Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 11. VN občine Komenda 2017 - OMR

Cestno kolesarstvo Tekma:11. VN občine Komenda 2017 Datum:14.05.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Time Št. krogov Zaostanek
OBčINSKO MOšKI-M
1 . 405 KERN Jurij Moški SLO ŠD BAM.BI 01:00:53,62 12 --
2 . 412 GROZNIK Franci Moški SLO ŠD SUHADOLE 01:00:55,24 12 00:00:02
3 . 404 GRILC Marko Moški SLO BEXEL 01:01:08,93 11 -1
4 . 406 PODGORŠEK Edo Moški SLO BEXEL 01:04:45,09 11 -1
ŽENSKE A-Ž
1 . 1 Leskovar Andreja Ženski SLO ŠD TINJE 100 176 130 59 01:01:07,89 11 --
2 . 2 Zajec Maja Ženski SLO ŠD BAM.BI 100 176 365 03 00:59:10,77 10 -1
ŽENSKE B-Ž
1 . 5 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 100 071 383 72 01:00:52,20 12 --
2 . 4 Brelih Tina Ženski SLO KD ALPE SiS 100 175 576 87 01:00:52,29 12 --
3 . 3 Nabernik Matejka Ženski SLO ŠD BAM.BI 100 524 716 27 00:59:13,86 11 -1
ŽENSKE C-Ž
1 . 9 Škerlj Ivanka Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 520 31 01:01:06,38 11 --
2 . 6 Ceglar Vida Ženski SLO BICIKEL.COM 100 176 252 84 01:04:48,31 11 00:03:42
3 . 7 Uršič Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI 100 022 753 39 01:05:29,22 11 00:04:23
4 . 8 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 100 176 308 43 01:00:41,38 10 -1
5 . 10 Veršnik Zdenka Ženski SLO JB TEAM 100 175 635 49 01:03:07,90 7 -4
AMATERJI -M
1 . 27 Mesarič Mitja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 175 749 66 01:24:15,01 18 --
2 . 13 Kravos Matej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 175 778 95 01:24:15,39 18 --
3 . 18 Porenta Primož Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 366 04 01:24:17,03 18 00:00:02
4 . 17 Plaznik Matic Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 556 67 01:24:19,98 18 00:00:04
5 . 11 Breznik Gašper Moški SLO KD ŠENČUR 100 621 858 72 01:24:21,78 18 00:00:06
6 . 15 Polajnar Klemen Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 137 862 09 01:24:24,54 18 00:00:09
7 . 410 Kočnik Simon Moški SLO ŠD TINJE 10017612958 01:24:27,71 18 00:00:12
8 . 21 Klobasa Darjan Moški SLO KD SELCE 100 502 117 29 01:24:30,63 18 00:00:15
9 . 14 Koželj Martin Moški SLO JB TEAM 100 176 103 32 01:24:32,11 18 00:00:17
10 . 12 Draksler Andrej Moški SLO ŠD Koloka 100 586 354 70 01:24:33,22 18 00:00:18
11 . 19 Grbec Gašper Moški SLO KD Rog 100 175 698 15 01:24:54,87 18 00:00:39
12 . 23 Kangler Matej Moški SLO ŠD TINJE 100 553 603 08 01:27:25,40 18 00:03:10
13 . 25 Avguštin Simon Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 100 597 457 18 01:24:35,91 17 -1
14 . 20 Peloz Tomaž Moški SLO KK PANTAL 01:24:39,59 17 -1
15 . 409 Ademović Tadej Moški SLO KK TBP Lenart 10017575067 01:24:46,54 17 -1
16 . 22 BERLIČ Blaž Moški SLO KD SELCE 100 491 100 70 01:24:48,96 17 -1
17 . 24 Božnar Kristijan Moški SLO 01:26:24,06 17 -1
18 . 26 Tratar Gregor Moški SLO 01:26:27,42 17 -1
MASTER A-M
1 . 41 Bošnjak Miha Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 529 40 01:24:18,28 18 --
2 . 38 Obid Andraž Moški SLO KD ALPE SiS 100 175 593 07 01:24:18,30 18 --
3 . 37 Brulc Srečko Moški SLO KK MASTER TEAM 100 176 036 62 01:24:19,03 18 00:00:01
4 . 34 Klavora Mitja Moški SLO A.S.D. Zuliani 100 175 905 28 01:24:21,11 18 00:00:03
5 . 42 Modic Aleš Moški SLO KK PANTAL 100 039 603 11 01:24:27,49 18 00:00:09
6 . 29 Grušovnik Matjaž Moški SLO KD SELCE 100 516 164 11 01:24:39,84 18 00:00:21
