Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: POKAL POLI 2017

Cestno kolesarstvo Tekma:POKAL POLI 2017 Datum:08.04.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Time Zaostanek
U23-M
1 . 280 Pajek Luka Moški SLO KK Bled 100 143 947 36 01:28:41 --
2 . 260 ROŠKAR TIM Moški SLO mebloJOGI KULT Solkan 100 150 847 93 -- --
3 . 261 KRAMBERGER LUKA Moški SLO mebloJOGI KULT Solkan 100 175 838 58 01:29:37 00:00:56
4 . 262 Čibej Simon Moški SLO mebloJOGI KULT Solkan 100 101 868 02 -- --
5 . 281 Veber Matic Moški SLO KK Bled 100 138 070 23 -- --
DNF 264 Winter Stefan Moški AUT LRV Steiermark 100 153 033 48 -- --
DNF 263 TAFENER Stefan Moški AUT Junior Cycling Team Graz 100 097 834 42 -- --
DEČKI C (U13)-M
1 . 47 Eder Nicolas Moški AUT RC Grafenbach NÖ Süd 100 350 776 08 00:21:50 --
2 . 8 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 536 77 -- --
3 . 36 Božnar Prosen Enej Moški SLO KK KRANJ 100 176 152 81 -- --
4 . 31 Čuk Enej Moški SLO Rog AS 100 175 642 56 -- --
5 . 13 Pšeničnik Matic Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 574 85 -- --
6 . 12 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 563 74 -- --
7 . 3 Majnik Jure Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 918 41 -- --
8 . 35 Flajs Maj Moški SLO KK KRANJ 100 176 151 80 -- --
9 . 32 Valjavec Erazem Moški SLO KK KRANJ 100 176 205 37 -- --
10 . 16 Peterlin Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 561 72 -- --
11 . 34 Sušnik Nejc Moški SLO KK KRANJ 100 176 154 83 00:22:02 00:00:12
12 . 20 Kaferle Gaj Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 562 73 -- --
13 . 26 Černe Ožbej Moški SLO KK GORJE 100 175 995 21 -- --
14 . 10 Tisovec Kristian Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 560 71 -- --
15 . 6 Kelner Žiga Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 500 155 07 -- --
16 . 33 Uvodič Jan Moški SLO KK KRANJ 100 176 155 84 -- --
17 . 9 Vrtar Andraž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 529 828 95 -- --
18 . 4 Krevs Marcel Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 176 248 80 -- --
19 . 18 Novak Črt Moški SLO KK ADRIA MOBIL 00:23:28 00:01:38
20 . 2 Muršec Nik Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 500 158 10 -- --
21 . 44 Lukić Leon Moški CRO BK Rijeka 10058286270 00:23:40 00:01:50
22 . 29 Oblak Domen Moški SLO Rog AS 100 492 575 90 00:23:48 00:01:58
23 . 28 Žagar Matic Moški SLO Rog AS 100 492 567 82 -- --
24 . 15 Peterlin Luka Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 549 60 -- --
25 . 38 Skušić Mislav Moški CRO BK PERFA 100 519 250 90 -- --
26 . 40 Josipović Gabrijel Moški CRO BK PERFA 100 519 255 95 -- --
27 . 39 Pavlina Rudolf Moški CRO BK PERFA 100 519 252 92 -- --
28 . 5 Kirbiš Jan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 500 167 19 -- --
29 . 27 Zajc Matevž Moški SLO Rog AS 100 492 546 61 00:23:48 00:01:58
30 . 14 Prevejšek Mai Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 529 820 87 00:24:40 00:02:50
31 . 42 Sužnik Julijan Moški SLO KK TBP Lenart 100 596 036 52 00:24:36 00:02:46
32 . 19 Miklič Marsel Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 597 339 94 00:24:42 00:02:52
33 . 11 Rozman Nik Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 529 56425 00:25:03 00:03:13
34 . 41 Urbanc Gašper Moški SLO KK TBP Lenart 100 596 031 47 00:25:27 00:03:37
35 . 23 Črešnar Luka Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 597 326 81 00:27:38 00:05:48
36 . 43 Moharič Dino Moški SLO KK TBP Lenart 100 596 055 71 -- --
37 . 21 Judež Bine Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 550 61 00:28:41 00:06:51
DNF 46 Šimunić Max Moški CRO BK Lokomotiva 100 284 291 65 -- --
