Rezultati za: 17. Cestno gorska dirka Poljane - Stari vrh 2017

Cestno kolesarstvo Tekma:17. Cestno gorska dirka Poljane - Stari vrh 2017 Datum:15.07.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Time Zaostanek
IZVEN KONKURENCE-M
1 . 136 Tavčar Luka Moški SLO calcit bike team 00:26:40,31 --
MTB MOšKI-M
1 . 116 Osolnik Damjan Moški SLO KD LPP 00:31:09,17 --
2 . 85 Merkelj Aleš Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 00:33:35,96 00:02:26
3 . 141 Rogelj Jože Moški SLO Bauer center 00:36:35,17 00:05:26
4 . 138 Černe Aljaž Moški SLO SCOTT Team 00:38:27,67 00:07:18
5 . 118 BUČAR Mitja Moški SLO 00:46:44,34 00:15:35
ŽENSKE A-Ž
1 . 1 Škrlj Maja Ženski SLO IZVIR VIPAVA 10058899390 00:30:35,01 --
2 . 128 Grm Tamara Ženski SLO 00:31:43,64 00:01:08
3 . 2 Jesenko Erika Ženski SLO JB TEAM 10060489685 00:33:35,41 00:03:00
4 . 3 Novak Katarina Ženski SLO BIKEREPUBLIC 10059932139 00:34:21,75 00:03:46
5 . 104 MARETIČ Lara Ženski SLO ŠD KOLOKA 00:37:02,68 00:06:27
ŽENSKE B-Ž
1 . 4 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 10007138372 00:31:40,90 --
2 . 132 KALAN PETRA LUBANJŠEK Ženski SLO 00:36:38,34 00:04:58
ŽENSKE C-Ž
1 . 113 Žakelj Rada Ženski SLO 00:36:12,42 --
2 . 6 Prešeren Matejka Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 00:40:16,43 00:04:04
3 . 5 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 10017630843 00:44:02,34 00:07:50
4 . 115 Habjan Dragica Ženski SLO ŠD Utrip 00:53:30,04 00:17:18
AMATERJI -M
1 . 12 Porenta Primož Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636604 00:26:27,80 --
2 . 90 Bavec Timotej Moški SLO Meblo jogi kult Solkan 10017509007 00:28:09,46
2 . 14 Draksler Andrej Moški SLO ŠD KOLOKA 10058635470 00:26:41,07 00:00:14
3 . 10 Berlot Gašper Moški SLO KD ALPE SIS 10052484458 00:26:54,37 00:00:27
4 . 7 Polajnar Klemen Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10013786209 00:27:00,21 00:00:33
5 . 140 Alič Miha Moški SLO 00:27:15,43 00:00:48
6 . 15 Plevel Robert Moški SLO KD ALPE SIS 10017562539 00:28:05,52 00:01:38
7 . 13 Božnar Kristijan Moški SLO 00:28:37,61 00:02:10
8 . 92 Štucin Alen Moški SLO MBK SPORTR.SI 1017591235 00:28:57,67 00:02:30
9 . 108 VRHOVNIK Luka Moški SLO 00:29:16,75 00:02:49
10 . 131 PRIMOŽIČ Rok Moški SLO 00:29:19,92 00:02:52
11 . 8 Avguštin Simon Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 10059745718 00:29:27,55 00:03:00
12 . 139 Oblak Blaž Moški SLO ŠD Špik 00:29:41,81 00:03:14
13 . 11 Grbec Gašper Moški SLO KD ROG 10017569815 00:29:46,45 00:03:19
14 . 98 STRAŠEK Simon Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 01371 00:31:10,82 00:04:43
15 . 101 BERGANT Matic Moški SLO ŠD KOLOKA 00:31:24,01 00:04:57
16 . 94 Kalan Benjamin Moški SLO 00:31:39,54 00:05:12
17 . 105 Plantarič Luka Moški SLO ŠD KOLOKA 00:32:32,00 00:06:05
18 . 9 Rozman Anže Moški SLO 00:32:45,27 00:06:18
19 . 127 DOBRAVEC Mitja Moški SLO 00:32:54,50 00:06:27
20 . 95 ŽITNIK Anže Moški SLO XLAB 00:34:27,42 00:08:00
21 . 100 MIŠTRAFOVIČ Luka Moški SLO ŠD BAM.BI 00:38:29,78 00:12:02
DNF 106 Vrhovnik Jure Moški SLO ŠD KOLOKA 01:01:51,00 00:35:24
MASTER A-M
1 . 22 Obid Andraž Moški SLO KD ALPE SIS 10017559307 00:26:58,66 --
2 . 16 Kregar Matjaž Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017611140 00:28:51,18 00:01:53
3 . 111 Maretič Žiga Moški SLO ŠD KOLOKA 100175877000 00:29:10,74 00:02:12
4 . 17 Dolenc Marko Moški SLO 10017608110 00:29:35,11 00:02:37
