Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 4. vzpon na Golte 2017

Cestno kolesarstvo Tekma:4. vzpon na Golte 2017 Datum:17.06.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Time Zaostanek Več
ŽENSKE A-Ž
1 . 30 Škrlj Maja
IZVIR VIPAVA
Ženski SLO IZVIR VIPAVA 100 588 993 90 -- -- >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 588 993 90
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 10 Novak Katarina
BikeRepublic
Ženski SLO BikeRepublic 100 599 321 39 -- -- >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 599 321 39
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 298 VERDEL Nina
BikeRepublic
Ženski SLO BikeRepublic -- -- >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 40 Leskovar Andreja
ŠD TINJE
Ženski SLO ŠD TINJE 100 176 130 59 -- -- >
Klub ŠD TINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 130 59
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 18 ŠPACAPAN META
KD BRDA DOBROVO
Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 546 57 -- -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 175 546 57
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
ŽENSKE B-Ž
1 . 48 Brelih Tina
KD ALPE SiS
Ženski SLO KD ALPE SiS 100 175 576 87 -- -- >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 175 576 87
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 49 Opeka Ajda
KD BRANIK MARIBOR
Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 100 071 383 72 -- -- >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 071 383 72
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 347 Mohorič Matejka
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 100 524 716 27 -- -- >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 524 716 27
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 41 Oražem Nina
KD ALPE SiS
Ženski SLO KD ALPE SiS 10051510115 -- -- >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10051510115
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
ŽENSKE C-Ž
1 . 55 Škerlj Ivanka
KD BRDA DOBROVO
Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 520 31 -- -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 175 520 31
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 63 Rakoš Ivica
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M 100 176 308 43 -- -- >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 308 43
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
AMATERJI -M
1 . 344 Porenta Primož
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 366 04 -- -- >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 366 04
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 83 Polajnar Klemen
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 137 862 09 -- -- >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 137 862 09
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 342 Trenta Aljaž
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL 100 175 993 19 -- -- >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 993 19
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 67 Berlot Gašper
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 100 524 844 58 -- -- >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 524 844 58
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 343 VRHOVNIK Luka
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 290 Kangler Matej
ŠD TINJE
Moški SLO ŠD TINJE 100 553 603 08 -- -- >
Klub ŠD TINJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 553 603 08
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
7 . 349 RAVNIKAR David
ŠD MAKSIM
Moški SLO ŠD MAKSIM -- -- >
Klub ŠD MAKSIM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
8 . 80 Kočnik Simon
ŠD TINJE
Moški SLO ŠD TINJE 100 176 129 58 -- -- >
Klub ŠD TINJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 129 58
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
9 . 356 Božnar Kristijan
Pedal racing team
Moški SLO Pedal racing team -- -- >
Klub Pedal racing team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
10 . 78 Sušnik Blaž
KD ŠENČUR
Moški SLO KD ŠENČUR -- -- >
Klub KD ŠENČUR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
11 . 64 Plevel Robert
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 100 175 625 39 -- -- >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 625 39
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
12 . 353 Avguštin Simon
KD BIKE EK HALOZE 2002
Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 100 597 457 18 -- -- >
Klub KD BIKE EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 597 457 18
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
13 . 345 Četina Nejc
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic -- -- >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
14 . 89 Kos Matej
JB TEAM
Moški SLO JB TEAM 100 590 083 16 -- -- >
Klub JB TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 590 083 16
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
15 . 291 BERLIČ Blaž
KD SELCE
Moški SLO KD SELCE 100 491 100 70 -- -- >
Klub KD SELCE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 491 100 70
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
16 . 71 Strmšek Simon
KD BIKE EK HALOZE 2002
Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 100 176 063 89 -- -- >
Klub KD BIKE EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 063 89
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
17 . 359 GORIČAR Blaž
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
18 . 65 Kunaver Tom
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 100 588 937 34 -- -- >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 588 937 34
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
MASTER A-M
1 . 122 Plank Marko
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 10017609524 -- -- >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017609524
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 137 Kimovec Matej
KLUB VAŠKA RUNDA
Moški SLO KLUB VAŠKA RUNDA -- -- >
Klub KLUB VAŠKA RUNDA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 295 špilak Mitja
Kolesarski klub BTT
Moški SLO Kolesarski klub BTT 100 592 316 18 -- -- >
Klub Kolesarski klub BTT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 592 316 18
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 90 Dolenc Marko
KZS
Moški SLO KZS 100 176 081 10 -- -- >
Klub KZS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 081 10
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 97 Marič Robi
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 100 175 626 40 -- -- >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 626 40
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 141 Kramberger Miha
KK BIKE-EK HALOZE 2002
Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 100 176 019 45 -- -- >
Klub KK BIKE-EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 019 45
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
7 . 358 LORGER Damir
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
MASTER B-M
1 . 151 Paher Marko
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 174 Jezeršek Andrej
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 100 176 188 20 -- -- >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 188 20
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 201 Stibilj Jernej
PICIBICI
Moški SLO PICIBICI 100 175 870 90 -- -- >
Klub PICIBICI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 870 90
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 186 Ribič Zoran
KD BIKE EK HALOZE 2002
Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 100 597 450 11 -- -- >
Klub KD BIKE EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 597 450 11
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 198 Salavec Goran
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 175 847 67 -- -- >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 847 67
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 350 Moretti Andrej
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 360 95 -- -- >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 360 95
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
7 . 161 Kutoša David
KD ENERGIJA VELENJE
Moški SLO KD ENERGIJA VELENJE 10017644482 -- -- >
Klub KD ENERGIJA VELENJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017644482
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
8 . 351 Ferjančič Boštjan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 512 661 00 -- -- >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 512 661 00
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
9 . 165 Udovč Tomaž
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 100 176 118 47 -- -- >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 118 47
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
10 . 193 Hanžič Tadej
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 100 492 229 35 -- -- >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 492 229 35
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
11 . 166 Sosič Tomaž
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 100 175 588 02 -- -- >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 588 02
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
12 . 172 Praznik Marko
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS -- -- >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
MASTER C-M
1 . 223 Filipič Grega
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 100 175 607 21 -- -- >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 607 21
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 231 Verčič Uroš
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 363 01 -- -- >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 363 01
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 294 Jordan Dejan
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 100 175 639 53 -- -- >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 639 53
