Rezultati za: XC Mengeš 2017

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XC Mengeš 2017 Datum:01.10.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Št.krogov Zaostanek
OPEN - MOšKI-M
1 . 153 Utranker Damjan Moški SLO ŠD 2SIMPL 100 176 420 58 00:47:18 9 --
2 . 151 Štajnar Mihael Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 644 58 00:47:42 9 00:00:24
3 . 155 Lakota Luka Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 157 202 46 00:49:27 9 00:02:09
4 . 152 Jagodič Tilen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 745 62 00:45:04 8 -1
U17 M-M
1 . 7 Smolnikar Jakob Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 494 35 00:45:46 9 --
2 . 8 Žle Blaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 176 228 60 00:45:52 9 00:00:06
3 . 10 Pečnik Teo Moški SLO KK RAVNE 100 176 510 51 00:46:37 9 00:00:51
4 . 6 Kranjec Žagar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 545 56 00:47:57 9 00:02:11
5 . 5 Hribar Jernej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 645 59 00:49:17 9 00:03:31
6 . 3 Dolenšek Anže Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 176 476 17 00:49:28 9 00:03:42
7 . 2 Golmajer Ažbe Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 647 61 00:50:21 9 00:04:35
8 . 1 Vovk Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 724 41 00:45:58 7 -2
9 . 9 Klemenčič Jakob Moški SLO MBK SportR.Si 100 175 825 45 00:45:53 2 -7
U17 W-Ž
1 . 15 Janežič Ana Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 439 77 00:49:15 8 --
2 . 14 Homar Tamara Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 431 69 00:49:16 8 00:00:01
3 . 13 Filipović Jana Ženski CRO BK Biker 10028428963 00:51:02 8 00:01:47
4 . 12 Dečman Nika Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 727 44 00:47:10 7 -1
U15 M-M
1 . 34 Rus Jure Moški SLO MBK SportR.Si 100 175 828 48 00:31:15 6 --
2 . 31 Gnezda Nace Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 545 86 00:31:15 6 --
3 . 33 Smrdel Miha Moški SLO MBK SportR.Si 100 175 827 47 00:33:04 6 00:01:49
4 . 32 Janežič Luka Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 440 78 00:33:07 6 00:01:52
5 . 26 Mrak Matevž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 133 62 00:34:05 6 00:02:50
6 . 29 Kavčič Jernej Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 136 65 00:34:07 6 00:02:52
7 . 25 Auer Nal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 759 76 00:34:54 6 00:03:39
8 . 30 Jereb Tine Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 496 37 00:35:21 6 00:04:06
9 . 21 Dečman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 649 63 00:36:16 6 00:05:01
10 . 27 Markelj Tim Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 176 518 59 00:36:52 6 00:05:37
11 . 24 Jagodič David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 730 47 00:31:40 5 -1
12 . 23 Šen Tilen Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 135 64 00:31:49 5 -1
13 . 22 Zupan Benjamin Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 176 452 90 00:32:15 5 -1
14 . 126 Prelovšek Jure Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 139 68 00:32:15 5 -1
15 . 17 Svetličič Miha Moški SLO KK KRANJ 10017614978 00:32:50 5 -1
16 . 19 Ahačič Gašper Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 253 85 00:34:33 5 -1
17 . 20 Novak David Svit Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 534 75 00:34:59 5 -1
18 . 18 Jukič Mirza Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 671 85 00:33:03 4 -2
19 . 16 Brezar Vid Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:34:27 4 -2
U15 W-Ž
1 . 37 Mlakar Daša Ženski SLO MBK SportR.Si 100 175 829 49 00:36:17 6 --
2 . 38 Moroz Nuša Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 532 73 00:31:56 5 -1
3 . 36 Movrin Ema Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 441 79 00:32:33 5 -1
