Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 9. kolo MTB ZLIK - Kastav - finale 2016/2017

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:9. kolo MTB ZLIK - Kastav - finale 2016/2017 Datum:19.03.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Št.krogov Time
U7 - (DO 7 GODINA)-M
1 . 330 Krapež Jakob Moški SLO Calcit Bike Team 7 --
U7W - (DO 7 GODINA)-Ž
1 . 329 Šoštarko Tajda Ženski SLO Calcit Bike Team 7 --
U9 - (DO 9 GODINA)-M
1 . 310 Dejak Lenart Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 8 --
2 . 308 Antolović Erik Moški CRO BK Montes 8 --
3 . 328 NOEL Požarić Moški CRO Individual 7 --
4 . 327 DENI Grbac Moški CRO Individual 6 --
U9W - (DO 9 GODINA)-Ž
1 . 331 Krapež Kaja Ženski SLO Calcit Bike Team 7 --
U11 - (DO 11 GODINA)-M
1 . 311 ZUPANIČ JURIJ Moški SLO KD Melamin 8 --
2 . 325 MIRKO Mavrović Moški CRO BK Montes 8 --
3 . 300 Turčić Marko Moški CRO BBK Grožnjan 8 --
4 . 332 MAURO Osojnak Moški CRO Individual 6 --
U11W - (DO 11 GODINA)-Ž
1 . 306 Lipovac Amelie Ženski CRO BK Montes 8 --
2 . 307 Nadu Lena Ženski CRO BK Montes 8 --
U13 (DO 13 GODINA)-M
1 . 207 Antolović Noa Moški CRO BK Montes 2 --
2 . 234 Zupan Benjamin Moški SLO KK Završnica 2 --
3 . 202 Vorkapić Erik Moški CRO BK Grobnik 2 --
4 . 232 Aralica Marin Moški CRO BK Montes 2 --
U15 (DO 15 GODINA)-M
1 . 201 Rosanda Dante Moški CRO BK Montes 3 --
2 . 214 Zupanič Filip Moški CRO KD Melamin 3 --
3 . 233 Dolenšek Anže Moški SLO KK Završnica 3 --
4 . 203 Živković Sebastian Moški CRO BK Grobnik 2 --
U15W (DO 15 GODINA)-Ž
1 . 205 Nadu Anja Ženski CRO BK Montes 2 --
2 . 216 Mastrangelo Alessia Ženski CRO Individual 2 --
KADETI (15 DO 16GODINA) -M
1 . 400 Hirci Jernej Moški SLO KK Završnica 6 --
2 . 27 Jotanović Marin Moški CRO BK Rijeka 6 --
3 . 75 Matek Lovro Moški CRO BK Zadar 6 --
4 . 2 Škira Toni Moški CRO BBK IstraBike Labin 5 --
5 . 11 Bertović Noa Moški CRO BK Axa 5 --
6 . 404 Sušanj Bojan Moški CRO Bike Group Jušići 5 --
7 . 138 LUKA Greblo Moški CRO Individual 4 --
8 . 402 Grbac Dominik Moški CRO Bike Group Jušići 4 --
9 . 403 ANTONIO Vlah Moški CRO Bike Group Jušići 4 --
JUNIORI (17 DO 19 GODINA)-M
1 . 161 Lakota Luka Moški SLO KK Završnica 6 --
2 . 156 Kovač Dario Moški CRO BK Crikvenica 5 --
SENIORI (20 DO 29 GODINA) -M
1 . 40 Tomašev Alen Moški CRO BK Crikvenica 6 --
2 . 12 MATEO Franković Moški CRO BK Meridiana 6 --
3 . 133 Marinčič Anže Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 6 --
4 . 35 Brajković Benjamin Moški CRO BK Poreč 6 --
5 . 16 Dagri Alberto Moški CRO A.S.D. Gruppo Generali Trieste 5 --
6 . 67 Debeljak Miha Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 --
7 . 49 Velić Luka Moški CRO BK Adrion Oros 5 --
8 . 34 PATRIK Prenkpalaj Moški CRO Individual 5 --
9 . 411 SIROTIĆ SANJIN Moški CRO BK Buzet 3 --
DNF10 . 408 SVEN Šojat Moški CRO Yacht Club Croatia -- DNF
MASTER A (30 DO 39 GODINA)-M
1 . 43 Galić Jurica Moški CRO BK Montes 6 --
2 . 1 Dejak Janez Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 6 --
3 . 39 Vidovic Sasa Moški CRO BK Grobnik 6 --
4 . 163 MIKHAIL Vasilenko Moški CRO Individual 6 --
5 . 77 Okorn Žiga Moški SLO KD KM 6 --
6 . 162 Blatnik Žiga Moški SLO KK Završnica 6 --
7 . 22 Dundović Saša Moški CRO BBK Team Rodeo 6 --
8 . 160 PAOLO Slavić Moški CRO BK Opatija-2010 6 --
9 . 401 HRVOJE Ružić Moški CRO BK Opatija-2010 5 --
10 . 20 Pikulić Davor Moški CRO Individual 5 --
11 . 170 GABER Gomišček Moški CRO Individual 5 --
12 . 13 Brnelić Hrvoje Moški CRO BK Grobnik 5 --
13 . 60 Grbac Dorjan Moški CRO Individual 5 --
14 . 159 DEAN Grbac Moški CRO Individual 5 --
15 . 139 Tončić Marko Moški CRO Individual 5 --
16 . 406 Rudež Vice Moški CRO BMC 5 --
17 . 405 OZREN Olujić Moški CRO Individual 5 --
18 . 48 DORIAN Požarić Moški CRO Individual 4 --
19 . 158 Corelli Edi Moški CRO Individual 4 --
20 . 407 Marcic Bojan Moški CRO Individual 3 --
DNF21 . 23 Mataruga Aleksandar Moški CRO Individual -- DNF
DNF22 . 86 TINE Zupanič Moški SLO KD Melamin -- DNF
MASTER B (40 DO 49 GODINA)-M
1 . 420 Dorotić Igor Moški CRO BK Ciklus 6 --
2 . 121 Škarja Marko Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 6 --
3 . 409 BORIS Kajfeš Moški CRO BK Campetto 5 --
4 . 18 Perica Ante Moški CRO BBK Team Rodeo 5 --
5 . 410 EGON Štefanić Moški CRO BK Kvarner 3 --
MASTER C (50 DO 59 GODINA)-M
1 . 53 Vrban Milan Moški CRO BK Crikvenica 5 --
2 . 157 Dodič Denis Moški SLO MTB Slavnik 5 --
3 . 85 Mastrangelo Alberto Moški CRO ASD Cottur 5 --
4 . 69 Gržić Ildo Moški CRO BBK Kvarner 4 --
5 . 47 Vivoda Davor Moški CRO BM&C 4 --
SENIORKE - (31 GODINA I STARIJE)-Ž
1 . 84 DONATELLA Cosliani Ženski CRO ASD Cottur 4 --
2 . 33 Majstorovic Mirna Ženski CRO Individual 4 --

Komentarji