Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: VN OBČINE GORJE 2017

Cestno kolesarstvo Tekma:VN OBČINE GORJE 2017 Datum:22.07.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Time Laps Zaostanek Najboljši krog Več
ELITE-M
1 . 8 Penko Izidor
ROG LJUBLJANA
Moški SLO ROG LJUBLJANA 100 098 007 21 00:54:44,09 -- 00:54:44 >
Klub ROG LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 098 007 21
Time: 00:54:44,09
Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:54:44
2 . 7 Katrašnik Gašper
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 100 086 783 49 00:54:29,26 -- 00:54:29 >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 086 783 49
Time: 00:54:29,26
Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:54:29
3 . 16 Pogačar Tadej
ROG LJUBLJANA
Moški SLO ROG LJUBLJANA 100 149 727 40 00:54:48,78 -- 00:54:48 >
Klub ROG LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 149 727 40
Time: 00:54:48,78
Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:54:48
4 . 11 Čotar Luka
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 138 157 13 00:54:55,76 -- 00:54:55 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 138 157 13
Time: 00:54:55,76
Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:54:55
5 . 17 Horvat Žiga
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 100 149 921 40 00:54:46,15 -- 00:54:46 >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 149 921 40
Time: 00:54:46,15
Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:54:46
6 . 10 Veber Matic
KK Bled
Moški SLO KK Bled 100 138 070 23 00:54:50,73 -- 00:54:50 >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 138 070 23
Time: 00:54:50,73
Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:54:50
7 . 3 Drinovec Matej
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 109 688 62 00:54:52,34 -- 00:54:52 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 109 688 62
Time: 00:54:52,34
Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:54:52
8 . 15 Pajek Luka
KK Bled
Moški SLO KK Bled 100 148 947 36 00:54:54,15 -- 00:54:54 >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 148 947 36
Time: 00:54:54,15
Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:54:54
9 . 20 Prah Aljaž
ROG LJUBLJANA
Moški SLO ROG LJUBLJANA 100 176 471 12 00:54:57,67 -- 00:54:57 >
Klub ROG LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 471 12
Time: 00:54:57,67
Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:54:57
10 . 14 Grošelj Matic
ROG LJUBLJANA
Moški SLO ROG LJUBLJANA 100 148 816 02 00:55:00,32 -- 00:55:00 >
Klub ROG LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 148 816 02
Time: 00:55:00,32
Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:55:00
11 . 9 Per Gorazd
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 100 109 687 61 00:55:02,11 -- 00:55:02 >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 109 687 61
Time: 00:55:02,11
Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:55:02
12 . 21 Kvasina Filip
KK KRANJ
Moški CRO KK KRANJ 10009979260 00:55:04,03 -- 00:55:04 >
Klub KK KRANJ
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10009979260
Time: 00:55:04,03
Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:55:04
DNF 4 Sanković Alex
KK Bled
Moški SLO KK Bled 100 160 091 25 00:59:35 >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 160 091 25
Time:
Laps:
Zaostanek:
Najboljši krog: 00:59:35
DNF 12 Šmid Jakob
KK Bled
Moški SLO KK Bled 100 144 315 60 00:59:42 >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 144 315 60
Time:
Laps:
Zaostanek:
Najboljši krog: 00:59:42
DNF 18 Primožič Jaka
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 149 922 41 00:59:45 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 149 922 41
Time:
Laps:
Zaostanek:
Najboljši krog: 00:59:45
DNF 19 Katrašnik Matic
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 150 814 60 00:59:47 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 150 814 60
Time:
Laps:
Zaostanek:
Najboljši krog: 00:59:47
DNF 22 Majoli Fran
KK KRANJ
Moški CRO KK KRANJ 10015080046 00:59:48 >
Klub KK KRANJ
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10015080046
Time:
Laps:
Zaostanek:
Najboljši krog: 00:59:48
DNF 23 Marenzi Lorenzo
BK Rijeka
Moški CRO BK Rijeka 10015259696 00:59:50 >
Klub BK Rijeka
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10015259696
Time:
Laps:
Zaostanek:
Najboljši krog: 00:59:50
DNF 5 Kurnik Miran
KK Bled
Moški SLO KK Bled 100 347 358 82 00:59:38 >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 347 358 82
Time:
Laps:
Zaostanek:
Najboljši krog: 00:59:38
DNS 2 Logar Tadej
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 079 285 20 00:59:26 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 079 285 20
Time:
Laps:
Zaostanek:
Najboljši krog: 00:59:26
DNS 6 Kranjc Martin
KK Bled
Moški SLO KK Bled 100 138 198 54 00:59:40 >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 138 198 54
Time:
Laps:
Zaostanek:
Najboljši krog: 00:59:40
DNS 13 černe Gregor Matija
KK Bled
Moški SLO KK Bled 100 148 600 77 00:59:43 >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 148 600 77
Time:
Laps:
Zaostanek:
Najboljši krog: 00:59:43
DNS 217 Svab Jernej
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 10013780650 00:59:53 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10013780650
Time:
Laps:
Zaostanek:
Najboljši krog: 00:59:53
DEČKI C (U13)-M
1 . 146 Skok Marcel
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 536 77 00:15:03,85 8 -- 00:01:38 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 536 77
Time: 00:15:03,85
Laps: 8
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:01:38
2 . 134 Ravbar Anže
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 563 74 00:15:03,97 8 -- 00:01:38 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 563 74
Time: 00:15:03,97
Laps: 8
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:01:38
3 . 141 Božnar Prosen Enej
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 152 81 00:15:08,74 8 00:00:05 00:01:42 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 152 81
Time: 00:15:08,74
Laps: 8
Zaostanek: 00:00:05
Najboljši krog: 00:01:42
4 . 140 Flajs Maj
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 151 80 00:15:09,63 8 00:00:06 00:01:43 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 151 80
Time: 00:15:09,63
Laps: 8
Zaostanek: 00:00:06
Najboljši krog: 00:01:43
5 . 135 Pšeničnik Matic
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 574 85 00:15:09,79 8 00:00:06 00:01:44 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 574 85
