Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: POKAL POLI 2017

Cestno kolesarstvo Tekma:POKAL POLI 2017 Datum:08.04.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Time Zaostanek Več
U23-M
1 . 280 Pajek Luka
KK Bled
Moški SLO KK Bled 100 143 947 36 01:28:41 -- >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 143 947 36
Time: 01:28:41
Zaostanek: 0
2 . 260 Roškar Tim
mebloJOGI KULT Solkan
Moški SLO mebloJOGI KULT Solkan 100 150 847 93 -- -- >
Klub mebloJOGI KULT Solkan
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 150 847 93
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 261 KRAMBERGER LUKA
mebloJOGI KULT Solkan
Moški SLO mebloJOGI KULT Solkan 100 175 838 58 01:29:37 00:00:56 >
Klub mebloJOGI KULT Solkan
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 838 58
Time: 01:29:37
Zaostanek: 00:00:56
4 . 262 Čibej Simon
mebloJOGI KULT Solkan
Moški SLO mebloJOGI KULT Solkan 100 101 868 02 -- -- >
Klub mebloJOGI KULT Solkan
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 101 868 02
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 281 Veber Matic
KK Bled
Moški SLO KK Bled 100 138 070 23 -- -- >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 138 070 23
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DNF 264 Winter Stefan
LRV Steiermark
Moški AUT LRV Steiermark 100 153 033 48 -- -- >
Klub LRV Steiermark
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 100 153 033 48
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DNF 263 TAFENER Stefan
Junior Cycling Team Graz
Moški AUT Junior Cycling Team Graz 100 097 834 42 -- -- >
Klub Junior Cycling Team Graz
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 100 097 834 42
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DEČKI C (U13)-M
1 . 47 Eder Nicolas
RC Grafenbach NÖ Süd
Moški AUT RC Grafenbach NÖ Süd 100 350 776 08 00:21:50 -- >
Klub RC Grafenbach NÖ Süd
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 100 350 776 08
Time: 00:21:50
Zaostanek: 0
2 . 8 Skok Marcel
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 536 77 -- -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 536 77
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 36 Božnar Prosen Enej
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 152 81 -- -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 152 81
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 31 ČUK Enej
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 642 56 -- -- >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 642 56
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 13 Pšeničnik Matic
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 574 85 -- -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 574 85
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 12 Ravbar Anže
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 563 74 -- -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 563 74
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
7 . 3 Majnik Jure
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 918 41 -- -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 918 41
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
8 . 35 Flajs Maj
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 151 80 -- -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 151 80
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
9 . 32 Valjavec Erazem
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 205 37 -- -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 205 37
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
10 . 16 Peterlin Nejc
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 561 72 -- -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 561 72
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
11 . 34 Sušnik Nejc
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 154 83 00:22:02 00:00:12 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 154 83
Time: 00:22:02
Zaostanek: 00:00:12
12 . 20 KAFERLE Gaj
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 562 73 -- -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 562 73
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
13 . 26 Černe Ožbej
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE 100 175 995 21 -- -- >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 995 21
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
14 . 10 Tisovec Kristian
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 560 71 -- -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 560 71
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
15 . 6 Kelner Žiga
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 500 155 07 -- -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 500 155 07
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
16 . 33 Uvodič Jan
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 155 84 -- -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 155 84
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
17 . 9 Vrtar Andraž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 529 828 95 -- -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 529 828 95
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
18 . 4 Krevs Marcel
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 176 248 80 -- -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 248 80
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
19 . 18 Novak Črt
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 00:23:28 00:01:38 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:23:28
Zaostanek: 00:01:38
20 . 2 Muršec Nik
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 500 158 10 -- -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 500 158 10
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
21 . 44 Lukić Leon
BK Rijeka
Moški CRO BK Rijeka 10058286270 00:23:40 00:01:50 >
Klub BK Rijeka
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10058286270
Time: 00:23:40
Zaostanek: 00:01:50
22 . 29 Oblak Domen
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 492 575 90 00:23:48 00:01:58 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 492 575 90
Time: 00:23:48
Zaostanek: 00:01:58
23 . 28 Žagar Matic
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 492 567 82 -- -- >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 492 567 82
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
24 . 15 Peterlin Luka
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 549 60 -- -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 549 60
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
25 . 38 Skušić Mislav
BK PERFA
Moški CRO BK PERFA 100 519 250 90 -- -- >
Klub BK PERFA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 100 519 250 90
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
26 . 40 Josipović Gabrijel
BK PERFA
Moški CRO BK PERFA 100 519 255 95 -- -- >
Klub BK PERFA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 100 519 255 95
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
27 . 39 Pavlina Rudolf
BK PERFA
Moški CRO BK PERFA 100 519 252 92 -- -- >
Klub BK PERFA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 100 519 252 92
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
28 . 5 Kirbiš Jan
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 500 167 19 -- -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 500 167 19
