Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: DP V VOŽNJI NA ČAS OTOČEC - za deklice in dečke 2017

Cestno kolesarstvo Tekma:DP V VOŽNJI NA ČAS OTOČEC - za deklice in dečke 2017 Datum:09.09.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Time Več
DEČKI C (U13)-M
1 . 44 Skok Marcel
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 536 77 7:00.083 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 536 77
Time: 7:00.083
2 . 31 Omrzel Jurij
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 631 889 15 7:11.339 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 631 889 15
Time: 7:11.339
3 . 43 Ravbar Anže
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 563 74 7:13.604 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 563 74
Time: 7:13.604
4 . 39 Zornada Marcel
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 514 114 95 7:14.316 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 514 114 95
Time: 7:14.316
5 . 38 ČUK Enej
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 642 56 7:27.294 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 642 56
Time: 7:27.294
6 . 34 Valjavec Erazem
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 205 37 7:34.166 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 205 37
Time: 7:34.166
7 . 40 Majnik Jure
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 918 41 7:34.610 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 918 41
Time: 7:34.610
8 . 22 MERNIK Sven
BIKEREPUBLIC
Moški SLO BIKEREPUBLIC 100 612 068 79 7:34.763 >
Klub BIKEREPUBLIC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 612 068 79
Time: 7:34.763
9 . 26 Lešnik Jan
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 514 092 73 7:39.146 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 514 092 73
Time: 7:39.146
10 . 37 Božnar Prosen Enej
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 152 81 7:41.159 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 152 81
Time: 7:41.159
11 . 35 Eržen Žak
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 217 49 7:42.726 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 217 49
Time: 7:42.726
12 . 41 Pšeničnik Matic
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 574 85 7:44.710 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 574 85
Time: 7:44.710
13 . 36 Omrzel Jakob
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 564 75 7:45.331 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 564 75
Time: 7:45.331
14 . 42 Flajs Maj
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 151 80 7:46.027 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 151 80
Time: 7:46.027
15 . 30 Černe Ožbej
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE 100 175 995 21 7:53.880 >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 995 21
Time: 7:53.880
16 . 23 Novak Črt
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 597 333 88 7:56.208 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 597 333 88
Time: 7:56.208
17 . 27 Krevs Marcel
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 176 248 80 7:56.866 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 248 80
Time: 7:56.866
18 . 1 Golob Nik
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART 100 175 939 62 7:58.840 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 939 62
Time: 7:58.840
19 . 11 Bevc Jakob
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 492 573 88 8:00.386 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 492 573 88
Time: 8:00.386
20 . 33 Sušnik Nejc
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 154 83 8:05.701 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 154 83
Time: 8:05.701
21 . 28 Kelner Žiga
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 500 155 07 8:06.701 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 500 155 07
Time: 8:06.701
22 . 32 KAFERLE Gaj
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556273 8:06.845 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017556273
Time: 8:06.845
23 . 29 Oblak Domen
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 492 575 90 8:07.498 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 492 575 90
Time: 8:07.498
24 . 24 Vrtar Andraž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 529 828 95 8:07.921 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 529 828 95
Time: 8:07.921
25 . 25 Peterlin Nejc
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 561 72 8:11.303 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 561 72
Time: 8:11.303
26 . 21 Sužnik Julijan
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart 100 596 036 52 8:20.989 >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 596 036 52
Time: 8:20.989
27 . 19 Miklič Marsel
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 597 339 94 8:27.340 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 597 339 94
Time: 8:27.340
28 . 9 Zajc Matevž
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 492 546 61 8:28.472 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 492 546 61
Time: 8:28.472
29 . 17 Muršec Nik
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 500 158 10 8:31.130 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 500 158 10
Time: 8:31.130
30 . 14 Bevc Žan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 551 62 8:33.085 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 551 62
Time: 8:33.085
31 . 20 Žagar Matic
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 492 567 82 8:33.782 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 492 567 82
Time: 8:33.782
32 . 2 LUŽAR Benjamin
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 627 256 38 8:42.144 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 627 256 38
Time: 8:42.144
33 . 8 Kirbiš Jan
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 500 167 19 8:44.461 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 500 167 19
Time: 8:44.461
34 . 13 Prevejšek Mai
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10052982087 8:45.667 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10052982087
Time: 8:45.667
35 . 10 Gregorčič Luka
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 501 503 94 8:49.755 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 501 503 94
Time: 8:49.755
36 . 7 Črešnar Luka
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 597 326 81 8:56.336 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 597 326 81
Time: 8:56.336
37 . 4 Zupan Luka
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 648 205 35 8:59.331 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 648 205 35
Time: 8:59.331
38 . 12 Moharič Dino
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart 100 596 055 71 9:11.424 >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 596 055 71
Time: 9:11.424
39 . 5 Novak Maj
