Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: VN Komende - Lidlov pokal - DP za dečke-deklice 2017

Cestno kolesarstvo Tekma:Lidlov pokal - DP za dečke-deklice Datum:14.05.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Time Št. krogov Zaostanek
DEČKI C (U13)-M
1 . 116 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 536 77 00:30:15,06 5 --
2 . 132 Eržen Žak Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 217 49 00:30:17,58 5 00:00:02
3 . 121 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 563 74 00:30:18,27 5 00:00:03
4 . 122 Pšeničnik Matic Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 574 85 00:30:19,91 5 00:00:04
5 . 139 Majnik Jure Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 918 41 00:30:20,39 5 00:00:05
6 . 127 Omrzel Jakob Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 564 75 00:30:21,24 5 00:00:06
7 . 153 Flajs Maj Moški SLO KK KRANJ 100 176 151 80 00:30:21,88 5 00:00:06
8 . 147 Čuk Enej Moški SLO ROG AS 100 175 642 56 00:30:22,44 5 00:00:07
9 . 150 Valjavec Erazem Moški SLO KK KRANJ 100 176 205 37 00:30:22,69 5 00:00:07
10 . 115 Svetličič Jošt Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 535 76 00:30:26,13 5 00:00:11
11 . 136 Mernik Sven Aleksander Moški SLO BIKEREPUBLIC 100 612 068 79 00:30:27,05 5 00:00:12
12 . 151 Sušnik Nejc Moški SLO KK KRANJ 100 176 154 83 00:30:28,42 5 00:00:13
13 . 149 Zornada Marcel Moški SLO KK KRANJ 100 514 114 95 00:30:47,79 5 00:00:32
14 . 145 Oblak Domen Moški SLO ROG AS 100 492 575 90 00:30:49,53 5 00:00:34
15 . 117 Vrtar Andraž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 529 828 95 00:30:57,42 5 00:00:42
16 . 128 Novak Črt Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 597 333 88 00:31:23,06 5 00:01:08
17 . 154 Božnar Prosen Enej Moški SLO KK KRANJ 100 176 152 81 00:31:34,13 5 00:01:19
18 . 140 Krevs Marcel Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 176 248 80 00:31:34,96 5 00:01:19
19 . 152 Lešnik Jan Moški SLO KK KRANJ 100 514 092 73 00:31:37,22 5 00:01:22
20 . 155 Sužnik Julijan Moški SLO KK TBP LENART 100 596 036 52 00:32:18,44 5 00:02:03
21 . 134 Bevc Žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 551 62 00:32:32,07 5 00:02:17
22 . 138 Muršec Nik Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 500 158 10 00:33:20,81 5 00:03:05
23 . 141 Kirbiš Jan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 500 167 19 00:33:21,09 5 00:03:06
24 . 148 Bevc Jakob Moški SLO ROG AS 100 492 573 88 00:33:27,10 5 00:03:12
25 . 143 Zajc Matevž Moški SLO ROG AS 100 492 546 61 00:33:48,16 5 00:03:33
26 . 123 Prevejšek Mai Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10052982087 00:34:48,70 5 00:04:33
27 . 146 Gregorčič Luka Moški SLO ROG AS 100 501 503 94 00:34:58,28 5 00:04:43
28 . 144 Žagar Matic Moški SLO ROG AS 100 492 567 82 00:35:02,80 5 00:04:47
29 . 125 Peterlin Luka Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 549 60 00:35:21,75 5 00:05:06
30 . 120 Rozman Nik Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 529 56425 00:36:39,28 5 00:06:24
31 . 156 Moharič Dino Moški SLO KK TBP LENART 100 596 055 71 00:37:20,12 5 00:07:05
32 . 133 Črešnar Luka Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 597 326 81 00:37:32,44 5 00:07:17
DNF 129 Miklič Marsel Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 597 339 94 00:07:08,59 1 -4
DNF 118 Tisovec Kristian Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 560 71 00:07:26,07 1 -4
DNF 126 Peterlin Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 561 72 00:07:33,50 1 -4
DNF 130 Kaferle Gaj Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556273 00:16:59,00 1 -4
DNF 142 Kelner Žiga Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 500 155 07 00:17:00,29 1 -4