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
29 . 27 Zajc Matevž
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 492 546 61 00:23:48 00:01:58 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 492 546 61
Time: 00:23:48
Zaostanek: 00:01:58
30 . 14 Prevejšek Mai
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 529 820 87 00:24:40 00:02:50 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 529 820 87
Time: 00:24:40
Zaostanek: 00:02:50
31 . 42 Sužnik Julijan
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart 100 596 036 52 00:24:36 00:02:46 >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 596 036 52
Time: 00:24:36
Zaostanek: 00:02:46
32 . 19 Miklič Marsel
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 597 339 94 00:24:42 00:02:52 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 597 339 94
Time: 00:24:42
Zaostanek: 00:02:52
33 . 11 Rozman Nik
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 529 56425 00:25:03 00:03:13 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 529 56425
Time: 00:25:03
Zaostanek: 00:03:13
34 . 41 Urbanc Gašper
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart 100 596 031 47 00:25:27 00:03:37 >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 596 031 47
Time: 00:25:27
Zaostanek: 00:03:37
35 . 23 Črešnar Luka
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 597 326 81 00:27:38 00:05:48 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 597 326 81
Time: 00:27:38
Zaostanek: 00:05:48
36 . 43 Moharič Dino
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart 100 596 055 71 -- -- >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 596 055 71
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
37 . 21 Judež Bine
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 550 61 00:28:41 00:06:51 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 550 61
Time: 00:28:41
Zaostanek: 00:06:51
DNF 46 Šimunić Max
BK Lokomotiva
Moški CRO BK Lokomotiva 100 284 291 65 -- -- >
Klub BK Lokomotiva
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 100 284 291 65
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DNF 17 Omrzel Jakob
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 564 75 -- -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 564 75
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DNS 1 Žnidar Žiga
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 5 0178 30 -- -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 5 0178 30
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 36 Podlesnik Grega
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA 100 176 477 18 00:35:44 -- >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 477 18
Time: 00:35:44
Zaostanek: 0
2 . 8 Kenda Jan
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 543 84 -- -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 543 84
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 39 Erdelić Igor
BK PERFA
Moški CRO BK PERFA 100 284 173 44 -- -- >
Klub BK PERFA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 100 284 173 44
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 26 Gregorčič Natan
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 501 518 12 -- -- >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 501 518 12
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 9 Trstenjak Matija
Biciklistički klub „Mura Avantura“
Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 100 284 523 06 -- -- >
Klub Biciklistički klub „Mura Avantura“
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 100 284 523 06
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 31 Križnar Žan
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 153 82 -- -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 153 82
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
7 . 30 Petek Aljaž
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 030 56 -- -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 030 56
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
8 . 14 Lumpert Nejc
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 208 40 -- -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 208 40
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
9 . 11 Turk Aljaž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 565 76 -- -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 565 76
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
10 . 2 Svenšek Jan
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 176 148 77 -- -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 148 77
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
11 . 3 Rutnik Matevž
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 809 29 -- -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 809 29
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
12 . 4 Kirbiš Primož
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 807 27 -- -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 807 27
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
13 . 18 Badovinac Jošt
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 552 63 -- -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 552 63
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
14 . 45 Ban Antonio
BK Rijeka
Moški CRO BK Rijeka 10058278085 -- -- >
Klub BK Rijeka
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10058278085
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
15 . 35 Dolinšek Jaka
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 031 57 -- -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 031 57
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
16 . 32 Košir Vid
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 157 86 -- -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 157 86
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
17 . 20 Robič NAL JURE
KK Bled
Moški SLO KK Bled 100 176 451 89 -- -- >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 451 89
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
18 . 5 Hanžel Žan
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 808 28 -- -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 808 28
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
19 . 33 Kalan Žiga
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 121 50 -- -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 121 50
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
20 . 41 Smrdel Miha
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 100 175 827 47 -- -- >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 827 47
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
21 . 13 Mihalič Erik
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 554 65 -- -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 554 65
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
22 . 23 Poljanec Jon
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 754 71 00:35:59 00:00:15 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 754 71
Time: 00:35:59
Zaostanek: 00:00:15
23 . 25 Jeraj Nikolas
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 176 463 04 -- -- >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 463 04
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
24 . 38 Grden Antonio
