Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Cestna dirka GABRJE 2017

Cestno kolesarstvo Tekma:Cestna dirka GABRJE 2017 Datum:04.06.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Time Več
DEČKI C (U13)-M
1 . 1 Skok Marcel
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 536 77 29:47 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 536 77
Time: 29:47
2 . 6 Ravbar Anže
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 563 74 31:04 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 563 74
Time: 31:04
3 . 17 Eržen Žak
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 217 49 32:23 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 217 49
Time: 32:23
4 . 35 Flajs Maj
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 151 80 32:24 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 151 80
Time: 32:24
5 . 22 Majnik Jure
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 918 41 32:37 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 918 41
Time: 32:37
6 . 30 Zornada Marcel
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 514 114 95 32:43 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 514 114 95
Time: 32:43
7 . 31 Valjavec Erazem
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 205 37 32:47 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 205 37
Time: 32:47
8 . 11 Omrzel Jakob
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 564 75 33:13 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 564 75
Time: 33:13
9 . 33 Sušnik Nejc
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 154 83 34:28 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 154 83
Time: 34:28
10 . 36 Božnar Prosen Enej
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 152 81 34:31 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 152 81
Time: 34:31
11 . 34 Lešnik Jan
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 514 092 73 35:02 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 514 092 73
Time: 35:02
12 . 7 Pšeničnik Matic
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 574 85 35:09 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 574 85
Time: 35:09
13 . 28 ČUK Enej
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 642 56 35:18 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 642 56
Time: 35:18
14 . 3 Tisovec Kristian
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 560 71 37:15 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 560 71
Time: 37:15
15 . 27 Gregorčič Luka
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 501 503 94 37:37 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 501 503 94
Time: 37:37
16 . 15 KAFERLE Gaj
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 562 73 38:07 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 562 73
Time: 38:07
17 . 10 Peterlin Nejc
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 561 72 38:45 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 561 72
Time: 38:45
18 . 29 Bevc Jakob
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 492 573 88 39:00 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 492 573 88
Time: 39:00
19 . 13 Miklič Marsel
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 597 339 94 39:17 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 597 339 94
Time: 39:17
20 . 25 Žagar Matic
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 492 567 82 40:01 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 492 567 82
Time: 40:01
21 . 8 Prevejšek Mai
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 529 820 87 40:15 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 529 820 87
Time: 40:15
22 . 5 Rozman Nik
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 529 564 25 41:53 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 529 564 25
Time: 41:53
23 . 18 Črešnar Luka
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 597 326 81 42:20 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 597 326 81
Time: 42:20
DNF 14 LUŽAR Benjamin
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 627 256 38 DNF >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 627 256 38
Time: DNF
DNF 12 Novak Črt
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 597 333 88 DNF >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 597 333 88
Time: DNF
DNS 38 Moharič Dino
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart 100 596 055 71 DNS >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 596 055 71
Time: DNS
DNS 37 Sužnik Julijan
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart 100 596 036 52 DNS >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 596 036 52
Time: DNS
DNS 32 Uvodič Jan
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 155 84 DNS >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 155 84
Time: DNS
DNS 26 Oblak Domen
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 492 575 90 DNS >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 492 575 90
Time: DNS
DNS 23 Kirbiš Jan
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 500 167 19 DNS >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 500 167 19
Time: DNS
DNS 21 Černe Ožbej
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE 100 175 995 21 DNS >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 995 21
Time: DNS
DNS 20 Avbar Nejc
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 553 64 DNS >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 553 64
Time: DNS
DNS 19 Bevc Žan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 551 62 DNS >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 551 62
Time: DNS
DNS 9 Peterlin Luka
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 549 60 DNS >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 549 60
Time: DNS
DNS 4 Špoljar Jure
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 529 702 66 DNS >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 529 702 66
Time: DNS
DNS 2 Vrtar Andraž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 529 828 95 DNS >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 529 828 95
Time: DNS
DNS 24 Zajc Matevž
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 492 546 61 DNS >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 492 546 61
Time: DNS
DNS 16 Judež Bine
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 550 61 DNS >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 550 61
Time: DNS
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 57 Gregorčič Natan
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 501 518 12 41:46 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 501 518 12
Time: 41:46
2 . 61 Petek Aljaž
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 030 56 41:47 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 030 56
Time: 41:47
