Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 25. skok na Roglo 2017 - DP

Cestno kolesarstvo Tekma:25. skok na Roglo 2017 - DP Datum:19.08.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Time Zaostanek
ŽENSKE A-Ž
1 . 2 Šimenc Laura Ženski SLO KD ALPE SiS 100 097 817 25 00:49:53,14 --
2 . 5 Škrlj Maja Ženski SLO IZVIR VIPAVA 100 588 993 90 00:51:58,88 00:02:05
3 . 10 Jesenko Erika Ženski SLO JB TEAM 100 604 896 85 00:55:23,60 00:05:30
4 . 1 Selan Dunja Ženski SLO TUŠ T.E.A.M. 100 176 027 53 00:57:24,05 00:07:31
5 . 3 Novak Katarina Ženski SLO BikeRepublic 100 599 321 39 01:06:45,80 00:16:52
6 . 6 Leskovar Andreja Ženski SLO ŠD TINJE 100 176 130 59 01:07:21,34 00:17:28
DNS 4 Zajec Maja Ženski SLO ŠD BAM.BI 100 176 365 03 02:04:06,56 01:14:14
ŽENSKE B-Ž
1 . 12 Škrajnar Špela Ženski SLO GANESHA TEAM 100 071 444 36 00:53:37,45 --
2 . 14 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 100 071 383 72 00:55:23,93 00:01:46
3 . 13 Brelih Tina Ženski SLO KD ALPE SiS 100 175 576 87 00:57:45,43 00:04:08
4 . 18 Nabernik Matejka Ženski SLO ŠD BAM.BI 100 524 716 27 01:00:46,96 00:07:09
5 . 15 Saksida Katarina Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 100 523 424 93 01:26:40,62 00:33:03
ŽENSKE C-Ž
1 . 19 Škerlj Ivanka Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 520 31 01:07:34,05 --
2 . 198 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 100 176 308 43 01:13:09,54 00:05:35
AMATERJI -M
1 . 40 Porenta Primož Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 366 04 00:42:55,98 --
2 . 37 Berlot Gašper Moški SLO KD ALPE SiS 100 524 844 58 00:43:53,96 00:00:58
3 . 259 Sernec Žiga Moški SLO BikeRepublic 10017611948 00:44:16,07 00:01:21
4 . 57 Draksler Andrej Moški SLO ŠD Koloka 100 586 354 70 00:44:49,04 00:01:54
5 . 33 Mesarič Mitja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 175 749 66 00:44:55,79 00:02:00
6 . 56 Polajnar Klemen Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 137 862 09 00:45:09,12 00:02:14
7 . 51 Kočnik Simon Moški SLO ŠD TINJE 100 176 129 58 00:47:43,18 00:04:48
8 . 34 Plevel Robert Moški SLO KD ALPE SiS 100 175 625 39 00:47:49,38 00:04:54
9 . 52 Kangler Matej Moški SLO ŠD TINJE 100 553 603 08 00:49:06,33 00:06:11
10 . 29 Grbec Gašper Moški SLO KD Rog 100 175 698 15 00:49:23,26 00:06:28
11 . 254 Avguštin Simon Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 100 597 457 18 00:49:50,32 00:06:55
12 . 53 Galun Dejan Moški SLO ŠD TINJE 100 176 225 57 00:49:51,51 00:06:56
13 . 43 BERLIČ Blaž Moški SLO KD SELCE 100 491 100 70 00:50:17,76 00:07:22
14 . 38 Strmšek Simon Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 100 176 063 89 00:53:13,73 00:10:18
15 . 35 Kunaver Tom Moški SLO KD ALPE SiS 100 588 937 34 00:54:15,27 00:11:20
16 . 55 Medar Luka Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 303 38 00:55:02,08 00:12:07
DNS 41 Plaznik Matic Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 556 67 02:04:09,01 01:21:14
MASTER A-M
1 . 251 Plank Marko Moški SLO BikeRepublic 100 176 095 21 00:43:46,36 --
2 . 72 Obid Andraž Moški SLO KD ALPE SiS 100 175 593 07 00:44:59,03 00:01:13
3 . 75 Bogša Uroš Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 220 52 00:46:52,80 00:03:06
4 . 73 Marič Robi Moški SLO KD ALPE SiS 100 175 626 40 00:48:07,40 00:04:21
5 . 69 Kregar Matjaž Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 176 111 40 00:48:42,60 00:04:56
6 . 76 Kramberger Miha Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 100 176 019 45 00:52:33,51 00:08:47
7 . 70 Tajčman Simon Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 100 175 641 55 01:07:46,88 00:24:00
DNS 77 Verbič Matjaž Moški SLO MBK SportR.Si 100 588 973 70 02:04:10,96 01:20:25
MASTER B-M
1 . 99 Bratuš Dean Moški SLO MBK SportR.Si 100 175 983 09 00:42:47,29 --
2 . 80 Dogša Iztok Moški SLO GANESHA TEAM 100 176 097 26 00:43:30,63 00:00:43
3 . 87 Jezeršek Andrej Moški SLO KD ALPE SiS 100 176 188 20 00:45:01,73 00:02:14
4 . 82 Čretnik Marko Moški SLO GANESHA TEAM 100 598 361 49 00:45:32,06 00:02:45
5 . 97 Stibilj Jernej Moški SLO PICIBICI 100 175 870 90 00:45:40,03 00:02:53
6 . 84 Vene Uroš Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 100 175 640 54 00:46:44,13 00:03:57
7 . 90 Moretti Andrej Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 360 95 00:46:59,65 00:04:12
