Soča Outdoor - Trail run 2017

Trail Tekma: Soča Outdoor - Trail run 2017 Datum:01.07.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Time
MOšKI DO 30 LET / 10KM-M
1 . 675 GABRIEUCIG LUCA Moški Udine 1991 0:54:47
2 . 679 Lušina Mitja Moški ŠD DRAžGOšE 1991 1:01:11
3 . 705 Gregorčič Žiga Moški Metlika 1996 1:03:24
4 . 683 Hrast Emil Moški Kobarid 1992 1:03:36
6 . 668 Ornik Sandi Moški Most na Soči 1990 1:07:20
7 . 676 Jogan Kris Moški Volčja draga 1991 1:08:03
8 . 698 Sancin Marko Moški Trieste 1994 1:09:47
9 . 644 Pirih Gregor Moški Železniki 1987 1:09:49
10 . 691 KUKOVIČ ALJAŽ Moški PETROL 1993 1:10:42
11 . 655 Sobočan Jure Moški GiBit 1988 1:11:05
12 . 641 Maselj Luka Moški Lukovica 1987 1:11:55
13 . 677 Koren Vasja Moški HIDRIA D.O.O. 1991 1:12:18
14 . 663 Fon Andrej Moški HIDRIA D.O.O. 1990 1:12:18
15 . 692 Pišljar Jaka Moški Ljubljana Šmartno 1993 1:12:54
16 . 687 SLATINEK MATIC Moški PETROL 1992 1:15:24
17 . 660 Žnidarčič Andraž Moški 0 1989 1:17:49
18 . 664 HAVOJ Andreja Moški LENDAVA 1990 1:18:28
19 . 662 Ferk Tadej Moški Limbuš 1990 1:18:47
20 . 656 Fužir Vasja Moški Ljubljana 1989 1:20:56
21 . 526 KOGOVŠEK Nika Moški 1987 1:21:06
22 . 650 Keržan Matic Moški nn 1988 1:21:32
23 . 686 Manfreda Dani Moški Tolmin 1992 1:21:42
24 . 739 IVANČIČ Dejan Moški TSD Simon Gregorčič 1988 1:23:08
25 . 653 Senekovič Niko Moški CONTINENTAL ADRIA 1988 1:23:57
26 . 646 Sket Matic Moški vojnik 1987 1:24:07
27 . 727 CETINSKI Urban Moški PETROL 1989 1:31:21
28 . 709 Vehar Aleksander Moški Rogaška Slatina 2000 1:31:37
29 . 712 Jelen Nej Moški 2003 1:32:33
MOšKI DO 30 LET / 15KM-M
1 . 180 Kramarič Luka Moški FREEAPPROVED 1994 1:02:23
2 . 353 Tavčar Luka Moški Žiri 1992 1:03:46
3 . 66 Dobravec Miha Moški ASICS FRONTRUNNER SLOVENIA 1996 1:04:22
4 . 248 paludetti simone Moški CIVIRUNNERS 1997 1:09:11
5 . 236 niemiz marco Moški CIVIRUNNERS 1987 1:13:43
6 . 181 Kranjc Aleksander Moški Ljubljana 1987 1:13:45
7 . 282 Ribič Blaž Moški 1NA1.COM 1987 1:14:40
8 . 27 Božič Žiga Moški Slap ob Idrijci 1993 1:15:55
9 . 120 ZUPAN Kristian Moški 1990 1:18:38
10 . 322 Škrlep Jaka Moški Kranj 1991 1:22:34
11 . 200 Logar Matej Moški Medvode 1992 1:23:21
12 . 249 paluzzano giacomo Moški CIVIRUNNERS 1987 1:24:11
13 . 382 Vončina Nejc Moški Žiri 1992 1:24:20
14 . 194 Lenarčič Peter Moški KinVital 1987 1:24:47
15 . 129 Ivanuša Matej Moški ŠD AD-VENTURE.SI 1991 1:24:51
16 . 17 Berglez Miha Moški Velenje 1992 1:25:43
17 . 264 Plevnik Nejc Moški Mislinja 1992 1:26:34
18 . 64 Debevec Luka Moški Notranje Gorice 1989 1:27:43
19 . 223 Mlakar Benjamin Moški Idrija 1993 1:27:48
20 . 241 Obid Nejc Moški Tolmin 1989 1:27:57
21 . 415 ZWITTER Luka Moški Ljubljana 1993 1:27:58
22 . 338 Stanonik Rok Moški Škofja Loka 1989 1:28:07
23 . 388 Žakelj Gašper Moški Žiri 1993 1:28:21
24 . 58 Cvelbar Aleš Moški BREZ KLUBA 1990 1:29:18
25 . 121 Hočevar Jernej Moški ŠD ISKRA PIO 1988 1:29:18
26 . 297 Saksida Blaž Moški LJUBLJANA 1987 1:31:07
27 . 334 SOVDAT Blaz Moški TSD Simon Gregorčič 1991 1:31:43
28 . 333 SOVDAT Luka Moški TSD Simon Gregorčič 1994 1:32:33
29 . 99 Glanzer Benjamin Moški Bodensdorf 1988 1:33:06
30 . 154 KAVČIČ Peter Moški TSD Simon Gregorčič 1988 1:34:48
31 . 283 Rodman Grega Moški nn 1989 1:36:29
32 . 125 ipavec boštjan Moški 1987 1:37:03
33 . 5 BAJT Tilen Moški TSD Simon Gregorčič 1988 1:37:09
34 . 404 REBEC Gal Moški PETROL 1990 1:37:10
35 . 178 KRALJ BLAŽ Moški Griže 1992 1:39:32
36 . 302 Sedej Miha Moški Idrija 1987 1:40:19
37 . 323 Skrt Luka Moški Kal nad Kanalom 1989 1:40:59
38 . 141 Jonak Mišo Moški Celje 1993 1:41:22
39 . 374 Veseljak Mario Moški Zabok 1991 1:42:35
40 . 22 Boh Miha Moški KinVital 1987 1:44:27
41 . 170 Kovač Rok Moški #resnitekaci 1988 1:46:39
42 . 195 Lenić Filip Moški Zagreb 1990 1:49:21
43 . 30 Brajar Primož Moški #resnitekaci 1993 1:50:16
44 . 117 HIRŠMAN NEJC Moški PETROL 1988 1:57:24
45 . 202 Ludvik Nejc Moški Postojna 1991 2:04:00
MOšKI DO 30 LET / 25KM-M
1 . 785 Petač Primož Moški Kamnik 1988 2:14:01
2 . 853 Mavrič Dejan Moški kanal 1987 2:14:05
3 . 2517 PERŠE Gašper Moški Most Na Soči 1988 2:16:21
4 . 2515 Pečnik Jaka Moški TK RIBNICA 1990 2:16:21
5 . 852 Močnik Klemen Moški Cerkno 1992 2:18:35
6 . 780 Zavodnik David Moški Zagradec 1992 2:19:09
7 . 781 Eržen Žiga Moški Zgornja Besnica 1992 2:21:14
8 . 835 Simončič Pavel Moški BREZ KLUBA 1988 2:27:27
10 . 845 Košutić Marin Moški Zagreb 1989 2:34:42
11 . 786 Benčina Boštjan Moški Ajdovščina 1988 2:43:31
12 . 2525 Ilic Zan Moški 1987 3:00:19
13 . 825 Cigula Danijel Moški Dornava 1992 3:08:26
14 . 734 Volk Martin Moški Sežana 1991 3:12:18
15 . 811 Fric Nejc Moški #resnitekaci 1995 3:24:05
MOšKI DO 30 LET / 45KM-M
1 . 950 Kožar Uroš Moški Domžale 1991 3:49:29
2 . 951 Hren Luka Moški KinVital 1990 4:10:45
3 . 931 Radovan Jan Moški Ljubljana 1990 4:12:51
4 . 933 Jemec Matej Moški Škofja Loka 1987 5:01:17
5 . 947 Remec Marko Moški Novo mesto 1989 5:03:00
6 . 932 Kolenc Simon Moški Vrhnika 1989 5:27:21
7 . 902 Carnier Marco Moški ASD RUNNING TWEET TEAM 1992 5:52:33
8 . 948 Kopina Rok Moški Straža 1988 6:10:18