Time: 00:15:09,79
Laps: 8
Zaostanek: 00:00:06
Najboljši krog: 00:01:44
6 . 137 Majnik Jure
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 918 41 00:15:12,12 8 00:00:09 00:01:46 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 918 41
Time: 00:15:12,12
Laps: 8
Zaostanek: 00:00:09
Najboljši krog: 00:01:46
7 . 156 Zornada Marcel
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 514 114 95 00:15:13,73 8 00:00:10 00:01:39 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 514 114 95
Time: 00:15:13,73
Laps: 8
Zaostanek: 00:00:10
Najboljši krog: 00:01:39
8 . 144 Valjavec Erazem
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 205 37 00:15:14,96 8 00:00:11 00:01:45 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 205 37
Time: 00:15:14,96
Laps: 8
Zaostanek: 00:00:11
Najboljši krog: 00:01:45
9 . 65 KAFERLE Gaj
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556273 00:15:31,39 8 00:00:28 00:01:48 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017556273
Time: 00:15:31,39
Laps: 8
Zaostanek: 00:00:28
Najboljši krog: 00:01:48
10 . 63 Omrzel Jurij
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 631 889 15 00:15:53,38 8 00:00:50 00:01:51 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 631 889 15
Time: 00:15:53,38
Laps: 8
Zaostanek: 00:00:50
Najboljši krog: 00:01:51
11 . 138 Černe Ožbej
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE 100 175 995 21 00:15:55,93 8 00:00:52 00:01:51 >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 995 21
Time: 00:15:55,93
Laps: 8
Zaostanek: 00:00:52
Najboljši krog: 00:01:51
12 . 160 Vrtar Andraž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 529 828 95 00:15:56,19 8 00:00:53 00:01:55 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 529 828 95
Time: 00:15:56,19
Laps: 8
Zaostanek: 00:00:53
Najboljši krog: 00:01:55
13 . 142 Sušnik Nejc
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 154 83 00:15:56,91 8 00:00:53 00:01:48 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 154 83
Time: 00:15:56,91
Laps: 8
Zaostanek: 00:00:53
Najboljši krog: 00:01:48
14 . 150 Oblak Domen
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 492 575 90 00:15:58,04 8 00:00:55 00:01:52 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 492 575 90
Time: 00:15:58,04
Laps: 8
Zaostanek: 00:00:55
Najboljši krog: 00:01:52
15 . 145 Krevs Marcel
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 176 248 80 00:16:02,73 8 00:00:59 00:01:52 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 248 80
Time: 00:16:02,73
Laps: 8
Zaostanek: 00:00:59
Najboljši krog: 00:01:52
16 . 129 Peterlin Nejc
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 561 72 00:16:11,25 8 00:01:08 00:01:49 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 561 72
Time: 00:16:11,25
Laps: 8
Zaostanek: 00:01:08
Najboljši krog: 00:01:49
17 . 151 Kelner Žiga
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 500 155 07 00:16:51,98 8 00:01:48 00:01:57 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 500 155 07
Time: 00:16:51,98
Laps: 8
Zaostanek: 00:01:48
Najboljši krog: 00:01:57
18 . 173 Novak Črt
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 597 333 88 00:15:21,15 7 -1 00:01:52 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 597 333 88
Time: 00:15:21,15
Laps: 7
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:01:52
19 . 147 Zajc Matevž
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 492 546 61 00:15:25,29 7 -1 00:02:00 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 492 546 61
Time: 00:15:25,29
Laps: 7
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:02:00
20 . 128 Bevc Žan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 551 62 00:15:28,82 7 -1 00:02:05 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 551 62
Time: 00:15:28,82
Laps: 7
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:02:05
21 . 152 Muršec Nik
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 500 158 10 00:15:33,74 7 -1 00:02:06 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 500 158 10
Time: 00:15:33,74
Laps: 7
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:02:06
22 . 161 Prevejšek Mai
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10052982087 00:15:37,19 7 -1 00:00:12 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10052982087
Time: 00:15:37,19
Laps: 7
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:00:12
23 . 154 Gregorčič Luka
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 501 503 94 00:15:37,56 7 -1 00:02:09 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 501 503 94
Time: 00:15:37,56
Laps: 7
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:02:09
24 . 148 Žagar Matic
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 492 567 82 00:15:42,59 7 -1 00:02:02 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 492 567 82
Time: 00:15:42,59
Laps: 7
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:02:02
25 . 157 Rozman Nik
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 529 56425 00:15:57,05 7 -1 00:02:11 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 529 56425
Time: 00:15:57,05
Laps: 7
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:02:11
26 . 68 Miklič Marsel
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 597 339 94 00:17:07,50 7 -1 00:02:20 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 597 339 94
Time: 00:17:07,50
Laps: 7
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:02:20
27 . 62 Novak Maj
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 00:17:10,26 7 -1 00:02:17 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:17:10,26
Laps: 7
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:02:17
DNF 67 LUŽAR Benjamin
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 627 256 38 02:41:51,88 1 -7 02:41:52 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 627 256 38
Time: 02:41:51,88
Laps: 1
Zaostanek: -7
Najboljši krog: 02:41:52
DNF 118 Avbar Nejc
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 553 64 02:41:57,95 1 -7 02:41:58 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 553 64
Time: 02:41:57,95
Laps: 1
Zaostanek: -7
Najboljši krog: 02:41:58
DNF 126 Tisovec Kristian
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 560 71 02:41:59,34 1 -7 02:41:59 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 560 71
Time: 02:41:59,34
Laps: 1
Zaostanek: -7
Najboljši krog: 02:41:59
DNF 127 Omrzel Jakob
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 564 75 02:42:01,30 1 -7 02:42:01 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 564 75