8 . 92 Murshed Alen Moški SLO BSX TEAM 100 621 835 49 00:47:20,54 00:04:33
9 . 88 Ribič Zoran Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 100 597 450 11 00:47:53,06 00:05:06
10 . 83 Udovč Tomaž Moški SLO KD HRASTNIK 100 176 118 47 00:49:37,11 00:06:50
11 . 89 Hanžič Tadej Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 100 492 229 35 00:49:59,40 00:07:12
12 . 93 Ferjančič Boštjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 512 661 00 00:50:10,53 00:07:23
13 . 91 Juvančič Gregor Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 408 46 00:54:47,48 00:12:00
14 . 230 Prelc Matej Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 945 68 00:59:37,72 00:16:50
DNS 86 Bastl Simon Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 100 176 160 89 02:04:12,17 01:21:25
MASTER C-M
1 . 110 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 537 48 00:43:57,41 --
2 . 115 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SiS 100 175 607 21 00:44:30,80 00:00:33
3 . 116 Verčič Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 363 01 00:44:40,24 00:00:43
4 . 106 Jelič Borja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 037 889 43 00:45:05,50 00:01:08
5 . 112 Jordan Dejan Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 100 175 639 53 00:45:19,24 00:01:22
6 . 117 Konc Gorazd Moški SLO KK KRANJ 100 175 981 07 00:46:24,91 00:02:27
7 . 218 Guček Andrej Moški SLO BikeRepublic 100 176 279 14 00:47:36,50 00:03:39
8 . 103 Kolenc Damjan Moški SLO KD HRASTNIK 100 176 315 50 00:47:59,57 00:04:02
9 . 118 Erjavec Rok Moški SLO ŠD TINJE 100 176 047 73 00:48:22,66 00:04:25
10 . 104 Planinšek Borut Moški SLO BICIKEL.COM 100 175 706 23 00:48:30,91 00:04:33
11 . 111 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 100 175 618 32 00:49:01,70 00:05:04
12 . 114 Kitin Marko Moški SLO KD ALPE SiS 100 175 627 41 00:49:29,83 00:05:32
13 . 109 Otoničar Domen Moški SLO KK Postojna 100 175 693 10 00:51:55,07 00:07:58
14 . 113 Krumpestar Matej Moški SLO KD ALPE SiS 100 175 581 92 00:52:16,95 00:08:19
15 . 105 Mahorič Mitja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 014 643 77 00:57:10,85 00:13:13
16 . 216 OMAR Bernard Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 175 858 78 00:57:37,12 00:13:40
17 . 119 Golob Jurij Moški SLO JB TEAM 100 595 984 00 01:00:46,19 00:16:49
18 . 108 Šabec Matej Moški SLO KK Postojna 100 175 680 94 01:05:46,17 00:21:49
MASTER D-M
1 . 128 Likar Robert Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 909 32 00:47:31,88 --
2 . 136 Gajser Leon Moški SLO ŠD TINJE 100 636 215 73 00:48:32,90 00:01:01
3 . 127 Iskra Tomi Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 555 66 00:48:47,88 00:01:16
4 . 129 Kampuš Boris Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 867 87 00:49:15,91 00:01:44
5 . 124 Šabec Igor Moški SLO KK Postojna 100 175 679 93 00:50:14,56 00:02:43
6 . 125 Cesar Igor Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 100 175 636 50 00:50:31,39 00:03:00
7 . 140 Pristavec Miran Moški SLO TopFit Team 100 176 051 77 00:51:00,14 00:03:29
8 . 126 Vodopivec Borut Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 541 52 00:51:46,77 00:04:15
9 . 122 Dolenc Gregor Moški SLO KD HRASTNIK 100 176 316 51 00:54:48,48 00:07:17
10 . 138 Rac Radovan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 175 869 89 00:57:01,99 00:09:30
11 . 131 Muhič Zvone Moški SLO KD SPRINT NOVO MESTO 100 176 449 87 01:22:14,13 00:34:43
DNS 123 Grilj Jernej Moški SLO BK Opatija-2010 100 175 670 84 02:04:14,64 01:16:44
DNS 130 Gruden Gregor Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 917 40 02:04:16,15 01:16:45
MASTER E-M
1 . 158 Brelih Branko Moški SLO MBK SportR.Si 100 035 008 72 00:45:45,32 --
2 . 147 Grudnik Igor Moški SLO KD ALPE SiS 100 175 580 91 00:47:01,59 00:01:16
3 . 153 Bojanc Branko Moški SLO KD SPRINT NOVO MESTO 100 025 768 47 00:47:23,68 00:01:38
4 . 152 Čibej Bruno Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 696 13 00:48:37,09 00:02:52
5 . 145 Melanšek Iztok Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 011 898 48 00:49:08,06 00:03:23
6 . 143 Pretnar Janez Moški SLO SCOTT TEAM 100 536 502 76 00:49:20,22 00:03:35
7 . 142 Dolar Tomaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 621 628 36 00:50:10,55 00:04:25