9 . 930 Zagoršek Jani Moški Ptuj 1992 6:20:38
MOšKI DO 40 LET / 10KM-M
1 . 577 PAGAVINO Filippo Moški CIVIDALE DEL FRIULI 1980 0:50:50
2 . 596 blaško Sebastjan Moški deskle 1982 0:53:24
3 . 606 Kobal Klemen Moški Slap ob Idrijci 1983 0:53:25
4 . 620 Marcina Robert Moški AD HITROST 1984 0:53:29
5 . 608 HOČEVAR Peter Moški TSD Simon Gregorčič 1981 0:55:58
6 . 610 Ostojić Nenad Moški Zagreb 1983 0:56:57
7 . 613 CENDOU MATTIA Moški MASSERIS 1984 0:57:17
8 . 722 Tomsic Jani Moški PETROL 1980 0:58:39
9 . 590 Menard Miha Moški GiBit 1981 0:59:28
10 . 599 Simon Ádám Moški MOZGáSVILáG.HU 1982 1:00:05
11 . 627 Kranjc Jernej Moški 1985 1:00:12
12 . 605 Kmetec Luka Moški GiBit 1983 1:02:22
13 . 592 Štrukelj Tomislav Moški ŠKTD LOM 1981 1:03:21
14 . 582 Colner Ronny Moški Sundbyberg 1981 1:03:24
15 . 565 Farkaš Mitja Moški Koper 1979 1:03:35
16 . 589 Kršič Saša Moški Hiša rekreacije 1981 1:04:03
17 . 607 Kroflič Aleš Moški Velenje 1983 1:06:14
18 . 616 Hewson Peter Moški Barrow-in-Furness 1984 1:06:45
19 . 615 GAMS BOŠTJAN Moški PETROL 1984 1:07:18
20 . 573 Vižintin Jure Moški Koper 1979 1:09:13
21 . 629 Rojc Kristjan Moški Škofije 1985 1:09:13
22 . 619 Maleševič Bojan Moški Koper 1984 1:09:48
23 . 553 Rampre Matija Moški Rogaška Slatina 1977 1:10:51
24 . 731 Tonkli Peter Moški Breginj 1986 1:12:18
25 . 552 LOKAS MARKO Moški IZOLA 1977 1:12:43
26 . 567 Horvat Nikola Moški Zagreb 1979 1:13:22
27 . 563 Zorman Boštjan Moški Ljubljana 1978 1:13:32
28 . 578 Sočič Aleš Moški Ljubljana 1980 1:13:57
29 . 559 Fredholm Patrik Moški Udine 1978 1:16:20
30 . 587 Klavora Samo Moški Kranj 1981 1:19:41
31 . 591 Prinčič Matjaž Moški Kojsko 1981 1:20:49
34 . 562 Vatovec Miha Moški Izola 1978 1:21:52
35 . 602 Valentinčič Matej Moški Hiša rekreacije 1982 1:22:50
36 . 604 Jeraj Jože Moški Ljubljana 1983 1:22:55
37 . 561 Pintar Nikolaj Moški Skupinca 1978 1:24:16
38 . 571 SULČIČ IZTOK Moški KOZINA 1979 1:25:14
39 . 555 Škerjanec Tomaž Moški Radomlje 1977 1:27:00
40 . 588 KOMOTAR Ciril Moški 1981 1:28:59
41 . 623 Tomažič Aleš Moški Tolmin 1984 1:29:20
42 . 568 Šimec Tomaž Moški Medvode 1979 1:35:19
43 . 634 Radelja Tomislav Moški NATUREL 1986 2:06:28
MOšKI DO 40 LET / 15KM-M
1 . 365 Udovič Klemen Moški INTERSPORT SALOMON 1977 1:11:23
2 . 288 ROVŠČEK Matija Moški TSD Simon Gregorčič 1981 1:11:38
3 . 206 macorigh christian Moški cividale del friuli 1977 1:12:06
4 . 166 Koprivec Tomaž Moški Škofja Loka 1986 1:15:32
5 . 268 poljanšek klemen Moški žiri 1980 1:15:42
6 . 389 ZANONE FRANCESCO Moški premariacco 1984 1:15:48
7 . 233 nadalutti tiziano Moški premariacco 1981 1:16:26
8 . 304 Šekoranja Janez Moški AKSON 1982 1:16:30
9 . 354 Terbovšek Simon Moški Kamnik 1981 1:18:45
10 . 201 bernardis carlo Moški Civirunners 1979 1:20:20
11 . 52 SIMONE CODROMAZ Moški TORREANO 1977 1:20:57
12 . 197 Licata Salvatore Moški Koper 1977 1:22:33
13 . 108 ŠPACAPAN Andrej Moški 1986 1:22:39
14 . 300 ŽAUCER Tadej Moški 1982 1:22:39
15 . 330 Šoba Sebastjan Moški GiBit 1982 1:23:29
16 . 360 Trebše Matjaž Moški Kobarid 1980 1:24:56
17 . 393 Žnidaršič Aljoša Moški Ljubljana 1978 1:25:14
18 . 28 Bradač Miha Moški Novo mesto 1980 1:25:21
19 . 7 Bandelj Andrej Moški Sežana 1980 1:25:57
20 . 165 Jeran Matic Moški Gibit 1985 1:26:42
21 . 349 Šuligoj Aleš Moški Kobarid 1977 1:27:38
22 . 272 Potočnik Nejc Moški Prebold 1985 1:28:57
23 . 175 Kozmus Rudi Moški Dol pri Hrastniku 1985 1:29:05
24 . 324 Skrt Klavdij Moški Tolmin 1984 1:29:55
25 . 39 cappello daniele Moški CIVIRUNNERS 1979 1:30:05
26 . 205 Lužar Luka Moški Mirna Peč 1982 1:30:33
27 . 350 Šuligoj Andraž Moški AMFIBIJA 1986 1:30:44
28 . 109 Gregorc Matej Moški Škofja vas 1983 1:30:47
29 . 357 Topolovec Mitja Moški Domžale 1979 1:31:51
30 . 413 JEREB Milan Moški Petrovče 1978 1:31:54
31 . 50 Čikić Davor Moški Koper 1981 1:31:56
32 . 183 KREŠEVIĆ Mario Moški Matulji 1978 1:32:08
33 . 224 Mlakar Tomaž Moški Tolmin 1979 1:32:51
34 . 140 Jokić Aleksander Moški Maribor 1983 1:33:05
35 . 164 Koncut Matej Moški Ljubljana 1979 1:34:57
36 . 82 Filipič Rado Moški Gorenja vas 1986 1:35:01
37 . 407 ROSA LUCA de Moški 1978 1:35:25
38 . 227 Mravlja Matej Moški Most na Soči 1983 1:35:36
39 . 73 MOČNIK Blaž Moški 1977 1:35:45
40 . 198 Likar Rok Moški Straža 1980 1:36:04
41 . 363 Tušar Tomaž Moški Nova Gorica 1983 1:36:45
42 . 313 sgubin alessandro Moški CIVIRUNNERS 1985 1:36:57
43 . 256 Peternelj Marko Moški Žiri 1981 1:40:20
44 . 29 braidotti damiano Moški cividale del Friuli 1985 1:40:56
45 . 244 omejec luka Moški MEDVODE 1981 1:41:00
46 . 130 Jakin Uroš Moški Kojsko 1983 1:42:09
47 . 127 Ivančić Ivica Moški Zagreb 1979 1:43:09
48 . 123 HORVAT Hrvoje Moški Zagreb 1980 1:45:11
49 . 199 Likar Aljaž Moški Cerkno 1984 1:47:19
50 . 385 vrhovec robert Moški Horjul 1981 1:47:59
51 . 280 Reić Petar Moški Split 1981 1:50:51
52 . 234 ALFIREVIĆ ANTONIO NAKIĆ Moški zagreb 1982 1:51:04
53 . 57 Čuk Erik Moški Škofja Loka 1984 1:53:01
54 . 190 Kveder Gregor Moški A.S.D. FREE SPIRIT TEA 1985 1:56:01
55 . 34 Brezigar Matjaž Moški Maribor 1981 1:56:32
56 . 13 Belleggia Giorgio Moški Paradamano 1977 1:56:35