U13 M-M
1 . 39 Pahor Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 492 33 00:18:24 4 --
2 . 43 Vovk Ambrož Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 756 73 00:18:33 4 00:00:09
3 . 40 Terpin Tine Moški SLO MBK SportR.Si 100 175 832 52 00:18:55 4 00:00:31
4 . 41 Marolt Jaka Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 176 515 56 00:19:13 4 00:00:49
5 . 42 Gladek Marcel Moški SLO MBK SportR.Si 100 175 888 11 00:19:44 4 00:01:20
6 . 52 Potočnik Vid Moški SLO KK RAVNE 100 641 208 22 00:20:25 4 00:02:01
7 . 45 Utranker Filip Moški SLO ŠD 2Simpl 100 176 419 57 00:20:25 4 00:02:01
8 . 44 Svetličič Jošt Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 535 76 00:21:07 4 00:02:43
9 . 49 Starman Gal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 723 40 00:21:24 4 00:03:00
10 . 46 Kavčič Blaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 565 285 50 00:21:25 4 00:03:01
11 . 48 GombaČ Jure Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 443 81 00:22:30 4 00:04:06
12 . 47 Štriker Tine Moški SLO KK RAVNE 100 176 447 85 00:22:45 4 00:04:21
13 . 55 Lipovšek Matic Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 275 10 00:23:25 4 00:05:01
14 . 58 Bojkovič Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 758 75 00:23:29 4 00:05:05
15 . 54 Inkret Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 764 81 00:23:59 4 00:05:35
16 . 57 Koselj Anže Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 564 784 34 00:24:14 4 00:05:50
17 . 51 Korošec Klas Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 490 31 00:24:56 4 00:06:32
18 . 50 Golmajer Juš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 646 60 00:19:21 3 -1
19 . 53 Keržan Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 484 25 00:19:39 3 -1
20 . 125 Gutman Ožbej Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 00:23:21 3 -1
U13 W-Ž
1 . 59 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 544 55 00:21:07 4 --
2 . 61 Smrdel Tina Ženski SLO MBK SportR.Si 100 175 826 46 00:23:17 4 00:02:10
3 . 60 Klemenčič Ivana Ženski SLO MBK SportR.Si 100 175 790 10 00:23:45 4 00:02:38
4 . 122 Kranjec Zoja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 100 00:19:17 3 -1
U11 M-M
1 . 63 Zupanič Jurij Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 140 69 00:13:39 3 --
2 . 64 Boškin Filip Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 509 50 00:13:48 3 00:00:09
3 . 62 Rudolf Jernej Moški SLO MBK SportR.Si 100 175 782 02 00:13:56 3 00:00:17
4 . 65 Pečnik Tian Moški SLO KK RAVNE 100 176 506 47 00:14:18 3 00:00:39
5 . 66 Ažman Juš Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 176 527 68 00:14:24 3 00:00:45
6 . 67 Tominšek Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 773 90 00:15:08 3 00:01:29
7 . 71 Štajnar Gašper Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 590 015 45 00:15:24 3 00:01:45
8 . 70 Auer Nik Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 769 86 00:15:51 3 00:02:12
9 . 77 Zupan Urban Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 565 298 63 00:16:06 3 00:02:27
10 . 69 Kobal Ažbe Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 422 60 00:16:09 3 00:02:30
11 . 72 Kunc Ambrož Moški SLO MBK SportR.Si 100 175 784 04 00:16:09 3 00:02:30
12 . 74 Turčić Marko Moški CRO BBK GROŽNJAN 10028439067 00:17:05 3 00:03:26
13 . 73 Korošec Aljaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 176 172 04 00:18:07 3 00:04:28
14 . 79 Benda Gal Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 489 30 00:18:33 3 00:04:54
15 . 78 Rupnik Ožbe Moški SLO MBK SportR.Si 100 504 525 12 00:19:20 3 00:05:41
U11 W-Ž
1 . 80 Terpin Eva Ženski SLO MBK SportR.Si 100 175 785 05 00:15:10 3 --
2 . 81 Tancik Meta Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 461 02 00:16:11 3 00:01:01