BK PERFA
Moški CRO BK PERFA 100 284 450 30 00:36:11 00:00:27 >
Klub BK PERFA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 100 284 450 30
Time: 00:36:11
Zaostanek: 00:00:27
25 . 34 Eržen Martin
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 147 76 -- -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 147 76
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
26 . 1 Valenko Lovro
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 176 146 75 00:38:01 00:02:17 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 146 75
Time: 00:38:01
Zaostanek: 00:02:17
27 . 16 Kogovšek Črt
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 529 911 81 -- -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 529 911 81
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
28 . 24 Muha Luka
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 176 464 05 -- -- >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 464 05
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
29 . 15 Kramar Timotej
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 529 832 02 00:38:07 00:02:23 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 529 832 02
Time: 00:38:07
Zaostanek: 00:02:23
30 . 37 Klopčič Leon
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA 100 176 468 09 00:39:30 00:03:46 >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 468 09
Time: 00:39:30
Zaostanek: 00:03:46
31 . 27 Debevec Jakob
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 734 51 -- -- >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 734 51
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
32 . 6 Kovačec Blaž
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 500 172 24 -- -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 500 172 24
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
33 . 21 Kolar Matej
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE 100 176 005 31 -- -- >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 005 31
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
34 . 40 Lorber Rok
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart 100 596 045 61 -- -- >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 596 045 61
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DNS 29 Arsov Domen
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 497 998 81 -- -- >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 497 998 81
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DNS 28 Breitenberger Aron
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 504 621 11 -- -- >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 504 621 11
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DNS 17 Ivnik Tilen
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 529 843 13 -- -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 529 843 13
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DNS 7 šen Tilen
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 135 64 -- -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 135 64
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 35 Kerschbaumer Leo
Junior Cycling Team Graz
Moški AUT Junior Cycling Team Graz 100 350 767 96 00:39:42 -- >
Klub Junior Cycling Team Graz
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 100 350 767 96
Time: 00:39:42
Zaostanek: 0
2 . 29 Jablanovec Luka
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI 100 175 850 70 -- -- >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 850 70
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 12 Polovič Nino
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 568 79 -- -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 568 79
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 22 PAVRIČ MARK
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 739 56 -- -- >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 739 56
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 30 Schachner Alexander
RC RAPSO Knittelfeld
Moški AUT RC RAPSO Knittelfeld 100 350 856 88 -- -- >
Klub RC RAPSO Knittelfeld
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 100 350 856 88
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 14 Jordan Adam
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 852 72 00:39:48 00:00:06 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 852 72
Time: 00:39:48
Zaostanek: 00:00:06
7 . 32 Krizmanic Bruno
BK PERFA
Moški CRO BK PERFA 100 284 242 16 -- -- >
Klub BK PERFA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 100 284 242 16
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
8 . 31 Rinnofner Markus
RC RAPSO Knittelfeld
Moški AUT RC RAPSO Knittelfeld 100 350 391 11 -- -- >
Klub RC RAPSO Knittelfeld
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 100 350 391 11
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
9 . 37 Urbanc Jan
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart 100 176 171 03 -- -- >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 171 03
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
10 . 17 Gregorič David
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 572 83 -- -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 572 83
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
11 . 38 Rojko Nik
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart 100 175 752 69 -- -- >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 752 69
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
12 . 15 Hočevar Tin
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 571 82 -- -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 571 82
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
13 . 25 JOVAN TIM
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 740 57 -- -- >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 740 57
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
14 . 20 Tomšič Dan Andrej
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 721 38 00:40:10 00:00:28 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 721 38
Time: 00:40:10
Zaostanek: 00:00:28
15 . 13 Misini Denis
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 569 80 00:40:15 00:00:33 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 569 80
Time: 00:40:15
Zaostanek: 00:00:33
16 . 39 Muršec Nino
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart 100 176 184 16 -- -- >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 184 16
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
17 . 5 Jeromel Vid
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 806 26 -- -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 806 26
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
18 . 9 Gnezda Nace
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 545 86 00:40:26 00:00:44 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 545 86
Time: 00:40:26
Zaostanek: 00:00:44
19 . 40 Kovačev Mario
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart 100 175 753 70 -- -- >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 753 70
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
20 . 4 Majnik Andrej
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 805 25 -- -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 805 25
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
21 . 36 Gutenbrunner Paul
Junior Cycling Team Graz