3 . 67 Podlesnik Grega
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA 100 176 477 18 41:47 >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 477 18
Time: 41:47
4 . 41 Turk Aljaž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 565 76 41:47 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 565 76
Time: 41:47
5 . 51 Svenšek Jan
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 176 148 77 42:19 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 148 77
Time: 42:19
6 . 40 Kenda Jan
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 543 84 42:21 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 543 84
Time: 42:21
7 . 70 Smrdel Miha
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 100 175 827 47 42:23 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 827 47
Time: 42:23
8 . 68 Klopčič Leon
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA 100 176 468 09 42:28 >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 468 09
Time: 42:28
9 . 62 Križnar Žan
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 153 82 42:35 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 153 82
Time: 42:35
10 . 52 Kirbiš Primož
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 807 27 43:33 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 807 27
Time: 43:33
11 . 43 Lumpert Nejc
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 208 40 43:38 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 208 40
Time: 43:38
12 . 55 Muha Luka
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 176 464 05 43:49 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 464 05
Time: 43:49
13 . 48 Ambrožič Jan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 209 41 43:54 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 209 41
Time: 43:54
14 . 47 Badovinac Jošt
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 552 63 43:59 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 552 63
Time: 43:59
15 . 63 Košir Vid
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 157 86 44:21 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 157 86
Time: 44:21
16 . 64 Kalan Žiga
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 121 50 45:25 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 121 50
Time: 45:25
17 . 73 Menghini Alessio
TEAM GRANZON
Moški ITA TEAM GRANZON 10030702504 46:04 >
Klub TEAM GRANZON
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030702504
Time: 46:04
18 . 45 Kogovšek Črt
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 529 911 81 46:23 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 529 911 81
Time: 46:23
19 . 49 Robič NAL JURE
KK Bled
Moški SLO KK Bled 46:59 >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 46:59
20 . 65 Eržen Martin
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 147 76 46:59 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 147 76
Time: 46:59
21 . 54 Poljanec Jon
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 754 71 47:48 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 754 71
Time: 47:48
22 . 50 Kolar Matej
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE 100 176 005 31 49:37 >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 005 31
Time: 49:37
23 . 44 Kramar Timotej
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 529 832 02 49:37 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 529 832 02
Time: 49:37
24 . 46 Ivnik Tilen
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 529 843 13 49:54 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 529 843 13
Time: 49:54
25 . 66 Dolinšek Jaka
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 031 57 50:10 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 031 57
Time: 50:10
26 . 75 Ceolin Riccardo
G.c. Bannia
Moški ITA G.c. Bannia 10031538320 50:33 >
Klub G.c. Bannia
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10031538320
Time: 50:33
27 . 71 Sist Mosè
G.c. Bannia
Moški ITA G.c. Bannia 10029097758 50:38 >
Klub G.c. Bannia
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029097758
Time: 50:38
28 . 72 Pauletto Michael
G.c. Bannia
Moški ITA G.c. Bannia 10029267005 51:50 >
Klub G.c. Bannia
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029267005
Time: 51:50
29 . 74 Franzoi Jacopo
G.c. Bannia
Moški ITA G.c. Bannia 10030923378 51:53 >
Klub G.c. Bannia
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030923378
Time: 51:53
DNF30 . 42 Mihalič Erik
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 554 65 DNF >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 554 65
Time: DNF
DNF31 . 59 Breitenberger Aron
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 504 621 11 DNF >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 504 621 11
Time: DNF
DNS32 . 53 Rot Jaka
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 497 990 73 DNS >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 497 990 73
Time: DNS
DNS33 . 56 Jeraj Nikolas
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 176 463 04 DNS >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 463 04
Time: DNS
DNS34 . 58 Debevec Jakob
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 734 51 DNS >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 734 51
Time: DNS
DNS35 . 60 Arsov Domen
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 497 998 81 DNS >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 497 998 81
Time: DNS
DNS36 . 69 Lorber Rok
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart 100 596 045 61 DNS >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 596 045 61
Time: DNS
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 83 Špoljar Jaka
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 853 73 49:29 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 853 73
Time: 49:29
2 . 104 Jablanovec Luka
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI 100 175 850 70 49:31 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 850 70
Time: 49:31
3 . 93 Jeromel Vid
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 806 26 49:35 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 806 26
Time: 49:35
4 . 84 Polovič Nino
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 568 79 49:37 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 568 79
Time: 49:37
6 . 89 Gregorič David
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 572 83 50:33 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 572 83
Time: 50:33
7 . 107 Rojko Nik
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart 100 175 752 69 50:58 >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 752 69
Time: 50:58
8 . 103 Krč Aljaž
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 032 58 50:58 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 032 58
Time: 50:58
9 . 86 Jordan Adam