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 181 Gregorčič Natan Moški SLO ROG AS 100 501 518 12 00:48:12,21 8 --
2 . 161 Turk Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 565 76 00:48:14,51 8 00:00:02
3 . 195 Smrdel Miha Moški SLO MBK SPORTR.SI 100 175 827 47 00:48:14,79 8 00:00:02
4 . 172 Svenšek Jan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 176 148 77 00:48:15,04 8 00:00:03
5 . 158 Kenda Jan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 543 84 00:48:15,36 8 00:00:03
6 . 160 Kavčič Jernej Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 136 65 00:48:15,65 8 00:00:03
7 . 163 Lumpert Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 208 40 00:48:16,19 8 00:00:04
8 . 192 Podlesnik Grega Moški SLO TANIN SEVNICA 100 176 477 18 00:48:16,44 8 00:00:04
9 . 175 Kirbiš Primož Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 807 27 00:48:16,75 8 00:00:04
10 . 179 Muha Luka Moški SLO ROG AS 100 176 464 05 00:48:17,51 8 00:00:05
11 . 187 Križnar Žan Moški SLO KK KRANJ 100 176 153 82 00:48:17,53 8 00:00:05
12 . 193 Klopčič Leon Moški SLO TANIN SEVNICA 100 176 468 09 00:48:18,07 8 00:00:06
13 . 178 Poljanec Jon Moški SLO ROG AS 100 175 754 71 00:48:19,85 8 00:00:07
14 . 157 Šen Tilen Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 135 64 00:48:19,92 8 00:00:07
15 . 173 Rutnik Matevž Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 809 29 00:48:20,51 8 00:00:08
16 . 189 Kalan Žiga Moški SLO KK KRANJ 100 176 121 50 00:48:21,03 8 00:00:09
17 . 168 Ambrožič Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017620941 00:48:21,05 8 00:00:09
18 . 188 Košir Vid Moški SLO KK KRANJ 100 176 157 86 00:48:21,33 8 00:00:09
19 . 186 Petek Aljaž Moški SLO KK KRANJ 100 176 030 56 00:48:21,83 8 00:00:09
20 . 169 Robič Nal Jure Moški SLO KK BLED 100 00:48:28,30 8 00:00:16
21 . 165 Kogovšek Črt Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 529 911 81 00:48:28,90 8 00:00:16
22 . 190 Eržen Martin Moški SLO KK KRANJ 100 176 147 76 00:48:29,86 8 00:00:17
23 . 171 Valenko Lovro Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 176 146 75 00:48:31,12 8 00:00:19
24 . 176 Hanžel Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 808 28 00:48:31,37 8 00:00:19
25 . 180 Jeraj Nikolas Moški SLO ROG AS 100 176 463 04 00:48:44,12 8 00:00:32
26 . 167 Badovinac Jošt Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 552 63 00:50:51,07 8 00:02:39
27 . 174 Kovačec Blaž Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 500 172 24 00:51:53,65 8 00:03:41
28 . 185 Arsov Domen Moški SLO ROG AS 100 497 99881 00:52:03,24 8 00:03:51
29 . 183 Debevec Jakob Moški SLO ROG AS 100 175 734 51 00:53:32,26 8 00:05:20
30 . 194 Lorber Rok Moški SLO KK TBP LENART 100 596 045 61 00:50:37,62 7 -1
DNF 162 Mihalič Erik Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 554 65 00:42:51,51 7 -1
DNF 164 Kramar Timotej Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 529 832 02 00:24:43,77 4 -4
DNF 191 Dolinšek Jaka Moški SLO KK KRANJ 100 176 031 57 00:27:04,72 4 -4
DNF 170 Kolar Matej Moški SLO KK GORJE 100 176 005 31 00:07:04,10 1 -7
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 200 Špoljar Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 853 73 00:53:16,53 10 --
2 . 223 Jablanovec Luka Moški SLO KK TROPOVCI 100 175 850 70 00:53:17,16 10 00:00:01
3 . 201 Polovič Nino Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 568 79 00:53:26,36 10 00:00:10
4 . 203 Jordan Adam Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 852 72 00:54:15,00 10 00:00:59
5 . 206 Gregorič David Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 572 83 00:54:15,25 10 00:00:59
6 . 227 Muršec Nino Moški SLO KK TBP LENART 100 176 184 16 00:55:08,28 10 00:01:52
7 . 213 Jeromel Vid Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 806 26 00:55:13,68 10 00:01:57
