Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: Soča Outdoor - Trail run 2017

Trail Tekma: Soča Outdoor - Trail run 2017 Datum:01.07.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Time Več
MOšKI DO 30 LET / 10KM-M
1 . 675 Gabrieucig Luca
Udine
Moški Udine 1991 0:54:47 >
Klub Udine
Država
Spol: Moški
Licenca: 1991
Time: 0:54:47
2 . 679 Lušina Mitja
ŠD DRAžGOšE
Moški ŠD DRAžGOšE 1991 1:01:11 >
Klub ŠD DRAžGOšE
Država
Spol: Moški
Licenca: 1991
Time: 1:01:11
3 . 705 Gregorčič Žiga
Metlika
Moški Metlika 1996 1:03:24 >
Klub Metlika
Država
Spol: Moški
Licenca: 1996
Time: 1:03:24
4 . 683 Hrast Emil
Kobarid
Moški Kobarid 1992 1:03:36 >
Klub Kobarid
Država
Spol: Moški
Licenca: 1992
Time: 1:03:36
6 . 668 Ornik Sandi
Most na Soči
Moški Most na Soči 1990 1:07:20 >
Klub Most na Soči
Država
Spol: Moški
Licenca: 1990
Time: 1:07:20
7 . 676 Jogan Kris
Volčja draga
Moški Volčja draga 1991 1:08:03 >
Klub Volčja draga
Država
Spol: Moški
Licenca: 1991
Time: 1:08:03
8 . 698 Sancin Marko
Trieste
Moški Trieste 1994 1:09:47 >
Klub Trieste
Država
Spol: Moški
Licenca: 1994
Time: 1:09:47
9 . 644 Pirih Gregor
Železniki
Moški Železniki 1987 1:09:49 >
Klub Železniki
Država
Spol: Moški
Licenca: 1987
Time: 1:09:49
10 . 691 KUKOVIČ ALJAŽ
PETROL
Moški PETROL 1993 1:10:42 >
Klub PETROL
Država
Spol: Moški
Licenca: 1993
Time: 1:10:42
11 . 655 Sobočan Jure
GiBit
Moški GiBit 1988 1:11:05 >
Klub GiBit
Država
Spol: Moški
Licenca: 1988
Time: 1:11:05
12 . 641 Maselj Luka
Lukovica
Moški Lukovica 1987 1:11:55 >
Klub Lukovica
Država
Spol: Moški
Licenca: 1987
Time: 1:11:55
13 . 677 Koren Vasja
HIDRIA D.O.O.
Moški HIDRIA D.O.O. 1991 1:12:18 >
Klub HIDRIA D.O.O.
Država
Spol: Moški
Licenca: 1991
Time: 1:12:18
14 . 663 Fon Andrej
HIDRIA D.O.O.
Moški HIDRIA D.O.O. 1990 1:12:18 >
Klub HIDRIA D.O.O.
Država
Spol: Moški
Licenca: 1990
Time: 1:12:18
15 . 692 Pišljar Jaka
Ljubljana Šmartno
Moški Ljubljana Šmartno 1993 1:12:54 >
Klub Ljubljana Šmartno
Država
Spol: Moški
Licenca: 1993
Time: 1:12:54
16 . 687 SLATINEK MATIC
PETROL
Moški PETROL 1992 1:15:24 >
Klub PETROL
Država
Spol: Moški
Licenca: 1992
Time: 1:15:24
17 . 660 Žnidarčič Andraž
0
Moški 0 1989 1:17:49 >
Klub 0
Država
Spol: Moški
Licenca: 1989
Time: 1:17:49
18 . 664 HAVOJ Andreja
LENDAVA
Moški LENDAVA 1990 1:18:28 >
Klub LENDAVA
Država
Spol: Moški
Licenca: 1990
Time: 1:18:28
19 . 662 Ferk Tadej
Limbuš
Moški Limbuš 1990 1:18:47 >
Klub Limbuš
Država
Spol: Moški
Licenca: 1990
Time: 1:18:47
20 . 656 Fužir Vasja
Ljubljana
Moški Ljubljana 1989 1:20:56 >
Klub Ljubljana
Država
Spol: Moški
Licenca: 1989
Time: 1:20:56
21 . 526 KOGOVŠEK Nika
Moški 1987 1:21:06 >
Klub
Država
Spol: Moški
Licenca: 1987
Time: 1:21:06
22 . 650 Keržan Matic
nn
Moški nn 1988 1:21:32 >
Klub nn
Država
Spol: Moški
Licenca: 1988
Time: 1:21:32
23 . 686 Manfreda Dani
Tolmin
Moški Tolmin 1992 1:21:42 >
Klub Tolmin
Država
Spol: Moški
Licenca: 1992
Time: 1:21:42
24 . 739 IVANČIČ Dejan
TSD Simon Gregorčič
Moški TSD Simon Gregorčič 1988 1:23:08 >
Klub TSD Simon Gregorčič
Država
Spol: Moški
Licenca: 1988
Time: 1:23:08
25 . 653 Senekovič Niko
CONTINENTAL ADRIA
Moški CONTINENTAL ADRIA 1988 1:23:57 >
Klub CONTINENTAL ADRIA
Država
Spol: Moški
Licenca: 1988
Time: 1:23:57
26 . 646 sket matic
vojnik
Moški vojnik 1987 1:24:07 >
Klub vojnik
Država
Spol: Moški
Licenca: 1987
Time: 1:24:07
27 . 727 CETINSKI Urban
PETROL
Moški PETROL 1989 1:31:21 >
Klub PETROL
Država
Spol: Moški
Licenca: 1989
Time: 1:31:21
28 . 709 Vehar Aleksander
Rogaška Slatina
Moški Rogaška Slatina 2000 1:31:37 >
Klub Rogaška Slatina
Država
Spol: Moški
Licenca: 2000
Time: 1:31:37
29 . 712 Jelen Nej
Moški 2003 1:32:33 >
Klub
Država
Spol: Moški
Licenca: 2003
Time: 1:32:33
MOšKI DO 30 LET / 15KM-M
1 . 180 Kramarič Luka
FREEAPPROVED
Moški FREEAPPROVED 1994 1:02:23 >
Klub FREEAPPROVED
Država
Spol: Moški
Licenca: 1994
Time: 1:02:23
2 . 353 Tavčar Luka
Žiri
Moški Žiri 1992 1:03:46 >
Klub Žiri
Država
Spol: Moški
Licenca: 1992
Time: 1:03:46
3 . 66 Dobravec Miha
ASICS FRONTRUNNER SLOVENIA
Moški ASICS FRONTRUNNER SLOVENIA 1996 1:04:22 >
Klub ASICS FRONTRUNNER SLOVENIA
Država
Spol: Moški
Licenca: 1996
Time: 1:04:22
4 . 248 paludetti simone
CIVIRUNNERS
Moški CIVIRUNNERS 1997 1:09:11 >
Klub CIVIRUNNERS
Država
Spol: Moški
Licenca: 1997
Time: 1:09:11
5 . 236 niemiz marco
CIVIRUNNERS
Moški CIVIRUNNERS 1987 1:13:43 >
Klub CIVIRUNNERS
Država
Spol: Moški
Licenca: 1987
Time: 1:13:43
6 . 181 Kranjc Aleksander
Ljubljana
Moški Ljubljana 1987 1:13:45 >
Klub Ljubljana
Država
Spol: Moški
Licenca: 1987
Time: 1:13:45
7 . 282 Ribič Blaž
1NA1.COM
Moški 1NA1.COM 1987 1:14:40 >
Klub 1NA1.COM
Država
Spol: Moški
Licenca: 1987
Time: 1:14:40
8 . 27 Božič Žiga
Slap ob Idrijci
Moški Slap ob Idrijci 1993 1:15:55 >
Klub Slap ob Idrijci
Država
Spol: Moški
Licenca: 1993
Time: 1:15:55
9 . 120 ZUPAN Kristian
Moški 1990 1:18:38 >
Klub
Država
Spol: Moški
Licenca: 1990
Time: 1:18:38
10 . 322 Škrlep Jaka
Kranj
Moški Kranj 1991 1:22:34 >
Klub Kranj
Država
Spol: Moški
Licenca: 1991
Time: 1:22:34
11 . 200 Logar Matej
Medvode
Moški Medvode 1992 1:23:21 >
Klub Medvode
Država
Spol: Moški
Licenca: 1992
Time: 1:23:21
12 . 249 paluzzano giacomo
CIVIRUNNERS
Moški CIVIRUNNERS 1987 1:24:11 >
Klub CIVIRUNNERS
Država
Spol: Moški
Licenca: 1987
Time: 1:24:11
13 . 382 Vončina Nejc
Žiri
Moški Žiri 1992 1:24:20 >
Klub Žiri
Država
Spol: Moški
Licenca: 1992
Time: 1:24:20
14 . 194 Lenarčič Peter
KinVital
Moški KinVital 1987 1:24:47 >
Klub KinVital
Država
Spol: Moški
Licenca: 1987
Time: 1:24:47
15 . 129 Ivanuša Matej
ŠD AD-VENTURE.SI
Moški ŠD AD-VENTURE.SI 1991 1:24:51 >
Klub ŠD AD-VENTURE.SI
Država
Spol: Moški
Licenca: 1991
Time: 1:24:51
16 . 17 Berglez Miha
Velenje
Moški Velenje 1992 1:25:43 >
Klub Velenje
Država
Spol: Moški
Licenca: 1992
Time: 1:25:43
17 . 264 Plevnik Nejc
Mislinja
Moški Mislinja 1992 1:26:34 >
Klub Mislinja
Država
Spol: Moški
Licenca: 1992
Time: 1:26:34
18 . 64 Debevec Luka
Notranje Gorice
Moški Notranje Gorice 1989 1:27:43 >
Klub Notranje Gorice
Država
Spol: Moški
Licenca: 1989
Time: 1:27:43
19 . 223 Mlakar Benjamin
Idrija
Moški Idrija 1993 1:27:48 >
Klub Idrija
Država
Spol: Moški
Licenca: 1993
Time: 1:27:48
20 . 241 Obid Nejc
Tolmin
Moški Tolmin 1989 1:27:57 >
Klub Tolmin
Država
Spol: Moški
Licenca: 1989
Time: 1:27:57
21 . 415 ZWITTER Luka
Ljubljana
Moški Ljubljana 1993 1:27:58 >
Klub Ljubljana
Država
Spol: Moški
Licenca: 1993
Time: 1:27:58
22 . 338 Stanonik Rok
Škofja Loka
