Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 7. Argonavtski maraton 2017 OMR DP

Cestno kolesarstvo Tekma:7. Argonavtski maraton 2017 OMR DP Datum:18.06.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Time Zaostanek Več
AMATERJI -M
1 . 122 Draksler Andrej
ŠD Koloka
Moški SLO ŠD Koloka 100 586 354 70 01:24:17,88 -- >
Klub ŠD Koloka
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 586 354 70
Time: 01:24:17,88
Zaostanek: 00:00:00
2 . 109 Mesarič Mitja
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 175 749 66 01:24:40,17 00:00:23 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 749 66
Time: 01:24:40,17
Zaostanek: 00:00:23
3 . 116 Plaznik Matic
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 556 67 01:25:24,50 00:01:07 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 556 67
Time: 01:25:24,50
Zaostanek: 00:01:07
4 . 112 Berlot Gašper
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 100 524 844 58 01:25:24,75 00:01:07 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 524 844 58
Time: 01:25:24,75
Zaostanek: 00:01:07
5 . 125 Koželj Martin
JB TEAM
Moški SLO JB TEAM 100 176 103 32 01:27:04,95 00:02:47 >
Klub JB TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 103 32
Time: 01:27:04,95
Zaostanek: 00:02:47
6 . 121 Polajnar Klemen
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 137 862 09 01:27:05,02 00:02:48 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 137 862 09
Time: 01:27:05,02
Zaostanek: 00:02:48
7 . 120 Kočnik Simon
ŠD TINJE
Moški SLO ŠD TINJE 100 176 129 58 01:27:05,51 00:02:48 >
Klub ŠD TINJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 129 58
Time: 01:27:05,51
Zaostanek: 00:02:48
8 . 126 Horvat Matej
JB TEAM
Moški SLO JB TEAM 100 176 286 21 01:28:23,86 00:04:06 >
Klub JB TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 286 21
Time: 01:28:23,86
Zaostanek: 00:04:06
9 . 124 Potočar Marko
JB TEAM
Moški SLO JB TEAM 100 175 922 45 01:28:24,58 00:04:07 >
Klub JB TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 922 45
Time: 01:28:24,58
Zaostanek: 00:04:07
10 . 108 Grbec Gašper
KD Rog
Moški SLO KD Rog 100 175 698 15 01:28:27,31 00:04:10 >
Klub KD Rog
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 698 15
Time: 01:28:27,31
Zaostanek: 00:04:10
11 . 123 Bevc Gašper
KK MASTER TEAM
Moški SLO KK MASTER TEAM 100 176 039 65 01:30:37,59 00:06:20 >
Klub KK MASTER TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 039 65
Time: 01:30:37,59
Zaostanek: 00:06:20
12 . 117 Prelc Boštjan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 512 493 26 01:31:25,73 00:07:08 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 512 493 26
Time: 01:31:25,73
Zaostanek: 00:07:08
13 . 118 Klobasa Darjan
KD SELCE
Moški SLO KD SELCE 100 502 117 29 01:34:20,16 00:10:03 >
Klub KD SELCE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 502 117 29
Time: 01:34:20,16
Zaostanek: 00:10:03
14 . 119 BERLIČ Blaž
KD SELCE
Moški SLO KD SELCE 100 491 100 70 01:34:20,18 00:10:03 >
Klub KD SELCE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 491 100 70
Time: 01:34:20,18
Zaostanek: 00:10:03
15 . 113 Strmšek Simon
KD BIKE EK HALOZE 2002
Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 100 176 063 89 01:34:52,93 00:10:35 >
Klub KD BIKE EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 063 89
Time: 01:34:52,93
Zaostanek: 00:10:35
16 . 111 Kunaver Tom
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 100 588 937 34 01:35:01,86 00:10:44 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 588 937 34
Time: 01:35:01,86
Zaostanek: 00:10:44
17 . 212 MERCINC Matej
JB TEAM
Moški SLO JB TEAM 01:35:23,06 00:11:06 >
Klub JB TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 01:35:23,06
Zaostanek: 00:11:06
MASTER A-M
1 . 131 Obid Andraž
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 100 175 593 07 01:24:40,32 -- >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 593 07
Time: 01:24:40,32
Zaostanek: 00:00:00
2 . 134 Modic Aleš
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL 100 039 603 11 01:24:40,62 -- >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 039 603 11
Time: 01:24:40,62
Zaostanek: 00:00:00
3 . 136 Bogša Uroš
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 220 52 01:25:24,73 00:00:44 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 220 52
Time: 01:25:24,73
Zaostanek: 00:00:44
4 . 139 Sikošek Gregor
JB TEAM
Moški SLO JB TEAM 100 175 899 22 01:25:25,15 00:00:45 >
Klub JB TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 899 22
Time: 01:25:25,15
Zaostanek: 00:00:45
5 . 130 Bošnjak Miha