57 . 270 Posar Simon Moški Ljubljana Polje 1986 2:01:13
58 . 37 Jančigaj Nejc Moški Domžale 1980 2:11:57
59 . 327 šmid robert Moški ŠD MEDOKA 1977 2:33:57
MOšKI DO 40 LET / 25KM-M
1 . 873 Bergant Niko Moški Motnik 1981 2:13:53
2 . 849 Macedoni Žiga Moški Ljubljana 1985 2:16:54
3 . 795 IGREC Igor Moški ČAKOVEC 1984 2:18:09
4 . 773 grattoni luca Moški TRICESIMO 1978 2:18:39
5 . 799 Bajde Matej Moški Senožeti 1982 2:20:21
6 . 886 Žibert Dejan Moški 1978 2:21:45
7 . 789 Saksida Marko Moški ajdovščina 1984 2:22:42
8 . 872 Vidmar Mitja Moški KinVital 1982 2:23:43
9 . 762 Mišmaš David Moški ŠPORTNO DRUšTVO AMBRUS 1985 2:25:12
10 . 899 HAGLUND Harald Moški Sweden 1982 2:26:33
11 . 2513 BOŠTAR Klemen Moški 1980 2:26:48
12 . 2522 ŠPILER Blaž Moški 1982 2:29:27
13 . 820 VIDEK Ivan Moški AK Sljeme 1984 2:30:54
14 . 2518 KLAVŽAR Erik Moški Most Na Soči 1979 2:31:52
15 . 862 Stulc Uros Moški JAPKA RDEJCE 1977 2:32:14
16 . 794 Kavčič Blaž Moški Tolmin 1984 2:32:14
17 . 774 Karič Senad Moški VARUH ZDRAVJA 1978 2:35:16
18 . 881 Pleško Blaž Moški MYRIDEBURNSBANANAS 1984 2:40:14
19 . 857 Birsa Boštjan Moški 1984 2:43:44
20 . 894 Cergolj Primož Moški Tečem z razlogom 1984 2:44:48
21 . 830 Tourunen Eetu Moški AMFIBIJA 1984 2:45:01
22 . 796 GOSPIĆ Danijel Moški ROGAŠKA SLATINA 1977 2:46:02
23 . 848 Matulić Aljoša Moški Rijeka 1982 2:46:59
24 . 821 PERKOVIĆ Pavle Moški Zagreb 1982 2:51:05
25 . 793 Klemenšek Primož Moški ljubno ob savinji 1983 2:54:22
26 . 818 Arnoldo Christian Moški A.S.D. SAN GIACOMO 1980 2:55:43
27 . 843 DOLINAR Andrej Moški 1979 2:57:18
28 . 2510 GRGIČ Goran Moški Škofja Loka 1977 2:58:35
29 . 797 Furlani Federico Moški Trieste 1982 2:59:49
30 . 841 Potrč Simon Moški DRUšTVO AKTIVNI SMO 1977 3:02:51
31 . 779 Bizjak Gregor Moški VITEZI DOBREGA TEKA 1979 3:10:10
32 . 788 Sarić Dušan Moški Kranj 1986 3:21:02
33 . 828 Teržan Rok Moški Velenje 1985 3:26:09
34 . 791 Kuntarič Sašo Moški Kranj 1979 3:37:36
MOšKI DO 40 LET / 45KM-M
1 . 984 Justin ml. Janez Moški Škofja Loka 1982 3:41:54
2 . 914 Zupan Klemen Moški Tržič 1986 3:49:47
3 . 917 Kosmač Jure Moški Žiri 1980 3:59:32
4 . 924 Bernik Bostjan Moški Selca 1978 4:18:23
5 . 941 Zugan Borko Moški Rijeka 1980 4:41:59
6 . 910 Obid Jaka Moški ŠD FONTANA TOLMIN 1985 4:53:22
7 . 916 Kovač Matej Moški Štore 1985 5:01:37
8 . 912 Zornik Klemen Moški Bovec 1978 5:01:45
9 . 949 Zupan Andrej Moški 1978 5:08:41
10 . 961 Vrtovec Matej Moški Tečem z razlogom 1979 5:20:20
11 . 958 Markelj Erik Moški SportKa Žiri 1977 5:30:18
12 . 959 Eniko Jaka Moški SportKa Žiri 1978 5:30:18
13 . 934 Jarc Marko Moški Tolmin 1980 5:45:16
14 . 946 Prosen Primož Moški Kranj 1979 5:45:39
15 . 927 Kovačič Matevž Moški ŠD AD-VENTURE.SI 1977 5:46:52
16 . 943 Fabijanić Karlo Moški Rijeka 1982 5:56:35
17 . 953 Vihar Niko Moški 1979 5:59:15
18 . 965 IVANČIČ Boštjan Moški TSD Simon Gregorčič 1978 6:01:29
19 . 987 Malobabić Marko Moški Rijeka 1982 6:11:31
20 . 923 Šagi Goran Moški Zagreb 1979 6:21:02
21 . 904 Girardi Marco Moški A.S.D.EVINRUDE 1982 7:43:16
MOšKI DO 50 LET / 10KM-M
1 . 488 Klanjšček Milan Moški TOLMIN 1969 1:00:14
2 . 533 Manfreda David Moški ŠKTD LOM 1975 1:00:17
3 . 742 SALCI ATTILA Kaan Moški Trieste 1970 1:01:33
4 . 510 Tolar Franc Moški Železniki 1972 1:02:13
5 . 536 Bilban Robert Moški VARUH ZDRAVJA 1976 1:02:23
6 . 508 Pavčič Matjaž Moški Ljubljana 1972 1:05:47
7 . 737 Adler Sergej Moški Ekipca 1973 1:10:21
8 . 544 Kusterle Jernej Moški Podbrdo 1976 1:10:26
9 . 476 Horvat Rudolf Moški Portorož 1967 1:13:52
10 . 512 COMUZZI Luca Moški UDINE 1973 1:18:05
11 . 483 Malačič Radko Moški PIRAN 1968 1:18:46
12 . 499 Bratuš Vitoslav Moški HIDRIA 1971 1:19:20
13 . 511 BENČIČ Denis Moški Portorož 1973 1:19:38
14 . 539 Dolinar Timotej Moški Ankaran 1976 1:24:28
15 . 535 Tomec Jernej Moški CONTINENTAL ADRIA 1975 1:29:19
16 . 501 Krivolapov Evgeny Moški Ljubljana 1971 1:31:37
17 . 524 Pijerov Viktor Moški Buje 1974 1:32:21
18 . 489 manfreda damjan Moški Tolmin 1969 1:33:27
19 . 493 Andjelič Niki Moški Ljubljana 1970 1:41:25
20 . 484 Primorac Alen Moški NATUREL 1968 1:49:54
21 . 504 Trontelj Aleš Moški Ljubljana 1971 1:51:08
MOšKI DO 50 LET / 15KM-M
1 . 345 Štor AleŠ Moški ŠD NANOS PODNANOS 1971 1:07:49
2 . 96 Gartner Mirko Moški VARUH ZDRAVJA 1976 1:16:50
3 . 367 ursic maksi Moški tolmin 1969 1:18:47
4 . 392 Žnidar Miran Moški Most na Soči 1969 1:19:12
5 . 416 POLANC Sebastjan Moški Otlica 1970 1:20:47
6 . 312 Sgobino Andrea Moški 0 1970 1:21:52
7 . 406 Taljat Mitja Moški 1976 1:23:42
8 . 142 Jošt Robert Moški PONI NAKLO 1967 1:23:44
9 . 79 fanna glauco Moški cividale del friuli 1975 1:24:33
10 . 46 CESAR PETER Moški MIRNA PEČ 1974 1:29:04
11 . 193 Lazar Anton Moški 1967 1:29:14
12 . 214 meroi ivan Moški CIVIRUNNERS 1973 1:29:50
13 . 332 Šorli Ivan Moški Cerkno 1973 1:30:27
14 . 291 Rozman Andrej Moški VARUH ZDRAVJA 1969 1:30:59
15 . 20 Bizjak Aleš Moški Tolmin 1970 1:31:07
16 . 298 Sašić Saša Moški Postojna 1976 1:31:09
17 . 410 KLEDE Aleš Moški 1973 1:31:34
18 . 177 kragelj rudi Moški volče 1971 1:31:35
19 . 369 Vahčič Roman Moški VARUH ZDRAVJA 1969 1:31:46