7 . 40 Lovše Matej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 038 944 31 01:24:50,25 18 00:00:32
8 . 30 Marn Miha Moški SLO 01:24:26,29 17 -1
9 . 33 Marič Robi Moški SLO KD ALPE SiS 100 175 626 40 01:24:46,44 17 -1
10 . 414 Robič Matic Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 1001760246 01:27:26,37 17 -1
11 . 28 Bricelj Samo Moški SLO ŠD BAM.BI 100 524 653 61 01:27:32,11 17 -1
DNF 35 Maretič Žiga Moški SLO ŠD Koloka 100 175 877 00 00:05:26,50 1 -17
MASTER B-M
1 . 52 Bratuš Dean Moški SLO MBK SportR.Si 100 175 983 09 01:24:17,85 18 --
2 . 403 KONCILJA Miha Moški SLO KD Rog 01:24:18,52 18 00:00:01
3 . 54 Maček Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 538 49 01:24:20,61 18 00:00:03
4 . 51 Velički Trajče Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 100 175 874 94 01:24:20,77 18 00:00:03
5 . 44 Jackson Simon Peter Moški SLO KZS 10060653373 01:24:37,71 18 00:00:20
6 . 401 Zavodnik Boris Moški SLO ŠD BAM.BI 10060397436 01:24:47,75 18 00:00:30
7 . 49 Golob Rok Moški SLO JB TEAM 100 176 529 70 01:24:31,82 17 -1
8 . 47 Kovačec Iztok Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 175 831 51 01:24:35,35 17 -1
9 . 53 Gregorčič Peter Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 355 90 01:25:02,89 17 -1
10 . 46 Tavčar Jurij Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 406 44 01:26:22,20 17 -1
11 . 43 špringer Igor Moški SLO team tosidos 100 576 407 17 01:27:39,75 17 -1
12 . 48 Golob Joze Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 100 176 009 35 01:27:45,46 17 -1
13 . 45 Ukmar Miha Moški SLO KK PANTAL 100 504 582 69 01:25:00,79 15 -3
MASTER C-M
1 . 62 Mahorič Mitja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 014 643 77 01:24:15,86 18 --
2 . 58 Jelič Borja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 037 889 43 01:24:16,27 18 00:00:01
3 . 65 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 537 48 01:24:18,03 18 00:00:03
4 . 64 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SiS 100 175 607 21 01:24:26,06 18 00:00:11
5 . 411 Levstik Robert Moški SLO KD Rog 10054716569 01:24:54,64 18 00:00:39
6 . 413 Jordan Dejan Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017563953 01:24:29,95 17 -1
7 . 60 Krumpestar Matej Moški SLO KD ALPE SiS 100 175 581 92 01:24:42,25 17 -1
8 . 56 spasič igor Moški SLO team tosidos 100 599 307 25 01:26:45,33 17 -1
9 . 61 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 100 175 618 32 01:27:25,19 17 -1
10 . 57 prešeren domen Moški SLO team tosidos 100 620 833 17 01:28:08,17 14 -4
MASTER D-M
1 . 69 Likar Robert Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 909 32 01:24:23,64 18 --
2 . 72 Cesar Igor Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 100 175 636 50 01:24:28,67 18 00:00:05
3 . 67 Golob Grega Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 176 174 06 01:24:29,50 18 00:00:06
4 . 71 Gruden Gregor Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 917 40 01:24:34,08 17 -1
5 . 66 Vodopivec Borut Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 541 52 01:24:35,42 17 -1
6 . 70 Kogler Saša Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 100 175 875 95 01:26:30,95 17 -1
7 . 73 Osojnik Borut Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 304 39 01:24:48,04 16 -2
MASTER E-M
1 . 81 Melanšek Iztok Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 011 898 48 00:59:03,31 12 --