Moški Škofja Loka 1989 1:28:07 >
Klub Škofja Loka
Država
Spol: Moški
Licenca: 1989
Time: 1:28:07
23 . 388 Žakelj Gašper
Žiri
Moški Žiri 1993 1:28:21 >
Klub Žiri
Država
Spol: Moški
Licenca: 1993
Time: 1:28:21
24 . 58 Cvelbar Aleš
BREZ KLUBA
Moški BREZ KLUBA 1990 1:29:18 >
Klub BREZ KLUBA
Država
Spol: Moški
Licenca: 1990
Time: 1:29:18
25 . 121 Hočevar Jernej
ŠD ISKRA PIO
Moški ŠD ISKRA PIO 1988 1:29:18 >
Klub ŠD ISKRA PIO
Država
Spol: Moški
Licenca: 1988
Time: 1:29:18
26 . 297 Saksida Blaž
LJUBLJANA
Moški LJUBLJANA 1987 1:31:07 >
Klub LJUBLJANA
Država
Spol: Moški
Licenca: 1987
Time: 1:31:07
27 . 334 SOVDAT Blaz
TSD Simon Gregorčič
Moški TSD Simon Gregorčič 1991 1:31:43 >
Klub TSD Simon Gregorčič
Država
Spol: Moški
Licenca: 1991
Time: 1:31:43
28 . 333 SOVDAT Luka
TSD Simon Gregorčič
Moški TSD Simon Gregorčič 1994 1:32:33 >
Klub TSD Simon Gregorčič
Država
Spol: Moški
Licenca: 1994
Time: 1:32:33
29 . 99 Glanzer Benjamin
Bodensdorf
Moški Bodensdorf 1988 1:33:06 >
Klub Bodensdorf
Država
Spol: Moški
Licenca: 1988
Time: 1:33:06
30 . 154 KAVČIČ Peter
TSD Simon Gregorčič
Moški TSD Simon Gregorčič 1988 1:34:48 >
Klub TSD Simon Gregorčič
Država
Spol: Moški
Licenca: 1988
Time: 1:34:48
31 . 283 Rodman Grega
nn
Moški nn 1989 1:36:29 >
Klub nn
Država
Spol: Moški
Licenca: 1989
Time: 1:36:29
32 . 125 ipavec boštjan
Moški 1987 1:37:03 >
Klub
Država
Spol: Moški
Licenca: 1987
Time: 1:37:03
33 . 5 BAJT Tilen
TSD Simon Gregorčič
Moški TSD Simon Gregorčič 1988 1:37:09 >
Klub TSD Simon Gregorčič
Država
Spol: Moški
Licenca: 1988
Time: 1:37:09
34 . 404 REBEC Gal
PETROL
Moški PETROL 1990 1:37:10 >
Klub PETROL
Država
Spol: Moški
Licenca: 1990
Time: 1:37:10
35 . 178 Kralj Blaž
Griže
Moški Griže 1992 1:39:32 >
Klub Griže
Država
Spol: Moški
Licenca: 1992
Time: 1:39:32
36 . 302 Sedej Miha
Idrija
Moški Idrija 1987 1:40:19 >
Klub Idrija
Država
Spol: Moški
Licenca: 1987
Time: 1:40:19
37 . 323 Skrt Luka
Kal nad Kanalom
Moški Kal nad Kanalom 1989 1:40:59 >
Klub Kal nad Kanalom
Država
Spol: Moški
Licenca: 1989
Time: 1:40:59
38 . 141 Jonak Mišo
Celje
Moški Celje 1993 1:41:22 >
Klub Celje
Država
Spol: Moški
Licenca: 1993
Time: 1:41:22
39 . 374 Veseljak Mario
Zabok
Moški Zabok 1991 1:42:35 >
Klub Zabok
Država
Spol: Moški
Licenca: 1991
Time: 1:42:35
40 . 22 Boh Miha
KinVital
Moški KinVital 1987 1:44:27 >
Klub KinVital
Država
Spol: Moški
Licenca: 1987
Time: 1:44:27
41 . 170 Kovač Rok
#resnitekaci
Moški #resnitekaci 1988 1:46:39 >
Klub #resnitekaci
Država
Spol: Moški
Licenca: 1988
Time: 1:46:39
42 . 195 Lenić Filip
Zagreb
Moški Zagreb 1990 1:49:21 >
Klub Zagreb
Država
Spol: Moški
Licenca: 1990
Time: 1:49:21
43 . 30 Brajar Primož
#resnitekaci
Moški #resnitekaci 1993 1:50:16 >
Klub #resnitekaci
Država
Spol: Moški
Licenca: 1993
Time: 1:50:16
44 . 117 HIRŠMAN NEJC
PETROL
Moški PETROL 1988 1:57:24 >
Klub PETROL
Država
Spol: Moški
Licenca: 1988
Time: 1:57:24
45 . 202 Ludvik Nejc
Postojna
Moški Postojna 1991 2:04:00 >
Klub Postojna
Država
Spol: Moški
Licenca: 1991
Time: 2:04:00
MOšKI DO 30 LET / 25KM-M
1 . 785 Petač Primož
Kamnik
Moški Kamnik 1988 2:14:01 >
Klub Kamnik
Država
Spol: Moški
Licenca: 1988
Time: 2:14:01
2 . 853 Mavrič Dejan
kanal
Moški kanal 1987 2:14:05 >
Klub kanal
Država
Spol: Moški
Licenca: 1987
Time: 2:14:05
3 . 2517 PERŠE Gašper
Most Na Soči
Moški Most Na Soči 1988 2:16:21 >
Klub Most Na Soči
Država
Spol: Moški
Licenca: 1988
Time: 2:16:21
4 . 2515 Pečnik Jaka Gašper
TK RIBNICA
Moški TK RIBNICA 1990 2:16:21 >
Klub TK RIBNICA
Država
Spol: Moški
Licenca: 1990
Time: 2:16:21
5 . 852 Močnik Klemen
Cerkno
Moški Cerkno 1992 2:18:35 >
Klub Cerkno
Država
Spol: Moški
Licenca: 1992
Time: 2:18:35
6 . 780 Zavodnik David
Zagradec
Moški Zagradec 1992 2:19:09 >
Klub Zagradec
Država
Spol: Moški
Licenca: 1992
Time: 2:19:09
7 . 781 Eržen Žiga
Zgornja Besnica
Moški Zgornja Besnica 1992 2:21:14 >
Klub Zgornja Besnica
Država
Spol: Moški
Licenca: 1992
Time: 2:21:14
8 . 835 Simončič Pavel
BREZ KLUBA
Moški BREZ KLUBA 1988 2:27:27 >
Klub BREZ KLUBA
Država
Spol: Moški
Licenca: 1988
Time: 2:27:27
10 . 845 Košutić Marin
Zagreb
Moški Zagreb 1989 2:34:42 >
Klub Zagreb
Država
Spol: Moški
Licenca: 1989
Time: 2:34:42
11 . 786 Benčina Boštjan
Ajdovščina
Moški Ajdovščina 1988 2:43:31 >
Klub Ajdovščina
Država
Spol: Moški
Licenca: 1988
Time: 2:43:31
12 . 2525 Ilic Zan
Moški 1987 3:00:19 >
Klub
Država
Spol: Moški
Licenca: 1987
Time: 3:00:19
13 . 825 Cigula Danijel
Dornava
Moški Dornava 1992 3:08:26 >
Klub Dornava
Država
Spol: Moški
Licenca: 1992
Time: 3:08:26
14 . 734 Volk Martin
Sežana
Moški Sežana 1991 3:12:18 >
Klub Sežana
Država
Spol: Moški
Licenca: 1991
Time: 3:12:18
15 . 811 Fric Nejc
#resnitekaci
Moški #resnitekaci 1995 3:24:05 >
Klub #resnitekaci
Država
Spol: Moški
Licenca: 1995
Time: 3:24:05
MOšKI DO 30 LET / 45KM-M
1 . 950 Kožar Uroš
Domžale
Moški Domžale 1991 3:49:29 >
Klub Domžale
Država
Spol: Moški
Licenca: 1991
Time: 3:49:29
2 . 951 Hren Luka
KinVital
Moški KinVital 1990 4:10:45 >
Klub KinVital
Država
Spol: Moški
Licenca: 1990
Time: 4:10:45
3 . 931 Radovan Jan
Ljubljana
Moški Ljubljana 1990 4:12:51 >
Klub Ljubljana
Država
Spol: Moški
Licenca: 1990
Time: 4:12:51
4 . 933 Jemec Matej
Škofja Loka
Moški Škofja Loka 1987 5:01:17 >
Klub Škofja Loka
Država
Spol: Moški
Licenca: 1987
Time: 5:01:17
5 . 947 Remec Marko
Novo mesto
Moški Novo mesto 1989 5:03:00 >
Klub Novo mesto
Država
Spol: Moški
Licenca: 1989
Time: 5:03:00
6 . 932 Kolenc Simon
Vrhnika
Moški Vrhnika 1989 5:27:21 >
Klub Vrhnika
Država
Spol: Moški
Licenca: 1989
Time: 5:27:21
7 . 902 Carnier Marco
ASD RUNNING TWEET TEAM
Moški ASD RUNNING TWEET TEAM 1992 5:52:33 >
Klub ASD RUNNING TWEET TEAM
Država
Spol: Moški
Licenca: 1992
Time: 5:52:33
8 . 948 Kopina Rok
Straža
Moški Straža 1988 6:10:18 >
Klub Straža
Država
Spol: Moški
Licenca: 1988
Time: 6:10:18
9 . 930 Zagoršek Jani
Ptuj
Moški Ptuj 1992 6:20:38 >
Klub Ptuj
Država
Spol: Moški
Licenca: 1992
Time: 6:20:38
MOšKI DO 40 LET / 10KM-M
1 . 577 PAGAVINO Filippo
CIVIDALE DEL FRIULI
Moški CIVIDALE DEL FRIULI 1980 0:50:50 >
Klub CIVIDALE DEL FRIULI
Država
Spol: Moški
Licenca: 1980
Time: 0:50:50
2 . 596 blaško Sebastjan
deskle
Moški deskle 1982 0:53:24 >
Klub deskle
Država
Spol: Moški
Licenca: 1982
Time: 0:53:24
3 . 606 Kobal Klemen
Slap ob Idrijci
Moški Slap ob Idrijci 1983 0:53:25 >
Klub Slap ob Idrijci
Država
Spol: Moški
Licenca: 1983
Time: 0:53:25
4 . 620 Marcina Robert
AD HITROST
Moški AD HITROST 1984 0:53:29 >
Klub AD HITROST
Država
