin Moški CRO BK Rijeka 7 1:19:35,0 CRO20000427
5 . 88 Pilat Noel Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 6 1:10:36,1 CRO20010619
6 . 11 Bertović Noa Moški CRO BBK Istra Bike Labin 6 1:15:35,7 CRO20011125
7 . 82 Kukuljan Roko Moški CRO BK Grobnik 4 0:50:11,5 CRO20020426
JUNIORI (17 DO 19 GODINA)-M
1 . 55 Bilić Anthony Moški CRO Adrenalina MTB Team 7 1:09:37,1 CRO19991228
2 . 114 Grgić Sebastijan Moški CRO BK TNT PAZIN 6 1:16:21,0 CRO19980704
3 . 96 Fatorić Davide Moški CRO BK Novigrad 6 1:17:14,8
4 . 123 Stančić Igor Moški CRO Adrenalina MTB Team 5 1:13:27,1
SENIORI (20 DO 29 GODINA) -M
1 . 95 Potočar Marko Moški SLO JB TEAM 7 1:09:30,5 SLO19890905
2 . 6 Marinčič Anže Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 7 1:15:51,4 SLO19950608
3 . 106 Vodopivec Luka Moški SLO MBK SportR.Si 7 1:17:12,9 SLO19870307
4 . 35 Brajković Benjamin Moški CRO BK Poreč 6 1:07:15,3
5 . 67 Debeljak Miha Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 6 1:07:17,5 SLO19871219
6 . 16 Dagri Alberto Moški CRO A.S.D. Gruppo Generali Trieste 6 1:07:27,5
7 . 87 Jovanović - Verbanac Alen Moški CRO BK Bike Event 6 1:09:00,5
8 . 49 Velić Luka Moški CRO BK Adrion Oros 6 1:14:25,7
MASTER A (30 DO 39 GODINA)-M
1 . 46 Sikošek Gregor Moški SLO JB TEAM 7 1:07:10,0 SLO19841117
2 . 98 Vene Uroš Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 7 1:08:49,5 SLO19820129
3 . 1 Dejak Janez Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 7 1:13:29,9 SLO19820317
4 . 77 Okorn Žiga Moški SLO KD KM 7 1:13:46,4
5 . 86 ZUPANIČ Tine Moški SLO KD Melamin 7 1:14:10,4
6 . 24 Roce Toni Moški CRO Individual 7 1:17:36,2
7 . 107 Kernjus Ivan Moški CRO Bk Novigrad 7 1:19:09,1
8 . 108 Križmanić Simon Moški CRO Adrenalina MTB Team 7 1:19:55,6 CRO19800630
9 . 71 LUKAČIĆ Ivan Moški CRO KBBXS Adrenalina 7 1:21:37,2
10 . 110 Macan Ronald Moški CRO BK AXA 6 1:07:14,4 CRO19850615
11 . 51 Babić Đulijano Moški CRO Individual 6 1:07:16,9
12 . 21 Bebic Dalibor Moški CRO BBK Team Rodeo 6 1:09:53,8
13 . 117 Šestan Danijel Moški CRO BK Fažana 6 1:10:59,4
14 . 122 Krstinić Nenad Moški CRO chiptiming.hr 6 1:11:35,9
15 . 13 Brnelić Hrvoje Moški CRO BK Grobnik 6 1:13:47,2 CRO 19820115
16 . 113 Ljubičić Nenad Moški CRO Adrenalina MTB Team 6 1:15:24,9 CRO19810310
17 . 50 Žufić Alen Moški CRO BKK GROŽNJAN 6 1:15:31,4
18 . 52 Ilijević Dimitri Moški CRO BBK Team Rodeo 6 1:15:43,5
19 . 41 Horvat Bojan Moški CRO BK Poreč 6 1:20:12,4
20 . 17 Brnelić Dalibor Moški CRO BK Grobnik 6 1:20:13,2 CRO19860521
21 . 125 MICKOV Nebojša Moški CRO SRK Puls 6 1:20:13,3
22 . 25 Gergorić Vedran Moški CRO Individual 6 1:21:21,1
23 . 139 Tončić Marko Moški CRO Individual 6 1:22:35,7
24 . 79 Kazalac Marijan Moški CRO BK AXA 5 0:55:35,0
25 . 104 Sabadin Viktor Moški CRO BK Umag 5 1:08:11,4 CRO19810519
26 . 109 GRČEVIĆ Jurica Moški CRO Individual 4 0:56:11,9
MASTER B (40 DO 49 GODINA)-M
1 . 119 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 7 1:10:05,3 SLO19751204
2 . 37 Dorotić Igor Moški CRO BK Ciklus 7 1:15:15,9
3 . 93 Babici Andrea Moški CRO CSI Udine 7 1:16:08,0
4 . 120 Jordan Dejan Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 7 1:18:24,2 SLO19760201
5 . 18 Perica Ante Moški CRO BBK Team Rodeo 7 1:19:44,2
6 . 91 Bonas Drago Moški CRO Individual 7 1:19:45,8
7 . 90 ČakareviĆ Rade Moški CRO Individual 7 1:20:34,3
8 . 111 Kliba Kristian Moški CRO Adrenalina MTB Team 6 1:07:44,4 CRO19730325
9 . 102 Crljenica Manuel Moški CRO BK Pula 6 1:09:28,0
10 . 103 Udović Denis Moški CRO BBK Team Rodeo 6 1:11:33,6 CRO1967
11 . 54 Milat Erik Moški CRO Individual 6 1:11:53,5
12 . 72 Bilić Loris Moški CRO Adrenalina MTB Team 6 1:16:23,8
13 . 112 Duić Tomislav Moški CRO Team Mamils 6 1:22:49,2
14 . 105 BABIĆ Vilim Moški CRO Individual 5 1:26:22,6
DNF15 . 101 Glavic Relvis Moški CRO BK Novigrad 5 DNF CRO19710331
MASTER C (50 DO 59 GODINA)-M
1 . 10 Marassi Giovanni Moški CRO GS Azzida 7 1:15:59,0
2 . 92 Kliba Valter Moški CRO Adrenalina MTB Team 7 1:20:10,3
3 . 85 Mastrangelo Alberto Moški CRO ASD Cottur 6 1:13:58,4
4 . 69 Gržić Ildo Moški CRO BBK Kvarner 6 1:17:08,9
5 . 64 Bukovac Denis Moški CRO BK Novigrad 6 1:17:41,1 CRO19640115
6 . 47 Vivoda Davor Moški CRO BM&C 5 1:09:37,2
7 . 89 PUŠIĆ Željko Moški CRO Individual 5 1:10:15,0
8 . 97 LIZZUL Alessandro Moški CRO Team Mamils 5 1:13:08,9
JUNIORKE - (30 GODINA I MLAđE DO 15)-Ž
1 . 100 Žufić Ania Ženski CRO Adrenalina MTB Team 6 1:12:14,4 CRO20000504
SENIORKE - (31 GODINA I STARIJE)-Ž
1 . 84 COSLIANI Donatella Ženski CRO ASD Cottur 6 1:23:58,6
2 . 33 Majstorovic Mirna Ženski CRO Individual 5 1:10:39,3

Komentarji