2 . 77 Prpar Vlado Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 175 776 93 01:00:50,24 12 00:01:47
3 . 75 Černigoj Milan Moški SLO KD LPP 100176116 45 01:00:51,28 12 00:01:48
4 . 78 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 518 29 01:00:52,22 12 00:01:49
5 . 408 SKUKAN Ivan Moški SLO KD Rog 01:00:52,50 12 00:01:49
6 . 80 Škerlj Igor Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 523 461 33 01:00:55,46 12 00:01:52
7 . 84 Čibej Bruno Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 696 13 01:00:56,47 12 00:01:53
8 . 79 Bogataj Igor Moški SLO Rog AS 100 175 925 48 01:00:58,13 12 00:01:55
9 . 83 Bajec Franc Moški SLO KK Postojna 100 175 691 08 01:01:17,85 12 00:02:14
10 . 74 Motaln Boris Moški SLO ŠD TINJE 100 553 602 07 00:59:46,66 11 -1
11 . 76 Šesek Uros Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 531 621 45 01:04:35,53 11 -1
MASTER F-M
1 . 88 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 175 779 96 00:58:59,17 12 --
2 . 89 Petrič Slavko Moški SLO KK MASTER TEAM 100 176 038 64 01:00:55,73 12 00:01:56
3 . 402 Detiček Edvard Moški SLO ŠD BAM.BI 10017644886 01:00:55,97 12 00:01:56
4 . 86 Skubic Borislav Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 322 57 01:00:56,68 12 00:01:57
5 . 90 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 521 32 01:00:58,36 12 00:01:59
6 . 407 Novak Branko Moški SLO ŠD BAM.BI 10017637917 01:01:08,32 12 00:02:09
7 . 87 Antolin Zoran Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 175 846 66 00:59:51,64 11 -1
MASTER G-M
1 . 97 Car Ljubo Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 100 175 876 96 01:00:53,17 12 --
2 . 96 Brancelj Franci Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 339 74 01:00:55,96 12 00:00:02
3 . 93 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 536 47 01:00:57,33 12 00:00:04
4 . 92 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 532 43 01:01:03,18 12 00:00:10
5 . 101 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 362 00 00:59:09,31 11 -1
6 . 91 Kozjek Anton Moški SLO KD LPP 100176117 46 00:59:12,49 11 -1
7 . 100 Vehar Danijel Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 524 35 00:59:47,84 11 -1
8 . 94 Papič Milivoj Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 321 56 01:01:00,55 11 -1
9 . 98 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 523 34 01:01:21,34 11 -1
10 . 95 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 309 44 01:04:37,28 11 -1
11 . 99 Blažič Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 583 94 01:04:39,76 11 -1
MASTER H-M
1 . 103 Kastelic Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 534 45 01:00:54,58 12 --
2 . 106 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 519 30 01:01:17,41 12 00:00:23
3 . 102 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 694 11 00:59:49,60 11 -1
4 . 105 Otoničar Janez Moški SLO KK Postojna 100 175 684 01 01:01:07,00 11 -1
MASTER I-M
1 . 107 Lampe Bojan Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 312 47 00:59:47,86 11 --
2 . 114 Končina Rafael Moški SLO KD HRASTNIK 100 176 318 53 01:01:04,24 11 00:01:17
3 . 111 Mikuž Franc Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 176 289 24 01:01:10,64 11 00:01:23
4 . 113 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 516 27 01:04:40,96 11 00:04:53
5 . 108 Učanjšek Edvard Moški SLO KD HRASTNIK 100 176 317 52 01:05:39,10 9 -2

Komentarji