Time: 02:42:01,30
Laps: 1
Zaostanek: -7
Najboljši krog: 02:42:01
DNF 149 Bevc Jakob
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 492 573 88 02:42:03,56 1 -7 02:42:03 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 492 573 88
Time: 02:42:03,56
Laps: 1
Zaostanek: -7
Najboljši krog: 02:42:03
DNF 153 Kirbiš Jan
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 500 167 19 02:42:05,53 1 -7 02:42:05 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 500 167 19
Time: 02:42:05,53
Laps: 1
Zaostanek: -7
Najboljši krog: 02:42:05
DNF 155 Lešnik Jan
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 514 092 73 02:42:07,34 1 -7 02:42:07 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 514 092 73
Time: 02:42:07,34
Laps: 1
Zaostanek: -7
Najboljši krog: 02:42:07
DNF 178 Črešnar Luka
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 597 326 81 02:42:13,31 1 -7 02:42:13 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 597 326 81
Time: 02:42:13,31
Laps: 1
Zaostanek: -7
Najboljši krog: 02:42:13
DNF 158 Špoljar Jure
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 529 702 66 02:42:09,34 1 -7 02:42:09 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 529 702 66
Time: 02:42:09,34
Laps: 1
Zaostanek: -7
Najboljši krog: 02:42:09
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 119 Gregorčič Natan
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 501 518 12 00:20:52,96 12 -- 00:01:37 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 501 518 12
Time: 00:20:52,96
Laps: 12
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:01:37
2 . 102 Petek Aljaž
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 030 56 00:20:54,28 12 00:00:02 00:01:37 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 030 56
Time: 00:20:54,28
Laps: 12
Zaostanek: 00:00:02
Najboljši krog: 00:01:37
3 . 114 Podlesnik Grega
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA 100 176 477 18 00:21:33,74 12 00:00:41 00:01:36 >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 477 18
Time: 00:21:33,74
Laps: 12
Zaostanek: 00:00:41
Najboljši krog: 00:01:36
4 . 115 Kenda Jan
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 543 84 00:21:33,93 12 00:00:41 00:01:36 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 543 84
Time: 00:21:33,93
Laps: 12
Zaostanek: 00:00:41
Najboljši krog: 00:01:36
5 . 97 Turk Aljaž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 565 76 00:21:34,22 12 00:00:42 00:01:25 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 565 76
Time: 00:21:34,22
Laps: 12
Zaostanek: 00:00:42
Najboljši krog: 00:01:25
6 . 106 Svenšek Jan
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 176 148 77 00:21:34,25 12 00:00:42 00:01:37 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 148 77
Time: 00:21:34,25
Laps: 12
Zaostanek: 00:00:42
Najboljši krog: 00:01:37
7 . 110 Lumpert Nejc
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 208 40 00:21:34,40 12 00:00:42 00:01:36 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 208 40
Time: 00:21:34,40
Laps: 12
Zaostanek: 00:00:42
Najboljši krog: 00:01:36
8 . 112 Muha Luka
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 176 464 05 00:21:34,82 12 00:00:42 00:01:31 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 464 05
Time: 00:21:34,82
Laps: 12
Zaostanek: 00:00:42
Najboljši krog: 00:01:31
9 . 107 Križnar Žan
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 153 82 00:21:35,00 12 00:00:43 00:01:35 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 153 82
Time: 00:21:35,00
Laps: 12
Zaostanek: 00:00:43
Najboljši krog: 00:01:35
10 . 113 Klopčič Leon
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA 100 176 468 09 00:21:35,04 12 00:00:43 00:01:37 >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 468 09
Time: 00:21:35,04
Laps: 12
Zaostanek: 00:00:43
Najboljši krog: 00:01:37
11 . 96 Mihalič Erik
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 554 65 00:21:35,63 12 00:00:43 00:01:38 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 554 65
Time: 00:21:35,63
Laps: 12
Zaostanek: 00:00:43
Najboljši krog: 00:01:38
12 . 99 Hanžel Žan
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 808 28 00:20:58,07 11 -1 00:01:37 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 808 28
Time: 00:20:58,07
Laps: 11
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:01:37
13 . 108 Košir Vid
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 157 86 00:21:02,79 11 -1 00:01:41 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 157 86
Time: 00:21:02,79
Laps: 11
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:01:41
14 . 103 Kalan Žiga
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 121 50 00:21:06,90 11 -1 00:01:45 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 121 50
Time: 00:21:06,90
Laps: 11
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:01:45
15 . 98 Kirbiš Primož
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 807 27 00:21:15,82 11 -1 00:01:39 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 807 27
Time: 00:21:15,82
Laps: 11
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:01:39
16 . 94 Robič NAL JURE
KK Bled
Moški SLO KK Bled 00:21:50,39 11 -1 00:01:50 >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:21:50,39
Laps: 11
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:01:50
17 . 125 Ambrožič Jan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017620941 00:22:00,42 11 -1 00:01:49 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017620941
Time: 00:22:00,42
Laps: 11
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:01:49
18 . 104 Valenko Lovro
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 176 146 75 00:22:02,91 11 -1 00:01:51 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 146 75
Time: 00:22:02,91
Laps: 11
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:01:51
19 . 111 Jeraj Nikolas
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 176 463 04 00:22:07,00 11 -1 00:01:51 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 463 04
Time: 00:22:07,00
Laps: 11
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:01:51
20 . 121 Ivnik Tilen
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 529 843 13 00:22:07,33 11 -1 00:01:51 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 529 843 13
Time: 00:22:07,33
Laps: 11
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:01:51
21 . 100 Rutnik Matevž
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 809 29 00:22:25,41 11 -1 00:01:47 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 809 29
