Rezultati za: POKAL MR. BO 2017

Cestno kolesarstvo Tekma:POKAL MR. BO 2017 Datum:03.09.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub TOČKE Licenca
DEČKI D (U13)-M
1 . 30 Valjavec Erazem Moški SLO KK KRANJ 8 101
2 . 21 Golob Nik Moški SLO KK TBP LENART 7 101
3 . 34 MURER Jakob Moški AUT ARBO RAPSO KNITTELFELD 4 101
4 . 25 Peterlin Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL 3 101
5 . 28 Zajc Matevž Moški SLO ROG AS 101
6 . 23 Rozman Nik Moški SLO KK ADRIA MOBIL 101
7 . 29 Gregorčič Luka Moški SLO ROG AS 101
8 . 20 Makuc Maks Moški SLO KK TBP LENART 101
DEČKI E (U13)-M
1 . 8 Bevc Žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10 101
2 . 11 Muršec Nik Moški SLO PERUTNINA PTUJ 6 101
3 . 5 Gonza Tomaž Moški SLO KK TBP LENART 4 101
4 . 9 Prevejšek Prevejšek Moški SLO KK ADRIA MOBIL 2 101
5 . 6 Urbanc Gašper Moški SLO KK TBP LENART 101
6 . 12 Kirbiš Jan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 101
7 . 10 Novak Maj Moški SLO KK ADRIA MOBIL 101
8 . 7 Črešnar Luka Moški SLO KK ADRIA MOBIL 101
DEKLICA D-Ž
1 . 4 Brus Ana Ženski SLO KK TBP LENART 101
DEKLICE E (WU13)-Ž
1 . 14 Novak Ivana Rosa Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 101
2 . 2 Tompa Veronika Ženski SLO KK TBP LENART 101
3 . 1 Tompa Julija Ženski SLO KK TBP LENART 101
4 . 3 GONZA Rebeka Ženski SLO KK TBP LENART 101
DEČKI C (U13)-M
1 . 44 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL 11 101
2 . 42 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 8 101
3 . 46 Omrzel Jurij Moški SLO KK ADRIA MOBIL 5 101
4 . 59 Čuk Enej Moški SLO Rog AS 4 101
5 . 50 Eržen Žak Moški SLO KK ADRIA MOBIL 2 101
7 . 49 Kaferle Gaj Moški SLO KK ADRIA MOBIL 1 101
8 . 77 SARWARI Shayan Moški AUT ARBO RAPSO KNITTELFELD 1 101
9 . 24 Pšeničnik Matic Moški SLO KK ADRIA MOBIL 101
10 . 69 Božnar Prosen Enej Moški SLO KK KRANJ 101
11 . 26 Omrzel Jakob Moški SLO KK ADRIA MOBIL 101
12 . 78 STOCKER Marco Moški AUT ARBO RAPSO KNITTELFELD 101
13 . 66 Sušnik Nejc Moški SLO KK KRANJ 101
14 . 53 Majnik Jure Moški SLO PERUTNINA PTUJ 101
17 . 58 Oblak Domen Moški SLO Rog AS 101
18 . 52 Černe Ožbej Moški SLO KK GORJE 101
20 . 67 Lešnik Jan Moški SLO KK KRANJ 101
21 . 62 Zornada Marcel Moški SLO KK KRANJ 101
22 . 54 Krevs Marcel Moški SLO PERUTNINA PTUJ 101
23 . 55 Kelner Žiga Moški SLO PERUTNINA PTUJ 101
24 . 68 Flajs Maj Moški SLO KK KRANJ 101
25 . 47 Novak Crt Moški SLO KK ADRIA MOBIL 101
26 . 63 Uvodič Jan Moški SLO KK KRANJ 101
27 . 43 Vrtar Andraž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 101
28 . 40 Sužnik Julijan Moški SLO KK TBP Lenart 101
29 . 48 Miklič Marsel Moški SLO KK ADRIA MOBIL 101
DNF 56 Zupan Luka Moški SLO Rog AS 101
DNF 60 Bevc Jakob Moški SLO Rog AS 101
DNF 41 Moharič Dino Moški SLO KK TBP Lenart 101
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 103 Gregorčič Natan Moški SLO Rog AS 12 101
2 . 113 Podlesnik Grega Moški SLO TANIN SEVNICA 10 101
3 . 83 Kenda Jan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 7 101
4 . 107 Petek Aljaž Moški SLO KK KRANJ 4 101
5 . 87 Lumpert Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL 3 101
6 . 117 Smrdel Miha Moški SLO MBK SportR.Si 3 101
7 . 114 Klopčič Leon Moški SLO TANIN SEVNICA 2 101
8 . 89 Kogovšek Črt Moški SLO KK ADRIA MOBIL 1 101
9 . 84 Trstenjak Matija Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 1 101
10 . 96 Svenšek Jan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 1 101
12 . 108 Križnar Žan Moški SLO KK KRANJ 101
13 . 110 Kalan Žiga Moški SLO KK KRANJ 101
14 . 109 Košir Vid Moški SLO KK KRANJ 101
16 . 95 Valenko Lovro Moški SLO PERUTNINA PTUJ 101
17 . 86 Mihalič Erik Moški SLO KK ADRIA MOBIL 101
18 . 99 Kirbiš Primož Moški SLO PERUTNINA PTUJ 101
19 . 91 Badovinac Jošt Moški SLO KK ADRIA MOBIL 101
20 . 93 Robič Nal Jure Moški SLO KK Bled 101
21 . 88 Kramar Timotej Moški SLO KK ADRIA MOBIL 101
22 . 112 Dolinšek Jaka Moški SLO KK KRANJ 101
23 . 94 Kolar Matej Moški SLO KK GORJE 101
24 . 97 Rutnik Matevž Moški SLO PERUTNINA PTUJ 101
25 . 111 Eržen Martin Moški SLO KK KRANJ 101
27 . 102 Jeraj Nikolas Moški SLO Rog AS 101
28 . 104 Debevec Jakob Moški SLO Rog AS 101
29 . 92 Ambrožič Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 101
30 . 90 Ivnik Tilen Moški SLO KK ADRIA MOBIL 101
31 . 101 Muha Luka Moški SLO Rog AS 101