Moški AUT Junior Cycling Team Graz 100 350 626 52 -- -- >
Klub Junior Cycling Team Graz
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 100 350 626 52
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
22 . 1 Žnidar Žan
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 791 11 00:40:37 00:00:55 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 791 11
Time: 00:40:37
Zaostanek: 00:00:55
23 . 34 Krenn David
Junior Cycling Team Graz
Moški AUT Junior Cycling Team Graz 100 350 621 47 -- -- >
Klub Junior Cycling Team Graz
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 100 350 621 47
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
24 . 6 Tušar Lenart
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 134 63 -- -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 134 63
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
25 . 8 Novak David Svit
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 534 75 -- -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 534 75
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
26 . 16 Hajsinger Janko
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 132 61 -- -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 132 61
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
27 . 7 Skok Aleš
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 538 79 00:44:23 00:04:41 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 538 79
Time: 00:44:23
Zaostanek: 00:04:41
28 . 24 Levstik Kristjan
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 738 55 -- -- >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 738 55
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
29 . 33 Bakek Tin
BK PERFA
Moški CRO BK PERFA 100 284 319 93 00:45:55 00:06:13 >
Klub BK PERFA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 100 284 319 93
Time: 00:45:55
Zaostanek: 00:06:13
30 . 23 Oven Martin
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 736 53 -- -- >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 736 53
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
31 . 2 Rutnik Andraž
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 802 22 00:47:16 00:07:34 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 802 22
Time: 00:47:16
Zaostanek: 00:07:34
32 . 26 Brezovšek Nejc
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 176 462 03 -- -- >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 462 03
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DNS 41 Kovčo David
BK Lokomotiva
Moški CRO BK Lokomotiva 100 284 232 06 -- -- >
Klub BK Lokomotiva
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 100 284 232 06
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DNS 3 Markovič Luka
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 803 23 -- -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 803 23
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DNS 18 Žnidarič Bor
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 497 993 76 -- -- >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 497 993 76
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DNS 10 Tavčar Jaša
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 567 78 -- -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 567 78
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 131 Čemažar Jaka
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 817 37 01:17:17 -- >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 817 37
Time: 01:17:17
Zaostanek: 0
2 . 116 Bevc Jan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 325 60 -- -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 325 60
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 121 Šranc Andrej
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE 100 176 000 26 -- -- >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 000 26
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 135 Avbelj Blaž
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 634 48 -- -- >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 634 48
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 123 Zalar Gašper
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 816 36 -- -- >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 816 36
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 127 Jeretina Marko
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 818 38 -- -- >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 818 38
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
7 . 112 Kovačič Rok
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 296 31 -- -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 296 31
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
8 . 120 Pajek Benjamin
KK Bled
Moški SLO KK Bled 100 176 007 33 -- -- >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 007 33
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
9 . 102 Pušnik Gašper
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 820 40 -- -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 820 40
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
10 . 142 Vandur Gaber
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA 100 176 474 15 -- -- >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 474 15
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
11 . 125 PAULIČ GAŠPER
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 714 31 -- -- >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 714 31
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
12 . 153 Pramberger Patrick
Junior Cycling Team Graz
Moški AUT Junior Cycling Team Graz 100 350 618 44 -- -- >
Klub Junior Cycling Team Graz
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 100 350 618 44
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
13 . 163 Jurišević Carlo
BK Rijeka
Moški CRO BK Rijeka 100 508 800 19 -- -- >
Klub BK Rijeka
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 100 508 800 19
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
14 . 145 Lube Bernhard
RC RAPSO Knittelfeld
Moški AUT RC RAPSO Knittelfeld 200 208 22 -- -- >
Klub RC RAPSO Knittelfeld
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 200 208 22
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
15 . 134 Bašelj Jaša
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 715 32 -- -- >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 715 32
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
16 . 104 Muršec Miha
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 800 20 -- -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 800 20
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
17 . 129 Dragar Luka
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 501 496 87 -- -- >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 501 496 87
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
18 . 164 Hofbauer Philipp
RC Grafenbach NÖ Süd
Moški AUT RC Grafenbach NÖ Süd 100 350 283 00 -- -- >
Klub RC Grafenbach NÖ Süd
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 100 350 283 00
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
19 . 139 Maček Matic
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 207 39 -- -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 207 39
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
20 . 136 Zlate Luka