Spol: Moški
Licenca: 1984
Time: 0:53:29
5 . 608 HOČEVAR Peter
TSD Simon Gregorčič
Moški TSD Simon Gregorčič 1981 0:55:58 >
Klub TSD Simon Gregorčič
Država
Spol: Moški
Licenca: 1981
Time: 0:55:58
6 . 610 Ostojić Nenad
Zagreb
Moški Zagreb 1983 0:56:57 >
Klub Zagreb
Država
Spol: Moški
Licenca: 1983
Time: 0:56:57
7 . 613 CENDOU MATTIA
MASSERIS
Moški MASSERIS 1984 0:57:17 >
Klub MASSERIS
Država
Spol: Moški
Licenca: 1984
Time: 0:57:17
8 . 722 Tomsic Jani
PETROL
Moški PETROL 1980 0:58:39 >
Klub PETROL
Država
Spol: Moški
Licenca: 1980
Time: 0:58:39
9 . 590 Menard Miha
GiBit
Moški GiBit 1981 0:59:28 >
Klub GiBit
Država
Spol: Moški
Licenca: 1981
Time: 0:59:28
10 . 599 Simon Ádám
MOZGáSVILáG.HU
Moški MOZGáSVILáG.HU 1982 1:00:05 >
Klub MOZGáSVILáG.HU
Država
Spol: Moški
Licenca: 1982
Time: 1:00:05
11 . 627 Kranjc Jernej
Moški 1985 1:00:12 >
Klub
Država
Spol: Moški
Licenca: 1985
Time: 1:00:12
12 . 605 Kmetec Luka
GiBit
Moški GiBit 1983 1:02:22 >
Klub GiBit
Država
Spol: Moški
Licenca: 1983
Time: 1:02:22
13 . 592 Štrukelj Tomislav
ŠKTD LOM
Moški ŠKTD LOM 1981 1:03:21 >
Klub ŠKTD LOM
Država
Spol: Moški
Licenca: 1981
Time: 1:03:21
14 . 582 Colner Ronny
Sundbyberg
Moški Sundbyberg 1981 1:03:24 >
Klub Sundbyberg
Država
Spol: Moški
Licenca: 1981
Time: 1:03:24
15 . 565 Farkaš Mitja
Koper
Moški Koper 1979 1:03:35 >
Klub Koper
Država
Spol: Moški
Licenca: 1979
Time: 1:03:35
16 . 589 Kršič Saša
Hiša rekreacije
Moški Hiša rekreacije 1981 1:04:03 >
Klub Hiša rekreacije
Država
Spol: Moški
Licenca: 1981
Time: 1:04:03
17 . 607 Kroflič Aleš
Velenje
Moški Velenje 1983 1:06:14 >
Klub Velenje
Država
Spol: Moški
Licenca: 1983
Time: 1:06:14
18 . 616 Hewson Peter
Barrow-in-Furness
Moški Barrow-in-Furness 1984 1:06:45 >
Klub Barrow-in-Furness
Država
Spol: Moški
Licenca: 1984
Time: 1:06:45
19 . 615 GAMS BOŠTJAN
PETROL
Moški PETROL 1984 1:07:18 >
Klub PETROL
Država
Spol: Moški
Licenca: 1984
Time: 1:07:18
20 . 573 Vižintin Jure
Koper
Moški Koper 1979 1:09:13 >
Klub Koper
Država
Spol: Moški
Licenca: 1979
Time: 1:09:13
21 . 629 Rojc Kristjan
Škofije
Moški Škofije 1985 1:09:13 >
Klub Škofije
Država
Spol: Moški
Licenca: 1985
Time: 1:09:13
22 . 619 Maleševič Bojan
Koper
Moški Koper 1984 1:09:48 >
Klub Koper
Država
Spol: Moški
Licenca: 1984
Time: 1:09:48
23 . 553 Rampre Matija
Rogaška Slatina
Moški Rogaška Slatina 1977 1:10:51 >
Klub Rogaška Slatina
Država
Spol: Moški
Licenca: 1977
Time: 1:10:51
24 . 731 Tonkli Peter
Breginj
Moški Breginj 1986 1:12:18 >
Klub Breginj
Država
Spol: Moški
Licenca: 1986
Time: 1:12:18
25 . 552 LOKAS MARKO
IZOLA
Moški IZOLA 1977 1:12:43 >
Klub IZOLA
Država
Spol: Moški
Licenca: 1977
Time: 1:12:43
26 . 567 Horvat Nikola
Zagreb
Moški Zagreb 1979 1:13:22 >
Klub Zagreb
Država
Spol: Moški
Licenca: 1979
Time: 1:13:22
27 . 563 Zorman Boštjan
Ljubljana
Moški Ljubljana 1978 1:13:32 >
Klub Ljubljana
Država
Spol: Moški
Licenca: 1978
Time: 1:13:32
28 . 578 Sočič Aleš
Ljubljana
Moški Ljubljana 1980 1:13:57 >
Klub Ljubljana
Država
Spol: Moški
Licenca: 1980
Time: 1:13:57
29 . 559 Fredholm Patrik
Udine
Moški Udine 1978 1:16:20 >
Klub Udine
Država
Spol: Moški
Licenca: 1978
Time: 1:16:20
30 . 587 Klavora Samo
Kranj
Moški Kranj 1981 1:19:41 >
Klub Kranj
Država
Spol: Moški
Licenca: 1981
Time: 1:19:41
31 . 591 Prinčič Matjaž
Kojsko
Moški Kojsko 1981 1:20:49 >
Klub Kojsko
Država
Spol: Moški
Licenca: 1981
Time: 1:20:49
34 . 562 Vatovec Miha
Izola
Moški Izola 1978 1:21:52 >
Klub Izola
Država
Spol: Moški
Licenca: 1978
Time: 1:21:52
35 . 602 Valentinčič Matej
Hiša rekreacije
Moški Hiša rekreacije 1982 1:22:50 >
Klub Hiša rekreacije
Država
Spol: Moški
Licenca: 1982
Time: 1:22:50
36 . 604 Jeraj Jože
Ljubljana
Moški Ljubljana 1983 1:22:55 >
Klub Ljubljana
Država
Spol: Moški
Licenca: 1983
Time: 1:22:55
37 . 561 Pintar Nikolaj
Skupinca
Moški Skupinca 1978 1:24:16 >
Klub Skupinca
Država
Spol: Moški
Licenca: 1978
Time: 1:24:16
38 . 571 SULČIČ IZTOK
KOZINA
Moški KOZINA 1979 1:25:14 >
Klub KOZINA
Država
Spol: Moški
Licenca: 1979
Time: 1:25:14
39 . 555 Škerjanec Tomaž
Radomlje
Moški Radomlje 1977 1:27:00 >
Klub Radomlje
Država
Spol: Moški
Licenca: 1977
Time: 1:27:00
40 . 588 KOMOTAR Ciril
Moški 1981 1:28:59 >
Klub
Država
Spol: Moški
Licenca: 1981
Time: 1:28:59
41 . 623 Tomažič Aleš
Tolmin
Moški Tolmin 1984 1:29:20 >
Klub Tolmin
Država
Spol: Moški
Licenca: 1984
Time: 1:29:20
42 . 568 Šimec Tomaž
Medvode
Moški Medvode 1979 1:35:19 >
Klub Medvode
Država
Spol: Moški
Licenca: 1979
Time: 1:35:19
43 . 634 Radelja Tomislav
NATUREL
Moški NATUREL 1986 2:06:28 >
Klub NATUREL
Država
Spol: Moški
Licenca: 1986
Time: 2:06:28
MOšKI DO 40 LET / 15KM-M
1 . 365 Udovič Klemen
INTERSPORT SALOMON
Moški INTERSPORT SALOMON 1977 1:11:23 >
Klub INTERSPORT SALOMON
Država
Spol: Moški
Licenca: 1977
Time: 1:11:23
2 . 288 ROVŠČEK Matija
TSD Simon Gregorčič
Moški TSD Simon Gregorčič 1981 1:11:38 >
Klub TSD Simon Gregorčič
Država
Spol: Moški
Licenca: 1981
Time: 1:11:38
3 . 206 macorigh christian
cividale del friuli
Moški cividale del friuli 1977 1:12:06 >
Klub cividale del friuli
Država
Spol: Moški
Licenca: 1977
Time: 1:12:06
4 . 166 Koprivec Tomaž
Škofja Loka
Moški Škofja Loka 1986 1:15:32 >
Klub Škofja Loka
Država
Spol: Moški
Licenca: 1986
Time: 1:15:32
5 . 268 poljanšek klemen
žiri
Moški žiri 1980 1:15:42 >
Klub žiri
Država
Spol: Moški
Licenca: 1980
Time: 1:15:42
6 . 389 Zanone Francesco
premariacco
Moški premariacco 1984 1:15:48 >
Klub premariacco
Država
Spol: Moški
Licenca: 1984
Time: 1:15:48
7 . 233 Nadalutti Tiziano
premariacco
Moški premariacco 1981 1:16:26 >
Klub premariacco
Država
Spol: Moški
Licenca: 1981
Time: 1:16:26
8 . 304 šekoranja Janez
AKSON
Moški AKSON 1982 1:16:30 >
Klub AKSON
Država
Spol: Moški
Licenca: 1982
Time: 1:16:30
9 . 354 Terbovšek Simon
Kamnik
Moški Kamnik 1981 1:18:45 >
Klub Kamnik
Država
Spol: Moški
Licenca: 1981
Time: 1:18:45
10 . 201 bernardis carlo
Civirunners
Moški Civirunners 1979 1:20:20 >
Klub Civirunners
Država
Spol: Moški
Licenca: 1979
Time: 1:20:20
11 . 52 SIMONE CODROMAZ
TORREANO
Moški TORREANO 1977 1:20:57 >
Klub TORREANO
Država
Spol: Moški
Licenca: 1977
Time: 1:20:57
12 . 197 Licata Salvatore
Koper
Moški Koper 1977 1:22:33 >
Klub Koper
Država
Spol: Moški
Licenca: 1977
Time: 1:22:33
13 . 108 ŠPACAPAN Andrej
Moški 1986 1:22:39 >
Klub
Država
Spol: Moški
Licenca: 1986
Time: 1:22:39
14 . 300 ŽAUCER Tadej
Moški 1982 1:22:39 >
Klub
Država
Spol: Moški
Licenca: 1982
Time: 1:22:39
15 . 330 Šoba Sebastjan
GiBit