8 . 208 Žnidar Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 791 11 00:56:21,23 10 00:03:05
9 . 226 Rojko Nik Moški SLO KK TBP LENART 100 175 752 69 00:57:04,54 10 00:03:48
10 . 221 JOVAN TIM Moški SLO ROG AS 100 175 740 57 00:57:52,26 10 00:04:36
11 . 216 Tomšič Dan Andrej Moški SLO ROG AS 100 175 721 38 00:57:52,49 10 00:04:36
12 . 204 Hočevar Tin Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 571 82 00:57:52,60 10 00:04:36
13 . 212 Majnik Andrej Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 805 25 00:57:54,28 10 00:04:38
14 . 202 Misini Denis Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 569 80 00:57:55,37 10 00:04:39
15 . 196 Novak David Svit Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 534 75 00:57:55,46 10 00:04:39
16 . 222 Brezovšek Nejc Moški SLO ROG AS 100 176 462 03 00:57:55,99 10 00:04:39
17 . 198 Jereb Tine Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 496 37 00:57:56,78 10 00:04:40
18 . 207 Kralj Fabijan Moški SLO KK PANTAL 100 00:58:21,62 10 00:05:05
19 . 224 Urbanc Jan Moški SLO KK TBP LENART 100 176 171 03 00:53:39,78 9 -1
20 . 218 PAVRIČ MARK Moški SLO ROG AS 100 175 739 56 00:54:25,80 9 -1
21 . 197 Mrak Matevž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 133 62 00:54:29,15 9 -1
22 . 205 Hajsinger Janko Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 132 61 00:54:30,95 9 -1
23 . 214 Žnidarič Bor Moški SLO ROG AS 100 497 993 76 00:54:37,05 9 -1
24 . 228 Kovačev Mario Moški SLO KK TBP LENART 100 175 753 70 00:54:46,98 9 -1
25 . 225 Simonič Joshua Noa Moški SLO KK TBP LENART 100 603 271 12 00:56:12,56 9 -1
26 . 211 Markovič Luka Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 803 23 00:57:08,58 9 -1
27 . 209 Rutnik Andraž Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 802 22 00:57:10,95 9 -1
28 . 220 Levstik Kristjan Moški SLO ROG AS 100 175 738 55 00:57:20,02 9 -1
29 . 219 Oven Martin Moški SLO ROG AS 100 175 736 53 00:58:21,30 9 -1
30 . 215 Weisseisen Jan Moški SLO ROG AS 100 175 737 54 00:58:50,43 8 -2
DNF 217 Skukan Gašper Moški SLO ROG AS 100 175 712 29 00:12:08,33 2 -8
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 234 Jeromel Hana Ženski SLO PERUTNINA PTUJ 100 500 141 90 00:33:51,92 5 --
2 . 230 Gnezda Hana Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 105 34 00:33:59,08 5 00:00:08
3 . 233 Žvan Katja Ženski SLO KK GORJE 100 492 634 52 00:35:47,95 5 00:01:56
4 . 229 Novak Ivana Rosa Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 533 74 00:36:52,35 5 00:03:01
5 . 232 Piskule Maša Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 100 597 320 75 00:37:26,70 5 00:03:35
6 . 231 Peterlin Laura Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 100 601 582 69 00:31:58,21 4 -1
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 238 Kalan Neja Ženski SLO KK KRANJ 100 176 126 55 00:30:21,34 5 --
2 . 236 Moroz Nuša Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 532 73 00:30:23,41 5 00:00:02
3 . 237 Čuk Špela Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 546 87 00:30:31,52 5 00:00:10
4 . 239 Horvat Lea Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 504 568 55 00:31:39,59 5 00:01:18
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 241 Čemažar Klara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 175 735 52 00:48:18,87 8 --
2 . 240 Prevc Eva Ženski SLO KK KRANJ 100 176 076 05 00:48:20,21 8 00:00:02
3 . 242 Hamler Tajda Ženski SLO KK TBP LENART 100 175 660 74 00:48:20,23 8 00:00:02
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 244 Ahačič Ana Ženski SLO KK KRANJ 100 176 125 54 00:57:53,17 10 --
2 . 243 Sušnik Tjaša Ženski SLO KK KRANJ 100 176 124 53 00:57:57,78 10 00:00:04
3 . 245 Mikuž Metka Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 484 067 21 00:59:03,78 10 00:01:10

Komentarji