DNF 17 Omrzel Jakob Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 564 75 -- --
DNS 1 Žnidar Žiga Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 5 0178 30 -- --
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 36 Podlesnik Grega Moški SLO TANIN SEVNICA 100 176 477 18 00:35:44 --
2 . 8 Kenda Jan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 543 84 -- --
3 . 39 Erdelić Igor Moški CRO BK PERFA 100 284 173 44 -- --
4 . 26 Gregorčič Natan Moški SLO Rog AS 100 501 518 12 -- --
5 . 9 Trstenjak Matija Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 100 284 523 06 -- --
6 . 31 Križnar Žan Moški SLO KK KRANJ 100 176 153 82 -- --
7 . 30 Petek Aljaž Moški SLO KK KRANJ 100 176 030 56 -- --
8 . 14 Lumpert Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 208 40 -- --
9 . 11 Turk Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 565 76 -- --
10 . 2 Svenšek Jan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 176 148 77 -- --
11 . 3 Rutnik Matevž Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 809 29 -- --
12 . 4 Kirbiš Primož Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 807 27 -- --
13 . 18 Badovinac Jošt Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 552 63 -- --
14 . 45 Ban Antonio Moški CRO BK Rijeka 10058278085 -- --
15 . 35 Dolinšek Jaka Moški SLO KK KRANJ 100 176 031 57 -- --
16 . 32 Košir Vid Moški SLO KK KRANJ 100 176 157 86 -- --
17 . 20 Robič Nal Jure Moški SLO KK Bled 100 176 451 89 -- --
18 . 5 Hanžel Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 808 28 -- --
19 . 33 Kalan Žiga Moški SLO KK KRANJ 100 176 121 50 -- --
20 . 41 Smrdel Miha Moški SLO MBK SportR.Si 100 175 827 47 -- --
21 . 13 Mihalič Erik Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 554 65 -- --
22 . 23 Poljanec Jon Moški SLO Rog AS 100 175 754 71 00:35:59 00:00:15
23 . 25 Jeraj Nikolas Moški SLO Rog AS 100 176 463 04 -- --
24 . 38 Grden Antonio Moški CRO BK PERFA 100 284 450 30 00:36:11 00:00:27
25 . 34 Eržen Martin Moški SLO KK KRANJ 100 176 147 76 -- --
26 . 1 Valenko Lovro Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 176 146 75 00:38:01 00:02:17
27 . 16 Kogovšek Črt Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 529 911 81 -- --
28 . 24 Muha Luka Moški SLO Rog AS 100 176 464 05 -- --
29 . 15 Kramar Timotej Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 529 832 02 00:38:07 00:02:23
30 . 37 Klopčič Leon Moški SLO TANIN SEVNICA 100 176 468 09 00:39:30 00:03:46
31 . 27 Debevec Jakob Moški SLO Rog AS 100 175 734 51 -- --
32 . 6 Kovačec Blaž Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 500 172 24 -- --
33 . 21 Kolar Matej Moški SLO KK GORJE 100 176 005 31 -- --
34 . 40 Lorber Rok Moški SLO KK TBP Lenart 100 596 045 61 -- --
DNS 29 Arsov Domen Moški SLO Rog AS 100 497 998 81 -- --
DNS 28 Breitenberger Aron Moški SLO Rog AS 100 504 621 11 -- --
DNS 17 Ivnik Tilen Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 529 843 13 -- --
DNS 7 Šen Tilen Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 135 64 -- --
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 35 Kerschbaumer Leo Moški AUT Junior Cycling Team Graz 100 350 767 96 00:39:42 --
2 . 29 Jablanovec Luka Moški SLO KK TROPOVCI 100 175 850 70 -- --
3 . 12 Polovič Nino Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 568 79 -- --
4 . 22 PAVRIČ MARK Moški SLO Rog AS 100 175 739 56 -- --
5 . 30 Schachner Alexander Moški AUT RC RAPSO Knittelfeld 100 350 856 88 -- --
6 . 14 Jordan Adam Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 852 72 00:39:48 00:00:06
7 . 32 Krizmanic Bruno Moški CRO BK PERFA 100 284 242 16 -- --
8 . 31 Rinnofner Markus Moški AUT RC RAPSO Knittelfeld 100 350 391 11 -- --
