Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 14. Krompirjev pokal BAM.Bi Voklo 2017

Cestno kolesarstvo Tekma:14. Krompirjev pokal BAM.Bi Voklo 2017 Datum:23.04.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Time Št.krogov Zaostanek
ŽENSKE A-Ž
1 . 112 Selan Dunja Ženski SLO TUŠ T.E.A.M. 10017602753 01:07:24,29 8 --
2 . 114 Leskovar Andreja Ženski SLO ŠD TINJE 10017613059 01:07:25,18 7 -1
3 . 113 Zajec Maja Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017636503 01:07:26,25 7 -1
ŽENSKE B-Ž
1 . 118 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 10007138372 01:07:21,50 8 --
2 . 115 Nabernik Matejka Ženski SLO ŠD BAM.BI 10052471627 01:07:21,87 8 --
3 . 117 Brelih Tina Ženski SLO KD ALPE SiS 10017557687 01:07:22,04 8 00:00:01
4 . 119 Dolinar Nina Ženski SLO JB TEAM 10017638826 01:10:40,22 8 00:03:19
5 . 116 Brunčević Emina Ženski SLO 01:10:17,15 7 -1
ŽENSKE C-Ž
1 . 121 Škerlj Ivanka Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 10017552031 01:35:21,06 8 --
2 . 120 Ceglar Vida Ženski SLO BICIKEL.COM 10017625284 01:11:41,88 7 -1
3 . 122 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 10017630843 01:11:42,24 7 -1
4 . 123 Veršnik Zdenka Ženski SLO JB TEAM 10017563549 01:08:52,38 6 -2
AMATERJI -M
1 . 7 Kravos Matej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577895 01:57:43,17 15 --
2 . 6 Mesarič Mitja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017574966 01:57:43,17 15 --
3 . 8 Porenta Primož Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636604 01:57:43,42 15 --
4 . 18 Draksler Andrej Moški SLO ŠD Koloka 10058635470 01:57:43,97 15 --
5 . 23 Horvat Matej Moški SLO JB TEAM 10017628621 01:57:44,00 15 00:00:01
6 . 17 Polajnar Klemen Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10013786209 01:57:44,14 15 00:00:01
7 . 15 Kočnik Simon Moški SLO ŠD TINJE 10017612958 01:57:44,53 15 00:00:01
8 . 10 Plaznik Matic Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017555667 01:57:44,97 15 00:00:01
9 . 12 Potisk Tilen Moški SLO ŠD POLJANE 01:57:46,08 15 00:00:03
10 . 2 Kurnik Michael Moški AUT ARBÖ ASKÖ RAIFFEISEN FELD AM SEE 10014485013 01:57:48,52 15 00:00:05
11 . 20 Potočar Marko Moški SLO JB TEAM 10017592245 01:58:12,95 15 00:00:29
12 . 5 Božnar Kristijan Moški SLO 01:58:14,19 15 00:00:31
13 . 124 Kangler Matej Moški SLO ŠD TINJE 10055360308 01:58:15,87 15 00:00:32
14 . 9 Brezovšek Žiga Moški SLO ŠD BAM.BI 10053778501 02:04:24,51 14 -1
15 . 14 BERLIČ Blaž Moški SLO KD SELCE 10049110070 02:04:25,09 14 -1
16 . 3 Grbec Gašper Moški SLO KD Rog 10017569815 02:04:32,97 14 -1
17 . 125 DULAGA TREJIČ Moški BIHAČ 10009025428 02:04:41,38 14 -1
18 . 13 Klobasa Darjan Moški SLO KD SELCE 10050211729 02:04:41,66 14 -1
DNF 11 Prelc Boštjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10051249326 01:18:38,70 10 -5
DNF 1 CEBEK Cene Moški SLO KK TBP Lenart 10017566680 00:33:44,87 4 -11
MASTER A-M
1 . 26 Bošnjak Miha Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017552940 01:57:43,14 15 --
2 . 37 Sikošek Gregor Moški SLO JB TEAM 10017589922 01:57:43,63 15 --
3 . 29 Černigoj Uroš Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017591437 01:57:43,80 15 --
4 . 27 Obid Andraž Moški SLO KD ALPE SiS 10017559307 01:57:44,59 15 00:00:01
5 . 25 Lovše Matej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10003894431 01:57:53,27 15 00:00:10
6 . 30 Modic Aleš Moški SLO KK PANTAL 10003960311 01:58:14,95 15 00:00:31
7 . 31 Grušovnik Matjaž Moški SLO KD SELCE 10051616411 01:58:19,83 15 00:00:36
8 . 24 Kurinčič Nejc Moški SLO KK SOČA 02:03:32,22 14 -1
9 . 28 Porenta Jurij Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636907 02:04:17,71 14 -1
DNF 33 Bogša Uroš Moški SLO ŠD TURBO M 10017622052 00:47:43,98 6 -9
DNF 35 Bricelj Samo Moški SLO ŠD BAM.BI 10052465361 00:36:13,25 4 -11
DNF 36 Sitar Mitja Moški SLO JB TEAM 10017623264 00:54:08,82 7 -8
MASTER B-M
1 . 43 Vene Uroš Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017564054 01:56:51,85 15 --
2 . 39 Bratuš Dean Moški SLO MBK SportR.Si 10017598309 01:56:51,95 15 --
3 . 42 Maček Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553849 01:56:55,51 15 00:00:04
4 . 49 Gulja Simon Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017596588 01:57:43,89 15 00:00:52
5 . 51 Zavodnik Boris Moški SLO ŠD BAM.BI 10060397436 01:57:43,90 15 00:00:52
6 . 47 Juvančič Gregor Moški SLO ŠD BAM.BI 10017640846 01:57:44,19 15 00:00:53
7 . 44 RIHTARIČ David Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10049223238 01:57:44,31 15 00:00:53
8 . 46 Golob Joze Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10017600935 01:57:52,97 15 00:01:01
9 . 52 Golob Rok Moški SLO JB TEAM 10017652970 01:57:53,00 15 00:01:02
10 . 40 Tavčar Jurij Moški SLO ŠD BAM.BI 10017640644 01:58:16,59 15 00:01:25
11 . 45 Hanžič Tadej Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10049222935 02:00:19,91 15 00:03:28
12 . 48 Gregorčič Peter Moški SLO ŠD BAM.BI 10017635590 02:03:30,53 14 -1