Moški GiBit 1982 1:23:29 >
Klub GiBit
Država
Spol: Moški
Licenca: 1982
Time: 1:23:29
16 . 360 Trebše Matjaž
Kobarid
Moški Kobarid 1980 1:24:56 >
Klub Kobarid
Država
Spol: Moški
Licenca: 1980
Time: 1:24:56
17 . 393 Žnidaršič Aljoša
Ljubljana
Moški Ljubljana 1978 1:25:14 >
Klub Ljubljana
Država
Spol: Moški
Licenca: 1978
Time: 1:25:14
18 . 28 Bradač Miha
Novo mesto
Moški Novo mesto 1980 1:25:21 >
Klub Novo mesto
Država
Spol: Moški
Licenca: 1980
Time: 1:25:21
19 . 7 Bandelj Andrej
Sežana
Moški Sežana 1980 1:25:57 >
Klub Sežana
Država
Spol: Moški
Licenca: 1980
Time: 1:25:57
20 . 165 Jeran Matic
Gibit
Moški Gibit 1985 1:26:42 >
Klub Gibit
Država
Spol: Moški
Licenca: 1985
Time: 1:26:42
21 . 349 Šuligoj Aleš
Kobarid
Moški Kobarid 1977 1:27:38 >
Klub Kobarid
Država
Spol: Moški
Licenca: 1977
Time: 1:27:38
22 . 272 Potočnik Nejc
Prebold
Moški Prebold 1985 1:28:57 >
Klub Prebold
Država
Spol: Moški
Licenca: 1985
Time: 1:28:57
23 . 175 Kozmus Rudi
Dol pri Hrastniku
Moški Dol pri Hrastniku 1985 1:29:05 >
Klub Dol pri Hrastniku
Država
Spol: Moški
Licenca: 1985
Time: 1:29:05
24 . 324 Skrt Klavdij
Tolmin
Moški Tolmin 1984 1:29:55 >
Klub Tolmin
Država
Spol: Moški
Licenca: 1984
Time: 1:29:55
25 . 39 Cappello Daniele
CIVIRUNNERS
Moški CIVIRUNNERS 1979 1:30:05 >
Klub CIVIRUNNERS
Država
Spol: Moški
Licenca: 1979
Time: 1:30:05
26 . 205 Lužar Luka
Mirna Peč
Moški Mirna Peč 1982 1:30:33 >
Klub Mirna Peč
Država
Spol: Moški
Licenca: 1982
Time: 1:30:33
27 . 350 Šuligoj Andraž
AMFIBIJA
Moški AMFIBIJA 1986 1:30:44 >
Klub AMFIBIJA
Država
Spol: Moški
Licenca: 1986
Time: 1:30:44
28 . 109 Gregorc Matej
Škofja vas
Moški Škofja vas 1983 1:30:47 >
Klub Škofja vas
Država
Spol: Moški
Licenca: 1983
Time: 1:30:47
29 . 357 Topolovec Mitja
Domžale
Moški Domžale 1979 1:31:51 >
Klub Domžale
Država
Spol: Moški
Licenca: 1979
Time: 1:31:51
30 . 413 JEREB Milan
Petrovče
Moški Petrovče 1978 1:31:54 >
Klub Petrovče
Država
Spol: Moški
Licenca: 1978
Time: 1:31:54
31 . 50 Čikić Davor
Koper
Moški Koper 1981 1:31:56 >
Klub Koper
Država
Spol: Moški
Licenca: 1981
Time: 1:31:56
32 . 183 KREŠEVIĆ Mario
Matulji
Moški Matulji 1978 1:32:08 >
Klub Matulji
Država
Spol: Moški
Licenca: 1978
Time: 1:32:08
33 . 224 Mlakar Tomaž
Tolmin
Moški Tolmin 1979 1:32:51 >
Klub Tolmin
Država
Spol: Moški
Licenca: 1979
Time: 1:32:51
34 . 140 Jokić Aleksander
Maribor
Moški Maribor 1983 1:33:05 >
Klub Maribor
Država
Spol: Moški
Licenca: 1983
Time: 1:33:05
35 . 164 Koncut Matej
Ljubljana
Moški Ljubljana 1979 1:34:57 >
Klub Ljubljana
Država
Spol: Moški
Licenca: 1979
Time: 1:34:57
36 . 82 Filipič Rado
Gorenja vas
Moški Gorenja vas 1986 1:35:01 >
Klub Gorenja vas
Država
Spol: Moški
Licenca: 1986
Time: 1:35:01
37 . 407 ROSA LUCA de
Moški 1978 1:35:25 >
Klub
Država
Spol: Moški
Licenca: 1978
Time: 1:35:25
38 . 227 Mravlja Matej
Most na Soči
Moški Most na Soči 1983 1:35:36 >
Klub Most na Soči
Država
Spol: Moški
Licenca: 1983
Time: 1:35:36
39 . 73 MOČNIK Blaž
Moški 1977 1:35:45 >
Klub
Država
Spol: Moški
Licenca: 1977
Time: 1:35:45
40 . 198 Likar Rok
Straža
Moški Straža 1980 1:36:04 >
Klub Straža
Država
Spol: Moški
Licenca: 1980
Time: 1:36:04
41 . 363 Tušar Tomaž
Nova Gorica
Moški Nova Gorica 1983 1:36:45 >
Klub Nova Gorica
Država
Spol: Moški
Licenca: 1983
Time: 1:36:45
42 . 313 Sgubin Alessandro
CIVIRUNNERS
Moški CIVIRUNNERS 1985 1:36:57 >
Klub CIVIRUNNERS
Država
Spol: Moški
Licenca: 1985
Time: 1:36:57
43 . 256 Peternelj Marko
Žiri
Moški Žiri 1981 1:40:20 >
Klub Žiri
Država
Spol: Moški
Licenca: 1981
Time: 1:40:20
44 . 29 braidotti damiano
cividale del Friuli
Moški cividale del Friuli 1985 1:40:56 >
Klub cividale del Friuli
Država
Spol: Moški
Licenca: 1985
Time: 1:40:56
45 . 244 Omejec Luka
MEDVODE
Moški MEDVODE 1981 1:41:00 >
Klub MEDVODE
Država
Spol: Moški
Licenca: 1981
Time: 1:41:00
46 . 130 Jakin Uroš
Kojsko
Moški Kojsko 1983 1:42:09 >
Klub Kojsko
Država
Spol: Moški
Licenca: 1983
Time: 1:42:09
47 . 127 Ivančić Ivica
Zagreb
Moški Zagreb 1979 1:43:09 >
Klub Zagreb
Država
Spol: Moški
Licenca: 1979
Time: 1:43:09
48 . 123 HORVAT Hrvoje
Zagreb
Moški Zagreb 1980 1:45:11 >
Klub Zagreb
Država
Spol: Moški
Licenca: 1980
Time: 1:45:11
49 . 199 Likar Aljaž
Cerkno
Moški Cerkno 1984 1:47:19 >
Klub Cerkno
Država
Spol: Moški
Licenca: 1984
Time: 1:47:19
50 . 385 vrhovec robert
Horjul
Moški Horjul 1981 1:47:59 >
Klub Horjul
Država
Spol: Moški
Licenca: 1981
Time: 1:47:59
51 . 280 Reić Petar
Split
Moški Split 1981 1:50:51 >
Klub Split
Država
Spol: Moški
Licenca: 1981
Time: 1:50:51
52 . 234 ALFIREVIĆ ANTONIO NAKIĆ
zagreb
Moški zagreb 1982 1:51:04 >
Klub zagreb
Država
Spol: Moški
Licenca: 1982
Time: 1:51:04
53 . 57 Čuk Erik
Škofja Loka
Moški Škofja Loka 1984 1:53:01 >
Klub Škofja Loka
Država
Spol: Moški
Licenca: 1984
Time: 1:53:01
54 . 190 Kveder Gregor
A.S.D. FREE SPIRIT TEA
Moški A.S.D. FREE SPIRIT TEA 1985 1:56:01 >
Klub A.S.D. FREE SPIRIT TEA
Država
Spol: Moški
Licenca: 1985
Time: 1:56:01
55 . 34 Brezigar Matjaž
Maribor
Moški Maribor 1981 1:56:32 >
Klub Maribor
Država
Spol: Moški
Licenca: 1981
Time: 1:56:32
56 . 13 Belleggia Giorgio
Paradamano
Moški Paradamano 1977 1:56:35 >
Klub Paradamano
Država
Spol: Moški
Licenca: 1977
Time: 1:56:35
57 . 270 Posar Simon
Ljubljana Polje
Moški Ljubljana Polje 1986 2:01:13 >
Klub Ljubljana Polje
Država
Spol: Moški
Licenca: 1986
Time: 2:01:13
58 . 37 Jančigaj Nejc
Domžale
Moški Domžale 1980 2:11:57 >
Klub Domžale
Država
Spol: Moški
Licenca: 1980
Time: 2:11:57
59 . 327 šmid robert
ŠD MEDOKA
Moški ŠD MEDOKA 1977 2:33:57 >
Klub ŠD MEDOKA
Država
Spol: Moški
Licenca: 1977
Time: 2:33:57
MOšKI DO 40 LET / 25KM-M
1 . 873 Bergant Nikolaj
Motnik
Moški Motnik 1981 2:13:53 >
Klub Motnik
Država
Spol: Moški
Licenca: 1981
Time: 2:13:53
2 . 849 Macedoni Žiga
Ljubljana
Moški Ljubljana 1985 2:16:54 >
Klub Ljubljana
Država
Spol: Moški
Licenca: 1985
Time: 2:16:54
3 . 795 IGREC Igor
ČAKOVEC
Moški ČAKOVEC 1984 2:18:09 >
Klub ČAKOVEC
Država
Spol: Moški
Licenca: 1984
Time: 2:18:09
4 . 773 grattoni luca
TRICESIMO
Moški TRICESIMO 1978 2:18:39 >
Klub TRICESIMO
Država
Spol: Moški
Licenca: 1978
Time: 2:18:39
5 . 799 Bajde Matej
Senožeti
Moški Senožeti 1982 2:20:21 >
Klub Senožeti
Država
Spol: Moški
Licenca: 1982
Time: 2:20:21
6 . 886 Žibert Dejan
Moški 1978 2:21:45 >
Klub
Država
Spol: Moški
Licenca: 1978
Time: 2:21:45
7 . 789 Saksida Marko
ajdovščina
Moški ajdovščina 1984 2:22:42 >
Klub ajdovščina
Država
Spol: Moški
Licenca: 1984
Time: 2:22:42
8 . 872 Vidmar Mitja