9 . 37 Urbanc Jan Moški SLO KK TBP Lenart 100 176 171 03 -- --
10 . 17 Gregorič David Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 572 83 -- --
11 . 38 Rojko Nik Moški SLO KK TBP Lenart 100 175 752 69 -- --
12 . 15 Hočevar Tin Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 571 82 -- --
13 . 25 JOVAN TIM Moški SLO Rog AS 100 175 740 57 -- --
14 . 20 Tomšič Dan Andrej Moški SLO Rog AS 100 175 721 38 00:40:10 00:00:28
15 . 13 Misini Denis Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 569 80 00:40:15 00:00:33
16 . 39 Muršec Nino Moški SLO KK TBP Lenart 100 176 184 16 -- --
17 . 5 Jeromel Vid Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 806 26 -- --
18 . 9 Gnezda Nace Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 545 86 00:40:26 00:00:44
19 . 40 Kovačev Mario Moški SLO KK TBP Lenart 100 175 753 70 -- --
20 . 4 Majnik Andrej Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 805 25 -- --
21 . 36 Gutenbrunner Paul Moški AUT Junior Cycling Team Graz 100 350 626 52 -- --
22 . 1 Žnidar Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 791 11 00:40:37 00:00:55
23 . 34 Krenn David Moški AUT Junior Cycling Team Graz 100 350 621 47 -- --
24 . 6 Tušar Lenart Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 134 63 -- --
25 . 8 Novak David Svit Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 534 75 -- --
26 . 16 Hajsinger Janko Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 132 61 -- --
27 . 7 Skok Aleš Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 538 79 00:44:23 00:04:41
28 . 24 Levstik Kristjan Moški SLO Rog AS 100 175 738 55 -- --
29 . 33 Bakek Tin Moški CRO BK PERFA 100 284 319 93 00:45:55 00:06:13
30 . 23 Oven Martin Moški SLO Rog AS 100 175 736 53 -- --
31 . 2 Rutnik Andraž Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 802 22 00:47:16 00:07:34
32 . 26 Brezovšek Nejc Moški SLO Rog AS 100 176 462 03 -- --
DNS 41 Kovčo David Moški CRO BK Lokomotiva 100 284 232 06 -- --
DNS 3 Markovič Luka Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 803 23 -- --
DNS 18 Žnidarič Bor Moški SLO Rog AS 100 497 993 76 -- --
DNS 10 Tavčar Jaša Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 567 78 -- --
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 131 Čemažar Jaka Moški SLO Rog AS 100 175 817 37 01:17:17 --
2 . 116 Bevc Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 325 60 -- --
3 . 121 Šranc Andrej Moški SLO KK GORJE 100 176 000 26 -- --
4 . 135 Avbelj Blaž Moški SLO Rog AS 100 175 634 48 -- --
5 . 123 Zalar Gašper Moški SLO Rog AS 100 175 816 36 -- --
6 . 127 Jeretina Marko Moški SLO Rog AS 100 175 818 38 -- --
7 . 112 Kovačič Rok Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 296 31 -- --
8 . 120 Pajek Benjamin Moški SLO KK Bled 100 176 007 33 -- --
9 . 102 Pušnik Gašper Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 820 40 -- --
10 . 142 Vandur Gaber Moški SLO TANIN SEVNICA 100 176 474 15 -- --
11 . 125 PAULIČ GAŠPER Moški SLO Rog AS 100 175 714 31 -- --
12 . 153 Pramberger Patrick Moški AUT Junior Cycling Team Graz 100 350 618 44 -- --
13 . 163 Jurišević Carlo Moški CRO BK Rijeka 100 508 800 19 -- --
14 . 145 Lube Bernhard Moški AUT RC RAPSO Knittelfeld 200 208 22 -- --
15 . 134 Bašelj Jaša Moški SLO Rog AS 100 175 715 32 -- --
16 . 104 Muršec Miha Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 800 20 -- --
17 . 129 Dragar Luka Moški SLO Rog AS 100 501 496 87 -- --
18 . 164 Hofbauer Philipp Moški AUT RC Grafenbach NÖ Süd 100 350 283 00 -- --
19 . 139 Maček Matic Moški SLO KK KRANJ 100 176 207 39 -- --
20 . 136 Zlate Luka Moški SLO KK KRANJ 100 176 191 23 -- --
21 . 119 Žnidar Maj Moški SLO KK Bled 100 175 998 24 -- --