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 529 40 01:27:05,78 00:02:25 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 529 40
Time: 01:27:05,78
Zaostanek: 00:02:25
6 . 129 Kregar Matjaž
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 176 111 40 01:27:06,92 00:02:26 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 111 40
Time: 01:27:06,92
Zaostanek: 00:02:26
7 . 140 Klavora Mitja
A.S.D. Zuliani
Moški SLO A.S.D. Zuliani 100 175 905 28 01:27:58,40 00:03:18 >
Klub A.S.D. Zuliani
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 905 28
Time: 01:27:58,40
Zaostanek: 00:03:18
8 . 135 Grušovnik Matjaž
KD SELCE
Moški SLO KD SELCE 100 516 164 11 01:31:55,31 00:07:15 >
Klub KD SELCE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 516 164 11
Time: 01:31:55,31
Zaostanek: 00:07:15
9 . 138 Bergant Rok
ŠD Koloka
Moški SLO ŠD Koloka 100 603 779 35 01:33:13,78 00:08:33 >
Klub ŠD Koloka
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 603 779 35
Time: 01:33:13,78
Zaostanek: 00:08:33
10 . 137 Petovar Jernej
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 176 016 42 01:37:27,68 00:12:47 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 016 42
Time: 01:37:27,68
Zaostanek: 00:12:47
11 . 133 Bricelj Samo
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 100 524 653 61 01:48:03,78 00:23:23 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 524 653 61
Time: 01:48:03,78
Zaostanek: 00:23:23
MASTER B-M
1 . 155 Bratuš Dean
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 100 175 983 09 01:24:03,34 -- >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 983 09
Time: 01:24:03,34
Zaostanek: 00:00:00
2 . 144 Jezeršek Andrej
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 100 176 188 20 01:24:42,77 00:00:39 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 188 20
Time: 01:24:42,77
Zaostanek: 00:00:39
3 . 146 RIHTARIČ David
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10049223238 01:25:26,37 00:01:23 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10049223238
Time: 01:25:26,37
Zaostanek: 00:01:23
4 . 151 Gulja Simon
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 965 88 01:27:04,42 00:03:01 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 965 88
Time: 01:27:04,42
Zaostanek: 00:03:01
5 . 141 Maček Marjan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 538 49 01:27:05,54 00:03:02 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 538 49
Time: 01:27:05,54
Zaostanek: 00:03:02
6 . 152 Salavec Goran
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 175 847 67 01:27:05,68 00:03:02 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 847 67
Time: 01:27:05,68
Zaostanek: 00:03:02
7 . 213 BULOVEC Blaz
Mizarstvo Buki
Moški SLO Mizarstvo Buki 01:27:58,41 00:03:55 >
Klub Mizarstvo Buki
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 01:27:58,41
Zaostanek: 00:03:55
8 . 154 Golob Rok
JB TEAM
Moški SLO JB TEAM 100 176 529 70 01:28:23,69 00:04:20 >
Klub JB TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 529 70
Time: 01:28:23,69
Zaostanek: 00:04:20
9 . 211 HRASTAR Marko
JB TEAM
Moški SLO JB TEAM 01:28:27,08 00:04:24 >
Klub JB TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 01:28:27,08
Zaostanek: 00:04:24
10 . 210 BEČ Boris
KD LPP
Moški SLO KD LPP 100 176 115 44 01:31:59,63 00:07:56 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 115 44
Time: 01:31:59,63
Zaostanek: 00:07:56
11 . 149 Tavčar Jurij
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 406 44 01:34:52,85 00:10:49 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 406 44
Time: 01:34:52,85
Zaostanek: 00:10:49
12 . 147 Hanžič Tadej
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 100 492 229 35 01:34:56,68 00:10:53 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 492 229 35
Time: 01:34:56,68
Zaostanek: 00:10:53
13 . 148 Golob Joze
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 100 176 009 35 01:36:56,87 00:12:53 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 009 35
Time: 01:36:56,87
Zaostanek: 00:12:53
14 . 143 Sosič Tomaž
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 100 175 588 02 01:36:56,89 00:12:53 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 588 02
Time: 01:36:56,89
Zaostanek: 00:12:53
15 . 214 Šinkovec Andrej
JB TEAM
Moški SLO JB TEAM 1761073 01:46:24,32 00:22:21 >
Klub JB TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1761073
Time: 01:46:24,32
Zaostanek: 00:22:21
MASTER C-M
1 . 158 Jelič Borja
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 037 889 43 01:24:28,64 -- >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 037 889 43
