Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 5. kolo MTB ZLIK - Milotski Brijeg 2016/2017

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:5. kolo MTB ZLIK - Milotski Brijeg 2016/2017 Datum:05.02.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Št.krogov Time
MASTER A 30-39 GOD. (U40 M)-M
1 . 50 Žufić Alen Moški CRO BBK Grožnjan 5 0:56:39,1
2 . 99 Vigini Manuel Moški CRO BBK Grožnjan 4 0:56:43,7
MASTER B 40-49 GOD. (U50 M)-M
1 . 118 Davide Davor Moški CRO Individual 5 1:06:25,5
U7 - (DO 7 GODINA)-M
1 . 323 MATIJA Blašković Moški CRO Individual 3 0:10:48,1
U11 - (DO 11 GODINA)-M
1 . 300 Turčić Marko Moški CRO BBK Grožnjan 7 0:09:54,0
2 . 320 VIGO Milotić Moški CRO Individual 6 0:11:45,5
3 . 319 EMILIANO Starčić Moški CRO Individual 5 0:11:25,9
4 . 322 MARIO Milotić Moški CRO Individual 5 0:11:26,5
U13 (DO 13 GODINA)-M
1 . 221 Ivančić Giani Moški CRO TK Pula 2 0:31:57,2
2 . 202 Vorkapić Erik Moški CRO BK Grobnik 2 0:37:53,3
U15 (DO 15 GODINA)-M
1 . 203 Živković Sebastian Moški CRO BK Grobnik 2 0:42:04,2
2 . 225 EMANUEL Milotić Moški CRO Individual 1 0:26:29,6
KADETI (15 DO 16GODINA) -M
1 . 75 Matek Lovro Moški CRO BK Zadar 5 1:00:44,1
2 . 11 Bertović Noa Moški CRO BBK IstraBike Labin 5 1:09:51,8
3 . 27 Jotanović Marin Moški CRO BK Rijeka 5 1:11:14,5
DNF4 . 2 Škira Toni Moški CRO BBK IstraBike Labin 1 DNF
JUNIORI (17 DO 19 GODINA)-M
1 . 55 Bilić Anthony Moški CRO KBBXS Adrenalina 5 0:57:17,1
1 . 35 Brajković Benjamin Moški CRO BK Poreč 5 1:11:05,8
2 . 16 Dagri Alberto Moški CRO A.S.D. Gruppo Generali Trieste 4 0:58:13,4
3 . 49 Velić Luka Moški CRO BK Adrion Oros 4 0:59:26,8
4 . 146 MANUEL Brajković Moški CRO Individual 3 0:59:08,9
MASTER A (30 DO 39 GODINA)-M
1 . 46 Sikošek Gregor Moški SLO JB TEAM Novo mesto 5 0:57:17,4
2 . 143 Ločnikar Martin Moški SLO BIKEREPUBLIC 5 1:01:18,4
3 . 125 Golob Rok Moški CRO JB Team 5 1:03:20,9
4 . 77 Okorn Žiga Moški SLO KD KM 5 1:06:02,9
5 . 26 Bobolanović Tihomir Moški CRO Individual 5 1:06:08,0
6 . 51 Babić Đulijano Moški CRO Individual 4 0:56:44,2
7 . 74 Zec Milko Moški CRO BBK Grožnjan 4 0:58:50,2
8 . 21 Bebic Dalibor Moški CRO BBK Team Rodeo 4 0:59:17,0
9 . 13 Brnelić Hrvoje Moški CRO BK Grobnik 4 1:02:19,4
10 . 41 Horvat Bojan Moški CRO Bk Poreč 4 1:07:18,7
11 . 139 Tončić Marko Moški CRO Individual 4 1:07:27,0
12 . 126 Judež Andrej Moški SLO JB TEAM Novo mesto 4 1:09:04,3
13 . 151 VJEKOSLAV Hrčić Moški CRO BBK Grožnjan 4 1:10:33,3
14 . 104 Sabadin Viktor Moški CRO BK Umag 4 1:13:44,0
15 . 145 Škerlić Damir Moški CRO Individual 3 0:57:44,2
DNF16 . 22 Dundović Saša Moški CRO BBK Team Rodeo -- DNF
MASTER B (40 DO 49 GODINA)-M
1 . 119 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 5 0:59:35,8
2 . 141 Dorotić Igor Moški CRO BK Ciklus 5 1:03:30,3
3 . 132 IGOR Medeot Moški CRO KI.CO.SYS TEAM 5 1:09:30,6
4 . 103 Udović Denis Moški CRO BBK Team Rodeo 5 1:11:22,8
5 . 18 Perica Ante Moški CRO BBK Team Rodeo 5 1:11:26,2
6 . 102 Crljenica Manuel Moški CRO BK Pula 5 1:11:54,1
7 . 54 Milat Erik Moški CRO Individual 4 1:00:39,7
8 . 144 MARIO Bastianić Moški CRO BBK Grožnjan 4 1:03:46,2
MASTER C (50 DO 59 GODINA)-M
1 . 149 MAURO Hek Moški CRO BK MTB Istra Pazin 5 1:09:15,6
MASTER D (61 I STARIJE)-M
1 . 153 ANTON Mužina Moški CRO Individual 1 0:55:57,4
JUNIORKE - (30 GODINA I MLAđE DO 15)-Ž
1 . 147 RICKY Westphal Ženski CRO SCOTT CONTESSA TEAM 4 1:07:18,8

Komentarji