Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Prvenstvo Hrvatske u ciklokrosu 2017

Cestno kolesarstvo - ciklokros Tekma:Prvenstvo Hrvatske u ciklokrosu 2017 Datum:29.01.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Opomba Število krogov Čas vožnje Zaostanek
ELITE-M
1 . 1 Gunjevic Bojan Moški CRO Bk Ciklus 3 00:58:52 --
2 . 3 Skuzin Matej Moški CRO Bbk Požega 3 00:59:32 --
3 . 4 Tomac Silvije Moški CRO Bk Biker 3 01:00:15 --
4 . 8 Galić Jurica Moški CRO Bk Montes 3 01:01:27 --
5 . 2 Roset Pavao Moški CRO Bgk Tuškanac 3 01:01:57 --
6 . 6 Špehar Luka Moški CRO Bk Maraton Kreidler 3 01:05:09 --
DNS 7 ADRIANO Držić Moški CRO Bbk T-Rex Karlovac 1 DNF --
DNS 5 POČUČA Saša Moški CRO Bk Ciklus 2 DNF --
ELITE -W-Ž
1 . 15 GLORIA Musa Ženski CRO S.c. Valle Seriana Cene A.s.d. 5 00:37:50 --
2 . 16 ALESSANDRA Musa Ženski CRO S.c. Valle Seriana Cene A.s.d. 5 00:37:51 --
3 . 18 LUCIJA Jerbić Ženski CRO Bk Biker 1 00:15:07 -4 krug
JUNIOR-M
1 . 32 Meštrić Josip Moški CRO Bk Maraton Kreidler 6 00:37:00 --
2 . 34 Potočki Viktor Moški CRO Kd Rog 6 00:37:38 --
3 . 36 Fržop Roko Moški CRO Bbk Orlov Krug 6 00:37:49 --
4 . 37 Jotanović Marin Moški CRO Bk Rijeka 6 00:39:18 --
5 . 30 Vujević Marko Moški CRO Bgk Tuškanac 6 00:40:30 --
6 . 44 Budimir Kristijan Moški CRO Biciklistički Klub Fortica 6 00:40:37 --
7 . 45 PATRIK Antolašić Moški CRO Bk Puls 6 00:40:48 --
8 . 31 Šotola Ivan Moški CRO Bk Sokol Vinkovci 6 00:42:03 --
9 . 35 Zadro Zvonimir Moški CRO Bk Sokol Vinkovci 5 00:37:21 -1 krug
10 . 38 Novosad Emil Moški CRO Bgk Tuškanac 5 00:41:55 -1 krug
11 . 42 Matek Lovro Moški CRO Biciklistički Klub Zadar 4 00:31:43 -2 krug
12 . 41 Blažević Kristijan Moški CRO Bk Rijeka 2 00:21:58 -4 krug
13 . 40 Vinko Nikola Moški CRO Bk Mura Avantura 1 00:07:27 -5 krug
14 . 33 GrgiĆ Ivan Moški CRO Biciklistički Klub Zadar 1 00:09:45 -5 krug
JUNIOR - W-Ž
1 . 26 Žufić Ania Ženski CRO Bk Maraton Kreidler 4 00:30:48 --
2 . 20 Perinović Maja Ženski CRO Biciklistički Klub Zadar 4 00:34:19 --
3 . 22 Filipović Ema Ženski CRO Bk Biker 4 00:36:50 --
4 . 23 Kožić Karla Ženski CRO Biciklistički Klub Perfa 4 00:38:47 --
5 . 21 Šintić Josipa Ženski CRO Biciklistički Klub Zadar 4 00:40:23 --
6 . 25 Čargonja Dorotea Ženski CRO Bk Rijeka 4 00:40:25 --
7 . 24 Posavec Mateja Ženski CRO Bk Rijeka 3 00:34:10 -1 krug
KADET-M
1 . 64 Kocen Timotej Moški CRO Bk Maraton Kreidler 4 00:26:29 --
2 . 52 Miholjević Fran Moški CRO Bk Rijeka 4 00:26:41 --
3 . 65 Budimlić Mirko Moški CRO BK MARATON KREIDLER 4 00:28:06 --
4 . 59 Šnajder Eugen Moški CRO Bk Rijeka 4 00:28:41 --
5 . 63 Zebec Tomislav Moški CRO Biciklistički Klub Perfa 4 00:29:48 --
6 . 51 Gojković Oliver Moški CRO Biciklistički Klub Zadar 4 00:31:05 --
7 . 55 Lončar Luka Moški CRO Biciklistički Klub Perfa 4 00:31:49 --
8 . 53 Paškalin Bruno Moški CRO Biciklistički Klub Fortica 4 00:31:55 --
9 . 50 Antolović Anton Moški CRO Bk Sokol Vinkovci 4 00:32:44 --
10 . 58 Božić Antonio Moški CRO Bk Sokol Vinkovci 4 00:32:57 --
11 . 66 LOVRO Posel Moški CRO Bk Mura Avantura 4 00:35:07 --
12 . 57 Kirinčić Karlo Moški CRO Bk Rijeka 3 00:27:14 -1 krug
13 . 62 Čićko Sebastijan Moški CRO Biciklistički Klub Perfa 2 00:20:25 -2 krug
14 . 54 MATEJ Jurec Moški CRO Bk Sokol Vinkovci 2 00:20:26 -2 krug
DNS 60 MATIJA Lojen Moški CRO Bk Zagreb DNS --
SPORT-M
1 . 141 ILIJA Fabić Moški CRO Bk Puls 4 00:27:19 --
2 . 143 IVAN Radaković Moški CRO Bk Faust Vrančić 4 00:29:04 --
3 . 144 DRAGAN Mihalec Moški CRO Bk Maraton Kreidler 4 00:29:04 --