20 . 383 Vrečko Primož Moški Šentjru 1976 1:32:54
21 . 372 velicaz igor Moški CIVIRUNNERS 1975 1:33:02
22 . 54 Cof Tom Moški Dobrova 1969 1:33:07
23 . 74 Dugon Marko Moški Šenčur 1971 1:34:52
24 . 41 CEDRON ROBERTO Moški CIVIDALE DEL FRIULI 1973 1:34:58
25 . 384 vremec martin Moški Opčine 1971 1:35:06
26 . 187 Kunej Peter Moški FIT KLUB 1970 1:36:43
27 . 26 BOTTUSSI Cristian Moški TRICESIMO 1972 1:36:56
28 . 161 Kodrič Aleš Moški Dobravlje 1976 1:36:57
29 . 403 ANDRAŠEC Robert Moški 1969 1:37:36
30 . 97 Gerbec Zvonko Moški nn 1968 1:37:43
31 . 362 Turco Tommaso Moški 0 1976 1:38:42
32 . 145 Kaltenekar Denis Moški Begunje na Gorenjskem 1969 1:38:58
33 . 150 Kavčič Boris Moški smučišče Rudno 1974 1:39:09
34 . 412 BAUMGARTNER Tone Moški 1968 1:40:08
35 . 163 Komel Tomaž Moški Skupinca 1975 1:40:35
36 . 171 Kovačič Iztok Moški #resnitekaci 1973 1:42:24
37 . 381 Vodiškar Rok Moški Kranj 1974 1:42:41
38 . 70 dorbolò luca Moški CIVIRUNNERS 1970 1:42:41
39 . 139 Jere Andraž Moški ASA NAKLO 1975 1:43:25
40 . 364 Tušar Boštjan Moški Logatec 1974 1:45:31
41 . 191 LAH Sergej Moški Limbuš 1969 1:45:53
42 . 371 Valentinčič Aljoša Moški Ljubljana 1973 1:46:31
43 . 396 žumer mirko Moški VARUH ZDRAVJA 1971 1:46:45
44 . 252 perabò alessandro Moški CIVIRUNNERS 1971 1:46:48
45 . 370 Valentinčič Blaž Moški VARUH ZDRAVJA 1976 1:47:06
46 . 147 Kavcic Bostjan Moški JAPKA RDEJCE 1974 1:49:04
47 . 299 scandini bruno Moški CIVIRUNNERS 1970 1:53:19
48 . 379 Virili Roberta Moški cassacco 1971 2:09:59
49 . 84 Fink Andrej Moški Koper 1968 2:18:23
50 . 133 Jankovski Jane Moški kamnik 1974 2:33:55
MOšKI DO 50 LET / 25KM-M
1 . 778 Jamnikar Marko Moški VIMPERK MALA MALCA 1972 2:14:17
2 . 832 VOLARIČ Darijo Moški 1968 2:15:04
3 . 854 Specogna David Moški CIVIDALE DEL FRIULI 1976 2:16:47
4 . 775 Plavčak Gregor Moški VARUH ZDRAVJA 1974 2:17:05
5 . 865 BOHINC MATJAŽ Moški JB TEAM 1970 2:19:25
6 . 900 BAUMGARTNER Martin Moški 1970 2:24:00
7 . 838 Šavli Marko Moški Tolmin 1969 2:24:31
8 . 769 Gabršček Borut Moški Tminski migavci 1973 2:25:16
9 . 2520 Prinčič Miran Moški Dobrovo 1967 2:32:22
10 . 836 Štiftar Jurij Moški Domžale 1969 2:35:28
11 . 895 Bayer Sandi Moški ŠD 184 1970 2:35:59
12 . 800 MAHKOVIC SEBASTJAN Moški LITIJA 1971 2:41:13
13 . 867 Cerar Janez Jaka Moški JKŽ 1976 2:41:24
14 . 752 Bavec Zdravko Moški PETROL 1973 2:45:05
15 . 847 Fekonja Peter Moški Dol pri Ljubljani 1970 2:52:26
16 . 2526 LAPANJA Andrej Moški Podbrdo 1973 2:57:10
17 . 879 BENKO Robert Moški ŠTANJEL 1967 3:06:23
18 . 2524 Kustrin David Moški JAPKA RDEJCE 1976 3:08:49
19 . 858 Ujčič Matjaž Moški Portorož 1974 3:08:59
20 . 751 Halec Andrej Moški PETROL 1974 3:10:49
21 . 804 Erman Klemen Moški Radovljica 1974 3:10:54
22 . 2519 KRVINA Bogdan Moški Žiri 1970 3:13:26
23 . 755 Rakušček Matjaž Moški SportKa Žiri 1972 3:13:35
24 . 2521 ČUK Valter Moški 1970 3:18:02
25 . 889 RALIĆ Darko Moški Zagreb 1969 3:20:40
26 . 802 Kotnik Blaž Moški Velike Lašče 1976 3:21:02
27 . 823 KORAĆ Tihomir Moški Zagreb 1968 3:22:23
28 . 766 Volarič Darjo Moški KOBARID 1968 3:23:32
29 . 887 Kompara Aleksander Moški POčASNI A DRZNI 1976 3:27:24
30 . 859 Femc Marko Moški nn 1974 3:50:13
MOšKI DO 50 LET / 45KM-M
1 . 940 PROT Marko Moški 1976 4:00:37
2 . 928 Lindič Andrej Moški ŠD AD-VENTURE.SI 1976 4:08:33
3 . 952 Rotar Benjamin Moški Ljubljana 1973 4:43:50
4 . 955 Podgoršek Andrej Moški 1968 4:44:33
5 . 925 Cvar Aleš Moški POK KRšKO 1967 4:49:43
6 . 978 FURMAN Leon Moški Ptuj 1974 4:53:40
7 . 963 Donik Jernej Moški AKTIVNI SMO 1972 4:59:13
8 . 938 Brglez Peter Moški Velenje 1976 5:35:41
9 . 977 Lupša Boštjan Moški Črna Na Koroškem 1973 5:37:29
10 . 969 Vukotiç Dejan Moški ŠD DIVJI ZAJCI 1973 5:45:24
11 . 954 Zorko Joži Moški ŠD Radost 1967 5:59:15
12 . 929 Žagar BOŠTJAN Moški ŠPORTINA 1975 6:00:48
13 . 937 Ferbežar Boštjan Moški Ljubljana 1967 6:13:58
14 . 944 Tus Alesandro Moški Rijeka 1968 6:50:34
15 . 918 Sandri Francesco Moški Spilimbergo 1976 6:53:26
16 . 986 Bisaro Renato Moški Spilimbergo Italy 1969 6:53:27
17 . 909 Božič Dean Moški POčASNI A DRZNI 1976 6:58:20
18 . 905 Visintin Riccardo Moški A.S.D.EVINRUDE 1976 7:43:16
MOšKI DO 60 LET / 10KM-M
1 . 741 Vrečar Branko Moški 1966 0:55:31
2 . 462 Rutar Igor Moški Tolmin 1961 1:02:27
3 . 465 Gregorčič Leon Moški Metlika 1962 1:06:55
4 . 469 Borg Simon Moški Kozina 1965 1:16:47
5 . 455 Grum Josip Moški VARUH ZDRAVJA 1959 1:25:56
6 . 466 Šircelj Dušan Moški Škofije 1962 1:31:58
7 . 457 Dorlini Stefano Moški Udine 1960 1:35:31
8 . 460 PISLAK Silvester Moški Ljubljana 1961 1:51:11
9 . 732 Golež Alenka Moški ŠD Radost 1958 1:52:00
10 . 733 Čurković Zlatibor Moški ŠD Radost 1964 1:52:00
11 . 718 KREGAR MIRO Moški PETROL 1962 2:08:20
MOšKI DO 60 LET / 15KM-M
1 . 14 Berčič Zoran Moški ŽABNICA 1962 1:17:45
2 . 95 Gartner Iztok Moški Železniki 1964 1:17:58
3 . 238 NOVELLI ALBERTO Moški CIVIDALE DEL FRIULI 1961 1:18:00
4 . 136 jenko uroš Moški ŠD MEDOKA 1963 1:20:52
5 . 10 Batistič Simon Moški ŠD ELEKTRO PRIMORSKA 1966 1:24:19
6 . 380 Vižintin Evgen Moški Koper 1966 1:24:49
7 . 285 Roiatti Bruno Moški Cividale del Friuli 1965 1:26:30