Time: 01:24:28,64
Zaostanek: 00:00:00
2 . 163 Filipič Grega
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 100 175 607 21 01:24:45,90 00:00:17 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 607 21
Time: 01:24:45,90
Zaostanek: 00:00:17
3 . 161 Prešeren Jani
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 537 48 01:25:31,75 00:01:03 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 537 48
Time: 01:25:31,75
Zaostanek: 00:01:03
4 . 164 Verčič Uroš
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 363 01 01:26:38,92 00:02:10 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 363 01
Time: 01:26:38,92
Zaostanek: 00:02:10
5 . 160 Oter Mitja
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 100 175 856 76 01:27:03,94 00:02:35 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 856 76
Time: 01:27:03,94
Zaostanek: 00:02:35
6 . 162 Vesel Jože
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 100 175 618 32 01:27:06,60 00:02:38 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 618 32
Time: 01:27:06,60
Zaostanek: 00:02:38
7 . 157 Mahorič Mitja
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 014 643 77 01:27:58,43 00:03:30 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 014 643 77
Time: 01:27:58,43
Zaostanek: 00:03:30
8 . 165 Hajdinjak Dušan
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 160 090 24 01:29:35,72 00:05:07 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 160 090 24
Time: 01:29:35,72
Zaostanek: 00:05:07
9 . 207 Mištrafović Danilo
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 380 18 01:33:13,56 00:08:45 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 380 18
Time: 01:33:13,56
Zaostanek: 00:08:45
10 . 159 Fabjan Matic
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 176 270 05 01:35:21,41 00:10:53 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 270 05
Time: 01:35:21,41
Zaostanek: 00:10:53
11 . 208 Pogačar Bogdan
Moški SLO 01:42:29,73 00:18:01 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 01:42:29,73
Zaostanek: 00:18:01
12 . 166 Jereb Aleksander
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10052479004 01:47:38,72 00:23:10 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10052479004
Time: 01:47:38,72
Zaostanek: 00:23:10
MASTER D-M
1 . 177 Hren Aleš
KD LPP
Moški SLO KD LPP 100 176 177 09 01:24:17,68 -- >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 177 09
Time: 01:24:17,68
Zaostanek: 00:00:00
2 . 172 Likar Robert
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 909 32 01:27:05,50 00:02:48 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 909 32
Time: 01:27:05,50
Zaostanek: 00:02:48
3 . 171 Iskra Tomi
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 555 66 01:27:10,31 00:02:53 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 555 66
Time: 01:27:10,31
Zaostanek: 00:02:53
4 . 169 Cesar Igor
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 100 175 636 50 01:30:17,66 00:06:00 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 636 50
Time: 01:30:17,66
Zaostanek: 00:06:00
5 . 168 Golob Grega
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 176 174 06 01:31:53,93 00:07:36 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 174 06
Time: 01:31:53,93
Zaostanek: 00:07:36
6 . 174 Kovač Marjan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 183 15 01:31:54,15 00:07:37 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 183 15
Time: 01:31:54,15
Zaostanek: 00:07:37
7 . 170 Vodopivec Borut
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 541 52 01:31:54,62 00:07:37 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 541 52
Time: 01:31:54,62
Zaostanek: 00:07:37
8 . 173 Gruden Gregor
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 917 40 01:34:58,00 00:10:41 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 917 40
Time: 01:34:58,00
Zaostanek: 00:10:41
9 . 176 Dimec Mišo
KLUB VAŠKA RUNDA
Moški SLO KLUB VAŠKA RUNDA 100 176 514 55 01:35:20,48 00:11:03 >
Klub KLUB VAŠKA RUNDA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 514 55
Time: 01:35:20,48
Zaostanek: 00:11:03
10 . 175 Rac Radovan
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 175 869 89 01:48:58,22 00:24:41 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 869 89
Time: 01:48:58,22
Zaostanek: 00:24:41
11 . 167 Slejko Simon
Rajd Funsports
Moški SLO Rajd Funsports 100 175 608 22 02:02:42,85 00:38:25 >
Klub Rajd Funsports
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 608 22
Time: 02:02:42,85
Zaostanek: 00:38:25

Komentarji

 

Mobile content