DNF 41 Jackson Simon Peter Moški SLO KZS 10060653373 00:54:08,58 7 -8
MASTER C-M
1 . 54 Mahorič Mitja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10001464377 01:56:51,30 15 --
2 . 55 Jelič Borja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10003788943 01:56:52,32 15 00:00:01
3 . 62 Zupanič Janez Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017591639 01:57:43,28 15 00:00:52
4 . 58 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017561832 01:57:44,99 15 00:00:53
5 . 61 Smolej Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636196 01:57:45,02 15 00:00:54
6 . 57 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553748 01:57:45,14 15 00:00:54
7 . 56 Oter Mitja Moški SLO KK Postojna 10017585676 01:57:45,75 15 00:00:54
8 . 65 Hajdinjak Dušan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10016009024 01:57:52,64 15 00:01:01
9 . 64 Konc Gorazd Moški SLO KK KRANJ 10017598107 02:01:46,77 14 -1
10 . 127 Mištrafović Danilo Moški SLO ŠD BAM.BI 10017638018 02:04:24,56 14 -1
11 . 128 Pogačar Bogdan Moški SLO 10009612276 02:08:41,00 13 -2
DNF 66 Krohne Aljoša Moški SLO JB TEAM 10059598396 01:35:06,82 10 -5
DNF 63 Kovač Matjaž Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017593659 01:04:55,22 8 -7
MASTER D-M
1 . 73 Hren Aleš Moški SLO ŠD POLJANE 100 176 177 09 01:57:43,88 15 --
2 . 67 Golob Grega Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017617406 01:57:44,17 15 00:00:01
3 . 129 Grm Tomaž Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 096 122 76 01:57:45,95 15 00:00:02
4 . 72 Gruden Gregor Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017591740 01:59:29,28 15 00:01:46
5 . 71 Vodopivec Borut Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017554152 02:01:46,74 14 -1
6 . 68 Cesar Igor Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017563650 02:03:30,91 14 -1
7 . 69 Kogler Saša Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10017587595 02:04:24,18 14 -1
DNF 75 Dimec Mišo Moški SLO KLUB VAŠKA RUNDA 10017651455 00:07:49,87 1 -14
MASTER E-M
1 . 79 Melanšek Iztok Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10001189848 01:06:10,06 8 --
2 . 77 Černigoj Milan Moški SLO KD LPP 10017611645 01:07:20,17 8 00:01:10
3 . 78 Prpar Vlado Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577693 01:07:20,40 8 00:01:10
4 . 82 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551829 01:07:21,29 8 00:01:11
5 . 81 Škerlj Igor Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10052346133 01:07:21,86 8 00:01:11
6 . 83 Čibej Bruno Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017569613 01:07:22,01 8 00:01:12
7 . 87 šesek Uroš Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10053162145 01:07:22,06 8 00:01:12
8 . 84 Bogataj Igor Moški SLO Rog AS 10017592548 01:07:22,31 8 00:01:12
9 . 80 Bajec Franc Moški SLO KK Postojna 10017569108 01:07:22,34 8 00:01:12
MASTER F-M
1 . 89 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577996 01:06:05,35 8 --
2 . 126 Novak Branko Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 379 17 01:07:21,32 8 00:01:16
3 . 93 Petrič Slavko Moški SLO KK MASTER TEAM 10017603864 01:07:21,47 8 00:01:16
4 . 88 Detiček Edvard Moški SLO ŠD BAM.BI 10017644886 01:07:21,76 8 00:01:16
5 . 92 Skubic Borislav Moški SLO ŠD TURBO M 10017632257 01:07:21,00 8 00:01:16
6 . 91 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552132 01:07:22,15 8 00:01:17
MASTER G-M
1 . 96 Car Ljubo Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10017587696 01:07:21,06 8 --
2 . 95 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553243 01:07:21,09 8 --
3 . 101 Fabjan Boris Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017635186 01:07:21,81 8 --
4 . 103 Brancelj Franci Moški SLO ŠD TURBO M 10017633974 01:07:21,84 8 --
5 . 97 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636200 01:07:22,04 8 00:00:01
6 . 98 Vehar Danijel Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552435 01:35:17,31 8 00:27:57
7 . 100 Blažič Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017558394 01:07:23,93 7 -1
8 . 99 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552334 01:07:24,18 7 -1
9 . 102 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 10017630944 01:07:25,56 7 -1
MASTER H-M
1 . 105 Kastelic Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553445 01:07:21,84 8 --
2 . 106 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551930 01:14:26,71 8 00:07:05
3 . 107 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017569411 01:35:14,56 8 00:27:54
4 . 104 Prešeren Janez Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017554051 01:10:17,03 7 -1
MASTER I-M
1 . 111 Lampe Bojan Moški SLO ŠD TURBO M 10017631247 01:07:22,61 8 --
2 . 110 Mikuž Franc Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017628924 01:35:22,19 8 00:28:00
3 . 108 Bahar Milan Moški SLO KK Postojna 10017570017 01:07:28,05 7 -1
4 . 109 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551627 01:11:41,40 7 -1

Komentarji