4 . 145 IVAN Heged Moški CRO Bk Maraton Kreidler 4 00:31:07 --
5 . 140 Filić Daniel Moški CRO Bk Zadar 4 00:32:35 --
6 . 150 SANTO* Tessari Moški CRO Bk Stina * 3 00:27:41 -1 krug
7 . 142 ANTONIJO Erceg Moški CRO Bk Faust Vrančić 3 00:28:18 -1 krug
U13-M
1 . 76 Antolović Noa Moški CRO Bk Montes 1 00:08:20 --
2 . 77 Pavlina Rudolf Moški CRO Biciklistički Klub Perfa 1 00:09:58 --
3 . 71 GABRIEL Josipović Moški CRO Biciklistički Klub Perfa 1 00:09:59 --
4 . 70 Skušić Mislav Moški CRO Biciklistički Klub Perfa 1 00:10:11 --
5 . 73 Josipović Toni Moški CRO Biciklistički Klub Perfa 1 00:10:54 --
6 . 72 Pečnjak Filip Moški CRO Bgk Tuškanac 1 00:11:12 --
7 . 75 ROKO Šintić Moški CRO Biciklistički Klub Zadar 1 00:11:57 --
8 . 74 MARKO Bilosnić Moški CRO Biciklistički Klub Zadar 1 00:13:50 --
U13-W-Ž
1 . 136 Horvat Laura Ženski CRO Bk Maraton Kreidler 2 00:17:04 --
2 . 135 Filipović Jana Ženski CRO Bk Biker 2 00:19:12 --
3 . 137 Trstenjak Ida Ženski CRO Bk Muraavantura * 2 00:22:20 --
U14-M
1 . 95 Trstenjak Matija Moški CRO Bk Muraavantura 2 00:15:48 --
2 . 92 Gojković Nicolas Moški CRO Biciklistički Klub Zadar 2 00:17:50 --
3 . 98 LUCIANO Brala Moški CRO Bk Faust Vrančić 2 00:18:04 --
4 . 90 Kucelj Patrik Moški CRO Biciklistički Klub Perfa 2 00:19:02 --
5 . 94 Grden Antonio Moški CRO Biciklistički Klub Perfa 2 00:20:56 --
6 . 97 PAULO Grgić Moški CRO Biciklistički Klub Zadar 2 00:25:06 --
DNF 93 STJEPAN Marić Moški CRO Bk Sokol Vinkovci DNF --
U15-M
1 . 103 Peruško Ivan Moški CRO Bk Axa 2 00:14:56 --
2 . 100 Krizmanić Bruno Moški CRO Biciklistički Klub Perfa 2 00:15:24 --
3 . 101 Juras Josip Moški CRO Biciklistički Klub Fortica 2 00:17:00 --
4 . 102 BORNA Bogdanović Moški CRO Bk Sokol Vinkovci 2 00:17:33 --
5 . 104 Bakek Tin Moški CRO Biciklistički Klub Perfa 2 00:19:00 --
U23-M
1 . 10 Meštrić Matija Moški CRO Bk Maraton Kreidler 3 00:53:25 --
2 . 13 ANTONIO Barać Moški CRO Bbk Orlov Krug 3 00:54:59 --
3 . 14 Mahmic Nedzad Moški CRO Rc Sport Vollmann 3 00:56:17 --
4 . 12 Marenzi Lorenzo Moški CRO Bk Rijeka 3 00:56:21 -1 krug
5 . 11 Popović Eugen Moški CRO Bgk Tuškanac 3 01:02:48 -2 krug
VETERAN A-M
1 . 88 Ločnikar Martin Moški SLO Bike Republic 4 00:25:43 --
2 . 87 ČonkaŠ Velimir Moški CRO Bk Maraton Kreidler 4 00:26:28 --
3 . 86 Katalenić Tomislav Moški CRO KK Jastrebarsko - WD40 Bike 4 00:27:20 --
4 . 85 Radić Ante Moški CRO Bk Zadar 4 00:27:23 --
VETERAN B-M
1 . 133 Ločnikar Bojan Moški SLO Bike Republic 4 00:23:48 --
2 . 124 Habuš Ivan Moški CRO Bk Ciklus 4 00:28:36 --
3 . 127 Kriković Darko Moški CRO Bk Puls 4 00:29:39 --
4 . 120 Vidović Robertino Moški CRO Bk Puls 4 00:29:42 --
5 . 121 ANTOLOVIĆ Ranko Moški CRO Bk Sokol 1887 4 00:30:01 --
6 . 126 OLIVER Galinec Moški CRO Bk Sveta Nedelja 4 00:30:32 --
7 . 130 NENAD Živković Moški CRO Bk Sokol Vinkovci * 4 00:33:34 --
8 . 125 Muhič Zvone Moški CRO Kd Sprint 4 00:34:11 --
9 . 123 DRAŽEN Orešćanin Moški CRO Bgk Tuškanac 3 00:27:14 -1 krug
10 . 132 ANTE Saratlija Moški CRO Bbk Orlov Krug Vodice * 3 00:28:36 -1 krug
11 . 122 NEVEN Pavić Moški CRO Bk Zadar 2 00:20:43 -2 krug

 

Opombe:

Organizator: Klub koturaša Jastrebarsko
Pokrovitelj: Grad Jastrebarsko, Sportska zajednica Grada Jastrebarskog
Sponzor: Sportska zajednica Grada Jastrebarskog, PIK Vrbovec, ROX / WD40 Bike, Imagine Studio
Datum utrke: nedjelja, 29. siječnja 2017. godine
Direktor utrke: Tomislav Lončar, +385 91 22 11 266, email: info@kkj.hr
Glavni sudac utrke: Mladen Durlen

Komentarji