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 191 23 -- -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 191 23
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
21 . 119 Žnidar Maj
KK Bled
Moški SLO KK Bled 100 175 998 24 -- -- >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 998 24
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
22 . 156 Strmšek Miha
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart 100 175 757 74 -- -- >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 757 74
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
23 . 115 Colnar Aljaž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 857 77 -- -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 857 77
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
24 . 110 Piskule Žiga
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 851 71 01:17:43 00:00:26 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 851 71
Time: 01:17:43
Zaostanek: 00:00:26
25 . 122 Slapničar Vid
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE 100 175 999 25 -- -- >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 999 25
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
26 . 162 Miholjević Fran
BK Rijeka
Moški CRO BK Rijeka 100 284 056 24 -- -- >
Klub BK Rijeka
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 100 284 056 24
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
27 . 111 Murn Boštjan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 295 30 01:17:56 00:00:39 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 295 30
Time: 01:17:56
Zaostanek: 00:00:39
28 . 130 Čuk Tjaž
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 814 34 -- -- >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 814 34
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
29 . 108 Ravbar Jan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 291 26 -- -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 291 26
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
30 . 154 Marbler Stefan
SC Mirnock
Moški AUT SC Mirnock 100 488 992 96 01:18:38 00:01:21 >
Klub SC Mirnock
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 100 488 992 96
Time: 01:18:38
Zaostanek: 00:01:21
31 . 146 Hollegger Thomas
RC RAPSO Knittelfeld
Moški AUT RC RAPSO Knittelfeld 10035021731 01:18:47 00:01:30 >
Klub RC RAPSO Knittelfeld
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10035021731
Time: 01:18:47
Zaostanek: 00:01:30
32 . 147 Božić Antonio
BK SOKOL VINKOVCI
Moški CRO BK SOKOL VINKOVCI 10051289641 -- -- >
Klub BK SOKOL VINKOVCI
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10051289641
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
33 . 149 Zebec Tomislav
BK PERFA
Moški CRO BK PERFA 100 519 248 88 -- -- >
Klub BK PERFA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 100 519 248 88
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
34 . 137 Ziherl Luka
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 156 85 01:19:01 00:01:44 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 156 85
Time: 01:19:01
Zaostanek: 00:01:44
35 . 109 Poljšak Benjamin
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 293 28 01:19:10 00:01:53 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 293 28
Time: 01:19:10
Zaostanek: 00:01:53
36 . 114 Glivar Gal
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 879 02 01:19:20 00:02:03 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 879 02
Time: 01:19:20
Zaostanek: 00:02:03
37 . 143 Bedek Drejc
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA 100 176 475 16 -- -- >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 475 16
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
38 . 161 Šnajder Eugen
BK Rijeka
Moški CRO BK Rijeka 100 284 383 60 01:20:18 00:03:01 >
Klub BK Rijeka
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 100 284 383 60
Time: 01:20:18
Zaostanek: 00:03:01
39 . 157 Ornik Tomaž
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart 100 175 659 73 01:21:05 00:03:48 >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 659 73
Time: 01:21:05
Zaostanek: 00:03:48
40 . 101 Vidovič Filip Teo
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 798 18 01:22:37 00:05:20 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 798 18
Time: 01:22:37
Zaostanek: 00:05:20
41 . 106 Posel Lovro
Biciklistički klub „Mura Avantura“
Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 100 284 366 43 -- -- >
Klub Biciklistički klub „Mura Avantura“
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 100 284 366 43
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
42 . 144 Rengeo Nikolaj
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI 100 175 849 69 01:23:37 00:06:20 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 849 69
Time: 01:23:37
Zaostanek: 00:06:20
43 . 148 Antolović Anton
BK SOKOL VINKOVCI
Moški CRO BK SOKOL VINKOVCI 200 201 28 01:24:48 00:07:31 >
Klub BK SOKOL VINKOVCI
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 200 201 28
Time: 01:24:48
Zaostanek: 00:07:31
44 . 155 Hasler Jonas
Junior Cycling Team Graz
Moški AUT Junior Cycling Team Graz 100 586 940 74 -1 krog -- >
Klub Junior Cycling Team Graz
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 100 586 940 74
Time: -1 krog
Zaostanek: 00:00:00
45 . 107 HORVAT Karlo
Biciklistički klub „Mura Avantura“
Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 100 284 103 71 -1 krog -- >
Klub Biciklistički klub „Mura Avantura“
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 100 284 103 71
Time: -1 krog
Zaostanek: 00:00:00
46 . 150 Jakopović Jani
BK PERFA
Moški CRO BK PERFA 100 284 372 49 -1 krog -- >
Klub BK PERFA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 100 284 372 49
Time: -1 krog
Zaostanek: 00:00:00
47 . 151 Čićko Sebastijan
BK PERFA
Moški CRO BK PERFA 100 284 127 95 -1 krog -- >
Klub BK PERFA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 100 284 127 95
Time: -1 krog
Zaostanek: 00:00:00
DNF 159 Cebek Rok
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart 100 175 709 26 -- -- >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 709 26
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DNF 152 Bajs David
BD Sloga
Moški CRO BD Sloga 100 284 221 92 -- -- >
Klub BD Sloga
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 100 284 221 92
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DNF 118 Ašič Simon
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 328 63 -- -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 328 63
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DNF 105 Klasinc Enej
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 810 30 -- -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 810 30
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DNS 158 Mokič Tino
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart 100 175 701 18 -- -- >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 701 18
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DNS 160 Brus Matej
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart 100 175 746 63 -- -- >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 746 63
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DNS 126 Kogovšek Kancijan
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 815 35 -- -- >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 815 35