KinVital
Moški KinVital 1982 2:23:43 >
Klub KinVital
Država
Spol: Moški
Licenca: 1982
Time: 2:23:43
9 . 762 Mišmaš David
ŠPORTNO DRUšTVO AMBRUS
Moški ŠPORTNO DRUšTVO AMBRUS 1985 2:25:12 >
Klub ŠPORTNO DRUšTVO AMBRUS
Država
Spol: Moški
Licenca: 1985
Time: 2:25:12
10 . 899 HAGLUND Harald
Sweden
Moški Sweden 1982 2:26:33 >
Klub Sweden
Država
Spol: Moški
Licenca: 1982
Time: 2:26:33
11 . 2513 BOŠTAR Klemen
Moški 1980 2:26:48 >
Klub
Država
Spol: Moški
Licenca: 1980
Time: 2:26:48
12 . 2522 ŠPILER Blaž
Moški 1982 2:29:27 >
Klub
Država
Spol: Moški
Licenca: 1982
Time: 2:29:27
13 . 820 VIDEK Ivan
AK Sljeme
Moški AK Sljeme 1984 2:30:54 >
Klub AK Sljeme
Država
Spol: Moški
Licenca: 1984
Time: 2:30:54
14 . 2518 KLAVŽAR Erik
Most Na Soči
Moški Most Na Soči 1979 2:31:52 >
Klub Most Na Soči
Država
Spol: Moški
Licenca: 1979
Time: 2:31:52
15 . 862 Štulc Uroš
JAPKA RDEJCE
Moški JAPKA RDEJCE 1977 2:32:14 >
Klub JAPKA RDEJCE
Država
Spol: Moški
Licenca: 1977
Time: 2:32:14
16 . 794 Kavčič Blaž
Tolmin
Moški Tolmin 1984 2:32:14 >
Klub Tolmin
Država
Spol: Moški
Licenca: 1984
Time: 2:32:14
17 . 774 Karič Senad
VARUH ZDRAVJA
Moški VARUH ZDRAVJA 1978 2:35:16 >
Klub VARUH ZDRAVJA
Država
Spol: Moški
Licenca: 1978
Time: 2:35:16
18 . 881 Pleško Blaž
MYRIDEBURNSBANANAS
Moški MYRIDEBURNSBANANAS 1984 2:40:14 >
Klub MYRIDEBURNSBANANAS
Država
Spol: Moški
Licenca: 1984
Time: 2:40:14
19 . 857 Birsa Boštjan
Moški 1984 2:43:44 >
Klub
Država
Spol: Moški
Licenca: 1984
Time: 2:43:44
20 . 894 Cergolj Primož
Tečem z razlogom
Moški Tečem z razlogom 1984 2:44:48 >
Klub Tečem z razlogom
Država
Spol: Moški
Licenca: 1984
Time: 2:44:48
21 . 830 Tourunen Eetu
AMFIBIJA
Moški AMFIBIJA 1984 2:45:01 >
Klub AMFIBIJA
Država
Spol: Moški
Licenca: 1984
Time: 2:45:01
22 . 796 GOSPIĆ Danijel
ROGAŠKA SLATINA
Moški ROGAŠKA SLATINA 1977 2:46:02 >
Klub ROGAŠKA SLATINA
Država
Spol: Moški
Licenca: 1977
Time: 2:46:02
23 . 848 Matulić Aljoša
Rijeka
Moški Rijeka 1982 2:46:59 >
Klub Rijeka
Država
Spol: Moški
Licenca: 1982
Time: 2:46:59
24 . 821 PERKOVIĆ Pavle
Zagreb
Moški Zagreb 1982 2:51:05 >
Klub Zagreb
Država
Spol: Moški
Licenca: 1982
Time: 2:51:05
25 . 793 Klemenšek Primož
ljubno ob savinji
Moški ljubno ob savinji 1983 2:54:22 >
Klub ljubno ob savinji
Država
Spol: Moški
Licenca: 1983
Time: 2:54:22
26 . 818 Arnoldo Christian
A.S.D. SAN GIACOMO
Moški A.S.D. SAN GIACOMO 1980 2:55:43 >
Klub A.S.D. SAN GIACOMO
Država
Spol: Moški
Licenca: 1980
Time: 2:55:43
27 . 843 DOLINAR Andrej
Moški 1979 2:57:18 >
Klub
Država
Spol: Moški
Licenca: 1979
Time: 2:57:18
28 . 2510 GRGIČ Goran
Škofja Loka
Moški Škofja Loka 1977 2:58:35 >
Klub Škofja Loka
Država
Spol: Moški
Licenca: 1977
Time: 2:58:35
29 . 797 Furlani Federico
Trieste
Moški Trieste 1982 2:59:49 >
Klub Trieste
Država
Spol: Moški
Licenca: 1982
Time: 2:59:49
30 . 841 Potrč Simon
DRUšTVO AKTIVNI SMO
Moški DRUšTVO AKTIVNI SMO 1977 3:02:51 >
Klub DRUšTVO AKTIVNI SMO
Država
Spol: Moški
Licenca: 1977
Time: 3:02:51
31 . 779 Bizjak Gregor
VITEZI DOBREGA TEKA
Moški VITEZI DOBREGA TEKA 1979 3:10:10 >
Klub VITEZI DOBREGA TEKA
Država
Spol: Moški
Licenca: 1979
Time: 3:10:10
32 . 788 Sarić Dušan
Kranj
Moški Kranj 1986 3:21:02 >
Klub Kranj
Država
Spol: Moški
Licenca: 1986
Time: 3:21:02
33 . 828 Teržan Rok
Velenje
Moški Velenje 1985 3:26:09 >
Klub Velenje
Država
Spol: Moški
Licenca: 1985
Time: 3:26:09
34 . 791 Kuntarič Sašo
Kranj
Moški Kranj 1979 3:37:36 >
Klub Kranj
Država
Spol: Moški
Licenca: 1979
Time: 3:37:36
MOšKI DO 40 LET / 45KM-M
1 . 984 Justin ml. Janez
Škofja Loka
Moški Škofja Loka 1982 3:41:54 >
Klub Škofja Loka
Država
Spol: Moški
Licenca: 1982
Time: 3:41:54
2 . 914 Zupan Klemen
Tržič
Moški Tržič 1986 3:49:47 >
Klub Tržič
Država
Spol: Moški
Licenca: 1986
Time: 3:49:47
3 . 917 Kosmač Jure
Žiri
Moški Žiri 1980 3:59:32 >
Klub Žiri
Država
Spol: Moški
Licenca: 1980
Time: 3:59:32
4 . 924 Bernik Bostjan
Selca
Moški Selca 1978 4:18:23 >
Klub Selca
Država
Spol: Moški
Licenca: 1978
Time: 4:18:23
5 . 941 Zugan Borko
Rijeka
Moški Rijeka 1980 4:41:59 >
Klub Rijeka
Država
Spol: Moški
Licenca: 1980
Time: 4:41:59
6 . 910 Obid Jaka
ŠD FONTANA TOLMIN
Moški ŠD FONTANA TOLMIN 1985 4:53:22 >
Klub ŠD FONTANA TOLMIN
Država
Spol: Moški
Licenca: 1985
Time: 4:53:22
7 . 916 Kovač Matej
Štore
Moški Štore 1985 5:01:37 >
Klub Štore
Država
Spol: Moški
Licenca: 1985
Time: 5:01:37
8 . 912 Zornik Klemen
Bovec
Moški Bovec 1978 5:01:45 >
Klub Bovec
Država
Spol: Moški
Licenca: 1978
Time: 5:01:45
9 . 949 Zupan Andrej
Moški 1978 5:08:41 >
Klub
Država
Spol: Moški
Licenca: 1978
Time: 5:08:41
10 . 961 Vrtovec Matej
Tečem z razlogom
Moški Tečem z razlogom 1979 5:20:20 >
Klub Tečem z razlogom
Država
Spol: Moški
Licenca: 1979
Time: 5:20:20
11 . 958 Markelj Erik
SportKa Žiri
Moški SportKa Žiri 1977 5:30:18 >
Klub SportKa Žiri
Država
Spol: Moški
Licenca: 1977
Time: 5:30:18
12 . 959 Eniko Jaka
SportKa Žiri
Moški SportKa Žiri 1978 5:30:18 >
Klub SportKa Žiri
Država
Spol: Moški
Licenca: 1978
Time: 5:30:18
13 . 934 Jarc Marko
Tolmin
Moški Tolmin 1980 5:45:16 >
Klub Tolmin
Država
Spol: Moški
Licenca: 1980
Time: 5:45:16
14 . 946 Prosen Primož
Kranj
Moški Kranj 1979 5:45:39 >
Klub Kranj
Država
Spol: Moški
Licenca: 1979
Time: 5:45:39
15 . 927 Kovačič Matevž
ŠD AD-VENTURE.SI
Moški ŠD AD-VENTURE.SI 1977 5:46:52 >
Klub ŠD AD-VENTURE.SI
Država
Spol: Moški
Licenca: 1977
Time: 5:46:52
16 . 943 Fabijanić Karlo
Rijeka
Moški Rijeka 1982 5:56:35 >
Klub Rijeka
Država
Spol: Moški
Licenca: 1982
Time: 5:56:35
17 . 953 Vihar Niko
Moški 1979 5:59:15 >
Klub
Država
Spol: Moški
Licenca: 1979
Time: 5:59:15
18 . 965 IVANČIČ Boštjan
TSD Simon Gregorčič
Moški TSD Simon Gregorčič 1978 6:01:29 >
Klub TSD Simon Gregorčič
Država
Spol: Moški
Licenca: 1978
Time: 6:01:29
19 . 987 Malobabić Marko
Rijeka
Moški Rijeka 1982 6:11:31 >
Klub Rijeka
Država
Spol: Moški
Licenca: 1982
Time: 6:11:31
20 . 923 Šagi Goran
Zagreb
Moški Zagreb 1979 6:21:02 >
Klub Zagreb
Država
Spol: Moški
Licenca: 1979
Time: 6:21:02
21 . 904 Girardi Marco
A.S.D.EVINRUDE
Moški A.S.D.EVINRUDE 1982 7:43:16 >
Klub A.S.D.EVINRUDE
Država
Spol: Moški
Licenca: 1982
Time: 7:43:16
MOšKI DO 50 LET / 10KM-M
1 . 488 Klanjšček Milan
TOLMIN
Moški TOLMIN 1969 1:00:14 >
Klub TOLMIN
Država
Spol: Moški
Licenca: 1969
Time: 1:00:14
2 . 533 Manfreda David
ŠKTD LOM
Moški ŠKTD LOM 1975 1:00:17 >
Klub ŠKTD LOM
Država
Spol: Moški
Licenca: 1975
Time: 1:00:17
3 . 742 SALCI ATTILA Kaan
Trieste
Moški Trieste 1970 1:01:33 >
Klub Trieste