22 . 156 Strmšek Miha Moški SLO KK TBP Lenart 100 175 757 74 -- --
23 . 115 Colnar Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 857 77 -- --
24 . 110 Piskule Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 851 71 01:17:43 00:00:26
25 . 122 Slapničar Vid Moški SLO KK GORJE 100 175 999 25 -- --
26 . 162 Miholjević Fran Moški CRO BK Rijeka 100 284 056 24 -- --
27 . 111 Murn Boštjan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 295 30 01:17:56 00:00:39
28 . 130 Čuk Tjaž Moški SLO Rog AS 100 175 814 34 -- --
29 . 108 Ravbar Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 291 26 -- --
30 . 154 Marbler Stefan Moški AUT SC Mirnock 100 488 992 96 01:18:38 00:01:21
31 . 146 Hollegger Thomas Moški AUT RC RAPSO Knittelfeld 10035021731 01:18:47 00:01:30
32 . 147 Božić Antonio Moški CRO BK SOKOL VINKOVCI 10051289641 -- --
33 . 149 Zebec Tomislav Moški CRO BK PERFA 100 519 248 88 -- --
34 . 137 Ziherl Luka Moški SLO KK KRANJ 100 176 156 85 01:19:01 00:01:44
35 . 109 Poljšak Benjamin Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 293 28 01:19:10 00:01:53
36 . 114 Glivar Gal Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 879 02 01:19:20 00:02:03
37 . 143 Bedek Drejc Moški SLO TANIN SEVNICA 100 176 475 16 -- --
38 . 161 Šnajder Eugen Moški CRO BK Rijeka 100 284 383 60 01:20:18 00:03:01
39 . 157 Ornik Tomaž Moški SLO KK TBP Lenart 100 175 659 73 01:21:05 00:03:48
40 . 101 Vidovič Filip Teo Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 798 18 01:22:37 00:05:20
41 . 106 Posel Lovro Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 100 284 366 43 -- --
42 . 144 Rengeo Nikolaj Moški SLO KK TROPOVCI 100 175 849 69 01:23:37 00:06:20
43 . 148 Antolović Anton Moški CRO BK SOKOL VINKOVCI 200 201 28 01:24:48 00:07:31
44 . 155 Hasler Jonas Moški AUT Junior Cycling Team Graz 100 586 940 74 -1 krog --
45 . 107 HORVAT Karlo Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 100 284 103 71 -1 krog --
46 . 150 Jakopović Jani Moški CRO BK PERFA 100 284 372 49 -1 krog --
47 . 151 Čićko Sebastijan Moški CRO BK PERFA 100 284 127 95 -1 krog --
DNF 159 Cebek Rok Moški SLO KK TBP Lenart 100 175 709 26 -- --
DNF 152 Bajs David Moški CRO BD Sloga 100 284 221 92 -- --
DNF 118 Ašič Simon Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 328 63 -- --
DNF 105 Klasinc Enej Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 810 30 -- --
DNS 158 Mokič Tino Moški SLO KK TBP Lenart 100 175 701 18 -- --
DNS 160 Brus Matej Moški SLO KK TBP Lenart 100 175 746 63 -- --
DNS 126 Kogovšek Kancijan Moški SLO Rog AS 100 175 815 35 -- --
DNS 124 Praprotnik Čurič Vid Moški SLO Rog AS 100 175 716 33 -- --
DNS 113 Kastelic Jani Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 300 35 -- --
DNS 117 Badovinac Urban Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 327 62 -- --
DNS 103 Polanec Gašper Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 792 12 -- --
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 237 Debevec Blaž Moški SLO Rog AS 100 175 623 37 01:29:37 --
2 . 228 Potočki Viktor Moški SLO Rog AS 100 153 380 07 -- --
3 . 206 Hozjan Marko Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 797 17 -- --
4 . 258 Jotanović Marin Moški CRO BK Rijeka 100 284 465 45 -- --
5 . 204 Malovič Nace Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 795 15 -- --
6 . 221 Šranc Peter Moški SLO KK GORJE 100 159 216 23 -- --
7 . 216 Gajšak Žak Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 558 639 00 -- --
8 . 239 Cizelj Pavel Moški SLO Rog AS 100 158 300 77 -- --
9 . 241 Pirih Aleš Moški SLO KK KRANJ 100 175 890 13 -- --
10 . 254 Slekovec Žiga Moški SLO KK TBP Lenart 100 175 662 76 -- --