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DNS 124 Praprotnik Čurič Vid
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 716 33 -- -- >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 716 33
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DNS 113 Kastelic Jani
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 300 35 -- -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 300 35
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DNS 117 Badovinac Urban
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 327 62 -- -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 327 62
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DNS 103 Polanec Gašper
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 792 12 -- -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 792 12
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 237 Debevec Blaž
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 623 37 01:29:37 -- >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 623 37
Time: 01:29:37
Zaostanek: 0
2 . 228 Potočki Viktor
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 153 380 07 -- -- >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 153 380 07
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 206 Hozjan Marko
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 797 17 -- -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 797 17
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 258 Jotanović Marin
BK Rijeka
Moški CRO BK Rijeka 100 284 465 45 -- -- >
Klub BK Rijeka
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 100 284 465 45
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 204 Malovič Nace
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 795 15 -- -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 795 15
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 221 Šranc Peter
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE 100 159 216 23 -- -- >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 159 216 23
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
7 . 216 Gajšak Žak
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 558 639 00 -- -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 558 639 00
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
8 . 239 Cizelj Pavel
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 158 300 77 -- -- >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 158 300 77
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
9 . 241 Pirih Aleš
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 175 890 13 -- -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 890 13
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
10 . 254 Slekovec Žiga
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart 100 175 662 76 -- -- >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 662 76
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
11 . 265 Bavec Timotej
mebloJOGI KULT Solkan
Moški SLO mebloJOGI KULT Solkan 100 175 690 07 -- -- >
Klub mebloJOGI KULT Solkan
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 690 07
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
12 . 231 Kugonič Žiga
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 834 54 -- -- >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 834 54
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
13 . 244 Kavšek Luka
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 472 13 -- -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 472 13
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
14 . 238 Cunder Martin
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 834 54 -- -- >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 834 54
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
15 . 208 Vujević Marko
BGK TUŠKANAC
Moški CRO BGK TUŠKANAC 100 110 427 25 -- -- >
Klub BGK TUŠKANAC
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 100 110 427 25
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
16 . 253 Götzinger Valentin
Junior Cycling Team Graz
Moški AUT Junior Cycling Team Graz 100 350 624 50 -- -- >
Klub Junior Cycling Team Graz
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 100 350 624 50
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
17 . 250 Šotola Ivan
BK SOKOL VINKOVCI
Moški CRO BK SOKOL VINKOVCI 10011042321 -- -- >
Klub BK SOKOL VINKOVCI
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10011042321
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
18 . 232 Kogovšek Krištof
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 615 29 -- -- >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 615 29
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
19 . 211 Rataj Žan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 292 27 -- -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 292 27
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
20 . 225 Skuk Luka
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 819 39 -- -- >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 819 39
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
21 . 233 Kimovec Žan Mark
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 833 53 -- -- >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 833 53
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
22 . 202 Paj Jernej
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 159 191 95 -- -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 159 191 95
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
23 . 229 Ostervuh Jan
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 158 289 66 -- -- >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 158 289 66
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
24 . 247 Podlesnik Anže
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA 100 176 473 14 -- -- >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 473 14
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
25 . 224 Teržan Jakob
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 610 24 -- -- >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 610 24
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
26 . 245 Čadež David
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 014 40 -- -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 014 40
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
27 . 257 Gungl Maj
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart 100 175 663 77 -- -- >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 663 77
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
28 . 246 Trotovšek Jan
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA 100 559 899 96 -- -- >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 559 899 96
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
29 . 222 Slapničar Bor
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE 100 176 003 29 -- -- >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 003 29
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
30 . 213 Novak Žiga
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 158 310 87 -- -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 158 310 87
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
31 . 215 Hočevar Kristjan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 290 25 -- -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 290 25