Time: 00:22:25,41
Laps: 11
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:01:47
22 . 101 Kolar Matej
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE 100 176 005 31 00:22:32,39 11 -1 00:01:50 >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 005 31
Time: 00:22:32,39
Laps: 11
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:01:50
23 . 105 Eržen Martin
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 147 76 00:21:22,27 10 -2 00:01:47 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 147 76
Time: 00:21:22,27
Laps: 10
Zaostanek: -2
Najboljši krog: 00:01:47
DNF 95 Badovinac Jošt
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 552 63 00:17:08,19 8 -4 00:01:45 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 552 63
Time: 00:17:08,19
Laps: 8
Zaostanek: -4
Najboljši krog: 00:01:45
DNS 120 Kramar Timotej
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 529 832 02 02:17:03,18 1 -11 02:17:03 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 529 832 02
Time: 02:17:03,18
Laps: 1
Zaostanek: -11
Najboljši krog: 02:17:03
DNS 122 Kogovšek Črt
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 529 911 81 02:17:05,60 1 -11 02:17:05 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 529 911 81
Time: 02:17:05,60
Laps: 1
Zaostanek: -11
Najboljši krog: 02:17:05
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 83 Špoljar Jaka
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 853 73 00:25:08,81 15 -- 00:01:32 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 853 73
Time: 00:25:08,81
Laps: 15
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:01:32
2 . 81 Jablanovec Luka
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI 100 175 850 70 00:25:09,05 15 00:00:01 00:01:33 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 850 70
Time: 00:25:09,05
Laps: 15
Zaostanek: 00:00:01
Najboljši krog: 00:01:33
3 . 64 Polovič Nino
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 568 79 00:25:09,81 15 00:00:01 00:01:33 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 568 79
Time: 00:25:09,81
Laps: 15
Zaostanek: 00:00:01
Najboljši krog: 00:01:33
4 . 80 Jeromel Vid
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 806 26 00:25:09,85 15 00:00:01 00:01:33 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 806 26
Time: 00:25:09,85
Laps: 15
Zaostanek: 00:00:01
Najboljši krog: 00:01:33
5 . 70 Tomšič Dan Andrej
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 721 38 00:25:15,01 15 00:00:07 00:01:37 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 721 38
Time: 00:25:15,01
Laps: 15
Zaostanek: 00:00:07
Najboljši krog: 00:01:37
6 . 69 Gregorič David
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 572 83 00:25:59,82 15 00:00:51 00:01:38 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 572 83
Time: 00:25:59,82
Laps: 15
Zaostanek: 00:00:51
Najboljši krog: 00:01:38
7 . 76 Žnidar Žan
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 791 11 00:26:49,79 15 00:01:41 00:01:38 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 791 11
Time: 00:26:49,79
Laps: 15
Zaostanek: 00:01:41
Najboljši krog: 00:01:38
8 . 79 Majnik Andrej
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 805 25 00:26:50,48 15 00:01:42 00:01:37 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 805 25
Time: 00:26:50,48
Laps: 15
Zaostanek: 00:01:42
Najboljši krog: 00:01:37
9 . 86 Tušar Lenart
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 134 63 00:25:35,47 14 -1 00:01:37 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 134 63
Time: 00:25:35,47
Laps: 14
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:01:37
10 . 82 Jordan Adam
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 852 72 00:25:35,93 14 -1 00:01:18 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 852 72
Time: 00:25:35,93
Laps: 14
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:01:18
11 . 89 Brezovšek Nejc
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 176 462 03 00:25:58,78 14 -1 00:01:40 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 462 03
Time: 00:25:58,78
Laps: 14
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:01:40
12 . 72 Levstik Kristjan
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 738 55 00:26:02,72 14 -1 00:01:39 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 738 55
Time: 00:26:02,72
Laps: 14
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:01:39
13 . 71 Oven Martin
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 736 53 00:26:15,19 14 -1 00:01:38 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 736 53
Time: 00:26:15,19
Laps: 14
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:01:38
14 . 90 Novak David Svit
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 534 75 00:26:19,97 14 -1 00:01:39 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 534 75
Time: 00:26:19,97
Laps: 14
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:01:39
15 . 73 JOVAN TIM
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 740 57 00:25:51,30 13 -2 00:01:38 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 740 57
Time: 00:25:51,30
Laps: 13
Zaostanek: -2
Najboljši krog: 00:01:38
16 . 78 Markovič Luka
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 803 23 00:26:12,67 13 -2 00:01:39 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 803 23
Time: 00:26:12,67
Laps: 13
Zaostanek: -2
Najboljši krog: 00:01:39
17 . 92 Žnidarič Bor
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 497 993 76 00:26:45,25 13 -2 00:01:45 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 497 993 76
Time: 00:26:45,25
Laps: 13
Zaostanek: -2
Najboljši krog: 00:01:45
18 . 91 Skok Aleš
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 538 79 00:26:20,47 12 -3 00:01:40 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 538 79
Time: 00:26:20,47
Laps: 12
Zaostanek: -3
Najboljši krog: 00:01:40
19 . 77 Rutnik Andraž
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 802 22 00:27:09,10 12 -3 00:01:48 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 802 22
Time: 00:27:09,10
Laps: 12
Zaostanek: -3
Najboljši krog: 00:01:48
DNS 74 Rojko Nik
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart 100 175 752 69 01:44:57,06 1 -14 22.07.2017 16:53:53 >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 752 69
Time: 01:44:57,06
Laps: 1
Zaostanek: -14
Najboljši krog: 22.07.2017 16:53:53
DNS 75 Kovačev Mario
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart 100 175 753 70 01:45:01,75 1 -14 01:45:02 >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 753 70