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 9:28.753 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Time: 9:28.753
DNS 3 Avbar Nejc
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 553 64 DNS >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 553 64
Time: DNS
DNS 6 Uvodič Jan
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 155 84 DNS >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 155 84
Time: DNS
DNS 16 Tisovec Kristian
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 560 71 DNS >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 560 71
Time: DNS
DNS 18 Peterlin Luka
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 549 60 DNS >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 549 60
Time: DNS
DNS 15 Rozman Nik
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 529 56425 DNS >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 529 56425
Time: DNS
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 81 Gregorčič Natan
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 501 518 12 6:44.612 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 501 518 12
Time: 6:44.612
2 . 80 Podlesnik Grega
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA 100 176 477 18 6:45.387 >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 477 18
Time: 6:45.387
3 . 76 Petek Aljaž
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 030 56 6:51.296 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 030 56
Time: 6:51.296
4 . 78 Kenda Jan
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 543 84 7:06.558 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 543 84
Time: 7:06.558
5 . 71 Muha Luka
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 176 464 05 7:07.941 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 464 05
Time: 7:07.941
6 . 66 Mihalič Erik
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 554 65 7:08.607 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 554 65
Time: 7:08.607
7 . 79 Turk Aljaž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 565 76 7:16.061 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 565 76
Time: 7:16.061
8 . 77 Svenšek Jan
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 176 148 77 7:16.648 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 148 77
Time: 7:16.648
9 . 75 Lumpert Nejc
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 208 40 7:16.801 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 208 40
Time: 7:16.801
10 . 62 Kogovšek Črt
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 529 911 81 7:19.734 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 529 911 81
Time: 7:19.734
11 . 72 Hanžel Žan
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 808 28 7:23.359 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 808 28
Time: 7:23.359
12 . 65 Badovinac Jošt
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 552 63 7:23.547 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 552 63
Time: 7:23.547
13 . 64 Ambrožič Jan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017620941 7:24.434 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017620941
Time: 7:24.434
14 . 74 Križnar Žan
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 153 82 7:29.174 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 153 82
Time: 7:29.174
15 . 54 Kramar Timotej
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 529 832 02 7:30.210 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 529 832 02
Time: 7:30.210
16 . 59 ROBIČ Nal
KK Bled
Moški SLO KK Bled 100 7:34.434 >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Time: 7:34.434
17 . 73 Klopčič Leon
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA 100 176 468 09 7:36.979 >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 468 09
Time: 7:36.979
18 . 57 Jeraj Nikolas
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 176 463 04 7:38.897 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 463 04
Time: 7:38.897
19 . 67 Valenko Lovro
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 176 146 75 7:39.670 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 146 75
Time: 7:39.670
20 . 51 Breitenberger Aron
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 504 621 11 7:42.349 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 504 621 11
Time: 7:42.349
21 . 68 Košir Vid
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 157 86 7:44.442 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 157 86
Time: 7:44.442
22 . 56 Dolinšek Jaka
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 031 57 7:47.342 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 031 57
Time: 7:47.342
23 . 69 Kalan Žiga
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 121 50 7:48.472 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 121 50
Time: 7:48.472
24 . 70 Kirbiš Primož
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 807 27 7:51.863 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 807 27
Time: 7:51.863
25 . 63 Rutnik Matevž
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 809 29 7:52.081 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 809 29
Time: 7:52.081
26 . 55 Debevec Jakob
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 734 51 7:54.751 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 734 51
Time: 7:54.751
27 . 61 Eržen Martin
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 147 76 7:58.948 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 147 76
Time: 7:58.948
28 . 60 Kolar Matej
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE 100 176 005 31 8:03.640 >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 005 31
Time: 8:03.640
29 . 52 Ivnik Tilen
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 529 843 13 8:18.998 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 529 843 13
Time: 8:18.998
30 . 53 Kovačec Blaž
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 500 172 24 8:36.581 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 500 172 24
Time: 8:36.581
DNS 58 Svetličič Miha
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 149 78 DNS >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 149 78
Time: DNS
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 114 Polovič Nino
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 568 79 12:09.167 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 568 79
Time: 12:09.167
2 . 116 Špoljar Jaka
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 853 73 12:29.286 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 853 73
Time: 12:29.286
3 . 115 Jablanovec Luka
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI 100 175 850 70 12:29.913 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 850 70
Time: 12:29.913
4 . 112 Jeromel Vid
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 806 26 13:02.034 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 806 26
Time: 13:02.034