Država
Spol: Moški
Licenca: 1970
Time: 1:01:33
4 . 510 Tolar Gašper
Železniki
Moški Železniki 1972 1:02:13 >
Klub Železniki
Država
Spol: Moški
Licenca: 1972
Time: 1:02:13
5 . 536 Bilban Robert
VARUH ZDRAVJA
Moški VARUH ZDRAVJA 1976 1:02:23 >
Klub VARUH ZDRAVJA
Država
Spol: Moški
Licenca: 1976
Time: 1:02:23
6 . 508 Pavčič Matjaž
Ljubljana
Moški Ljubljana 1972 1:05:47 >
Klub Ljubljana
Država
Spol: Moški
Licenca: 1972
Time: 1:05:47
7 . 737 Adler Sergej
Ekipca
Moški Ekipca 1973 1:10:21 >
Klub Ekipca
Država
Spol: Moški
Licenca: 1973
Time: 1:10:21
8 . 544 Kusterle Jernej
Podbrdo
Moški Podbrdo 1976 1:10:26 >
Klub Podbrdo
Država
Spol: Moški
Licenca: 1976
Time: 1:10:26
9 . 476 Horvat Rudolf
Portorož
Moški Portorož 1967 1:13:52 >
Klub Portorož
Država
Spol: Moški
Licenca: 1967
Time: 1:13:52
10 . 512 COMUZZI Luca
UDINE
Moški UDINE 1973 1:18:05 >
Klub UDINE
Država
Spol: Moški
Licenca: 1973
Time: 1:18:05
11 . 483 MALAČIČ RADKO
PIRAN
Moški PIRAN 1968 1:18:46 >
Klub PIRAN
Država
Spol: Moški
Licenca: 1968
Time: 1:18:46
12 . 499 Bratuš Vitoslav
HIDRIA
Moški HIDRIA 1971 1:19:20 >
Klub HIDRIA
Država
Spol: Moški
Licenca: 1971
Time: 1:19:20
13 . 511 BENČIČ Denis
Portorož
Moški Portorož 1973 1:19:38 >
Klub Portorož
Država
Spol: Moški
Licenca: 1973
Time: 1:19:38
14 . 539 Dolinar Timotej
Ankaran
Moški Ankaran 1976 1:24:28 >
Klub Ankaran
Država
Spol: Moški
Licenca: 1976
Time: 1:24:28
15 . 535 Tomec Jernej
CONTINENTAL ADRIA
Moški CONTINENTAL ADRIA 1975 1:29:19 >
Klub CONTINENTAL ADRIA
Država
Spol: Moški
Licenca: 1975
Time: 1:29:19
16 . 501 Krivolapov Evgeny
Ljubljana
Moški Ljubljana 1971 1:31:37 >
Klub Ljubljana
Država
Spol: Moški
Licenca: 1971
Time: 1:31:37
17 . 524 Pijerov Viktor
Buje
Moški Buje 1974 1:32:21 >
Klub Buje
Država
Spol: Moški
Licenca: 1974
Time: 1:32:21
18 . 489 manfreda damjan
Tolmin
Moški Tolmin 1969 1:33:27 >
Klub Tolmin
Država
Spol: Moški
Licenca: 1969
Time: 1:33:27
19 . 493 Andjelič Niki
Ljubljana
Moški Ljubljana 1970 1:41:25 >
Klub Ljubljana
Država
Spol: Moški
Licenca: 1970
Time: 1:41:25
20 . 484 Primorac Alen
NATUREL
Moški NATUREL 1968 1:49:54 >
Klub NATUREL
Država
Spol: Moški
Licenca: 1968
Time: 1:49:54
21 . 504 Trontelj Aleš
Ljubljana
Moški Ljubljana 1971 1:51:08 >
Klub Ljubljana
Država
Spol: Moški
Licenca: 1971
Time: 1:51:08
MOšKI DO 50 LET / 15KM-M
1 . 345 Štor AleŠ
ŠD NANOS PODNANOS
Moški ŠD NANOS PODNANOS 1971 1:07:49 >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država
Spol: Moški
Licenca: 1971
Time: 1:07:49
2 . 96 Gartner Mirko
VARUH ZDRAVJA
Moški VARUH ZDRAVJA 1976 1:16:50 >
Klub VARUH ZDRAVJA
Država
Spol: Moški
Licenca: 1976
Time: 1:16:50
3 . 367 ursic maksi
tolmin
Moški tolmin 1969 1:18:47 >
Klub tolmin
Država
Spol: Moški
Licenca: 1969
Time: 1:18:47
4 . 392 Žnidar Miran
Most na Soči
Moški Most na Soči 1969 1:19:12 >
Klub Most na Soči
Država
Spol: Moški
Licenca: 1969
Time: 1:19:12
5 . 416 POLANC Sebastjan
Otlica
Moški Otlica 1970 1:20:47 >
Klub Otlica
Država
Spol: Moški
Licenca: 1970
Time: 1:20:47
6 . 312 Sgobino Andrea
0
Moški 0 1970 1:21:52 >
Klub 0
Država
Spol: Moški
Licenca: 1970
Time: 1:21:52
7 . 406 Taljat Mitja
Moški 1976 1:23:42 >
Klub
Država
Spol: Moški
Licenca: 1976
Time: 1:23:42
8 . 142 Jošt Robert
PONI NAKLO
Moški PONI NAKLO 1967 1:23:44 >
Klub PONI NAKLO
Država
Spol: Moški
Licenca: 1967
Time: 1:23:44
9 . 79 Fanna Glauco
cividale del friuli
Moški cividale del friuli 1975 1:24:33 >
Klub cividale del friuli
Država
Spol: Moški
Licenca: 1975
Time: 1:24:33
10 . 46 CESAR PETER
MIRNA PEČ
Moški MIRNA PEČ 1974 1:29:04 >
Klub MIRNA PEČ
Država
Spol: Moški
Licenca: 1974
Time: 1:29:04
11 . 193 Lazar Anton
Moški 1967 1:29:14 >
Klub
Država
Spol: Moški
Licenca: 1967
Time: 1:29:14
12 . 214 Meroi Ivan
CIVIRUNNERS
Moški CIVIRUNNERS 1973 1:29:50 >
Klub CIVIRUNNERS
Država
Spol: Moški
Licenca: 1973
Time: 1:29:50
13 . 332 Šorli Ivan
Cerkno
Moški Cerkno 1973 1:30:27 >
Klub Cerkno
Država
Spol: Moški
Licenca: 1973
Time: 1:30:27
14 . 291 Rozman Andrej
VARUH ZDRAVJA
Moški VARUH ZDRAVJA 1969 1:30:59 >
Klub VARUH ZDRAVJA
Država
Spol: Moški
Licenca: 1969
Time: 1:30:59
15 . 20 Bizjak Aleš
Tolmin
Moški Tolmin 1970 1:31:07 >
Klub Tolmin
Država
Spol: Moški
Licenca: 1970
Time: 1:31:07
16 . 298 Sašić Saša
Postojna
Moški Postojna 1976 1:31:09 >
Klub Postojna
Država
Spol: Moški
Licenca: 1976
Time: 1:31:09
17 . 410 KLEDE Aleš
Moški 1973 1:31:34 >
Klub
Država
Spol: Moški
Licenca: 1973
Time: 1:31:34
18 . 177 Kragelj Rudi
volče
Moški volče 1971 1:31:35 >
Klub volče
Država
Spol: Moški
Licenca: 1971
Time: 1:31:35
19 . 369 Vahčič Roman
VARUH ZDRAVJA
Moški VARUH ZDRAVJA 1969 1:31:46 >
Klub VARUH ZDRAVJA
Država
Spol: Moški
Licenca: 1969
Time: 1:31:46
20 . 383 Vrečko Primož
Šentjru
Moški Šentjru 1976 1:32:54 >
Klub Šentjru
Država
Spol: Moški
Licenca: 1976
Time: 1:32:54
21 . 372 Velicaz Igor
CIVIRUNNERS
Moški CIVIRUNNERS 1975 1:33:02 >
Klub CIVIRUNNERS
Država
Spol: Moški
Licenca: 1975
Time: 1:33:02
22 . 54 Cof Tom
Dobrova
Moški Dobrova 1969 1:33:07 >
Klub Dobrova
Država
Spol: Moški
Licenca: 1969
Time: 1:33:07
23 . 74 DUGON MARKO
Šenčur
Moški Šenčur 1971 1:34:52 >
Klub Šenčur
Država
Spol: Moški
Licenca: 1971
Time: 1:34:52
24 . 41 CEDRON ROBERTO
CIVIDALE DEL FRIULI
Moški CIVIDALE DEL FRIULI 1973 1:34:58 >
Klub CIVIDALE DEL FRIULI
Država
Spol: Moški
Licenca: 1973
Time: 1:34:58
25 . 384 vremec martin
Opčine
Moški Opčine 1971 1:35:06 >
Klub Opčine
Država
Spol: Moški
Licenca: 1971
Time: 1:35:06
26 . 187 Kunej Peter
FIT KLUB
Moški FIT KLUB 1970 1:36:43 >
Klub FIT KLUB
Država
Spol: Moški
Licenca: 1970
Time: 1:36:43
27 . 26 BOTTUSSI Cristian
TRICESIMO
Moški TRICESIMO 1972 1:36:56 >
Klub TRICESIMO
Država
Spol: Moški
Licenca: 1972
Time: 1:36:56
28 . 161 Kodrič Aleš
Dobravlje
Moški Dobravlje 1976 1:36:57 >
Klub Dobravlje
Država
Spol: Moški
Licenca: 1976
Time: 1:36:57
29 . 403 ANDRAŠEC Robert
Moški 1969 1:37:36 >
Klub
Država
Spol: Moški
Licenca: 1969
Time: 1:37:36
30 . 97 Gerbec Zvonko
nn
Moški nn 1968 1:37:43 >
Klub nn
Država
Spol: Moški
Licenca: 1968
Time: 1:37:43
31 . 362 Turco Tommaso
0
Moški 0 1976 1:38:42 >
Klub 0
Država
Spol: Moški
Licenca: 1976
Time: 1:38:42
32 . 145 Kaltenekar Denis
Begunje na Gorenjskem
Moški Begunje na Gorenjskem 1969 1:38:58 >
Klub Begunje na Gorenjskem
Država
Spol: Moški
Licenca: 1969
Time: 1:38:58
33 . 150 Kavčič Boris
smučišče Rudno
Moški smučišče Rudno 1974 1:39:09 >
Klub smučišče Rudno
Država
Spol: Moški
Licenca: 1974
Time: 1:39:09
34 . 412 BAUMGARTNER Tone