11 . 265 Bavec Timotej Moški SLO mebloJOGI KULT Solkan 100 175 690 07 -- --
12 . 231 Kugonič Žiga Moški SLO Rog AS 100 175 834 54 -- --
13 . 244 Kavšek Luka Moški SLO KK KRANJ 100 176 472 13 -- --
14 . 238 Cunder Martin Moški SLO Rog AS 100 175 834 54 -- --
15 . 208 Vujević Marko Moški CRO BGK TUŠKANAC 100 110 427 25 -- --
16 . 253 Götzinger Valentin Moški AUT Junior Cycling Team Graz 100 350 624 50 -- --
17 . 250 Šotola Ivan Moški CRO BK SOKOL VINKOVCI 10011042321 -- --
18 . 232 Kogovšek Krištof Moški SLO Rog AS 100 175 615 29 -- --
19 . 211 Rataj Žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 292 27 -- --
20 . 225 Skuk Luka Moški SLO Rog AS 100 175 819 39 -- --
21 . 233 Kimovec Žan Mark Moški SLO Rog AS 100 175 833 53 -- --
22 . 202 Paj Jernej Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 159 191 95 -- --
23 . 229 Ostervuh Jan Moški SLO Rog AS 100 158 289 66 -- --
24 . 247 Podlesnik Anže Moški SLO TANIN SEVNICA 100 176 473 14 -- --
25 . 224 Teržan Jakob Moški SLO Rog AS 100 175 610 24 -- --
26 . 245 Čadež David Moški SLO KK KRANJ 100 176 014 40 -- --
27 . 257 Gungl Maj Moški SLO KK TBP Lenart 100 175 663 77 -- --
28 . 246 Trotovšek Jan Moški SLO TANIN SEVNICA 100 559 899 96 -- --
29 . 222 Slapničar Bor Moški SLO KK GORJE 100 176 003 29 -- --
30 . 213 Novak Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 158 310 87 -- --
31 . 215 Hočevar Kristjan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 290 25 -- --
32 . 205 Jakopović Sven Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 158 563 49 01:30:10 --
33 . 230 Legenštein Andraž Moški SLO Rog AS 100 175 612 26 01:30:26 --
34 . 226 Skok Anže Moški SLO Rog AS 100 176 537 78 01:30:39 --
35 . 235 Jančar Žiga Moški SLO Rog AS 100 175 835 55 01:32:02 --
36 . 249 Zadro Zvonimir Moški CRO BK SOKOL VINKOVCI 200 008 04 01:33:20 --
37 . 243 Kušar Jan Moški SLO KK KRANJ 100 176 015 41 01:34:46 --
38 . 219 Bahč Gregor Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 326 61 -- --
39 . 220 Topolovec Matija Moški SLO KK GORJE 100 176 004 30 -- --
40 . 282 Kostelec Aljaž Moški SLO KK KRANJ 100 598 350 38 -- --
DNF 259 Blažević Kristijan Moški SLO BK Rijeka 10028447151 -- --
DNF 252 Woy Andreas Moški AUT Junior Cycling Team Graz 100 350 710 39 -- --
DNF 255 Sagadin Luka Moški SLO KK TBP Lenart 100 153 339 63 -- --
DNF 251 Beljić Gordan Moški CRO BK PERFA 100 284 536 19 -- --
DNF 248 Rinnofner Michael Moški AUT RC RAPSO Knittelfeld 100 350 389 09 -- --
DNF 242 Oman Urban Moški SLO KK KRANJ 100 176 011 37 -- --
DNF 240 Božič Matic Moški SLO Rog AS 100 175 632 46 -- --
DNF 236 Jagodic Filip Moški SLO Rog AS 100 175 821 41 -- --
DNF 234 Jovan Jan Moški SLO Rog AS 100 175 840 60 -- --
DNF 223 Medja Kristjan Moški SLO KK GORJE 100 158 308 85 -- --
DNF 217 Colnar Martin Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 323 58 -- --
DNF 210 MIKEC Dario Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 100 284 186 57 -- --
DNF 209 Pandurević Darijo Moški CRO BGK TUŠKANAC 100 586 675 03 -- --
DNF 207 Finkšt Matic Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 613 27 -- --
DNF 201 Žagar Tilen Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 796 16 -- --
DNF 203 Medved Jan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 801 21 -- --
DNS 256 Petelin Karli Moški SLO KK TBP Lenart 100 524 492 94 -- --
DNS 227 Razpotnik Miha Moški SLO Rog AS 100 176 093 22 -- --
DNS 218 Bogataj Patrik Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 324 59 -- --
DNS 214 Jarc Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 153 272 93 -- --
DNS 212 Omrzel Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 294 29 -- --