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
32 . 205 Jakopović Sven
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 158 563 49 01:30:10 -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 158 563 49
Time: 01:30:10
Zaostanek: 00:00:00
33 . 230 Legenštein Andraž
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 612 26 01:30:26 -- >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 612 26
Time: 01:30:26
Zaostanek: 00:00:00
34 . 226 Skok Anže
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 176 537 78 01:30:39 -- >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 537 78
Time: 01:30:39
Zaostanek: 00:00:00
35 . 235 Jančar Žiga
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 835 55 01:32:02 -- >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 835 55
Time: 01:32:02
Zaostanek: 00:00:00
36 . 249 Zadro Zvonimir
BK SOKOL VINKOVCI
Moški CRO BK SOKOL VINKOVCI 200 008 04 01:33:20 -- >
Klub BK SOKOL VINKOVCI
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 200 008 04
Time: 01:33:20
Zaostanek: 00:00:00
37 . 243 Kušar Jan
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 015 41 01:34:46 -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 015 41
Time: 01:34:46
Zaostanek: 00:00:00
38 . 219 Bahč Gregor
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 326 61 -- -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 326 61
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
39 . 220 Topolovec Matija
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE 100 176 004 30 -- -- >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 004 30
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
40 . 282 Kostelec Aljaž
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 598 350 38 -- -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 598 350 38
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DNF 259 Blažević Kristijan
BK Rijeka
Moški SLO BK Rijeka 10028447151 -- -- >
Klub BK Rijeka
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10028447151
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DNF 252 Woy Andreas
Junior Cycling Team Graz
Moški AUT Junior Cycling Team Graz 100 350 710 39 -- -- >
Klub Junior Cycling Team Graz
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 100 350 710 39
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DNF 255 Sagadin Luka
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart 100 153 339 63 -- -- >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 153 339 63
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DNF 251 Beljić Gordan
BK PERFA
Moški CRO BK PERFA 100 284 536 19 -- -- >
Klub BK PERFA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 100 284 536 19
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DNF 248 Rinnofner Michael
RC RAPSO Knittelfeld
Moški AUT RC RAPSO Knittelfeld 100 350 389 09 -- -- >
Klub RC RAPSO Knittelfeld
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 100 350 389 09
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DNF 242 Oman Urban
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 011 37 -- -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 011 37
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DNF 240 Božič Matic
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 632 46 -- -- >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 632 46
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DNF 236 Jagodic Filip
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 821 41 -- -- >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 821 41
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DNF 234 Jovan Jan
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 840 60 -- -- >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 840 60
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DNF 223 Medja Kristjan
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE 100 158 308 85 -- -- >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 158 308 85
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DNF 217 Colnar Martin
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 323 58 -- -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 323 58
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DNF 210 MIKEC Dario
Biciklistički klub „Mura Avantura“
Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 100 284 186 57 -- -- >
Klub Biciklistički klub „Mura Avantura“
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 100 284 186 57
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DNF 209 Pandurević Darijo
BGK TUŠKANAC
Moški CRO BGK TUŠKANAC 100 586 675 03 -- -- >
Klub BGK TUŠKANAC
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 100 586 675 03
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DNF 207 Finkšt Matic
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 613 27 -- -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 613 27
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DNF 201 Žagar Tilen
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 796 16 -- -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 796 16
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DNF 203 Medved Jan
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 801 21 -- -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 801 21
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DNS 256 Petelin Karli
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart 100 524 492 94 -- -- >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 524 492 94
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DNS 227 Razpotnik Miha
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 176 093 22 -- -- >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 093 22
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DNS 218 Bogataj Patrik
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 324 59 -- -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 324 59
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DNS 214 Jarc Aljaž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 153 272 93 -- -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 153 272 93
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DNS 212 Omrzel Aljaž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 294 29 -- -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 294 29
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 77 Kranjec Žagar Hana
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 175 544 55 00:21:50 -- >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 175 544 55
Time: 00:21:50
Zaostanek: 0
2 . 72 Novak Ivana Rosa
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 533 74 00:23:48 00:01:58 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 533 74
Time: 00:23:48
Zaostanek: 00:01:58
3 . 73 Gnezda Hana
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 105 34 00:25:03 00:03:13 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 105 34
Time: 00:25:03
Zaostanek: 00:03:13
4 . 75 Žvan Katja
KK GORJE
Ženski SLO KK GORJE 100 492 634 52 00:26:25 00:04:35 >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 492 634 52
Time: 00:26:25
Zaostanek: 00:04:35
5 . 71 Jeromel Hana
PERUTNINA PTUJ
Ženski SLO PERUTNINA PTUJ 100 500 141 90 -- -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 500 141 90