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 352 Konc Gorazd
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 175 981 07 -- -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 981 07
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 208 Kolenc Damjan
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 100 176 315 50 -- -- >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 315 50
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 240 PERIC MARKO
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 522 33 -- -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 522 33
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
7 . 213 Krumpestar Matej
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 100 175 581 92 -- -- >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 581 92
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
8 . 211 Oražem Aleš
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 100 175 631 45 -- -- >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 631 45
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
9 . 221 Kitin Marko
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 100 175 627 41 -- -- >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 627 41
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
10 . 207 Jegrišnik Uroš Yego
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
11 . 241 Golob Jurij
JB TEAM
Moški SLO JB TEAM 10059598400 -- -- >
Klub JB TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059598400
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
12 . 293 Šabec Matej
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 100 175 679 93 -- -- >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 679 93
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
13 . 297 Stare Igor
GORENC
Moški SLO GORENC -- -- >
Klub GORENC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
MASTER D-M
1 . 348 Likar Robert
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 909 32 -- -- >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 909 32
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 243 Kampuš Boris
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 867 87 -- -- >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 867 87
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 292 Šabec Igor
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 100 175 679 93 -- -- >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 679 93
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 242 Pretner Marjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 514 25 -- -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 514 25
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 355 Dolenc Gregor
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 100 176 316 51 -- -- >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 316 51
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 299 Kern Viki
KD ŠENČUR
Moški SLO KD ŠENČUR -- -- >
Klub KD ŠENČUR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
MASTER E-M
1 . 247 Bojanc Branko
KD SPRINT NOVO MESTO
Moški SLO KD SPRINT NOVO MESTO 100 025 768 47 -- -- >
Klub KD SPRINT NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 025 768 47
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 249 Grudnik Igor
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 100 175 580 91 -- -- >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 580 91
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 248 Dolar Tomaž
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 621 628 36 -- -- >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 621 628 36
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 357 Melanšek Iztok
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 011 898 48 -- -- >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 011 898 48
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 267 Čibej Bruno
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 696 13 -- -- >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 696 13
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 266 Danevčič Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 518 29 -- -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 518 29
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
7 . 245 Pinter Andrej
ŠENTJUR POWER
Moški SLO ŠENTJUR POWER -- -- >
Klub ŠENTJUR POWER
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
8 . 250 Žakelj Vladimir
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 373 11 -- -- >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 373 11
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
9 . 341 RAZBORNIK Tone
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
10 . 265 Škerlj Igor
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 523 461 33 -- -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 523 461 33
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
11 . 246 Ocvirk Uroš
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
12 . 268 Sesek Uros
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 531 621 45 -- -- >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 531 621 45
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
13 . 244 Velkov Saško
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
MASTER F-M
1 . 346 Debeljak Janez
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 356 91 -- -- >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 356 91
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 273 Mulej Robert
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 526 37 -- -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 526 37
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 272 Čuk Tomislav
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 385 23 -- -- >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 385 23
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 274 Bratina Marjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 521 32 -- -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 521 32
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 271 Zupančič Mirko
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 100 175 638 52 -- -- >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 638 52
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 270 Jagodic Miro
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM -- -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
7 . 269 Lozinšek Branko
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
MASTER G-M
1 . 275 Popovič Ivan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 536 47 -- -- >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 536 47
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 277 Car Ljubo
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 100 175 876 96 -- -- >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 876 96
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 280 Papič Milivoj
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 321 56 -- -- >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 321 56
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 276 Klemenc Tone
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 100 175 587 01 -- -- >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 587 01
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 281 Kozjek Anton
KD LPP
Moški SLO KD LPP 100176117 46 -- -- >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100176117 46
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 279 Rakoš Dragan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 309 44 -- -- >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 309 44
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
7 . 278 Kirič Avgust
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 523 34 -- -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 523 34
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
MASTER H-M
1 . 286 Cigoj Zorko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 519 30 -- -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 519 30
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 284 Hafner Franc
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 358 93 -- -- >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 358 93
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 287 Mihovilović Ivan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 694 11 -- -- >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 694 11
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 285 Mikulin Zvezdan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 527 38 -- -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 527 38
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 283 Prešeren Janez
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 540 51 -- -- >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 540 51
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 282 Otoničar Janez
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 100 175 684 01 -- -- >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 684 01
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
MASTER I-M
1 . 288 Končina Rafael
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 100 176 318 53 -- -- >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 318 53
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 289 Saksida Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 516 27 -- -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 516 27
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 296 Bahar Milan sr.
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 100 175 700 17 -- -- >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 700 17
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00

Komentarji

 

Mobile content