8 . 100 Gnezda Renato Moški ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE 1966 1:31:17
9 . 40 castagnaviz ezio Moški CIVIRUNNERS 1966 1:31:29
10 . 203 LUNKA DRAGO Moški RIHTAR SVAROG LOŠKA DOLINA 1959 1:31:59
11 . 253 Perko Mirko Moški CANIFIT TEAM 1962 1:32:14
12 . 51 CLEMENTE MASSIMO Moški CIVIDALE DEL FRIULI 1963 1:32:36
13 . 277 RAKUŠČEK SIMON Moški KOBARID 1966 1:33:46
14 . 401 GRABNAR Boris Moški 1962 1:34:20
15 . 228 MULEJ Darko Moški Lesce 1965 1:37:06
16 . 12 Belec Zvonko Moški Koper 1960 1:39:15
17 . 331 Šolar Adolf Moški 1958 1:40:07
18 . 402 GRČAR Tomaž Moški 1964 1:40:26
19 . 151 Kavčič Matej Moški 1965 1:42:06
20 . 222 MISANO SILVANO Moški BUTTRIO 1963 1:44:11
21 . 221 Mirabile Leoluca Moški 0 1965 1:47:31
22 . 126 IURI GIANNI Moški TORREANO 1959 1:50:43
23 . 265 Podbršček Radivoj Moški Ljubljana Šmartno 1959 1:56:14
24 . 303 Sedej Vinko Moški Idrija 1958 2:05:01
25 . 220 mingolo bruno Moški CIVIRUNNERS 1963 2:08:50
MOšKI DO 60 LET / 15KM-Ž
26 . 409 Zulian Mara Ženski Frutinis 1965 2:10:00
MOšKI DO 60 LET / 25KM-M
1 . 861 Klenovšek Ernest Moški nn 1961 2:34:26
2 . 863 Dautović Hari Moški bovec 1965 2:39:28
3 . 783 Snedec Franci Moški Preddvor 1961 3:01:23
4 . 866 Brnobič Veljano Moški IZOLA 1957 3:06:14
5 . 771 kavčič ivan Moški Ajdovščina 1958 3:20:40
MOšKI DO 60 LET / 45KM-M
1 . 988 ZAMAN Andrej Moški Prvačina 1966 5:01:47
2 . 919 Bajc Boris Moški vipava 1965 6:18:30
MOšKI NAD 60 LET / 15KM-M
1 . 189 Kutin Edi Moški Srpenica 1949 1:33:57
2 . 207 Makuc Ivan Moški 3K ŠPORT 1954 1:34:00
3 . 55 CORREDIG ANTONINO Moški MOIMACCO 1954 2:07:47
MOšKI NAD 60 LET / 25KM-M
1 . 768 Kovačič Florijan Moški Tminski migavci 1955 2:33:19
2 . 767 Rogan Franc Moški TK VELENJE 1953 3:23:32
3 . 888 Možina Iztok Moški VIHARNIK 1954 3:39:08
MOšKI NAD 60 LET / 45KM-M
1 . 985 MAGAJNE Dušan Moški Šempeter Pri Gorici 1953 5:11:19
ŽENSKE DO 30 LET / 10KM-Ž
1 . 735 GOLEŽ Jasna Ženski Celje 1994 1:01:29
2 . 681 Vetrih Polona Ženski ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE 1991 1:01:40
3 . 643 Paternost Tjaša Ženski Hruševje 1987 1:03:10
4 . 726 RAJH TEJA Monika Ženski 1987 1:03:20
5 . 707 Perc Veronika Ženski ŠD AD-VENTURE.SI 1997 1:04:28
6 . 690 Dolinšek Janža Ženski Ljubljana 1993 1:07:01
7 . 648 MARC TINA ČRNIGOJ Ženski Ajdovscina 1988 1:08:29
8 . 678 Kurinčič Kerstin Ženski Tolmin 1991 1:09:09
9 . 689 Bucik Ana Ženski Nova Gorica 1993 1:10:35
10 . 711 Došen Neja Ženski Ravne na Koroškem 2002 1:10:58
11 . 708 Bradeško Katarina Ženski smučišče Rudno 1998 1:11:23
12 . 695 Modic Živa Ženski Ljubljana Šmartno 1994 1:12:53
13 . 693 Rotnik Veronika Ženski Šoštanj 1993 1:13:18
14 . 694 Mišmaš Neža Ženski Srednja vas v Bohinju 1994 1:15:02
15 . 666 KRAŠEVAC Maruša Ženski Ljubljana 1990 1:16:55
16 . 699 Berginc Samantha Ženski Kobarid 1995 1:17:07
17 . 661 DEBEVC JERNEJA Ženski LJUBLJANA 1990 1:17:50
18 . 659 Radosavac Aleksandra Ženski Tržič 1989 1:19:38
19 . 645 Posavec Tina Ženski nn 1987 1:21:07
20 . 651 Kunej Romana Ženski VARUH ZDRAVJA 1988 1:21:11
21 . 688 Štrukelj Dagmar Ženski Šempas 1992 1:21:42
22 . 640 KENDA MARJETKA KOKOŠIN Ženski Tolmin 1987 1:26:20
23 . 658 Mavri Karmen Ženski Cerkno 1989 1:26:54
24 . 670 Šalehar Tina Ženski Rakek 1990 1:27:44
25 . 703 Medveš Larisa Ženski Kobarid 1995 1:27:55
26 . 672 Špacapan Karin Ženski Hiša rekreacije 1990 1:29:12
27 . 697 Šalamun Tjaša Ženski Ptuj 1994 1:29:19
28 . 665 Kmet Ines Ženski Kranj 1990 1:29:24
29 . 639 Kmet Maja Ženski VARUH ZDRAVJA 1987 1:29:24
30 . 685 Konec Tjaša Ženski Kranj 1992 1:29:43
31 . 702 Koc Mojca Ženski Hiša rekreacije 1995 1:32:17
32 . 700 Brajkovec Polona Ženski KinVital 1995 1:32:52
33 . 669 Podmenik Urška Ženski KinVital 1990 1:32:54
34 . 654 Šimec Barbara Ženski Medvode 1988 1:35:19
35 . 657 Jonak Ajda Ženski Celje 1989 1:41:33
36 . 706 Lesage Alexandra Ženski Celje 1996 1:41:50
ŽENSKE DO 30 LET / 25KM-Ž
1 . 840 ZORMAN Eva Ženski 1997 2:04:45
2 . 876 Trunkelj Barbara Ženski KinVital 1992 2:04:45
3 . 851 Ferlin Katarina Ženski Nova vas 1991 2:25:02
4 . 890 Šipelj Špela Ženski PULZ šPORT 1990 2:35:33
5 . 827 rimahazi ana Ženski ALTITUDE ACTIVITIES 1988 2:42:12
6 . 882 Poznič Jerca Ženski Ljubljana 1987 2:51:59
7 . 782 Koprivnikar Katarina Ženski Ljubljana 1987 3:01:08
8 . 754 Šolar Tjaša Ženski Železniki 1992 3:03:34
9 . 810 ilovar neza Ženski kranj 1991 3:13:17
10 . 814 Remec Nina Ženski Novo mesto 1995 3:24:04
ŽENSKE DO 30 LET / 45KM-Ž
1 . 920 Kunstek Alja Ženski Cerknica 1991 6:50:33
ŽENSKE DO 30 LET /15KM-Ž
1 . 375 Vidmar Sara Ženski Žiri 1992 1:14:49
2 . 260 Piculin Jana Ženski Solkan 1992 1:20:29
3 . 262 Pišotek Katarina Ženski Slovenske Konjice 1994 1:21:08
4 . 319 Škapin Ana Ženski Vrabče 1991 1:28:35
5 . 237 Novak Ajda Ženski KAJAK KANU KLUB LJUBLJANA 1993 1:29:55
6 . 287 Rotnik Klara Ženski Šoštanj 1998 1:30:05
7 . 316 šiljar lucija Ženski 4264 1990 1:35:53
8 . 337 Stanonik Katja Ženski Žiri 1994 1:36:59
9 . 368 Uršič Barbara Ženski KTŠ 1993 1:37:07
10 . 335 Špilak Tina Ženski ŠD AD-VENTURE.SI 1991 1:37:08
11 . 320 Skočir Melita Ženski Tolmin 1988 1:37:44
