Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 6. kolo MTB ZLIK - Novigrad 2016/2017

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:6. kolo MTB ZLIK - Novigrad 2016/2017 Datum:20.02.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Št.krogov Time
MASTER A 30-39 GOD. (U40 M)-M
1 . 50 Žufić Alen Moški CRO BBK Grožnjan 5 1:09:57,7
1 . 302 Križan Bor Moški CRO ENERGIJATEAM.COM 7 0:11:34,1
2 . 321 ETIAN Sinčić Moški CRO Bk Novigrad 6 0:11:40,9
3 . 316 RENE Curić Moški CRO Individual 6 0:11:51,7
4 . 323 MATIJA Blašković Moški CRO Individual 5 0:11:49,2
U9 - (DO 9 GODINA)-M
1 . 310 Dejak Lenart Moški CRO ENERGIJATEAM.COM 10 0:11:04,8
2 . 308 Antolović Erik Moški CRO BK Montes 10 0:11:18,1
3 . 324 Mlakar Jakob Moški CRO MBK sportR.si 10 0:11:18,1
U11 - (DO 11 GODINA)-M
1 . 311 ZUPANIČ JURIJ Moški CRO KD Melamin 10 0:10:16,6
2 . 300 Turčić Marko Moški CRO BBK Grožnjan 10 0:10:24,0
3 . 325 MIRKO Mavrović Moški CRO BK Montes 10 0:11:15,2
U11W - (DO 11 GODINA)-Ž
1 . 306 Lipovac Amelie Ženski CRO BK Montes 10 0:11:00,2
2 . 307 Nadu Lena Ženski CRO BK Montes 9 0:10:45,0
U13 (DO 13 GODINA)-M
1 . 200 Gladek Marcel Moški CRO MBK SPORTR.SI 2 0:33:31,9
2 . 221 Ivančić Giani Moški CRO TK Pula 2 0:34:24,0
3 . 207 Antolović Noa Moški CRO BK Montes 2 0:36:04,0
4 . 227 Starman Gal Moški CRO Calcit Bike Team 2 0:38:17,7
5 . 228 GABRIEL Zeni Moški CRO Velociraptors 2 0:38:37,9
U15 (DO 15 GODINA)-M
1 . 218 Peruško Ivan Moški CRO BK Axa 2 0:30:48,6
2 . 214 Zupanič Filip Moški CRO KD Melamin 2 0:31:37,1
3 . 220 Kernjus Deni Moški CRO Bk Novigrad 2 0:32:05,3
4 . 201 Rosanda Dante Moški CRO BK Montes 2 0:32:30,7
5 . 206 Lipovac Noah Moški CRO BK Montes 2 0:37:24,2
U15W (DO 15 GODINA)-Ž
1 . 205 Nadu Anja Ženski CRO BK Montes 2 0:34:48,6
2 . 226 Mlakar Daša Ženski CRO MBK sportR.si 2 0:35:17,6
3 . 326 CARMEN Zeni Ženski CRO Velociraptors 1 0:31:26,5
KADETI (15 DO 16GODINA) -M
1 . 182 Smolnikar Jakob Moški CRO ENERGIJATEAM.COM 5 1:09:02,0
2 . 180 Keržan Žiga Moški CRO ENERGIJATEAM.COM 5 1:09:39,2
3 . 175 Berton ALESSANDRO Moški CRO Velociraptors 5 1:09:56,2
4 . 75 Matek Lovro Moški CRO BK Zadar 5 1:10:36,9
5 . 130 Baldaš Paolo Moški CRO BK Poreč 5 1:21:12,5
6 . 11 Bertović Noa Moški CRO BK Axa 4 1:15:08,4
DNF7 . 88 Pilat Noel Moški CRO BK MTB Istra Pazin 2 DNF
JUNIORI (17 DO 19 GODINA)-M
1 . 55 Bilić Anthony Moški CRO KBBXS Adrenalina 5 1:07:15,5
2 . 173 Štirn Andraž Moški CRO ENERGIJATEAM.COM 5 1:08:37,8
3 . 96 Fatorić Davide Moški CRO BK Novigrad 4 1:08:56,4
4 . 172 Zorman Tadej Moški CRO ENERGIJATEAM.COM 4 1:10:02,4
5 . 168 FRANKO Pahović Moški CRO Individual 3 1:07:05,5
SENIORI (20 DO 29 GODINA) -M
1 . 94 Grujić Matko Moški CRO KBBXS Adrenalina 5 1:09:48,7
2 . 133 Marinčič Anže Moški CRO ENERGIJATEAM.COM 5 1:10:09,4
3 . 106 Vodopivec Luka Moški CRO MBK sportR.si 5 1:11:17,3
4 . 16 Dagri Alberto Moški CRO A.S.D. Gruppo Generali Trieste 5 1:14:40,4
5 . 35 Brajković Benjamin Moški CRO BK Poreč 5 1:21:07,7
6 . 67 Debeljak Miha Moški CRO ENERGIJATEAM.COM 5 1:22:41,5
7 . 146 MANUEL Brajković Moški CRO Individual 3 1:08:08,3
MASTER A (30 DO 39 GODINA)-M
1 . 7 Tancik Mitja Moški CRO ENERGIJATEAM.COM 5 1:05:53,2
2 . 80 Galić Jurica Moški CRO BK Montes 5 1:07:16,0
3 . 1 Dejak Janez Moški CRO ENERGIJATEAM.COM 5 1:07:19,5
4 . 140 Babić Dalibor Moški CRO BK Buzet 5 1:07:23,0
5 . 107 Kernjus Ivan Moški CRO Bk Novigrad 5 1:08:07,0