Time: 01:45:01,75
Laps: 1
Zaostanek: -14
Najboljši krog: 01:45:02
DNS 84 Krč Aljaž
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 032 58 01:45:03,17 1 -14 01:45:03 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 032 58
Time: 01:45:03,17
Laps: 1
Zaostanek: -14
Najboljši krog: 01:45:03
DNS 87 Urbanc Jan
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart 100 176 171 03 01:45:04,59 1 -14 01:45:05 >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 171 03
Time: 01:45:04,59
Laps: 1
Zaostanek: -14
Najboljši krog: 01:45:05
DNS 88 Muršec Nino
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart 100 176 184 16 01:45:06,61 1 -14 01:45:07 >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 184 16
Time: 01:45:06,61
Laps: 1
Zaostanek: -14
Najboljši krog: 01:45:07
DNS 93 Simonič Joshua Noa
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart 100 603 271 12 01:45:07,61 1 -14 01:45:08 >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 603 271 12
Time: 01:45:07,61
Laps: 1
Zaostanek: -14
Najboljši krog: 01:45:08
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 25 Avbelj Blaž
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 634 48 0.026400462962963 -- -- >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 634 48
Time: 0.026400462962963
Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:00:00
2 . 53 Maček Matic
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 207 39 0.026400462962963 -- -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 207 39
Time: 0.026400462962963
Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:00:00
3 . 49 Šranc Andrej
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE 100 176 000 26 0.026400462962963 -- -- >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 000 26
Time: 0.026400462962963
Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:00:00
4 . 47 Žnidar Maj
KK Bled
Moški SLO KK Bled 100 175 998 24 0.026400462962963 -- -- >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 998 24
Time: 0.026400462962963
Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:00:00
5 . 43 Pušnik Gašper
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 820 40 0.026400462962963 -- -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 820 40
Time: 0.026400462962963
Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:00:00
6 . 46 Glivar Gal
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 879 02 0.026400462962963 -- -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 879 02
Time: 0.026400462962963
Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:00:00
7 . 45 Colnar Aljaž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 857 77 0.026400462962963 -- -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 857 77
Time: 0.026400462962963
Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:00:00
8 . 50 Pajek Benjamin
KK Bled
Moški SLO KK Bled 100 176 007 33 0.026400462962963 -- -- >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 007 33
Time: 0.026400462962963
Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:00:00
9 . 57 Vandur Gaber
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA 100 176 474 15 0.026400462962963 -- -- >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 474 15
Time: 0.026400462962963
Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:00:00
10 . 41 Zalar Gašper
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 816 36 0.026400462962963 -- -- >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 816 36
Time: 0.026400462962963
Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:00:00
11 . 42 Čemažar Jaka
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 817 37 0.026400462962963 -- -- >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 817 37
Time: 0.026400462962963
Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:00:00
12 . 61 Božić Antonio
BK SOKOL VINKOVCI
Moški CRO BK SOKOL VINKOVCI 10051289641 0.026400462962963 -- -- >
Klub BK SOKOL VINKOVCI
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10051289641
Time: 0.026400462962963
Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:00:00
13 . 44 Piskule Žiga
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 851 71 0.026400462962963 -- -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 851 71
Time: 0.026400462962963
Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:00:00
14 . 54 Ravbar Jan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 291 26 0.026400462962963 -- -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 291 26
Time: 0.026400462962963
Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:00:00
15 . 60 Antolović Anton
BK SOKOL VINKOVCI
Moški CRO BK SOKOL VINKOVCI 10051289439 0.026400462962963 -- -- >
Klub BK SOKOL VINKOVCI
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10051289439
Time: 0.026400462962963
Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:00:00
16 . 55 Poljšak Benjamin
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 293 28 0.026400462962963 -- -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 293 28
Time: 0.026400462962963
Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:00:00
17 . 51 Durkov Gregor
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 127 56 0.026400462962963 -- -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 127 56
Time: 0.026400462962963
Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:00:00
18 . 37 Muršec Miha
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 800 20 0.026400462962963 -- -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 800 20
Time: 0.026400462962963
Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:00:00
19 . 52 Ziherl Luka
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 156 85 0.026400462962963 -- -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 156 85
Time: 0.026400462962963
Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:00:00
20 . 58 Bedek Drejc
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA 100 176 475 16 0.026400462962963 -- -- >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 475 16
Time: 0.026400462962963
Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:00:00
21 . 31 Praprotnik Čurič Vid
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 716 33 0.026400462962963 -- -- >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 716 33
Time: 0.026400462962963
Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:00:00
DNF 59 Dragar Luka
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 501 496 87 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 501 496 87
Time:
Laps:
Zaostanek:
Najboljši krog:
DNF 56 Kovačič Rok
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 296 31 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 296 31
Time:
Laps:
Zaostanek:
Najboljši krog:
DNF 33 Brus Matej
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart 100 175 746 63 >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 746 63
Time:
Laps:
Zaostanek:
Najboljši krog:
DNF 32 DRAŠLER ANŽE
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 732 49 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 732 49
Time:
Laps:
Zaostanek:
Najboljši krog:
DNF 28 Cebek Rok
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart 100 175 709 26 >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 709 26
Time:
Laps:
Zaostanek:
Najboljši krog:
DNF 27 Mokič Tino
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart 100 175 701 18 >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 701 18
Time:
Laps:
Zaostanek:
Najboljši krog:
DNF 26 Ornik Tomaž
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart 100 175 659 73 >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 659 73
Time:
Laps:
Zaostanek:
Najboljši krog:
DNF 24 Jurec Matej
BK SOKOL VINKOVCI
Moški CRO BK SOKOL VINKOVCI 10051290146 >
Klub BK SOKOL VINKOVCI
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10051290146
Time:
Laps:
Zaostanek:
Najboljši krog:
DNF 34 Strmšek Miha
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart 100 175 757 74 >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 757 74
Time:
Laps:
Zaostanek:
Najboljši krog:
DNF 36 Vidovič Filip Teo
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 798 18 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 798 18
Time:
Laps:
Zaostanek:
Najboljši krog:
DNS 48 Slapničar Vid
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE 100 175 999 25 >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 999 25
Time:
Laps:
Zaostanek:
Najboljši krog:
DNS 40 Kogovšek Kancijan
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 815 35 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 815 35
Time:
Laps:
Zaostanek:
Najboljši krog:
DNS 39 Čuk Tjaž
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 814 34 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 814 34
Time:
Laps:
Zaostanek:
Najboljši krog:
DNS 38 Klasinc Enej
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 810 30 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 810 30
Time:
Laps:
Zaostanek:
Najboljši krog:
DNS 35 Polanec Gašper
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 792 12 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 792 12
Time:
Laps:
Zaostanek:
Najboljši krog:
DNS 30 Bašelj Jaša
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 715 32 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 715 32
Time:
Laps:
Zaostanek:
Najboljši krog:
DNS 29 PAULIČ GAŠPER
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 714 31 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 714 31
Time:
Laps:
Zaostanek:
Najboljši krog:
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 222 Omrzel Aljaž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 294 29 1.875 -- 22.07.2017 17:59:45 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 294 29
Time: 1.875
Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 22.07.2017 17:59:45
2 . 218 Čadež David
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 014 40 1.875 -- 22.07.2017 18:00:04 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 014 40
Time: 1.875
Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 22.07.2017 18:00:04
3 . 181 Čemažar Nik
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 153 322 46 1.875 -- 22.07.2017 17:59:37 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 153 322 46
Time: 1.875
Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 22.07.2017 17:59:37
4 . 180 Jarc Aljaž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 153 272 93 1.875 -- 22.07.2017 17:59:42 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 153 272 93
Time: 1.875
Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 22.07.2017 17:59:42
5 . 202 Hozjan Marko
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 797 17 1.875 -- 22.07.2017 17:59:40 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 797 17
Time: 1.875
Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 22.07.2017 17:59:40
6 . 186 Cizelj Pavel
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 158 300 77 1.875 -- 22.07.2017 18:00:12 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 158 300 77
Time: 1.875
Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 22.07.2017 18:00:12
7 . 190 Šranc Peter
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE 100 159 216 23 1.875 -- 22.07.2017 17:59:47 >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 159 216 23
Time: 1.875
Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 22.07.2017 17:59:47
8 . 195 Debevec Blaž
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 623 37 1.875 -- 22.07.2017 18:00:02 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 623 37
Time: 1.875
Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 22.07.2017 18:00:02
9 . 236 Fržop Roko
BBK ORLOV KRUG
Moški CRO BBK ORLOV KRUG 10028404412 1.875 -- 22.07.2017 17:59:52 >
Klub BBK ORLOV KRUG
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028404412
Time: 1.875
Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 22.07.2017 17:59:52
10 . 194 Finkšt Matic
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 613 27 1.875 -- 22.07.2017 17:59:49 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 613 27
Time: 1.875
Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 22.07.2017 17:59:49
11 . 184 Ostervuh Jan
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 158 289 66 1.875 -- 22.07.2017 17:59:55 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 158 289 66
Time: 1.875
Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 22.07.2017 17:59:55
12 . 198 Bavec Timotej
mebloJOGI KULT Solkan
Moški SLO mebloJOGI KULT Solkan 100 175 690 07 1.875 -- 22.07.2017 17:59:57 >
Klub mebloJOGI KULT Solkan
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 690 07
Time: 1.875
Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 22.07.2017 17:59:57
13 . 199 Malovič Nace
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 795 15 1.875 -- 22.07.2017 18:00:00 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 795 15
Time: 1.875
Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 22.07.2017 18:00:00
14 . 206 Jančar Žiga