Moški 1968 1:40:08 >
Klub
Država
Spol: Moški
Licenca: 1968
Time: 1:40:08
35 . 163 Komel Tomaž
Skupinca
Moški Skupinca 1975 1:40:35 >
Klub Skupinca
Država
Spol: Moški
Licenca: 1975
Time: 1:40:35
36 . 171 Kovačič Iztok
#resnitekaci
Moški #resnitekaci 1973 1:42:24 >
Klub #resnitekaci
Država
Spol: Moški
Licenca: 1973
Time: 1:42:24
37 . 381 Vodiškar Rok
Kranj
Moški Kranj 1974 1:42:41 >
Klub Kranj
Država
Spol: Moški
Licenca: 1974
Time: 1:42:41
38 . 70 Dorbolo Luca
CIVIRUNNERS
Moški CIVIRUNNERS 1970 1:42:41 >
Klub CIVIRUNNERS
Država
Spol: Moški
Licenca: 1970
Time: 1:42:41
39 . 139 Jere Andraž
ASA NAKLO
Moški ASA NAKLO 1975 1:43:25 >
Klub ASA NAKLO
Država
Spol: Moški
Licenca: 1975
Time: 1:43:25
40 . 364 Tušar Boštjan
Logatec
Moški Logatec 1974 1:45:31 >
Klub Logatec
Država
Spol: Moški
Licenca: 1974
Time: 1:45:31
41 . 191 LAH Sergej
Limbuš
Moški Limbuš 1969 1:45:53 >
Klub Limbuš
Država
Spol: Moški
Licenca: 1969
Time: 1:45:53
42 . 371 Valentinčič Aljoša
Ljubljana
Moški Ljubljana 1973 1:46:31 >
Klub Ljubljana
Država
Spol: Moški
Licenca: 1973
Time: 1:46:31
43 . 396 žumer mirko
VARUH ZDRAVJA
Moški VARUH ZDRAVJA 1971 1:46:45 >
Klub VARUH ZDRAVJA
Država
Spol: Moški
Licenca: 1971
Time: 1:46:45
44 . 252 perabò alessandro
CIVIRUNNERS
Moški CIVIRUNNERS 1971 1:46:48 >
Klub CIVIRUNNERS
Država
Spol: Moški
Licenca: 1971
Time: 1:46:48
45 . 370 Valentinčič Blaž
VARUH ZDRAVJA
Moški VARUH ZDRAVJA 1976 1:47:06 >
Klub VARUH ZDRAVJA
Država
Spol: Moški
Licenca: 1976
Time: 1:47:06
46 . 147 Kavcic Bostjan
JAPKA RDEJCE
Moški JAPKA RDEJCE 1974 1:49:04 >
Klub JAPKA RDEJCE
Država
Spol: Moški
Licenca: 1974
Time: 1:49:04
47 . 299 scandini bruno
CIVIRUNNERS
Moški CIVIRUNNERS 1970 1:53:19 >
Klub CIVIRUNNERS
Država
Spol: Moški
Licenca: 1970
Time: 1:53:19
48 . 379 Virili Roberta
cassacco
Moški cassacco 1971 2:09:59 >
Klub cassacco
Država
Spol: Moški
Licenca: 1971
Time: 2:09:59
49 . 84 Fink Andrej
Koper
Moški Koper 1968 2:18:23 >
Klub Koper
Država
Spol: Moški
Licenca: 1968
Time: 2:18:23
50 . 133 JANKOVSKI Jane
kamnik
Moški kamnik 1974 2:33:55 >
Klub kamnik
Država
Spol: Moški
Licenca: 1974
Time: 2:33:55
MOšKI DO 50 LET / 25KM-M
1 . 778 Jamnikar Marko
VIMPERK MALA MALCA
Moški VIMPERK MALA MALCA 1972 2:14:17 >
Klub VIMPERK MALA MALCA
Država
Spol: Moški
Licenca: 1972
Time: 2:14:17
2 . 832 VOLARIČ Darijo
Moški 1968 2:15:04 >
Klub
Država
Spol: Moški
Licenca: 1968
Time: 2:15:04
3 . 854 SPECOGNA DAVID
CIVIDALE DEL FRIULI
Moški CIVIDALE DEL FRIULI 1976 2:16:47 >
Klub CIVIDALE DEL FRIULI
Država
Spol: Moški
Licenca: 1976
Time: 2:16:47
4 . 775 Plavčak Gregor
VARUH ZDRAVJA
Moški VARUH ZDRAVJA 1974 2:17:05 >
Klub VARUH ZDRAVJA
Država
Spol: Moški
Licenca: 1974
Time: 2:17:05
5 . 865 BOHINC MATJAŽ
JB TEAM
Moški JB TEAM 1970 2:19:25 >
Klub JB TEAM
Država
Spol: Moški
Licenca: 1970
Time: 2:19:25
6 . 900 BAUMGARTNER Martin
Moški 1970 2:24:00 >
Klub
Država
Spol: Moški
Licenca: 1970
Time: 2:24:00
7 . 838 Šavli Marko
Tolmin
Moški Tolmin 1969 2:24:31 >
Klub Tolmin
Država
Spol: Moški
Licenca: 1969
Time: 2:24:31
8 . 769 Gabršček Borut
Tminski migavci
Moški Tminski migavci 1973 2:25:16 >
Klub Tminski migavci
Država
Spol: Moški
Licenca: 1973
Time: 2:25:16
9 . 2520 Prinčič Miran
Dobrovo
Moški Dobrovo 1967 2:32:22 >
Klub Dobrovo
Država
Spol: Moški
Licenca: 1967
Time: 2:32:22
10 . 836 Štiftar Jurij
Domžale
Moški Domžale 1969 2:35:28 >
Klub Domžale
Država
Spol: Moški
Licenca: 1969
Time: 2:35:28
11 . 895 Bayer Sandi
ŠD 184
Moški ŠD 184 1970 2:35:59 >
Klub ŠD 184
Država
Spol: Moški
Licenca: 1970
Time: 2:35:59
12 . 800 Mahkovic Sebastjan
LITIJA
Moški LITIJA 1971 2:41:13 >
Klub LITIJA
Država
Spol: Moški
Licenca: 1971
Time: 2:41:13
13 . 867 Cerar Janez Jaka
JKŽ
Moški JKŽ 1976 2:41:24 >
Klub JKŽ
Država
Spol: Moški
Licenca: 1976
Time: 2:41:24
14 . 752 Bavec Zdravko
PETROL
Moški PETROL 1973 2:45:05 >
Klub PETROL
Država
Spol: Moški
Licenca: 1973
Time: 2:45:05
15 . 847 Fekonja Peter
Dol pri Ljubljani
Moški Dol pri Ljubljani 1970 2:52:26 >
Klub Dol pri Ljubljani
Država
Spol: Moški
Licenca: 1970
Time: 2:52:26
16 . 2526 LAPANJA Andrej
Podbrdo
Moški Podbrdo 1973 2:57:10 >
Klub Podbrdo
Država
Spol: Moški
Licenca: 1973
Time: 2:57:10
17 . 879 BENKO Robert
ŠTANJEL
Moški ŠTANJEL 1967 3:06:23 >
Klub ŠTANJEL
Država
Spol: Moški
Licenca: 1967
Time: 3:06:23
18 . 2524 Kustrin David
JAPKA RDEJCE
Moški JAPKA RDEJCE 1976 3:08:49 >
Klub JAPKA RDEJCE
Država
Spol: Moški
Licenca: 1976
Time: 3:08:49
19 . 858 Ujčič Matjaž
Portorož
Moški Portorož 1974 3:08:59 >
Klub Portorož
Država
Spol: Moški
Licenca: 1974
Time: 3:08:59
20 . 751 Halec Andrej
PETROL
Moški PETROL 1974 3:10:49 >
Klub PETROL
Država
Spol: Moški
Licenca: 1974
Time: 3:10:49
21 . 804 Erman Klemen
Radovljica
Moški Radovljica 1974 3:10:54 >
Klub Radovljica
Država
Spol: Moški
Licenca: 1974
Time: 3:10:54
22 . 2519 KRVINA Bogdan
Žiri
Moški Žiri 1970 3:13:26 >
Klub Žiri
Država
Spol: Moški
Licenca: 1970
Time: 3:13:26
23 . 755 Rakušček Matjaž
SportKa Žiri
Moški SportKa Žiri 1972 3:13:35 >
Klub SportKa Žiri
Država
Spol: Moški
Licenca: 1972
Time: 3:13:35
24 . 2521 ČUK Valter
Moški 1970 3:18:02 >
Klub
Država
Spol: Moški
Licenca: 1970
Time: 3:18:02
25 . 889 RALIĆ Darko
Zagreb
Moški Zagreb 1969 3:20:40 >
Klub Zagreb
Država
Spol: Moški
Licenca: 1969
Time: 3:20:40
26 . 802 Kotnik Blaž
Velike Lašče
Moški Velike Lašče 1976 3:21:02 >
Klub Velike Lašče
Država
Spol: Moški
Licenca: 1976
Time: 3:21:02
27 . 823 KORAĆ Tihomir
Zagreb
Moški Zagreb 1968 3:22:23 >
Klub Zagreb
Država
Spol: Moški
Licenca: 1968
Time: 3:22:23
28 . 766 Volarič Darjo
KOBARID
Moški KOBARID 1968 3:23:32 >
Klub KOBARID
Država
Spol: Moški
Licenca: 1968
Time: 3:23:32
29 . 887 Kompara Aleksander
POčASNI A DRZNI
Moški POčASNI A DRZNI 1976 3:27:24 >
Klub POčASNI A DRZNI
Država
Spol: Moški
Licenca: 1976
Time: 3:27:24
30 . 859 Femc Marko
nn
Moški nn 1974 3:50:13 >
Klub nn
Država
Spol: Moški
Licenca: 1974
Time: 3:50:13
MOšKI DO 50 LET / 45KM-M
1 . 940 PROT Marko
Moški 1976 4:00:37 >
Klub
Država
Spol: Moški
Licenca: 1976
Time: 4:00:37
2 . 928 Lindič Andrej
ŠD AD-VENTURE.SI
Moški ŠD AD-VENTURE.SI 1976 4:08:33 >
Klub ŠD AD-VENTURE.SI
Država
Spol: Moški
Licenca: 1976
Time: 4:08:33
3 . 952 Rotar Benjamin
Ljubljana
Moški Ljubljana 1973 4:43:50 >
Klub Ljubljana
Država
Spol: Moški
Licenca: 1973
Time: 4:43:50
4 . 955 Podgoršek Andrej
Moški 1968 4:44:33 >
Klub
Država
Spol: Moški
Licenca: 1968
Time: 4:44:33
5 . 925 Cvar Aleš
POK KRšKO
Moški POK KRšKO 1967 4:49:43 >
Klub POK KRšKO
Država
