Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 3. dirka občine Pesnica v Jarenin 2017 - DP

Cestno kolesarstvo Tekma:3. dirka občine Pesnica v Jarenin 2017 - DP Datum:21.05.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Time Št. krogov Zaostanek
ŽENSKE A-Ž
1 . 3 Šimenc Laura Ženski SLO KD ALPE SiS 100 097 817 25 01:28:36,97 3 --
2 . 4 Škrlj Maja Ženski SLO IZVIR VIPAVA 100 588 993 90 01:30:14,55 3 00:01:38
3 . 5 Leskovar Andreja Ženski SLO ŠD TINJE 100 176 130 59 01:37:16,68 3 00:08:40
DNF 6 Petovar Barbara Ženski SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 175 863 83 00:36:54,66 1 -2
DNF 1 Bojanc Nika Ženski SLO KD SPRINT NOVO MESTO 100 134 652 00 00:36:54,96 1 -2
ŽENSKE B-Ž
1 . 8 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 100 071 383 72 01:28:36,23 3 --
2 . 7 Brelih Tina Ženski SLO KD ALPE SiS 100 175 576 87 01:28:38,10 3 00:00:02
3 . 10 Nabernik Matejka Ženski SLO ŠD BAM.BI 100 524 716 27 01:30:12,33 3 00:01:36
ŽENSKE C-Ž
1 . 11 Škerlj Ivanka Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 520 31 01:03:33,25 2 --
2 . 12 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 100 176 308 43 01:09:25,93 2 00:05:52
3 . 14 Veršnik Zdenka Ženski SLO JB TEAM 100 175 635 49 01:51:44,56 2 00:48:11
MASTER E-M
1 . 88 Premrn Lucjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 866 86 01:28:31,31 3 --
2 . 79 Bojanc Branko Moški SLO KD SPRINT NOVO MESTO 100 025 768 47 01:28:32,60 3 00:00:01
3 . 92 Černigoj Milan Moški SLO KD LPP 100 176 116 45 01:28:33,54 3 00:00:02
4 . 81 Melanšek Iztok Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 011 898 48 01:28:33,75 3 00:00:02
5 . 87 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 518 29 01:28:35,35 3 00:00:04
6 . 86 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 525 36 01:28:36,96 3 00:00:05
7 . 80 Prpar Vlado Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 175 776 93 01:28:40,26 3 00:00:09
8 . 89 Čibej Bruno Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 696 13 01:28:41,84 3 00:00:10
9 . 84 Grudnik Igor Moški SLO KD ALPE SiS 100 175 580 91 01:28:42,19 3 00:00:11
10 . 85 Škerlj Igor Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 523 461 33 01:30:12,66 3 00:01:41
11 . 82 Bajec Franc Moški SLO KK Postojna 100 175 691 08 01:30:14,93 3 00:01:43
12 . 83 Gorjanec Dušan Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 100 175 624 38 01:37:09,39 3 00:08:38
13 . 91 šesek Uroš Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 531 621 45 01:37:10,38 3 00:08:39
DNF 90 Motaln Boris Moški SLO ŠD TINJE 100 553 602 07 00:32:05,34 1 -2
DNS 128 SKUKAN Ivan Moški SLO ROG LJUBLJANA 01:23:32,21 3 00:04:59
MASTER F-M
1 . 93 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 175 779 96 01:28:31,89 3 --
2 . 98 Skubic Borislav Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 322 57 01:28:35,97 3 00:00:04
3 . 96 Debeljak Janez Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 356 91 01:28:36,11 3 00:00:05
4 . 97 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 521 32 01:28:37,69 3 00:00:06
5 . 94 Novak Branko Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 379 17 01:30:13,34 3 00:01:42
6 . 100 Antolin Zoran Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 175 846 66 01:34:43,03 3 00:06:12
7 . 99 Petovar Miran Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 175 878 01 01:40:26,35 3 00:11:55
DNF 95 Detiček Edvard Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 448 86 00:39:13,06 1 -2
MASTER G-M
1 . 103 Car Ljubo Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 100 175 876 96 00:58:51,78 2 --
2 . 102 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 532 43 00:58:54,36 2 00:00:03
3 . 101 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 536 47 00:58:54,85 2 00:00:03
4 . 108 Fabjan Boris Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 176 351 86 00:59:13,65 2 00:00:22
5 . 112 Kozjek Anton Moški SLO KD LPP 100176117 46 00:59:14,05 2 00:00:23
6 . 110 Colnarič Slavko Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 334 69 00:59:15,98 2 00:00:24
7 . 111 Brancelj Franci Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 339 74 01:00:34,92 2 00:01:43
8 . 104 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 362 00 01:00:40,11 2 00:01:49
9 . 109 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 309 44 01:03:29,65 2 00:04:38
10 . 105 Vehar Danijel Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 524 35 01:03:32,07 2 00:04:41
11 . 106 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 523 34 01:08:28,59 2 00:09:37
12 . 107 Blažič Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 583 94 01:09:26,28 2 00:10:35
MASTER H-M
1 . 115 Kastelic Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 534 45 00:59:12,82 2 --
2 . 116 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 519 30 00:59:57,68 2 00:00:45
3 . 117 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 694 11 01:02:14,88 2 00:03:02
4 . 118 Mihovec Matej Moški SLO ŠD TURBO M 10017633368 01:03:28,07 2 00:04:16
5 . 113 Otoničar Janez Moški SLO KK Postojna 100 175 684 01 01:05:54,52 2 00:06:42
6 . 114 Prešeren Janez Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 540 51 01:06:46,41 2 00:07:34
MASTER I-M
1 . 124 Lampe Bojan Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 312 47 01:00:38,25 2 --
2 . 123 Mikuž Franc Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 176 289 24 01:03:26,72 2 00:02:48
3 . 119 Končina Rafael Moški SLO KD HRASTNIK 100 176 318 53 01:03:29,93 2 00:02:51
4 . 121 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 516 27 01:05:59,45 2 00:05:21
5 . 120 Bahar Milan Moški SLO KK Postojna 100 175 700 17 01:06:06,44 2 00:05:28

Komentarji