6 . 137 Pevec Evgen Moški CRO ENERGIJATEAM.COM 5 1:10:34,5
7 . 143 Ločnikar Martin Moški CRO BIKEREPUBLIC 5 1:10:39,0
8 . 4 Križan Borut Moški CRO ENERGIJATEAM.COM 5 1:11:08,4
9 . 86 TINE Zupanič Moški CRO KD Melamin 5 1:11:31,1
10 . 77 Okorn Žiga Moški CRO KD KM 5 1:12:17,5
11 . 26 Bobolanović Tihomir Moški CRO Individual 5 1:13:56,6
12 . 169 Čučič Martin Moški CRO DEŠ FLEŠ 5 1:14:36,5
13 . 110 Macan Ronald Moški CRO BK Axa 5 1:14:41,3
14 . 22 Dundović Saša Moški CRO BBK Team Rodeo 5 1:16:07,9
15 . 74 Zec Milko Moški CRO BBK Grožnjan 5 1:19:07,9
16 . 160 PAOLO Slavić Moški CRO BK Opatija-2010 5 1:19:31,8
17 . 21 Bebic Dalibor Moški CRO BBK Team Rodeo 5 1:19:38,0
18 . 46 Sikošek Gregor Moški CRO JB TEAM Novo mesto 4 0:53:55,9
19 . 150 Atanasić Andrej Moški CRO BK Novigrad 4 1:06:14,4
20 . 170 GABER Gomišček Moški CRO Individual 4 1:06:59,5
21 . 52 Ilijević Dimitri Moški CRO BBK Team Rodeo 4 1:09:34,6
22 . 151 VJEKOSLAV Hrčić Moški CRO BBK Grožnjan 4 1:09:54,5
23 . 142 Labinjan Igor Moški CRO BK Poreč 4 1:11:23,4
24 . 104 Sabadin Viktor Moški CRO BK Umag 4 1:12:09,1
25 . 41 Horvat Bojan Moški CRO Bk Poreč 4 1:12:27,4
26 . 167 Sambt Goran Moški CRO BK Raketa 4 1:15:02,3
27 . 187 ANDREJ Ražman Moški CRO BBK Grožnjan 4 1:23:02,4
28 . 183 Sobot Filip Moški CRO KBBXS Adrenalina 3 0:51:50,1
29 . 139 Tončić Marko Moški CRO Individual 3 0:59:59,0
30 . 184 ŽELJKO Despinić Moški CRO BK Buzet 3 1:00:57,0
31 . 155 Suflaj Igor Moški CRO BBK Grožnjan 1 DNF
MASTER B (40 DO 49 GODINA)-M
1 . 3 Rijavec Aleš Moški CRO ENERGIJATEAM.COM 5 1:09:16,1
2 . 189 Ločnikar Bojan Moški CRO BIKEREPUBLIC 5 1:10:42,7
3 . 190 LORIS Tomat Moški CRO Valchiaro 5 1:10:54,2
4 . 101 Glavić Relvis Moški CRO BK Novigrad 5 1:11:58,8
5 . 93 Babici Andrea Moški CRO CSI Udine 5 1:12:16,7
6 . 121 Škarja Marko Moški CRO ENERGIJATEAM.COM 5 1:12:32,1
7 . 141 Dorotić Igor Moški CRO BK Ciklus 5 1:14:26,8
8 . 132 IGOR Medeot Moški CRO KI.CO.SYS TEAM 5 1:14:57,7
9 . 186 Starman Jan Moški CRO Calcit Bike Team 5 1:15:46,0
10 . 91 Bonas Drago Moški CRO Individual 5 1:16:07,8
11 . 90 ČakareviĆ Rade Moški CRO Individual 5 1:16:18,2
12 . 103 Udović Denis Moški CRO BBK Team Rodeo 5 1:18:49,5
13 . 18 Perica Ante Moški CRO BBK Team Rodeo 5 1:19:37,9
14 . 102 Crljenica Manuel Moški CRO BK Pula 5 1:20:06,7
15 . 72 Bilić Loris Moški CRO KBBXS Adrenalina 4 1:07:15,4
16 . 191 Peruško Serđo Moški CRO BK Axa 4 1:07:24,5
17 . 188 Nježič Aleksander Moški CRO Individual 4 1:07:59,1
18 . 37 Zidarić Goran Moški CRO BK Buzet 4 1:08:56,1
19 . 192 Jan Andro Moški CRO BK Axa 4 1:17:31,4
20 . 181 SAMIR Paljuh Moški CRO BBK Grožnjan 3 1:07:25,0
21 . 176 MIRCO Zeni Moški CRO Velociraptors 1 0:31:25,4
MASTER C (50 DO 59 GODINA)-M
1 . 10 Marassi Giovanni Moški CRO GS Azzida 5 1:12:18,3
2 . 171 Radmanović Dario Moški CRO BK MTB Istra Pazin 5 1:15:46,3
3 . 64 Bukovac Denis Moški CRO BK Novigrad 4 1:06:33,2
4 . 174 Caputo STEFANO Moški CRO Velociraptors 4 1:15:58,2
5 . 177 MASSIMO Berton Moški CRO Velociraptors 4 1:23:15,0
JUNIORKE - (30 GODINA I MLAđE DO 15)-Ž
1 . 147 RICKY Westphal Ženski CRO SCOTT CONTESSA TEAM 4 1:12:19,0
SENIORKE - (31 GODINA I STARIJE)-Ž
1 . 152 MARINA Novel Ženski CRO CSI Udine 4 1:05:57,7
2 . 179 FIORELLA Botter Ženski CRO Velociraptors 4 1:13:15,6
3 . 185 MAJA Pavličić Ženski CRO BK AXA 4 1:21:15,3
4 . 178 MILENA Fernandez Ženski CRO Velociraptors 2 0:50:16,4

Komentarji