32 . 100 Hanžel Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 101
33 . 85 Turk Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 101
34 . 98 Kovačec Blaž Moški SLO PERUTNINA PTUJ 101
35 . 82 Lorber Rok Moški SLO KK TBP Lenart 101
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 137 Špoljar Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL 25 101
2 . 157 Jablanovec Luka Moški SLO KK TROPOVCI 9 101
3 . 138 Polovič Nino Moški SLO KK ADRIA MOBIL 4 101
4 . 140 Jordan Adam Moški SLO KK ADRIA MOBIL 4 101
5 . 167 Rinnofner Markus Moški AUT RC RAPSO Knittelfeld 3 101
6 . 156 Krč Aljaž Moški SLO KK KRANJ 3 101
7 . 147 Jeromel Vid Moški SLO PERUTNINA PTUJ 2 101
8 . 142 Gregorič David Moški SLO KK ADRIA MOBIL 2 101
9 . 133 Muršec Nino Moški SLO KK TBP Lenart 2 101
10 . 146 Majnik Andrej Moški SLO PERUTNINA PTUJ 1 101
11 . 143 Žnidar Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 101
12 . 139 Misini Denis Moški SLO KK ADRIA MOBIL 101
13 . 135 Tušar Lenart Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 101
14 . 208 Gnezda Nace Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 101
15 . 150 Tomšič Dan Andrej Moški SLO Rog AS 101
16 . 153 Levstik Kristjan Moški SLO Rog AS 101
17 . 154 JOVAN TIM Moški SLO Rog AS 101
18 . 151 Skukan Gašper Moški SLO Rog AS 101
19 . 130 Urbanc Jan Moški SLO KK TBP Lenart 101
DNF 152 Oven Martin Moški SLO Rog AS 101
DNF 144 Rutnik Andraž Moški SLO PERUTNINA PTUJ 101
DNF 145 Markovič Luka Moški SLO PERUTNINA PTUJ 101
DNF 149 Weisseisen Jan Moški SLO Rog AS 101
DNF 131 Simonič Joshua Noa Moški SLO KK TBP Lenart 101
DNF 134 Kovačev Mario Moški SLO KK TBP Lenart 101
DNF 136 Novak David Svit Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 101
DNF 148 Žnidarič Bor Moški SLO Rog AS 101
DNF 155 Brezovšek Nejc Moški SLO Rog AS 101
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 175 Ravbar Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 19 101
2 . 184 Žnidar Maj Moški SLO KK BLED 14 101
3 . 196 PAULIČ GAŠPER Moški SLO ROG AS 11 101
4 . 194 Čuk Tjaž Moški SLO ROG AS 9 101
5 . 188 Pušnik Gašper Moški SLO PERUTNINA PTUJ 9 101
6 . 186 Šranc Andrej Moški SLO KK GORJE 9 101
7 . 193 Dragar Luka Moški SLO ROG AS 4 101
8 . 171 Ornik Tomaž Moški SLO KK TBP LENART 3 101
9 . 195 Praprotnik Čurič Vid Moški SLO ROG AS 2 101
10 . 170 Strmšek Miha Moški SLO KK TBP LENART 2 101
11 . 181 Piskule Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL 2 101
12 . 187 Slapničar Vid Moški SLO KK GORJE 1 101
13 . 176 Poljšak Benjamin Moški SLO KK ADRIA MOBIL 1 101
14 . 200 Bedek Drejc Moški SLO TANIN SEVNICA 101
15 . 189 Polanec Gašper Moški SLO PERUTNINA PTUJ 101
16 . 190 Vidovič Filip Teo Moški SLO PERUTNINA PTUJ 101
17 . 191 Muršec Miha Moški SLO PERUTNINA PTUJ 101
18 . 173 Cebek Rok Moški SLO KK TBP LENART 101
19 . 197 DRAŠLER ANŽE Moški SLO ROG AS 101
20 . 192 Kogovšek Kancijan Moški SLO ROG AS 101
21 . 174 Brus Matej Moški SLO KK TBP LENART 101
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 32 Smrdel Tina Ženski SLO MBK SportR.Si 101
2 . 13 Žvan Katja Ženski SLO KK GORJE 101
3 . 207 Gnezda Hana Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 101
4 . 16 Jeromel Hana Ženski SLO PERUTNINA PTUJ 101
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 73 Kalan Neja Ženski SLO KK KRANJ 1 101
2 . 74 Horvat Lea Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 101
3 . 75 Galof Pija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 101
4 . 80 Klicnik Verena Ženski AUT RC RAPSO Knittelfeld 101
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 81 Hamler Tajda Ženski SLO KK TBP Lenart 101
2 . 120 Čemažar Klara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 101
3 . 118 Trstenjak Ida Ženski CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 101
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 161 Ahačič Ana Ženski SLO KK KRANJ 101
2 . 160 Sušnik Tjaša Ženski SLO KK KRANJ 101
DNF 168 Hellebart Lena Ženski AUT RC RAPSO Knittelfeld 101
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 201 Ustar Maša Pia Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 101
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 203 Jeretina Katja Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 2 101
2 . 202 Novak Alenka Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 101

Komentarji