12 . 419 Črtalič Saša Ženski Škofije 1988 1:38:25
13 . 31 Brajkovec Melita Ženski Suhor 1988 1:39:24
14 . 196 LEVIČAR LEA Ženski Krško 1992 1:39:32
15 . 81 Ferk Maruša Ženski Blejska Dobrava 1988 1:40:08
16 . 122 Rus Karin Ženski 1988 1:40:26
17 . 325 Maja Maja Ženski METLIKA 1987 1:41:17
18 . 254 Petač Maša Ženski Zgornja Besnica 1992 1:42:06
19 . 218 Milanković Lili Ženski KinVital 1989 1:42:51
20 . 179 KEBER Karmen Ženski 1990 1:43:06
21 . 219 MILIČEVIĆ JELENA Ženski Sveti Križ Začretje 1991 1:45:33
22 . 339 Stažić Katica Ženski Ludbreg 1987 1:46:34
23 . 216 Mihinjač Tanja Ženski Zagreb 1987 1:46:38
24 . 373 Verbič Urška Ženski Ljubljana 1988 1:47:08
25 . 208 Martinjak Katarina Ženski Domžale 1989 1:47:25
26 . 400 TOMŠIČ Petra Ženski 1992 1:47:43
27 . 217 Mikič Aleksandra Ženski #resnitekaci 1996 1:50:19
28 . 211 Mastnak Lara Ženski #resnitekaci 1997 1:50:19
29 . 75 Dugon Lidija Ženski Šenčur 1995 1:51:32
30 . 92 Gantar Mojca Ženski Žiri 1988 1:51:58
31 . 103 Golja Karin Ženski Tolmin 1994 1:52:09
32 . 326 Šlogar Mateja Ženski Dol pri Hrastniku 1989 1:52:10
33 . 21 BLIMEN DONNA Ženski Ljubljana 1993 1:53:45
34 . 259 Petrovčič Anja Ženski Idrija 1987 1:55:28
35 . 91 Gantar Irena Ženski ŽIRI 1989 1:55:33
36 . 317 Šinkovec Brigita Ženski Vir 1990 1:56:12
37 . 405 PERPAR Laura Ženski PETROL 1987 1:56:30
38 . 19 Bizjak Barbara Ženski Ljubljana 1989 2:01:53
39 . 149 Kavčič Veronika Ženski Rovte 1996 2:01:53
40 . 162 TJAŠA Manca Ženski 1987 2:03:00
41 . 143 Jurkovič Lucija Ženski ORIENTACIJSKI KLUB KOMENDA 1997 2:07:57
42 . 172 Kovačič Ana Ženski Ljubljana 1987 2:08:30
43 . 24 Bošnjak Katarina Ženski Zagreb 1989 2:13:07
44 . 276 Radošević Tamara Ženski Dolenjske Toplice 1988 2:18:55
45 . 159 Knific Tamara Ženski #resnitekaci 1990 2:18:57
46 . 158 KNEZOVIĆ Anđela Ženski Zagreb 1987 2:45:25
ŽENSKE DO 40 LET / 10KM-Ž
1 . 740 Bučan Saša Ženski GiBit 1986 0:59:27
2 . 540 Kodrič Dolores Ženski Dobravlje 1977 1:04:28
3 . 611 Ostojić Lana Ženski Zagreb 1983 1:04:31
4 . 550 Brišar Rosana Ženski Tolmin 1977 1:09:39
5 . 636 Uran Neža Ženski Ljubljana 1986 1:11:12
6 . 593 Tanko Saša Ženski NN 1981 1:12:18
7 . 549 Barle Justi Ženski ŠD BAM.BI 1977 1:13:47
8 . 603 UDOVIČ Jasmina Ženski 1977 1:14:03
9 . 580 Babić Marica Ženski Zadar 1981 1:15:08
10 . 556 Visočnik Julijana Ženski Ljubljana 1977 1:15:47
11 . 626 Kočar Ana Ženski Ljubljana 1985 1:16:51
12 . 584 Golob Mojca Ženski GiBit 1981 1:17:48
13 . 631 Dvořáková Jitka Ženski Ljubljana 1986 1:18:43
14 . 554 Šiftar Tina Ženski Portorož 1977 1:19:38
15 . 600 Strmčnik Ana Ženski Koper 1982 1:19:41
16 . 560 Kusterle Jana Ženski Podbrdo 1978 1:20:04
17 . 595 Androić Janja Ženski Rogaška Slatina 1982 1:20:17
18 . 579 TIMARAC MAJA Ženski MARIBOR 1980 1:20:34
19 . 618 Jutraž Anja Ženski GiBit 1984 1:21:07
20 . 564 Bilban Saša Ženski Medvode 1979 1:21:49
21 . 637 Železnik Urška Ženski VARUH ZDRAVJA 1986 1:21:57
22 . 551 Ivka Andreja Ženski AK JASTREB 99 1977 1:23:46
23 . 720 MARKA KARIN Ženski PETROL 1982 1:23:46
24 . 633 Mavrič Kaja Ženski Nova Gorica 1986 1:24:16
25 . 632 Lakner Špela Ženski Cerklje na Gorenjskem 1986 1:25:01
26 . 621 Prajnc Liza Ženski Slovenske Konjice 1984 1:25:14
27 . 557 Cimerman Mojca Ženski maribor 1978 1:26:38
28 . 570 Soršak Katja Ženski Poljčane 1979 1:26:40
29 . 586 Kern Janja Ženski Rob 1981 1:31:12
30 . 716 GROBELNIK MATEJA Ženski PETROL 1979 1:31:21
31 . 581 CERKVENIK ANJA Ženski Šmarje 1981 1:31:58
33 . 569 Smole Polonca Ženski Šmarje - Sap 1979 1:52:18
34 . 594 Vlašić Zvjezdana Ženski NATUREL 1981 2:06:28
ŽENSKE DO 40 LET / 15KM-Ž
1 . 294 Ružič Lea Ženski DZPSUZM 1986 1:21:50
2 . 296 Sajovic Špela Ženski Kranj 1986 1:26:24
3 . 138 Kopcavar Ana Ženski Gibit 1986 1:26:26
4 . 361 Turčin Mojca Ženski VARUH ZDRAVJA 1978 1:29:15
5 . 42 Čenčič Barbara Ženski Selca 1979 1:30:49
6 . 25 Bošnjak Zorka Ženski Hotedršica 1977 1:31:43
7 . 69 Doljak Jasmina Ženski Ajdovščina 1978 1:32:39
8 . 240 Oberstar Tina Ženski ŠD AD-VENTURE.SI 1979 1:36:01
9 . 352 TAVCAR Tina Ženski Ljubljana 1981 1:37:29
10 . 90 Gantar Urša Ženski Radovljica 1977 1:37:43
11 . 157 Klemenčič Polona Ženski Ljubljana 1979 1:38:58
12 . 105 Gorjup Katja Ženski Domžale 1981 1:39:08
13 . 63 Debeljak Urška Ženski Kamnik 1977 1:39:21
14 . 9 BASSO Francesca Ženski Udine 1985 1:39:49
15 . 245 OMEJEC ŽIDAN SANJA Ženski MEDVODE 1980 1:41:36
16 . 176 Kragelj Maja Ženski Tolmn 1977 1:42:14
17 . 131 Jakopič Deja Ženski Jesenice 1985 1:42:27
18 . 414 FAJDIGA Simona Ženski Kranj 1977 1:42:41
19 . 391 Žehelj Polona Ženski GiBit 1984 1:43:16
20 . 398 OBLAK Adrijana Ženski 1985 1:45:52
21 . 387 Žagar Nina Ženski Kamnik 1985 1:46:11
22 . 116 Herič Natalija Ženski Šmarje pri Jelšah 1986 1:47:11
23 . 106 Gostan Bojana Ženski Dol pri Ljubljani 1984 1:47:12
24 . 343 Štiftar Gabrijela Ženski Domžale 1977 1:50:22
25 . 235 Navršnik Maja Ženski DRUšTVO SOKOL BEžIGRAD 1980 1:50:31
26 . 418 HAWKER Liz Ženski Australia 1981 1:52:00
27 . 321 Škoton Jelka Ženski zagreb 1983 1:52:18
28 . 269 Pollak Polona Ženski Ljubljana 1981 1:53:10
29 . 132 Janević Livia Ženski Maribor 1979 1:56:32