3 . 84 Gnezda Hana Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 105 34 00:17:10 3 00:02:00
4 . 82 Janežič Meta Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 438 76 00:17:13 3 00:02:03
5 . 83 Mikuž Nika Ženski SLO MBK SportR.Si 100 175 783 03 00:17:36 3 00:02:26
6 . 85 Inkret Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 763 80 00:18:34 3 00:03:24
7 . 86 Bolčina Ravnikar Zoja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 100 176 265 00 00:18:37 3 00:03:27
8 . 87 Ahačič Nastja Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 00:19:46 3 00:04:36
U9 M-M
1 . 89 Majnik Maks Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 774 91 00:09:01 4 --
2 . 90 Dejak Lenart Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 142 71 00:09:08 4 00:00:07
3 . 93 Cigale Amadej Moški SLO MBK SportR.Si 100 175 884 07 00:09:29 4 00:00:28
4 . 91 Kutoša Filip Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 445 83 00:09:39 4 00:00:38
5 . 92 Zupanc Anclin Kristjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 599 166 78 00:10:01 4 00:01:00
6 . 95 Mlakar Jakob Moški SLO MBK SportR.Si 100 175 786 06 00:10:13 4 00:01:12
7 . 96 Rojc Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 599 164 76 00:10:25 4 00:01:24
8 . 98 Kunc Lovro Moški SLO MBK SportR.Si 100 175 787 07 00:10:48 4 00:01:47
9 . 101 Močnik Tomaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 053 79 00:10:54 4 00:01:53
10 . 104 Krapež Jakob Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 176 028 54 00:10:58 4 00:01:57
11 . 97 Klemenčič Urban Moški SLO MBK SportR.Si 100 175 885 08 00:11:15 4 00:02:14
12 . 99 Kokalj David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 762 79 00:11:34 4 00:02:33
13 . 105 Golob Erik Moški SLO Brez kluba 00:12:08 4 00:03:07
14 . 106 Žonta Vid Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:12:12 4 00:03:11
15 . 100 Lampe Urban Moški SLO MBK SportR.Si 100 504 534 21 00:12:20 4 00:03:19
16 . 94 Boškin Aljaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 541 82 00:09:07 3 -1
17 . 102 Plut Lan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 673 87 00:09:08 3 -1
18 . 103 Rupnik Luka Moški SLO MBK SportR.Si 100 504 498 82 00:09:25 3 -1
19 . 119 Arbajter Jošt Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 674 88 00:09:25 3 -1
U9 W-Ž
1 . 107 Šoštarko Tajda Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 667 81 00:11:33 4 --
2 . 110 Ravnikar Bolčina Ula Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 100 176 264 96 00:12:54 4 00:01:21
3 . 108 Kobal NeŽa Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 100 595 182 71 00:09:45 3 -1
4 . 109 Mrak Metka Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 520 756 44 00:10:09 3 -1
5 . 123 PROHART Ela Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 00:10:29 3 -1
U7 M-M
1 . 111 Rupnik Lan Moški SLO MBK SportR.Si 100 504 553 40 00:09:06 4 --
2 . 113 Dejak Urban Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 590 163 96 00:09:20 4 00:00:14
3 . 112 Šekoranja Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 590 022 52 00:09:33 4 00:00:27
4 . 114 Mlakar Tine Moški SLO MBK SportR.Si 100 175 887 10 00:09:48 4 00:00:42
5 . 124 ŠTIFTER Žiga Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 00:10:39 4 00:01:33
6 . 116 Cunder Ajaž Moški SLO 00:10:44 4 00:01:38
7 . 115 Mlečnik Aljaž Moški SLO MBK SportR.Si 00:10:56 4 00:01:50
8 . 88 NUČIČ Tim Moški SLO 00:09:14 3 -1
U7 W-Ž
1 . 117 Vrhovnik Papler Neža Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 100 590 032 62 00:11:35 4 --
2 . 118 Pevec Kaja Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 00:11:39 4 00:00:04
3 . 121 BENDA Gaja Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 00:09:34 3 -1
4 . 120 TANCIK Ema Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 00:11:07 3 -1

Komentarji