5 . 18 Pavšič Tilen Moški SLO ŠD TURBO M 10017633166 00:30:08,93 00:03:10
6 . 119 TRČEK Jaka Moški SLO KD Belaunce 00:31:04,65 00:04:06
7 . 21 špilak Mitja Moški SLO OCEAN ORCHIDS CYCLING TEAM 10059231618 00:33:12,90 00:06:14
8 . 87 TRATNJČK Blaž Moški SLO ŠD KOLOKA 00:33:14,52 00:06:16
MASTER B-M
1 . 23 Bratuš Dean Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017598309 00:25:46,15 --
2 . 28 Jezeršek Andrej Moški SLO KD ALPE SIS 10017618820 00:26:57,31 00:01:11
3 . 29 Stibilj Jernej Moški SLO PICIBICI 10017587090 00:27:46,43 00:02:00
4 . 26 Udovč Tomaž Moški SLO KD HRASTNIK 10017611847 00:29:19,28 00:03:33
5 . 27 Ribič Zoran Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 10059745011 00:29:22,78 00:03:36
6 . 25 Mihovec Luka Moški SLO KD LPP 10050631657 00:29:46,28 00:04:00
7 . 88 Ferjančič Boštjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10051266100 00:30:01,45 00:04:15
8 . 24 Hanžič Tadej Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10049222935 00:30:31,19 00:04:45
9 . 137 Jackson Simon Moški SLO KZS 10060653373 00:31:05,78 00:05:19
10 . 110 SEME Aleš Moški SLO ŠD KOLOKA 00:34:07,31 00:08:21
11 . 120 Oblak Martin Moški SLO KD Belaunce 00:34:11,69 00:08:25
MASTER C-M
1 . 38 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553748 00:26:52,21 --
2 . 37 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SIS 10017560721 00:27:19,92 00:00:27
3 . 126 Jelič Borja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 037 889 43 00:27:25,95 00:00:33
4 . 40 Verčič Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636301 00:27:43,92 00:00:51
5 . 31 Konc Gorazd Moški SLO KK KRANJ 10017598107 00:28:07,65 00:01:15
6 . 103 Planinšek Borut Moški SLO Bicikel.com 1120 00:28:53,18 00:02:01
7 . 122 Oter Mitja Moški SLO ASD Barbariga 677 00:30:29,67 00:03:37
8 . 39 Otoničar Domen Moški SLO KK POSTOJNA 10017569310 00:30:49,02 00:03:57
9 . 33 Krumpestar Matej Moški SLO KD ALPE SIS 10017558192 00:31:16,78 00:04:24
10 . 124 GROŠELJ Aleš Moški SLO 00:32:08,89 00:05:16
11 . 117 Cankar Janez Moški SLO ŠD Poljane 00:34:56,08 00:08:04
12 . 35 Šabec Matej Moški SLO KK POSTOJNA 10017567993 00:35:07,10 00:08:15
13 . 36 Bogataj Gregor Moški SLO 00:35:15,28 00:08:23
14 . 93 Kalan Damijan Moški SLO Prvi in drugi tekaški korak 00:36:25,41 00:09:33
15 . 96 Ceklin Vid Moški SLO 00:36:39,88 00:09:47
16 . 99 Mištrafović Danilo Moški SLO ŠD BAM.BI 10017638018 00:38:30,32 00:11:38
MASTER D-M
1 . 125 Hren Aleš Moški SLO ŠD Poljane 00:27:32,65 --
2 . 42 Šabec Igor Moški SLO KK POSTOJNA 10017567993 00:29:29,89 00:01:57
3 . 44 Pretner Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551425 00:30:25,64 00:02:53
4 . 47 Gajser Leon Moški SLO ŠD TINJE 10063621573 00:31:06,76 00:03:34
5 . 46 Dolenc Gregor Moški SLO KD HRASTNIK 10017631651 00:31:53,08 00:04:21
6 . 45 Breznik Edvin Moški SLO BREZ KLUBA 00:32:56,25 00:05:24
7 . 43 Gruden Gregor Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017591740 00:34:00,65 00:06:28
8 . 129 Košir Jože Moški SLO 00:34:16,00 00:06:44
9 . 102 DEBEVEC Jaka Moški SLO ŠD KOLOKA 00:34:23,63 00:06:51
10 . 41 Mrak Borut Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:36:45,88 00:09:13
11 . 133 LUBANJŠEK David Moški SLO 00:37:52,31 00:10:20
12 . 123 MAZEJ Uroš Moški SLO 00:38:58,96 00:11:26
MASTER E-M
1 . 56 Brelih Boštjan Moški SLO MBK SPORTR.SI 10003500872 00:27:48,12 --
2 . 58 Čibej Bruno Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017569613 00:29:51,09 00:02:03