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 835 55 1.875 -- 22.07.2017 18:00:07 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 835 55
Time: 1.875
Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 22.07.2017 18:00:07
15 . 225 Bahč Gregor
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 326 61 1.875 -- 22.07.2017 18:00:09 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 326 61
Time: 1.875
Laps:
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 22.07.2017 18:00:09
DNF 229 Trotovšek Jan
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA 100 559 899 96 22.07.2017 18:08:14 >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 559 899 96
Time:
Laps:
Zaostanek:
Najboljši krog: 22.07.2017 18:08:14
DNF 231 Kostelec Aljaž
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 598 350 38 22.07.2017 18:08:16 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 598 350 38
Time:
Laps:
Zaostanek:
Najboljši krog: 22.07.2017 18:08:16
DNF 232 Šotola Ivan
BK SOKOL VINKOVCI
Moški SLO BK SOKOL VINKOVCI 10011042321 22.07.2017 18:08:17 >
Klub BK SOKOL VINKOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10011042321
Time:
Laps:
Zaostanek:
Najboljši krog: 22.07.2017 18:08:17
DNF 233 Budimir Kristijan
BK FORTICA
Moški CRO BK FORTICA 10011204692 22.07.2017 18:08:19 >
Klub BK FORTICA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10011204692
Time:
Laps:
Zaostanek:
Najboljši krog: 22.07.2017 18:08:19
DNF 235 Jakopović Sven
PERUTNINA PTUJ
Moški CRO PERUTNINA PTUJ 10015856349 22.07.2017 18:08:20 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10015856349
Time:
Laps:
Zaostanek:
Najboljši krog: 22.07.2017 18:08:20
DNF 237 Zadro Zvonimir
BK SOKOL VINKOVCI
Moški SLO BK SOKOL VINKOVCI 10051288833 22.07.2017 18:08:21 >
Klub BK SOKOL VINKOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10051288833
Time:
Laps:
Zaostanek:
Najboljši krog: 22.07.2017 18:08:21
DNF 193 Legenštein Andraž
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 612 26 22.07.2017 18:07:37 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 612 26
Time:
Laps:
Zaostanek:
Najboljši krog: 22.07.2017 18:07:37
DNF 196 Božič Matic
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 632 46 22.07.2017 18:07:39 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 632 46
Time:
Laps:
Zaostanek:
Najboljši krog: 22.07.2017 18:07:39
DNF 201 Žagar Tilen
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 796 16 22.07.2017 18:07:45 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 796 16
Time:
Laps:
Zaostanek:
Najboljši krog: 22.07.2017 18:07:45
DNF 204 Skuk Luka
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 819 39 22.07.2017 18:07:48 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 819 39
Time:
Laps:
Zaostanek:
Najboljši krog: 22.07.2017 18:07:48
DNF 205 Jagodic Filip
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 821 41 22.07.2017 18:07:49 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 821 41
Time:
Laps:
Zaostanek:
Najboljši krog: 22.07.2017 18:07:49
DNF 207 Jovan Jan
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 840 60 22.07.2017 18:07:51 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 840 60
Time:
Laps:
Zaostanek:
Najboljši krog: 22.07.2017 18:07:51
DNF 208 Pirih Aleš
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 175 890 13 22.07.2017 18:07:53 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 890 13
Time:
Laps:
Zaostanek:
Najboljši krog: 22.07.2017 18:07:53
DNF 220 Razpotnik Miha
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 176 093 22 22.07.2017 18:08:00 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 093 22
Time:
Laps:
Zaostanek:
Najboljši krog: 22.07.2017 18:08:00
DNF 221 Rataj Žan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 292 27 22.07.2017 18:08:02 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 292 27
Time:
Laps:
Zaostanek:
Najboljši krog: 22.07.2017 18:08:02
DNF 224 Bogataj Patrik
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 324 59 22.07.2017 18:08:09 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 324 59
Time:
Laps:
Zaostanek:
Najboljši krog: 22.07.2017 18:08:09
DNF 188 Novak Žiga
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 158 310 87 22.07.2017 18:07:30 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 158 310 87
Time:
Laps:
Zaostanek:
Najboljši krog: 22.07.2017 18:07:30
DNF 189 Paj Jernej
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 159 191 95 22.07.2017 18:07:32 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 159 191 95
Time:
Laps:
Zaostanek:
Najboljši krog: 22.07.2017 18:07:32
DNF 191 Teržan Jakob
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 610 24 22.07.2017 18:07:33 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 610 24
Time:
Laps:
Zaostanek:
Najboljši krog: 22.07.2017 18:07:33
DNF 227 Skok Anže
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 176 537 78 22.07.2017 18:08:12 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 537 78
Time:
Laps:
Zaostanek:
Najboljši krog: 22.07.2017 18:08:12
DNS 210 Slapničar Bor
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE 100 176 003 29 22.07.2017 18:07:54 >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 003 29
Time:
Laps:
Zaostanek:
Najboljši krog: 22.07.2017 18:07:54
DNS 211 Topolovec Matija
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE 100 176 004 30 22.07.2017 18:07:56 >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 004 30
Time:
Laps:
Zaostanek:
Najboljši krog: 22.07.2017 18:07:56
DNS 215 Oman Urban
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 011 37 22.07.2017 18:07:57 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 011 37
Time:
Laps:
Zaostanek:
Najboljši krog: 22.07.2017 18:07:57
DNS 219 Kušar Jan
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 015 41 22.07.2017 18:07:59 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 015 41
Time:
Laps:
Zaostanek:
Najboljši krog: 22.07.2017 18:07:59
DNS 223 Colnar Martin
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 323 58 22.07.2017 18:08:07 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 323 58
Time:
Laps:
Zaostanek:
Najboljši krog: 22.07.2017 18:08:07
DNS 226 Podlesnik Anže
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA 100 176 473 14 22.07.2017 18:08:10 >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 473 14
Time:
Laps:
Zaostanek:
Najboljši krog: 22.07.2017 18:08:10
DNS 228 Petelin Karli
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart 100 524 492 94 22.07.2017 18:08:13 >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 524 492 94