5 . 113 Jordan Adam
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 852 72 13:10.492 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 852 72
Time: 13:10.492
6 . 107 Muršec Nino
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart 100 176 184 16 13:11.186 >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 184 16
Time: 13:11.186
7 . 105 Krč Aljaž
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 176 032 58 13:16.675 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 032 58
Time: 13:16.675
8 . 111 Gregorič David
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 572 83 13:17.183 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 572 83
Time: 13:17.183
9 . 103 Tušar Lenart
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 134 63 13:34.686 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 134 63
Time: 13:34.686
10 . 110 TOMŠIČ Dan
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 721 38 13:36.553 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 721 38
Time: 13:36.553
11 . 108 Majnik Andrej
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 805 25 13:37.623 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 805 25
Time: 13:37.623
12 . 100 Skukan Gašper
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 712 29 13:45.384 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 712 29
Time: 13:45.384
13 . 88 Hajsinger Janko
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 132 61 13:49.211 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 132 61
Time: 13:49.211
14 . 104 JOVAN TIM
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 740 57 13:51.920 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 740 57
Time: 13:51.920
15 . 109 Rojko Nik
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart 100 175 752 69 14:01.412 >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 752 69
Time: 14:01.412
16 . 106 Žnidar Žan
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 791 11 14:06.074 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 791 11
Time: 14:06.074
17 . 101 Misini Denis
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 569 80 14:09.385 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 569 80
Time: 14:09.385
18 . 102 Urbanc Jan
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart 100 176 171 03 14:12.553 >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 171 03
Time: 14:12.553
19 . 98 Brezovšek Nejc
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 176 462 03 14:26.026 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 462 03
Time: 14:26.026
20 . 91 Oven Martin
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 736 53 14:34.194 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 736 53
Time: 14:34.194
21 . 96 Levstik Kristjan
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 738 55 14:38.436 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 738 55
Time: 14:38.436
22 . 90 Žnidarič Bor
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 497 993 76 14:40.037 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 497 993 76
Time: 14:40.037
23 . 93 Skok Aleš
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 538 79 14:42.939 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 538 79
Time: 14:42.939
24 . 87 žagar Nejc
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 632 214 49 15:08.227 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 632 214 49
Time: 15:08.227
25 . 92 Weisseisen Jan
Rog AS
Moški SLO Rog AS 100 175 737 54 15:41.569 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 737 54
Time: 15:41.569
DNF 94 Kovačev Mario
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart 100 175 753 70 DNF >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 753 70
Time: DNF
DNS 86 Tavčar Jaša
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 567 78 DNS >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 567 78
Time: DNS
DNS 89 SIMONIČ Joshua
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart 100 603 271 12 DNS >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 603 271 12
Time: DNS
DNS 95 Markovič Luka
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 803 23 DNS >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 803 23
Time: DNS
DNS 97 Rutnik Andraž
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 175 802 22 DNS >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 802 22
Time: DNS
DNS 99 Novak David
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 534 75 DNS >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 534 75
Time: DNS
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 49 Smrdel Tina
MBK SportR.Si
Ženski SLO MBK SportR.Si 100 175 826 46 8:15.660 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 175 826 46
Time: 8:15.660
2 . 50 Jeromel Hana
PERUTNINA PTUJ
Ženski SLO PERUTNINA PTUJ 100 500 141 90 8:48.050 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 500 141 90
Time: 8:48.050
3 . 48 Žvan Katja
KK GORJE
Ženski SLO KK GORJE 100 492 634 52 8:57.633 >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 492 634 52
Time: 8:57.633
4 . 47 NOVAK Ivana
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 533 74 9:10.577 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 533 74
Time: 9:10.577
5 . 46 Peterlin Laura
KK ADRIA MOBIL
Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 100 601 582 69 10:17.912 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 601 582 69
Time: 10:17.912
DNS 45 Špringer Tia
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 635 246 74 DNS >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 635 246 74
Time: DNS
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 85 Kalan Neja
KK KRANJ
Ženski SLO KK KRANJ 100 176 126 55 7:22.763 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 126 55
Time: 7:22.763
2 . 84 Horvat Lea
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 504 568 55 7:39.701 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 504 568 55
Time: 7:39.701
3 . 83 Čuk Špela
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 546 87 7:47.649 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 546 87
Time: 7:47.649
4 . 82 Galof Pija
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 639 673 39 7:47.715 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 639 673 39
Time: 7:47.715
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 118 Prevc Eva
KK KRANJ
Ženski SLO KK KRANJ 100 176 076 05 7:26.550 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 076 05
Time: 7:26.550
2 . 117 Hamler Tajda
KK TBP Lenart
Ženski SLO KK TBP Lenart 100 175 660 74 7:53.742 >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 175 660 74
Time: 7:53.742
DNS 119 Čemažar Klara
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 100 175 735 52 DNS >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 175 735 52
Time: DNS

Komentarji

 

Mobile content