30 . 88 Gaberc Anja Ženski Ljubljana 1983 1:58:40
31 . 344 Stopar Nina Ženski Logatec 1984 1:58:51
32 . 209 Martinuč Marjanca Ženski Renče 1983 1:59:37
33 . 44 Černe Maša Ženski POčASNI A DRZNI 1979 1:59:41
34 . 271 Posar Špela Ženski 1260 Ljubljana Polje 1986 2:01:12
35 . 420 REŽEK Petra Ženski Ljubljana 1985 2:02:03
36 . 49 Ciglar Janja Ženski nn 1981 2:02:51
37 . 115 Habajec Tina Ženski Ljubljana 1978 2:02:52
38 . 229 Murko Ana Ženski Celje 1985 2:05:17
39 . 226 Mlekuž Staša Ženski domžale 1985 2:07:34
40 . 1 Abbas Mojca Ženski Dobrna 1980 2:10:01
41 . 60 D'Agostini Elisa Ženski sereni maratonini 1982 2:10:02
42 . 348 Šubic Lea Ženski Ljubljana 1986 2:10:23
43 . 112 groppo michela Ženski CIVIRUNNERS 1979 2:12:45
44 . 107 grassi serena Ženski CIVIRUNNERS 1978 2:12:45
45 . 279 Raspet Saša Ženski Dobravlje 1980 2:13:06
46 . 124 Horvat Marija Ženski Portorož 1978 2:14:17
47 . 397 jovanovic beti Ženski 1983 2:14:31
48 . 311 Sepeta Diana Ženski Pivoljubke 1977 2:19:34
49 . 23 BORTEK Sandra Ženski Zagreb 1979 2:23:35
50 . 38 Buršić Barbara Ženski LJUBLJANA 1982 2:45:00
ŽENSKE DO 40 LET / 25KM-M
3 . 816 Marjetič Alenka Moški #resnitekaci 1981 2:50:09
ŽENSKE DO 40 LET / 25KM-Ž
1 . 871 Dvorjak Simona Ženski nn 1986 2:32:34
2 . 756 Gluhodedov Irena Ženski SportKa Žiri 1981 2:46:28
4 . 826 Markotic Tamara Ženski Zagreb 1984 2:51:02
5 . 2514 Zupan Janja Ženski Ljubljana 1980 2:56:00
6 . 842 Zajec Brigita Ženski Šenčur 1977 3:00:49
7 . 897 Selan Daša Ženski Kranj 1985 3:01:19
8 . 824 Letalova Tereza Ženski Ljubljana 1986 3:13:17
9 . 764 Kompara Ines Ženski Ajdovščina 1985 3:14:40
10 . 868 Mršić Silvija Ženski Zagreb 1978 3:16:54
11 . 805 Luštein Martina Ženski - 1978 3:17:06
12 . 885 Vrabič Jerneja Ženski Ljubljana 1982 3:23:28
13 . 2512 Mlakar Martina Ženski SDL RUNNING TEAM 1979 3:28:03
14 . 877 Grmovšek Sonja Ženski LJUBLJANA 1984 3:46:47
15 . 869 Femc Tina Ženski nn 1977 3:48:52
16 . 892 Kavcic Nezka Ženski Ajdovscina 1986 3:49:41
17 . 807 Makovec Jana Ženski Ljubljana 1978 3:51:47
18 . 884 Pintar Anka Ženski Sorica 1981 3:55:30
19 . 809 Arnuš Nina Ženski Škofja Loka 1979 3:55:32
20 . 808 Mars Tadeja Ženski Zagorje ob Savi 1983 4:05:23
ŽENSKE DO 40 LET / 45KM -Ž
1 . 960 Pisk Saša Ženski SportKa Žiri 1985 4:14:12
2 . 983 RADINJA Ajda Ženski Škofja Loka 1982 4:15:08
3 . 921 Turšič Marija Ženski Ljubljana 1986 5:21:03
4 . 903 Prosen Meta Ženski ASICS FRONTRUNNER SLOVENIJA 1984 5:45:39
5 . 966 Šekoranja Marija Ženski AKSON 1979 5:46:53
6 . 945 Ćoso Zugan Višnja Ženski Rijeka 1985 6:00:14
7 . 907 Turšič Tadeja Ženski GRS TOLMIN 1983 6:18:30
ŽENSKE DO 50 LET / 10KM-Ž
1 . 518 Bele Kristina Ženski Pivka 1974 1:01:03
2 . 492 Ahčin Matejka Ženski VARUH ZDRAVJA 1970 1:03:32
3 . 515 MALAČIČ VESNA OVNIK Ženski PIRAN 1973 1:09:15
4 . 538 Burja Irena Ženski Bled 1976 1:10:27
5 . 521 Kovač Klavdija Ženski Žirovnca 1974 1:11:58
6 . 505 Hladnik Barbka Ženski Tržič 1972 1:14:59
7 . 525 Stropnik Polona Ženski Krsko 1974 1:15:51
8 . 491 Vasle Renata Ženski Domžale 1969 1:19:18
9 . 527 BENČIČ TINA Ženski PORTOROŽ 1975 1:19:38
10 . 503 Šuligoj Zorica Ženski Hiša rekreacije 1971 1:20:55
11 . 548 Tolar Petra Ženski Železniki 1976 1:21:09
12 . 485 Dežan Sabina Ženski Ljubljana 1969 1:21:13
13 . 477 Koren Martina Ženski VARUH ZDRAVJA 1967 1:21:30
14 . 532 KOMEL IRENA LIPIČAR Ženski Nova Gorica 1975 1:23:29
15 . 495 Bukovec Ingrid Ženski Nova Gorica 1970 1:23:29
16 . 545 SIMČIČ KATJA NANUT Ženski 1976 1:23:29
17 . 530 JUG KATJA KRAGELJ Ženski VARUH ZDRAVJA 1975 1:25:52
18 . 528 jerman tjaša Ženski 1975 1:26:22
19 . 487 MALOVEC BARBARA KAJFEŽ Ženski Izola 1969 1:26:25
20 . 531 lazar katja Ženski 1975 1:26:29
21 . 519 GORENC NEŽA Ines Ženski Portorož 1974 1:27:16
22 . 507 Manfreda Matejka Ženski Most na Soči 1972 1:28:06
23 . 729 KANSCAR Jenöne Ženski Hungary 1971 1:28:50
24 . 517 REMEC KATJA Ženski NN 1973 1:29:42
25 . 534 Pavlovič Tjaša Ženski Tolmin 1975 1:29:42
26 . 481 Zajc Ksenija Ženski Ljubljana 1967 1:29:45
27 . 498 Lukman Tamara Ženski Kojsko 1970 1:29:51
28 . 513 Klanjšček Patricija Ženski Solkan 1973 1:29:52
29 . 543 Kodelja Katja Ženski Skupinca 1976 1:29:54
30 . 520 Hauptman Andreja Ženski Skupinca 1974 1:29:55
31 . 506 Horvatiček Dita Ženski Ljubljana 1972 1:30:19
32 . 497 Krivolapova Oxana Ženski Ljubljana 1970 1:31:36
33 . 514 manfreda klara Ženski tolmin 1973 1:33:29
34 . 496 Ključevšek Mirjam Ženski Ljubljana 1970 1:39:25
35 . 486 Kajfež Irena Ženski Ekipca 1969 1:41:20
36 . 547 Smole Brigita Ženski Šmarje - Sap 1976 1:47:57
ŽENSKE DO 50 LET / 15KM-M
15 . 376 Vidmar Lazar Katja Moški 1971 1:46:08
ŽENSKE DO 50 LET / 15KM-Ž
1 . 417 QUALIZZA FEDERICA Ženski MOIMACCO 1968 1:30:53
2 . 144 Kalanj Tanja Ženski Kobarid 1974 1:32:45
3 . 16 Berginc Liljana Ženski ŠD LIVEK 1971 1:32:49
4 . 18 Beričič Majda Ženski Idrija 1967 1:37:01
5 . 351 Taciani Barbara Ženski Pozzuolo del Friuli 1970 1:38:29
6 . 47 CESAR ANDREA Ženski MIRNA PEČ 1976 1:41:15
7 . 110 Gregorčič Mihaela Ženski TKD BELA KRAJINA 1972 1:41:47
8 . 146 Kaluža Ana Ženski Postojna 1975 1:41:59