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 78 Brus Ana
KK TBP Lenart
Ženski SLO KK TBP Lenart 100 596 049 65 00:27:38 00:05:48 >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 596 049 65
Time: 00:27:38
Zaostanek: 00:05:48
7 . 79 Smrdel Tina
MBK SportR.Si
Ženski SLO MBK SportR.Si 100 175 826 46 00:28:41 00:06:51 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 175 826 46
Time: 00:28:41
Zaostanek: 00:06:51
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 63 Kalan Neja
KK KRANJ
Ženski SLO KK KRANJ 100 176 126 55 00:21:50 -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 126 55
Time: 00:21:50
Zaostanek: 0
2 . 61 Moroz Nuša
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 532 73 -- -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 532 73
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 65 Horvat Lea
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 504 568 55 00:23:48 00:01:58 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 504 568 55
Time: 00:23:48
Zaostanek: 00:01:58
4 . 62 Čuk Špela
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 546 87 00:24:42 00:02:52 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 546 87
Time: 00:24:42
Zaostanek: 00:02:52
DNF 64 Klicnik Verena
RC RAPSO Knittelfeld
Ženski AUT RC RAPSO Knittelfeld 100 350 392 12 -- -- >
Klub RC RAPSO Knittelfeld
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca: 100 350 392 12
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 63 Čemažar Klara
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 175 735 52 00:35:44 -- >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 175 735 52
Time: 00:35:44
Zaostanek: 0
2 . 61 Trstenjak Ida
Biciklistički klub „Mura Avantura“
Ženski CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 100 284 410 87 -- -- >
Klub Biciklistički klub „Mura Avantura“
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 100 284 410 87
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 62 Prevc Eva
KK KRANJ
Ženski SLO KK KRANJ 100 176 076 05 -- -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 076 05
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 64 Hamler Tajda
KK TBP Lenart
Ženski SLO KK TBP Lenart 100 175 660 74 -- -- >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 175 660 74
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 62 Ahačič Ana
KK KRANJ
Ženski SLO KK KRANJ 100 176 125 54 00:39:42 -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 125 54
Time: 00:39:42
Zaostanek: 0
2 . 65 Mikuž Metka
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 484 067 21 00:39:48 00:00:06 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 484 067 21
Time: 00:39:48
Zaostanek: 00:00:06
3 . 63 Hellebart Lena
RC RAPSO Knittelfeld
Ženski AUT RC RAPSO Knittelfeld 100 350 535 58 00:40:37 00:00:55 >
Klub RC RAPSO Knittelfeld
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca: 100 350 535 58
Time: 00:40:37
Zaostanek: 00:00:55
4 . 61 Rob Anja
Biciklistički klub „Mura Avantura“
Ženski CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 100 284 398 75 00:40:58 00:01:16 >
Klub Biciklistički klub „Mura Avantura“
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 100 284 398 75
Time: 00:40:58
Zaostanek: 00:01:16
5 . 64 Povše Maša
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 497 979 62 -- -- >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 497 979 62
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 177 Stadler Gruber Hannah
RC RAPSO Knittelfeld
Ženski AUT RC RAPSO Knittelfeld 100 156 614 40 01:17:17 -- >
Klub RC RAPSO Knittelfeld
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca: 100 156 614 40
Time: 01:17:17
Zaostanek: 0
2 . 179 Dovjak Katja
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 157 895 18 01:18:59 00:01:42 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 157 895 18
Time: 01:18:59
Zaostanek: 00:01:42
3 . 181 Bečan Lucija
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 175 883 06 -- -- >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 175 883 06
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 183 Čargonja Dorotea
BK Rijeka
Ženski CRO BK Rijeka 100 284 401 78 01:21:05 00:03:48 >
Klub BK Rijeka
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 100 284 401 78
Time: 01:21:05
Zaostanek: 00:03:48
5 . 176 Komar Liza
KK KRANJ
Ženski SLO KK KRANJ 100 176 010 36 -- -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 010 36
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 180 Debenec Sara
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 175 893 16 - 1krog -- >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 175 893 16
Time: - 1krog
Zaostanek: 00:00:00
7 . 175 Ustar Maša Pia
KK ADRIA MOBIL
Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 100 153 370 94 - 1krog -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 153 370 94
Time: - 1krog
Zaostanek: 00:00:00
8 . 182 Posavec Mateja
BK Rijeka
Ženski CRO BK Rijeka 100 551 357 90 - 1krog -- >
Klub BK Rijeka
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 100 551 357 90
Time: - 1krog
Zaostanek: 00:00:00
9 . 178 Štrancar Ema
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 175 892 15 - 1krog -- >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 175 892 15
Time: - 1krog
Zaostanek: 00:00:00
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 189 Žigart Urška
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 098 928 69 01:17:17 -- >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 098 928 69
Time: 01:17:17
Zaostanek: 0
2 . 188 Jeretina Katja
KK ADRIA MOBIL
Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 100 096 408 71 -- -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 096 408 71
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 186 Kern Špela
Bizkaia Durango
Ženski SLO Bizkaia Durango 100 091 548 61 -- -- >
Klub Bizkaia Durango
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 091 548 61
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 191 Elsner Tanja
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 109 690 64 01:18:38 00:01:21 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 109 690 64
Time: 01:18:38
Zaostanek: 00:01:21
5 . 193 Berlan Ula
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 156 636 62 01:21:05 00:03:48 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 156 636 62
Time: 01:21:05
Zaostanek: 00:03:48
6 . 190 Žavbi Kunaver Saša
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 156 632 58 -- -- >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 156 632 58
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
7 . 294 Götzinger Elisa
ASKÖ RLM Graz
Ženski AUT ASKÖ RLM Graz 100 350 711 40 01:24:07 00:06:50 >
Klub ASKÖ RLM Graz
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca: 100 350 711 40
Time: 01:24:07
Zaostanek: 00:06:50
DNF 192 Bravec Urška
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 484 070 24 -- -- >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 484 070 24
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DNF 187 Novak Alenka
KK ADRIA MOBIL
Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 100 086 876 45 -- -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 086 876 45
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00

Komentarji

 

Mobile content