Time:
Laps:
Zaostanek:
Najboljši krog: 22.07.2017 18:08:13
DNS 183 Sagadin Luka
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart 100 153 339 63 22.07.2017 18:07:18 >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 153 339 63
Time:
Laps:
Zaostanek:
Najboljši krog: 22.07.2017 18:07:18
DNS 187 Medja Kristjan
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE 100 158 308 85 22.07.2017 18:07:27 >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 158 308 85
Time:
Laps:
Zaostanek:
Najboljši krog: 22.07.2017 18:07:27
DNS 192 Kugonič Žiga
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 611 25 22.07.2017 18:07:35 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 611 25
Time:
Laps:
Zaostanek:
Najboljši krog: 22.07.2017 18:07:35
DNS 197 Slekovec Žiga
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart 100 175 662 76 22.07.2017 18:07:42 >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 662 76
Time:
Laps:
Zaostanek:
Najboljši krog: 22.07.2017 18:07:42
DNS 203 Medved Jan
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 801 21 22.07.2017 18:07:46 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 801 21
Time:
Laps:
Zaostanek:
Najboljši krog: 22.07.2017 18:07:46
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 136 Špringer Tia
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 635 246 74 00:17:07,71 8 -- 00:01:57 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 635 246 74
Time: 00:17:07,71
Laps: 8
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:01:57
2 . 175 Jeromel Hana
PERUTNINA PTUJ
Ženski SLO PERUTNINA PTUJ 100 500 141 90 00:15:38,89 7 -1 00:02:06 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 500 141 90
Time: 00:15:38,89
Laps: 7
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:02:06
3 . 174 Žvan Katja
KK GORJE
Ženski SLO KK GORJE 100 492 634 52 00:16:04,76 7 -1 00:02:10 >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 492 634 52
Time: 00:16:04,76
Laps: 7
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:02:10
4 . 165 Novak Ivana Rosa
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 533 74 00:16:57,53 7 -1 00:02:18 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 533 74
Time: 00:16:57,53
Laps: 7
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:02:18
5 . 85 Peterlin Laura
KK ADRIA MOBIL
Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 100 601 582 69 00:16:10,17 6 -2 00:02:28 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 601 582 69
Time: 00:16:10,17
Laps: 6
Zaostanek: -2
Najboljši krog: 00:02:28
DNS 177 Piskule Maša
KK ADRIA MOBIL
Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 100 597 320 75 02:42:11,25 1 -7 02:42:11 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 597 320 75
Time: 02:42:11,25
Laps: 1
Zaostanek: -7
Najboljši krog: 02:42:11
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 109 Kalan Neja
KK KRANJ
Ženski SLO KK KRANJ 100 176 126 55 00:15:09,41 8 -- 00:01:44 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 126 55
Time: 00:15:09,41
Laps: 8
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:01:44
2 . 176 Horvat Lea
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 504 568 55 00:16:00,04 8 00:00:51 00:01:56 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 504 568 55
Time: 00:16:00,04
Laps: 8
Zaostanek: 00:00:51
Najboljši krog: 00:01:56
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 163 Čemažar Klara
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 175 735 52 00:21:06,04 11 -- 00:01:44 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 175 735 52
Time: 00:21:06,04
Laps: 11
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:01:44
2 . 164 Prevc Eva
KK KRANJ
Ženski SLO KK KRANJ 100 176 076 05 00:21:06,39 11 -- 00:01:44 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 076 05
Time: 00:21:06,39
Laps: 11
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:01:44
DNS 162 Hamler Tajda
KK TBP Lenart
Ženski SLO KK TBP Lenart 100 175 660 74 02:17:06,79 1 -10 02:17:06 >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 175 660 74
Time: 02:17:06,79
Laps: 1
Zaostanek: -10
Najboljši krog: 02:17:06
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 166 Dovjak Katja
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 157 895 18 00:05:49,87 3 -- 00:01:38 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 157 895 18
Time: 00:05:49,87
Laps: 3
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:01:38
DNS 167 Debenec Sara
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 175 893 16 00:48:34,28 1 -2 00:48:34 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 175 893 16
Time: 00:48:34,28
Laps: 1
Zaostanek: -2
Najboljši krog: 00:48:34
DNS 168 Komar Liza
KK KRANJ
Ženski SLO KK KRANJ 100 176 010 36 00:48:35,53 1 -2 00:48:35 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 010 36
Time: 00:48:35,53
Laps: 1
Zaostanek: -2
Najboljši krog: 00:48:35
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 170 Kern Špela
Bizkaia Durango
Ženski SLO Bizkaia Durango 100 091 548 61 00:38:20,13 20 -- 00:01:27 >
Klub Bizkaia Durango
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 091 548 61
Time: 00:38:20,13
Laps: 20
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:01:27
2 . 171 Elsner Tanja
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 109 690 64 00:38:26,92 20 00:00:06 00:01:28 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 109 690 64
Time: 00:38:26,92
Laps: 20
Zaostanek: 00:00:06
Najboljši krog: 00:01:28
3 . 1 Jeretina Katja
KK ADRIA MOBIL
Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 100 096 408 71 00:32:00,70 15 -5 00:01:28 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 096 408 71
Time: 00:32:00,70
Laps: 15
Zaostanek: -5
Najboljši krog: 00:01:28
4 . 172 Žavbi Kunaver Saša
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 156 632 58 00:08:44,91 5 -15 00:01:35 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 156 632 58
Time: 00:08:44,91
Laps: 5
Zaostanek: -15
Najboljši krog: 00:01:35
5 . 117 Berlan Ula
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 156 636 62 00:08:52,29 5 -15 00:01:39 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 156 636 62
Time: 00:08:52,29
Laps: 5
Zaostanek: -15
Najboljši krog: 00:01:39
6 . 169 Novak Alenka
KK ADRIA MOBIL
Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 100 086 876 45 00:07:07,79 4 -16 00:01:44 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 086 876 45
Time: 00:07:07,79
Laps: 4
Zaostanek: -16
Najboljši krog: 00:01:44

Komentarji

 

Mobile content