8 . 150 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 518 29 00:50:56,08 00:05:11
9 . 159 Černigoj Milan Moški SLO KD LPP 100 176 116 45 00:53:17,72 00:07:32
10 . 144 Prpar Vlado Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 175 776 93 00:53:34,09 00:07:49
11 . 151 Bauman Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 558 69 00:53:52,86 00:08:07
12 . 149 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 525 36 00:57:10,16 00:11:25
13 . 148 Škerlj Igor Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 523 461 33 01:00:54,72 00:15:09
14 . 146 Gorjanec Dušan Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 100 175 624 38 01:05:42,39 00:19:57
15 . 157 šesek Uroš Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 531 621 45 01:10:29,11 00:24:44
DNS 156 Mesojedec Matjaž Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 336 71 02:04:17,71 01:18:33
MASTER F-M
1 . 163 Debeljak Janez Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 356 91 00:49:03,29 --
2 . 164 Mulej Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 526 37 00:51:15,72 00:02:12
3 . 207 Čuk Tomislav Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 385 23 00:51:41,68 00:02:38
4 . 161 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 175 779 96 00:54:58,05 00:05:55
5 . 167 Skubic Borislav Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 322 57 00:56:03,59 00:07:00
6 . 162 Zupančič Mirko Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 100 175 638 52 00:58:12,70 00:09:09
7 . 165 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 521 32 00:59:16,13 00:10:13
8 . 255 Kutnar Frančišek Brane Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 354 89 01:04:11,14 00:15:08
9 . 160 Šinkovec Borut Moški SLO KD HRASTNIK 100 176 314 49 01:08:36,86 00:19:33
MASTER G-M
1 . 168 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 536 47 00:53:17,49 --
2 . 176 Papič Milivoj Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 321 56 00:53:45,10 00:00:28
3 . 171 Car Ljubo Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 100 175 876 96 00:56:10,90 00:02:53
4 . 169 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 532 43 00:56:41,98 00:03:24
5 . 172 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 362 00 00:59:10,44 00:05:53
6 . 170 Klemenc Tone Moški SLO KD ALPE SiS 100 175 587 01 00:59:29,21 00:06:12
7 . 178 Kozjek Anton Moški SLO KD LPP 100 176 117 46 01:01:32,48 00:08:15
8 . 201 Fabjan Boris Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 176 35 86 01:02:30,49 00:09:13
9 . 175 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 309 44 01:06:58,73 00:13:41
10 . 196 Vehar Danijel Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 176 117 46 01:08:49,98 00:15:32
11 . 173 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 523 34 01:16:07,63 00:22:50
12 . 174 Blažič Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 583 94 01:20:41,96 00:27:24
DNF 177 Govekar Anton Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 340 75 02:02:07,28 01:08:51
MASTER H-M
1 . 182 Varga Joško Moški SLO ŠD BAM.BI 100 638 722 58 00:56:30,69 --
2 . 183 Hafner Franc Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 358 93 01:00:21,73 00:03:51
3 . 187 Mihovec Matej Moški SLO ŠD TURBO M 10017633368 01:01:20,41 00:04:50
4 . 185 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 519 30 01:01:58,07 00:05:28
5 . 186 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 694 11 01:05:56,22 00:09:26
6 . 181 Prešeren Janez Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 540 51 01:14:23,36 00:17:53
7 . 180 Otoničar Janez Moški SLO KK Postojna 100 175 684 01 01:14:31,42 00:18:01
DNS 184 Mikulin Zvezdan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 527 38 02:04:19,09 01:07:49
MASTER I-M
1 . 189 Končina Rafael Moški SLO KD HRASTNIK 100 176 318 53 01:07:06,66 --
2 . 193 Lampe Bojan Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 312 47 01:09:48,89 00:02:42
3 . 192 Mikuž Franc Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 176 289 24 01:10:08,33 00:03:02
4 . 191 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 516 27 01:17:06,17 00:10:00
5 . 190 Bahar Milan Moški SLO KK Postojna 100 175 700 17 01:18:54,08 00:11:48
6 . 188 Učanjšek Edvard Moški SLO KD HRASTNIK 100 176 317 52 01:56:45,50 00:49:39

Komentarji