9 . 359 Trampuž Jelen Ingrid Ženski NOVA GORICA 1972 1:42:13
10 . 4 ara michela Ženski MOIMACCO 1975 1:42:28
11 . 11 Battelino Nina Ženski Ljubljana 1975 1:42:38
12 . 61 Dautović Vesna Ženski Bovec 1973 1:43:03
13 . 101 Golec Maja Ženski VARUH ZDRAVJA 1975 1:44:17
14 . 329 Šmuc Tina Ženski ljubljana 1976 1:45:14
16 . 377 Vidmar Mojca Ženski Sp. Idrija 1976 1:47:47
17 . 65 DIENSTMAN TANJA Ženski HIDRIA 1972 1:49:35
18 . 15 Berčič Silva Ženski žabnica 1968 1:50:36
19 . 76 Dugon Darja Ženski Šenčur 1972 1:51:45
20 . 188 KURINČIČ ADELA Ženski KOBARID 1967 1:51:56
21 . 98 Gerbec Andreja Ženski nnn 1973 1:52:24
22 . 77 Duh Darja Ženski Malečnik 1975 1:52:36
23 . 118 Hlad Jasna Ženski Pivoljubke 1976 1:54:34
24 . 308 Seliškar Nataša Ženski vodice 1973 1:54:40
25 . 342 Stevanović Gorica Ženski TEčEMO Z NASMEHOM_ KLEMEN DOLENC 1969 1:56:46
26 . 286 Roner Erika Ženski Miren 1974 1:56:59
27 . 169 Kos Keržan Brigita Ženski KinVital 1973 1:57:29
28 . 104 GORGONE STEFANIA Ženski CIVIDALE DEL FRIULI 1969 1:57:34
29 . 87 Furlan Štakolič Barbara Ženski Kojsko 1972 1:57:54
30 . 315 Šifrar Mojca Ženski 1967 1:58:08
31 . 148 Zidar Nataša Ženski KinVital 1974 1:58:10
32 . 89 Galina Vanesa Ženski Koper 1972 1:58:29
33 . 119 Hliš Iva Ženski ŠD Radost 1970 1:59:21
34 . 155 KERKOČ SONJA Ženski ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE 1968 1:59:58
35 . 736 Pirc Kristina Ženski Ljubljana 1975 2:00:49
36 . 215 Mesiček Andreja Ženski IND 1968 2:01:36
37 . 168 KOS ŠPELA Ženski DOMŽALE 1969 2:04:25
38 . 186 Kumer Karolina Ženski VARUH ZDRAVJA 1976 2:04:32
39 . 56 Čuk Mateja Ženski Športno društvo Tek je lek 1971 2:12:59
40 . 80 FerenČak Andreja Ženski 0 1970 2:12:59
41 . 173 Kozar Natalija Ženski 0 1976 2:14:11
42 . 184 Križaj Valentina Ženski logatec 1969 2:14:11
43 . 192 Lang Nataša Ženski Pivoljubke 1972 2:16:09
ŽENSKE DO 50 LET / 25KM-Ž
1 . 757 Rakušček Katja Ženski Žiri 1970 2:23:44
2 . 812 Medved Tina Ženski tolmin 1974 2:33:01
3 . 896 Vidovič Silva Ženski ŠD NANOS PODNANOS 1973 2:45:06
4 . 898 vindiš alenka Ženski ŠD MEDOKA 1969 3:01:40
5 . 817 Amežič Suzana Ženski Škofije 1975 3:03:38
6 . 893 Kamin Andreja Ženski SALMING TEAM KRANJ 1975 3:10:51
7 . 758 Jesenko Martina Ženski SportKa Žiri 1970 3:13:43
8 . 759 Erznožnik Martina Ženski SportKa Žiri 1972 3:13:48
9 . 763 Zavnik Maruša Ženski Tečem z razlogom 1975 3:14:39
10 . 2523 STEVANOVIČ BRANKA Urdih Ženski 1975 3:18:02
11 . 813 Mahkovic Tanja Ženski Litija 1972 3:25:23
12 . 880 Raner Mojca Ženski Ljubljana 1969 3:46:47
13 . 770 Rutar Bogdana Ženski Tolmin 1974 3:51:06
14 . 815 Gorenc Helena Ženski Novo mesto 1974 3:51:47
15 . 850 Ujčič Mojca Ženski Portorož 1974 4:00:38
16 . 777 Pečnik Dessardo Mojca Ženski VARUH ZDRAVJA 1971 4:00:38
17 . 2511 DRAŠLER BREDA Ženski ŠD TEK JE LEK 1973 4:05:24
ŽENSKE DO 50 LET / 45KM-Ž
1 . 913 Felicijan Ana Ženski TK TRISPORT KAMNIK 1975 5:26:26
2 . 939 Fratina Žagar Tina Ženski SRPENICA 1976 6:00:48
3 . 911 Drašler Nataša Ženski ŠD TEK JE LEK 1973 6:02:17
4 . 957 Leskošek Karmen Ženski ŠD Radost 1967 6:08:26
5 . 942 KEREKI Roberta Ženski 1969 6:19:58
6 . 901 rondi valentina Ženski ASD EVINRUDE 1971 7:43:16
ŽENSKE DO 60 LET / 10 KM-Ž
1 . 458 Pintar Valentina Ženski Sorica 1960 1:09:35
2 . 474 Stare Tamara Ženski Ljubljana-Brod 1966 1:27:53
3 . 473 Mijatovič Milenca Ženski KinVital 1966 1:29:31
4 . 461 PERPAR BLAŽENKA POSPIŠ Ženski PETROL 1961 1:32:22
5 . 471 mičovič tatjana Ženski 1965 1:41:21
6 . 468 Andjelič Marijana Ženski Ljubljana 1965 1:41:24
7 . 463 ŽELEZNIK BRANKA BRAČIČ Ženski 0 1962 1:46:54
8 . 464 Glumac Biljana Ženski Zagreb 1962 1:49:54
9 . 467 Debeljak Vanja Ženski ŠD Radost 1964 1:51:49
ŽENSKE DO 60 LET / 15KM-Ž
1 . 232 MUSIGH MARINA Ženski POVOLETTO 1960 1:42:04
2 . 284 Rodman Olga Ženski Tminski migavci 1962 1:43:39
3 . 355 TONERO MICHELA Ženski CIVIDALE DEL FRIULI 1966 1:44:03
4 . 394 Žohar Rosanda Ženski ŠD Radost 1965 1:46:00
5 . 255 Petelinšek Jana Ženski Dramlje 1960 1:55:08
6 . 210 MASOTTI KATIA Ženski CIVIDALE DEL FRIULI 1963 1:56:10
7 . 204 LUNKA MOJCA Ženski RIHTAR SVAROG LOŠKA DOLINA 1959 1:58:29
8 . 85 Fistrovič Andreja Ženski Domžale 1966 2:03:01
9 . 111 GREMESE MARINELLA Ženski MOIMACCO 1962 2:06:06
10 . 93 Gargiulo Alessandra Ženski sereni maratonini 1962 2:10:05
11 . 212 Matevžič Neža Ženski logatec 1966 2:12:59
ŽENSKE DO 60 LET / 25 KM-Ž
1 . 864 MULLONI GIOVANNA Ženski 1963 2:46:57
2 . 844 VIANELLO VALENTINA Ženski UDINE 1964 2:52:13
3 . 760 Ratnik Irena Ženski Zagreb 1964 2:53:47
4 . 761 Bogataj Metka Ženski SportKa Žiri 1963 3:13:43
5 . 2516 Gantar Julijana Ženski SportKa Žiri 1961 3:13:51
6 . 772 ČUK SONJA Kavčič Ženski Ajdovščina 1957 3:49:42
ŽENSKE NAD 60 LET / 10 KM-Ž
1 . 452 Kastelic Zvonka Ženski Ljubljana 1955 1:09:54
2 . 454 Čuber Vesna Ženski Ljubljana Šmartno 1956 1:47:59
3 . 451 Bratina Hedvika Ženski ŠD Radost 1942 1:52:00
ŽENSKE NAD 60 LET / 15KM-Ž
1 . 346 Strašek Dragica Ženski ŠD Radost 1952 1:49:24
ŽENSKE NAD 60 LET / 25KM-Ž
1 . 776 Pudgar Erna Ženski VARUH ZDRAVJA 1955 3:17:46
[IMG:GOLDMEDAL.JPG]-M
1 . 453 Poznič Andrej Moški Mengeš 1955 1:15:52

Komentarji