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 77 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 175 544 55 00:21:50 --
2 . 72 Novak Ivana Rosa Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 533 74 00:23:48 00:01:58
3 . 73 Gnezda Hana Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 105 34 00:25:03 00:03:13
4 . 75 Žvan Katja Ženski SLO KK GORJE 100 492 634 52 00:26:25 00:04:35
5 . 71 Jeromel Hana Ženski SLO PERUTNINA PTUJ 100 500 141 90 -- --
6 . 78 Brus Ana Ženski SLO KK TBP Lenart 100 596 049 65 00:27:38 00:05:48
7 . 79 Smrdel Tina Ženski SLO MBK SportR.Si 100 175 826 46 00:28:41 00:06:51
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 63 Kalan Neja Ženski SLO KK KRANJ 100 176 126 55 00:21:50 --
2 . 61 Moroz Nuša Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 532 73 -- --
3 . 65 Horvat Lea Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 504 568 55 00:23:48 00:01:58
4 . 62 Čuk Špela Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 546 87 00:24:42 00:02:52
DNF 64 Klicnik Verena Ženski AUT RC RAPSO Knittelfeld 100 350 392 12 -- --
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 63 Čemažar Klara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 175 735 52 00:35:44 --
2 . 61 Trstenjak Ida Ženski CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 100 284 410 87 -- --
3 . 62 Prevc Eva Ženski SLO KK KRANJ 100 176 076 05 -- --
4 . 64 Hamler Tajda Ženski SLO KK TBP Lenart 100 175 660 74 -- --
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 62 Ahačič Ana Ženski SLO KK KRANJ 100 176 125 54 00:39:42 --
2 . 65 Mikuž Metka Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 484 067 21 00:39:48 00:00:06
3 . 63 Hellebart Lena Ženski AUT RC RAPSO Knittelfeld 100 350 535 58 00:40:37 00:00:55
4 . 61 Rob Anja Ženski CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 100 284 398 75 00:40:58 00:01:16
5 . 64 Povše Maša Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 497 979 62 -- --
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 177 Stadler Gruber Hannah Ženski AUT RC RAPSO Knittelfeld 100 156 614 40 01:17:17 --
2 . 179 Dovjak Katja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 157 895 18 01:18:59 00:01:42
3 . 181 Bečan Lucija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 175 883 06 -- --
4 . 183 Čargonja Dorotea Ženski CRO BK Rijeka 100 284 401 78 01:21:05 00:03:48
5 . 176 Komar Liza Ženski SLO KK KRANJ 100 176 010 36 -- --
6 . 180 Debenec Sara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 175 893 16 - 1krog --
7 . 175 Ustar Maša Pia Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 100 153 370 94 - 1krog --
8 . 182 Posavec Mateja Ženski CRO BK Rijeka 100 551 357 90 - 1krog --
9 . 178 Štrancar Ema Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 175 892 15 - 1krog --
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 189 Žigart Urška Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 098 928 69 01:17:17 --
2 . 188 Jeretina Katja Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 100 096 408 71 -- --
3 . 186 Kern Špela Ženski SLO Bizkaia Durango 100 091 548 61 -- --
4 . 191 Elsner Tanja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 109 690 64 01:18:38 00:01:21
5 . 193 Berlan Ula Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 156 636 62 01:21:05 00:03:48
6 . 190 Žavbi Kunaver Saša Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 156 632 58 -- --
7 . 294 Götzinger Elisa Ženski AUT ASKÖ RLM Graz 100 350 711 40 01:24:07 00:06:50
DNF 192 Bravec Urška Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 484 070 24 -- --
DNF 187 Novak Alenka Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 100 086 876 45 -- --

Komentarji