Spol: Moški
Licenca: 1967
Time: 4:49:43
6 . 978 FURMAN Leon
Ptuj
Moški Ptuj 1974 4:53:40 >
Klub Ptuj
Država
Spol: Moški
Licenca: 1974
Time: 4:53:40
7 . 963 Donik Jernej
AKTIVNI SMO
Moški AKTIVNI SMO 1972 4:59:13 >
Klub AKTIVNI SMO
Država
Spol: Moški
Licenca: 1972
Time: 4:59:13
8 . 938 Brglez Peter
Velenje
Moški Velenje 1976 5:35:41 >
Klub Velenje
Država
Spol: Moški
Licenca: 1976
Time: 5:35:41
9 . 977 Lupša Boštjan
Črna Na Koroškem
Moški Črna Na Koroškem 1973 5:37:29 >
Klub Črna Na Koroškem
Država
Spol: Moški
Licenca: 1973
Time: 5:37:29
10 . 969 Vukotič Dejan
ŠD DIVJI ZAJCI
Moški ŠD DIVJI ZAJCI 1973 5:45:24 >
Klub ŠD DIVJI ZAJCI
Država
Spol: Moški
Licenca: 1973
Time: 5:45:24
11 . 954 Zorko Joži
ŠD Radost
Moški ŠD Radost 1967 5:59:15 >
Klub ŠD Radost
Država
Spol: Moški
Licenca: 1967
Time: 5:59:15
12 . 929 Žagar BOŠTJAN
ŠPORTINA
Moški ŠPORTINA 1975 6:00:48 >
Klub ŠPORTINA
Država
Spol: Moški
Licenca: 1975
Time: 6:00:48
13 . 937 Ferbežar Boštjan
Ljubljana
Moški Ljubljana 1967 6:13:58 >
Klub Ljubljana
Država
Spol: Moški
Licenca: 1967
Time: 6:13:58
14 . 944 Tus Alesandro
Rijeka
Moški Rijeka 1968 6:50:34 >
Klub Rijeka
Država
Spol: Moški
Licenca: 1968
Time: 6:50:34
15 . 918 Sandri Francesco
Spilimbergo
Moški Spilimbergo 1976 6:53:26 >
Klub Spilimbergo
Država
Spol: Moški
Licenca: 1976
Time: 6:53:26
16 . 986 Bisaro Renato
Spilimbergo Italy
Moški Spilimbergo Italy 1969 6:53:27 >
Klub Spilimbergo Italy
Država
Spol: Moški
Licenca: 1969
Time: 6:53:27
17 . 909 Božič Dean
POčASNI A DRZNI
Moški POčASNI A DRZNI 1976 6:58:20 >
Klub POčASNI A DRZNI
Država
Spol: Moški
Licenca: 1976
Time: 6:58:20
18 . 905 Visintin Riccardo
A.S.D.EVINRUDE
Moški A.S.D.EVINRUDE 1976 7:43:16 >
Klub A.S.D.EVINRUDE
Država
Spol: Moški
Licenca: 1976
Time: 7:43:16
MOšKI DO 60 LET / 10KM-M
1 . 741 Vrečar Branko
Moški 1966 0:55:31 >
Klub
Država
Spol: Moški
Licenca: 1966
Time: 0:55:31
2 . 462 Rutar Igor
Tolmin
Moški Tolmin 1961 1:02:27 >
Klub Tolmin
Država
Spol: Moški
Licenca: 1961
Time: 1:02:27
3 . 465 Gregorčič Leon
Metlika
Moški Metlika 1962 1:06:55 >
Klub Metlika
Država
Spol: Moški
Licenca: 1962
Time: 1:06:55
4 . 469 Borg Simon
Kozina
Moški Kozina 1965 1:16:47 >
Klub Kozina
Država
Spol: Moški
Licenca: 1965
Time: 1:16:47
5 . 455 Grum Josip
VARUH ZDRAVJA
Moški VARUH ZDRAVJA 1959 1:25:56 >
Klub VARUH ZDRAVJA
Država
Spol: Moški
Licenca: 1959
Time: 1:25:56
6 . 466 Šircelj Dušan
Škofije
Moški Škofije 1962 1:31:58 >
Klub Škofije
Država
Spol: Moški
Licenca: 1962
Time: 1:31:58
7 . 457 Dorlini Stefano
Udine
Moški Udine 1960 1:35:31 >
Klub Udine
Država
Spol: Moški
Licenca: 1960
Time: 1:35:31
8 . 460 PISLAK Silvester
Ljubljana
Moški Ljubljana 1961 1:51:11 >
Klub Ljubljana
Država
Spol: Moški
Licenca: 1961
Time: 1:51:11
9 . 732 Golež Alenka
ŠD Radost
Moški ŠD Radost 1958 1:52:00 >
Klub ŠD Radost
Država
Spol: Moški
Licenca: 1958
Time: 1:52:00
10 . 733 Čurković Zlatibor
ŠD Radost
Moški ŠD Radost 1964 1:52:00 >
Klub ŠD Radost
Država
Spol: Moški
Licenca: 1964
Time: 1:52:00
11 . 718 KREGAR MIRO
PETROL
Moški PETROL 1962 2:08:20 >
Klub PETROL
Država
Spol: Moški
Licenca: 1962
Time: 2:08:20
MOšKI DO 60 LET / 15KM-M
1 . 14 Berčič Zoran
ŽABNICA
Moški ŽABNICA 1962 1:17:45 >
Klub ŽABNICA
Država
Spol: Moški
Licenca: 1962
Time: 1:17:45
2 . 95 Gartner Iztok
Železniki
Moški Železniki 1964 1:17:58 >
Klub Železniki
Država
Spol: Moški
Licenca: 1964
Time: 1:17:58
3 . 238 NOVELLI ALBERTO
CIVIDALE DEL FRIULI
Moški CIVIDALE DEL FRIULI 1961 1:18:00 >
Klub CIVIDALE DEL FRIULI
Država
Spol: Moški
Licenca: 1961
Time: 1:18:00
4 . 136 Jenko Uroš
ŠD MEDOKA
Moški ŠD MEDOKA 1963 1:20:52 >
Klub ŠD MEDOKA
Država
Spol: Moški
Licenca: 1963
Time: 1:20:52
5 . 10 Batistič Simon
ŠD ELEKTRO PRIMORSKA
Moški ŠD ELEKTRO PRIMORSKA 1966 1:24:19 >
Klub ŠD ELEKTRO PRIMORSKA
Država
Spol: Moški
Licenca: 1966
Time: 1:24:19
6 . 380 Vižintin Evgen
Koper
Moški Koper 1966 1:24:49 >
Klub Koper
Država
Spol: Moški
Licenca: 1966
Time: 1:24:49
7 . 285 Roiatti Bruno
Cividale del Friuli
Moški Cividale del Friuli 1965 1:26:30 >
Klub Cividale del Friuli
Država
Spol: Moški
Licenca: 1965
Time: 1:26:30
8 . 100 Gnezda Renato
ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE
Moški ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE 1966 1:31:17 >
Klub ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE
Država
Spol: Moški
Licenca: 1966
Time: 1:31:17
9 . 40 Castagnaviz Ezio
CIVIRUNNERS
Moški CIVIRUNNERS 1966 1:31:29 >
Klub CIVIRUNNERS
Država
Spol: Moški
Licenca: 1966
Time: 1:31:29
10 . 203 LUNKA DRAGO
RIHTAR SVAROG LOŠKA DOLINA
Moški RIHTAR SVAROG LOŠKA DOLINA 1959 1:31:59 >
Klub RIHTAR SVAROG LOŠKA DOLINA
Država
Spol: Moški
Licenca: 1959
Time: 1:31:59
11 . 253 Perko Mirko
CANIFIT TEAM
Moški CANIFIT TEAM 1962 1:32:14 >
Klub CANIFIT TEAM
Država
Spol: Moški
Licenca: 1962
Time: 1:32:14
12 . 51 CLEMENTE MASSIMO
CIVIDALE DEL FRIULI
Moški CIVIDALE DEL FRIULI 1963 1:32:36 >
Klub CIVIDALE DEL FRIULI
Država
Spol: Moški
Licenca: 1963
Time: 1:32:36
13 . 277 RAKUŠČEK SIMON
KOBARID
Moški KOBARID 1966 1:33:46 >
Klub KOBARID
Država
Spol: Moški
Licenca: 1966
Time: 1:33:46
14 . 401 GRABNAR Boris
Moški 1962 1:34:20 >
Klub
Država
Spol: Moški
Licenca: 1962
Time: 1:34:20
15 . 228 MULEJ Darko
Lesce
Moški Lesce 1965 1:37:06 >
Klub Lesce
Država
Spol: Moški
Licenca: 1965
Time: 1:37:06
16 . 12 Belec Zvonko
Koper
Moški Koper 1960 1:39:15 >
Klub Koper
Država
Spol: Moški
Licenca: 1960
Time: 1:39:15
17 . 331 Šolar Adolf
Moški 1958 1:40:07 >
Klub
Država
Spol: Moški
Licenca: 1958
Time: 1:40:07
18 . 402 GRČAR Tomaž
Moški 1964 1:40:26 >
Klub
Država
Spol: Moški
Licenca: 1964
Time: 1:40:26
19 . 151 Kavčič Matej
Moški 1965 1:42:06 >
Klub
Država
Spol: Moški
Licenca: 1965
Time: 1:42:06
20 . 222 MISANO SILVANO
BUTTRIO
Moški BUTTRIO 1963 1:44:11 >
Klub BUTTRIO
Država
Spol: Moški
Licenca: 1963
Time: 1:44:11
21 . 221 Mirabile Leoluca
0
Moški 0 1965 1:47:31 >
Klub 0
Država
Spol: Moški
Licenca: 1965
Time: 1:47:31
22 . 126 IURI GIANNI
TORREANO
Moški TORREANO 1959 1:50:43 >
Klub TORREANO
Država
Spol: Moški
Licenca: 1959
Time: 1:50:43
23 . 265 Podbršček Radivoj
Ljubljana Šmartno
Moški Ljubljana Šmartno 1959 1:56:14 >
Klub Ljubljana Šmartno
Država
Spol: Moški
Licenca: 1959
Time: 1:56:14
24 . 303 Sedej Vinko
Idrija
Moški Idrija 1958 2:05:01 >
Klub Idrija
Država
Spol: Moški
Licenca: 1958
Time: 2:05:01
25 . 220 mingolo bruno
CIVIRUNNERS
Moški CIVIRUNNERS 1963 2:08:50 >
Klub CIVIRUNNERS
Država
Spol: Moški
Licenca: 1963
Time: 2:08:50