3 . 49 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551829 00:30:12,07 00:02:24
4 . 54 Žakelj Vladimir Moški SLO ŠD BAM.BI 10017637311 00:30:34,80 00:02:46
5 . 51 Prpar Vlado Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577693 00:30:38,01 00:02:50
6 . 52 Bauman Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017555869 00:32:22,52 00:04:34
7 . 130 RUPAR Milan Moški SLO 00:32:42,42 00:04:54
8 . 50 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552536 00:33:20,14 00:05:32
9 . 53 Žbontar Sašo Moški SLO ŠD TURBO M 10017632964 00:33:48,63 00:06:00
10 . 121 PUSTOVRH Marko Moški SLO KD Belaunce 00:35:24,51 00:07:36
11 . 57 Šesek UroŠ Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10053162145 00:39:06,04 00:11:18
MASTER F-M
1 . 107 Debeljak Janez Moški SLO ŠD BAM.BI 10017635691 00:29:18,26 --
2 . 66 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577996 00:29:52,82 00:00:34
3 . 61 Mulej Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552637 00:29:55,56 00:00:37
4 . 135 Čuk Tomislav Moški SLO ŠD BAM.BI 10017638523 00:30:33,71 00:01:15
5 . 65 Skubic Borislav Moški SLO ŠD TURBO M 10017632257 00:31:35,16 00:02:17
6 . 62 Prešeren Branko Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651152 00:32:12,62 00:02:54
7 . 60 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552132 00:33:08,08 00:03:50
8 . 59 Šinkovec Borut Moški SLO KD HRASTNIK 10017631449 00:40:43,20 00:11:25
MASTER G-M
1 . 75 Govekar Anton Moški SLO ŠD TURBO M 10017634075 00:32:50,07 --
2 . 68 Papič Milivoj Moški SLO ŠD TURBO M 10017632156 00:33:10,92 00:00:20
3 . 70 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553243 00:33:22,12 00:00:32
4 . 67 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636200 00:33:45,26 00:00:55
5 . 69 Kozjek Anton Moški SLO KD LPP 10017611746 00:34:49,39 00:01:59
6 . 72 Vehar Danijel Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552435 00:37:10,17 00:04:20
7 . 71 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 10017630944 00:38:47,24 00:05:57
8 . 73 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552334 00:42:04,43 00:09:14
9 . 114 Habjan Andrej Moški SLO ŠD Utrip 00:47:17,47 00:14:27
MASTER H-M
1 . 79 Mihovec Matej Moški SLO ŠD TURBO M 10017633368 00:33:28,79 --
2 . 112 Dremelj Janez Moški SLO KD Grosuplje 00:34:57,32 00:01:29
3 . 80 Hafner Franc Moški SLO ŠD BAM.BI 10017635893 00:35:03,40 00:01:35
4 . 77 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551930 00:35:42,09 00:02:14
5 . 134 Mihovilović Ivan Moški SLO KD IZVIR Vipava 100 175 694 11 00:36:34,09 00:03:06
6 . 109 Peternel Franc Moški SLO ŠD sv.Urban 00:36:34,95 00:03:06
7 . 78 Mikulin Zvezdan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552738 00:37:24,04 00:03:56
8 . 76 Prešeren Janez Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017554051 00:40:00,77 00:06:32
MASTER I-M
1 . 84 Lampe Bojan Moški SLO ŠD TURBO M 10017631247 00:37:01,43 --
2 . 83 Končina Rafael Moški SLO KD HRASTNIK 10017631853 00:38:13,84 00:01:12
3 . 81 Mikuž Franc Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017628924 00:39:08,95 00:02:07
4 . 89 KOŽELJ Franci Moški SLO 00:39:36,58 00:02:35
5 . 82 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551627 00:41:21,96 00:04:20
6 . 86 Bahar Milan Moški SLO KK Postojna 1109 00:42:38,40 00:05:37
7 . 91 Zuccon Sergio Moški SLO KD BRDA DOBROVO 00:47:01,87 00:10:00
8 . 97 KRIŽNAR Adolf Moški SLO 01:01:32,57 00:24:31

Komentarji