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 852 72 51:07 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 852 72
Time: 51:07
10 . 91 Žnidar Žan
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 791 11 51:09 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 791 11
Time: 51:09
11 . 92 Majnik Andrej
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 805 25 51:21 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 805 25
Time: 51:21
12 . 81 Novak David Svit
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 534 75 58:47 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 534 75
Time: 58:47
13 . 101 JOVAN TIM
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 740 57 58:47 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 740 57
Time: 58:47
14 . 105 Urbanc Jan
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart 100 176 171 03 1:00:02 >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 171 03
Time: 1:00:02
15 . 109 Kovačev Mario
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart 100 175 753 70 1:00:15 >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 753 70
Time: 1:00:15
16 . 106 Simonič Joshua Noa
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart 100 603 271 12 -1 KROG >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 603 271 12
Time: -1 KROG
DNF 85 Misini Denis
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 569 80 DNF >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 569 80
Time: DNF
DNF 111 Olivo Bryan
G.c. Bannia
Moški ITA G.c. Bannia ITA20030104 DNF >
Klub G.c. Bannia
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA20030104
Time: DNF
DNF 96 Tomšič Dan Andrej
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 721 38 DNF >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 721 38
Time: DNF
DNF 95 Weisseisen Jan
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 737 54 DNF >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 737 54
Time: DNF
DNS 108 Muršec Nino
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart 100 176 184 16 DNS >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 184 16
Time: DNS
DNS 102 Brezovšek Nejc
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 176 462 03 DNS >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 462 03
Time: DNS
DNS 100 Levstik Kristjan
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 738 55 DNS >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 738 55
Time: DNS
DNS 98 PAVRIČ MARK
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 739 56 DNS >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 739 56
Time: DNS
DNS 97 Skukan Gašper
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 712 29 DNS >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 712 29
Time: DNS
DNS 94 Žnidarič Bor
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 497 993 76 DNS >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 497 993 76
Time: DNS
DNS 90 Kralj Fabijan
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL 100 620 112 72 DNS >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 620 112 72
Time: DNS
DNS 88 Hajsinger Janko
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 132 61 DNS >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 132 61
Time: DNS
DNS 87 Hočevar Tin
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 571 82 DNS >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 571 82
Time: DNS
DNS 80 Tušar Lenart
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 134 63 DNS >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 134 63
Time: DNS
DNS 82 Tavčar Jaša
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 567 78 DNS >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 567 78
Time: DNS
DNS 99 Oven Martin
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 736 53 DNS >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 736 53
Time: DNS
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 127 Smrdel Tina
MBK SportR.Si
Ženski SLO MBK SportR.Si 100 175 826 46 36:13 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 175 826 46
Time: 36:13
2 . 121 Gnezda Hana
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 105 34 37:57 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 105 34
Time: 37:57
3 . 120 Novak Ivana Rosa
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 533 74 39:18 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 533 74
Time: 39:18
4 . 124 Žvan Katja
KK GORJE
Ženski SLO KK GORJE 100 492 634 52 40:40 >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 492 634 52
Time: 40:40
5 . 125 Jeromel Hana
PERUTNINA PTUJ
Ženski SLO PERUTNINA PTUJ 100 500 141 90 41:09 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 500 141 90
Time: 41:09
6 . 122 Piskule Maša
KK ADRIA MOBIL
Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 100 597 320 75 43:14 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 597 320 75
Time: 43:14
DNS 126 Brus Ana
KK TBP Lenart
Ženski SLO KK TBP Lenart 100 596 049 65 DNS >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 596 049 65
Time: DNS
DNS 123 Peterlin Laura
KK ADRIA MOBIL
Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 100 601 582 69 DNS >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 601 582 69
Time: DNS
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 131 Kalan Neja
KK KRANJ
Ženski SLO KK KRANJ 100 176 126 55 31:59 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 126 55
Time: 31:59
2 . 132 Horvat Lea
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 504 568 55 36:30 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 504 568 55
Time: 36:30
DNF 130 Čuk Špela
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 546 87 DNS >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 546 87
Time: DNS
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 136 Čemažar Klara
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 175 735 52 45:03 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 175 735 52
Time: 45:03
2 . 135 Prevc Eva
KK KRANJ
Ženski SLO KK KRANJ 100 176 076 05 47:35 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 076 05
Time: 47:35
3 . 137 Hamler Tajda
KK TBP Lenart
Ženski SLO KK TBP Lenart 100 175 660 74 47:53 >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 175 660 74
Time: 47:53
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 140 Sušnik Tjaša
KK KRANJ
Ženski SLO KK KRANJ 100 176 124 53 52:09 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 124 53
Time: 52:09
2 . 141 Ahačič Ana
KK KRANJ
Ženski SLO KK KRANJ 100 176 125 54 53:56 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 125 54
Time: 53:56
DNF3 . 142 Mikuž Metka
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 484 067 21 DNS >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 484 067 21
Time: DNS

Komentarji

 

Mobile content